PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی گیم سرور قدرتمند WoW Persia

Adawoh
20-03-2015, 14:50
به نام حق
با عرض سلام و ادب خدمت تمامی دوست داران بازی
World of Warcraft

ضمن فرا رسیدن سال جدید و تبریک سال 1394 بر شما دوستان عزیز
همانطور که میدانید یکی از عرضه های بازی های آنلاین World Of Warcraft است که در هر کجای دنیا محبوب هست و افراد زیادی جذب خود کرده و هرروز در حال پیشرفت است

در اینجا بنده قصد دارم یکی از برترین گیم سرور های ایرانی که به تازگی راه اندازی شده را به شما معرفی و توضیحات لازم را براتون ذکر کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گیم سرور WoW Persia یک گیم سرور ایرانی با پچ 4.3.4 است که در اسفند ماه 1393 راه اندازی شده که در پایین به خصوصیات خوب این سرور اشاره میکنم

این گیم سرور بصورت بین المللی راه اندازی شده و تحت نظارت Developer های سرور محبوب Monster-WoW نظارت و اداره خواهد شد به این منظور که گیم سرور WoW Persia زیر نظر گیم سرور خارجی Monster WoW است ولی با عنوان WoW Persia ایران

توی این سرور کلیه اینس ها, آرنا ها, بتل گراند ها و ... بطور کامل در دسترس هستند

سرور WoW Persia دارای تیم مدیریتی / برنامه نویس و گیم مسترینگ حرفه ای هست و سورس سرور بصورت روزانه / هفتگی بروزرسانی میشه و یکی از فیکس ترین و برترین گیم سرور های ایران است

گیم سرور پرشیا در پچ 4.3.4 به صورت استارتر 85 آماده و در دسترس قرار گرفته است که هم PVP بازان عزیز و هم PVE بازان عزیز به راحتی به بازی در این گیم سرور مهیج بپردازند.

خوب توضیحات تکمیلی در مورد سرور را در پایین ذکر میکنم براتون که عبارتند از:

توضیحاتی پیرامون سرور :
تمای اینس های سرور از پچ های
1.12.1
2.4.3
3.3.5
و 4.3.4
به صورت 100% فیکس آماده شده و در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است.
اینس های فایرلند و دراگون سول به صورت 100% فیکس شده و در دسترس قرار داده شده اند همراه با 2 باس آخر دراگون سول
Spine of Deathwing
Madness of Deathwing

همچنین درصد بالای فیکس اسپل و تلنت های هر کلاس باعث شده است تا سرور پرشیا مکانی مناسب برای PVP بازان ایران باشد تا بدون هیچ مشکلی به مبارزه بپردازند.

آیتم های استارتر PVP 384
آیتم های استارتر PVE 391

شاید برخی عزیزان پیش خود فکر کنند که سرور فان هست اما اینطور نیست سرور بیشتر به شکل PVP است تا بازیکنان حرفه ای به نبرد بپردازند اما به دلیل علاقه برخی دیگر از عزیزان تمامی اینس ها نیز به سرور اضافه شده است تا بخش PVE نیز فعال باشد.

همچنین توجه داشته باشید که سرور را از هر گونه لگ، و کرش تضمین میکنیم شما عزیزان شاهد هیچ گونه لگ و کرش نخواهید بود.

در ادامه اخبار به آپدیت اخیر سرور اشاره میکنیم که
Tolbarad Battleground
به صورت کامل فیکس و بر روی سرور اعمال گردیده است. این آپدیت برای اولین بار میان گیم سرور های ایرانی صورت پذیرفته است.
همچنین
Rate Battle Ground برای اولین بار در ایران

Raid Finder
Guild Finder
Dungeon Finder
نیز به صورت کامل فیکس هستند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از مسابقات گیم سرور پرشیا اشاره میکنم به اولین مورد از مسابقه که عبارت است از:

اولین گروهی که بتواند اینس دراگون سول را در حالت 10 هیروییک انجام دهد به هر نفر جایزه ای اهدا خواهد شد
همچنین دو برابر این جایزه و میزانی وجه نقد برای اولین گروهی که بتواند دراگون سول را در حالت 25 هیروییک انجام دهد در نظر گرفته شده است

جهت کسب توضیحات بیشتر و جزئیات بیشتری در مورد گیم سرور پرشیا به سایت اصلی سرور مراجعه کنید

آدرس سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر