PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا كامپوترم restart ميكنه

pegahp
01-05-2005, 16:43
سلام
يه سوال؟
كامپيوترمو وقتي خاموش ميكنم بعد از 1 یا 2 دقیقه خودش دوباره restart میکنه و روشن میشه ..دوباره خاموش میکنم و اون دوباره restart میکنه..خلاصه بعد از چند بار خسته میشم و آخرش باید حتما دکمه power رو خودم نگه دارم تا خاموش بشه و دیگه روشن نشه...
در ضمن یه مسئله مهم اینه که همیشه اینجوری نیست گاهی روزا این طوری میشه؟

به نظر شما علتش چیه؟ و چی کار کنم که دیگه این طوری نشه؟

komail
01-05-2005, 17:52
اگه مودمت اكسترناله خامشش كن

pegahp
02-05-2005, 07:55
كامپيوترم مودم نداره فقط كارت شبكه داره...اين كامپيوتر محل كارمه كه به شبكه وصله

Venus
02-05-2005, 08:20
pegahp جان :

بهتره اول از همه كامپيوترو از نظر ويروس با يه ويروس ياب خوب چك كني. به ادرس زير سر بزن . آنتي ويروس كاسپرسكي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشي :wink:

M.R.M
02-05-2005, 08:40
سلام دوست عزيز.
سوال شما كمي ابهام دارد. كلمه Restart براي مواقعي به كار ميرود كه سيستم روشن باشد و نه خاموش در حالت كامل !
آيا سيستم شما به صورت كامل خاموش ميشود ؟ يا اينكه يك پيغام نمايش داده ميشود و سيستم كامل خاموش نميشود ( تا موقعي كه شما دكمه Power را نگه داريد تا دستگاه خاموش شود ) ؟
اگر مادر برد شما داراي قابليت Wake up است ، ميتوانيد با مراجعه به قسمت Setup مادر برد اين قابليت را غير فعال كنيد.
اگر سيستم شما تحت شبكه است و نميتوانيد آن را كلا خاموش كنيد بايد تنظيمات كارت شبكه خود را بررسي كنيد.
با توجه به اينكه گفتيد در برخي از مواقع چنين مشكلي برايتان به وجود مي آيد ، اگر روشهاي بالا موثر نبود حتما مادر برد خود را از لحاظ سخت افزاري كاملا بررسي كنيد.
موفق باشيد.

pegahp
02-05-2005, 13:00
اول اينكه كامپيوترم از لحاظ ويروس مشكلي نداره..مطمئنم

دوم اينكه وقتي كامپيوتر رو خاموش ميكنم كاملا خاموش ميشه ولي يهو بعد از 2 دقيقه دوباره روشن ميشه :shock: ...خودم شاخ در ميارم....
و همون طور هم كه گفتم بعضي وقتا اين جوري ميشه..
در ضمن توي محل كارم دو تا كامپيوتر هست كه اين اشكال رو داره..
ضمنا تنظيمات كارت شبكه كه دوست عزيز بالايي گفتن نميدونم منظورشون چيه؟ من همون طور كه واسه بقيه كامپيوترها كارت شبكه نصب كردم واسه اين دو تا هم نصب كردم....

به نظر شما مشكل از كجاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرسي از راهنمايياتون

pegahp
03-05-2005, 07:48
تو رو خدا يكي يه راه حل بده

M.R.M
03-05-2005, 13:04
سلام دوست عزيز.
شما بهتر است كه اول قسمت Setup مادر برد خود را چك كنيد.
اگر مادر برد شما از قابليت بيدار باش استفاده كند چنين مشكلي برايش پيش مي آيد.
با توجه به اينكه شما از كارت شبكه استفاده ميكنيد اين امكان دور از انتظار نيست.
بنابراين اول به سراغ تنظيمات مادربرد رفته و قابليت Wake up را در آن ( در صورتي كه از چنين امكاني پشتيباني ميكند ) غير فعال كنيد.
نتيجه را اعلام كنيد.
موفق باشيد.

sadegh138
03-05-2005, 23:46
شايد يك برنامه الكي نصب كردي .

Subzero
04-05-2005, 00:03
سلام:
اگه تازگیها بازی کرک شده ویا قفل شکسته نصب کردی اونو حذف کن حتما مشکلت حل میشه (امیدوارم)

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

pegahp
08-05-2005, 08:27
سلام بچه ها
تشكر ميكنم از دوست عزيز M.R.M...چون فكر ميكنم مشكل از همون سيستم wake up بود...من رفتم disable كردم فعلا كه چند روزه درست كار ميكنه...
واقعا متشكرم....

S@eid
10-05-2005, 18:38
ببخشید برای منم این مشکل پیش اومده البته کمی متفاوت:cry:
مشکل من اینکه من وقتی می خوام کامپیوترو stand by یا turn offکنم کامپیوتر restart میشه و دوباره ویندوز میاد بالا
اخرش هم مجبور میشم دکمه پاور رو فشار بدم
دیگه خودتون حساب کنید .هر وقت می خوام با کامپیوتر کار کنم باید 1ساعت بشینم سیستم بوت بشه
ضمنا کامپیوتر من سرویس پک 2هست وانتی ویروس مکافی 2005 روی سیستمم نصبه
ممنون میشم کمکم کنید :oops: :oops: :oops:
:wink: :wink: :wink: