PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد نصب چند محصول امنیتی در کنار یکدیگر

p30word174
17-03-2015, 23:21
با سلام لطفا بفرمایید کدامیک از نرم افزاهای امنیتیzemana anti logger -emco malware destroyer- و emsisoft emergency kit را میتوان همزمان با eset smart security نصب و اجرا کرد ؟و اصلا با داشتن eset نیازی به نرم افزارهای فوق یا موارد مشابه هست؟ ممنون

jimrako
18-03-2015, 01:50
با سلام لطفا بفرمایید کدامیک از نرم افزاهای امنیتیzemana anti logger -emco malware destroyer- و emsisoft emergency kit را میتوان همزمان با eset smart security نصب و اجرا کرد ؟و اصلا با داشتن eset نیازی به نرم افزارهای فوق یا موارد مشابه هست؟ ممنون
سلام من پست شما رو اتفاقی دیدم و فکر کنم جواب های خوبی براتون داشته باشم !!! من به شدت امنیت سیستمم برام مهمه و خیلی هم بدبین هستم و به همین راحتی ها سراغ هر برنامه ای نمیرم !!! من هم مثل شما از eset استفاده میکنم و شما باید حتما از برنامه هایی استفاده کنید امکاناتشون با eset یکی نباشه !!!یعنی hips و firewall رو eset داره و قدرتمند هم هستن و اصلا از هیچ برنامه ی دیگه ای برای اینها استفاده نکنید . چند نکته !!! همیشه قبل از اینکه فکر کنید برنامه ای با eset تداخل پیدا میکنه به این فکر کنید که اون برنامه آیا واقعا برنامه ی قابل اعتمادی هست یا نه ! من با سخت گیری برنامه ها رو انتخاب میکنم به این شکلی که میگم اول اینکه اگر از مرورگر فایرفاکس استفاده میکنید افزونه ی wot رو نصب کنید و قبل از دانلود هر برنامه وارد گوگل بشید و نام برنامه رو دقیق تایپ کنید تا آدرس سایت رسمی اون برنامه بیاد و بعدش ببینید چه نمراتی کاربران دیگه از جاهای مختلف دنیا دادن و و حتما نقد هاشون رو ببینید . اکثریت رو ملاک قرار بدید و تا بفهمید که سایت مورد نظر و محصولاتش تا چه حد قابل اعتماد هستند ! بعدش توی چند سایت و جاها و فروم دیگه هم نظرات کاربرها رو ببینید مثل yahoo answer و تا با درصد بالایی بتونید به یک برنامه اعتماد کنید . به نقد های سایت ها کمتر توجه کن مگر سایت های معتبری مثل howtogeek !!! برنامه ها رو هم حتما از سایت اصلی بگیرید نه از سایت های ایرانی و یا غیره !وقتی این کارها رو کردید حالا وقتش هست که برید سراغ اینکه آیا برنامه با eset شما تداخل پیدا میکنه یا نه !!!
سوال کردید اصلا نیازی به برنامه های دیگه هست یا نه ؟! من با قطعیت میگم که بله احتیاج هست !!! بایک چیدمان خوب و مطمئن میتونید امنیت سیستم خودتون رو بسیار بالا ببرید !!! من یک چیدمان پیشنهادی براتون در ادامه دارم و فراموش نکنید که با سخت گیری تمام و با تست و تحقیق انتخاب شدن و دارم استفاده میکنم . راه های ورود فایل مخرب به سیستم شما معمولا از این چند راه است .
از راه usb :
برنامه های usb disk security و autorun remover رو با هم نصب کنید و بخش removable media در قسمت setup برنامه ی eset خودتون رو روی حالت automatic device scan بزارید تا وقتی فلش یا هر هارد اکسترنالی به سیستم شما وصل شد بدون انتخاب کاربر به سرعت اون رو چک کنه حالت autorun ویندوز خودتون رو هم غیر فعال کنید آموزشش توی اینترنت هست !!!
از راه اینترنت و مرورگر :
با یک فایروال خوب که فایروال eset کاملا عالی هست ! البته در حالت interactive قرارش بدید تا هر ارتباط خروجی یا ورودی رو به انتخاب شما قبول یا رد کنه کمی باهاش کار کنید راحت یاد میگیرید . در رابطه با مرورگر من به شما مرورگر firefox رو پیشنهاد میکنم چون کاملا توسط مردم و کاربران دنیا در حال ارتقا و پیشرفت هست و open source بودنش هم برای همینه . افزونه های خاصی رو باید روی اون نصب کنید تا به شدت امنیت بالا بره و مدتها افزونه های فایر فاکس رو تست کردم و نقد ها و نمرات کاربراش رو خوندم و یک چیدمان خیلی خوب هم برای افزونه ها بهتون پیشنهاد میکنم در این لینک عکسی از اسامی افزونه هایی هست که باید نصب کنید تعجب هم نکنید 27 افزونه باید نصب بشه ! کار با افزونه ها و تنظیمات اونها رو هم خودتون داخل option هر کدوم که بری متوجه میشی! این لیست افزونه ها : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حتما استفاده کنید .در مورد این افزونه ها که تحقیق کنی میفهمی دلیل انتخابشون چی بوده .خلاصه ی کاری هم که میکنن توی همین عکس روبروی هر افزونه نوشته شده نگاه کنی متوجه میشی .
برای اینکه کسی ندونه کجا هستی و محل اصلیت کجاست این کارها رو هم بکن که توی قسمت آدرس فایرفاکس بنویس about : config و بعدش اینتر بزن و بعد توی قسمت سرچ این گزینه رو رو بزن geo.enabled و اینتر کن و گزینه که پیدا شد روی اون دوبار کلیک کن تا true تبدیل به false بشه و در کنار این از یک چیز پی ان مطمئن استفاده کن . با افزونه ها و این کارهایی که گفتم تا حد زیادی دیگه نمیتونن تو رو ردیابی کنن و این خیلی مهمه !
در مورد برنامه هایی که نوشتی فقط emsisoft emergency kit رو بهت پیشنهاد میکنم و میشه در کنار eset استفاده کرد . قدرت بالایی داره فقط حجم آپدیتهاش نسبت به eset کمی بالا هست ! برنامه های دیگه ای که نوشتی توسط خیلی از کاربرها برنامه های دروغگو و غیره معرفی شدن که کارهای خرابکاری اون هم بدون اطلاع به کاربر انجام میدن و یا حداقل امنیت سیستم شما رو با اطلاعاتی که از سیستم شما بر میدارن میتونن به خطر بندازن . حتما از برنامه های زیر استفاده کن ! ( این برنامه ها با eset تداخل ایجاد نمیکنن )!
keyScrambler :
( کسی از کلیدهایی که روی کیبوردت فشار میدی با خبر نمیشه و نمیدونه که مثلا پسورد چی زدی و یا برای دوستت توی ایمیل چی نوشتی ! نسخه ی premium رو از سایت های معتبر ایرانی بگیر با افزونه ی wot روی فایرفاکس راحت میتونی بیشتر سایت های مورد اعتماد رو از غیر اعتماد تشخیص بدی . برنامه رو با سریال فعال کن تا همه جا فعال باشه نسخه ی free فقط روی مرورگر فعال میشه ) .
SpywareBlaster :
حتما نصب کن به شدت امنیت مرورگرها و جستجو توی اینترنت بالا میبره برنامه ی رایگان هست !بعد از دانلود آپدیتش کن و تمام شیلد ها و حالت های امنیتیش رو فعال کن تداخلی با eset نداره و منظور از شیلد اون چیزی نیست که با eset تداخل پیدا میکنه خیالت راحت !
enhanced mitigation experience tookit:
از سایت مایکروسافت دانلود و نصب کن و طبق آموزشی که توی اینترنت موجود هست و همینطور توی همین سایت p30world فعالش کن . جلوی ورود هکرها رو با پر کردن حفره های امنیتی میگیره و خیلی مفیده البته روی حالت recommended باشه نه maximum .
برنامه هایی که در زیر مینوسم برای گرفتن فایل های مخرب و جاسوسی پیشنهاد میشن و هفته ای یکبار آپدیتشون کن و سیستمت رو باهاشون چک کن استفاده ی زیاد از این برنامه ها عمر هاردت رو کم میکنه چون زیاد از drive هات کار میکشن البته نه همه برای همین هفته ای یکبار استفاده کن :
super antispyware:
برنامه ی خوبی هست رایگانش رو دانلود و نصب کن .قابلیت آپدیت داره و قابل اعتماده .
malwareBytes-AntiMalware :
نسخه ی رایگانش رو از سایت اصلی دانلود و نصب کن هر هفته آپدیت کن و باهاش سیستمت رو چک کن !
kaspersky anti rootkit:
نصب کن و روی سیستم داشته باش مثل بقیه مفیده !
ِDr Web Cureit : (زیاد پیشنهادش نمیکنم) نصب کن و داشته باش و فقط یک نکته ی مهم اگر این برنامه هر چیزی گرفت فکر نکن حتما فایل مخرب هست اول ببین چی هست و هیچ وقت چیزی رو الکی پاک نکن ممکنه همون اول چیزی رو از hosts سیستمت بگیره که اصلا کاری بهش نداشته باش و همیشه ignore کن برنامه ای که دانلود میکنی آپدیت هست و نیازی به آپدیت نداره و اگر روزهای بعد خواستی آپدیت کنی مجبوری دوباره از سایتش دانلودش کنی و برای همین پیشنهاد نمیکنم.
adwCleaner :
حتما نصب و استفاده کنید برنامه ی مفید و قابل اعتمادی هست !
هیچ وقت از ویندوز های شرکت های ایرانی استفاده نکن و حتما ویندوز های دستکاری نشده ی اصلی نصب کن و فعال سازش رو هم جدا از یک سایت معتبر دانلود و نصب و استفاده کن . ویندوزی که خودش اکتیو میشه مورد اعتماد نیست . مثلا اگر ویندوز 8.1 میخوای نسخه ی دستکاری نشده enterprise update 3 نصب کن و برای فعال سازی هم از یک سایت معتبر microsoft toolkit رو دانلود کن و باهاش ویندوزت رو اکتیو کن .
ccleaner:
روی سیستمت داشته باش و تجربه ی شخصی من این هست که اصلا کاری با بخش پاکسازی رجیستری و temporary اون نداشته باش و فقط حالت مرورگر رو فعال کن تا وقتی افزونه ی مرورگرت یک دور cache ها و اطلاعات گشت و گذارت رو پاک میکنه یک بار هم با بسته شدن مرورگر این برنامه اون ها رو پاک کنه در واقع لایه ی امنیتی برای اطمینان هست . برای پاکسازی فولدر temp ویندوزت هم اصلا عجله نکن بزار اگر زیاد شدن پاکشون کن اون هم با cleanup خود ویندوز چون فقط اطلاعاتی رو که 7 روز از ایجادشون میگذره و بی استفاده موندن پاک میکنه که خیلی امن تر هست . همیشه آنتی ویروس اصلیت که حالا اینجا eset هست رو آپدیت نگه دار و فراموش نکن بیشتر خرابکاری ها zero day هست یعنی اینکه قبل از اینکه فایل مخرب شناخته بشه و توی آپدیت های برنامه بیاد خرابکاری های لازم رو میکنن و به بعدش دیگه کاری ندارن . بهترین آنتی ویروسی هم خودت هستی که وارد هر سایتی نشی و هر فایلی رو دانلود نکنی . توضیحاتم زیاد شد ولی این رو بدون این ها نتیجه ی مدت ها تحقیق و سخت گیری شخصی من هست . امیدوارم برات مفید باشه .فراموش نکن نمونه ی این برنامه ها توی اینترنت زیاده خیلی هاش هم دارن استفاده میشن بدون اینکه خیلی از کاربرها بدونن چقدر نا امن هستن و حتی مخرب مثل برنامه ی spyhunter !
هیچ وقت داخل یوزر ادمینی یا همون adminstrative که توی ویندوزت هست با اینترنت کار نکن یک user معمولی بدون قابلیت ادمینی و با کاربری معمولی بساز و با اون اینترنت برو چون در این حالت برای هر تغییری در قسمت های امنیتی سیستمت باید پسورد داده بشه که توی این حالت کمتر به برنامه های مخرب میدون داده میشه .
موفق باشی .

*Batman*
19-03-2015, 01:33
قوانین کلی انجمن نرم افزار
1- عنوان تاپیک را متناسب با موضوع درخواستی خود انتخاب کنید.

2- عنوان تاپیک باید گویا درخواست شما باشد بطوری که بدون نیاز به رجوع به تاپیک شما اصل درخواست شما مشخص باشد.

3- برای انتخاب عنوان تاپیک از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده کنید و از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، جطوری میتونم و جملاتی شبیه به این پیغام‌ها جدا خودداری نمایید

-----------------------------------------------------------------------
عنوان تاپیک اصلاح شد

fanus86
21-04-2015, 08:30
هیچ وقت دو آنتی ویروس متفاوت رو سیستمتون نصب نکنید. باعث اختلال در کار همدیگه میشن و هر کدوم فکر میکنن اون یکی ویروسه!

یه چیز دیگه اینکه eset رو کلا بزارید کنار. فقط مثل مترسک میمونه . من کلی سیستم دیدم که eset روشون بوده و به راحتی ویروسی شدن. تو ایران مردم فقط به سبک بودن و راحت اجرا شدن آنی ویروس نگاه میکنن.

نیما سکیوریتی
23-01-2016, 10:33
هیچ وقت دو آنتی ویروس متفاوت رو سیستمتون نصب نکنید. باعث اختلال در کار همدیگه میشن و هر کدوم فکر میکنن اون یکی ویروسه!

یه چیز دیگه اینکه eset رو کلا بزارید کنار. فقط مثل مترسک میمونه . من کلی سیستم دیدم که eset روشون بوده و به راحتی ویروسی شدن. تو ایران مردم فقط به سبک بودن و راحت اجرا شدن آنی ویروس نگاه میکنن.

سبک ؟ اینطوری باید وب روت انتخاب کنن . راحت آپدیت شدن ؟! اینطوری هم باید ی برند خوب بخرن و هم از ی شرکت معتبر که خیالشون از سلامت لایسنس راحت باشه تا مشکل آپدیت هم نداشته باشن .

- - - Updated - - -

همیشه فقط ی ضد ویروس و نرم افزار امنیتی روی سیستمت نصب کن .

سوالات بیشترت رو از شرکتی که ازش ضد ویروس خریدی بپرس .

البته اگه امنیت اینقدر برات مهمه برو محصول ی شرکت بهتر و بزرگتر رو بگیر .