PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با اعضای انجمن بیشتراشنا شوید!

صفحه ها : [1] 2

ali_mohandes
16-03-2015, 21:26
سلام
با اجازه از مدیران محترم
هرکی بیاد توی این تایپیک خودشو معرفی کنه تابیشتر بشناسیمش.:n16::n16::n16::n33:
طبق گفته یF l o w e r عزیز از فرم پیشنهادی زیر استفاده کنید
فــرم پیشنــهـادی :

نام :
تاریخ تولد :
تخصص های شما :
انجمن مورد علاقه شما در پی سی ورلد :
در چه زمینه هایی میتونید به سایر کاربران مشورت بدید :

اول خودم
علی احمدی
ازکاشان
متولد1377
رشته من الکترونیک صنعتی هست
انجمن مورد علاقه من کامپیوترهست کلا
عاشق الکترونیک مخصوصا ساخت امپلی فایر وتجهیزات صوتی:n09:
بیشتر روی کامپیوتر والکترونیک کار می کنم :n02:

befermatooo
16-03-2015, 22:18
کیهان
27 سالمه + متاهل

بچه شهرستان آمل

کافی نت دارم + نمایندگی انحصاری ایزوگام شرق + فروش اینترنتی جزوه و مقاله و ... + در حال ایجاد کارگاه تولید سندپلاست شیشه و ظروف

تفریحم هم کشیدن روزانه 1 الی 2 بار دوسیب و نت گردی

ALI . R
16-03-2015, 22:29
سلام.
اتفاقا همین الان به فکر این بودم که چنین تاپیکی ایجاد کنم. البته فقط سن کاربران. الان هم به خاطر همین آنلاین شدم که دیدم این تاپیک ایجاد شده! :n02:

علی / 18 سالمه (متولد 1375/11/12) / درحال تحصیل مقطع پیش دانشگاهی (به قول معروف پشت کنکوری)
دیگه همین دیگه ... :n02:

:n16::n40:

erfan.it
16-03-2015, 22:40
آآآآآ ...

منم که عرفان هستم .. :n02: متولد 77/8/7 ...!
منم خیلی دوست دارم یه سایت داشته باشم :n29:

Amir Hossein
16-03-2015, 22:46
جدیدا بیان خودشونو معرفی کنن دیگه.. ما که زیاد لازم نیس بیاییم :31:

امیرحسین هستم 21 (یه ماه دیگه میشه 22 :31: ) ساله. کارشناسی حسابداری هستم ولی احتمالا انصراف میدم :31:
در حال حاضر هم مسئول آی تی بیمارستانم... و... دیگه اینکه... مجردم :31:
علاقه مندی هام هم که فیلمو بازیو ایناس... تفریحم هم همیناس :31:

کافی نت دارم + نمایندگی انحصاری ایزوگام شرق + فروش اینترنتی جزوه و مقاله و ... + در حال ایجاد کارگاه تولید سندپلاست شیشه و ظروف
یه خورده دیگه سعی کنی بیل گیتس رو گرفتی ها :31:

MVGroup
17-03-2015, 00:31
چه تاپیک جالبی!
محمّد هستم، 25 ساله از ساری. بیکار!
همین تازگیا ارشدمو دفاع کردم. مهندسی برق قدرت می‌خونم ولی چیزی بلد نیستم. خیلی دوست دارم ولی...
به یادگیری علاقه دارم واسه همین بیش‌تر مستندهای علمی نگاه می‌کنم.
دوست دارم زبان انگلیسیم قوی‌تر بشه.
دوست دارم به کتاب خوندن علاقه پیدا کنم.
دارم واسه دکتری می‌خونم که سال بعد امتحان بعدم (فرار از سربازی) ولی سخته.
و خیلی چیزای دیگه...

B3NYAMIN
17-03-2015, 00:40
بنیامین هستم بیشتر با اسم مهران شناخته میشم

19 ساله

رشته ی بدبختی درس خوندم و ب علت پاره ای از مشکلات و بیماریم نتونستم کنکور بدم متاسفانه

تفریحم نت گردی دور همی با دوستام و دیدن فیلممم ^_^

کارم ندارم وصل جیب ددی هستم :|

+

امیرحسین:n08:

p30g
17-03-2015, 00:46
سلام به همه اساتید و مرشدان عزیز
من سعید زارع هستم که دوستام بهم میگن سعید چریک (چون از دیوار میرفتم بالا البته الان پیر شدم) مذهبی و شوخ و سرخوش و بی اشکل ( شیله پیله)
متولد 15/10/58 خراسان بزرگ مشهد مقدس
متأهل و دارای یک جوجه چریک 3 ساله به اسم امیر علی ( البته خودش میگه : آقا امیرعلی) برا خودش نوشابه باز میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با لطف تشویق وحمایتهای همسرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانشجوی سال اول مهندسی مکانیک در مقطع کاردانی هستم و شاغل در پالایشگاه چهارم پارس جنوبی در سمت تکنسین جوشکاری سوپر آلیاژها(این رو بازرسی پالایشگاه میگه ،ولی پیش خودمون باشه خودم میدونم هیچی بارم نیست)
از نوجوانی در رشته های کشتی ، آیکیدو ، کاراته فعالیت کردم و کمربند قهوه ای آیکیدو و مشکی کاراته سبک انشین دارم( خانمم کمربندام رو با وایتکس شسته سفید شده) ر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اولین شلیک با تفنگ بادی رو سال64 بود که فکر کنم 6یا 7 ساله بودم که انجام دادم، دایی و برادرم و پدر خدا بیامرزم (که شهید شده) از جبهه برگشته بودند و تو خونه مادر بزرگم همه فامیل جمع بودند
برادر وداییم داشتند با تفنگ بادی شرط بندی میکردند و من که درخواست کردم تا یک تیر بزنم با تشر برادرم صدای گریه ام بلند شدو بابام که متوجه شد با یک تشر خفن به برادرم گفت بده تاسعید تیر بزنه وگر نه تفنگت رو میشکنم( من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آقا تفگ رو پر کردندو دادند دستم از سنگینی تفنگ نشستم رو زمین ،قنداق زیر بغلم ، لوله ومگسک در حال طی کردن یک دایره به قطر 20_10 سانتی متر هدف ( شما چی میگین؟ تارگیت): یک سکه 2 تومانی در فاصله 8 تا 10 متر درون دل دیوار کاه گلی
با نهیب صدای برادرم: بزن دیگه... ماشه رو چکوندم ...
بعد از صدای شات اسلحه تنها صدایی که اومد صدای وووووییییییننننننگگگگ سکه بود که در هوا در حال چرخیدن بود
بابام اسلحه رو گرفت ، با دودست بغلم کرد و یک ماچّ آبدار و بعد هم یک اسکناس 20 تومنی گذاشت کف دستم که تاشب هرچی که دلم خواست خریدم و خوردم به خواهر و برادر کوچیکم هم دادم بازم پولم تموم نشد( یادش بخیر چه قدرت خریدی داشتیم)
این یک جرقه بود که عشق تیراندازی افتاد تو وجودم 7 سال بعد همون تفنگ بادی شد مال خودم و اونقدر باهاش خون ریختم که بابام کوبیدش به ستون برق تو کوچه و قنداقش تیکه تیکه شد
مثل فیلم (دشمن پشت دروازه __ واسیلی زایتسف ـــ) تفنگ رو با کیسه و پارچه بند کفش تعمیر کردم و باهمون باز شروع کردم به زدن انواع سار ، چقوک (گنجشک) ،
موسی کو تقی (قمری) و کفتر....
تازه این غیر از استفاده از پلخمون (بقول شهرستانهای دیگه تیرکمون ــ که جای بحث داره ـــ) بود که با خودم میبردم مدرسه هیچ لامپی از خونه های مردم و کوچه و مدرسه که به چشمم میخورد در امان نبود (خیلی برای بخشیده شدن تلاش کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
بگذریم چند سال بعد که تو عسلویه مشغول بکار شدم اولین وسیله ای که خریدم یک موبایل بود که خبر خریدن تفنگ دولول نخجیرم رو باهاش به دوستام بدم
(تفنگ وسیله نبود جونم بود)
بعد با مجوز ارتش تبدیل به احسنت کردم و یک آکار خریدم
بعد یک دیانا 54 خریدم
بعد یک کلت بادی خریدم
بعد رفتم تو فاز اهداف پرتابی با تفنگ ساچمه ای و یک دستگاه پرتاب دستی خریدم و تو ساحل با همسرم تمرین میکردم اون دیسک می انداخت و من هم یک تیر تو هوا میزدم و دیسک سالم میخورد به زمین خورد میشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نگاه های خانمم در این لحظه جالب بود، البته الان بهتر شدم از هر ده تا یکی میخوره
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــ
من به جرأت میگم : یک شکارچی هستم ، شکار کش نیستم ، یعنی اخلاق شکار رو رعایت میکنم هیمن
خانمم میگه : بابات برای یک پلخمون کلی کتکت میزد حالا وای به حال پسرمون که باباش 4 تا تفنگ داره ....
در ضمن به برکت عضویت در بسیج با اکثر سلاح های نظامی سبک و نیمه سنگین کشور شلیک داشتم مخصوصا" توپ 23 و 35 به جرأت میگم از تفنگ بادی بهتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ
بچه های شرکت به من میگن : أدبیات داستانی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در نهایت از اینکه اینجا هستم خیلی خوشحالم و دست همه تون رو میفشارم با اخلاص[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از اینکه حوصله به خرج دادین شدیدا" متشکرم
پیروز وسربلند باشید

نگار بانو
17-03-2015, 00:47
نگار هستــــم ..
شاعره و عکاس .. هر دو در سطح مبتدی البته !
متولد تهران
اصالتا جنوبی .. همراه با یه رگه از قم!

متاهل
.
.
.
..

.
.
.
.
.
هم نیستم , مجردم :n02:

سن خانم ها رو هم هیچوقت نمیپرسند .. یادتون باشه :n24:

hp722
17-03-2015, 00:48

امیرحسین خدا بگم چیکارت نکنه 5دقیقه فقط خندیم به این حرفت:n08:

djbehnam73
17-03-2015, 01:50
کی هست که ما رو نشناسه ؟ :n02:
بهنام هستم
21 ساله از منطقه ی 14 ( پیروزی ) که پرچمش هم بدجور بالاست
در حال حاضر ترم اخر کاردانی نرم افزار هستم ولی خب یه کد html هم بلد نیستم
ولی خب قادر به کار هایی هستم که دیگران کمتر قادر به انجامش هستن
تو تفریحم تا اونجایی باهات راه میام که خودتم کم بیاری :n02:

Reza Azimy_RW
17-03-2015, 02:11
رضا هستم
از اصفهان > شهرضا (احتمالا همه از این شهر رد شدید)
متولد : 12/8/1371
از یه خانواده 5 نفره که : 2 نفر پدر و مادر یکی هم خواهر یکی هم برادر ( داداشمو خیلی میخامش واقعا)

شغل پدر هم راننده کامیونه یه تریلی داریم ولی هیچ وقت پول نداریم :دی مادر هم خانه دار

یه پرایت دارم و یه موتورسیکلت داغون

کاملا سینگلم :n10: خوشهال نشید قصد ازدواج ندارم :دئ

دانشجو ام فعلا + بازیسازی رو هم کنارش ادامه میدم ( البته فعلا به صورت پروژه ای برای بقیه ولی پیشرفت میکنم ) + برنامه نویسی اندروید هم انجام میدم + علاقه دارم به موسیقی و استعداد خفنی هم در این مورد دارم ولی اصلا وقت نشده تا حالا که برم دنبالش ! ولی میرم یه روزی

اصولا هم هر جا میرم زود رفیق پیدا میکنم . ولی فقط یه رفیق جینگ دارم که واقعا میخامش حتی یه بار هم در حقم نامردی نکرده

از خدمت هم معاف شدم :n09:

شهرضا رو هم واقعا دوس دارم شهر خفنیه ولی از اصفهان خیلی بدم میاد نمیدونم چرا :دی

تفریح هم پایه همه چی هستم

Demon King
17-03-2015, 08:48
به نام خدا

علی هستم.

متولد ۲۱ اردیبهشت سال آخر دهه ۷۰.

به آینده خیلی امید دارم و در حال حاضر محصل هستم.

hossein blak
17-03-2015, 09:37
سلام:

حسین هستم ...
متولد ماه آبان

محل زندگی :چهارمهال و بختیاری ---->شهرستان بروجن
عاشق رشته والیبال هستم

دانش آموز دوره ی متوسطه هستم.
برعکس علی زیاد به آینده خوش بین نیستم.

befermatooo
17-03-2015, 10:05

:n31:

اگه فقط 1 ذره از ارادشو داشتم به همه خواسته هام می رسیدم .

sayanermia
17-03-2015, 11:29
چه تاپیک جالبی...

اِرمیا هستم ( ارمیا اسم پسره !!! ):n24:
25 ساله از تهران
فارغ التحصیل رشته حقوق
در حال حاضر توی کار گرافیک و چاپ + آتلیه و عکاسی هستم
تفریحمم همین کاری که میکنمه! چون عاشق کارم هستم. در کنارش دمی قلیان
متاهل هم نیستم!!:n02:

hp722
17-03-2015, 12:17
21 ساله از منطقه ی 14 ( پیروزی ) که پرچمش هم بدجور بالاست

بله پرچمشون بسیار بالاست.تو فلکه پنجم اونم بخاطر اذیتی که خودشون کردن و من مقصر نبودم تقریبا 7نفری ریختن سر من

Sh-Meteor
17-03-2015, 12:41
درود

شهاب هستم (تو شناسنامه شهاب الدین)

متولد 30 آبان 1373 // 20 سال (ماشاالله پرچم آبان ماهی ها عجیب بالاست ها:n02:)

از بهارستان (شهرستان بهارستان تو جنوب تهران نه میدون بهارستان :n06:)

فوق دیپلم کامپیوتر-نرم افزار دارم و دانشجوی کارشناسی

میخوام برنامه نویسی اندروید شروع کنم واسه یاد گیری ولی همش امروز فردا امروز فردا و ...:n02:

کار آینده هم فعلا نا مشخص! (همه کاری هم می کنم، بازاریابی، دست فروشی دم عید و ...:n02:)

+

مجرد

raana
17-03-2015, 12:51
سلام:n02:

رعنا هستم...24ساله....محل سکونت که تهران هست...از بچگی خیابون جیحون (خیابون آزادی-یادگار امام)زندگی میکردیم:n02:

کاردانی IT.....کلن از درس خوندن خوشم نمیاد :|برم سر کلاس بشینم استاد حرف بزنه:|

اون موقع هم دانشگاه میرفتم سر کلاس یا خواب بودم...یا هندزفری گوشم بود گزارش فوتبال رو دنبال میکردم:n02:

به همه رشته های ورزشی علاقه مندم:n02:پرسپولیسیم.....بارسای یم....خودم به طور حرفه ای تیراندازی کار میکنم......مربی آمادی جسمانی و ایروبیک

تفریحم ..فیلم دیدن و کتاب خوندن بیشتز از نوع تاریخی (البته زیاد وقت نمیکنم) و بازم تیراندازیه(که اکثر ن سر تمرین هستیم):n02:

گاهی هم شعر یا داستان می نویسم..

کار که نویسنده چند تا سایت هستم با وردپرس کار میکنم.....از تیم لیگ هم مبلغی از قرداد میرسه:n02:زیاد نیستا...فکر نکنید مثل مبلغ قرارداد فوتبالیست هاس....سابقن شرکت انیمیشنی هم کار میکردیم که بسته شد:|

متولد خردادماه هستم:n12:رنگ بنفش رو دوست دارم...

از عکس چشم و....... غروب بدم میاد:|

از کلاغ بدم میاد.....از رنگ مشکی و لباس مشکی به کل بیزارم......

شدیدن بدم میاد اسمم رو rana بنویسن:|....همه جا هم همین طوری می نویسن..اصن حساس شدم رو این قضیه:n02:

تا جایی که بتونم به دوستانم کمک میکنم....دوست دارم اطرافیانم خوشحال باشن...

.بیشتر تو جمع ...شوخی میکنم و میخندم...بقیه رو هم میخندونم:n02:
اکثرن وقتی صحبت میکنم همراه باهاش لبخند دارم...نمی دونم چرا واقعن:eh:سعی کردم ترک کنم این حرکتو نشده....:|

MƐΛИĪИƓĿƐSS
17-03-2015, 13:05
سلام.
محمد هستم.:n16:
متولد 24 شهریور دهه 70.
سوم دبیرستانم!
پدرم معلم،مادرم هم معلم تشریف دارن.:n09:

اگه یکم اراده داشته باشم خیلی خوب میشه.بگی نگی شیمی رو دوست دارم!فوتسال،فوتبال،تنیس روی میز و کتاب های علمی تخیلی هم جزو علایقم هستن.
تا بیکار بشم میرم تنیس (شب و روز زندگیم شده تنیس:n03:معتاد شدم..........)
تابستون ها هم میرم ماهیگیری.
از درس خوندن هم خیلی بدم میاد ولی خب چاره ای نیست باید بخونم.:n34:

خوش اخلاقم ولی یکم زود عصبانی میشم.

با دوستانم دوست و با دشمنانم هم دوست هستم.:n33:

Amir Hossein
17-03-2015, 13:33
از کلاغ بدم میاد.....از رنگ مشکی و لباس مشکی به کل بیزارم......
سلام عرض شد :31:

raana
17-03-2015, 13:49
سلام عرض شد :31:

سلام برادر:n02:

الان خعیلی معلوم بود که منظورم و با تو و آواتارته؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه انصافن منظورم تو نبودی:n02:....به طور کل خودت میدونی ..من از این چیزا بدم میاد

Amir Hossein
17-03-2015, 14:06
سلام برادر:n02:

الان خعیلی معلوم بود که منظورم و با تو و آواتارته؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه انصافن منظورم تو نبودی:n02:....به طور کل خودت میدونی ..من از این چیزا بدم میاد
شوخی میکنیم... :31:
اوهوم... :31:

!SaMiRa!
17-03-2015, 16:19
سلام:n01:
سمیرا هستم ، 30 سالمه البته 20 روز دیگه میرم تو 31 سال:n16:..... مجردم .........و نمیدونم چرا گفتند سن خانومهارو نپرسید ، آدم باید کودک درونش فعال باشه ربطی به سنم نداره بلهههههههههه:n09:
( این همون دل باید جوان باشه خودمونه :n19:)
کامپیوتر خوندم و به شدت از رشتم بیزارم در عوض عاشق طراحی هستم ولی 10 ساله دست به قلم و کاغذ نزدم ، هیییییییییی امان از تنبلی:n14::n02:

والیبال دوست میدارم ، فرصت بشه کار میکنم.
تا پارسال معلم بودم ولی امسال نیمه ناظمم نیمه معلم ، حاضرم همیشه هم معلم بمونم:n26:
زیاد میام انجمن و از مطالب دوستان استفاده میکنم ولی کم پست میگذارم .:n01:

djbehnam73
18-03-2015, 15:33
بله پرچمشون بسیار بالاست.تو فلکه پنجم اونم بخاطر اذیتی که خودشون کردن و من مقصر نبودم تقریبا 7نفری ریختن سر من
هه هه
تازه دوست عزیز اونجا هم از ما دورتر هست و هم واسه ما خیلی بالا شهر حساب میشه
تازه ما پایین پیروزی هستیم و پیروزی رو به عنوان نشونه میگیم که همه بشناسن :n02::n10:
حالا جاتون خالی دیشب که چهارشنبه سوری بود و ما توی نبرد بودیم یه مه غلیظی گرفته بود که نگو
از اونور هم 2 تا کوچه روبروی هم بودن هیچ ماشینی جرات رد شدن نداشت از بس که نارجک مینداختن وسط خیابون :n02:
نبرد جنوبی میزدن ، نبرد شمالی صداش در میوومد :n02::n08:
اصن یه وضی

A.M.D.D.E.V.I.L
18-03-2015, 23:34
سلام بر همگی .

من ارسطو 19 سال دارم .:n02:
(و هیچ داداشی به نام سقراط یا خواهری به نام پرستو ندارم ...)
متولد تیر ماه 74 هستم و الان هم مثل همون روز اول ساکن تبریزم و بنابر گفته ی نزدیکانم کمی دیوانه هستم :n41:

رشته ای که امروز مشغول تحصیلشم مهندسی مواد - سرامیک هست که میشه گفت متنفرم ازش ... آخه من کجا ...مهندسی کجا ... رشته ی مورد علاقه ام که تقریبا همین 19 سال عمرمو ریختم به پاش موسیقی هست . پیانو و آهنگسازی

موسیقی رو به طور جدی از 14 سالگی ادامه دادم و 15 سالگی اولین اجرای روی صحنه ام رو داشتم ، 16 سالگی اجرایی با حمایت سازمان خیریه محک داشتم . 17 سالگی از کنسرواتوار خصوصی مارگارت پراینر توی وین اتریش پذیرش گرفتم برای پیانو ، بلافاصله که دیپلم ریاضیمو گرفتم دقیقا روز تولدم زدم از ایران بیرون - بعد ... اتفاقاتی توی وین افتاد و پروفسور stanislaw tichonow رو ملاقات کردم و بهم چیزایی گفت که تصمیم گرفتم برگردم ایران و کنکور بدم . مدت اقامتم تو وین 5 ماه شد

فعالیتم توی p30world رو 14 سالگی و در اواخر دوران جاهلیتم (دوران گیمر بودن) شروع کردم . هم زمان با عضویت تو این p30 چندجا دیگه هم عضو شدم اما تنها جایی که محیط زنده ای داشت همینجا بود و همین دلیل شده که امروز نه اسم اون یکی فروم هارو میدونم و نه میدونم چند تا فروم دیگه بودن . اگه بیکاری بشینه پست های منو از اول بخونه متوجه میشه از پست های گیمی (مخصوصا gta iv که به خاطرش تو انجمن عضو شدم) شروع میشن و کم کم موسیقی بیشتر میشه (شاید اگه کسی مطالعات باستان شناسی روی فروم انجام بده یه تاپیکی که من اون زمان ها در مورد موسیقی زده بودم رو پیدا کنه :n02:) و نهایتا بعد از مدتی کمرنگ شدن دوباره توی انجمن علوم انسانی و بحث های فلسفی طلوع میکنم . . .

الانم انجمن مورد علاقه ام همون انجمن انسانی هست ولی از زمان ظهور این بخش بیشتر وقتمو توی همین قسمت دهکده ی سرگرمی میگذرونم .

زندگی فعلیم خلاصه شده تو کتاب و فیلم و اینترنت و درس نخوندن و نوشتن ایده های جدیدم رو کاغذ و صحبت کردن 5 6 ساعت با دوستان صمیمیم درمورد فلسفه و علم و موسیقی و ...

- این همه توضیحات هم به خاطر این بود که درسته چندین ساله توی این فروم فعالم اما کسی منو چندان نمیشناسه . :n13:

به نظرم p30world بهترین فروم فارسی زبان ممکنه ، اما
خیلی خوشحال میشدم اگه قسمتی از فروم به روانشناسی تعلق داشت و اینکه کاربر ها به هم کمک میکردن که خودشونو بهتر بشناسن ... یعنی چیزی مثل Social Psychology Network رو برای اولین بار به زبان فارسی توی همین فروم ها داشتیم.

در نهایت بگم p30word یکی از بهترین اتفاقاتی هست که تاحالا برام افتاده . روزی حداقل 1 بار چکش میکنم . :n02:
:n16:اگر همشو خوندی صبر ایوب داری ، خواستم مختصر بنویسم ، زد بیوگرافی از آب در اومد .:n02::n09:

Mehrshad-msv
19-03-2015, 04:41
بهروز
27 ساله
متولد 19.9.66
عاشق تمام رنگ، زیبایی ها و زشتی ها!
به فعالیت بدنی از هر نوعش علاقه دارم. بچه هارو خیلی دوست دارم.
مجرد
شغل: کارگر
شخصیت: فکر کنم دو قطبی هستم شیدا و افسون (بپا خطرناک شدا!):n02:

کاربرای قدیمی جرات دارین بیایید تو این تاپیک!

Milad4171
20-03-2015, 08:13
سلام
گفتم بهتره منم یه معرفی داشته باشم.
میلاد هستم 28 ساله. فردا میشم 29 ساله:n09:
رشته ام کاردانی نرم افزاره ولی ازش خوشم نمیااد. علاقه ام به شبکه و موارد مرتبط با اونه.
البته کلا دوس دارم از هر کادی یه چیزی یاد بگیرم. چندسال تعمیرات تخصصی لب تاپ کار کردم بعد سرباری رفتم تو کار آسانسور و پله برقی. بعد تابلو کنترل و تابلو برق بعد رفتم دنبال شبکه و راه اندازی شبکه های داخلی.
مجردم . شرایطش بود متاهل میشدم
ساکن تهران اما. فامیلامون تو ایران پخشن.
شیراز اصفهان یزد اراک اهواز همدان :n13::n02:
من فکر میکنم اول با یه اسم دیگه ای تو انجمن عضو شدم بعد که دیدم انجمن خوبیه دوباره وارد شدم با یه نام دیگه . :n02:
فعالیت تو انجمن رو دوس دارم . دوستای خوبی هم پیدا کردم تو انجمن.
ادم فوق العاده صبوری ام (امیدوارم این صبوری کار دستم نده) :n37:
گذر سن آدمو تغییر میده. حس میکنم روی یه سری کارها شدیدا بی حوصله شدم. ولی نمیخوام اینطور بشه :n03:
همین...:n02:
:n16:

javad34
20-03-2015, 17:04
سلام من متولد 1368 .تهران. ترک تحصیل اول دبیرستان.سرباز فراری.یعنی بعد 2 هفته از آموزشی فرار کردم.الانم کارگر ساده هستم تو بازار تهران. ماهی 540 تومن حقوق میگیرم . جای پیشرفت و آینده هم نداره شغلم.

کارگر ساده دیگه چایی میریزم واسه صاحب کارم و مشتریها و خودم. مغازه رو گردگیری میکنم.جناسرو میچینم. میرم انبار جنس میارم. صورت پر میکنم یعنی مشتری زنگ میزنه صورت میده جور میکنم. همین دیگه .

وقتی بیکار میشم با موبایل به انجمن سر میزنم ایرانسل 3جی خوب آنتن میده تو بازار.

میلاد هستم 28 ساله. فردا میشم 29 ساله:n09:
:n02:
:n16:

تولدتون رو تبریک میگم :11: امیدوارم سال جدید با سن جدید سال خوبی داشته باشید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

p30g
22-03-2015, 00:55
سلام بر همگی .

من ارسطو 19 سال دارم .:n02:
(و هیچ داداشی به نام سقراط یا خواهری به نام پرستو ندارم ...)

خیلی باحال و جالب بود:n18:

حالا من
من سعید زارع هستم که دوستام بهم میگن سعید چریک (چون از دیوار میرفتم بالا البته الان پیر شدم) مذهبی و شوخ و سرخوش و بی اشکل ( شیله پیله)
متأهل و دارای یک جوجه چریک 3 ساله به اسم امیر علی ( البته خودش میگه : آقا امیرعلی) برا خودش نوشابه باز میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با لطف تشویق وحمایتهای همسرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانشجوی سال اول مهندسی مکانیک در مقطع کاردانی هستم و شاغل در پالایشگاه چهارم پارس جنوبی در سمت تکنسین جوشکاری سوپر آلیاژها(این رو بازرسی پالایشگاه میگه ،ولی پیش خودمون باشه خودم میدونم هیچی بارم نیست)
از نوجوانی در رشته های کشتی ، آیکیدو ، کاراته فعالیت کردم و کمربند قهوه ای آیکیدو و مشکی کاراته سبک انشین دارم( خانمم کمربندام رو با وایتکس شسته سفید شده) ر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اولین شلیک با تفنگ بادی رو سال64 بود که فکر کنم 6یا 7 ساله بودم که انجام دادم، دایی و برادرم و پدر خدا بیامرزم (که شهید شده) از جبهه برگشته بودند و تو خونه مادر بزرگم همه فامیل جمع بودند
برادر وداییم داشتند با تفنگ بادی شرط بندی میکردند و من که درخواست کردم تا یک تیر بزنم با تشر برادرم صدای گریه ام بلند شدو بابام که متوجه شد با یک تشر خفن به برادرم گفت بده تاسعید تیر بزنه وگر نه تفنگت رو میشکنم( من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آقا تفگ رو پر کردندو دادند دستم از سنگینی تفنگ نشستم رو زمین ،قنداق زیر بغلم ، لوله ومگسک در حال طی کردن یک دایره به قطر 20_10 سانتی متر هدف ( شما چی میگین؟ تارگیت): یک سکه 2 تومانی در فاصله 8 تا 10 متر درون دل دیوار کاه گلی
با نهیب صدای برادرم: بزن دیگه... ماشه رو چکوندم ...
بعد از صدای شات اسلحه تنها صدایی که اومد صدای وووووییییییننننننگگگگ سکه بود که در هوا در حال چرخیدن بود
بابام اسلحه رو گرفت ، با دودست بغلم کرد و یک ماچّ آبدار و بعد هم یک اسکناس 20 تومنی گذاشت کف دستم که تاشب هرچی که دلم خواست خریدم و خوردم به خواهر و برادر کوچیکم هم دادم بازم پولم تموم نشد( یادش بخیر چه قدرت خریدی داشتیم)
این یک جرقه بود که عشق تیراندازی افتاد تو وجودم 7 سال بعد همون تفنگ بادی شد مال خودم و اونقدر باهاش خون ریختم که بابام کوبیدش به ستون برق تو کوچه و قنداقش تیکه تیکه شد
مثل فیلم (دشمن پشت دروازه __ واسیلی زایتسف ـــ) تفنگ رو با کیسه و پارچه بند کفش تعمیر کردم و باهمون باز شروع کردم به زدن انواع سار ، چقوک (گنجشک) ،
موسی کو تقی (قمری) و کفتر....
تازه این غیر از استفاده از پلخمون (بقول شهرستانهای دیگه تیرکمون ــ که جای بحث داره ـــ) بود که با خودم میبردم مدرسه هیچ لامپی از خونه های مردم و کوچه و مدرسه که به چشمم میخورد در امان نبود (خیلی برای بخشیده شدن تلاش کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
بگذریم چند سال بعد که تو عسلویه مشغول بکار شدم اولین وسیله ای که خریدم یک موبایل بود که خبر خریدن تفنگ دولول نخجیرم رو باهاش به دوستام بدم
(تفنگ وسیله نبود جونم بود)
بعد با مجوز ارتش تبدیل به احسنت کردم و یک آکار خریدم
بعد یک دیانا 54 خریدم
بعد یک کلت بادی خریدم
بعد رفتم تو فاز اهداف پرتابی با تفنگ ساچمه ای و یک دستگاه پرتاب دستی خریدم و تو ساحل با همسرم تمرین میکردم اون دیسک می انداخت و من هم یک تیر تو هوا میزدم و دیسک سالم میخورد به زمین خورد میشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نگاه های خانمم در این لحظه جالب بود، البته الان بهتر شدم از هر ده تا یکی میخوره
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــ
من به جرأت میگم : یک شکارچی هستم ، شکار کش نیستم ، یعنی اخلاق شکار رو رعایت میکنم هیمن
خانمم میگه : بابات برای یک پلخمون کلی کتکت میزد حالا وای به حال پسرمون که باباش 4 تا تفنگ داره ....
در ضمن به برکت عضویت در بسیج با اکثر سلاح های نظامی سبک و نیمه سنگین کشور شلیک داشتم مخصوصا" توپ 23 و 35 به جرأت میگم از تفنگ بادی بهتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ
بچه های شرکت به من میگن : أدبیات داستانی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در نهایت از اینکه اینجا هستم خیلی خوشحالم و دست همه تون رو میفشارم با اخلاص[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از اینکه حوصله به خرج دادین شدیدا" متشکرم
پیروز وسربلند باشید

mojtabaivi
22-03-2015, 09:27
مجتبی هستم
متولد سه مرداد 72
آخرین ترم کارشناسیم هست، رشته عمران. واسه ارشد هم کنکور دادم 45 روز دیگه نتایج میاد دعا کنید رتبه م خوب بشه
از درس خودن بدم میاد ولی به علم بسیار علاقه مندم :n02:
علی رغم اینکه نرم افزارو خیلی دوس داشتم، تحت تاثیر حرفای اطرافیانم اومدم عمران
تفریحمم گوش دادن به آهنگه

MAJID YOUSEFI
31-03-2015, 21:36
حال شما؟
بچه جنوبی؟

F l o w e r
01-04-2015, 18:45
نام :
تینا

تاریخ تولد :
(سن خانوم ها رو نمیپرسند، جز اسرار محسوب میشه:n33:)

رشته تحصیلی :
گرافیک - طراحی لباس

تخصص های شما :
توی زمینه های مختلف هنری فعالیت دارم.
در حال حاضر با یه تولیدی لباس بچه همکاری میکنم و توی یه آموزشگاه خصوصی طراحی تدریس میکنم.

انجمن های مورد علاقه شما در پی سی ورلد :
ادبیات - سبک زندگی - متفرقه - هنر - موضوعات علمی

هر سوالی که در مورد فعالیت در انجمنها و نحوه استفاده از ابزار ها و امکانات دارید میتونید از من بپرسید.

MOSTAFA_ABBASI
01-04-2015, 19:04
خیلی باحال و جالب بود:n18:

حالا من

درود
آواتارت آشنا میزنه.... :n02:
امیدوارم تو این سال جدید یه تجدید نظری بکنی :n13::n25::n24:
موفق باشی!

p30g
01-04-2015, 19:10
درود
موفق باشی!
به به ببین کی اومده:n19:عمویی عید خوشگذشت؟ چقدر عیدی گرفتی؟
میخای خودتم معرفی کنم؟:n13::n24:

sara_program
01-04-2015, 21:52
من ناهید هستم. 28 سالمه.
مربی تکواندو و خودم پومسه کار هستم
مربی کانون پرورش فکری هستم.
تو مغازه داداشم سخت افزار بطور عملی کار کردم ولی هنوز پیش برادرم مبتدی هستم
کامپیوتر خوندم و عاشق رشتم هستم. هدفم دکتراست.
آینده کاریم هم هوش مصنوعی هستش. دوره هوش مصنوعی دانشگاه آزاد تهران جنوب گذروندم.
تفریحم عکاسی و قلاب بافی هست. که الان بخاطر درس قلاب بافی رو گذاشتم کنار.
تفریحی لباس عروس و لباس مجلسی دوختم
فتوشاپ و تری دی مکس توی آموزشگاه تدریس میکنم
بر خلاف شخصیت مجازیم که شوخ طبعه به شدت جدی برخورد می کنم و با احدی در دنیای واقعی شوخی ندارم مگر اینکه دوست صمیمی باشیم
ریاضیاتم عالیه ولی دروس حفظیم به شدت افتضاحن:n03: تو دانشگاه هم دروس حفظی رو به زور پاس میشدم

a_bayan
03-04-2015, 22:57
من علی هستم....(چه هستم هستمی راه افتاده)خوب من علیم...-بیان-فامیلیمه
. 77 متولد شدم،دبیرستانیم ،ریاضی میخونم،به شدت روی اعتقاداتم حساسم،اگه اسم بقیرو خراب نکنم میشه بهم گفت مذهبی،درس خونم،تا سال پیش تهران بودم ، در حال حاضر کرمانشاهم ،یکی دو سال دیگه بر میگردم تهران...اصالتا کرمانشاهی-شیرازی هستم...اصا یه وضعی... 4-5 ساله 3 دی مکس کار میکنم...یعنی اون موقع چارتا آبجکت میزاشتیم و چه میدونیم 4تا تیر تخته بهم وصل میکردیم و اون دکمه قوری(رندر)رو میزدیم ولی الان همچین بگی نگی یپا حرفه ای شدم ...برا تدریس هم رفتم جهاد دانشگاهی طرف تا تاریخ تولد رو دید خیلی محترمانه انداختم بیرون...تلویزیون نگا نمیکنم...فیلم زیاد دانلود میکنم اما نگاه نمیکنم...نسبتا شوخ طبعم...اخلاقم نسبت مستقیم داره با فصل...یعنی فصلای سرد تلاشم زیاده و فصلای گرم همچین حالی ندارم.....اصولا هم چون یک رگم شیرازیه تا وقتی اضطرار یک کار در حد مرگ نباشه از جام تکون نمیخورم...احساس تنهایی شدید میکنم...با کسی زیاد نمی پرم...انزوا رو به مهمانی ها ترجیح میدم....خیلی دوس دارم یه سایت بزنم و الان هم در حال بررسی چندتا سایت LEARNING هستم و احتمالا توی همین باب سایت بزنم...همکارام هم دوس دارم مث خودم باشن...دبیرستانی که خواب و خوراک نداره و پویاس...غذا کم میخورم ولی یکم شیکم دارم...قدم193وزنم 98 هستش....از خرید لباس به شدت متنفرم.....
:n02::n02::n02:

ali_mohandes
04-04-2015, 14:08
به به ببین کی اومده:n19:عمویی عید خوشگذشت؟ چقدر عیدی گرفتی؟
میخای خودتم معرفی کنم؟:n13::n24:

درود
موفق باشی!

دوستان لطفا توی پیام خصوصی به هم این حرف هارو بگید این جا جاش نیس
نظم تایپیک به هم میریزه
باتشکر

MAJID YOUSEFI
04-04-2015, 18:46
سلام
منم که از اسم مبارکم پیداست آقا مجیدم
28 سالمه
کارشناسی نرم افزار
النم در پالایشگاه بنزین بندرعباس مشغول به کارم خوشحالم از آشنایی با شما
دوست دارم بیشتر ببینمتون؟
بد برداشت نکنید منظورم در فضای مجازیه؟
:n35::n21::n06::n05:yousefimajid66@gmail.com

p30g
05-04-2015, 22:44
دوستان لطفا توی پیام خصوصی به هم این حرف هارو بگید این جا جاش نیس
نظم تایپیک به هم میریزه
باتشکر

اسپم نده:n21: بخش سرگرمی هر کس هر چقد دوس داشته باش میتون پس بده:n06:

ali_mohandes
06-04-2015, 14:06
داداش خوب اینجوری نظم تایپیک به هم می ریزه
نظم هم خوب چیزیه....

Ezel
06-04-2015, 14:37

خیر دوست من اینطوری نیست

هر تاپیک روالی داره و باید طبق روالش پیش بره که در پست اول تاپیک نوشته شده

اونی که شما میفرمایید میشه آنارشیسم که جالب نیست اصلا

با تشکر

روابط عمومی شورای همیاری دهکده

Im_AhN
17-04-2015, 13:34
با سلام

نام : امیرحسین
تاریخ تولد : 1374
رشته تحصیلی : علوم تجربی
تخصص های شما : نوشتن و ساخت ویدئو های راهنمایی بازی ها - زبان انگلیسی - رشته رزمی کیک-جیتسوMMA ئ ذفاع شخصی
انجمن مورد علاقه شما در پی سی ورلد : بازی های رایانه ای
راهنمایی در بخش بازی ها خصوصا تروفی گاید Trophy Guide
در مورد بازی های کنسول های سونی
در مورد ورزش های رزمی

بنده با نام کاربری Im_AhN اولین نویسنده راهنمایی های بازی های رایانه ای به زبان فارسی و ساخت ویدئو های راهنمایی بازی ها با زبان فارسی در جهان هستم
همچنین نویسنده داستان های بازی ها به زبان شیرین فارسی

یاعلی(ع)

گیسوناز
19-04-2015, 10:26
گیسو
1360
کرمانشاه
رشته تحصیلیم مدیریت اجراییه
تدریس میکنم
انجمن موردعلاقه من زبان هستش
درزمینه رشته م میتونم درخدمت دوستان عزیزم یاشم
:n12::n40::n18:

shahsavar2
23-04-2015, 23:57
سلام
من اتفاقی دنبال دانلود نصرت 3 بودم سر از اینجا درآوردم
اگه کمکم کنید ممنون میشم شهسواریم فوق لیسانس علوم سیاسی عکاسی هم خیلی واردم.:n16:

appleinc
25-04-2015, 06:20
نام : حنیف

تاریخ تولد : :n13:

رشته تحصیلی : گرافیک

تخصص های شما : اپل ، موسیقی

انجمن مورد علاقه شما در پی سی ورلد : راستش سر نزدم . یکی از دوستان یه مشکل در ویندوز داشت اینجا مشکلو پیدا کردم وگرنه با ویندوز کار نکردم

در چه زمینه هایی میتونید به سایر کاربران مشورت بدید : هر مشکلی در زمینه محصولات اپل چه مک و چه ios ، زبان خارجه

بیوگرافی کوتاه : نوازنده ساز های پیانو و شاگرد اردوان کامکار در ساز سنتور هستم . مدیر یکی از وبسایت های مرجع اپل هستم اسمشو نمیگم تبلیغ نشه . دانشجوی رشته گرافیک و کمی هم دستی در هک داریم . مسلط به زبان خارجه .

موفق باشین :n09:

lana del rey
28-04-2015, 16:27
نام : صبا
تاریخ تولد : 1376 مرداد
رشته تحصیلی : تجربی
تخصص های شما : والا چی بگم ؟ :))))))
انجمن مورد علاقه شما در پی سی ورلد : دهکده سرگرمی :))))))))))
در چه زمینه هایی میتونید به سایر کاربران مشورت بدید : زبان ایتالیایی :n02:

a_bayan
28-04-2015, 20:04
نام : صبا
تاریخ تولد : 1376 مرداد
تخصص های شما : والا چی بگم ؟ :))))))
انجمن مورد علاقه شما در پی سی ورلد : دهکده سرگرمی :))))))))))
در چه زمینه هایی میتونید به سایر کاربران مشورت بدید : زبان ایتالیایی :n02:

ما تو مکالمه انگلیسیش موندیم...ماشالله بعضیا!!!
ماشالله

MOSTAFA_ABBASI
28-04-2015, 20:14
نام : مصطفی
تاریخ تولد : ....... : )
رشته تحصیلی : متوسطه
تخصص های شما : سخت افزار، گیم، برنامه نویسی، عکاسی، نویسندگی و در مجموع هر چیزی که به رایانه مربوط باشه انجمن مورد علاقه شما در پی سی ورلد : سخت افزار و گیم و لپ تاپ

در چه زمینه هایی میتونید به سایر کاربران مشورت بدید؟
بیش تر در زمینه های مربوط به کامپیوتر و تا حدودی هم چیز های دیگه مثل:
سخت افزار
کمی نرم افزار
برنامه نویسی (خانواده c)
عکاسی
پیشنهاد سیستم و لپ تاپ و موبایل و..
نویسندگی و ترجمه متون

با تشکر

خاطره ع
02-05-2015, 16:23
منم که تازه واردم نمیدونم چی به چیه

Milad4171
02-05-2015, 19:34
سلام.
من میلاد هستم
29 ساله رشته ام نرم افزار بوده.

کارای مختلفی انجام دادم . از لحاظ سیستم های کامپیوتری (IT) هر موضوعی که تونستم واردش شدم . فعلا کارم همون IT هست و موارد مرتبط با اونه !
+
اون موقعی که من وارد انجمن شدم مشکلات اینترنت خیلی بیشتر از این حرفا بود . سرعت دانلودمون با EDGE به 40 که میرسید ذوق میکردیم !
نسل مودم موتورولا و اینترنت بدون فیلتریم !! :n02:

یه دهه 60
04-05-2015, 11:29
سلام به همه دوستان عزیز

شیما هستم 28 متاهل

لیسانس علوم تربیتی

اراک

از آشنایتون خوشبختم:n40:

sangkar
07-05-2015, 20:50
سلام من:ناصرهستم :n16::n16:سنگکارنمای ساختمانم .اهل قم هستم .............ولی الان ساکن ارومیه ام:n12:

Tired Man
08-05-2015, 02:42
نام و نام خانوادگي : خسرو معتمد آریا

سن و تاريخ تولد : 28 سال ؛ 1365

محل سكونت :تهران ؛ سرو شمالی (البته در شمالم هم رفت آمد دارم به خاطره مسایل کاری)

شغل : برنامه نویس ؛ طراحی و ساخت گرافیکی ؛ مربی پروش اندام

زمیمنه کمک رسانی : والا من طراحی و برنامه نویسی تنها چیزیه که بلدم ؛ کارهای گرافیکی هم میکنم

farbod.sadeghii
10-05-2015, 14:28
سلام.
فربد هستم.
دانشجوی فوق لیسانس برق قدرت....
کاربر قدیمی هستم، قبلا با نام ماربری merikh_merikh در خدمتتون بودم.
خب یکی از مهمترین دلایلی که دپباره اومدم بیشتر معرفی وبلاگم بود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون میشم سر بزنید.

saharkarimi1361
14-05-2015, 07:57
سلام
سحر هستم.طراح وب و کارشناس ICT

sahra.cr
15-05-2015, 11:51
سلام ..سحر هستم..18 ساله از تبریز رشتم تجربیه...:n13::n13::n13:به نقاشی خیلی علاقه دارم:n12:همین....
:n33:

farshid96
17-05-2015, 12:07
سلام دوستان
فرشيد هستم اهل مراغه - متولد 1350 رشته ام ماشين آلات كشاورزي - شاغل دفتر ايساكو در تبريز - به خودرو و موضوعات مرتبط علاقمندم.

siroosmoradian
23-05-2015, 01:26
سیروس هستم ،ساکن غرب تهران،
به مطالب مربوط به جنگنده ها علاقه دارم سرچ میکنم ومی خوانم،پسرمم عین خودم شدیداًعلاقه منده،اگر رهاش کنی شب وروز درمورد جنگنده ها می خواندوتا می تواند می پرسد@،کمی کشتی کار کردم وبه بکس هم علاقه دارم:n25:

reazmk
25-05-2015, 10:50
سلام ،

رضا محمدی هستم ، 15 ساله ، ساکن گیلان

علاقه مند به طراحی وب و برنامه نویسی اندروید

همچنین علاقه مند به شما دوستان عزیزم :n02:

siroosmoradian
26-05-2015, 15:20
با سلام وعرض ادب خدمت آقا رضا،از آشنایی با شما خوشحالم،وبرای شما آرزوی موفقیت دارم،دوست دارم بیشتربا هم آشنا بشیم خانواده ام شمال را دوست دارند
ودوست دارندبه مسافرت شمال بیاییم شایدآنجا همدیگر را ملاقات کردیم. شما یک سال از پسرمن بزرگترهستی ولی شاید دوست های خوبی برای همدیگر شدید.
وضعیت درس خواندن چگونه است چون پسرم از این نظرعالیه.:n08:

siroosmoradian
27-05-2015, 12:24
با سلام خواستم چند بیت شعر به دوستا ن خوب ودوست داشتنی پی سی ورلدتقدیم کنم امیذوارم مورد قبول واقع گردد.
مایه اصل ونصب در گردش دوران زراست هر که صاحب زراست اواز همه بالاتراست.
انگشت شصت وشاهد هر دودعوای بزرگی می کنند پس چرا انگشت کوچک لایق انگشتراست.
دود اگربالا نشیندکسر شاٌن شعله نیست روی دریا خس و قعردریا گوهراست.
تقدیم به همه دوستان انجمن پی سی ورلدکه همگی زر وگوهرند@شاد وخنده روباشید همیشه@:n11::V12::V12::V24::V21:

siroosmoradian
28-05-2015, 17:35
(بسمه تعالی)
سلام/باکسب اجازه ازمدیریت محترم سایت پی سی ورلدمی خواهم یک مقاله درمورد بازیهای بچه های سالهای 58یعنی بعداز انقلاب تا سال 70به شرح زیر بنویسم.
امیدوارم مورد تاٌییدمدیران محترم سایت وکاربران محترم ودوست داشتنی قراربگیرد.هدف تفاوت بازیهای گذشته با بازیهای حال است.
بازیهایی که بچه های سالهای 58تا70که به عنوان یک نوجوان انجام می دادندبا بازی بچه های امروز بسیار متفاوت بود.در آن زمان بیشتر بازیها همراه با فعالیت بدنی
واغلب دسته جمعی اجرا می شد.یکی از بازیهایی که ما به عنوان یک نوجوان درآن دوران انجام می دادیم.بازی توپ قال بود(قال یعنی داد)معمولاًتعدادنفرات هرتیم ازشش نفر به بالا می شد.وسایل موردنیاز بازی یک توپ بیس بال ودوالی سه عددچوب شبیه چوب بیس بال بود.این بازی که ما انجام می دادیم یک تفاوت کوچک با بازی بیس بال داشت.بازی بیس بال یارتیم مقابل توپ را به سمت حریف پرتاب می کند.ولی بازی که ما انجام می دادیم یار تیم خودی توپ را به هوا پرتاب،وباچوب بیس بال به زیر توپ می زد.بقیه بازی دقیقاًشبیه بازی بیس بال بود.بچه محله ها وبچه های فامیل همه با هم جمع می شدیم.وچند ساعت این بازی را انجام می دادیم.ولی امروزه از این دسته بازی ها دیگر خبری نیست،وبازیهای،کامچیوتری،م انند:پلی استیشن،لاین،تانگو،وایبر،و شبکه های مجازی جای این گونه بازیها را گرفته است.بچه امروز چنیدن ساعت پای این گونه بازیها می شینندبدون اینکه کوچکترین تحرکی داشته باشند.امیدوارم تمهیداتی فراهم گرددتا بازیهای قدیمی مجدداً جاگزین بازیهای کامپیوتری گردد.

Mehrshad-msv
28-05-2015, 19:43
(بسمه تعالی)
سلام/باکسب اجازه ازمدیریت محترم سایت پی سی ورلدمی خواهم یک مقاله درمورد بازیهای بچه های سالهای 58یعنی بعداز انقلاب تا سال 70به شرح زیر بنویسم.
امیدوارم مورد تاٌییدمدیران محترم سایت وکاربران محترم ودوست داشتنی قراربگیرد.هدف تفاوت بازیهای گذشته با بازیهای حال است.
بازیهایی که بچه های سالهای 58تا70که به عنوان یک نوجوان انجام می دادندبا بازی بچه های امروز بسیار متفاوت بود.در آن زمان بیشتر بازیها همراه با فعالیت بدنی
واغلب دسته جمعی اجرا می شد.یکی از بازیهایی که ما به عنوان یک نوجوان درآن دوران انجام می دادیم.بازی توپ قال بود(قال یعنی داد)معمولاًتعدادنفرات هرتیم ازشش نفر به بالا می شد.وسایل موردنیاز بازی یک توپ بیس بال ودوالی سه عددچوب شبیه چوب بیس بال بود.این بازی که ما انجام می دادیم یک تفاوت کوچک با بازی بیس بال داشت.بازی بیس بال یارتیم مقابل توپ را به سمت حریف پرتاب می کند.ولی بازی که ما انجام می دادیم یار تیم خودی توپ را به هوا پرتاب،وباچوب بیس بال به زیر توپ می زد.بقیه بازی دقیقاًشبیه بازی بیس بال بود.بچه محله ها وبچه های فامیل همه با هم جمع می شدیم.وچند ساعت این بازی را انجام می دادیم.ولی امروزه از این دسته بازی ها دیگر خبری نیست،وبازیهای،کامچیوتری،م انند:پلی استیشن،لاین،تانگو،وایبر،و شبکه های مجازی جای این گونه بازیها را گرفته است.بچه امروز چنیدن ساعت پای این گونه بازیها می شینندبدون اینکه کوچکترین تحرکی داشته باشند.امیدوارم تمهیداتی فراهم گرددتا بازیهای قدیمی مجدداً جاگزین بازیهای کامپیوتری گردد.

تاپیک رو قبضیدیا دادا:n02:

mmohammadesadeghi
31-05-2015, 18:29
محمد هستم
از شیراز
متولد 61
دیپلم مکانیک خودرو هستم ولی کارم ساخت و ساز هست
انجمن مورد علاقه من نصب سیستم صوتی اتومبیل هستش
عاشق سیستمهای صوتی اتومبیل و نصب اونها هستم ولی هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم :n01:دلم میخواد یه روز توی این زمینه به صورت حرفه ای بتونم فعالیت کنم

mmohammadesadeghi
31-05-2015, 18:39
من ناهید هستم. 28 سالمه.
مربی تکواندو و خودم پومسه کار هستم
مربی کانون پرورش فکری هستم.
تو مغازه داداشم سخت افزار بطور عملی کار کردم ولی هنوز پیش برادرم مبتدی هستم
کامپیوتر خوندم و عاشق رشتم هستم. هدفم دکتراست.
آینده کاریم هم هوش مصنوعی هستش. دوره هوش مصنوعی دانشگاه آزاد تهران جنوب گذروندم.
تفریحم عکاسی و قلاب بافی هست. که الان بخاطر درس قلاب بافی رو گذاشتم کنار.
تفریحی لباس عروس و لباس مجلسی دوختم
فتوشاپ و تری دی مکس توی آموزشگاه تدریس میکنم
بر خلاف شخصیت مجازیم که شوخ طبعه به شدت جدی برخورد می کنم و با احدی در دنیای واقعی شوخی ندارم مگر اینکه دوست صمیمی باشیم
ریاضیاتم عالیه ولی دروس حفظیم به شدت افتضاحن:n03: تو دانشگاه هم دروس حفظی رو به زور پاس میشدم
:n01:
خدارو شکر که توی این دنیای مجازی شمارو زیارت کردیم وگرنه...........................

sara_program
31-05-2015, 21:28
:n01:
خدارو شکر که توی این دنیای مجازی شمارو زیارت کردیم وگرنه...........................

ببخشید من شما رو نمیشناسم. و منظورتون رو نگرفتم

mmohammadesadeghi
01-06-2015, 14:55
ببخشید من شما رو نمیشناسم. و منظورتون رو نگرفتم
منظوری نداشتم:n24:عذر خواهی میکنم :n01:

ali_mohandes
01-06-2015, 15:05
اطفا بحث تایپیک رو عوض نکنید بزارید به روال خودش پیش بره
ممنون موسس تایپیک

cho*sunny*hyun
02-06-2015, 14:49
سلام منم نيوشا هستم 14ساله دوست دارم هكر شم اما اول بايد كامپيوتر رو بلد باشم هر مشكلي داشتم اين جا ميويمدم حل ميشد گفتم عضو بشم بهتره

siroosmoradian
02-06-2015, 16:48
یا رب عیداست عطا بر همه ده/برماتم واندوه همه خاتمه ده/پایان غم همه ظهور مهدی ست/تعجیل فرج به مهدی فاطمه ده!

جشن نیمه شعبان(عید)بر تمام اعضای انجمن مبارک باد!

puta
07-06-2015, 21:29
سلام ... :n31:

پویا هستم

مجردم و با خانواده زندگی میکنم

بازی های رایانه ای رو دوست دارم

18 سالمه (نزدیکای 19)

بچه خوبی بودم الانم هستم

از دوران کودکی دوست داشتم پزشک بشم(از زیست شناسی خوشم میاد) :n26: ولی الان میخوام برم تو کار زبان انگیلیسی چون وقتی بزرگ شدم فهمیدم بیشتر دوسش دارم

یه خواهر و یه برادر کوچیک تر از خودم دارم

خیلی دوست دارم به همه مردم دنیا بگم لبخند بزنید لطفا :n01:

sajjad_kiss
10-06-2015, 00:17
سلام
سجاد هستم
متولد سال 74 هستم
به همه چیز علاقه دارم
بچه قم هستم
رشته تحصیلی شبکه
مشورتم چیزی سر در نمیارم بیشتر تئوری کار کردم تو تعمیر سیستم خونگی تعمیر هارد و پاور اینا

amirrezajan
13-06-2015, 11:09
سلام
اسمم امیررضا
دانشجوی ارشد مدیریت اجرایی
از زنجان

سرهنگ معمر قذافی
13-06-2015, 18:03
سرهنگ هستم از لیبی :n01:

M0RTEZA_R
13-06-2015, 21:35
منم مرتضی هستم بجه ها افشین صدام میکنن:n02:

amirrezajan
14-06-2015, 13:18
سلام من تازه به این انجمن عضو شدم
موضوعش چیه؟:n13::n13:

PLAΨMID
21-06-2015, 19:05
سلام:n02:

رعنا هستم...24ساله....محل سکونت که تهران هست...از بچگی خیابون جیحون (خیابون آزادی-یادگار امام)زندگی میکردیم:n02:

کاردانی IT.....

چطوری مدیر انجمن زیست شناسی شدی ؟:n13:
توی توضیحاتت همه چی هست جز زیست شناسی !!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n02:

با سلام ،
داود هستم ، 29 ساله از اصفهان . البته بچه اهوازم . هشت سال پیش عضو پی سی ورلد شدم .
دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع هستم .
مجردم .
مطالعه زیاد داشتم ،از کتب مذهبی گرفته تا تاریخ و زیست شناسی و حسابداری و روانشناسی !!!
(از قدیم گفتن همه کاره هیچ کاره!)
گیتار رو به طور حرفه ای دنبال می کنم ، سبکم هم کلاسیک هستش .
عاشق زبان انگلیسی هستم و از دوره دبستان تا دانشگاه به طور آکادمیک آموزش دیدم .
از دیکتاتوری متنفرم و جاهایی بوده ( حتی توی پی سی خودمون) که مدیراش دیکتاتور بودن و دیگه به اون انجمن ها سر نزدم .
به ساخت هنرهای تزیینی به شدت علاقمندم . گیفت باکس های فانتزی می سازم .
قرار بود امسال دوباره کنکور بدم ولی بنا به مشکلاتی نتونستم .
شغل فعلیم : مدیر تحقیقات بازار در صنایع شیر و لبنیات هستم .

maryam 20
25-06-2015, 06:47
اوففف دوساعت فقط رمان خوندم ..رمان نویس نشی صلوات .داداش خخخ..اوه یادم نبود تیر اندازی .ببخشید غلط خوردم.نکش که آرزو دارم واسه خودم با کلی نقشه ..خخخ:n26:

maryam 20
25-06-2015, 06:57
سلام مریم هستم مربی مهدم .عاشق بچه های کلاسمم ..
خیلی گوگولیو دوس داشتنین .
اممم دیگه دیگه آهان کلش بازی میکنم خیلی باحاله ..
شعرای کودکانه و کارتون رو خیلی دوس دارم .
و خوشحالم که عضو ابن انجمن شدم .ولی هیچی بلد نیستم .

بین خودمون بمونه .به کسی نگینا
وای بادم رف بگم اینو
میخوام در آبنده وکیل بشم دوساله پشت کنکورم
دعا کنین قبول شم..
اینم بین خودمون بمونه .به کسی نگینا ..:n26::n26:

maryam 20
25-06-2015, 07:07
اوففف دوساعت فقط رمان خوندم ..رمان نویس نشی صلوات .داداش خخخ..اوه یادم نبود تیر اندازی .ببخشید غلط خوردم.نکش که آرزو دارم واسه خودم با کلی نقشه ..خخخ:n26:

saharkarimi1361
25-06-2015, 15:55
سلام.سحر هستم.طراح وب ،کارشناسICT
همه دوستام یا میخوان گوشیمو بشکنن یا لب تابمو ویا کامپیوترم،دلیلشون هم اینه که من یاسرم تو گوشیه یا تو لب تاب☺و توجهی به اونا نمیکنم.

فرستاده شده از SM-G360Hِ من با Tapatalk

Tidus and Shayne
25-06-2015, 20:42
بهنام هستم

23 ساله

دانشجوی رشته اقتصاد حمل و نقل

به فیلم و سریال و موزیک های آمریکایی و جمع آوری عکس های 4K و 8K علاقه زیادی دارم. البته براشون در حد متعادل وقت میزارم.
عاشق زبان انگلیسی هستم و تا 16 سالگی خیلی گیم بازی می کردم اما به مرور متوجه شدم که گیم مانع پیشرفت در زندگیه و وقت آدمو بدجوری تلف می کنه.

mocuishla
30-06-2015, 13:48
بنام خدا
کیانوش درویشی هستم
متولد 23/8/1367
مدرک نصفه نیمه کارشناسی جغرافیا
عاشق کامپیوتر و نرم و سخت و شل افزار:n33:
تازه مدرک تخصصی تعمیرت سخت افزار و لپ تاب و Pc و مانیتور رو گرفتم از یکی از آموزشگاه های فوق حرفه ای :n19::n05:
تازه Ps3 320 cech3004b گرفتم دوسش دارم اما نمدونم چطور نرم افزار کبری رو روش نصب کنم چون بردش رو داره امام برنامش پریده :n13::n25:
عاشق تیر اندازی و شیطنت و سرکار گذاشتن اطرافیان درجهت مثبت:n31:
متاهل هستم متاسفانه و خوشبختانه :n11:
سوال زیاد میپرسم اما حراف نیستم:n02:
قبلا زیاد اینجا بودم اما ناخواسته اخراج شدم:n22:
تا جایی بتونم به همه کمک می کنم بدون چشم داشتی:n01:
کلا اینجا بودن رو دوسدارم:n16::n12::n12::n12::n12::n12::n12:

saharkarimi1361
30-06-2015, 14:13
همه دوستام یا میخوان گوشیمو بشکنن یا لب تابمو ویا کامپیوترم،دلیلشون هم اینه که من یاسرم تو گوشیه یا تو لب تاب☺و توجهی به اونا نمیکنم.

saharkarimi1361
30-06-2015, 14:19

گاهی ساعت ها تو دنیای مجازی ام و اصلا متوجه نمیشم که چقدر زمان گذشته☺

magic star
01-07-2015, 07:15
سلام
منو ستاره صدا كنيد
خردادي ام
شيرازي ام
اهل شوخي با آدمايه با جنبه
رشته ام IT
...

rezan940
02-07-2015, 13:52
سلام ،رضاهستم چهل سالمه، از شاهرود،رشته تحصیلیم علوم انسانی،متاهلم،دوتا کاکلی دارم،یه پسر ویه دختر،یه چندسالی تیاتر بازی کردم،دورههای کارگردانی فیلم(کوتاه) و تدوین وتصویربرداری رااز طریق اداره فرهنگ و ارشادگذراندم،الان مشغول فیلمبرداری و عکاسی هستم،دوست دارم کارای میکس و تدوین را در حد عالی یادبگیرم،تا حدودی تو کار میکس هستم،با این سایت تازه آشنا شدم،ولی در فرستادن پیغام یا پاسخ به آن مهارت لازم را ندارم،اماعلاقه زیاد به یاد گرفتن دارم،البته تا به حال فرصتی نبوده ،علاقمندم که از تجربیات دوستان جهت پیشرفت خودم استفاده کنم و همچنین اگه چیزی تو چته داشته باشم برا بقیه رو کنم. باتشکرکه سرتونو بدرد آوردم.

scania ir22
05-07-2015, 10:27
سلام منم علیرضا 18 تهران دنبال کار کامیونم خوشحال شدم از اشناییتون :n02:

behbamshahraky
05-07-2015, 13:08
:n07:با سلام موسوي ام از خطه حسن صباح الموت بزرگ متولد 1355 رشته تحصيليم كامپيوتر اما حسابداري كار مي‌كنم عاشق كارم هستم :n31:

behbamshahraky
06-07-2015, 08:58
:n25:آخه ذهن فاسد از قديم گفتن مشكي رنگ عشقه چقدر بي ذوقي

BASH M2
06-07-2015, 23:38
سلام
محمد هستم متولد 65/5/20
دیپلم برق و از بچگیم با تعمیرات الکترونیک بزرگ شدم و ساخت چیزای خطر ناک و فرار از دست بابام که همیشه از دستش در فرار بودم
(چون نمیخاست بلای سره خودم بیارم) ولی اشتباه نکنید چون در حد زیر صفر هستم چون سعی میکنم با کاری یا چیزی که بلدم راهمو ادامه بده موقعیت ادامه تحصیل حم نداشتم البته قراره ادامه بدم الکترونیک از صفر تا بینهاید.
الان سرپرست نگهداری و تعمیرات هستم و کارم تعمیر و ساخت دستگاه های صنعتی هستش
و شدیدا عاشق الکترونیک و مکانیک هستم همجورش تقریبا ی جور موتور دیزل هستم که در عین پر سر صدا ولی پر قدرته و خاموش نشدنی.
با تشکر که منو به جمعتون راه دادید:n33:

BASH M2
06-07-2015, 23:45
سلام
محمد هستم متولد 65/5/20
دیپلم برق و از بچگیم با تعمیرات الکترونیک بزرگ شدم و ساخت چیزای خطر ناک و فرار از دست بابام که همیشه از دستش در فرار بودم
(چون نمیخاست بلای سره خودم بیارم) ولی اشتباه نکنید چون در حد زیر صفر هستم چون سعی میکنم با کاری یا چیزی که بلدم راهمو ادامه بدم موقعیت ادامه تحصیل هم نداشتم البته قراره ادامه بدم الکترونیک از صفر تا بینهاید.
الان سرپرست نگهداری و تعمیرات هستم و کارم تعمیر و ساخت دستگاه های صنعتی هستش
و شدیدا عاشق الکترونیک و مکانیک هستم همجورش تقریبا ی جور موتور دیزل هستم که در عین پر سر صدا ولی پر قدرته و خاموش نشدنی.
با تشکر که منو به جمعتون راه دادید:n33:

rezan940
14-07-2015, 08:54
عالیه.:n16:

rezan940
14-07-2015, 09:09
تشکر مهندس.ممنون

Kyuubi9Kitsune
19-07-2015, 16:45
سلام. وقتتون بخیر.
من مسیحا هستم. البته خیلی ها از روی اسمم اشتباه میکنن و در جواب میگن: داداش... باید بگم من یک خانم هستم.
لیسانس مدیریت بازرگانی دارم از یک دانشگاه دولتی با رتبه 3 رقمی. علایقم در زندگیم به ترتیب اولویت: تنها پسرم، کتاب (کتابخورم)، موزیک (بدون کتاب و موزیک بی اغراق میمیرم.) فیلم، پاسور، تخته نرد، جدول و اینترنت... شدیدا علامند به مباحث اجتماعی و همینطور ادبیات فارسیم خوبه. شعر و مشاعره رو دوست دارم و پایه ام شدیدا. ضمنا انیمه ناروتو رو خیلی دوست دارم چون معتقدم این انیمه مخاطب بزرگسال داره لااقل بالای 17 سال و برای بچه ها ساخته نشده. اگه سوالی بود درخدمتم.
در اولین فرصت شروع میکنم به گذاشتن پست. امدوارم بتونم کاربر مفیدی برای فوروم باشم. ممنون از پذیرشم در جمعتون... :n40:

asenat1375
22-07-2015, 13:16
فرزانه اسدزاده
تهران
متولد1370
رشته معماری
فعلا دانشجوی کارشناسی معماری هستم. ب تازگی شروع ب یادگیری 3dmax کردم (دو هفته)
تا حدودی در نرم افزار اتوکد سر رشته دارم
علاقه زیادی ب کار با 3d max دارم

مهران55
28-07-2015, 01:25
سلام من تازه اومدم یکی نیست جواب سلام بده

Mehrshad-msv
28-07-2015, 01:40
سلام من تازه اومدم یکی نیست جواب سلام بده

خوش اومدی مهران جان: معرفی لطفا.
مردیم از فضولی!:دی

donkeyoxte
28-07-2015, 01:55
اصغر هستم از کابل هوا گرمه I love you p30world

فردا هم مخبر خودشو بهم معرفی میکنه

javad773_0041
28-07-2015, 05:12
سلام
محمد جواد هستم اهل فرهنگ و هنر و راز ((شیراز)) یه ادم بیکار و علاف درس خون و گرفتار
خوشحال هستم از آشنایی با شما :n05:

esmatdoosti
28-07-2015, 05:41
سلام
کرامت هستم .اهل شیراز. فلسفه الهیات وادبیات عرب خوندم .

تعمیر کار نرم افزار و سخت افزار موبایل هستم.

علاقه مندی هام : موبایل - موبایل موبایل........ بعدشم کامپیوتر .

خوشوقتم که باهاتون آشنا شدم:n40:

Mehrshad-msv
29-07-2015, 05:14
اصغر هستم از کابل هوا گرمه I love you p30world

فردا هم مخبر خودشو بهم معرفی میکنه

راستی شما با اصغر ت...ل...م..به نسبتی ندارید(شوخی یکی از رفقاست):n02:

پسرم بیشتر از خودت بگو....چیکارامی کنی...کجاها می ری:n09:

ali_mohandes
31-07-2015, 09:48
حاشیه نرین بزارید تایپیک درست پیش بره این سوالات رو توی پی وی بپرسید.....
موفق باشید با تشکر

Mehrshad-msv
31-07-2015, 12:18
حاشیه نرین بزارید تایپیک درست پیش بره این سوالات رو توی پی وی بپرسید.....
موفق باشید با تشکر

چشم موفق می شویم با راهنمایی های شما و کبیر اینترنت.
راستی اسم اینجا سرگرمیه متفرقه نیستا اخوی.
موفق می شویم:n01:

ali_mohandes
31-07-2015, 22:30
چشم موفق می شویم با راهنمایی های شما و کبیر اینترنت.
راستی اسم اینجا سرگرمیه متفرقه نیستا اخوی.
موفق می شویم:n01:
انشالله همیشه موفق باشی
سرگرمی......؟؟؟؟؟خوب این جا .......واسه اشناییه

Mehrshad-msv
31-07-2015, 22:36
سرگرمی و آسشنایی و تا حدودی آزادی بیان که در تاریخچه انجمن در سال 2005 میلادی بسیار مشهود بود اما به لطف بندگان عالمی مثل شما دوست عزیز از بین رفت.
بنده شما چه بگویید چه نگویید موفق خواهم شد::n16:

بهروز موسوی هستم
27 سالمه
از کرج و عاشق لازانیای دست پخت داشم هستم و باقیش برای بعد و البته دیوونه گیمم:دی

ali_mohandes
01-08-2015, 18:16
سرگرمی و آسشنایی و تا حدودی آزادی بیان که در تاریخچه انجمن در سال 2005 میلادی بسیار مشهود بود اما به لطف بندگان عالمی مثل شما دوست عزیز از بین رفت.
بنده شما چه بگویید چه نگویید موفق خواهم شد::n16:

بهروز موسوی هستم
27 سالمه
از کرج و عاشق لازانیای دست پخت داشم هستم و باقیش برای بعد و البته دیوونه گیمم:دی
ممنون از معرفی....
من فکر کنم شما خیلی شوخ طبع باشید درسته؟؟؟؟

Mehrshad-msv
01-08-2015, 19:41
ممنون از معرفی....
من فکر کنم شما خیلی شوخ طبع باشید درسته؟؟؟؟
دقیقا. در حدی که طرف از ئستم دیوانه می شود و فرار را بر قرار ترجیح می دهد....البته شوخ طبع تندرو و صریح که خوب بنظرم زیاد خب نیست چو دل بعضیارو می شکونم ولی چه کنیم اینجوریم دیگه....
شما خودتو معرفی نمی کنی عزیز.

ali_mohandes
01-08-2015, 19:52
دقیقا. در حدی که طرف از ئستم دیوانه می شود و فرار را بر قرار ترجیح می دهد....البته شوخ طبع تندرو و صریح که خوب بنظرم زیاد خب نیست چو دل بعضیارو می شکونم ولی چه کنیم اینجوریم دیگه....
شما خودتو معرفی نمی کنی عزیز.
بله دقیقا همونطور که فکر کرده بودم هستی....:n09::n10:
منو می تونی توی پست اول بشناسی.....تاسیس کننده تایپیک هستم:n26:

Mehrshad-msv
01-08-2015, 20:08
به هر چیزی که علمم رو بیشتر کنه تا اونجا که وقت باشه ارزش قائلم و از فیلمای عجیب غریب فلسفی خوشم میاد.

بسه دیگه چقدر خودمو معرفی کنم. کمک. مخبر یه اختار نمیدی بهم:دی

MAHDI6556
01-08-2015, 20:14
سلام ، مهدی هستم .29. روانشناس ، حقوقدان ، علاقه مند به مباحث علمی ، مسایل فنآوری اطلاعات و IT, اینترنت NETWORK, و دارای مدرک بین المللی NCDL.

Sent from my GT-P5100 using Tapatalk

ali_mohandes
02-08-2015, 05:56
بیشتتر توضیح بده دووووو...:دی

هوس راوندو مدخل و باغ فینو دختر چادریای شیطون کاشان بکرده ایم دو. از محله عربتا چه خبر:

به هر چیزی که علمم رو بیشتر کنه تا اونجا که وقت باشه ارزش قائلم و از فیلمای عجیب غریب فلسفی خوشم میاد.

بسه دیگه چقدر خودمو معرفی کنم. کمک. مخبر یه اختار نمیدی بهم:دی
سلام چقدر وقته نیومدی کاشون؟؟؟
دیگه دوره وزمونه دختر چادریا داره تموم میشه البته تموم نشده خنوز....
ببینم راستی حالا چیکار به دختر چادریا داشتی؟:n10::n09:

Mehrshad-msv
02-08-2015, 12:29
سلام چقدر وقته نیومدی کاشون؟؟؟
دیگه دوره وزمونه دختر چادریا داره تموم میشه البته تموم نشده خنوز....
ببینم راستی حالا چیکار به دختر چادریا داشتی؟:n10::n09:

یه دوسالی می شه...آخه اونا چادریای با منظور بودن و چشمان آهویی...بگیر منو:دی
من کاری نداشتم اونا کترمون داستن دادا مووو!

بهروز هستم 27 ساله تازه می رم تو 28 سال. کامپیوترمم خیلی دوست دارم. به حرف سی پی یو و کارت گرافیکمم گوش می دم:دی

ali_mohandes
02-08-2015, 15:33
یه دوسالی می شه...آخه اونا چادریای با منظور بودن و چشمان آهویی...بگیر منو:دی
من کاری نداشتم اونا کترمون داستن دادا مووو!

بهروز هستم 27 ساله تازه می رم تو 28 سال. کامپیوترمم خیلی دوست دارم. به حرف سی پی یو و کارت گرافیکمم گوش می دم:دی
ایول یه سوال منظورت از جمله اخری چی بود؟؟؟؟

Mehrshad-msv
02-08-2015, 15:39
ایول یه سوال منظورت از جمله اخری چی بود؟؟؟؟

خواستم بگم آدم خوبیم و به بزرگتران می گوشم... از این حرفا که تو بچگی می زدیم!:دی

ali_mohandes
02-08-2015, 15:40
خواستم بگم آدم خوبیم و به بزرگتران می گوشم... از این حرفا که تو بچگی می زدیم!:دی

ایول بابا معلومه که کارتون درسته....
وقت کردی بیا کاشون....
موفق باشی

hosseinkhanei
06-08-2015, 14:30
سلام
محمد جواد هستم اهل فرهنگ و هنر و راز ((شیراز)) یه ادم بیکار و علاف درس خون و گرفتار
خوشحال هستم از آشنایی با شما :n05:
سلام محمد جواد عزیز من دوست دارم باشما دوست باشم

فرستاده شده از LenovoA3300-GVِ من با Tapatalk

ali_mohandes
06-08-2015, 14:33
سلام محمد جواد عزیز من دوست دارم باشما دوست باشم

فرستاده شده از LenovoA3300-GVِ من با Tapatalk

کشتیدشما ها منو......لطفا اینا رو توی پیام خصوصی بگید خواهش می کنم گوش بدید به حرف من....

jafarjj
17-08-2015, 17:22
نام : جعفرم
تاریخ تولد : 1367
رشته تحصیلی : پرستاری
تخصص های شما :پرستاری
در چه زمینه هایی میتونید به سایر کاربران مشورت بدید :سایت های کلیکی

Reza_Heidari01
17-08-2015, 22:56
....................

safoura121
19-08-2015, 12:29
نام : صفورا،حسین زاده
تاریخ تولد : ##22/10/13
تخصص های شما :کامپیوتر،کتاب
انجمن مورد علاقه شما در پی سی ورلد :فعلا هیچی،چ،ن تازه واردم
در چه زمینه هایی میتونید به سایر کاربران مشورت بدید :کامپیوتر

Hazy
21-08-2015, 09:48
نام : یزدان معروف به هژی
تاریخ تولد : 69
رشته تحصیلی : عمران
تخصص های شما : بهم ریختن انحمن بود زمان جوانی:n31:
انجمن مورد علاقه شما در پی سی ورلد : هر کجا که دوستان بودن:n11:
در ضمینه اسپم دادن:n06:

Mr G.T.S
22-08-2015, 22:25
نام : محمدحسین
تاریخ تولد : 2 فروردین
رشته تحصیلی : دانش آموز
تخصص های شما : کامپیوتر
انجمن مورد علاقه شما در پی سی ورلد : ورزش و گرافیک
در چه زمینه هایی میتونید به سایر کاربران مشورت بدید : ورزشی و فتوشاپ

mahdi--
27-08-2015, 04:58
نام : امیرمهدی.
تاریخ تولد : 13/دی.
رشته تحصیلی : در آینده انتخاب خواهم کرد و انتخابم رشته:ریاضیه.
تخصص های شما :اعصاب خورد کردن.پول در آوردن.دعواو...
انجمن مورد علاقه شما در پی سی ورلد :دهکده ی سرگرمی.
در چه زمینه هایی میتونید به سایر کاربران مشورت بدید :نمیدونم ولی تا بتونم کمک میکنم.

rezan940
27-08-2015, 14:11
سلام منم رضا،عاشق کارهای میکس ومونتاژ،ولی هنوز در ابتدای راهم

falax
07-09-2015, 10:00
سلام منم رضا،عاشق کارهای میکس ومونتاژ،ولی هنوز در ابتدای راهم

تا به حال کسی بهت نگفته قیافه ات شبیه استاده ؟؟؟:n02::n02: استاد شجریان ...البته یه کم گرافیکتون از استاد پایین تره :n09::n09:

ardeshir n
07-09-2015, 10:08
سلام.
اسمم اردشیره.
تاریخ تولدم در 4/9/1380 است.
تهرانیم.
تخصص اندروید و microsoft windows دارم.
انجمن مورد علاقم اندرویده.
در زمینه ی خرید گوشی یا سیستم میتونم مشاوره بدم.:n19:

mehrdadmk313
15-09-2015, 17:42
سلام مهرداد هستم تقریبا 21 ساله :n05:

از شهرستان شوشتر :n01:

مجرد هستم :n10:

ترم اخر کارشناسی عمران هستم:n09:

داشت یادم میرفت بیکارم :n22:

تفریح نت گردی و کلش و ورزش و....:n12:

دیگه همینا بستونه کل اطلاعاتم رو بردید که:n19:

سرهنگ معمر قذافی
17-09-2015, 16:26
شیخ فری سرهنگ آلـه وعیا هستم 9 ساله از اورشلیم

فاقد جنسیت

باتشکور

kimia_1997
17-09-2015, 21:42
Kimia
19
tehran
Har solai ye moshkeli rajebe gooshie android dashtid man mitoonam komak konm reshteye daneshgahim ham computete
Donbald ye barname hastam baraye --hak -- yenafar ba gooshi age kesi mitoone lotfan komakam kone mamnoon

Atghia
17-09-2015, 22:09
فارسی بنویس عزیزجان

اینجا کسی حوصله خوندن فنگلیش نداره جز قوانین انجمن هم تایپ فارسی هست
برای اشکالات و راهنمایی در زمینه مواردی که گفتید از انجمن های مربوطه مثل انجمن موبایل استفاده کنید

Mehrshad-msv
17-09-2015, 22:44
Kimia
19
tehran
Har solai ye moshkeli rajebe gooshie android dashtid man mitoonam komak konm reshteye daneshgahim ham computete
Donbald ye barname hastam baraye --hak -- yenafar ba gooshi age kesi mitoone lotfan komakam kone mamnoon

خوش اومدی عزیز...لطفا فارسی بنویس:n11:

راتی
21-09-2015, 23:08

امیرحسین هستم 21 (یه ماه دیگه میشه 22 :31: ) ساله. کارشناسی حسابداری هستم ولی احتمالا انصراف میدم :31:

سلام کامبیز هستم ۳۰ ساله واز آشنای شما اساتید گرامی خوشحالم.درضمن من تازه وارد حریم شما شدم اگر اشتباهی کردم مرا ببخشید وراهنمایم کنید ممنون میشم

راتی
21-09-2015, 23:26

سلام کامبیز هستم ۳۰ ساله واز آشنای شما اساتید گرامی خوشحالم.درضمن من تازه وارد حریم شما شدم اگر اشتباهی کردم مرا ببخشید وراهنمایم کنید ممنون میشم

Amir Hossein
22-09-2015, 17:27
سلام عاغا کامبیز :n02:
احتیاج نیست نقل قول کنی... همینطوری عادی پست بزن
خوش هم اومدی... :n06:

راتی
23-09-2015, 14:17
سلام من کامبیز متولد شهرستان بم رشته مکانیک خودرو ولی عاشق الکترونیکم

Asdffgghhjjkkll
26-09-2015, 17:33
انسان هستم از زمین کارمم زندگی:n19:

- - - Updated - - -

Mehrshad-msv
28-09-2015, 06:57

- - - Updated - - -

مطمئنید انسانید....خیلی جرات میخوادا گفتنه همچین جمله ای عزیز:n01:

خوش اومدی:n19:

موسی الرضا
29-09-2015, 03:28
محمد هستم .
26 سالمه و مـــــجـــــرد :n20:

میتونم به کسانی که مشکل پوست و مو ( از ناخن پا تا موی سرتون )
مشکل دارن
یه مشاور پوست ومو با تجربه و کار درست میشناسم
میتونم بهترین راه درمان رو ازش بپرسم تا مشکلشون حل بشه :V30: اینم ایمیلم: Asaktop6370@gmail.com

اصلان پاشا
02-10-2015, 23:39
فعلا سلام بچه ها من اصلان‍پاش:n40:ا هستم میخواهم بدانم اگراشل من به شما ها نخورد یعنی ‍پرستیژم پایین باشه راه میدهید که گپی بزنم

pariya-dehghan
09-10-2015, 18:23
پریا هستم
متولد 16/6/1374
اراک زندگی میکنم
دانشجوی کارشناسی آی تی هستم
برنامع نویسی تحت وب یکی از تخصصام هست
انجمن مورد علاقم هم برنامه نویسی و آی تی هست
در زمینه های برنامه نویسی میتونم مشورت بدم به کاربران
شغلمم برنامه نویسی هست البته زیر نظر اساتید و هنوز کار به صورت انفرادی رو شروع نکردم فک کنم اول راه باشم دیگه

آها راستی مجرد هم هستم

enimonte
16-10-2015, 00:20
نام :رضا
تاریخ تولد :1361/5/25
رشته تحصیلی :مدیریت صنعتی
تخصص های شما :موبایل
انجمن مورد علاقه شما در پی سی ورلد :انجمن موبایل و هنر هفتم
در چه زمینه هایی میتونید به سایر کاربران مشورت بدید :-

- - - Updated - - -

نام :رضا
تاریخ تولد :1361/5/25
رشته تحصیلی :مدیریت صنعتی
تخصص های شما :موبایل
انجمن مورد علاقه شما در پی سی ورلد :انجمن موبایل و هنر هفتم
در چه زمینه هایی میتونید به سایر کاربران مشورت بدید :-

اریا88
16-10-2015, 13:00
سلام به اعضای محترم
اریا 33ساله ازکرمانم تخصصم علوم اقتصادی وبانکی
لطفا انجمن هار معرفی کنید

ALI_J1375
19-10-2015, 17:17
سلام خدمت دوستان

بنده علی بیست ساله از مازندران

فرستاده شده از HTC EVA_UTLِ من با Tapatalk

ali mahoor
26-10-2015, 12:28
سلام من هم علی هستم از تبریز عکاس و فیلمبردارعروسی و صنعتی مدرک بین المللی از دانشگاه اوکان ترکیه رو دارم . سازنده کرین فیلمبرداری و تصویربردار هوائی فانتوم هستم

لاله...
06-11-2015, 18:36
سلام من لاله قلیزاده هستم ...19 ساله ..دانشجوی کارشناسی رشته علوم مهندسی خوشحال میشم از اطلاعات همه دوستان استفاده کنم ...
از علایقم هنر های دستی (گلدوزی و آشپزی و غیره ) ورزشکار حرفه ای کاراته سبک شوتوکان دان 2 و مربی کاراته ...و شاگرد اول رشته تحصیلی خودم هستم ساکن قزوین .
اینجا تازه واردم.....همین .

rezan940
12-11-2015, 15:09
سلام بر همگی ،دنبال این بودم که یکی پیدا بشه ومنو یاد بده که چطوری میتونم با همکاری که تجربه داشته باشه تا من بتونم از تجربه ایشان هم برای کارم وهم برای همین تایپیکها استفاده کنم.آخه من کارم عکاسی و فیلمرداریه و آتلیه دارم .ممنون:n16:

rezan940
12-11-2015, 15:15
سلام مجدد،رضا هستم
چهل سالمه
متاهل
دیپلمه هستم
تو کار عکاسی و فیلمبرداری مشغولم
محل سکونت شاهرود
کارهای مورد علاقم یاد گرفتن افتر افکت،پریمیر،میکس

rezan940
12-11-2015, 15:22
سلام بر همه عزیزان ،رضا هستم ،دوست دارم از تجربیات شما استفاده کنم.:n40:

الهه19
13-11-2015, 01:17
سلام من تازه واردم امیدوارم بتونم درآینده ازتون راهنمایی بگیرم:n17:

الهه19
13-11-2015, 01:32
الهه هستم19سالمه پشت کنکوری رشته تجربی توکرج زنگی میکنم به کار با کامپیوتر هم خیلی علاقه دارم:n07:

Ali_RNT
13-11-2015, 15:27
درود

نام : علی رشیدی
متولد: ۱۳اسفند ۷۷
رشته تحصیلی: ریاضی-فیزیک
تخصص: برنامه نویسی، لینوکس، عیب یابی های نرم افزاری، ...
انجمن مورد علاقه: گنولینوکس، برنامه نویسی (ترجیحا C)
در چه زمینه هایی میتونید به سایر کاربران مشورت بدید : در زمینه های تخصصیم :|

سپاس از تاپیک ساز :)

k1ozil
13-11-2015, 16:53
سلام
کیوان رضائیه
کرمان / شهربابک
1/بهمن/1377
رشته تجربی
تخصص خاصی ندارم ولی از یه چیزایی سر در میارم مثل شبکه تعمیرات پی سی کمی لینوکس و البته فیلم و سریال
تاپیک مورد علاقه: انکودرها و ریلیزها
Sent from my LG-D802 using Tapatalk

abedin724
21-11-2015, 09:25
سلام به همه friendهای عزیز
من عابدین از مشهد مقدس هستم. بچه ها بیشتر بهم میگن عابد یا اسی
23سالمه و مجرد هم هستم
رشته ام مدیریت بازرگانیه /چون از بچگی علاقه ای شدید به مدیر شدن داشتم.
از بچگی به خرابکاری و سیخ زدن علاقه ای خاص داشتم .دوست داشتم با نگاه کردن به همه چیز و ...خم و چم کار رو خودم یاد بگیرم.
مهارت خاصی ندارم ولی کامپیوتر،English ، خیاطی و همچنین علافی رو خوب بلدم:n01:
و در اخر خیلی چیزای دیگه هم هستن بلدم ولی الان حضور ذهن ندارم که براتون لیست کنم:n31:
همین...

سرزده
22-11-2015, 12:45
سپیده هستم
27 سالمه
لیسانس ادبیات فارسی-البته به خاطر ی سری تعصبات رشته انسانی خوندم:n23:
کارای فنی دوست دارم و عاشق الکترونیک - کامپیوتر و ادبیاتم دوست دارم اما نه برای کار کردن
البته مثل همه رشته ها بازار کار نداره و مدرک گرفتیم:n26:
امیدوارم ابنجا از دوستان مطالب خوبی یاد بگیرم:n13:
در ضمن از تهران و بیکار نیستم دنبال کار بودن خودش یجورایی سرکار رفتنه:n31:

حیزون
22-11-2015, 12:51
با سلام
بامداد هستم 29 ساله از کرمان

موضوعات مورد علاقه ام پینگ پایین و فیبر نوری هست که تو ایران وجود خارجی نداره

بن سعید
30-11-2015, 21:54
بن سعید از خوزستان متولد1369مهندس برق دریک پروژه هستم ودر حال حاضر دانشجوی ارشد گرایش سیستم های قدرت هستم .در زمینه برق قدرت اگر بتوانم کمکی بکنم خوشحال میشوم

saman1084
10-12-2015, 20:53
سلام به همه اسمم سامانه.18سالمه واصفهانیم و...چی بگم همین:n36:

svgms121
12-12-2015, 15:36
سلام
من سید وحیدم 18سال وچند ماهه متاهل یه دوقلوی 12ساله دارم از همه چیزم راضیم .مهندس کشاورزیم وکارمند دولت هستم .

svgms121
12-12-2015, 15:38
یک مشکل دارم اونم وقتیکه توی ادوب پرایمیر میخوام متن فارسی تایپ کنم نمیتونم .

amir2702
16-12-2015, 09:10
سلام داداش. من یه مشکلی با این نرم افزار تروکالر داشتم میشه کمکم کنید

amir2702
16-12-2015, 09:14
من با بلو استک کامپیوتر میخوام این نرم افزار رو راه بندازم. ولی جایی که شمارمو وارد میکنم هر چی میزنم میگه اتصال برقرار نشد...چکار کنم؟ آیا به نرم افزار خاصی نیاز داره واسه راه اندازیش؟

ata.royalfalcon
16-12-2015, 10:27
یک مشکل دارم اونم وقتیکه توی ادوب پرایمیر میخوام متن فارسی تایپ کنم نمیتونم .

سلام داداش. من یه مشکلی با این نرم افزار تروکالر داشتم میشه کمکم کنید

من با بلو استک کامپیوتر میخوام این نرم افزار رو راه بندازم. ولی جایی که شمارمو وارد میکنم هر چی میزنم میگه اتصال برقرار نشد...چکار کنم؟ آیا به نرم افزار خاصی نیاز داره واسه راه اندازیش؟

این تاپیک فقط برای این هست که اعضا خودشونو معرفی کنند . این سوال ها رو باید در انجمن و یا تاپیکهای مربوطه مطرح کنید تا زودتر به جواب برسید .

arhm67
19-12-2015, 09:17
سلام خدمت اعضای گروه
علیرضا
27 ساله
متولد یزد
روانشناسی بالینی خوندم
به کامپیوتر هم علاقه دارم و دو س دارم تخصصی یاد بگیرم

rezan940
04-01-2016, 22:46
تشكر از لطفي كه به ما داري.مدتي نبودم رفته بودم كنسرت اجراكنم حالا در خدمتم.:n16:

My Hesami
06-01-2016, 13:35
درود بر شما ، نگار خانم عزیز
به به فرمودید شاعرید ؟ چقدر عالی
امکانش هست بخشی از شعرهاتون رو برای ما بفرستید ؟
ممنون از زحمات شما

HAVIN1
18-01-2016, 03:23
سلام به همه بچه های با حال :n16:
من هیمن هستم
حالا همه یا بعضی از دوستان میگن ینی چی خب هیمن یه اسم کردی به معنای ارام .متین
خب از اسمم معلومه
بچه کردستانم سقز شاید اکثرا اومدید بانه برای خرید از شهر ماهم رد شدید
من اینجا یه مغازه پخش وباندودزدگیر دارم و چون رشته تحصییلیم الکترونیک بود و خیلی علاقه مندبودم به موسیقی تو این صنف مشغول بکار شدم
بعدشم سرگرمیم ورزش اسکیته یا بیلیارد همین ....:n20:

asma76
05-02-2016, 14:17
سلام
با اجازه از مدیران محترم
هرکی بیاد توی این تایپیک خودشو معرفی کنه تابیشتر بشناسیمش.:n16::n16::n16::n33:
طبق گفته یF l o w e r عزیز از فرم پیشنهادی زیر استفاده کنید
فــرم پیشنــهـادی :

نام :
تاریخ تولد :
تخصص های شما :

اول خودم
علی احمدی
ازکاشان
متولد1377
رشته من الکترونیک صنعتی هست
انجمن مورد علاقه من کامپیوترهست کلا
عاشق الکترونیک مخصوصا ساخت امپلی فایر وتجهیزات صوتی:n09:
بیشتر روی کامپیوتر والکترونیک کار می کنم :n02:

:n39:سلام ب همگی
اسماهستم
18 ساله ازتهران
ی مشکلی تو نصب یه برنامه دارم
اگه کسی اشنایی داره بانصب برنامه ها بهم ایمیل بفرسته
rahmanzadeasma@gmail.com
:n16:سپاس

امیـر
26-02-2016, 01:21
امیر هستم .
1376/10/16 دی ماهی ها رو عشقه:n31:
بیکارم:n02:
مشهدی ام
اهنگ مجید خراطها رو میخوام بفرستید لطفا لینکشو‌اهنگ غروبا دلم میگیره عکستو بغل‌میگیرم..

امیـر
26-02-2016, 01:24
اهنگ غروبا دلم میگره از مجید خراطها رو میخوام بفرستین:n31::n31:

farbod97
26-02-2016, 12:53
سلام به همگی امیر علی هستم ولی دوستان فربد صدام میکنن
۱۹ ساله از تهران ( متولد ۸/۱۱/۷۵ )
پشت کنکوری
تخصص : میتونم سه تا فیلم رو هم زمان ببینم بعد داستان هاشون رو تعریف کنم
خیرسرم کنکور دارم ولی برای فرار از درس خوندن هرکاری میکنم
خوش حالم که توی این گروه عضوشدم

ali_mohandes
29-02-2016, 19:39
اهنگ غروبا دلم میگره از مجید خراطها رو میخوام بفرستین:n31::n31:

این جا جای درخواست اینا نیست.....

Neghabdare makhfi
09-03-2016, 21:11
نام : neghabdare makhfi
تاریخ تولد : 25/6/1377
رشته تحصیلی : نرم افزار
تخصص های شما : گیتار و نرم افزار
انجمن مورد علاقه شما در پی سی ورلد : تازه اومدم خبر ندارم زیاد
در چه زمینه هایی میتونید به سایر کاربران مشورت بدید : سوال کنه تونستم جواب میدم خخخخخخ

behzadpesar
12-03-2016, 10:31
سلام بر همه بهزاد هستم تعمیرات اویونیک هواپیما

farshad.88
12-03-2016, 12:59
فرشاد
20 تیر 63
رفسنجان ( استان کرمان )
کارشناسی نرم افزار کامپیوتر - کارشناسی ارشد مدیریت IT
کامپیوتر
تمام انجمن های پی سی ورلد رو دوس دارم. اما به هنر هفتم ، تعمیرات خودرو و لوازم صوتی و تصویری همیشه سر میزنم
در زمینه های کامپیوتر ، سریال های خارجی و موبایل های ویندوزفون میتونم مشورت بدم

faraji1378
22-03-2016, 12:37
چه مدرسه ای می روی ؟

faraji1378
22-03-2016, 12:42
نام : morteza
تاریخ تولد:1378/12/10
مدرسه:هنرستان نراقی
رشته:برق

roqiayosefi
23-03-2016, 22:03
رقیه یوسفی
هرات
رشته من کامپیوتر هست
انجمن مورد علاقه من سافت ویر هست

ali all
03-04-2016, 19:37
سلام علی هستم 22 ساله
دانشجویی زیست شناسی :n05:

p30g
03-04-2016, 20:16
سلام
من سید وحیدم 18سال وچند ماهه متاهل یه دوقلوی 12ساله دارم از همه چیزم راضیم .مهندس کشاورزیم وکارمند دولت هستم .

تو یه شاهکاری پسر فقط حیف ک استدادت دیر کشو شده

نام و نام خوانوادگی: مصطفی عباسی
تاریخ تولد : 1383
رشته تحصیلی : راهنمایی
تخصص های شما : سخت افزار، گیم، برنامه نویسی، عکاسی، نویسندگی در کل در همه چیز متخصصم بم میگن(سوپر فن بوی)
با تشکر

سپیدنود
04-04-2016, 22:56
سلام.اسم من سپیدرود.رشته‌ی دانشگاه طراحی‌ صفحات وب.

سپیدنود
04-04-2016, 22:58
سپید نود از کرمانشاه

far.z.ad1
04-04-2016, 23:14
Farzad 26 shz

سپیدنود
05-04-2016, 21:00
سلام .من با محیط سایت آشنا نیستم میشه بهم کمک کنی

رسول.م
14-04-2016, 22:50
منم ديگه نياز به معرفي ندارم برو بچ مارو ميشناسن:n05:

ak313
29-04-2016, 22:23
احمدی هستم متولد 60، پای سیستم و اینترنت، یه جورایی اهل تهران، آذربایجان و قم

amirbond0071
12-05-2016, 13:34
اسلام دوستان:n31:

من امیر حسین هستم.
متولد 14 آبان 1383 هستم.
تو تهرانم.
رشته ندارم ولی میتونم یکس باکس و لوازم الکترونیکی رو تعمیر کنم.(من و داداشم با هم کار میکنیم)
تعمیر ایکس باکس و هر سوالی در مورد لوازم الکترونیک دارید میتونید ازم بپرسید.

kenzu
12-05-2016, 14:37
علی اقا هستم متخصص همه چی:n07:

rsh
12-05-2016, 15:51
منم یک عضو خیلی قدیمی و البته خیلی کم پیدا

naghme3
14-05-2016, 07:50
نام : نغمه
تاریخ تولد : 94/07/20
رشته تحصیلی : طراحی و دوخت
تخصص های شما : الافی
خیلی دوس دارم دوستایی تو یزد پیدا کنم که وقتمو بیرونم باهاشون بگذرونم:n02:

Pr0m3en
14-05-2016, 10:24
نام : محسن
تولد :73
رشته : مهندسی تکنولوژی نرم افزار در انتظار ترم بعد و ارشد
تخصص : تو هر چیزی یه سرکی کشیدم ولی به سخت افزار و نرم افزار علاقه ی خاصی دارم

در خدمت دوستان سمنانی هستم

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Yuki-Sama
18-05-2016, 12:00
بسم الله ( بعله ما همیشه اون بالایی رو یادمونه چیه مگه ؟!! ) :n05:

اسمم آتناس متولد 3 مرداد 77 (17 سالمه) - مجـرد

با اسم مستعار :n12: یوکی ساما در اینجا

رشته ام مهندسی معماریه

:n31:

به کشیدن نقاشی و کارهای هنری مثل موسیقی

خیلی علاقمندم البته سروکاری با گیتار دارم به صورت مبتدی و

تازگیا هم دارم میزنم تو فاز ویالون :n02:

اصالتا کُرد هستم خیلی شاد و بازیگوش :n20:

به انیمه ها و فیلم ها و سریالهای خون آشامی و ترسناک

علاقه خیللللیییی شدیدی دارم و :V19:از تاپیک معرفی انیمه های

سریالیتون خیلی خوشم میاد

از آشنایی با همتون :V21: خوشحال و خوشبختم

خب دیجه همین با تچکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rossin
30-05-2016, 00:31
بله انگار خیلی دیر دیدم اینجارو :n13:

سلام به همگی

سیمین هستم 24 سالمه

نرم افزار خوندم با عشق فراوان و الان کمپلت بیزار شدمو دوست دارم ارشدتو تجارت الکترونیک بخونم.دوساله هی ارشد شرکت میکنمو قبول نمیشم :n02:

از 13 سالگی همراه با پدر در شرکتشون مشغول به کار شدمو تغییریبا الان اچار فرانسشونم(که البته پولیم دست مارو نگرفته)
متولد مشهدم ساکن تهران بودم اما 2 سالی هست نقل مکان کردیم گیلان

بیشترین تفریحاتم فیلمو سریاله خارجیه و بازی و کتاب:n12:مجردم هستیم

صبور بودنم توی دوست دو اشنا زبان زده البته یه مدته بی اعصاب شدم:n34:

یه زمانی خیلی دوست داشتم اما الان حوصله سروکله زدن جر با دو سه نفرو بیشتر ندارم:n03:

حیدر س
26-06-2016, 08:42
حیدر
از اشنای تون خوشبختم
23 ساله از نیشابور بیکارم

حیدر س
26-06-2016, 08:44
DriveDetect ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اینو برام ایمیل کنید دانلود نمیشه
heydar.sechoby71@gmail.com

Tak1997
29-06-2016, 13:18
سلام
منم سارا هستم 18 سالمه در انتظار کنکور
(حالا نه اینکه خیلی خوندممممممممممم واس همون :n02:)

رشتم تجربیه

به کتاب خوندن علاقه خیلی زیادی دارم بیشتر رمان ولی همه چی میخونم

ورزشم دوست دارم همه جورش والیبال هندبال فوتسال بدمینتون پینگ پونگ البته کاراته هم کار کردم ولی خوب ادامش ندادم در حد نارنجی

آهان مذهبی هستیم خانم چادری :n02: متاهل نیستم:n05:

اکثرا خانواده معتقدن بداخلاقم ولی دوستان میگن خیلی شیطون بچم:n02:

تخصصم چی بهتر از شناخت دوستان اعجوبه؟:n02:

شغلم که کنکور از خدا بیخبر مشخص میکنه:n34:

دیگه زیاد حرف زدم بسیار متشکرم

خدابه همراهتون:n02::n16:

k1ozil
29-06-2016, 13:23
سلام
کیوان 17 ساله :-)) کنکوری 96 هر روز میگم از فردا شروع میکنم :-| :-))
رشته تجربی
علاقم فیلم و سریال و سریال مورد علاقه برکینگ بد و فرار از زندان
ورزش فقط فوتبال
استقلال - رئال - المان عشقهای فوتبالی من
موفق باشید

chaharnazm
29-06-2016, 13:55
بهنام هستم 36 ساله متاهل از تهران
کارشناس ارشد شیمی (آلی) خوندم
دوستدار موسیقی (وکال ترنس، دنس، پاپ)، بازیهای رایانه ای (رزیدنت اویل، مورتال کامبت، ریسنگ)، صدا و سیستمهای صوتی و ورزش.
پرورش اندام کار میکنم (طبیعی) از سال 84 پیوسته اما ببینیم اصلا نشون نمیده (بیشتر فیتنسم تا حجم:n02:)
شیفته آهنگهای خارجی دهه 80 هستم بویژه مدرن تاکینگ:n06:
هنوز بازیهای رایانه ای میکنم اما دیگه سیستمم بازیهای روز رو نمیکشه:n37: به ناچار بازیهای سالهای پیش رو دوباره بازی میکنم:n31:
دیوونه مرتال کمبتم به ویژه کمبات 3 سگا و حریف میطلبم :n25:
از سیستمهای صوتی خونگی و خودرو بسیااااار خوشم میاد. تو خونه یه تودوروکی RS777 پایونیر دارم:n10: شاخ نیست اما بدم نیست.
یه سالم هست که میخوام گوشی بخرم هر بار میگم بذار این مدل بیاد بعد :n09: الانم نوکیا N95 8G دارم. خدایی خوب گوشی ایه و 7 8 ساله که دارمش:n12:
دیگه همین:n40:

alireza__abdi
30-06-2016, 03:29
سلام

علیرضا عبدی هستم

77/8/21

تبریز

zorojon
06-07-2016, 22:42
سلام
من حسین نیرومند هستم
35 ساله مشهد
کارشناس مدیریت فروش و بازاریابی
از سر علاقه عضو انجمن شدم و شاگرد همتون توی این مبحث هستم:n16:

sheagle
07-07-2016, 10:42
درود
شاهین محسنی هستم، 21 سال و در اصفهان سکونت دارم.
در ابتدا رشته ی دوران دبیرستان تجربی بود که بعدا به رشته کامیپوتر تغییر رشته دادم و درحال حاضر دانشجوی ترم آخر کاردانی(کامپیوتر-نرم افزار) هستم.
تخصص بنده هم برنامه نویسی و فریمورک نویسی زبان PHP هستش که تا کنون فریمورک اختصاصی فوق پیشرفته رو برنامه نویسی کردم و یک الگوریتم اختصاصی جهت رمزنگاری رشته ها ایجاد کردم.
درکل عاشق صحبت کردن در مورد فناوری،تکنولوژی و همچنین علم شناخت بدن انسان هستم.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

fatima.zmz
11-07-2016, 11:15
سلام
فاطیما هستم
متولد 77
رشته ریاضی و علاقه مند به مهندسی پزشکی
عاشق کارای کامپیوتری و الکترونیک:n01:

Thmsb
13-07-2016, 08:51
سلام

■نام : طهماسبی
■17آبان هزار و چندصد و چند شکری:D
■هرچی ک موبایل و کامپیوترو و سایل الکترو نیک و اینترنت مربوط بشه رو دوست دارم
■تخصص خاصی ندارم و بیشتر دوست دارم در این موارد یادبگیرم اما اگر جواب سوالات کاربرا رو بلد بودم از جواب دادن دریغ نمیکنم اگر هم بلد نبودم دنبال جوابش میگردم و اطلاع میدم :n39:

faarbod101
15-07-2016, 12:28
دروود خدمت دوستان پیسی ورلد.
قبل هر چیز من یکی از کاربران خیلی قدیمی بودم با نام کاربری merikh-merikh
که دیگه اییل و پسورد و همه چی فراموش شده که از نوع ثبت نام کردم و در خدمت دوستان هستیم.

نام : فربد
تاریخ تولد : 1369
رشته تحصیلی : کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت
تخصص های شما : انجام پروژه های دانشجویی و کار های ترجمه ای
انجمن مورد علاقه شما در پی سی ورلد : علم و دانش - موبایل
در چه زمینه هایی میتونید به سایر کاربران مشورت بدید : زمینه های علمی به خصوص رشته برق و پروژه های دانشجویی در اکثر رشته ها به خصوص فنی ها

در اخر هم به وبلاگ بنده سر بزنید خوشحال میشم:
----------.blog.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mixstar.sani70
16-07-2016, 06:06
با سلام و وقت بخیر
علی ثانی
1361
مشهد
سکونت:کرج
تخصص تدوین.ادیوس
و در حال آموزش افترافکت
اگه سوالی در زمینه خودم باشه خوشحال میشم بتونم جواب بدم و برای انجمن مفید باشم

ali.sani

elham710302
19-07-2016, 08:46
سلام
الهام محمدی
24ساله استان فارس
کامپیوتر گرایش نرم افزار
عاشق کامپیوتر وشبکه تعمیرات
درحال اموزش تعمییرات کامپیوتر وپشتیبانی از سایت و نرم افزار هلو برای شرکتی که قرار کارکنم
انجمن مورد علاقه ام کامپیوتر بخاطرهمین انجمن عضو شدم
درزمینه کامپیوتر ونرم افزار هلو اگه چیزی بلد باشم:n07:
خوشحال میشم دوستان برای پیشرفتم راهنماییم کنند
ممنون ازهمگی

anna.123
22-07-2016, 18:37
سلام
انا هستم .
دانشجوی سال پنجم پزشکی.
راهنماایی در مباحث نرم افزار خیلی بهم کمک کرد.
خوشحالم از اشنایی با شما.

yas00013
31-07-2016, 09:29
با سلام به مدیران و کاربران عزیز
یاسر هستم
متولد 67
متولد بندر انزلی
در حال متهل شدن :n34:
مشغول کار فنی در یه شرکت تولید پالت و فیلم 3 لایه در عسلویه هستم
مدرکمم دیپلمه و دانشجوی رشته شبکه هستم فقط برای مدرکش چیزی ازش نمیدونم :n31:

yas00013
31-07-2016, 09:51
یه سوالی داشتم خدمت دوستان عزیز و سروران گرامی
من گوشیم افتاد و تاچ و ال سیدیش شکست
الان گوشیمو میزنم به لپ تاپم نمیشناسه یعنی یه تیک داره برای پی سی که من فعالش نکردم میخواستم ببینم نرم افزار یا روشی هست که بتونم اطلاعات گوشیمو بریزم تو سیستمم یا نه ؟
ممنون میشم از راهنماییتون :n40:

banii
31-07-2016, 11:37
یه سوالی داشتم خدمت دوستان عزیز و سروران گرامی
من گوشیم افتاد و تاچ و ال سیدیش شکست
الان گوشیمو میزنم به لپ تاپم نمیشناسه یعنی یه تیک داره برای پی سی که من فعالش نکردم میخواستم ببینم نرم افزار یا روشی هست که بتونم اطلاعات گوشیمو بریزم تو سیستمم یا نه ؟
ممنون میشم از راهنماییتون :n40:

سلام :)
در انجمن موبایل بپرسید.
موبایل و تبلت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farzam324
31-07-2016, 20:42
فرزام 16 کرمانشاه ریاضی فیزیک سال اول.تازه عضو شدم و تازه واردم.تخصص خاصی ندارم ولی علاقه مندم به بازی های کامپیوتری در حدی که تو 3 روز far cry primalرو بردم اخر:n02:انجمن مورد علاقمم هرچی به game ربط داشته باشه و در زمینه بازی شاید بتونم کمکی بکنم:n26:

shabnam1986
01-08-2016, 20:10
حذف شد....

عشق فلاور
21-08-2016, 15:24
محمدجواد سلیمانی
1382/5/21
ازشهر خوی
ایشالا سال بعد یاتربیت بدنی ازپایه یا شایدهم کاردانش یا انسانی برمیدارم
تخصص خواسی ندارم .
انجمن مورد علاقم ماهیان آکواریومی هست .
ایشالا درخدمتتونیم.

hamid3369
21-08-2016, 18:07
سلام خدمت همه
حمید هستم
از ایلام
تو همه چی تخصص دارم اچار همه فن حریف
کامپیوتر-ورزش-موتور-کولر-دارو-مشاوره-انتخاب رشته-سیاست- هههههههه نگو
19 سالمه

a.e79
01-09-2016, 19:10
سلام
اناهیتا هستم 28 سالمه
برای کنکور ارشد زبان میخوام بخونم
دنبال ی دوست خوبم که کمکم و راهنماییم کنه

mamad.3000
09-09-2016, 22:49
نام : محمد رسولی
تاریخ تولد : 1377/05/15
رشته تحصیلی : کامپیوتر
تخصص های شما : گیم :n08:
انجمن مورد علاقه شما در پی سی ورلد : انجمن عمه جونم :n08:
در چه زمینه هایی میتونید به سایر کاربران مشورت بدید :تیم اسپیک

ardeshir n
09-09-2016, 23:08
سلام.
نامم: اردشیر
محل زندگی:تهران/درکه
تاریخ تولد:۴/۹/۱۳۸۰
تخصص:حیوانات و حمایت از آنها/والیبال/اندروید و ویندوز.
حامی حیوانات هستم.
در زمینه نگهداری پت و رفع مشکلات گوشی موبایل و کامپیوتر میتونم راهنمایی بدم.

Sent from my K00E

Thmsb
16-09-2016, 15:10
لطفا بیاید تو تاپیک خرید تبلت تا سقف 500تومان و ...

لطفا

sasanoc
16-09-2016, 20:24
سلام
ارادت
نام : ساسان محمدی
تاریخ تولد : 1368
رشته تحصیلی : مترجمی زبان انگیلیسی
تخصص های شما : سخت افزار-مشاوره در خرید-مشاوره سیستم های حرفه ای رندرینگ-گیمینگ
انجمن مورد علاقه شما در پی سی ورلد : سخت افزار
در چه زمینه هایی میتونید به سایر کاربران مشورت بدید : مشاوره تخصصی در زمینه انتخاب قطعات و سیستم های رندرینگ:طراحی، محساباتی، شبیه سازی ملکولی(گرومکس-گوسین-امبر) وب سایت شخصی بنده irhardware.ir

rezan940
21-09-2016, 13:16
سلام و عرض ادب:

رضا هستم ،متولد:49/12/20 ،رشته:علوم انسانی ،ساکن :شاهرود،در حال حاضر به کار عکاسی وفیلمبرداری مشغولم،خوشحالم که در جمع شما عزیزانم وبتوانم از تجربیات شمابرای کارم استفاده کافی کسب کنم . با اجازه

mixstar.sani70
02-10-2016, 16:33
سلام دوستان گلم
علی ثانی هستم از قدیمیای مونتاژ کار.فعلا ادیوس کار میکنم.افتر و فتوشاپ هم بد نیستم خوشحال میشم از راهنمایی های بزرگواران بهرمند بشم

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

Zahra.Akbari
01-11-2016, 15:50
سلام زهرا هستم22ساله دیپلمه.ازاد خیاطی اموزش دیدم درحال حاضر طراحی کار میکنم.سیاه قلم.تازه عضو شدم یکم گم شدم اینجا

sasan.69
01-11-2016, 16:54
سلام

ساسان متولد11 تیر 1369

ساکن رشت

لیسانس روانشناسی

انجمن های مربوط به اینترنت و علوم انسانی

درزمینه روانشناسی هرسوالی داشتید در حد توانم پاسخگو هستم

maryambanoo9737
18-11-2016, 00:14
مریمم

رشتمم الکترونیکه عاشقه رشتمم

سال سومی:n03::n03:

Aram190
27-12-2016, 23:32
سلام
نام:زکیه
متولد:1376
ساکن:اصفهان
دانشجو رشته علوم مهندسی
دوست دارم ازاطلاعات شمادوستان بهره ببرم
باآرزوی سلامتی وموفقیت برای شماعزیزان

MH.H.Ghaffari
04-01-2017, 14:55
حامد هستم
متولد مرداد 1355
یه بار ازدواج کردم که موفق نبود.
ساکن تهران
کارشناس فناوری اطلاعات
شغلم همینه
خیلی شیطون و...... بهم میگن زبل خان:n05:

pezhe99
06-01-2017, 17:25
سلام دوستان ی سوالی داشتم خدمتتون من میخام ی لپ تاپ برای انجام بازی های سنگین بگیرم و قیمتش هم تا سقف 3 ملیون تومنه
خودم دو مدل مختلف از برند های لنوو و ایسوس مد نظر دارم ولی بینشون دچار تردید شدم . مدلا:
لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدلLenovo Ideapad 500 - C . قیمت :2,999,000
لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدلASUS V502UX - E . قیمت :2,899,000
بین این دو محصول شک دارم و ی محصولی میخام که برام عمری کار کنه و بتونه بازی های سنگین رو اجرا کنه
اگرم هم محصوله دیگه هست که من اطلاع ندارم ممنون میشم کمکم کنید .

r.van206
11-01-2017, 17:05
نام : محمد رسولی
تاریخ تولد : 1377/05/15
رشته تحصیلی : کامپیوتر
تخصص های شما : گیم :n08:
انجمن مورد علاقه شما در پی سی ورلد : انجمن عمه جونم :n08:
در چه زمینه هایی میتونید به سایر کاربران مشورت بدید :تیم اسپیک

درود بر شما... ببخشيد گويا تخصص شما گيم هست.. من يه سری سووال در مورد بازی
NBA mobile (2016)
دارم .. البته درمورد نسخهء اندرويدش ...

Sent from my Lenovo A3500-HV using Tapatalk

Meghdad1981
13-02-2017, 01:26
مقدادم ۳۶ سالمه فوق لیسانس برق صنعتی گرایش طراحی پستهای ۴۰۰kva اهل گرگان و ساگن همانجا ، عاشق software و کارمو با یه 80386 شروع کردم و از دوره داس ها هستم ، دلفی کار میکنم ، و شغل اصلی نهاده های صنعت طیوره

Sent from my iPhone using Tapatalk

sara5566
13-02-2017, 22:26
سلام
من تازه اومدم
ونیاز به کمک در نصب یک نرم افزار دارم

MH.H.Ghaffari
15-02-2017, 09:01
سلام
شما برای نصب چه نرم افزاری نیاز به کمک دارید.

MH.H.Ghaffari
15-02-2017, 09:10
سلام.
از اونجایی که کسی منو نمیشناسه
حامد غفاری هستم از تهران.
کارشناس IT و مشغول همین کار در اداره ای دولتی.
متولد مرداد 1355 هستم و
عاشقتونم.

MH.H.Ghaffari
15-02-2017, 09:12
سلام.
خوشحال میشم بتونم کمکی کنم.

MH.H.Ghaffari
15-02-2017, 10:54
همگی موفق باشید:n26:

changizyv
21-02-2017, 03:44
هاشم چنگیزی
متولد 60
ساکن شهر مقدس قم
به صورت آکادمیک فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات از مرکز علمی کاربردی استانداری قم هستم.
حدودا 15 ساله که در زمینه گرافیک / مالتی مدیا(میکس و مونتاز فیلم و صوت) / برنامه نویسی مالتی مدیا(mmb , swish flash) / برنامه نویسی شبکه (wordpress , jumlla , css & more) کار انجام می دم.
بیشتر عاشق هنر هستم. هرچند بازار کارش متاسفانه الان بسیار داغون و نا بسامانه
ارادتمند همه رفقا هم هستیم در بست

mojii110
23-02-2017, 18:19
سلام دوستان
کسی میدونه چرا وقتی میخوام در نرم افزار video water mark pro ویدیو ارسال کنم تا بتونم روش متن ایجاد کنم، وقتی تو پوشه روی ویدیوی انتخابیم میزنم تا وارد فضای نرم افزار بشه خطا میزنه
چرا؟:n14:

erfan_slark
17-03-2017, 02:39
عرفان 15 ساله

Capitan karimi
20-03-2017, 20:22
سلام عیدتون مبارک

محمدم کوچیک همتون
متولد 15/2/1376
رشتم ریاضی فیزیک
تمامی قسمت های انجمن رو دوست دارم
فعلا هم سرباز وطن:n39:

ممنون از همگی علی الخصوص مدیرای خوب انجمن P30 World

یا علی

- - - Updated - - -

سلام عیدتون مبارک:n12::n16:

محمدم کوچیک همتون
متولد 15/2/1376
رشتم ریاضی فیزیک

یا علی

- - - Updated - - -

سلام عیدتون مبارک:n12::n16:

محمدم کوچیک همتون
متولد 15/2/1376
رشتم ریاضی فیزیک
ساکن کف تهرونم

یا علی

sitabah
06-04-2017, 02:16
سلام.من میخوام برای خواننده موردعلاقم یه هدیه خوب بگیرم.مردهست.متولد1353ماه اسفندهست.

sitabah
06-04-2017, 02:20
دوستان لطفاکمک کنید.میخوام یه هدیه برای خواننده موردعلاقم بفرستم نمیدونم چی بفرستم؟

sunshineboy
06-04-2017, 02:31
دوستان لطفاکمک کنید.میخوام یه هدیه برای خواننده موردعلاقم بفرستم نمیدونم چی بفرستم؟

ب نظر من پولت نگه دار یا واسه خودت یه چی بخر :n02:یا واسه عشقت ی چی بگیر:n37:خواننده کیه دلت خوشه ها:n02:
ویرایش: واسه مامیتم میتونی بخری:n05: حیف پول ک بدی واسه یه خواننده!:n40:

k1ozil
06-04-2017, 22:08
کیوان
کرمان
19 ساله
یه کنکوری بدبخت :-|
زیر فشار زندگی افسرده شدم
هعی

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

saeed gholami1081
25-04-2017, 11:46
سلام.ارادت دارم
سعید هستم متولد 67 از قم.متاهل وو لیسانس مکانیک.فعال در زمینه تاسیسات حرارتی برودتی.خوشحالم از عضویت در این مجموعه

saeed gholami1081
25-04-2017, 11:48
سلام.ارادت دارم
سعید هستم متولد 67 از قم.متاهل وو لیسانس مکانیک.فعال در زمینه تاسیسات حرارتی برودتی.خوشحالم از عضویت در این مجموعه

ali-spy
08-05-2017, 20:15
فــرم پیشنــهـادی :

نام : علیرضا رضوی
تاریخ تولد : 1373
رشته تحصیلی : رادیولوژی
تخصص های شما : افترافکت

اگه کسی به افتر افکت علاقه داره پیام بده تا از تجربیات همدیگه استفاده کنیم

yaHosseinDS
14-05-2017, 08:05
سلام من هادی 28 ساله از کرمان دانشجوی رشته شیمی
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نیستم !!! :n27:

clou69
23-06-2017, 00:05
salam baran hastam 25 salame arshade computer mikhunam va alaqemand b etela't dar zamine pezeshki hastam.sakene tehranam va az ashnaitun kheili khosh halam.

shangil
24-06-2017, 08:01
شانگیل هستم از تبریز. کسی اگر در زمینه فایننس علاقه مند هست و میخواد درس بخونه و بعد کار کنه بگه لطفا

احمدقادری
30-06-2017, 11:29
سلام قادری هستم
سلامی دوباره اساتید....
.
؟
.
.
.

.
.
.