PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیم تلفن دو تکه

achilay
16-03-2015, 13:17
با سلام و خسته نباشید
یه سوال داشتم

آیا سیم تلفن که دو تکه هست امکان داره سرعت اینترنت رو بیاره پایین؟
سرعت من 2 مگ هست که باید با 800 دانلود کنم اما 400 دانلود میده.
سیم از وسط حیاط قطع شده بود مجبور شدم یک متر سیم بخرم و به هم وصل کنم آیا این کمبود سرعت میتونه از همون دو تکه شدن باشه ؟

Ezel
16-03-2015, 13:29
سلام

بله میتونه ، چون محل اتصال و سربندی خودش باعث ایجاد مقاومت میشه .

حتی سیمهای یک تکه هم اگر کیفیت خوبی نداشته باشن باعث افت سرعت میشن ، همینطور پریز تلفن و نیز دوشاخه ی تلفن .

achilay
16-03-2015, 13:35
من به 2020 زنگ زدم گفتن مودمت رو ببر جلوی خونه اونجا که سیم مخابرات میاد بردم چک کردند خطم رو و گفتند ما یه تغیراتی اینجا دادیم احتمالا درست بشه اما نشده هنوز.بعدشم گفتن یه سیم بخر مستقیم وصل کن به مودمت تو خونه.یک سره بشه یعنی .آیا این کار رو بکنم؟

achilay
16-03-2015, 13:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

suyuvu
21-03-2015, 12:55
اگر سیم تلفن ت از توی کنتور برق رد میشه بکشش بیرون و اگه هم امکانش برات هست یه مامور مخابرات گیر بیار عیدیش رو بده بگو از توی باکس خیابون سیما رو قطع کنه مجدد وصل کنه که اگه بر اثر رطوبت سولفاته شده اون هم برطرف شه اگه هم امکانش برات نیست برو قسمت ام دی اف مخابرات منطقه بهشون بگو خطت نویز داره بیان چک بکنن وقتی اومد اون موقع بهشون بگو از تو باکس برات مجدد قسمت سولفاته رو ببرن و وصل کنن
حو یه چیزی که خیلی مهمه اسپلیتر ها بعد از یه مدت احمق میشن حتما عوضشون کن

suyuvu
21-03-2015, 13:13
دو تا پست دادم نمیدونم چرا نمیاد
سیم تک رشته ای نه افشان بخر از تو حیاط یه مقدار از هر کدوم کوتاه کن و بعد وصلشون کن و لحیم کن بعد روشن چسب حرارتی بریز که عایق بشه بعد وصلش کن به اسپلیتر و از اسپلیتر مودم و تلفن هات رو وصل کن

ghomeishi
21-03-2015, 14:20
بله امکان داره سرعت را پایین بیاره