PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آکو ؟ نیکو پخش ؟ آپکو ؟ کدام یک بهتر ؟

Silent TR
16-03-2015, 13:16
دوستان ما یه l90 گرفتیم میخوام یذره به سر و وضعش برسم و به قول معروف خوشگلش کنم
ماشین مدل آخر 89 هستش و سفیده به نظرتون پیش کدوم یک از اینها برم ؟ نیکو پخش ؟ آپکو ؟ آکو ؟ کدوم قیمت هاشون بهتره

تهران هم هستم

Silent TR
16-03-2015, 13:18
راستی دزدگیر هم میخوام بگیرم !! چی بگیرم که خوب باشه ؟ ترجیحا خیلی بالای 100 اینا نشه

Ezel
16-03-2015, 13:26
سلام

من آکو و آپکو رو نرفتم ولی خب نیکو پخش واقعا افراد کار درست و سالمی هستن خصوصا خود عاقای فتح الله زاده که در پاساژ کاشانی هستن

Silent TR
16-03-2015, 13:29
سلام

من آکو و آپکو رو نرفتم ولی خب نیکو پخش واقعا افراد کار درست و سالمی هستن خصوصا خود عاقای فتح الله زاده که در پاساژ کاشانی هستن

من برای تهرانش این 2 تا آدرس رو ازشون دارم ...درسته ؟ همیناس؟ که اون خیابون آزادیه از همش نزدیکتره بهم
و اینکه مثلا این سنسور دنده عقب رو ممکنه بشه ارزونتر تو خیابون ملت گیر آورد ؟
تهران :
فروشگاه رنو یدک به مدیریت آقای جواد فتح اله زاده
آدرس : فلکه اول شهران – انتهای آبشناسان غربی – نرسیده به کوهسار – پلاک 20 تلفن : 44319409

فروشگاه دنیای یدک به مدیریت آقای احمد رحمانی
آدرس : خیابان آزادی – بلوار استاد معین – انتهای خیابان دامپزشکی – نبش کوچه غیاثوند – پلاک 1043 تلفن : 66030231

فروشگاه رنو پارس به مدیریت آقای جواد احسانی
میدان سبلان – مجیدیه جنوبی - خیابان استاد حسن بنا جنوبی – پلاک 17 تلفن : 86020467 همراه : 09125173956

Ezel
16-03-2015, 13:35
من برای تهرانش این 2 تا آدرس رو ازشون دارم ...درسته ؟ همیناس؟ که اون خیابون آزادیه از همش نزدیکتره بهم
و اینکه مثلا این سنسور دنده عقب رو ممکنه بشه ارزونتر تو خیابون ملت گیر آورد ؟
تهران :
فروشگاه رنو یدک به مدیریت آقای جواد فتح اله زاده
آدرس : فلکه اول شهران – انتهای آبشناسان غربی – نرسیده به کوهسار – پلاک 20 تلفن : 44319409

فروشگاه دنیای یدک به مدیریت آقای احمد رحمانی
آدرس : خیابان آزادی – بلوار استاد معین – انتهای خیابان دامپزشکی – نبش کوچه غیاثوند – پلاک 1043 تلفن : 66030231

فروشگاه رنو پارس به مدیریت آقای جواد احسانی
میدان سبلان – مجیدیه جنوبی - خیابان استاد حسن بنا جنوبی – پلاک 17 تلفن : 86020467 همراه : 09125173956

ببینید اینها نمایندگی های فروش نیکو پخش هستن ، شعبه ی اصلی همون شعبه ی پاساژ کاشانی در خ ملت ( چراغ برق ) هستش که خوده عاقای محمد فتح الله زاده حضور دارن اونجا ، که یک سرچ ساده در گوگل بکنید برای نیکو پخش ، میتونید پیدا کنید آدرسش رو یا اگر پیدا نکردید بگید من پیغام خصوصی بزنم به شما در این مورد

قیمت نمایندگیهای نیکو پخش رو اطلاع ندارم ولی نباید اختلافی چندانی با شعبه ی اصلی داشته باشن قاعدتا

و در مورد سوالتون در مورد سنسور دنده عقب : بله ممکنه ، اما خب به نظر شخصی من ارزش داره که مقداری هزینه ی بیشتر صرف بشه از جاهای معتبر مثل آپکو و نیکو پخش و ... خریداری بشه .