PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بیژن استرس ترک تحصیل کرد؛ مقصر کیست؟

Sh-Meteor
15-03-2015, 16:55
چند سال پیش بود که یه ویدیو تو موبایل ها بلوتوث میشد با عنوان « بیژن استرس » که بعید میدونم کسی این ویدیو رو ندیده باشه . همون پسر بچه روستایی که میگفت : « بام ….؟! شیب …. ؟! ».
حالا امروز میخوام راجع به این پسر بچه مسائلی رو خدمت تون عرض کنم که امیدوارم بتونه در فرهنگ علمی و جامعه مون تاثیری بذاره .

بیژن استرس کیه و چطور معروف شد؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند سال پیش یه معلم در شهرستان تنکابن ( مازندران ) موقع درس پرسیدن از یه پسر بچه روستایی به نام بیژن ازش فیلم گرفت . گویا لباس های کهنه ، دست های کارکرده ، کمربند پوسیده و لهجه شمالی این بچه روستایی
واسه معلمش خیلی خنده دار بوده و خواسته همه ایران رو در این جوک سهیم کنه تا همه به این بچه بخندن و شاد بشن . این ویدیو رو همه ما ها دیدیم . در این ویدیو معلم ، چنتا سوال جغرافیا از بیژن میپرسه
اما گویا بیژن جواب سوال رو نمیدونست . بیژن از استرس زیاد پیراهن کهنه اشو میچلوند . شاید هم میترسید معلم کتکش بزنه . به هر حال معلمی که همچین کار زشتی میکنه هیچی ازش بعید نیست .

بیژن از اون روز به بعد به بیژن استرس معروف شد . هر کسی که این ویدیو رو دید برای خود شیرینی ، ویدیوی مسخره کردن بیژن استرس رو به دوستانش میداد و یا این ویدیو رو در یک شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک میذاشت .
اینجوری شد که بیژن استرس در تمام کشور مشهور شد . حتی تلویزیون های ماهواره ای ایرانی در اروپا و امریکا هم شروع کردن به مسخره کردن بیژن استرس و از تمام جذابیت ها و امکانات شون ( که ماهیانه خدا میلیون هزینه اشه)
استفاده کردن تا آوازه بیژن استرس به همه دنیا برسه ! همه دنیا بدونن که در یکی از روستا های شمال ایران یه بچه روستایی لباس خوب نداره ، حرف زدن با لهجه فارسی براش سخته و از همه مهم تر چه معلم شوخ طبعی داره.

بعد از این ماجرا سرنوشت بیژن استرس چی شد؟

بیژن در مصاحبه ای گفت که :

دوم راهنمایی بودم که فهمیدم فیلم ام پخش شده. همه منو مسخره میکردن. حتی جرات نداشتم از در خونه بیام بیرون. اگر یه نفر میفهمید که من کیم به همه میگفت. دوست داشتم خودمو بکشم.

بیژن بعد از یه مدتی فهمید که همه ایران این ویدیو رو دیدن . هر جا که میرفت مسخره اش میکردن . انقدر بیژن استرس رو مسخره کردن تا اینکه باورش شد واقعا توانایی درس خوندن نداره و بلاخره تصمیم گرفت که ترک تحصیل کنه.
هر سال بچه های زیادی درس رو رها میکنن و میرن سراغ کار . یکی مجبوره و یکی هم علاقه نداره اما بیژن فقط به خاطر اینکه همه مسخره اش میکردن ، ترک تحصیل کرد . آیا می تونید این مسئله رو قبول کنید ؟

اگر خود ما جای بیژن بودیم چیکار میکردیم . بعد از اینکه معلم از این جریان با خبر شد به بیژن زنگ میزد و اس ام اس میداد و معذرت خواهی میکرد. از قدیم گفتن « چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی ؟ ».
این معلم ضربه ای که به این بچه زده دیگه جبران شدنی نیست . و جالبه که من هیچ متن یا ویدیویی ندیدم که این معلم بخواد از بیژن استرس عذرخواهی کنه.

آقای معلم ، میدونی با بیژن استرس چیکار کردی؟!

یه روزی همینجوری از این بچه فیلم گرفتی و گفتی « ایول ، سوژه دور همی مون جور شد » اما به کاش قبل از این کار ناپسند به این چنتا نکته فکر میکردی :

آقای معلم ، مگه خودت بچه کجایی که انقدر احساس باحالی میکنی؟!

آقای معلم ، لهجه شما درست مثه بیژن استرسه . مسخره کردن بیژن یعنی مسخره کردن خودت و همه اونایی که در منطقه خودتون زندگی میکنن. یعنی خودت ، پدر ، مادر ، برادر ، خواهر و… ! اصلا به این موضوع فکر کرده بودی ؟

آقای معلم ، تا چه مقطعی درس خوندی؟

رفتی تو یه روستا و داری به چنتا بچه روستایی درس میدی فکر کردی الان خودت ابن سینایی ؟! اگر آدم سطح بالایی بودی یا نمی رفتی تو اون روستا درس بدی و یا اصلا همچین کاری نمی کردی.
اصلا شما چی خوندی که انقدر احساس خود شیفتگی بهت دست داده که یه بچه ساده روستایی رو سوژه کردی ؟ تا چه مقطعی درس خوندی ؟ آیا میدونی چه آدمای باسوادی تو این کشور دارن زندگی میکنن؟

توصیه می کنم حتما این ویدیو رو ببینید. تیم خبری شبکه 1 سیمای جمهوری اسلامی ایران با بیژن مصاحبه ای کرده که لازمه هر ایرانی حتما ببینه.

ویدئو کلیپ: لینک مشاهده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (آپارات)

منبع: علم فردا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بنده شهاب الدین نوری از اینکه بعد از تماشای این کلیپ، این کلیپ رو به دوستانم، فامیل هامون و ... نشون دادم، اظهار ندامت می کنم. :n28:

پی نوشت: نظر شما دوستان P30World ـی در مورد این داستان چیه؟
بیشترین تقصیر رو چه کسانی داشتن؟ معلمی که فیلم گرفت؟ افرادی که پخش کردن؟ یا ...

sara_program
15-03-2015, 18:57
من که وقتی کلیپشو دیدم اصلا خندم نگرفت. اتفاقا با خودم گفتم چه پسر بامزه ای هستش. معلمش اینقدر بی درک و فهم بود که نفهمید بچه دوربینو دیده و هول کرده.....

اگر اینجا ایران نبود اون معلم دادگاهی میشد چون این نوعی کودک آزاری است. وقتی یه بچه بی دفاع باشه خود دولت شاکی میشه. ولی متاسفانه الان اون معلم کاملا آزاده...

تمامی کسانیکه کلیپ مسخره بیژنو تهیه کردن باید پاسخگو باشن....

چیزی که من از کلیپ دیدم این بود که بیژن یه بچه ای بود که فقط هول شده مثل تمام ماها که در دوران کودکیمون هول می شدیم!!! ولی اون معلم در سن بزرگسالی یه کار احمقانه کرد. پس سوژه احمق ما اون آقا معلمه

றД ĵ ĭ Đ
15-03-2015, 19:04
کار معلم طبعا اشتباه بوده اما..

اینا بهونس به نظر من خودش میخواسته دیگه درس نخونه اینو بهونه کرده . وگرنه میتونست با ادامه تحصیل و گرفتن مدارج عالی خودش رو ثابت کنه .

majid322
15-03-2015, 19:15
دوستان لطفا یک طرفه به قاضی نرین.....این متن بالا ناقصه و گزارش کاملش رو میتونید از اینجا بخونید :

معلم هرچند مقصر بوده و سهل انگاری کرده اما عامل پخش فیلم نبوده و این فیلما رو به نیت دیگه ای میگرفته که بعدا توسط فرد دیگری در نت قرار میگیره
تو این قضیه خیلی از افراد مقصر هستن حتی خود من و شما شاید با به اشتراک گذاشتن دوباره فیلم ، تعریف کردن و ترویج بیشتر و بیشتر این فیلم .

اکثر ما در مواردی دست به کارهایی میزنیم که به نظر خودمون کوچک و کم اهمیت به نظر میان اما بازتاب این رفتار و عملمون رو تو زندگی دیگران درک نمی کنیم.

ایا واقعا تا به حال به این فکر کریدم که فردی که در جمع به خاطر خنده مسخره می کنیم و شخصیت و عزت نفس اون شخص رو پایین میاریم چه صدماتی بهش وارد

می کنیم ؟؟ عملی که همه ما ارادی انجامش میدیم اما ککمون نمیگزه...بهتر نیست از این ماجرا ها درس بگیریم و در رفتارمون تجدید نظر کنیم ؟؟

حالا ازتون میخوام برا خودتون نتیجه گیری کنید .... چه کسی بار گناهش بیشتره یک معلم که بدون اراده خودش باعث این مشکلات شده یا ما که روزانه با اراده افراد زیادی

رو مسخره می کنیم اما هیچ وقت فکر نکردیم که گناهکار و مقصریم ؟؟

ghomeishi
15-03-2015, 19:19
حالا این کلیپ رد بدل میشه :n03:

Amir Hossein
15-03-2015, 19:35
ملت ایستادن یه سوژه گیر بیارن... مثل قضیه اون خانومی که مشکل اورژانسی براش پیش اومده بود
مگرنه خود من هم دوران راهنمایی اینطوری شده بودم...
کلیپ هم اصلا نکته خنده داری نداشت... اولین بار که دیدم اصلا متوجه نشدم چیه... بعد 10 15 ثانیه پاک کردم رفت...
حالا الان اومدم دیدم اینطوری شده...

Alireza SM
15-03-2015, 19:44
فعلا از سوی منبع معتبری این حرف تایید نشده.
ضمن اینکه دلیلی بر ترک تحصیل بخاطر این موضوع وجود نداره. ایشون اگه بره راه دور ثبت نام کنه ( با هزینه ای معادل یک دهم شهریه مدارس ) تا مجبور نشه ببینه که همکلاسی ها مسخرش میکنن. ضمنا اگه همکلاسی ها مسخرش میکنن در محیط بیرون از مدرسه کسی مسخرش نمیکنه؟ اگه به خاطر این کلیپ باید ترک تحصیل کنن پس اون فرنوده باید خودکشی میکرد!
کسی میل به تحصیل داشته باشه ترک تحصیل نمیکنه. الان پسر 11 ساله بیماری روحی داره و نمیتونه توی مدرسه خاضر بشه و رفتن راه دور ثبت نامش کردن و با استفاده از کتابهای خودآموز و فیلم های آموزشی داره راحت تحصیلش رو ادامه میده پدر مادرش میگن بعد اینکه بچشون درمان شد شاید همین شیوه رو ادامه بدن و نبرنش مدرسه معمولی.

Mohammad Yek110
15-03-2015, 20:41
به نظر من
مشکل اصلی اون اختلاف طبقاتی شدید بین شهر و روستاس که اصن باعث میشه یه کلیپ از یه بچه روستایی "خنده آور" بشه ، و مشخص هم هست که اختلاف طبقاتی از کجا آب میخوره ، دلیل دیگرش فرهنگ مردمه که دیگه نیازی به توضیح نداره ، اون معلم هم مقصره اما نه در اون حد که میکوبنش ، من،خودم خیلی معلم بی انگیزه دیدم بهشون حق هم میدم،با این وضع تبعیض
با Alireza SM عزیز هم موافقم

امید رض
15-03-2015, 21:04
اصلا درس خوندن اشتباهه .............خوب کاری کرد یه مشت بیشعور دراین مدارس هستن
مثلا میگن اموزش وپرورش ....بعله گاودونی که اجازه هیچ پیشرفتی رو به هیچ ادم معمولی نمیده .... معلم هرکاری رو داره میکنه با دانش اموز .... سازمان و مدرسه هیچ کاری باهاش نکردن تازه دیپلم افتخارهم بهش دادن .....هرجایی بود چنان چوبی میکردن به معلم اون سرش ناپیدا ....ازهر قبرستونی معلم میارن دانش اموزا رو مثل گاو میبینن خودشون پادشاهی وارباب ..
معلم فرشتس :n24:

Reza Azimy_RW
15-03-2015, 21:43
مطمئنا" تا این حد سوژه خنده ملت شدن و مسخره شدن واقعا روحیه بچه رو تحت تاثیر قرار میده و از درس و مدرسه زده میشه
حالا شاید دلیل ترک تحصیلش چیز دیگه ای بوده ولی در اینکه زندگی این شخصو نابود کرده شکی نیست
نابود شدن که فقط فیزیکی نیست اینهمه که این بچه بیچاره تحقیر شده توسط اطرافیانش فک میکنین الان از نظر روانی سالمه ؟
واقعا بعضیا خیلی نامنصفانه قضاوت میکنن قضیه رو :n15:
باید خودشو ثابت میکردو ... :n21: شعارای واقعا مسخره

amir deja vu
16-03-2015, 00:00
منم تو درستی و نادرستی این خبر شک دارم...ولی اگه یه درصد هم درست باشه همه مون مقصریم
در مورد لهجه که من خودم شمالیم ، کجای اون لهجه ختده دار بود؟ اصن مگه فقط همین یه نفر لهجه داره تو کشور؟ مردم خیلی از اقوام حتی نمیتونن فارسی حرف بزنن!
ولی قضیه ریشه دار تر از این حرفاس. قضیه مربوط میشه به زمانی که ما جوکای قومیتی و ساختیم...از صحنه های درگیری و خون و خونریزی فیلم گرفتیم و پخش کردیم...شروع کردیم به جوک ساختن ضد دخترای کشورمون و...

قضیه آقا بیژن فقط یکی از اینهاست که گندش دراومده...

Sh-Meteor
16-03-2015, 01:10
منم تو درستی و نادرستی این خبر شک دارم...ولی اگه یه درصد هم درست باشه همه مون مقصریم
در مورد لهجه که من خودم شمالیم ، کجای اون لهجه ختده دار بود؟ اصن مگه فقط همین یه نفر لهجه داره تو کشور؟ مردم خیلی از اقوام حتی نمیتونن فارسی حرف بزنن!
ولی قضیه ریشه دار تر از این حرفاس. قضیه مربوط میشه به زمانی که ما جوکای قومیتی و ساختیم...از صحنه های درگیری و خون و خونریزی فیلم گرفتیم و پخش کردیم...شروع کردیم به جوک ساختن ضد دخترای کشورمون و...

قضیه آقا بیژن فقط یکی از اینهاست که گندش دراومده...

منظور شما از درستی یا نادرستی رو متوجه نشدم!

یعنی ترک تحصیل کرده باشه؟

توی اون کلیپی که پست اول گذاشتم نشون داده که خبرنگارا میرن توی یه خونه نیمه کاره و اونجا باهاش ملاقات می کنن درحالیکه تمام لباساش گچیه!

:n16:

Mehrshad-msv
16-03-2015, 01:17
ما که خوشبختانه اصلا و ابدا هیچ کلیپی نداریم ف نمی بینیم و خوشمان نمی اید.

ولی بنظرم معلم می خواسته از شیرینیه اون بچه خاطره ضبط کنه و اونایی که دیدن و پخشش کردن اشتباه کردن.

راستی بعضی ها فکر می کنند سوپر انسانند! انسان موجود ضعیفیست حالا هی زور بزن انکارش کنی ببینم تا کجا می ری ای پیرو عقیده نژاده برتر و انسان قوی تر زنده می ماند.
شمایی هم که اینجوری فکر می کنه مطمئن باش تو همون گله و عقیده یه روز یا شکار بالاتریه می شه یا زیرش له می شی...

دلیل ترک تحصیلو نمی دونم نظری ندارم درباره کاره معلمه هم نظری ندارم ولی درباره آدمای بیکاری مثل من که می شنن کلیپ می بینن هم نظر خوبی ندارم.

sara_program
16-03-2015, 08:39
مطمئنا" تا این حد سوژه خنده ملت شدن و مسخره شدن واقعا روحیه بچه رو تحت تاثیر قرار میده و از درس و مدرسه زده میشه
حالا شاید دلیل ترک تحصیلش چیز دیگه ای بوده ولی در اینکه زندگی این شخصو نابود کرده شکی نیست
نابود شدن که فقط فیزیکی نیست اینهمه که این بچه بیچاره تحقیر شده توسط اطرافیانش فک میکنین الان از نظر روانی سالمه ؟
واقعا بعضیا خیلی نامنصفانه قضاوت میکنن قضیه رو :n15:
باید خودشو ثابت میکردو ... :n21: شعارای واقعا مسخره

لایک داره حرفاتون

شعار دادن آسونه. ولی خداییش همه میدونیم که آبرو از درس خوندن مهمتره

Gregar
16-03-2015, 12:33
من خودم تو بچگی چندین بار کارهای بدتر از این کرده بودم یا به خاطر یه لباس یا مشکل بدنی مسخره عام و خاص تو مدرسه مون میشدم . زیاد این اتفاق واسم میفتاد حتی تا دانشگاه .خیلی رو روحیه ام تاثیر میذاشت . همیشه هم فقط یه نفر بود که قضیه رو شروع میکرد . مشکل اصلی این قضایا تو مملکت ما همین یه نفرها هستن . مثل همون معلم . اگه معلم ذره ای مقصر باشه چوبش رو بدجور یه جایی تو دنیا میخوره . یا مثلا رحیم خالقی . شما فکر کن بچه اون رحیم خالقی وقتی مسخره شدن باباش جلوی مردم رو ببینه چه حسی داره . این کار پخش اینطور کلیپها کم گناهی نیست . خدا از حق الناس عمرا بگذره .

کسایی که همینطوری کلیپ رو میبینن و میخندن مشکل نداره . مثل هزار جور سوژه طنز که روزانه تو کوچه و خیابون میبنیم . اما کسی که مسخره میکنه گناهش کمتر از اون کسی که کلیپ رو پخش کرده نیست .

aghazadeh_hastam
16-03-2015, 12:55
اون معلم گاوي بيش نبود . ديگه وقتي تو شبكه هاي ماهواره اي هم كليپشو پخش كردن معلومه كه همشهرياش مسخرش ميكنن . تف تو روح اون معلم

clau
16-03-2015, 13:38
دیگه درس خوندن و گرفتن مدرک تو این مملکت گل و بلبل چی هست که آدم بخواد این جوری سوژه عام و خاص بشه

متاسفانه از اینجور معلما و از این قشر افراد که فاقد فهم و شعور هستن در آموزش پرورش زیاد پیدا میشه

تو دوران راهنمایی یک ناظم داشتیم با یک قیافه آفساید که هر کی این میدید حالش بهم میخورد بعد بچه های تنبل کلاس با لفظ جنازه صدامیزد:n29:

وافعن فقط باید تاسف خورد به حال اون معلم

دوستایی هم که میگن خودش باید ثابت میکرد در صورتیه که این مسئله فقط بین شاگردای همون کلاس بوده باشه طرف بخواد طوری خودش ببره بالا از لحاظ درسی که همه به اشتباه خودشون پی ببرن
نه اینکه اینجوری در این سطح وسیع بچه بخوان تخریب کنن - خب من هم بودم حالم از هر چی درس و محیط مدرسه هست بهم میخورد:n21:

soroosh_cz
16-03-2015, 22:33
حالا یه موضوع هم این وسط جالبه.
این شخص، اگر نمیومد بگه من همون پسره بام شیب دار هستم، چیزی میشد؟ فوقش اگر خیلی تابلو بوده تو منطقه ی خودشون، میرفته یه منطقه دیگه. نه اینکه بیاد الان که بزرگ شده و قیافه اش دگرگون شده، بگه من همونم. چند نفر از ما میدونستن که این پسر همون پسر کلیپه؟ کار خراب بود، رسما غیرقابل بازسازی هم شد! اشتباه پشت سر اشتباه...:n24::n24:

خوشبختانه من خودم اهل پخش کردن ویدیو نیستم، کلا زیاد با دوستان نمیگردم که بخوام هی پخش کنم. ولی یه مدت سوژه شده بود برامون و همیشه روی زبونمون بود :n27:

ArashMiniStar
16-03-2015, 22:58
متاسفانه با من و خیلی های دیگه هم تو مدرسه از این کارا کردن
به شخصه به هیچ دنیای معادی اعتقاد ندارم ولی اگه بشنوم معلم x رفته زیر تریلی واقعا خوشحال میشم
همچنین ادمایی جای معلمی باید دزد و قاچاقچی میشدن
جای تاسف داره همچین ادمایی معلم میشن و هیچ نظارتی روشون نیست هر غلطی میخوان بکنن که در صدد این قضیه مسئولان بی کفایت هستن که ملاک های تخیلی و اسلامی برای اموزش و تربیت معلم و دانش اموزان در نظر میگیرن

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

Sh-Meteor
16-03-2015, 23:04
حالا یه موضوع هم این وسط جالبه.
این شخص، اگر نمیومد بگه من همون پسره بام شیب دار هستم، چیزی میشد؟ فوقش اگر خیلی تابلو بوده تو منطقه ی خودشون، میرفته یه منطقه دیگه. نه اینکه بیاد الان که بزرگ شده و قیافه اش دگرگون شده، بگه من همونم. چند نفر از ما میدونستن که این پسر همون پسر کلیپه؟ کار خراب بود، رسما غیرقابل بازسازی هم شد! اشتباه پشت سر اشتباه...:n24::n24:

خوشبختانه من خودم اهل پخش کردن ویدیو نیستم، کلا زیاد با دوستان نمیگردم که بخوام هی پخش کنم. ولی یه مدت سوژه شده بود برامون و همیشه روی زبونمون بود :n27:

دوست عزیز
این اتفاق (جابجایی منزل) همون سال بعدش اتفاق افتاد.

طبق مصاحبه ها، وقتی اون کلیپ پخش شد و همه فهمیدن این همون پسره سال بعدش از اون محل رفتن یه محل دیگه (که اسم این محل جدید زنگیشا است)

در ضمن من یه قضیه ای رو روشن کنم.

معلم بیژن اون کلیپ رو پخش نکرده.

توی پست شماره 4 دوست عزیز مون majid322 یه منبعی رو گذاشتن که مصاحبه ای هست با معلم بیژن

پیشنهاد می کنم بخونین.

Gregar
17-03-2015, 00:55
دوست عزیز
این اتفاق (جابجایی منزل) همون سال بعدش اتفاق افتاد.

طبق مصاحبه ها، وقتی اون کلیپ پخش شد و همه فهمیدن این همون پسره سال بعدش از اون محل رفتن یه محل دیگه (که اسم این محل جدید زنگیشا است)

در ضمن من یه قضیه ای رو روشن کنم.

معلم بیژن اون کلیپ رو پخش نکرده.

توی پست شماره 4 دوست عزیز مون @majid322 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه منبعی رو گذاشتن که مصاحبه ای هست با معلم بیژن

پیشنهاد می کنم بخونین.

معلمه چنان خودش رو بی گناه نشون میده که انگار اصلا مقصر نیست . به فرض هم که این داستانش راست باشه باز هم به نظرم مقصره . در ضمن اونطور که تعریف میکرد اصلا به فیلم نمیاد . پسره کاملا داره تو دوربین نگاه میکنه و به خاطر همون دوربین استرس گرفته اش بعد اون میاد میگه مخفیانه گرفتم ؟ من که فکر کنم دروغ گفته ابروش نره . پسره هم که گفته اصلا یادش نمیاد اون روز رو .

Reza Azimy_RW
17-03-2015, 01:48
به شخصه به هیچ دنیای معادی اعتقاد ندارم ولی اگه بشنوم معلم x رفته زیر تریلی واقعا خوشحال میشم

یه مدیر به شدت وحشی داشتیم دوران راهنمایی اونقدر ما رو زد که همه بچه ها هنوزم ازش بدشون میاد(اصلا معروف بود به وحشی بودن )
تازه میگفت بعدا که بزرگ شدید از من تشکر میکنید !

خلاصه منم عقده شده بود برام یه روز هم(حدود دو سال پیش) شمارشو گیر اوردم و زنگ زدم بهش گفتم اقای فلانی من فلانیم زنگ زدم واسه اون شلنگها تشکر کنم و... خلاصه کار به جای باریک کشید با هم قرار گذاشتیم قبل از اینکه همو ببینیم خیلی دور برداشته بود که مثلا من بترسم نرم سر قرار منم رفتم دیدم تو ماشینه با لحن تند گفت بیا بشین تو ماشین ( فک کرد حالا مثلا میترسم ببره خفتم کنه :دئ) وقتی نشستم دید انگار اوضا بر وفق مراد نیست یه کم دورش خابید و گفت ببخشید اگه فلان شد و من واسه خودتون اون کارا رو میکردمو ...!
خلاصه هنوز متوجه اشتباهش نبود منم قشنگ قضیه رو حالیش کردم تا عمق قضیه رو درک کنه اونم اشک تو چشاش حلقه زدو خلاصه با هم رفیق شدیم گفت بیا فلان جا تدریس میکنم سر بزن بهم و ...
خلاصه داستان به خوبی و خوشی تموم شد منم این عقده ازم پرید بیرون راحت شدم :دی البته دیگه ندیدمش چون اون با من رفیق شد من باهاش رفیق نشدم نامردو :دی

Gregar
21-03-2015, 01:11
هه هه . همین الان اوردنش توی برنامه تحویل سال علیخانی :n02:

ghomeishi
21-03-2015, 01:23
هه هه . همین الان اوردنش توی برنامه تحویل سال علیخانی :n02:

صداوسیما هم دنبال سوژه میگرده !

javad34
21-03-2015, 07:49
تو تلوزیون گفت هم ثبت نام کرد مدرسه دوباره هم محسن تنابنده دعوتش کرد بیاد تو سریال پایتخت بازی کنه تو یکی از نقشهای اصلی....خدا شانس بده!!!!!!!!!!

soroosh_cz
21-03-2015, 12:11
تو تلوزیون گفت هم ثبت نام کرد مدرسه دوباره هم محسن تنابنده دعوتش کرد بیاد تو سریال پایتخت بازی کنه تو یکی از نقشهای اصلی....خدا شانس بده!!!!!!!!!!

منم ببرن جلوی دوربین تو چنان برنامه ای، قول میدم بیل گیتس بشم چ برسه به مدرسه رفتن :|

Sent from my ST15i using Tapatalk

Gregar
21-03-2015, 19:31
منم ببرن جلوی دوربین تو چنان برنامه ای، قول میدم بیل گیتس بشم چ برسه به مدرسه رفتن :|

Sent from my ST15i using Tapatalk

حالا اون یه چیزی گفت ولی فکر نکنم ببرنش . سرزبون میخواد بازیگری که بیژن نداشت . البته اگه بشه میتونه سکوی پرتابی بشه واسش .

A.M.D.D.E.V.I.L
21-03-2015, 23:00
کاش یه نفر youtube رو در اختیار بیژن قرار میداد تا میدید چقدر زیادن از این نوع ویدئو ها و چقدر زیادن افرادی که ویدئوشون پخش شده اما ترک تحصیل نکردن .
البته خب باز خوبه که فقط ترک تحصیل کرده ، مثل اون دختر بیچاره amanda todd خود کشی نکرده (البته قضیه اون فرق میکرد)

jack82
21-03-2015, 23:20
نکته ای که دوستان باید توجه داشته باشن اینه که اون اقا سرباز معلم بودن و قضیشون کلا از معلما جداست هر چند کارشون به هیچ عنوان قابل توجیح نبوده و نیست.

Mr_100_dolari
21-03-2015, 23:31
کاش یه نفر youtube رو در اختیار بیژن قرار میداد تا میدید چقدر زیادن از این نوع ویدئو ها و چقدر زیادن افرادی که ویدئوشون پخش شده اما ترک تحصیل نکردن .
البته خب باز خوبه که فقط ترک تحصیل کرده ، مثل اون دختر بیچاره amanda todd خود کشی نکرده (البته قضیه اون فرق میکرد)

راستش این حرفتون درسته که خوب حالا که چی به خاطر یه کلیپ رفته ترک تحصیل کرده ... اصلا اگر این معلم مثلا قدیم تو مدرسه ما بود و همچین کاری میکردش یه کار میکردم از آموزش پرورش که هیچ از زندگی هم استعفا بده ...

ولی باز هم جای طرف نیستیم شاید همین بیژن رو یک سری چیزها تعصب داشته که اصلا از نظر عالم و آدم مسخره بیاد که باعث ناراحتی و ترک تحصیلش شده یا برعکس من و شما رو یه سری چیزها حساس باشیم که از نظر بقیه بی اهمیت باشه ولی در کل تمام این دلایل رفتار اون معلم رو توجیه نمیکنه و هر بار که هر کسی به این بچه خندیده و موجب آزار روحی و روانی اون شده هیچ کس مدیون همچین رفتاری نیستش به جز همون معلم بی شعور ...

مثلا اگر از خود این معلم و خانوادش عکس های آنچنانی توی محل کار و محل زندگیش پخش میشد باز هم میتونستیم بگیم خوب اینکه یه چیز عادی تو کل دنیا حتی شاید ایران هستش این که ناراحتی نداره و این نوع قضاوت رفتار فرد مقصر رو در حالت کلی به هیچ عنوان توجیه نمیکنه ...

Mr_100_dolari
21-03-2015, 23:48
یه مدیر به شدت وحشی داشتیم دوران راهنمایی اونقدر ما رو زد که همه بچه ها هنوزم ازش بدشون میاد(اصلا معروف بود به وحشی بودن )
تازه میگفت بعدا که بزرگ شدید از من تشکر میکنید !

خلاصه منم عقده شده بود برام یه روز هم(حدود دو سال پیش) شمارشو گیر اوردم و زنگ زدم بهش گفتم اقای فلانی من فلانیم زنگ زدم واسه اون شلنگها تشکر کنم و... خلاصه کار به جای باریک کشید با هم قرار گذاشتیم قبل از اینکه همو ببینیم خیلی دور برداشته بود که مثلا من بترسم نرم سر قرار منم رفتم دیدم تو ماشینه با لحن تند گفت بیا بشین تو ماشین ( فک کرد حالا مثلا میترسم ببره خفتم کنه :دئ) وقتی نشستم دید انگار اوضا بر وفق مراد نیست یه کم دورش خابید و گفت ببخشید اگه فلان شد و من واسه خودتون اون کارا رو میکردمو ...!
خلاصه هنوز متوجه اشتباهش نبود منم قشنگ قضیه رو حالیش کردم تا عمق قضیه رو درک کنه اونم اشک تو چشاش حلقه زدو خلاصه با هم رفیق شدیم گفت بیا فلان جا تدریس میکنم سر بزن بهم و ...
خلاصه داستان به خوبی و خوشی تموم شد منم این عقده ازم پرید بیرون راحت شدم :دی البته دیگه ندیدمش چون اون با من رفیق شد من باهاش رفیق نشدم نامردو :دی

احتمالا وقتی دیده خیلی جدی هستی و ازش نترسیدی شروع کرده از در رفاقت باهات وارد شده که ازت کتک نخوره وگرنه قبلترش برات شاخ و شونه نمیکشید ... اگرم دور و برش و نگاه کرده ترسیده که نکنه تنها نباشی و چند تایی بریزن سرش گفته زودتر قضیه رو ماست مالی کنم در برم ... وگرنه باید حسابی از خجالتش در می اومدی ....

اتفاقا چند ماه پیش تو مترو معلم شیمی اول دبیرستانمون رو دیدم که وحشی اون موقع کلاس کونگ فو میرفت و تمریناتش و می اومد رو بچه ها پیاده می کرد واقعا لگد هایی میزد که برق از سه فاز آدم می پرید ... چند سری هم برای من جفتک انداخته بود ... خلاصه وقتی دیدمش یه آن توی ذهنم اومد که برم طرفش و بدون اینکه بدونه من کیم تا جایی که جا داره بهش یه حال اساسی بدم ... چون داشت از در مترو میرفت بیرون مشکلی هم پیش نمیومد ...

بعد فقط با خودم گفتم ولش کن و سریع از کنارش رد شو انگاری اصلا ندیدش از طرفی هم اگر میرفتم سمتش واقعا معلوم نبود چی بخواد بشه :n25:... و خیلی هم خسته بودم ولی واقعا یک آن خاطرات جفتک زدنش :دی اومد جلوی چشمم ... :n21:

تازه مثلا این یکی از بهتریناشون بود وگرنه وحشی تر و بدتر از این هم کم نبود ...

shi.irani
22-03-2015, 00:22
استرس...
بچه حال درس خوندن نداشت بهانه ای هم پیدا کرد
چه بهانه ها ...

J@viD
22-03-2015, 18:58
بابا چرت نگین دیگه بهونه چی؟ طرف یه عمر شخصیتش بوسیله یه مشت ادم مزخرف خورد شده حالا هرکی از راه میرسه میگه بهونه درس نخوندن.
اصلا سیستم آموزشی مملکت ایراد داره خیلیا تو حفظ کردن اطلاعات ضعیفن ازونور تو کارای عملی قوین مشکل از سیستم آموزشیه که جایگاهی براشون در نظر نگرفته.
کلا تمسخر هر ادمی کار غلطیه مهم اینه که ملت ما تو این زمینه حرف اولو میزنه یاد بگیریم تحت هیچ شرایطی به نقطه ضعف های همدیگه نخندیم.
ادم باید خیلی اعتماد به نفس داشته باشه تحت همچین شرایطی تو یه برنامه زنده شرکت کنه دمش گرم.

shi.irani
22-03-2015, 21:42
بابا چرت نگین دیگه بهونه چی؟ طرف یه عمر شخصیتش بوسیله یه مشت ادم مزخرف خورد شده حالا هرکی از راه میرسه میگه بهونه درس نخوندن.
اصلا سیستم آموزشی مملکت ایراد داره خیلیا تو حفظ کردن اطلاعات ضعیفن ازونور تو کارای عملی قوین مشکل از سیستم آموزشیه که جایگاهی براشون در نظر نگرفته.
کلا تمسخر هر ادمی کار غلطیه مهم اینه که ملت ما تو این زمینه حرف اولو میزنه یاد بگیریم تحت هیچ شرایطی به نقطه ضعف های همدیگه نخندیم.
ادم باید خیلی اعتماد به نفس داشته باشه تحت همچین شرایطی تو یه برنامه زنده شرکت کنه دمش گرم.

خب منم همینو میگم اگه اینقدر سرخورده شده بود اصلا نمیومد این برنامه...
بعدش این عیب کشور ما نیست هم هرجای دنیا بری آدمایی هستن که ممکنه به ضعف تو بخندن دلیل نمیشه که...
کار معلمه برای ضبط کردن این مکالمه کار جالبی نبوده
اما برای خیلی ها این مسایل پیش میاد
من خودم یه بار نشسته بودم توی اتوبوس با دوستام پنجره باز بود تا سرمو برگردوندم طرف پنجره یکی یه سیب از بیرون اتوبوس پرت کرد
دقیقا از پنجره گذشت خورد وسط کله من...
کلی همه خندیدن...هرزمان منو میدین بازم میخندیدن
ای بابا من باید حتما از مدرسه فراری میشدم!!!

befermatooo
22-03-2015, 23:18
فعلا که بیژن بازیگر شده و از همه ما موفق تر :n02:

اِ اِ اِ مفت مفت بچه ارسطو شد رفت !

soroosh_cz
22-03-2015, 23:25
فعلا که بیژن بازیگر شده و از همه ما موفق تر :n02:

اِ اِ اِ مفت مفت بچه ارسطو شد رفت !

بچه بهبود که سربازی بوده...

مقصر هیچ کس نیست، بقول طرف شت هپند :n29::n29:

befermatooo
22-03-2015, 23:42
بچه بهبود که سربازی بوده...

همون :دی

فکر کنم پا رو جای گلزار بزاره .

بلاخره هر کی یه جوری محبوب میشه . مهران رجبی و یوسف صیادی با دماغشون و ایشون هم با شیب :n02:

JJSIMON
06-04-2015, 16:07
آقا خدا شانس بده!!!!!:n06:
ای کاش معلم های ماهم اینقدربافکر بودن که از مافیلم میگرفتن وماهم انقدر بافکر بودیم که ترک تحصیل میکردیم!!!!!!
چون اونوقت هم کار داشتیم هم الان بازیگر شده بودیم!!!!!:n02:
ماکه تاالان خوندیم مگه چی شد!!!!!:n30:

همتون موفق باشید.....:n16:

soroosh_cz
06-04-2015, 16:58
اینی که من تو تلویزیون دیدم، از من استرسش کمتر بود...
با این اوصاف به من باید بگن سروش ویبره :n09: