PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مـــــن عـادت دارم کـــه . . .

B3NYAMIN
14-03-2015, 10:21
سلام خدمت بازدید کنندگان

راستش چند روزی ـه با خودم کلنجار میرم که این تاپیک ُ بزنم یا نه ، آخرش دل ُ به دریا زدم :دی

عنوان که معلومه :n41:

بسم الله

:n12:

B3NYAMIN
14-03-2015, 10:23
اولیشم خودم میگم

عادت دارم وقتی عصبانیم یا استرس دارم ناخونامو میخورم :دی

همه جا با خودم آهنگایی که خیلی دوستشون دارم رو میخونم

and-roid2
14-03-2015, 10:32
من عادت دارم که هر موقع وارد منزل میشم اولین کاری که میکنم مودم (اینترنت) رو روشن کنم و مستقیم برم پشت pc..:n02::n29:

minan-yakh
14-03-2015, 10:58
سلام منم عادت دارم که وقتی کسی حرفی بهم زد و ناراحت شدم همونجا بهش اعلام میکنم این حرفت بهم برخورد و نمیبخشمش حقشه بذار ناراحت بشه

Public Enemy
14-03-2015, 11:25
منم عادت دارم که همه ی کاربران رو توی انجمن "دوستان" صدا می کنم:n16:

erfan.it
14-03-2015, 11:31
من نیز عادت دارم که از علائمی چون ( . ،،، ...! ,,, ) استفاده کنم ،،، :n02:

B3NYAMIN
14-03-2015, 11:44
من نیز عادت دارم که از علائمی چون ( . ،،، ...! ,,, ) استفاده کنم ،،، :n02:

من عادت دارم از ، استفاده کنم :دی

hp722
14-03-2015, 12:07
عادت دارم با خانم ها رسمی برخورد کنم.چه دانشگاه چه بیرون.حتی خانم دوستم خُرده گرفت از من که چقدر رسمی هستی ولی عادته دست خودم واقعا نیست

erfan.it
14-03-2015, 12:53
من عادت دارم از ، استفاده کنم :دی
.
.
.
عادت خوبیه مگه نه ؟!؟ :n02:

B3NYAMIN
14-03-2015, 13:08
.
.
.
عادت خوبیه مگه نه ؟!؟ :n02:

خیلی خیلی ،:n02:

Demon King
14-03-2015, 13:28
من چند تا عادت دارم که خیلی بهشون پایبندم:

۱- در طول روز حداقل پنج شش بار دست هام رو با آب و صابون تمیز میکنم.

۲- در طول روز و هنگامی که خونه هستم معمولا باید آواز بخونم. اگه اعضا خانواده خواب باشن صدا رو میارم پایین ولی قطع هرگز.

۳- وارد خونه که میشم اینترنت مقدم بر دستشویی غذا و آب هست مگر در مواقع ضروری : دی

Ezel
14-03-2015, 13:56
من عادت دارم که :

- صبحونه ها پنیر و عسل رو توامان بخورم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- نیمرو رو با کره و پنیر همزمان میکس کنم در هر لقمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- بعد از هر تازگی حلق توسط هر چیزی ( صبحانه ، ناهار ، شام ، لواشک ، رانی ، شکلات ، آدامس و هر چیز خوردنی دیگه ) سیگاری آتیش کنم

- در هر بار ورود به انجمن ، اول از همه قسمت آنلاین ها رو نگاه کنم

- سیگارم به نصف که میرسه رو دو کام یکی کنم

Reza Azimy_RW
14-03-2015, 14:32
- بعد از هر تازگی حلق توسط هر چیزی ( صبحانه ، ناهار ، شام ، لواشک ، رانی ، شکلات ، آدامس و هر چیز خوردنی دیگه ) سیگاری آتیش کنم
یه مثل قدیمی هست که میگه : مزه غذا رو اون فهمید - که روش یه نخ سیگار کشید :دی

البته منظورتو درست از اینکه "سیگاری" روشن کنمو نفهمیدم یکم فکرم منحرفه:n13:

این یعنی چه :n13:

- نیمرو رو با کره و پنیر همزمان میکس کنم در هر لقمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عجب سلیقه گیجی داری :دی

NET DOCTOR
14-03-2015, 15:07
من عادت دارم که :

یه مثل قدیمی هست که میگه : مزه غذا رو اون فهمید - که روش یه نخ سیگار کشید :دی

جسارتا پیشنهاد بنده حقیر اینه که عادات بد رو گسترش ندیم! بهتره عادات جالب و البته غیرمضر رو مطرح کنیم:n40:

Doublex
14-03-2015, 16:15
عادت های من به سبک زیره.

از بیرون که میام خونه به طبق دوستــان که گفتن اول از همه میام سروقت سیستــم . روشن کنم وصل شم به اینترنت.

به محضی هم که سیستم داره روشن میشه یه اعتراض شدید بکنم که بلاخره باید برم این سیستم رو عوض کنم . :n34:

به محض بالا اومدن ویندوز هم تب هایی که آخرین بار دیدم رو Restore کنم و نزارم بسته بشن. یک بار هم وقت نزاشتم ببینم کدومش رو باید ببندم و کدوم نیازه :n09:

raana
16-03-2015, 12:50
1-میام خونه مودم رو روشن میکنم....

2- تو نوشته هام از این ...... خیلی استفاده میکنم..خودمم نمی دونم چرا:n02:

3-عادت دارم اتاقم تاریک باشه...مخصوصن موقع فیلم دیدن..از نور زیاد خوشم نمیاد.....

4-وقتی با کسی قرار دارم معمولا 15مین زودتر از قرار اونجا حاضر میشم....

5-عادت دارم با همه خودمونی باشم:n02:از رسمی صحبت کردن خوشم نمیاد....

6-یه کاری رو خراب کنم.....انقدر سر خودم غر میزنم..تا بمیرم:n02:

7-هدفون تو گوشم باشه..تو حال و هوای خودم باشم.....

Amir Hossein
16-03-2015, 13:22
عادت دارم کلی بنویسم ولی بعد ctrl+a بزنم همرو پاک کنم...

همین الان هم همین کارو کزدم باز :31:

sara_program
16-03-2015, 16:11
عادات بد:

داداشمو خیلی دوست دارم برای همین برای ابراز احساسات خواهریم عادت دارم روزی یه بار داداشمو بزنم.:n02: (داداشم از من بزرگتره)

عادت دارم هر روز گوشای داداشمو بکشم (علتشو نمیدونم :n02: )

عادت دارم هر روز برم سر کامپیوترش و توی word براش یه مطلب خنده دار (راجع به داداشم) بنویسم و ورد رو نبندم تا وقتی میاد سرکامپیوترش بخونه و حرصش در بیاد

عادت دارم وقتی عصبی هستم به زمین و زمان فحش بدم

عادت دارم کنار ناخنهامو میکنم

عادت دارم وقتی یه کار اشتباهی میکنم بجای عذرخواهی توجیهش کنم. البته می خوام ترکش کنم اگرچه خیلی سخته

دیگه یادم نمیاد...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عادت خوب:

عادت دارم صبحها زود بیدار شم و همه رو هم بیدار کنم. اصلا خوشم نمیاد تا لنگ ظهر بخوابن

عادت دارم جمع خانواده رو جمع کنم. حتی اگه شده با ریختن یه سینی چای

عادت دارم هر روز ورزش کنم

عادت دارم به دوستام زنگ بزنم و از احوالاتشون جویا بشم

دارم عادت میکنم که دیگه نرم وایبر

عادت دارم بیشتر وسایل خودمو خودم درست کنم حتی اگه پولش بیشتر هم بشه

عادت دارم بعد از هر استحمام به مدت نیم ساعت زیر دوش آب گرم حرکات کششی انجام بدم و یوگا بگیرم

عادت دارم شبها قبل از خواب حتما چهار قل بخونم

دیگه یادم نمیاد...

Public Enemy
16-03-2015, 16:25
عادات بد:

داداشمو خیلی دوست دارم برای همین برای ابراز احساسات خواهریم عادت دارم روزی یه بار داداشمو بزنم.:n02: (داداشم از من بزرگتره)

عادت دارم هر روز برم سر کامپیوترش و توی word براش یه مطلب خنده دار (راجع به داداشم) بنویسم و ورد رو نبندم تا وقتی میاد سرکامپیوترش بخونه و حرصش در بیاد

عادت دارم وقتی یه کار اشتباهی میکنم بجای عذرخواهی توجیهش کنم. البته می خوام ترکش کنم اگرچه خیلی سخته

دیگه یادم نمیاد...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عادت خوب:

عادت دارم صبحها زود بیدار شم و همه رو هم بیدار کنم. اصلا خوشم نمیاد تا لنگ ظهر بخوابن

عادت دارم بعد از هر استحمام به مدت نیم ساعت زیر دوش آب گرم حرکات کششی انجام بدم و یوگا بگیرم

دیگه یادم نمیاد...

هم عادات بدت و هم عادات خوبت به نظرم دوست داشتنی هستن . حیف که من خواهر ندارم :n28:

-------------------

یکی از عادت های بد من اینه که وقتی از کنار درخت یا بوته ای رد میشم یکی از برگ هاشو می کنم !

Reza Azimy_RW
16-03-2015, 21:28
حیف که من خواهر ندارم :n28:
خدا رو شکر. همه که مثل هم نیستن من یه خواهر دارم خوده جهنمه واقعا . شوهرش دیوونه شد از دستش زد به بیابون . تحملش واقعا سخته :n28:

sara_program
16-03-2015, 22:16
خدا رو شکر. همه که مثل هم نیستن من یه خواهر دارم خوده جهنمه واقعا . شوهرش دیوونه شد از دستش زد به بیابون . تحملش واقعا سخته :n28:

خواهرها همه خوبن. همه گلن. همه عشقن. سرتاسر وجودشون عشق به برادره. از دستتون ناراحت شدم راجع به خواهرتون بد نوشتین :n14:

خواهر نیستین ببینین خواهر چه عشقی به برادر داره:n12:. حالا شاید خواهرتون نتونه ابرازش کنه ... ولی من مطمئنم خواهرتون راجع به شما هیچ جایی اینطوری حرف نمیزنه:n15: اگرم بزنه لابد مستحقین :n02: تحمل خواهرتون سحت نیست. تحمل این حرفا پشت سر خواهرتون سخته. واقعا دلم گرفت:n03:

راستی یه عادت دیگه هم دارم که به شدت از حقوق خانمها دفاع میکنم:n24:

majid322
16-03-2015, 22:18
عادت دارم موهامو فقط با اب حالت بدم :دی

Public Enemy
16-03-2015, 22:41
عاقا بحث خواهر نکنین ما که نداریم حسرت می خوریم:n28:
قدر خواهراتونو بدونین هر چقدر هم بد باشن بلاخره یکی مثل من هستش که آرزوی داشتنشو داره

Atghia
16-03-2015, 22:44
من عادت دارم به همه ی کاربران انجمن میگم:
دوست عزیز/ دوست گرامی:n17:

من عادت دارم هر صبح که از خواب پامیشم با تبلت پروفایلم در انجمن رو چک کنم:n31:

من عادت دارم همیشه دیر حرکت کنم و دیر برسم به مقصد (همیشه هم 5 دقیقه دیر میشه لعنتی :n14:)

Reza Azimy_RW
16-03-2015, 23:23
حالا شاید خواهرتون نتونه ابرازش کنه ...
چند بار گفته دوسم داره ولی رفتارش طوریه که آدم فکر میکنه مثل ماست میفروشتت ! یعنی اگه منافع خودش در میون باشه فک میکنم واقعا هم همین کارو میکنه
منم وقتی میبینم بقیه خواهرای به این خوبی دارن دلم میخاد خوب :n28: ولی یه رفتار + نداره. یعنی یه اهنگ اگه بزاری خوشش نیاد ویش و ووشش شروع میشه میره رو اعصاب

تحمل این حرفا پشت سر خواهرتون سخته
فقط پشت سرش نیست به خودشم میگم اخلاق گندی داره :دی

sara_program
16-03-2015, 23:39
چند بار گفته دوسم داره ولی رفتارش طوریه که آدم فکر میکنه مثل ماست میفروشتت ! یعنی اگه منافع خودش در میون باشه فک میکنم واقعا هم همین کارو میکنه
منم وقتی میبینم بقیه خواهرای به این خوبی دارن دلم میخاد خوب :n28: ولی یه رفتار + نداره. یعنی یه اهنگ اگه بزاری خوشش نیاد ویش و ووشش شروع میشه میره رو اعصاب

فقط پشت سرش نیست به خودشم میگم اخلاق گندی داره :دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.M.D.D.E.V.I.L
17-03-2015, 00:50
عادت دارم نظرمو سه چهار بار روزانه در مورد همه چیز عوض کنم بنیادین ...
اگر اینطور که پیش میره تا چند سال دیوانه نشم ، خیلی خوش شانسم .:n26:

minan-yakh
17-03-2015, 11:51
عادات بد:

دیگه یادم نمیاد...

عادت خوب:

دیگه یادم نمیاد...

من عادت دارم وقتایی که خیلی خیلی ناراحتم کارهایی رو انجام بدم که اصلا دوست ندارم و ازش متنفرم

Public Enemy
17-03-2015, 12:44
یه عادتی دارم دختر های هم سن خودم رو که دوست دارن باهام گرم بگیرن ضایعشون می کنم :n31:
عادت دارم با اونایی که در هنگام بالا اومدن ویندوز دسکتاپ رو رفرش می کنند دعوا کنم :n34:
عادت دارم توی محیط زندگی تا زمانی که ازم کمکی نخواستند دخالت نکنم .

عادت دارم زمانی که کسی در حال کار با لپ تاپ یا تبلتش کار می کنه سرمو بندازم پایین از کنارش رد بشم و اگر حوصلم سر رفته بود خواستم کنارش بشینم ، عادت دارم اول ازش بپرسم " شخصی هستش یا خیر ؟ " ( به حریم شخصی خیلی اعتقاد دارم )

عادت دارم با اونایی که در هنگام کار بنده با لپ تاپم به بنده و لپ تاپم زل می زنند دعوا کنم :n34::n34: ( واقعا بی فرهنگی جامعه ماست که حتما سرشون باید توی وسایل همدیگه باشه ! )

B3NYAMIN
17-03-2015, 12:49
یه عادتی دارم دختر های هم سن خودم رو که دوست دارن باهام گرم بگیرن ضایعشون می کنم :n31:
عادت دارم با اونایی که در هنگام بالا اومدن ویندوز دسکتاپ رو رفرش می کنند دعوا کنم :n34:

عادت دارم زمانی که کسی در حال کار با لپ تاپ یا تبلتش کار می کنه سرمو بندازم پایین از کنارش رد بشم و اگر حوصلم سر رفته بود خواستم کنارش بشینم ، عادت دارم اول ازش بپرسم " شخصی هستش یا خیر ؟ " ( به حریم شخصی خیلی اعتقاد دارم )

عادت دارم با اونایی که در هنگام کار بنده با لپ تاپم به بنده و لپ تاپم زل می زنند دعوا کنم :n34::n34: ( واقعا بی فرهنگی جامعه ماست که حتما سرشون باید توی وسایل همدیگه باشه ! )

این عادت عالیه ، منم همینطوریـم:n41:

حالا چرا انقدر دعوا داری :دی:n13: