PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین عیدی که تا به حال گرفتی چی بوده؟

ehsan_iace
14-03-2015, 00:46
بهترین عیدی که تا به حال گرفتی چی بوده؟

albertxx
14-03-2015, 00:51
کلا معتقدم پول از همه چی بهتره

هم عیدی
هم کادو جشن تولد
عروسی و .......

شما با پولت هرچی میخوای میتونی بخری !
ولی کادو خیلی مواقع شاید به کارت نیاد !

فقط پول ! $$$ :n02:

befermatooo
14-03-2015, 00:53
بهترین عیدی همون 500 و 1000 تومنی هایی بود که اون موقع ها از پدرو مادرم میگرفتم . امام الان خودم عیدی میدم .

یادش بخیر ، اون موقع ها هر جا میرفتی بهت عیدی میدادن و 100 تومنی و 50 تومنی .

بعضی جاها می رفتیم بهمون تخم مرغ آپ پز میدادن که همینکه از در میومدین بیرون مینداختیم تو خیابون :n02:

javad34
14-03-2015, 21:46
50 تومنی که سال 1375 از عموم گرفتم با بچه های فامیل صف شده بودیم عموم دونه دونه بهمون عیدی میداد.50 تومنی به بچه ها به بچه های بزرگتر از 10 سال 100 تومن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یادش بخیر من 8 سالم بود .

فیلمشو دارم الان اون عموم فوت کرده اکثر بچه ها ی تو فیلم هم الان ازدواج کردن و بچه دار شدن.فیلمشو همین الان آپلود کردم تو آپارات.اون پسر بچه که ثانیه 54 میپره رو هوا که صورتش تو دوربین معلوم شه منم که 8 سالم بوده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soroosh_cz
14-03-2015, 22:10
آقا عیدی بدن، هر چی باشه، خوبه.

بیشتر ضدحال میخوریم که کسی عیدی نده :n02:

befermatooo
14-03-2015, 23:08
50 تومنی که سال 1375 از عموم گرفتم با بچه های فامیل صف شده بودیم عموم دونه دونه بهمون عیدی میداد.50 تومنی به بچه ها به بچه های بزرگتر از 10 سال 100 تومن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یادش بخیر من 8 سالم بود .

فیلمشو دارم الان اون عموم فوت کرده اکثر بچه ها ی تو فیلم هم الان ازدواج کردن و بچه دار شدن.فیلمشو همین الان آپلود کردم تو آپارات.اون پسر بچه که ثانیه 54 میپره رو هوا که صورتش تو دوربین معلوم شه منم که 8 سالم بوده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا دمت گرم

ما رو به گذشته ها بردی :n28: خدا عموتو رحمت کنه .

خوشبحالت که همچین فیلمهایی رو تو آرشیوتون دارید . چه لذتی داشت عیدی 50 تومنی . لامصب باهاش میشد خیلی چیزا خرید . می شد رفت کلوپ و پلی لستیشن 1 بازی کرد خخخخ

شما هم مثل من تو بچگی کچل بودی ؟ من تو تمام فیلمها و عکسهایی که از بچگی مونده کچل بودم و متاسفانه کسی اهمیت نمیداد به چیزا اون موقع :n13:

1376MAXIMUM
18-03-2015, 21:10
من بهترین چیزی که الان یادم میاد
۵۰ هزار تومان پول بود که فکر کنم مامان بزرگم بهم داد همون سال بابام هم ۱۰۰ یا۱۵۰ بهم داد یادم نیست کدومش بود و دیگه هم اون موقع که ۱۰ تومانی تازه اومده بود خالم و شوهر خالم یادمه هر کدوم یه ۱۰ تومانی میدادن بهمون
یادمه اون موقع ها که تازه ۵ هزاری اومده بود به شوهر عمم که تو بانک کار میکرد گفتم که پولام رو بگیره به جاش بهم ۵۰۰۰ بده این قدر برام مهم بود که پولام ۵ی باشه ولی بهم نداد گفت کم دارم نمیشه راست میگفت کم داشت حالم کلی گرفته شد یادم که میوفته این قدر خندم میگیره کلی میخندم به خودم
یه خاطره دیگه هم دارم یام که میوفته الان خندم میگیره یادمه من تازه کیف پولی گرفته بودم و رنگش هم بنفش بود عکس یه سگ هم روش بود با خال من عیدی هام رو که بهم میدادن میزاشتم توی اون و میزاشتم تو جیبم بعد یه مدت خیلی شد حجم پولا و کیفه تو جیب اذیت میکرد موقع بازی(همون اسپون که با پاسور پازی میشه رو ما خودمون با مداد و خودکار بازی میکردیم و یه سری شکل هم میکشیدیم و یه جای پاسور بود برامون) خلاصه مشغول بازی شدیم و من کیف پولیم رو گذاشتم کنار پام و حواسم که پرت شد ازش و گرم بازی شدم بچه بزرگای فامیل اومدن و کیفه رو کش رفتن و پولاش رو ورداشتن وقتی فهمیدم اینقدر گریه کردم که نمیدونید بعد پولام رو اوردن بهم دادن همشو دوباره گذاشتم تو کیفم و قهر کردم
دیگه چیزی یادم نمیاد ولی یادش بخیر چقدر ساده بودیم با ۲ تومان کلی خوش حال میشدیم و اگر کسی بهمون عیدی نمیداد کلی حالمون گرفته میشد که چرا عیدی نداد
یادم میاد یه بار داییم که هنوز هم تو یه شهر دیگه هست اومد عید خونه ما و عیدی برای منو پسر خالم دو تا زنگوله خوشکل داد هنوزم دارمش زنگوله برنجی بود که طرحش مثل زنگوله کلیسا ها بود کلی هم با اون خوش حال شدم و کیف کردم
یادم میاد عیدیام که جمع میشد با مامانم میرفتیم بازار طلافروش ها ربع سکه میخریدیم و با پسر خالم مسابقه داشتیم که کی ربع سکه هاش بیشتره من یک سال نخریدم و با سال بعد باهم جمع شد و یه نیم سکه خریدم که مال سال ۵۶ بود قبل از انقلاب کلی کیف کرده بودم که یه نیم سکه دارم اون موقع هنوز نیم سکه رو ۷۰ تومان و این حدود بود
نیم سکهه و زنگولهه رو هیچ وقت یادم نمیره خیلی دوستشون دارم الان نمیدونم زنگولم کجاست ولی هنوز دارمش صداش هم خوب بود قشنگ بود