PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش های سادیسمی کردن آقایون (خانم ها و اقایون وارد شوند ..........)

igi jones
13-03-2015, 09:23
روش های سادیسمی کردن آقایون (خانم ها و اقایون وارد شوند ..........)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ابتدا با عرض پوزش از آقایون محترم به خانم ها توصیه می شود اگر می خواهند در مواقعی ضروری شوهر خود را عصبی و اذیت کنند، راهکارهای زیر را با دقت خوانده و عملی کنند! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
♦ دائما به شوهرتان بگویید : ولی خودمونیم ها ، تو بیریخت ترین خواستگارم بودی !♦ غذای شور و سوخته جلوی شوهرتان بگذارید و قبل از اینکه به غذا لب بزند بگویید: اینقدر بدم میاد از مردایی که از غذای زنشون ایراد می گیرن!پ♦ هروقت شوهرتان برای شما دسته گل خرید ، بگویید : اِ ، باغچه همسایه چه گل های قشنگی داره! چرا کندیشون؟! ♦ هر وقت شوهرتان برای شما حرفای عشقولانه زد به طرز فجیعی از ته حلق بگویید: هوووووووووووووووووق!♦ هر وقت مادر شوهرتان منزل شما دعوت بود، به او محل نگذارید و بروید توی اتاقتان روزنامه بخوانید!♦ هر وقت دیدید شوهرتان مشغول تماشای مسابقه فوتبال می باشد، به بهانه تماشای عمو پورنگ ، سریع کانال را عوض نمایید!♦ دائماً در حضور شوهرتان، از عرضه و توانایی های مردان دیگر تعریف کنید!♦ برای تولد شوهرتان، مسواک و خمیر دندان کادو بگیرید و بگویید که عزیزم امیدوارم صد سال زنده باشی و دیگه هیچوقت دهنت بوی گند نده!♦ اگه شوهرتان با کلی قرض و قوله و وام گرفتن، برای کادوی تولدتان یک عدد پژو 206 آلبالویی خرید، با دلخوری بگویید : اگه با خواستگار قبلیم ازدواج می کردم حتما برام یه ماکسیما می خرید!♦ هر وقت دیدید که شوهرتان با خیال راحت خوابیده است، برای ضد حال زدن به او بگویید : عزیزم میدونی اگه الان مهریم رو مطالبه کنم باید بری گوشه زندان بخوابی؟! ♦ هر 5 دقیقه یکبار به محل کار شوهرتان زنگ بزنید و بگویید : عزیزم فقط می خواستم مطمئن بشم که تلفنت مشغول نیست و حواست جمع کارته!♦ هر سال در سالگرد ازدواجتان به همسرتان بگویید : عزیزم، انگار همین چند سال پیش بود که در یک لحظه خر شدم و بله رو گفتم! ♦ از همسرتان معنای عشق را بپرسید و بعد از اینکه 2 ساعت عشق را تفسیر کرد و برایتان داستان های عشقی تعریف کرد ، به او بگویید : ابله! عشق یه چیزی مثل کشک و دوغه، دروغه خُله، دروغه!♦ هر وقت، شوهرتان رازی را برایتان گفت و از شما خواست که پیش خودتان بماند و به کسی نگویید، سعی کنید، کسی از دوستان، فامیل و همسایه ها نماند که این راز به گوشش نرسد!♦ و هر وقت به دلیل عمل به توصیه های بالا، شوهرتان تصمیم به طلاق دادن شما گرفت، با توجه به قحطی شوهر در جامعه، با چشمانی پر از اشک به او بگویید : منو ببخش عزیزم.♦ و بعد از اینکه کاملا خر شد، عمل به توصیه های بالا را از نو تکرار نمایید!!!