PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنلاک نشدن(روشن نشدن صفحه) گوشی s5 ***فوری***

devilmaster
12-03-2015, 22:57
سلام
برادر من اخیرا یه گوشی s5 از یکی از فروشگاه های اینترنتی خریده، از امروز ظهر بعد از چند دقیقه که گوشی رو صفحشو قفل کردم دیگه صفحه روشن نمیشه، چراغ led نوتیفیکشن خاموش و روشن میشه که یعنی هنوز روشنه ولی نه دکمه هوم و دکمه قفل صفحه رو روشن نمیکنن، حتی دکمه پاور رو که نگه میدارم گوشی خاموش نمیشه و من مجبورم باتری رو در بیارم دوباره بزارم جا.

توی نت هم سرچ کردم ظاهرا مشکل مشابه برای افراد دیگه ای هم وجود داره ولی راه حل خاصی نتونستم واسش پیدا کنم. نرم افزار هایی هم که خودم نصب کرده بودم رو گوشی رو حتی پاک کردم ولی همچنان مشکل باقیه.
دوستات اگه کسی میدونه چطور میشه مشکل رو حل کرد راهنمایی کنه که نهایتا من شنبه تماس بگیرم با نمایندگی سامسونگ که گوشی رو گارانتی کرده.

djbehnam73
12-03-2015, 23:06
سلام
برادر من اخیرا یه گوشی s5 از یکی از فروشگاه های اینترنتی خریده، از امروز ظهر بعد از چند دقیقه که گوشی رو صفحشو قفل کردم دیگه صفحه روشن نمیشه، چراغ led نوتیفیکشن خاموش و روشن میشه که یعنی هنوز روشنه ولی نه دکمه هوم و دکمه قفل صفحه رو روشن نمیکنن، حتی دکمه پاور رو که نگه میدارم گوشی خاموش نمیشه و من مجبورم باتری رو در بیارم دوباره بزارم جا.

توی نت هم سرچ کردم ظاهرا مشکل مشابه برای افراد دیگه ای هم وجود داره ولی راه حل خاصی نتونستم واسش پیدا کنم. نرم افزار هایی هم که خودم نصب کرده بودم رو گوشی رو حتی پاک کردم ولی همچنان مشکل باقیه.
دوستات اگه کسی میدونه چطور میشه مشکل رو حل کرد راهنمایی کنه که نهایتا من شنبه تماس بگیرم با نمایندگی سامسونگ که گوشی رو گارانتی کرده.
اگه اصل هست
هیچ کاریش نکن و ببر نمایندگی یا حداقل ببر یه مغازه بگو این چشه ولی نزار دستش بزنن تا ببریش نمایندگی

devilmaster
13-03-2015, 01:57
سلام
تشکر از راهنماییتون
در مورد اصل بودنش والا هنوز چک نکردم پشت گوشی رو که ساخت کجاست ولی توی کلرت گارانتی زده ساخت کره و روی جعبه گوشی.
الان موقتا یه حرکت زدم فعلا که مشکل برطرف شده. اگه تا فردا صبح هم به همین صورت بود میام همینجا اعلام میکنم.
البته کار خاصی انجام ندادم فقط طریقه باز شدن گوشی از حالت سوایپ به حالت شناسایی اثر انگشت تغییر دادم(هم کنجکاو بودم ببینم دقتش چقده هم تست کنم ببینم جواب میده یا نه)
ممکنه بقیه حالتا هم کار بدن. دوستان اگه مشکل مشابه داشتن میتونن تست کنن

san_felip
13-03-2015, 12:23
خلاصه میگم این مشکل به دلیل سرویس گوگل هستش. با چند ساعتی گوشی رو با vpn وشن بزار به حال خودش یا اینکه ببر خدمات سامسونگ تا این مشکل رو با اپدیت فریم ور حل کنند

AryanLand
15-03-2015, 10:57
سلام.

دوست عزیز مشکلتون رو در تاپیک مشکلات مربوط به گوشیهای اندروید یا تاپیک اختصاصی گوشی خودتون مطرح بفرمایید با سپاس.:n40: