PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دليل خطای زير که موقع اجرای پروژه های ساخته شده در ويژوال استوديو دات نت می دهد چيست؟

TurboKashef
10-09-2006, 22:13
سلام دوستان.وقتتون بخير
من زمانی که پروژه ای در visual studio .Net مي سازم(مثلا با نام WebService_rss) و آن را اجرا مي كنم با پيغام خطای زير مواجه می شوم:

could not load type WebService_rss.Global
و به محل آن را در فايل Global.asax اشاره می کند. لطفا مرا راهنمايی کنيد. با تشکر

someone
10-09-2006, 23:44
سلام.
پيشنهاد ميكنم به link زير مراجعه كنيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه مشكل حل نشد اطلاع بديد.
ممنون.

TurboKashef
12-09-2006, 22:39
سلام دوست عزيز
خيلی از راهنمايی تان ممنونم.مشکلم حل شد.
می خواستم در صورت امکان در مورد اين مشکل هم شما يا دوستان ديگر راهنمايی ام کنيد. من می خواهم وب سرويسی بنويسم که به صورت پريوديک به سايتهای ديگر سر بزند و صفحات RSS آن ها را دريافت کند.من اين وب سرويس را تامرحله دريافت صفحه RSS از سايت ديگر نوشتم اما نمی دانم حاصل اجرای اين تابع را چطور و در چه قالبی Return کنم ؟ من صفحه RSS - که يک نوع XML - است را پس از دريافت در يک ديتاست می ريزم. اما موقع اجرای وب سرويس روی خروجی آن ERROR می دهد.
با تشکر فراوان

someone
13-09-2006, 02:28
سلام.
اگه ممكنه سوالتون رو در يه topic جداگانه قرار بديد.
در ضمن سوالتون خيلي كلي هست. بازم به link هاي زير يه نگاهي بكنيد.
اگه مشكلتون حل نشد اطلاع بديد.
ممنون.

TurboKashef
13-09-2006, 23:31
سلام
ممنون از راهنمايی تان. دارم روش کار می کنم ببينم جواب می گيرم يا نه. بعد بهتون اطلاع می دم.
البته تکنيک به کار رفته در اين کدها با اون کاری که خودم کردم، فرق می کنه . در کدی که از سايت Code Project گرفتم، پس از دريافت فايل RSS آن را با parser کردن به يک فايل XML تبديل می کند که برای من ايده جديدی است.
اما در کدی که خودم نوشتم، فايل RSS را پس از دريافت در ديتاست می ريزم. اما نمی دانم چطور از اين ديتاست خروجی بگيرم تا پيغام خطا ندهد!!!!!
لطفا در صورت امکان شما يا دوستان ديگر من را در اين زمينه نيز راهنمايی کنيد.
با تشکر