PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Ori and the Blind Forest

vahidgame
10-03-2015, 12:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: Moon Studios

ناشر: Microsoft Studios

پلتفرم: Microsoft Windows, Xbox One, Xbox 360

تاریخ انتشار:
Microsoft Windows & Xbox One
March 11, 2015
Xbox 360
TBA 2015

ژانر: Platform adventure

همواره بازی هایی در سبک پلتفرم 2 بعدی منتشر میشند که با وجود سر و صدا کم به موفقیت های چشمگیری دست پیدا می کنند و به یک بازی فراموش نشدنی و منحصر به فرد تبدیل میشند ، Ori and the Blind Forest دقیقا از این بازی ها پیروی می کنه.
بازی توسط یکی استودیوی بازی های مستقل ساخته شده یعنی Moon Studios که استارت شروع بازی را در سال 2010 زد و یک سال بعد Microsoft Studios ناشر بازی شد که با این وجود میشد انتظار یک بازی انحصاری کنسول های این شرکت را داشت. بعد از اون هم در E4 2014 بازی رونمایی شد و از همون اول به طور مشخص نوید یک بازی خاص را می داد.
بازی از فرمول بازی های موفق این سبک مثل Rayman و Metroid و Castlevania و حتی بازی های دیگه مثلZelda: A Link to the Past و Okami پیروی می کنه و مولفه هایی از اونا در بازی دیده میشه.
همچنین سازندگان بازی در مورد داستان بازی به این نکته اشاره کردن که از انیمیشن های زیبای قدیمی مثل The Lion King و The Iron Giant الهام گرفتن.

شخصیت اصلی بازی یک روح سفید نگهبان به نام Ori هست که مدت ها پیش در جنگل افتاده و توسط یک موجود خرس مانند تربیت شده. یک روز موجودی بدجنس به نام Kuro مادرش را می دزده و Ori تنها در جنگل به جستجوی مادرش می پردازه.
در ابتدا Ori ضعیفه و فقط می تونه بپره ولی در خلال بازی با Sein آشنا میشه که هم Ori را راهنمایی می کنه و هم می تونه به دشمنان حمله کنه. در خلال بازی مثل بقیه بازی ها چیزی به نام تجربه وجود داره که با استفاده از آن میشه مهارت های جدیدی برای Ori و Sein انتخاب کرد که به Ori اجازه میده به کشف بیشتر دنیای بازی بپردازه.
یکی از عنصرهای مهم بازی وجود یکی ویژگی به نام Soul Link هست که بازی از این طریق سیو میشه که برای ایجاد Soul Link باید یک سری منابع خاص در بازی جمع آوری کرد تا در مواقع لزوم از آن استفاده درست کرد و بازی جوری طراحی شده که از این قابلیت به جا استفاده بشه.

بازی از لحاظ بصری هم بسیار استادانه کار شده و محیط های بسیار هنری و خیلی زیبا را در خلال بازی مشاهده خواهید کرد که بعضی وقتا گیمر دوست داره کلا فقط محو این طراحی زیبای هنری بازی بشه. از لحاظ موسیقی هم دقیقا همین شرایط وجود داره و در بازی موسیقی های زیبایی وجود دارن که میشه گفت کامل کننده گرافیک هنری بازی هستن و کاملا پدیدآور یک اثر هنری هستن.

در حالی که تا انتشار بازی چیزی باقی نمونده نقدهای بازی منتشر شده که همگی گویای یک بازی به یاد ماندنی هستن.منتقدها نکات جالبی را در مورد بازی اشاره کردن مثلا منتقد Gamespot شروع بازی را خیلی فوق العاده ارزیابی می کنه و آنرا یادآور شروع عالی شاهکار انیمیشن پیکسار یعنی UP می دونه و همین طور منتقد سایت Destructoid به خاطر موسیقی فوق العاده احساس می کنه داره یک انیمیشن زیبا از استودیوی بی نظیر Ghibli را مشاهده می کنه.

بخشی از امتیازهای بازی را در زیر مشاهده می کنید:

Twinfinite - 10
Game Informer - 9.5
Destructoid - 9.5
GamesBeat - 9.5
GamingTrend - 9.5
Official Xbox Magazine UK - 9.0
GameSpot - 9.0
Polygon - 9.0
EGM - 9.0
IGN - 8.5

Leon-117
10-03-2015, 14:28
ممنون بابت تاپیک...........
کلا بازی های indie و کوچیک همچنان دارن پیشرفت میکنن و شاهد بازی های فوق العاده هستیم،ولی از اونور روز به روز بازی های AAA بیشتری با سر میخورن زمین :| فقط یه سری استدیو بزرگ موندن که هنوز بازی های با کیفیت درست میکنن.(bethesda,bioware,bohemia,rock star,rock steady و .... )
برای مثال الان داخل استیم عنوان های فوق العاده خیلی خیلی زیادی هستن که توسط تیم های کوچیک ساخته میشن،تعدادشونم کم نیستو فقط هم با کمک گیمر ها و بودجه های پایین ساخت بازیشون رو تموم میکنن،بازی های استدیو های "حرفه ای" هم که با پشتیبانی یه ناشر بزرگ + بودجه زیاد ساخته میشن واقعا دارن گند میزنن،فقط بازی های تکراری و خسته کننده :|

در کل هم هی این حرفای بی ربط به تاپیک رو زدم که بگم از وضع صنعت گیم راضی نیستم عاقا :دی
الان فقط بازی های indie برام مهمن چون کلا indie scene داره مدام پیشرفت میکنه و بازی های واقعا بازی های indie شاهکاری منتشر میشن(با قیمت های معقول :| )،باشد که بتزدا بازی بعدیش رو معرفی کنه و یه تکونی به بازار بازی های تکراری و مسخره الان :دی

SamGun
10-03-2015, 15:09
ممنون وحید جان از تاپیک خوبت

کلا بازی های indie و کوچیک همچنان دارن پیشرفت میکنن و شاهد بازی های فوق العاده هستیم،ولی از اونور روز به روز بازی های AAA بیشتری با سر میخورن زمین :| فقط یه سری استدیو بزرگ موندن که هنوز بازی های با کیفیت درست میکنن.(bethesda,bioware,bohemia,rock star,rock steady و .... )
برای مثال الان داخل استیم عنوان های فوق العاده خیلی خیلی زیادی هستن که توسط تیم های کوچیک ساخته میشن،تعدادشونم کم نیستو فقط هم با کمک گیمر ها و بودجه های پایین ساخت بازیشون رو تموم میکنن،بازی های استدیو های "حرفه ای" هم که با پشتیبانی یه ناشر بزرگ + بودجه زیاد ساخته میشن واقعا دارن گند میزنن،فقط بازی های تکراری و خسته کننده :|

این مسئله رو میشه تقصیر پیشرفت روز افزون Smart Device ها دونست که به خاطر همراه بودن همیشگی یک فرهنگ قدیمی به عنوان گرافیک بیشتر = بازی شاخ تر رو دارن از بین میبرن و عصر جدید از بازی هارو دارن رواج میدن .

متاسفانه کنسول PSP-PSVita که پیشتاز این صنعت بودن به جایی نرسیدن مخصوصا PSvita که کلا یک کنسول مرده در حال حاضر به حساب میاد .

از اون طرف قشر بازیخور با کاهش سنی و راحتی استفاده از تبلت ها کمک بسزایی برای ایستا کردن صنعت حرفه ای گیم دارند میکنن .

یه زمانی پیش بینی میرفت روی این قضیه که PC ها کم کم جای خودشون رو به لپ تاپ ها خواهند داد و عرضه گیم برای این پلتفرم رو به پایانه ولی مثله اینکه موضوع داره کاملا بر عکس میشه و چیزی که این وسط رو به سقوط هست کنسول ها هستن و انتخاب برای بازی بین Smart Device ها و PC سوئیچ خواهد شد .

Killzone2
10-03-2015, 17:56
ممنون وحید جان از تاپیک خوبت

این مسئله رو میشه تقصیر پیشرفت روز افزون Smart Device ها دونست که به خاطر همراه بودن همیشگی یک فرهنگ قدیمی به عنوان گرافیک بیشتر = بازی شاخ تر رو دارن از بین میبرن و عصر جدید از بازی هارو دارن رواج میدن .

متاسفانه کنسول PSP-PSVita که پیشتاز این صنعت بودن به جایی نرسیدن مخصوصا PSvita که کلا یک کنسول مرده در حال حاضر به حساب میاد .

از اون طرف قشر بازیخور با کاهش سنی و راحتی استفاده از تبلت ها کمک بسزایی برای ایستا کردن صنعت حرفه ای گیم دارند میکنن .
این سبک بازی های indie ربطی به Smart Device نداره چون قبل ظهور این دسته هم وجود داشته و عمده طرفدار هاشم تو استیم بوده, همونطور که علی هم اشاره کرد... اکثر بازی های indie از استیم راه خودشون رو باز کردن و محبوب شدن... همچنان هم خیلی از بازی های indie روی پی سی طرفدار های بسیار بیشتری دارن تا روی اسمارت فون ها... به استثنا یک گروه که بعد ها روی اسمارت فون ها تونست بهتر محبوبیت کسب کنه مثل Angry Birds که قضیش جدا هست.
خیلی از پی سی گیمر ها و حتی کنسول باز های هاردکور تبلت و اینا رو ترجیح نمیدن برای بازی کردن...

درمورد کاهش سنی بازیکن ها و کمک اونا به صنعت حرفه ای گیم هم موافق نیستم چرا که : گروهی که میانگین سن کمی دارن هیچ موقع درک درستی از یک بازی RPG یا CRPG و... ندارن و بازی رو تو کشتن و جلو رفت میدونن همینطوری که میبنییم هر ساله COD و AC میاد با متا 60 و کلی میفروشه( محتوی هیچ اهمیتی برای این دسته نداره )... بعد میان رو تبلت و گوشی یه سری بازی بی محتوی رو شروع میکنن به انجام دادن که فقط حالت فان داره... در واقع گیمر های کم سن و سلیقه اونا به صنعت گیم اسیب میزنه, تبلت و گوشی هم به نظر من هیچ کمکی به صنعت گیم نمیکنه چون هیچ محتوی درست حسابی تحویل نمیده , همین بازی هم الان داره برای PC و Xbox میاد.... بازی های indie خفن هم اکثرا روی پلتفرم پی سی ظهور میکنن. بعد از اومدن PS4 هم سونی از سازنده های مستقل داره استقبال خوبی میکنه و از اونا حمایت میکنه چون داخل این بازی ایده و نوآوری واقعا زیاده... بر خلاف بازیی که میلیون ها دلار خرجش میکنن اما ارزش بازی کردنم نداره ولی یک بازی مثل این بدون تبلیغ و این حرفا تونسته حرف زیادی برای گفتن داشته باشه...

vahidgame
11-03-2015, 20:23
علی این بحث توی تاپیکای بغلی هم هست اون جا هم می تونی ادامه بدی :دی
بحثتون خوبه ولی حالا هم که یه شاهکار متتشر شده بیاید در مورد زیبایی های خود اون صحبت کنیم :دی

متای بازی دیروز که می دیدم حتی تا 90 هم رسیده بودم و الان هم 89 هستش که موفقیت خیلی بزرگیه به خصوص تو زمانی که بازی هایی زیادی از نظر امتیازی خوب ظاهر نمیشن و رسیدن به همچین امتیازی کار فوق العاده سختیه
حتی امتیاز کاربرای خود سایت ها هم خیلی بالاست و خیلی ها ازش راضین
کلا مشخصه از این بازی هاست که خیلی روش کار شده و حتما باید تجربه خاصی باشه
یاد زمانی افتادم که Limbo منتشر شده بود و موفقیت های زیادی کسب کرد
البته این بازی از لحاظ سبکی ربطی به اون نداره و فقط از لحاظ موفقیت میگم

حیف برای X360 با تاخیر منتشر میشه وگرنه اون نسخه رو می گرفتم
ولی برای پی سی سعی می کنم سریعتر بگیرمش که جزو واحباته
تریلرهای بازی هم می خواید از اینجا ببینید و از همین تریلرها می تونید به شاهکار بودنش پی ببرید:

Gregar
20-03-2015, 01:59
دوستان کسی تست کرده روی سیستمهای پایینتر جواب میده ؟ مثلا رم 2 گیگ یا گرافیک سری 5000 ati . اخه این بازیهای indie معمولا یه کم مشخصات سیستم رو بیشتر از حد واقعیشون میزنن نامردا .

mjorh
20-03-2015, 12:08
دوستان کسی تست کرده روی سیستمهای پایینتر جواب میده ؟ مثلا رم 2 گیگ یا گرافیک سری 5000 ati . اخه این بازیهای indie معمولا یه کم مشخصات سیستم رو بیشتر از حد واقعیشون میزنن نامردا .

بعید میدونم .... من اصلا انتظارشو نداشتم ولی خیلی گرافیکو تحت فشار قرار میده ...البته من گذاشتم رو بالاترین جزئیات ولی بازیه سبکی نیس

vahidgame
20-03-2015, 12:17
من یکمی بازیو رفتم
بازی شروع فوق العاده ای داره!
گیم پلی به شدت روونه و آدم احساس می کنه داره یه بازی اکشن ماجرایی رو بازی می کنه
محیط های هنری بازی هم بسیار لذت بخشن
موسیقی هم تا اینجا که من رفتم شاهکاره
کلا این بازیو از دست ندین که فعلا بهترین بازی امساله

با اینکه بیشتر گرافیک هنری بازی به چشم میاد ولی از لحاظ جزئیات گرافیکی هم قویه
از سیستم مورد نیازش هم مشخصه بازی نسبتا سنگینیه
ولی من از یه نفر پرسیدم که می گفت با سیستم های پایینتر هم میشه رفت ولی خب رزولوشن رو باید خیلی پایین بیاری

Gregar
21-03-2015, 13:11
ممنون از دوستان
بازی رو نصب کردم روی رزولوشن پایینتر خوب جواب میده و مشکلی نداره به لحاظ گرافیکی . فقط رمم 2 ـه که اونم بعضی وقتها تیک میزنه و چیز خاصی نیست . واقعا عالیه بازی . شاهکار تنها چیزیه که میشه بهش گفت . ما old school بازها وقتی همچین بازی هایی میاد واقعا لذت دو چندان میبریم .

The Rover
21-03-2015, 23:11
منم این بازی زیبا رو شروع کردم، خوشاینده، زیباس،
مثل وحید درگیر امتیاز نباشید، از هنر و ماهیت زیبای بازی لذت ببرید.
+
چه بسا خیلیا اون بیرون هستن که از وجود همچین گیم هایی بی خبرن.
اینو وظیفه گیمری خودتون بدونید که این بازی (و بازیای با ارزشی مثل این، که هنر واقعی هستن) رو به آشنایان و دوروبریا (که حداقل علاقه نسبی به گیم دارن) معرفی کنید. من الاه توفیغ.

امید رض
22-03-2015, 18:21
حداقل سیستم مورد نیاز بازی Ori and the Blind Forest :
Processor: Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 5600+ @ 2.8 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce 240 GT or Radeon HD 6570 – 1024 MB (1 gig)
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 8 GB available space سیستم پیشنهادی بازی Ori and the Blind Forest :
Processor: Intel Core i5 2300 or AMD FX6120
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 550 Ti or Radeon HD 6770
DirectX: Version 11
Hard Drive: 8 GB available spac

Gregar
23-03-2015, 20:00
متاسفانه رم بالای 2 گیگ میخواد. بازی میاد اما توی اواسط بازی همش کرش میکنه . واقعا گرافیک زیبایی داشت . حیف شد .

virus2009
25-03-2015, 21:53
اومدم نصب کنم ببینم چجوریه، 3 ساعت تمام میخکوب شدم پاش، دیگه اومدم بیرون زود تموم نشه
فقط می تونم بگم فوق العاده اس:n12:
خیلی وقت بود تو این سبک، بازی قشنگ بازی نکرده بودم

به قول نیما وظیفه ماست که اینو به همه معرفی کنیم، اون دنیا باید جواب پس بدیم ها ...

Layken
30-03-2015, 20:41
بازی خیلی خوبی هستش، منم مثل سعید عزیز دو سه ساعت بازی میکنم و گذر زمان رو متوجه نمیشم.
همه عناصر بازی در خدمت همدیگه هستن از گرافیک گرفته تا موسیقی و گیم پلی که گیم پلی نقطه قوت بازی به حساب میاد.

اگر Strider رو بازی کرده باشید، Ori شباهت خیلی زیادی به اون داره، در وقاع بازی از یک اصول و قاعده خاص کلاسیک سبک پلتفورمر پیروی میکنه در کنار برخی المان ها نوین.

در کل من هم دارم از بازی لذت میبرم و تنها مشکل من اینه که بعد چند سال برای اولین دارم روی PC یک بازی در چنین سبکی بازی میکنم.

Khan gholi
06-04-2015, 10:31
من که بازی رو تموم کردم و بسی لذت بخش بود.از گرافیک زیبا تا گیم پلی عالی.ولی اگر دقت کرده اکثر بازی خوب اهنگ سازی فوق العاده دارند که توی بازی های کوچیک بیشتر به گوش میرسه.که این بازی اهنگ فوق العاده داشت
تنها ایراد من اینکه بازی رو تموم می کنی دیگه نمی تونی توش بچرخی و باید از نو بدون قابلیت ها کسب شده بازی کنی
امتیاز من 9

brain
18-04-2015, 21:44
بالاخره فرصت کردم این بازی رو شروع و تموم کنم.

شروع بازی که با آرت استایل، انیمیشن و موزیک فوق العاده اش میخکوبم کرد.... خیلی خوب بود. بعدش که بازی اصلی شروع شد و گیم پلی بسیار روانی داشت (سعی کنید با joystick بازی کنید که خیلی راحت تره)... تا 3-4 ساعت یک ریز بازی کردم... بقیه اش رو هم که فرداش تموم کردم... نکته بارزش مکانیک گیم پلی های زیاد و فوق العاده ای بود که داشت + آرت و موزیک شاهکار. فقط یک ایراد داشت که لول دیزاینش کمی نا عادلانه سخت بود و مراحل پایانی به شدت سخت شدند و اصلا مراحلی نداشت که کمی احساس راحتی بهت دست بده....همش تحت فشار شدید بودم ... البته بازی هم خیلی طولانی بود و 11 ساعت طول کشید که بی تاثیر نبود...ایرادات دیگه اش این بود که خیلی دیگه از افکت های تصویری ، پارتیکل و رنگ های گوناگون اشباع شده بود که یکمی خسته کننده میشد در اواخر.

ولی در کل تجربه خیلی خوبی بود و حسابی چسبید..خیلی وقت بود یک بازی پلتفورم سخت و خوب بازی نکرده بودم که اینقدر گیم پلیش روون و عالی باشه و مهارتت رو تووش احساس کنی... تجربه کردنش 100% توصیه میشه !

Reza Azimy_RW
08-05-2015, 17:12
دیروز بازی رو گرفتمو نصب کردم واقعا بازی تمیز و خوش ساختیه !
از اون بازیایی که همه باید تجربه کنن
همه چیز نرم و پیوسته پیش میره , واقعا در ضمینه احساسی که سازندگان میخاستن به گیمر القا کنن موفق بودن قشنگ حس بازی رو میگیری !

Reza Azimy_RW
08-05-2015, 19:57
متاسفانه رم بالای 2 گیگ میخواد. بازی میاد اما توی اواسط بازی همش کرش میکنه . واقعا گرافیک زیبایی داشت . حیف شد .

یکی ازدوستان مشکل لگ داشت اپدیت جدید (62 مگی) رو نصب کرد بازی از این رو به اون رو شد . رم دو گیگی که 99 درصد پر میشد رسید به حدود 84 درصد تازه روی رزولیشن بالا . اپدیتو بگیر نصب کن ایشالله او کی میشه خیلی تاثیر داره

ویرایش :
کلا سیستم مورد نیازو الکی نوشتن ( همه بازیها همینه حده اعقل سیستمو زیاد میزنن ) با همون رم دو گیگ بالاترین تنظیمات گرافیکی 40 فریم میداد ثابت

Reza Azimy_RW
10-05-2015, 17:07
راستی رو سیستم برادرم با رم دو گیگ و گرافیک ati 5670 و سی پی یو E5200 پچ رو که نصب کرد حده اعقل فریم تو بالاترین درجه تنظیمات 70 و بالاترین تا 110 فریم هم میرفت !
خلاصه سیستم زیادی لازم ندارین اما بعد از نصب پچ :n06:

سلام
من همین اول کار درمونده شدم روم نمیشد مطرح کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینجا که میرسه به یه دسته که سمت راست کشیدنش یه چوبه میبره بالا چپ کشیدنش میاد پایین
من بعد از این کل مپو گشتم هیچ چیزی پیدا نشد !

عکس :

ویرایش : رفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
08-05-2016, 12:57
نمیدونم میشه اینجا مشکلات بازی رو پرسید یا نه ولی من اینجا گیر کردم هیج جوره رد نمیشه :(

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahyarSAMSUNG
08-05-2016, 13:25
نمیدونم میشه اینجا مشکلات بازی رو پرسید یا نه ولی من اینجا گیر کردم هیج جوره رد نمیشه :(

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چقدر آسون بود . ردش کردم همین الان :n02:

من دارم با این سیستم بازی میکنم :
E5200 2.5GHZ
3GIG DDR2
4850 1GIG
WIN 10

عالیه اجرا میشه شاید 5 درصد مواقع تصویر حالت اسلو موشین میگیره . جاهایی که مثلا آب تو تصویر باشه . ولی بازی فوق العاده ایه . تا حالا تو این سبک من هیچ بازی انجام نداده بودم و خوشمم نمیومد ک انجام بدم ولی شاهکار تصویر و آهنگ سازی بود . اگه کسی آهنگ تو منو بازی رو داره واسه دانلود برام بزاره چون وقتی خواستم با برنامه ضبطش کنم وسطش یه صدای ویز ویز میوفته

mahyarSAMSUNG
10-05-2016, 13:47
اینجا گیر کردممممممممممم دوباره :n28::n28:

Layken
12-05-2016, 11:54
اینجا گیر کردممممممممممم دوباره :n28::n28:

تونستی رد بکنی؟

mahyarSAMSUNG
12-05-2016, 12:46
تونستی رد بکنی؟

آره . تونستم یعنی اینطور بگم که بازی رو تمام کردم . یه کلام بگم محشر بود این بازی . سیستمم قدیمی بود خیلی وقت بود بازی نکرده بودم واقعا حسابی حالمو جا اورد . خیلی گرافیکی و هنری و عالیه این بازی مخصوصا موسیقیش که ادم کیف میکنه . :n12::n12::n12: ... حالا اینکه چرا 10 تا اسلات برای سیو داره نمیدونم . یعنی 10 بار واسه چی باید بازی رو تا آخر بریم ؟ :n35:

Layken
13-05-2016, 11:17
آره . تونستم یعنی اینطور بگم که بازی رو تمام کردم . یه کلام بگم محشر بود این بازی . سیستمم قدیمی بود خیلی وقت بود بازی نکرده بودم واقعا حسابی حالمو جا اورد . خیلی گرافیکی و هنری و عالیه این بازی مخصوصا موسیقیش که ادم کیف میکنه . :n12::n12::n12: ... حالا اینکه چرا 10 تا اسلات برای سیو داره نمیدونم . یعنی 10 بار واسه چی باید بازی رو تا آخر بریم ؟ :n35:

اون دیگه حتما خواستن اگر 10 تا داداش تو خونه بودید و 10 نفری سر بازی دعواتون شد بتونید با سیو خودتون برید :n02::n31:

mahyarSAMSUNG
14-05-2016, 17:00
اون دیگه حتما خواستن اگر 10 تا داداش تو خونه بودید و 10 نفری سر بازی دعواتون شد بتونید با سیو خودتون برید :n02::n31:

راست میگیا . این پسر خالم 3 سالشه اینقدر گریه کرد ک این بازی رو بدم بازی کنه ولی ترسیدم گند بزنه تو بازی . میتونستم تو سیو جدید بهش بدم .:n13: یادم نبود :n02:

vahidgame
26-10-2016, 17:44
واقعا حیف تاپیک بازیو زدم ولی خودم درستو حسابی نرفتم :دی
قبلا سیستمم زیاد قوی نبود و بازیو دیگه ادامه ندادم ولی چند وقت پیش دوباره رفتم و تمومش کردم
واقعا تجربه یه بازی پلتفرمر فوق العاده بودش که تا آخر منو میخکوب نگه داشت
گیم پلی ، موسیقی و گرافیک همگی فوق العاده و داستان هم در حد خوبش جالب بود
نکته مثبت اصلی همین گرافیک بازیه که یکی از بهترین گرافیک های هنری تاریخ بازی ها رو داره و هر کسی بره حتما همیشه یادش می مونه
در کل بازیه که همه باید تجربه کنن

فقط با موس و کیبورد بعضی جاها یکمی سخته به خصوص مراحلی که باید سریع فرار کرد
من سر اون مرحله ها یکمی اذیت شدم و با دسته مسلما راحتره...

Azhang
28-10-2016, 00:26
واقعا حیف تاپیک بازیو زدم ولی خودم درستو حسابی نرفتم :دی
قبلا سیستمم زیاد قوی نبود و بازیو دیگه ادامه ندادم ولی چند وقت پیش دوباره رفتم و تمومش کردم
واقعا تجربه یه بازی پلتفرمر فوق العاده بودش که تا آخر منو میخکوب نگه داشت
گیم پلی ، موسیقی و گرافیک همگی فوق العاده و داستان هم در حد خوبش جالب بود
نکته مثبت اصلی همین گرافیک بازیه که یکی از بهترین گرافیک های هنری تاریخ بازی ها رو داره و هر کسی بره حتما همیشه یادش می مونه
در کل بازیه که همه باید تجربه کنن

فقط با موس و کیبورد بعضی جاها یکمی سخته به خصوص مراحلی که باید سریع فرار کرد
من سر اون مرحله ها یکمی اذیت شدم و با دسته مسلما راحتره...
در مورد گرافیکش هر چی تعریف کنی بازم کمه،آهنگشم که فوق العاده بود.کم پیش میاد آدم همچین بازیایی رو تجربه کنه.
فقط یکم اذیت شدی؟:n02: بعضی قسمتا واقعا شیر تو شیر میشد!