PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تصور شما از قیافه و استایل دوستانتون توی انجمن چه شکلیه ؟!

banii
08-03-2015, 23:47
دوستان چطورید ؟! :n01:

آیا از دوستانیکه با اونها در انجمن ارتباط دارید و یا ارتباط مستقیم نداشتید و صرفا با توجه به حرفها و طرز فکرشون برداشت خاصی در مورد قیافه و صورتش دارید ؟!

(بهتره برای اینکه طرفتون متوجه پست شما بشه اونو منشن کنید ...)

ضمنا شخص تصور شده هم میتونه درستی یا نادرستی اون تصور رو بیاد و مشص کنه...

Atghia
09-03-2015, 00:43
خب ندیدیم که :دی
بیا از خودت شروع کنم
من شما رو ادم لاغری تصور میکنم و سبزه
ریش و سبیل هم نداری
عینکی هم نیستی
قد هم حدود 170

:n26:

anti-military
09-03-2015, 00:58
ول کن دعوا میشه :n02:

Atghia
09-03-2015, 01:04
اقا اون تاپیک تحلیل شخصیت که خوابید
چراااااا؟:n31:
انحصاری از من بود؟:n08:
ولی اینو ادامه بده فرهاد میگیره ها:n10:

EHSANRF
09-03-2015, 01:08
من تصوری از کسی ندارم
سیم تصورم بریده خخخخ

ملا نصرالدین
09-03-2015, 10:03
تصور من دقیقا به شکل اواتار افراد هست.

banii
09-03-2015, 12:53
خب ندیدیم که :دی
بیا از خودت شروع کنم
من شما رو ادم لاغری تصور میکنم و سبزه
ریش و سبیل هم نداری
عینکی هم نیستی
قد هم حدود 170

:n26:

تصورت زیاد هم درست نبود ! :n26:

لاغر : درسته
سبزه : اشتباه / سفید پوست ام .
ریش و سیبیل : ثبات و قاعده ی خاصی نداره / اما با هر نوع ریشی ممکنه منو ببینید ... بعضی وقتا میزارم بلند شه... بعضی وقتا میزنم ... زمونایی که جوونتر بودم و حس و حالشو داشتم مدلای مختلف و گاهی عجق وجق میزدم... اما الان دیگه هفته ای یه بار با ماشین میزنم یعنی یا ریش ندارم یا ته ریشی چیزی دارم ...
عینکی : در اصل هستم ، اما زیاد استفاده نمیکنم چون نمره اش کمه ...
قد : همون 170 تقریبا ... (2، 3 سانت بلند تر ...)

اقا اون تاپیک تحلیل شخصیت که خوابید
چراااااا؟:n31:
انحصاری از من بود؟:n08:
ولی اینو ادامه بده فرهاد میگیره ها:n10:

یه فکرایی داریم براش... دوباره احیا میکنیمش...

raana
09-03-2015, 13:10
تصور من دقیقا به شکل اواتار افراد هست.

الان مثلم من عینکیه زردم:n02::n02:؟؟؟

+
@banii ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فرهاد رو دیدم نمی تونم نظر بدم:n02:
@anti-military ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قدت کوتاه....ریش داری...عینکی نیستی...فکر کنم همیشه لبخند داری:n02:
@EHSANRF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لاغر...قد بلند...چهره زیاد مهربونی فکر نمیکنم داشته باشی:n02:

@Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) موهای فر....رنگ پوست گندمی....تیپ مشکی:n02:قدت 160 تا 165....

ملانصرالدین موهای صاف و روشن....پوست روشن...قد بلند..دیگه نمی دونم:n02:(نتونستم منشت کنم :( )

یه عادت بدی دارم...اکثر افراد رو با عینک تصور میکنم:|

ملا نصرالدین
09-03-2015, 13:25

+
@banii ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فرهاد رو دیدم نمی تونم نظر بدم:n02:
@anti-military ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قدت کوتاه....ریش داری...عینکی نیستی...فکر کنم همیشه لبخند داری:n02:
@EHSANRF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لاغر...قد بلند...چهره زیاد مهربونی فکر نمیکنم داشته باشی:n02:

@Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) موهای فر....رنگ پوست گندمی....تیپ مشکی:n02:قدت 160 تا 165....

ملانصرالدین موهای صاف و روشن....پوست روشن...قد بلند..دیگه نمی دونم:n02:(نتونستم منشت کنم :( )

رعنا جان من رو کاملا برعکس تصور کردی:n40: کاش واقعا همین شکلی بودم

نه خانم اختیار دارید شما خیلی مهربون و خوبید.....من کلا قوه تصورم تعطیله

vahidgame
09-03-2015, 13:31

البته فک کنم منظورشون بیشتر به آواتارهایی بودش که یه انسان هستن :دی
یادمه یکی از دوستانم توی سایت یه دفعه آواتارش رو یه موجود عجیب غریبی گذاشته بود که از تخیلی ترین موجود فیلم جنگ ستارگان هم تخیلی تر بود و دیگه نمیشه اونو شکل آواتارش در نظر گرفت :n09:

خب من از کی شروع کنم؟ خود رعنا خانوم چون دم دسته شروع می کنم
من ایشون رو شکل یه خانوم دکتر تصور می کنم دیگه جزئیاتشو نمی دونم ، قد هم شاید 169.5 باشه :دی

ولی خودمونیما دیگه قد یه نفرو که از طریق پستاش نمیشه پیش بینی کرد و این دیگه فوق تخیلی میشه :laughing:

hossein blak
09-03-2015, 13:37
Demon King

قد:164.
وزن:43.
لاغر اندام .
پوست سفید.
عینکی نیستی .

Demon King
09-03-2015, 13:41
@Demon King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قد:164.
وزن:43.
لاغر اندام .
پوست سفید.
عینکی نیستی .

عجب تصوری !
چه جالب هم قد و هم وزن رو یکی ۱۲ تا کمتر گفتی!

لاغر که آره، سفیدم آره، عینکی که هم نه.

خودت:

قد: ۱۷۰
وزن: ۵۰
رنگ پوست: برنزه
عینکی نه

خیلی لاغری ...

hossein blak
09-03-2015, 13:49
عجب تصوری !
چه جالب هم قد و هم وزن رو یکی ۱۲ تا کمتر گفتی!

لاغر که آره، سفیدم آره، عینکی که هم نه.

خودت:

قد: ۱۷۰
وزن: ۵۰
رنگ پوست: برنزه
عینکی نه

خیلی لاغری ...

آورین ....
فقط وزن و قد کمی اشتباه هست.....

EHSANRF
09-03-2015, 14:18
raana حدست نزدیک من هم نبود :n02:

BestDev
09-03-2015, 14:58
اگه از روي آواتار تصورات شكل ميگيره پس من يه آدم آهني (طلايي) بايد باشم :n02:
طبق تجربياتي كه دارم به هيچ وجه نميشه از روي آواتار به ظاهر افراد پي برد چون معمولا چيزهايي رو انتخاب ميكنن كه علاقه دارن باشن يا داشته باشن ولي هيچ تضميني نيست كه در واقعيت هم باشن...
بعضي پسر بچه ها رو ديدين آواتار دختر انتخاب ميكنن ؟ تازگيا زياد هم شده نميدونم واقعا تعريف اين افراد از آواتار چيه !

مثلا خانوم Atghia با توجه به آواتارهاي قبليش (اون شخصيت معروفه) حدس ميزنم يه خانوم با پوست روشن (نه سفيد) با چشماي درشت نگاه نافذ و جدي خوش اندام ولي نه چندان قد بلند (168) باشه فكر نميكنم موهاش فر باشه چون اگه بود حتما آواتار با موي فر انتخاب ميكرد اين مورد رو خانوما به هيچ وجه مخفي نميكنن... زياد هم مدرن و اسپورت نميپوشه (خانومانه) اين حسو از روي عكسهايي كه در انجمن عكاسي ميزاره گرفتم.

چون دوست صميمي ندارم در مورد كساني كه در اين تاپيك ميبينم (و پست زياد ميدن و ديده ميشن) نظر ميدم شايدم بعدا براي يه نفر ديگه....

من چرا تعداد پستهام از 69 بيشتر نميشه ! روي چه عددي هم قفل كرده :n02:

SADEGH 7
09-03-2015, 15:49
تاحالا نشده حتی 1 لحظه فکر کنم که این شخصی که این پست رو نوشته چه خصوصیات ظاهری می تونه داشته باشه.
یعنی کنجکاویم تو این مورد تاحالا تحریک نشده. چیکارش کنم؟ :n13:

ویرایش:

من چرا تعداد پستهام از 69 بيشتر نميشه ! روي چه عددي هم قفل كرده :n02:
شمارش پست ها تو دهکده سرگرمی خاموشه.:n39:

anti-military
09-03-2015, 16:09

یه دفعه بگو معتادم هستی دیگه :n09:

Atghia
09-03-2015, 20:13

+

:n02::n02:
نع

پوستم سفید، موهام هم کاملا صاف، قد هم بلندتره:n39:مشکی:n36: نه ولی به سورمه ای علاقه ی ویژه ای دارم:n17:

منم شما رو بگم :n09:
قبول نیست اخه دیدمت که :n33: خیلی خیلی جذاب هستی و چهره شیطون رنگ پوستت نه سبزه و نه سفید بیشتر مایل به روشن قد هم متوسط حدود 167 شاید، تیپ هم اسپـــــــرت :n16:

Atghia
09-03-2015, 20:17
مثلا خانوم Atghia با توجه به آواتارهاي قبليش (اون شخصيت معروفه) حدس ميزنم يه خانوم با پوست روشن (نه سفيد) با چشماي درشت نگاه نافذ و جدي خوش اندام ولي نه چندان قد بلند (168) باشه فكر نميكنم موهاش فر باشه چون اگه بود حتما آواتار با موي فر انتخاب ميكرد اين مورد رو خانوما به هيچ وجه مخفي نميكنن... زياد هم مدرن و اسپورت نميپوشه (خانومانه) اين حسو از روي عكسهايي كه در انجمن عكاسي ميزاره گرفتم.

چون دوست صميمي ندارم در مورد كساني كه در اين تاپيك ميبينم (و پست زياد ميدن و ديده ميشن) نظر ميدم شايدم بعدا براي يه نفر ديگه....
:n02:

دو مورد فقط اشتباه بود
افرین افرین
جواب اولی رو که در پست قبلم نوشتم
تیپ هم خانومانه نههههههه:n26: البته اعتراف میکنم فشن و مثل سوسول های امروزی به هیچ وجه نیست :دی

- Saman -
09-03-2015, 20:44
سلام...

.. من فقط يك پيشنهاد بدم و از اين تايپيك فرار كنم... چون دوست ندارم كسی من رو تصور كنه، اگر چه برای من جالب هست كه بدونم ديگران در مورد من (پيرمرد!) به صورت نمادين چه تصوری دارند... چون تمايلی به احراز هويت چهره‌ام ندارم، اما با گفته‌های ديگران يك طوری تو رودرواسی می‌افتم و مجبور می‌شم كه چهره‌ام رو تعريف كنم.

به هر حال...

.. پيشنهاد من اين هست كه دوستان تعريف‌هاشون رو در اسپويلر بزارن تا ديگران وقتی كه تايپيك رو مرور می‌كنن... به قول معروف "اسپويل" نشن و همين ديگه!

Public Enemy
09-03-2015, 20:57
بحث جالبی شد .
Stream

عینک از این مربعی ها . قد بلند . تیپ مشکی . موهاشو به سمت بالا شونه می کنه . ساعت رو مچ دستش میبنده . لاغر . صدا هم کمی مردانه ( کمی ! ) . راست دست هست ( از دست راستش بیشتر استفاده میکنه ) . کم حرف . کم غذا . حتما اهل ورزش هم نیست .

MƐΛИĪИƓĿƐSS
09-03-2015, 21:08
اگه گفتید قیافه من چجوریه؟
هر کی باهوش باشه قد و وزن رو راحت میگه:n09:

Thor God
09-03-2015, 21:30
نه واقعا برای من سواله قد افراد رو چه طور حدس میزنید ؟ :n31: بازم در مورد اخلاق یا طرز فکر یه جوری میشه نتیجه گیری کرد :n16:

کسی در مورد من نظری داشت خوشحال میشم بخونم.:n11:

hossein blak
09-03-2015, 21:38
نه واقعا برای من سواله قد افراد رو چه طور حدس میزنید ؟ :n31: بازم در مورد اخلاق یا طرز فکر یه جوری میشه نتیجه گیری کرد :n16:

اخلاق :خوب ...

رنگ پوست: کمی سفید..

عینکی نیستی....
لاغری ....

+
حدسی
قد:178
وزن 55

Atghia
09-03-2015, 21:41

قد 180 به بالا :دی
چهره سبزه
بدون ریش و سیبیل
تیپ هم اسپرت

Atghia
09-03-2015, 21:43
hayyan71

قد 170
ته ریش میگذارید
نه چندان سفید و نه خیلی سبزه

(اخه چجوری باید حدس زد تاپیک خیلی فانه واقعا) :دی

Public Enemy
09-03-2015, 21:53
(اخه چجوری باید حدس زد تاپیک خیلی فانه واقعا)

به خاطر حدس که سر کسی رو نمی برن ! ( :n24::n24:)

:n24::n24::n24::n24::n24::n24::n24::n24::n24:

راستی چرا همه رو حدود 170 فرض می کنین ؟

Atghia
09-03-2015, 21:59
به خاطر حدس که سر کسی رو نمی برن ! ( :n24::n24:)

:n24::n24::n24::n24::n24::n24::n24::n24::n24:

راستی چرا همه رو حدود 170 فرض می کنین ؟

وا
پست قبلی فرد مورد صحبت رو بالای 180 فرض کردم:n39:
حدسه دیگه :دی
تایید و رد هم که نکردید:n17:

Public Enemy
09-03-2015, 22:06
وا
پست قبلی فرد مورد صحبت رو بالای 180 فرض کردم:n39:
حدسه دیگه :دی
تایید و رد هم که نکردید:n17:

آخه بقیه هم دارن 170 فرض می کنن ( نکنه اینجا همه هابیت هستن ؟ :n13:)

کلا هم از دم غلط بود . ( شاید هم درست باشه ! بزار بینیم بقیه مارو چه غول بی شاخ و دمی فرض می کنند جمع بندی کنیم !:n16:)

Public Enemy
09-03-2015, 22:11
@Jadda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلا احساس می کنم این شکلک رو از روی Jadda ساختن ------------->>>> :n16: ( شوخی :n02:)
اهل دعوا نیست ورزشکاره نمیشه باهاش شوخی کرد . طبق شکلک هم باید تپل باشه !

MƐΛИĪИƓĿƐSS
09-03-2015, 22:22

منظورتون با صحبت های من بود؟:n01:

Stream
09-03-2015, 22:22
بحث جالبی شد .
@Stream ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عینک از این مربعی ها . قد بلند . تیپ مشکی . موهاشو به سمت بالا شونه می کنه . ساعت رو مچ دستش میبنده . لاغر . صدا هم کمی مردانه ( کمی ! ) . راست دست هست ( از دست راستش بیشتر استفاده میکنه ) . کم حرف . کم غذا . حتما اهل ورزش هم نیست .

اکثرش غلط بود :دی

Public Enemy
09-03-2015, 22:31

پس همینارو معکوس می کنیم میشه اکثرش درست :n02: ( اینم راهنمایی برای دوستانی که میخوان حدس بزنن !)

Jadda
09-03-2015, 22:34
@Jadda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلا احساس می کنم این شکلک رو از روی Jadda ساختن ------------->>>> :n16: ( شوخی :n02:)
اهل دعوا نیست ورزشکاره نمیشه باهاش شوخی کرد . طبق شکلک هم باید تپل باشه !

سلام عزیز،

ابتدا تشکر... بعد اینکه موضوع جالبی به نظر میرسه... شکل و ظاهر افراد رو حدس زدن، هر چند من فکر میکنم استعداد در این زمینه ندارم.... شکل دوستان اینجا را از روی آواتارشون حدس نمیزنم، یعضی وقتها پیش خودم یک تصویری از برخی دوستان داشتم... اونم از روی پستهاشون!! : د ی

=====

حالا چطور فکر کردی اون شکلک را از روی من ساختن، نمیدونم؟؟:n16:

Captain
09-03-2015, 22:50
سلام دوستان
ممنون میشم در مورد منم نظر بدین :n02:

فقط حتما بنده رو تگ کنید تا با خبر بشم
:n40:

SADEGH 7
09-03-2015, 22:52
سلام
برای من هم جالب شد که بدونم دوستان، من رو چطور تصور می کنن؟
خوب حالا من چه شکلیم؟ :n01:

ویرایش: ارسال همزمان با Captain عزیز.

shahram
09-03-2015, 23:01
لطف کنید در مورد این بنده هم نظر بدهید.
:n28:

Thor God
09-03-2015, 23:07
خیلی تحت تاثیر محل سکونت بنده جواب دادین :n02:

اخلاق :خوب ...

رنگ پوست: کمی سفید..

عینکی نیستی....
لاغری ....

+
حدسی
قد:178
وزن 55

کمی سفید یعنی چی ؟ منظورت سبزه هست ؟

لاغر نیستم و چاغ هم نیستم. یه کوچولو هیکل دارم. [ به خاطر ورزش ]

قد رو زدی تو خال. [ از کجا فهمیدی ؟ ]

وزنم بیشتر از اینه ولی دقیق نمیدونم چنده.

قد 180 به بالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چهره سبزه
بدون ریش و سیبیل
تیپ هم اسپرت

2 3 تا پایین تر از 180
چهره کاملا سفید با کمی قرمزی
ریش و سبیل هم دارم

منظورتون با صحبت های من بود؟:n01:

نه واقعا کلی گفتم.

A.N.A.P
09-03-2015, 23:15
سلام دوستان
ممنون میشم در مورد منم نظر بدین :n02:

فقط حتما بنده رو تگ کنید تا با خبر بشم
:n40:

- به نظرم 24 سالته
- خوش اخلاقی
- زیادی لاغری
- پیراهن یقه فرنچ دوست داری
- شبا زیادی بیداری

سلام
برای من هم جالب شد که بدونم دوستان، من رو چطور تصور می کنن؟
خوب حالا من چه شکلیم؟ :n01:

ویرایش: ارسال همزمان با Captain عزیز.
به نظرم اسمت صادقه :n02:
جدی :
- به نظرم 27 سالته
- یکم هیکلی هستی
- عینک داری
- اهل کتاب خوندن هستی
- شلخته هستی

لطف کنید در مورد این بنده هم نظر بدهید.
:n28:
- به نظرم 28 سالته
- آدم ریز بینی نیستی
- انگلیسیت خوب نیست
- قدت بلنده ولی لاغری
- آدمی هستی که زود اعتماد میکنی

----

همین دیگه . نظرتون درباره من چیه ؟

Jadda
09-03-2015, 23:56
hayyan71 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چاق یا لاغر نیستی، پس شد متوسط!.....قد هم 180 .... عینکی نیستید .... حس میکنم در رابطه با غذا باید خوش اشتها هم باشید، هر چند پرخوری هم نمیکنید.... حد وسط بین آدم شوخ و جدی قرار دارید....

Captain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بزار ببینم از مسعود خان چه تصویری در ذهن دارم:

نسبتا لاغر (نه خیلی زیاد)... با قد 170 و پوست تقریبا روشن و فرم صورت هم شاید کمی گرد و موهای صاف و مدل موهام باید از این جدید مدیدا باشه!!! تیپ اسپرت را بیشتر از کلاسیک دوست داری و ورزش هم نمیکنی....

:n13:

Captain
10-03-2015, 00:04
- به نظرم 24 سالته
- خوش اخلاقی
- زیادی لاغری
- پیراهن یقه فرنچ دوست داری
- شبا زیادی بیداری

:n20:

بزار ببینم از مسعود خان چه تصویری در ذهن دارم:

نسبتا لاغر (نه خیلی زیاد)... با قد 170 و پوست تقریبا روشن و فرم صورت هم شاید کمی گرد و موهای صاف و مدل موهام باید از این جدید مدیدا باشه!!! تیپ اسپرت را بیشتر از کلاسیک دوست داری و ورزش هم نمیکنی....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Public Enemy
10-03-2015, 05:34
hayyan71 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چاق یا لاغر نیستی، پس شد متوسط!.....قد هم 180 .... عینکی نیستید .... حس میکنم در رابطه با غذا باید خوش اشتها هم باشید، هر چند پرخوری هم نمیکنید.... حد وسط بین آدم شوخ و جدی قرار دارید....

Captain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ارتباط با حوش اشتها بودن :‌ همیشه بین دوستان سر غذا با من دعوا دارند ! میگن هروقت پیش من سر سفره میشینن استرس دارند :n02: کلا غذا که تدارک میبینن برای یک نفر اضافه بیشتر تدارک میبینن !
و در مورد قذ : به طور عجیبی دقیق حدس زدی .

در ارتباط با سایر موارد : ممکنه درست یا غلط باشند ! ( ببینیم حدس بقیه چیه ! )

Public Enemy
10-03-2015, 05:44
soroosh_cz

( چون مثل خودم این موقع صبح بیدار بود گفتم :n09: )
به نظر آدم قد بلندی میاد و همیشه از تیپ های جدید خوشش میاد . تیشرت هم آبی میپوشه . لاغز و عینکی. . کفش هم کفش چرم میپوشه و کم با کفش اسپورت میره بیرون . شلوار هم حتما جین

soroosh_cz
10-03-2015, 05:51
soroosh_cz

( چون مثل خودم این موقع صبح بیدار بود گفتم :n09: )
به نظر آدم قد بلندی میاد و همیشه از تیپ های جدید خوشش میاد . تیشرت هم آبی میپوشه . لاغز و عینکی. . کفش هم کفش چرم میپوشه و کم با کفش اسپورت میره بیرون . شلوار هم حتما جین

عجب...
قد ... اگر مثلا بلند رو 180 به بالا حساب کنیم، خیر... یعنی 180 به زیر هستم :n01:
تیپ: خیر
تیشرت کلا خیر :n02:
لاغر اگر مردنی باشه، خیر
عینک خیر
کفش خیر
شلوار هم حتما خیر... :n02:

عحب... فقط سن رو میتونی حدس بزنی همسن :n02:

Public Enemy
10-03-2015, 05:59
آقا ما هرچی حدس بزنیم رو شما برعکس فرض کنین میشه خود طرف !

عجب...
قد ... اگر مثلا بلند رو 180 به بالا حساب کنیم.
تیپ: خیر
تیشرت کلا خیر :n02:
لاغر اگر مردنی باشه، خیر
عینک خیر
کفش خیر
شلوار هم حتما خیر... :n02:

عحب... فقط سن رو میتونی حدس بزنی همسن :n02:

خوب تیپ جدید میشه این :
شلوار خیر ؟ :n13:

دیشداشه ( از این لباس عربی ها ) و دمپایی عربی !

soroosh_cz
10-03-2015, 06:38
آقا ما هرچی حدس بزنیم رو شما برعکس فرض کنین میشه خود طرف !

خوب تیپ جدید میشه این :
شلوار خیر ؟ :n13:

دیشداشه ( از این لباس عربی ها ) و دمپایی عربی !

یعنی جین خیر :دی
دشداشه دوست دارم بپوشم ولی میگن ضایعه اینجا خانواده رد میشه :دی

شلوار سالهاس کتون میپوشم.
کفش اکثرا اسپرت.
از اون دسته افرادیم که حس میکنن با تیشرت انگار تو خونه ان، همیشه پیرهن میپوشم.

تقریبا میشه گفت اصلا تیپ و مثلا این مدل لباس با اون مدل کفش میاد و ... برام مهم نیست، اگر قشنگ و راحت بود، میخرم.

Sent from my ST15i using Tapatalk

SADEGH 7
10-03-2015, 11:50
به نظرم اسمت صادقه :n02: وا عجبا !!! از کجا فهمیدی؟ چطور؟ چگونه؟ مرا برهانییید :n02:
جدی :
- به نظرم 27 سالته-------------------- نچ
- یکم هیکلی هستی----------------- اِی
- عینک داری---------------------------نچ
- اهل کتاب خوندن هستی-----------100%
- شلخته هستی-------------------- نچ
همین دیگه . نظرتون درباره من چیه ؟

بخشی از پاسخ در نقل قول.
فکر کنم 20 سالته :n05:
و فکر می کنم هیچی دیگه از تو پروفایلت نمی شه درآورد.:n02:
احتمالا عضو سازمان CIA هستی که هیچ اطلاعات دیگه ای ازت مشخص نیست :n23:

A.N.A.P
10-03-2015, 12:32
بخشی از پاسخ در نقل قول.
فکر کنم 20 سالته :n05:
و فکر می کنم هیچی دیگه از تو پروفایلت نمی شه درآورد.:n02:
احتمالا عضو سازمان CIA هستی که هیچ اطلاعات دیگه ای ازت مشخص نیست :n23:

آقا قبول نیست. قرار نیست بری توی پروفایل طرف اطلاعات بگیری. باید همین جوری بگی . من همین جوری پست شما رو دیدم گفتم.

raana
10-03-2015, 12:58
عجب بابا:n02:یه روز نبودم تاپیک چقدر جلو رفته......همیشه فکر میکردم فقط اینجوریم...که ظاهر دوستان رو حدس میزنم:n02:
vahidgame حقیقتن شبیه خانم دکترا نیستم اصن:n02:169.5 رو خوب اومدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یه 4 سانت بیا پایین تر:n02:

حالا منم ظاهرت رو حدس بزنم:n02: قدت 180 ....پوست سفید...موهات کوتاهه ولی پرپشت..ریش و اینام نداری...اثرن تیشرت می پوشی...دیگه همین:n02:شاید لاغرم باشی...خخخخ

EHSANRF آقا دیگه ببخشید همین در توانم بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

anti-military بابا مگه هر کی قدش کوتاه...معتاده آیا؟:n02:

Public Enemy
10-03-2015, 13:20
raana

حدس میزنم زمانی که میخنده کلا دندوناش معلومه ! احتمالا هم قصد رفتن به دندانپزشکی برای اصلاح دندون هاشو داره !
از نظر ظاهری از اون دختر هایی باید باشه که از بچگی تا همین چند دقیقه پیش دائم در حال کشیدن لپ هاشون هستن !!! چندین بار هم با مشکل گاز گرفتی لپ مواجه شده که متاسفانه جون سالم به در برده !

raana
10-03-2015, 13:46
@raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حدس میزنم زمانی که میخنده کلا دندوناش معلومه ! احتمالا هم قصد رفتن به دندانپزشکی برای اصلاح دندون هاشو داره !
از نظر ظاهری از اون دختر هایی باید باشه که از بچگی تا همین چند دقیقه پیش دائم در حال کشیدن لپ هاشون هستن !!! چندین بار هم با مشکل گاز گرفتی لپ مواجه شده که متاسفانه جون سالم به در برده !

آره میخندم دندونام معلومه:n02:ولی نیاز به اصلاح نداره..میشه برای تبلیغ خمیردندون استفاده کرد ازش:n09:

آره بچه بودم زیاد لپ م رو می کشیدن...مخصوصا خواهرم:|...خیلی بدم میاد:|

یعنی انتظار داشتی میمردم؟:n02:

Public Enemy
10-03-2015, 14:04
آره میخندم دندونام معلومه:n02:ولی نیاز به اصلاح نداره..میشه برای تبلیغ خمیردندون استفاده کرد ازش:n09:

آره بچه بودم زیاد لپ م رو می کشیدن...مخصوصا خواهرم:|...خیلی بدم میاد:|

یعنی انتظار داشتی میمردم؟:n02:

نه انتظار نداشتم ولی حداقل ممکن بود به خاطر همین اتفاق اسمت تو کتاب رکورد های گینس ثبت میشد و تعداد ایرانی های ثبت شده در کتاب گینس بیشتر میشد!

هرچند این تاپیک مبحثش راجع به شخصیت انسان ها نیست ، ولی فکر می کنم مثل این شکلک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای ثابت نگه داشتنت باید دست و پات رو بست !

EHSANRF
10-03-2015, 14:17
@soroosh_cz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): قد متوسط، پوست سبزه، تقریبا وزن بالا، خیلی مغرور :n02:، دوست نداری رییس داشته باشی و ...، سه چهار جفت کفش داری :n10:

@raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سن حول و حوش 27 تا 31، پوست سفید، خیلی زیاد آرایش دوس نداری :n02:، یه حیوون خونگی داری، یه بار شکست عشقی خوردی، قد متوسط، سایز کفش 36، شیک پسندی ولی هر کاری میکنی خودت خودتو شیک نمیبینی :n13:، رنگ مورد علاقه سبز، اندام هم تقریبا متوسط یکم توپولی بخصوص صورت و قد کمی تا قسمتی کوتاه :n36:

raana
10-03-2015, 14:59
نه انتظار نداشتم ولی حداقل ممکن بود به خاطر همین اتفاق اسمت تو کتاب رکورد های گینس ثبت میشد و تعداد ایرانی های ثبت شده در کتاب گینس بیشتر میشد!

هرچند این تاپیک مبحثش راجع به شخصیت انسان ها نیست ، ولی فکر می کنم مثل این شکلک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای ثابت نگه داشتنت باید دست و پات رو بست !

آره اگه بخوام شیطون باشم...کسی نمی تونه جلو دارم باشه:n02:

@raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سن حول و حوش 27 تا 31، پوست سفید، خیلی زیاد آرایش دوس نداری :n02:، یه حیوون خونگی داری، یه بار شکست عشقی خوردی، قد متوسط، سایز کفش 36، شیک پسندی ولی هر کاری میکنی خودت خودتو شیک نمیبینی :n13:، رنگ مورد علاقه سبز، اندام هم تقریبا متوسط یکم توپولی بخصوص صورت و قد کمی تا قسمتی کوتاه :n36:

سن 24 هست:n02:پوست و آرایش درسته....حیوون خونگی ندارم...ولی تو کوچه 7 تا گربه دارم:n02:بهشون غذا میدم...راجع به شکست عشقی نظری ندارم:n02:سایز کفشم 39 هست...قدم 165-6.......نمی دونم شاید...زیاد سخت گیر نیستم رو تیپ و اینا...سبزم دوست دارم:n02:ولی بنفش رو بیشتر...ره صورتمم تپله..خخخخ:n02:..آورین....میزان حدسیات درست بالا بود..همچین زیاد سیم تصورتونم بریده نیست:n02:

Miss Artemis
10-03-2015, 16:29
چه کار سختی ...:n02:

اومدم از لیست دوستانم شروع کنم دیدم از 14 نفر ، 7-8 تاشون رو یا خودشون رو دیدم یا عکسشون رو :n02:

ولی خوب میشه اگه یکی داوطلب شه همه راجع بهش نظر بدیم ...

مثل صندلی داغ و ... نشه که یه هفته نوبت یه نفر باشه فقط. مثلا هر کسی یک ساعت :n02:

EHSANRF
10-03-2015, 16:34
من داوطلب!
البته اصلا ربطی به عکس پروفایلم ندارم
خخخخ
همه منو تشبیه کنن ببینم چطوره:n19:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
10-03-2015, 16:44
سلام.
اگه خواستید میتونید یه سری اشتباهات رو هم در موردم بگید.:n08::n02:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
10-03-2015, 16:50
دوست عزیزم clau

قد:176
وزن:فکر کنم 65 کیلو اگه لاغر نشده باشه :n02:
تیپ:فک کنم اسپرت باشه.
به عینک دودی هم علاقه بسیار خاصی داره.
90 درصد چیزایی که گفتم درست بود.نه؟:n02::n09:

vahidgame
10-03-2015, 19:34
@vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حقیقتن شبیه خانم دکترا نیستم اصن:n02:169.5 رو خوب اومدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یه 4 سانت بیا پایین تر:n02:

حالا منم ظاهرت رو حدس بزنم:n02: قدت 180 ....پوست سفید...موهات کوتاهه ولی پرپشت..ریش و اینام نداری...اثرن تیشرت می پوشی...دیگه همین:n02:شاید لاغرم باشی...خخخخ

من گفتم خانوم دکتر که یه حالت کلی رو گفته باشم و کار خودمو راحت کرده باشم وگرنه خانم دکترها مگه یه شکل خاصی دارن؟ :دی
در مورد حدس ها هم نسبتا خوب بود ولی قد با این فاصله داره :دی

به نظرم بهتره نگید چیا درسته تا نفرات بعدی هم باز حدس بزنن

خب منم یه پیش بینی کنم شاید درست باشه :دی
موها تقریبا شبیه همین بندیکت توی آواتارت
بدون ریش
قد 175 و وزن 65
صورت نسبتا لاغر
شوخی می کنه ولی بیشتر وقتا صورت نسبتا جدی داره
لباس هم اکثر رنگ ها رو می پوشه ولی رنگ قرمز رو خیلی دوس داره

دیگه همینا بسه بیشتر از این نمی تونم حدس بزنم :دی

Nashenase
10-03-2015, 19:46
دوست عزیزم @clau ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قد:176
وزن:فکر کنم 65 کیلو اگه لاغر نشده باشه :n02:
تیپ:فک کنم اسپرت باشه.
به عینک دودی هم علاقه بسیار خاصی داره.
90 درصد چیزایی که گفتم درست بود.نه؟:n02::n09:

:n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08: :n08::n08::n08:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
10-03-2015, 20:18
:n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08: :n08::n08::n08:

عزیز من شما نمیدونی قضیه از چه قراره پس پست نزاری بهتره:n07:
این حدس من درباره ی clau بود.
پاک کن پستت رو بی احترامیه:n34:

Amir Hossein
10-03-2015, 21:02
والا من تقریبا عکس تمام دوستامو تو نت دیدم... حالا اونایی که فقط سلامو علیک داریم به کنار
ولی یکی از دوستان که ندیدمش و برام جالبه بدونم چه شکلیه آقا @Mehran ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستش :31:
من زیاد قوی نیستم تو حدس زدن همینطوری فقط اون چیزی که تو ذهنمه میگم

قد 175-180
پوست نه روشن نه سبزه... متوسط
موها رو هم شاید بده عقب که اونم اندازش متوسطه شاید یه خورده بیشتر از متوسط
صورت هم متوسطه یا یه خورده..یه اپسیلون رو به لاغری باشه بیشتر
معمولا پیرهن میپوشه ساده یا چهار خونه... شلوار هم یا کتون مشکی یا پارچه ای
دیگـــه...عرضم به حضور شما این که.... کفش میپوشه به نظرم کتونی کم پیش میاد بپوشه
چپ دسته ( :31: ) و ساعت هم دست میکنه... تن صدا هم آرومه... ریش هم (البته ریش رو معمولا آقایون هی تغییر میدن :31: ) ولی گمونم میذاره ته ریش درمیاد یه مدت بعد میزنه

M0RTEZA_R
10-03-2015, 21:17
حدس میزنم که حدست درسته:n02:

الکی مثلا منم بلدم حدس بزنم:n19:

soroosh_cz
10-03-2015, 22:24
@soroosh_cz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): قد متوسط، پوست سبزه، تقریبا وزن بالا، خیلی مغرور :n02:، دوست نداری رییس داشته باشی و ...، سه چهار جفت کفش داری :n10:

قدم 176ـه، میگید بلند و متوسط یا کوتاه و اینا، نسبی هستن... البته از نظر خودم متوسط :n02:
پوست سبزه نیست.
وزن 65 :n39: اصلا چاق نیستم. مناسبه وزنم
اتفاقا اصلا آدمی نیستم که دوست نداشته باشم بم کسی دستور بده... از اونجایی که وقتی دستور میگیری، کار راحتتره و مسئولیتش پای خودت نیست، ترجیح میدم تو کارهای بزرگ و مسئولیت دار، بیشتر دستور بگیرم تا دستور بدم. البته این یکمش هم برمیگرده به این که تقریبا باور کردم که کاری رو که به بقیه بگم، کاملا ناقص و با اکراه انجام میدن.
فقط دو جفت کفش دارم، یکیش مجلسیه و نو فقط برای عروسی میپوشم، اون یکیش یه اسپرت خیلی محکم هست که از عید پدرش رو درآوردم، هنوز مث اولشه :n02:

خودت:
قد طرفای 180
وزن شاید 75 کمی بیشتر یا کمتر
ریش پرپشت ولی کوتاه میکنی همیشه، ته ریش احتمالا
عینک نداری
تیپ میزنی میری بیرون
استخوان بندی معمولی، نه درشت.

lieee
13-03-2015, 22:05
Atghia : قد حدود 162 - سفید - چشم های قهوه ای روشن - تو پر حوالی 65 وزن - کلا تم دختر شمالی

Armin.Computer
14-05-2015, 11:30
Milad4171
قد: 175
وزن : 80
سبیل هم داره :دی
درسته میلاد؟؟؟