PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فقط میخام چاق بشم

mr_khodaei2008
08-03-2015, 21:06
سلام

اقا خسته شدم از بس بخاطر لاغری مورد تحقیر قرار گرفتم و یا طرف مقابل بخاطر لاغری جواب رد بهم داد
قدم 183 وزنم 60 هست . اشتهام خوبه و حسابی میخورم . ولی هیچ تاثیر و فایده ای نداره . حتی 2 ماهی پودر پروتئین گرفتم و خوردم بدون ورزش کردن .ولی هیچی وزنم اضافه نشد

قبلا باشگاه رفتم و تاثیر نداشته الانم دیگه وقت باشگاه رفتن هم ندارم
میخام به هر جوری شده چاق بشم. اگه دارویی چیزی میشناسی که واقعا چاق کنه و تاثیرش بالا باشه چون گفتم هر چی میخورم تاثیر نداره

پس یه چاق کننده قوی میخام . 2 سال پیشم دکتر رفتم و ازمایشات مختلف دادم دکتر گفت هیچ مشکلی نداری و بخاطر ارثی هست .

فقط چاق بشم چاق. لطفا بگید راهنمایی واقعی و موثر بدید .

Reza Azimy_RW
08-03-2015, 21:28
منم مثل تو لاغرم چاق بشو هم نیستم . تازه این یه مزیته هیکلمون همیشه مانکنیه :دی
همه راهی رفتم فقط پودر چاقی افلاتون تو دو سه ماه به چیزی که میخاستم رسوندم ! ولی اصلا ارزششو نداره اولا خیلی پر ضرره دوما از وقتی نخوردی بر میگردی به حالت اول
من پسر دایییم و پسر خاله هام همه همینند ربطی به اینکه چی میخوری هم نداره همه راه درمانی رو هم رفتیم فایده نداشت فک کنم بعضیا مدلشون اینجوریه :n03:

anti-military
08-03-2015, 21:40
منم نزدیک 185 هستم اما 70 کیلو وزن دارم و لاغرم و بعضی وقت ها یهو بی دلیل لاغر تر میشم معمولا وقت هایی که فعالیتم کم میشه

anti-military
08-03-2015, 21:47
یه جایی خوندم لاغری ممکنه به خاطر وجود عفونت پنهان تو بدن باشه. حالا هر جایی حتی یه دندون خراب میتونه عفونت رو وارد بدن کنه
و هیچ چیزی اندازه عفونت نمیتونه لاغری بیاره - من خودم از وقتی دندونام رو درست کردم یه کم چاق تر شدم :n02:

Demon King
08-03-2015, 21:59
سلام؛

البته نباید به هر قیمتی سعی در چاق شدن داشت؛ چون چاق شدن همچین مزیتی هم نیست!

ولی خوب به عنوان تجربه میگم: چند ماهی برو ورزش و بعد اونو رها کن! مخصوصا ورزشی مثل بدنسازی.

با اینکار سریعا حدود ۱۰ کیلو بر وزنتون اضافه میشه. آشنایی داشتم قدش ۱۷۰ بود وزنش ۵۵.
دوماه رفت باشگاه بدنسازی، در طول ورزش که هر ماه یک کیلو اضاف میکرد اما بعد اینکه ورزش رو رها کرد وزنش رسید به ۶۴ کیلو.

البته من نمیدونم رها کردن ورزش ضرر داره یا نه ولی اگه ضرری نداشته باشه راه خوبیه.

mr_khodaei2008
09-03-2015, 20:55
ممنون ازتون

پودر افلاتون چیه؟ کجا تهیه کنم. قیمتش؟

ضررهاش چیه

mr_khodaei2008
13-03-2015, 09:03
قرص فت فست چطوره ؟ از کجا تهیه کنم

امید رض
13-03-2015, 10:08
سلام
دوست عزیز نکن برادر ...نکن ..قرص ادم کشه ..هیچ قرصی ادمو نه لاغرمیکنه نه چاق

بهترین راه پرخوریه فقط در طول روز فکرت غذا خوردن باش تا میتونی غذابخور وفعالیت بدنتو کم ترکن یعنی کم تر راه برو بعداز 1ماه ببین چه تاثیری داره

mmf66
13-03-2015, 15:55
برادر با سلامتی خودت بازی نکن نه قرص و نه هیچ چیزی که طبیعی نیست نخور که بعدا راه برگشتی نیست
فقط تنها راهش خوردن هست یه برنامه دیدم یه فرد وحشتناک لاغر رو با یه فرد وحشتناک چاق رو با هم هم خونه میکردن و میگفتن همون چیزهایی که همیشه میخورین رو درست کنید بعدا غذاهاشون رو عوض میکردن و هر کی غدای اون یکی رو میخورد بعد یک ماه چاق میشی
شما بهتره ببینی اینایی که چاقن چی میخورن شما هم همونها رو بخور با ور کن چاق میشی
شما بدنت حدود 2200 تا 2500 کالری نیاز داره حالا اگه مثلا 3000 کالری بخوری اضافش باعث چاقی میشه
البته با خوردن زیاد دستگاه گوارشی فعالیتش زیاد میشه و روش فشار میاد بهتره کم کم خوراکت رو زیاد کنی