PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه مخفی کردن آی پی

amir hamzeh
08-03-2015, 19:31
دنبال یک برنامه مناسب جهت مخفی کردن ای پی هستم( منظور ***شک*ن نیست )
یه برنامه دانلود کردم به اسم real hide ip که وقتی اجرا میکنم باز هم ای پی خودم رو نشون میده لطفا یه برنامه واسه دانلود بی زحمت کرک و patch نداشته باشه بهتره

ALI . R
09-03-2015, 00:09
دنبال یک برنامه مناسب جهت مخفی کردن ای پی هستم( منظور ***شک*ن نیست )
یه برنامه دانلود کردم به اسم real hide ip که وقتی اجرا میکنم باز هم ای پی خودم رو نشون میده لطفا یه برنامه واسه دانلود بی زحمت کرک و patch نداشته باشه بهتره
سلام. دوست عزیز Hide ALL IP هم نرم افزار خوبیه. الان تست کردم خیلی خوب کار میکنه. از لینک پایین دریافت کنید ::n01:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد نصب نرم افزار رو اجرا نکنید، سپسloader.installer رو در محل نصب کپی و نصب کنید تا برنامه اکتیو بشه. همانند تصویر پایین :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید:n39:

amir hamzeh
09-03-2015, 10:34
وقتی میخوام دانلود کنم آنتی ویروس هشدار میده:n13:مسئله ای داره ؟

amir hamzeh
09-03-2015, 14:41
آنتی ویروس اصلا اجازه دانلود شدن نمیده؟ علتش چی هست؟ ایا فایل ویروسی داخلش هست؟ ممکنه راهنمایی کنید اگه مسئله ایی نیست انتی ویروس رو غیر فعال کنم

ALI . R
09-03-2015, 20:51
وقتی میخوام دانلود کنم آنتی ویروس هشدار میده:n13:مسئله ای داره ؟

آنتی ویروس اصلا اجازه دانلود شدن نمیده؟ علتش چی هست؟ ایا فایل ویروسی داخلش هست؟ ممکنه راهنمایی کنید اگه مسئله ایی نیست انتی ویروس رو غیر فعال کنم
دوست عزیز مشکلی نیست. شما آنتی ویروس رو غیرفعال و بعد دانلود کنید.

ALI . R
10-03-2015, 13:08
سلام. @amir hamzeh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز آخرین نسخه این نرم افزار رو از لینک پایین دریافت کنید::n01:
Hide ALL IP 2015.02.28 + Crack

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir hamzeh
10-03-2015, 15:13
download now می زنم یه فایل با پسوندhtm برام دانلود میکنه شباهتی به یه برنامه نداره:n35: اسمش هستHTM.index

p30v0rd
10-03-2015, 15:22
احتمالا شما باید به جای download now بیاید پایین صفحه slow download رو بزنید

ALI . R
10-03-2015, 16:18
download now می زنم یه فایل با پسوندhtm برام دانلود میکنه شباهتی به یه برنامه نداره:n35: اسمش هستHTM.index
دوستمون بالا گفتن. شما بیاین پایین صفحه سمت راست Slow download رو بزنید. 60 ثانیه صبر کنید و سپس Start download ظاهر میشه روش کلیک کنید و فایل دانلود میشه.

این نکته هم بگم بعد نصب نرم افزار تیک اجرا شدن برنامه رو بردارید تا اجرا نشه. سپس finish رو بزنید. بعد محتوایات درون پوشه crack رو در محل نصب شده کپی کنید. سپس برنامه رو اجرا کنید.

:n39:

amir hamzeh
10-03-2015, 17:36
ali.r@ از تمام راهنمایی که تا حالا کردید واقعا متشکرم :n16:الان برنامه نصب شده run نشده اما حالا که میخوام فایل کرک رو جایگزین کنم باید با HIDALLLP جایگزین کنم؟repalce کنم؟ یا فقط برم توی پوشه نصبش کنم یعنی کپی کنم تمومه؟ یا باید پیغام replace دیده بشه؟ بعدش باید فایل کرک رو اجرا هم بکنم؟

ALI . R
10-03-2015, 17:57
ali.r@ از تمام راهنمایی که تا حالا کردید واقعا متشکرم :n16:الان برنامه نصب شده run نشده اما حالا که میخوام فایل کرک رو جایگزین کنم باید با HIDALLLP جایگزین کنم؟repalce کنم؟ یا فقط برم توی پوشه نصبش کنم یعنی کپی کنم تمومه؟ یا باید پیغام replace دیده بشه؟ بعدش باید فایل کرک رو اجرا هم بکنم؟
بله دوست عزیز. باید HideAllIP رو جایگزین کنید در محل نصب. بله Copy and Replace کنید. بعد برنامه رو اجرا کنید(HideAllIP.exe).:n39:

amir hamzeh
11-03-2015, 14:13
برای مخفی کردن ای پی باید browser را انتخاب کنیم مثلا IE یا fire fox در مورد اسکایپ چی؟ اگر بخواییم در مورد اسکایپ ای پی رو مخفی کنیم چه گزینه ایی باید انتخاب بشه؟

ALI . R
11-03-2015, 16:23
برای مخفی کردن ای پی باید browser را انتخاب کنیم مثلا IE یا fire fox در مورد اسکایپ چی؟ اگر بخواییم در مورد اسکایپ ای پی رو مخفی کنیم چه گزینه ایی باید انتخاب بشه؟
دوست عزیز طبق روش پایین عمل کنید ::n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]