PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *فروش استثنائی 4 عدد کتابخوان کیندل پیپروایت Amazon kindle paperwhite 2014

hamidfx
05-03-2015, 12:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 312_02_620x433.jpg

این دستگاه ها سوم کتابخوان آمازون هست , نسل اول سال 2012 به بازار عرضه شد , نسل دوم سال 2013 , و این جدیدترین نسل ٍbook reader آمازون هست که به نسبت نسل قبلی دو گیگ افزایش حافظه داشته.
کتابخوان ها 6 اینچ هستند , با توجه به لامپ هایی که درون دستگاه تعبیه شده , در تاریکی به راحتی قابلیت مطالعه رو فراهم میکنند.
از مزیت های کتابخوان ها میشه به شباهتشون به ورق کاغذ اشاره کرد که باعث خستگی چشم نمیشن , و همچنین باطری این دستگاه ها تا چند هفته دوام خواهند آورد.
کتابخوان ها مخصوصا برای اشخاصی که میخوان زبانشون رو تقویت کنند خیلی میتونن مفید باشن.
در عکس زیر تفاوت کتابخوانی با کیندل پیپروایت و ایپد رو میتونید ببینید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قیمت فعلی :635 هزار تومان.
کیس هم موجود هست به قیمت 70 هزار تومان.
قیمت ها در صورت افزایش قیمت دلار افزایش داده خواهد شد.
فروش حضوری در تهران.
تا به حال چند سری کیندل پیپروایت اینجا فروختم. و همیشه قیمت من چه در اینترنت چه در بازار پایینترین قیمت بوده , قیمت فعلی من حدود 160 هزار تومان زیر قیمت بازار هست. پس لطفا درخواست تخفیف نکنید.

دستگاه ها همه آکبند هستند.

تاپیک قبلی فروش کتابخوان من هم این هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidfx
07-03-2015, 10:14
Up,............

hamidfx
08-03-2015, 11:44
به اولین خریدار ۱۵ هزار تومان تخفیف داده میشه

hamidfx
10-03-2015, 14:25
دو عدد از کیندل پیپروایت ها به فروش رفت.

hamidfx
11-03-2015, 14:31
کیندل پیپروایت ها فروخته شده.