PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حال و احوال

Atghia
04-03-2015, 06:23
سلام
بعضی از دوستان و حتی کاربرهای معمولی دیر به دیر سر میزنن (حالا به هردلیل)
این تاپیک برای احوالات هست
ادامه بدید تا بدونن مهمن
مرسی:n40:

Atghia
04-03-2015, 06:27
New Ray کجایی بابا:n22: باز که غیبت زد! نکند زورویی تو یا رابین هود :n31:

neda مدیر جان بابا دلمان لک زده برای اشعارت! :n12:معلومه کجایی شما؟:n37:

- Saman -
04-03-2015, 09:00
@Lady parisa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ليدی پريسا خانم! معلوم هست كجاييد شما؟ رفتی يعنی؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

@amd>intel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) يكی از دوستان خوب و محترم، اميد عزيز! اميد دارم كه خوب و خوش باشيد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

@Arash4484 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آرش عزيز هم بعد از "حرفه‌ای" شدن گويا به انجمن زياد سر نمی‌زنند... ولی شما هم خوب و خوش باشيد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

@_BaRaN_ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما هم كه نيستيد باران خانم... هر كجا كه باشيد، شاد و سلامت باشيد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

@dourtarin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خانم دورترين همواره در اون دور می‌ّباشند... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يعنی رويت ايشان از نزديك بسيار دشوار است!

از قرار معلوم، دل‌شان گرفته بوده، چرا نمی‌دانيم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما اميد است كه هم اكنون احوال‌شان خوب باشد!

@M0RTEZA_R ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خوبی مرتضی جان؟! كجايی شما پسر... :n33:

@fati ghasemi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اين دختر... هم هست، هم نيست! اما هم شاد باشه هم سلامت! :n31:

@neda_traveler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) يكی از ديگر دوستان عزيز...:20: اميدوارم كه حال‌تون خوب باشه!

@PSYCHO_MAN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مدتی هست كه از ايشون خبر ندارم، اميدوارم كه به زودی ايشون رو ببينيم!:n18:

@R A H A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوست عزيز ديگری، كه مدتی هست كه به انجمن نمی‌آن... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی اميدوارم كه حال‌شون خوب باشه!

@ZEOS 59 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوست عزيز... جای پست‌های شما در تايپيك فرمولا وان خالی‌‌ست! اميدوارم كه شما و "دو-قلو" ها نيز شاد و سلامت باشند!

:n11:

ويرايش:

@sansi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اين دوست عزيز هم مدتی هست كه در انجمن نيستند... هر كجا كه هستند، شاد و سلامت باشند! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

@V E S T A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و سحر خانم عزيز هم نيستند... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از ايشون اطلاعی ندارم، اما اميدوارم كه حال‌شون خوب باشه و بزودی ايشون رو ببينيم!:11:

پ.ن: با تشكر از Atghia -ی عزيز برای اين تايپيك... باعث شد كه يادی از دوستان نيز بشود! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Atghia
04-03-2015, 17:55
کاربر شماره یک

کجایی؟:n23: هان؟:n24:
حتما باید در رژیم غذایی موفق بشی تا سر بزنی به انجمن آیا؟:n33: یا که مثلا بازار بورس وضش عالی بشه شما متحول بشی؟:n28:

خب پسر خوب بیشتر بیا:n35:

M0RTEZA_R
05-03-2015, 20:45
سلام سامان جان.من خوبم.شما خوبی؟:n16:

fati ghasemi
09-03-2015, 20:47
سلام من به شما یاران قدیمی
اها روز های خوب بی دغدغه کجاین که یادت بخر
اگه من نمیام \ی سی اگه حال دوستامو نمی\رسم دلیلش کنکورمه
الانم درسام به شدت سنگین
مرسی از همه دوستام:n40:
الکی مثلا کسی از من یادی کرده:n09:
اینم حال من:n13:

Thor God
09-03-2015, 21:36
@lionf3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فرزاد یه سر به فروم بزن. :n16:

[ گرچه تو تلگرم میچتیم با هم :n09: ]

کاربر شماره ی یک
16-03-2015, 11:39
سلام ، گل خدمت شما :n16:

خوبم :n01:

گاهی با گوشی میام سر میزنم به انجمن ادبیات و دهکده ی سرگرمی...

بازنشسته شدیم رفت دیگه ...

فعلا که فقط درس میخونم ...
تشکر که یادی از ماکردین :n40:

Mehrshad-msv
17-03-2015, 03:45
دلمان برای تمام هم دوره ی ها تنگ است اسم نمی بریم که خود آگاهند. (شکلک دلتنگ شده پاره پوره!)

ولی به قول هادی پاکزاد بیش از هر چیز برای خودم دلم تنگ است. چه خودخواه:n02:

qkru45
19-03-2015, 10:04
سلام سامان جان.من خوبم.شما خوبی؟