PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [خبر اختصاصی] 100 عنوان برتر تاریخ بازی های ویدئویی از نگاه ( + Gamesradar )

Layken
02-03-2015, 23:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وب سایت Gamesradar+ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امروز اقدام به گردآوری 100 بازی برتر تاریخ بازی های ویدئویی کرده که با هم در این لیست رو میبینیم:

من فقط 10 تای اولی رو مینویسم بقیش زیاد بود وقت نیست، فردا قرار میدم:

10- Shadow of the Colossus
9- Grand Theft Auto 5
8- Half-Life 2
7- Uncharted 2: Among Thieves
6- Red Dead Redemption
5- Metal Gear Solid 3: Snake Eater
4- Super Mario Galaxy 2
3- Resident Evil 4
2- The Legend of Zelda: The Wind Waker

1- Dark Souls

vahidgame
03-03-2015, 12:29
اولش این لیست رو دیدم یاد علیرضا Alireza.M67 افتادم :دی
به خصوص به خاطر گزینه اول و سوم لیست و احتمالا علیرضا هم جزو منتقدای این سایت بوده :دی

لیست خوبیه به خصوص 20 بازی اول که انتخاب اونا مهمه
فک کنم به جز زلدا که دو شماره از اون توی لیست هست دیگه بقیه بازی ها یه نسخه رو ازشون گذاشتن که بهترین نسخه اونا بودن مثلا در مورد بازی هایی مثل HL و بایوشاک و هیلو مطمئنتا چندین شماره از اونا جزو لیست بهترین های تاریخ می تونن باشن ولی خب فقط بهترین نسخه به عنوان نماینده اونا توی لیست اومده

در مورد هیلو جالبه نسخه Halo: Combat Evolved Anniversary رو توی لیست اوردن و فک کنم اکثرا نسخه اصلی اونو توی لیست میارن و این نسخه رو نمیارن
در مورد دراگون هم موافق نیستم که Inquisition توی لیست باشه ولی Origins نه و مطمئنا Origins بهترین نسخه اونه
یه سری بازی های جدید مثل Destiny هم عجیبه می تونن توی 100 بازی برتر تاریخ باشن اونم در جایگاه خیلی بالا و به حای اونا چند تا سری خیلی خوب نیستن

در کل هر سایتی لیستی بده ممکنه یه سری بازی ها جا بمونن
ولی اون چیزی که مشخصه یه سری بازی ها از نگاه هم سایت ها حداقل جزو 20 بازی برتر هستن و دیگه اون بازی ها مشخصن

Alireza.M67
03-03-2015, 19:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وب سایت Gamesradar+ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امروز اقدام به گردآوری 100 بازی برتر تاریخ بازی های ویدئویی کرده که با هم در این لیست رو میبینیم:

من فقط 10 تای اولی رو مینویسم بقیش زیاد بود وقت نیست، فردا قرار میدم:

10- Shadow of the Colossus
9- Grand Theft Auto 5
8- Half-Life 2
7- Uncharted 2: Among Thieves
6- Red Dead Redemption
5- Metal Gear Solid 3: Snake Eater
4- Super Mario Galaxy 2
3- Resident Evil 4
2- The Legend of Zelda: The Wind Waker

1- Dark Souls

اولش این لیست رو دیدم یاد علیرضا Alireza.M67 افتادم :دی
به خصوص به خاطر گزینه اول و سوم لیست و احتمالا علیرضا هم جزو منتقدای این سایت بوده :دی

لیست خوبیه به خصوص 20 بازی اول که انتخاب اونا مهمه
فک کنم به جز زلدا که دو شماره از اون توی لیست هست دیگه بقیه بازی ها یه نسخه رو ازشون گذاشتن که بهترین نسخه اونا بودن مثلا در مورد بازی هایی مثل HL و بایوشاک و هیلو مطمئنتا چندین شماره از اونا جزو لیست بهترین های تاریخ می تونن باشن ولی خب فقط بهترین نسخه به عنوان نماینده اونا توی لیست اومده

در مورد هیلو جالبه نسخه Halo: Combat Evolved Anniversary رو توی لیست اوردن و فک کنم اکثرا نسخه اصلی اونو توی لیست میارن و این نسخه رو نمیارن
در مورد دراگون هم موافق نیستم که Inquisition توی لیست باشه ولی Origins نه و مطمئنا Origins بهترین نسخه اونه
یه سری بازی های جدید مثل Destiny هم عجیبه می تونن توی 100 بازی برتر تاریخ باشن اونم در جایگاه خیلی بالا و به حای اونا چند تا سری خیلی خوب نیستن

در کل هر سایتی لیستی بده ممکنه یه سری بازی ها جا بمونن
ولی اون چیزی که مشخصه یه سری بازی ها از نگاه هم سایت ها حداقل جزو 20 بازی برتر هستن و دیگه اون بازی ها مشخصن

احسنت ...
یعنی درست ترین، عادلانه ترین، منطقی ترین و بهترین رنکینگی بود که تا حالا اومده ... :n05:
از منتقدان به دلیل نظر بسیار نزدیکشان کمال تشکر را داریم :n02:
شماره 2 رو بازی نکردم ولی فکر کنم بازی کنم خوشم بیا.
شماره های 4 و 8 و 10 رو هم بازی نکردم که مهم نیست :n02:
یه جوری بایونتا و DMC3 و اون بازی خارق العاده Commandos: men of courage رو جزو اینا میاورد تازه بهترم میشد :n02:
البته بازی خوب زیاد هست ولی دیگه توی 10 تای اول 10 تا بیشتر جا نمیشه :n02:

Layken
03-03-2015, 20:27
+ Gamesradar یکجورایی میشه وب سایت جدید دنیای گیم ازش نام ببریم.

چون این سایت از ترکیب سه سایت معتبر CVG - EDGE - و خود Gamesradar تشکیل شده و منتقدانشون یک جا جمع شدن و الان برای خودش غولی شده.

الان هم توی این لیست کاملا معلومه که نشانه هایی از هر سه سایت دیده میشه.

نکته قابل توجه برای من حضور 6 بازی تمام ژاپنی در بین 10 تا و 5 تا گزینه اول هم تماما بازی های خالص ژاپنی هستن که نشون میده هنر نزد ژاپنی ها هست و بس :دی

vahidgame
04-03-2015, 21:20
احسنت ...
یعنی درست ترین، عادلانه ترین، منطقی ترین و بهترین رنکینگی بود که تا حالا اومده ...
از منتقدان به دلیل نظر بسیار نزدیکشان کمال تشکر را داریم
شماره 2 رو بازی نکردم ولی فکر کنم بازی کنم خوشم بیا.
شماره های 4 و 8 و 10 رو هم بازی نکردم که مهم نیست
یه جوری بایونتا و DMC3 و اون بازی خارق العاده Commandos: men of courage رو جزو اینا میاورد تازه بهترم میشد
البته بازی خوب زیاد هست ولی دیگه توی 10 تای اول 10 تا بیشتر جا نمیشه
حالا گزینه 4 رو که میگی بازی نکردی یه بازی انحصاری یه کنسولیه که همه ندارن و خیلی ها می تونن برای نرفتنش بهونه داشته باشن گزینه 10 هم حالا میگیم انحصاری PS2 بوده و حالا در نظر نمی گیریم که توی پی سی هم حتی میشه اونو با شبیه ساز بازی کرد ولی دیگه گزینه 8 رو چه طور میگی مهم نیست و بازی نکردی؟! :دی
دیگه هر جوری حساب کنی روی پی سی رو کنسول راحت همه نوع نسخه ای از اون موجوده و راحت قابل دسترسه
اگه این سری رو کلا تجربه نکنی نصف عمر گیمریت بر فناست :دی
حتی شماره یکش هم با اون گرافیک قدیمیش هنوزم ارزش رفتن داره

+ Gamesradar یکجورایی میشه وب سایت جدید دنیای گیم ازش نام ببریم.

چون این سایت از ترکیب سه سایت معتبر CVG - EDGE - و خود Gamesradar تشکیل شده و منتقدانشون یک جا جمع شدن و الان برای خودش غولی شده.

الان هم توی این لیست کاملا معلومه که نشانه هایی از هر سه سایت دیده میشه.

نکته قابل توجه برای من حضور 6 بازی تمام ژاپنی در بین 10 تا و 5 تا گزینه اول هم تماما بازی های خالص ژاپنی هستن که نشون میده هنر نزد ژاپنی ها هست و بس :دی
اون سایت هایی هم که HL به عنوان بهترین بازی انتخاب می کنن و کلا بازی های غربی هم توی لیستشون زیاده هم یعنی اینکه هنر نزد غربی ها هست و بس؟ :دی
البته کلا هنر نزد ایرانی ها هست و بس :دی

+

لیستو یکمی دقیقتر نگاه کردم خیلی عجیبه بازی هایی مثل دیابلو و استارکرفت و Baldur's gate توی لیست دیده نمیشن!
کلا اینا به بازی های کلاسیک پی سی کمتر توجه کردن به خصوص از یه سری از بازی های نقش آفرینی و استراتژی پی سی نمیشه گذشت
من خودم TWD رو دوس دارم ولی دیگه یکمی زیاده رویه اونو توی 30 تا بازی برتر تاریخ قرار داد و یه سری بازی های کلاسیک نباشن!
از خود بازی های کنسولی هم چند تا گزینه بزرگ جا موندن مثل کرش

20 تای اول همون طور که گفتم خوبن
ولی از اون قبلتر یه چیزای عجیبی دیده میشه و آدم احساس می کنه کسانی که لیست رو تهیه از گیمرهای جدیدن :دی
آخه بعضی بازی های چند سال اخیر به خصوص نسل هشتم خیلی سخته بشه توی لیست 100 بازی برتر تاریخ قرار دادش و به جاش از بازی های انقلابی و کلاسیک گذشت

Alireza.M67
06-03-2015, 17:01
حالا گزینه 4 رو که میگی بازی نکردی یه بازی انحصاری یه کنسولیه که همه ندارن و خیلی ها می تونن برای نرفتنش بهونه داشته باشن گزینه 10 هم حالا میگیم انحصاری PS2 بوده و حالا در نظر نمی گیریم که توی پی سی هم حتی میشه اونو با شبیه ساز بازی کرد ولی دیگه گزینه 8 رو چه طور میگی مهم نیست و بازی نکردی؟! :دی
دیگه هر جوری حساب کنی روی پی سی رو کنسول راحت همه نوع نسخه ای از اون موجوده و راحت قابل دسترسه
اگه این سری رو کلا تجربه نکنی نصف عمر گیمریت بر فناست :دی
حتی شماره یکش هم با اون گرافیک قدیمیش هنوزم ارزش رفتن داره

والا خیلی وقته که Orange box رو گرفتم !
یه ذره ازش بازی کردم...
شوتره :n03:
خیلی با سبک شوتر ارتباط برقرار نمی کنم ...