PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از چه خریدهایی راضی یا ناراضی بودم**مواد غذایی

ملا نصرالدین
28-02-2015, 12:45
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اغا ما امروز رفتیم خرید یه دوغ... خریدیم دوغ نگو ،بگو اب شور....

یه رب خریدم فقط یه ربع داشتم فکر میکردم ایا این ربه؟نه رنگ داره.نه طمع.

ولی

یه چایی خریدم وقتی درست میکنم همسایه ام میاد زنگ در رو میزنه میگه قربونت بوی چای کل محل رو برداشته .یه استکان هم واسه ما بریز

از چه خریدهایی راضی یا ناراضی بودید؟

رضایت:

از سس هزارجزیره دلوسه راضی ام.خیلی خوشمزه است

از رب گوجه چاشنی راضی ام
از گلاب ربیع به شدت راضی ام
از شیر و شیرکاکائو دامداران راضی ام
از پنیر روزانه راضی ام
از ماکارونی زر ماکارون هم راضی ام

عدم رضایت:

از روغن زیتون اویلا به شدت ناراضی ام.

befermatooo
28-02-2015, 13:01
یه چایی خریدم وقتی درست میکنم همسایه ام میاد زنگ در رو میزنه میگه قربونت بوی چای کل محل رو برداشته .یه استکان هم واسه ما بریز

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

------

برخی مواد غذایی رو خودمون درست میکنیم و از بیرون نمیگیریم مثل آبلیمو ، رب ، ماست ، دوغ ، روغن ( بجاش از دمبه استفاده میکنیم برا مصرف شخصی ) آلو خشک و ... ، مربا و خیلی چیزا . بخاطر همین دقیقا نمیدونم از چی مثال بزنم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رضایت :

از روغن سرخ کردنی طبیعت راضی هستیم .

برنج طارم و نیم دانه هاشمی ( کشت شهر امل )

پفک مینو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مصرف ماکارونی ما تو منزل مانا هست . بقیه رو امتحان نکردیم تا حالا

عدم رضایت :

روغن طلایی ( سرخ کردنی ) با طهم زعفران که واقعا حال بهم زنه . باهاش املت درست کردم و 10 تا تخم مرغ محلی ریختم توش اما فقط طعم زعفران میداد و بزور خوردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا فقط همینا

Atghia
28-02-2015, 20:14
مدتی میشه از نان های بسته بندی شده ی نیکان استفاده میکنیم
خصوصا تافتون جو
خیلی راضی هستم

:n17:

+

پنیر سفید پگاه رو با هیچ پنیر دیگه ای اعم از خامه ای و زیره ای و لیقوان و سنتی و ...عوض نمیکنم .بسیار عالی

javad34
28-02-2015, 20:26
من عاشق سس گوجه فرنگی کاله هستم خودش به تنهایی مزه پیتزا میده.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bas ali
28-02-2015, 21:22
سس سیر دلوسه هم خیلی خوش مزه هست
محصولات کاله فقط دارن اسم برندش رو میگیرن وگرنه جدیدا خیلی بی کیفیت و بد شدن . مثلا جوجه کباب هاش قبلا عالی بود ولی جدیدا افتضاح معلومه مرغ کهنه استفاده میکنن . ناگت هم افتضاح ، همبرگر هم همینطور . بستنیش هم گرون شده و بد مزه !!!
برنج 5 ستاره فلاح بسیار عالی

djbehnam73
28-02-2015, 21:39
چه تاپیک با حالی :n02:
چند وقت پیش یه پنیر پگاه گرفتم که کلا بگم اون گچی که به دیوار میمالیم از اون نرم تر بود :n08:

Atghia
06-03-2015, 12:39
از قهوه ترک لایت پندار راضی نبودم
زیادی لایت هست و مقدار مصرف برای طعم ایده ال بالا میره

از قهوه ترک با هل لمیز راضی هستم
طعم باحالی داره تا حالا قهوه با هل نخورده بودم :دی

از دوغ زالی بسیار راضی هستم
طعم دوغ محلی درجه یک

ehsan_iace
05-04-2015, 21:14
نارضایتی از دو محصول :

پنیر محلی رامک که خیلی بدطعم و بیمزه بود و انگار که کره را به پنیر ترکیب کنی جوری که طعم هیچکدام را نده!

سالاد اولویه مرغ "نامی نو" که مرغش تلخ بود و مزه بسیار بدی میداد و مجبور شدم بریزم دور!

Rossin
17-05-2015, 17:38
از سُس های دلوسه همه طعم هاش راضیم خیلی خوبن!
ماکارانی مصرفمون همیشه زر و مک بوده اما چند روز پیش از سر ناچاری سمیه خریدم خیلی خوب بود حالا نمیدونم چون من پختم خوب بود یا کلا خوبه :n08:

چای هم که فقط چای بهاره لاهیجان :n12: بو و طعمش ادمو زنده میکنه انگار وسط جنگل داری چای میخوری :D

شیرو کره و پنیرم مارک خاصی استفاده نمیکنم بیشتر از لبنیاتی محلمون میخریم مال تالشه خیلیم خوبه :n12:

از محصولات کاله خیلی ناراضیم بخصوص غذا های امادش اصلا جالب نیست :n21:
روغن لادن طلایی زعفرونش خیلی مسخرس فقط به درد برنج میخوره نه سرخ کردنی

پودر قهوه ترک شاهسوند هم خیلی بد مزه اس انگار داری شن و ماسه دم میکنی:n21:

Cyberlife
04-12-2015, 00:08
تن ماهی هامون گوشت خوشمزه و سفیدی داره و کارخونش توی کنارک چابهاره

ولی تن ماهی Galaxy گوشت تیره و بدمزه ای داره انگار که گربه ماهی توش ریختن :n21:

alijigari
24-12-2015, 00:18
در مورد نوشابه های انرژی زا
از بیگ بیر راضیم چون هنوز مزه ترشی داره و تقلبی نشده اما از هایپ و رد بول و سینرژی ناراضیم چون واقعا شیرینش میزه زیر دل ادم

استاد شیفو
31-12-2015, 22:33
..........

sanamrezaee
03-01-2016, 14:29
من از قهوه علی کافه بلک گلد خیلی راضی ام عطرش و طعمش فوق العاده است

ALEMIX
08-02-2016, 19:04
عرقیات گیاهی زهرا و گلابش کاملا راضی ام چون گلابش واقعا عالیه تن ماهی تن آ تن هم بدنیست میشه خوردش

omid.pari
29-09-2016, 10:11
با سلام
لطفا تجربیاتتون رو از آب جو های بدون الکل برند خارجی که در بازار ایران موجوده رو هم بگین
با تشکر

bas ali
29-09-2016, 10:23
با سلام
لطفا تجربیاتتون رو از آب جو های بدون الکل برند خارجی که در بازار ایران موجوده رو هم بگین
با تشکر

ابجوهای شمس و عالیس کلاسیکشون از بقیه بهترن

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

p30g
29-09-2016, 10:40
حذفش کو
:n28: