PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمای خرید کنسول ایکس باکس 360

xfati
25-02-2015, 14:48
دوستان من میخام یه کنسول بگیرم
بین خرید جیتگ شده و کپی خور شده موندم
ممنون میشم کمکم کنید یه چندتا سوال دیگه هم هست که بازم ممنون میشم بهم بگید
1-اگه جیتگ شده بگیرم همه بازی های جدید و قدیمی رو اجرا میکنه ؟؟؟؟
1-اگه جیتگ شده بخرم باید حتما دیسک رو بریزم اول رو پی سی بعد کپی کنم تو هارد ؟ یعنی نمیشه با همون دی وی دی رام کنسول کپی کنم تو هارد ؟
2-من برا خونه کنسول میخام ارزش داره جیتگ شده بخرم ؟یا همون کپی خور lt3 بهتره ؟؟؟
3-اول کنسول بگیرم بعد ببرم جیتگ کنم یا جیتگ شده بخرم هم فرقی نداره ؟ کنسول نو میخام البته دسته دوم نمیخام
4-نیو اسلیم جیتگ شده خوبه ؟یا همون اسلیم بگیرم ؟
5-اگه اوکی شد کنسول جیتگ بگرم چی چیز هایی رو داخل همون مغازه چک کنم ؟ چون من خودم شهر جم هستم باید برم شیراز بگیرم کنسول ...ممنون میشم کمکم کنید که همونجا تستش کنم

joykiller360
25-02-2015, 22:54
سلام... من یه سوال دارم چرا میخواهین جی تگ شده بگیرین؟

xfati
27-02-2015, 01:17
خوب وقتی میشه بازی ها رو کپی کنیم رو هارد چرا اینکارو نکنیم
اخه اونجوری باید کلی پول بازی بدیم
ولی اینجوری دوستام زیاد دارن بازی میارم به راحتی کپی میکنم تو هارد دیگه

aha2012
10-03-2015, 21:41
دوستان من میخام یه کنسول بگیرم
بین خرید جیتگ شده و کپی خور شده موندم
ممنون میشم کمکم کنید یه چندتا سوال دیگه هم هست که بازم ممنون میشم بهم بگید
1-اگه جیتگ شده بگیرم همه بازی های جدید و قدیمی رو اجرا میکنه ؟؟؟؟
1-اگه جیتگ شده بخرم باید حتما دیسک رو بریزم اول رو پی سی بعد کپی کنم تو هارد ؟ یعنی نمیشه با همون دی وی دی رام کنسول کپی کنم تو هارد ؟
2-من برا خونه کنسول میخام ارزش داره جیتگ شده بخرم ؟یا همون کپی خور lt3 بهتره ؟؟؟
3-اول کنسول بگیرم بعد ببرم جیتگ کنم یا جیتگ شده بخرم هم فرقی نداره ؟ کنسول نو میخام البته دسته دوم نمیخام
4-نیو اسلیم جیتگ شده خوبه ؟یا همون اسلیم بگیرم ؟
5-اگه اوکی شد کنسول جیتگ بگرم چی چیز هایی رو داخل همون مغازه چک کنم ؟ چون من خودم شهر جم هستم باید برم شیراز بگیرم کنسول ...ممنون میشم کمکم کنید که همونجا تستش کنم

سلام دوست من
مبارک باشه:n05:
جیتگ همون کپی خوره.(کپی خور: lt3 و jtag):n01:
1-بله اجرا میکنه
1-شما که جیتگ میکنی بازیو برات میریزن روی هارد.دیگه نیازی به خرید دیسک نیست.بعد اینکه بستگی به جاییکه برات جیتگ میکنن ممکنه که درایو کنسولتو غیرفعال کنن.چون تو جیتگ زیاد از درایو استفاده نمیشه
2-بستگی به خودت داره.ولی من خودم به شخصه lt3 رو بیشتر ترجیح میدم(به دلیل بازی کردن آنلاین)
3-بهتره که کنسول بخری بعد کپیش کنی.چون ممکنه دستکاریهایی کنن بعضی از این مغازه دارها(متاسفانه)
4-جفتش یکیه فقط جدیده قابش عوض شده
5-اجرا شدن بازیها.گیر نکردن بازیها حین لود بازی و .....

در کل دردسر lt3 از جیتگ کمتره.شما lt3 که میکنی فقط دیسک بازیو تهیه میکنی و میذاری داخل کنسول و تمام.اگرم روزی خواستی بازی ای رو آنلاین بزنی به کمکت میاد lt3.فقط حواست باشه موقع خرید دیسک بازی به طرف بگی که پچ شده بزنه بازیهارو برات و برای محیط لایو(آنلاین بازی کردن) میخوای دیسکو

امیدوارم توضیحاتم مفید باشه برات دوست عزیز.بازم سوالی داشتی بپرس :)