PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عاقبت چشم چرونی داخل اتوبوس !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

m-530
25-02-2015, 14:10
دوستان اینجا انجمن سرگرمی هست . حیف دیدم اینو براتون تعریف نکنم .

ببینید و عبرت بگیرید از ماجرای داخل اتوبوس :

موضوع از این قراره که دیروز عصر برای رفتن به مقصدم . ترجیح دادم به اتوبوس برم . رفتم داخل اتوبوس نشستم . خیلی راحت . بعد مسیر کمی طولانی بود . یک اقایی هم کنار من نشست سنش میخورد 27-28 سال باشه . که بسیار خوش اندام و چهارشون بود .بعد کمی گذشت . بعد دو تا پسر هم سوار اتوبوس شدند سنشون حدود 20 و 22 سال بود . که از این ها بودند که ابروشون رو برمیدارند و از این فشن و موسیخی ها .. :n09:

این دو نفر اومدند ته اتوبوس و سرپا بودند و قسمت خانم ها چشم چرونی میکردند . این دو نفر هم که از رو نمیفتند و پیش هم چیزی میگفتند و میخندیدند . و این موضوع ادامه داشت . و گاهی هم به دختر های مدرسه ای هم تیکه میانداختند و بلند بلند میخندیدند .بعد هی این موضوع ادامه پیدا کرد . چند نفر سن بالا بودند که از این کار بدشون میمود . و با نگاهی تامل برگنیز به این دو فرد نگاه میکردند . بعد من و این اقا که اول گفتم هم ته اتوبوس بودیم و صندلی اخر نشسته بودیم . که یکی از
این دو پسر گفت ببین اون دختره چقدر خوشگله . رفیقش با چشماش اشاره کرد و گفت بابا اونو میگم . بعد این رفیقش میگفت نمیدونم بعد هی چشم چرونی میکردند .بعد دیگه نشونی داد گفت اون که روسری شالی مشکی داره و مانتو قرمزه .
داستان از اینجا شروع شد . :n04: قیافه اون مردی بود که کنار من نشسته بود . مشخصات همون مشخصات همسر اون مرد بود که داخل اتوبوس نشسته بود . اقا بلند شد سرپا ...چشمت روز بعد نبینه . گفت چه غلطی کردی . گردن اون فرد رو طوری گرفت که قصد خفه کردن وی رو داشت . پسر میگفت به تو چه . و به شما ربطی نداره . این یارو گفت به همسر من با چشم بد نگاه میکنی . انقدر پسر رو زد باور کنید باور کنید به چی قسم بودم آنقدر این فرد رو زد صورتش به خون اغشته شده
بود . ته اتوبوس باریکه ای از خون راه افتاده بود . راننده اتوبوس اومد جدا کنه . سن بالا ها و ریش سفید ها اومدن وساطت کنن و نزارند. بعد زنش جیغ و داد و التماس که ولش کن ولش کن...زنش خدا و زمین و اسمون رو قسم میداد که ولش کنن . این یارو هم که به شدت عصبانی بود سر اون پسررو انقدر به شیشه اتوبوس کوبید که علاوه بر این که شیشه ترک خورده بود شیشه خونی شده بود .خلاصه اون پسر بیهوش شد و دوستش فرار کرد .
وقتی قضیه تموم شد و امبولانس اومد . این پسر بینی و .... . صورتش فکر کنم دیگر قابل تشخیص نبود . اون مرد هم دستگیر شد.

. امبولانس و ..اومدن پلیس و ترافیک به وجود آمده رو فقط تجسم کنید ...
این رو به هر کی میدونید تعریف کنید تا بدونه چشم چرونی چه عاقبتی داره ...حال اون مردک بدخت شد . معلوم نشد اون پسر بیهوش شود یا ..:n03:

B.Russell
25-02-2015, 14:41
مقدمات اینکه پسر کتک خورده امروز، یک متجاوز به زنان در آینده بشه فراهم شد !!

befermatooo
25-02-2015, 14:58
انشالله که اون پسر ضربه مغزی شده باشه و به درک نائل بشه و اون مرد هم تبرئه بشه انشالله :n10:

جونی کردن هم حدی داره . این افراد مطمئن باشید هیچ ابائی از تجاوز و ... ندارند .

تریپ روشنفکری هم نگیرید .

New Ray
25-02-2015, 15:21
به نظرتون اگه اون پسرها پشت شیشه ای بودن که صدای خنده و صحبت و واکنشها شون به سایرین منتقل نمیشد ، باز همونطور رفتار میکردن؟

befermatooo
25-02-2015, 15:26
به نظرتون اگه اون پسرها پشت شیشه ای بودن که صدای خنده و صحبت و واکنشها شون به سایرین منتقل نمیشد ، باز همونطور رفتار میکردن؟

نمیخوام تاپیک دوستمون خدای نکرده منحرف بشه .

اما بخاطر چند تا اراذل و نفهمم که نباید ملت رو تو حصار قرار داد .

اگه اینطوره پس باید اتوبوس و مترو زنانه بشه . پیاده رو ها زنانه و مردانه بشه که شاید اینجوری بشه از اینگونه اتفاقات جلوگیری کرد .

فدراسیون فوتبال هم با همین فکر بانوان رو راه نمیده به ورزشگاه . میخواد جلوی این واکنشها رو بگیره !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:n13:

Atghia
25-02-2015, 18:31
امان از انسانهای جوگیر!
هم اون دوتا جوجه جوگیر بودن
هم اون اقا
دیگه قاتل نگرفته بوده که!:n15:
نمیشه قضاوت کرد
هرچی بگی این شائبه پیش میاد که باز تریپ روشنفکری گرفته یا باز تریپ انقلابی برداشته:n22:

aghazadeh_hastam
25-02-2015, 19:05
حقش بوده . ولي اين جور كتك زدن هم منطقي نبود .

albertxx
25-02-2015, 19:09
دستش درد نکنه !
میزد از کمر نصفش میکرد !

m-530
25-02-2015, 19:19
دوستان عکس العمل شما چی بود ؟

clau
25-02-2015, 19:19
حیف اون مرده که زندگیش به خاطر 2تا جوجه فکلی خراب کرد

فوقش باید 2تا چک میخابوند دم گوش این پسره- برق از سرش بپره :n31:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
25-02-2015, 19:22
سلام.
کار خوبی کرد . باید بیشتر میزد .
ولی باید سیاستمدارانه میزد .
میزد ولی نه تو صورتش.
میزد دل رودشو داغون میکرد.:n25::n25::n25::n25:

amir deja vu
25-02-2015, 19:58
هر وقت همچین اتفاقاتی را میشنوم همیشه این جمله کلیشه ای میاد تو ذهنم و مرورش میکنم: اگه آقایون دختر و خانوم های غریبه رو به چشم ناموس خودشون و جای خواهر مادر خودشون ببینن جامعه جای امن تری میشه و...

نمیدونم چه قدر این جمله رو قبول دارین یا باهاش مخالفین ولی بیشتر مثه رویا میمونه!
به شخصه تا حالا یادم نمیاد به دختر یا خانومی تو خیابون تیکه پرونده باشم یا بی احترامی کرده باشم و بشینم به کارم بخندم ! ولی تیکه پروندن به یه خانوم در حضور مردش اوج بیشرمیه! نمیدونم برخورد درست و منطقی چیه در این شرایط؟ ولی میدونم ما با توجه به فرهنگی که توش بزرگ شدیم عکس العمل نشون ندادن در برابر این قضایا رو بی غیرتی به حساب میاریم برای مرد.

اما یه چیزی که میخوام بهش فکر کنیم اینه که اگر اون دوتا پسر همینطور به تیکه پروندن و خندیدن به دخترا ادامه میدادن (غیر از خانوم اون آقا) بازم اون آقا اعتراض میکرد؟ یا آقایون غریبه دیگه اعتراض میکردن؟ اصلا وظیفه ما هست که عکس العمل نشون بدیم در برابر توهین به خانومای غریبه؟

javad34
25-02-2015, 20:20
اون مرد خیلی اشتباه کرد حاالا معلوم نیست کی آزاد بشه تا کی بازداشت باشه پسره رضایت بده..

من خودم با بابام و داداشم تو ماشین بودیم.تو ماشین خودمون یه ماشین دیگه فش مادر داد مادرمم تو ماشین بود.ما خودمونو به نشنیدن زدیم. وگرنه مگه کاری داشت کتک زدن اون 2 پسر؟ و بعدش برو کلانتری هزار تا گرفتاری.

عمو حسن خودم یه نفر به عمم بد نگاه کرد این بیشعور برداشت یارو رو هل داد سرش خورد لب جدول مُرد.عموم نصف عمرشو حبس بود. حالا اینکه چه طوری آزاد شد بماند.

اون پسر که نمیدونست اون خانم همسر اون آقاست.بنابر این اگه میدونست هزار سال همچین غلطی نمیکرد.

یه بار خودم تو کوچه بودم 4 تا پسر بچه 20 ساله به خواهرم که از من 20 قدم جلوتز بود گفت جووووون.. من نرفتم بزنمشون..چون اونا نمیدونستن اون خواهر منه..چون فاصلم اندازه نصف کوچه بود باهاش.وقتی رسیم بهشون وایسادم 10 ثانیه به همشون چپ چپ نگاه کردم. همشون فهمیدن قضیه چیه ساکت شدن ترسیدن .حالا اگر میرفتم میزدمشون اونا هم میزدن منو ناکا رمیکردن...همون نگاه چپ من باعث شد اونا تو این چند سال هر وقت من رد میشم سلام هم میدن با هم رفیق شدیم اصلا بعد هم فهمیدن خواهرمه کلی عذر هی کردن گفتن شرمنده

sansa
25-02-2015, 20:27
اون مرد خیلی اشتباه کرد حاالا معلوم نیست کی آزاد بشه تا کی بازداشت باشه پسره رضایت بده..

من خودم با بابام و داداشم تو ماشین بودیم.تو ماشین خودمون یه ماشین دیگه فش مادر داد مادرمم تو ماشین بود.ما خودمونو به نشنیدن زدیم. وگرنه مگه کاری داشت کتک زدن اون 2 پسر؟ و بعدش برو کلانتری هزار تا گرفتاری.

عمو حسن خودم یه نفر به عمم بد نگاه کرد این بیشعور برداشت یارو رو هل داد سرش خورد لب جدول مُرد.عموم نصف عمرشو حبس بود. حالا اینکه چه طوری آزاد شد بماند.

اون پسر که نمیدونست اون خانم همسر اون آقاست.بنابر این اگه میدونست هزار سال همچین غلطی نمیکرد.

یه بار خودم تو کوچه بودم 4 تا پسر بچه 20 ساله به خواهرم که از من 20 قدم جلوتز بود گفت جووووون.. من نرفتم بزنمشون..چون اونا نمیدونستن اون خواهر منه..چون فاصلم اندازه نصف کوچه بود باهاش.وقتی رسیم بهشون وایسادم 10 ثانیه به همشون چپ چپ نگاه کردم. همشون فهمیدن قضیه چیه ساکت شدن ترسیدن .حالا اگر میرفتم میزدمشون اونا هم میزدن منو ناکا رمیکردن...همون نگاه چپ من باعث شد اونا تو این چند سال هر وقت من رد میشم سلام هم میدن با هم رفیق شدیم اصلا بعد هم فهمیدن خواهرمه کلی عذر هی کردن گفتن شرمنده

به نظرم بهترین جواب ، حتی اگر نزدیک طرف هم گفتن . خود طرف اصلا جوابی نده و سریع اونجا رو ترک کنه .

دقیقا منم یک بار تو ماشین تیکه بسن . میخواستم برم تیکه تیکه کنم اون 4 نفر رو ..که پدرم تو ماشین کنترلم کرد و منم خشمم رو کنترل کردم .

Atghia
25-02-2015, 20:38

اقا حداقل رفیق نمیشدی باهاشون دیگه:n15:

amir deja vu
25-02-2015, 20:59

اونا نمیدونستن خواهرته ، تو که میدونستی؟!

امید رض
25-02-2015, 21:09
50درصد مردی که کتک زده اشتباه کرده
50درصد هم اون چشم چرون کارش اشتباه بوده
ولی تودادگاه یا پلیس مملکته ما 99درصد کتک زنرو
و1درصد چشم چه رونرو
حالا این وسط کتک زنه
یا میره زندان که زنه طلاق میگیره یا اعدام یا پول دیعه
:n30:
نتیجه گیری یا اعدام وطلاق یا بی غیرتی:n35:

نام تایپیک بهتربود میزدید عاقبت کتک زدن ادم چشم چرون

Sh-Meteor
25-02-2015, 23:08
در اینکه اون دو تا جوون اشتباه کردن و کارشون زشت بود، شکی درش نیست.

اما به نظرم اون آقایی که اون ته نشسته بود هم جلوی بقیه افراد اتوبوس، جو گرفته بودش!

vroom
25-02-2015, 23:10
اقا حداقل رفیق نمیشدی باهاشون دیگه:n15:
:دی
یعنی حداقل چند دقیقه ای خندیدم:دی
مرسی:دی

/////////////////
من الان نتیجه ی اخلاقی داستان رو متوجه نشدم

از دیدگاه دو پسر:
خب ما که پولدار نیستم که بنز و بی ام و داشته باشیم بریم بالا شهر دور دور و به جنس ضعیف متلک بگیم و چشم چرونی و اینا که اونطوری هم خدا رو خوش بیاد و هم بنده ی خدا رو
مجبوریم بریم توی اتوبوس چشم چرونی کنیم
نتیجه اینکه از این به بعد بیشتر مراقب باشیم و زیرآبی چشم چرونی کنیم که کسی داخل اتوبوس متوجه نشه و بزنه یاورمون رو استاد کنه!:دی

از دیدگاه اقای متاهل:
اگه متاهل هستیم و همسرمون چهره ی زیبایی داره سوار اتوبوس نشیم آقا جان و احیانا اگه شدیم استانه ی تحمل مون رو تقویت کنیم؟ یا حداقل یارو رو جوری بزنیم که دیگه حداقل یاورش استاد نشه:دی

لطفاً اگر کسی نتیجه رو درک کرد بنده از جهالت در بیاره
باتشکر

soroosh_cz
25-02-2015, 23:51
3 اشتباه
1) چشم چرانی پسرها
2) مرد ضارب که پسر رو کتک زد و قطعا باید دیه ای بده که از فرداش بذاره همسرش رو بشورن ولی چیزی نگه :n09:
3) حتما همسر ضارب هم بد لباس پوشیده که تو چشم بوده و انگشت نما شده... وگرنه حتی چشم چرونها هم هر کسی رو دید نمیزنن.

قطعا اگر همسر اون خانم، یه داد و بیداد درست و حسابی راه مینداخت و کاری میکرد که تنبان چشم چران خیس شود، یا مثلا پسر رو میگرفت، می برد معرفیش میکرد و والدینش رو احضار میکرد، خیلی خیلی تاثیرش بیشتر بود تا اینکه بزنه طرف رو نفله کنه و حال طرف رو از اسلام و ... بهم بزنه.

یکمی سیاست تو اعمال داشته باشیم، عالی میشه.

aghazadeh_hastam
25-02-2015, 23:54

اسكار غيرت

Alireza SM
26-02-2015, 00:04
اون آقایی که این کارو کرده یه مدت میره زندان یا دیه سنگین میده. اون پسره هم فردا پس فردا یا اسیدپاش میشه یا عضو تیم متجاوزین گروهی.

SADEGH 7
26-02-2015, 00:08
3 اشتباه
1) چشم چرانی پسرها
2) مرد ضارب که پسر رو کتک زد و قطعا باید دیه ای بده که از فرداش بذاره همسرش رو بشورن ولی چیزی نگه :n09:
3) حتما همسر ضارب هم بد لباس پوشیده که تو چشم بوده و انگشت نما شده... وگرنه حتی چشم چرونها هم هر کسی رو دید نمیزنن.

قطعا اگر همسر اون خانم، یه داد و بیداد درست و حسابی راه مینداخت و کاری میکرد که تنبان چشم چران خیس شود، یا مثلا پسر رو میگرفت، می برد معرفیش میکرد و والدینش رو احضار میکرد، خیلی خیلی تاثیرش بیشتر بود تا اینکه بزنه طرف رو نفله کنه و حال طرف رو از اسلام و ... بهم بزنه.

یکمی سیاست تو اعمال داشته باشیم، عالی میشه.

چه ربطی به اسلام داشت الآن؟ :n13:
مسلمون و غیر مسلمون نداره که. هر کسی رو همسرش حساسه.

vahidgame
26-02-2015, 00:14
من اصلا برای اینجور چیزا فکرمو نمی ذارم و حتی ارزش یه دقیقه وقت گذاشتن رو هم نداره :دی

فقط تنها نکته ای که به نظرم می رسه اینه که اون شخصی که پسر رو زده کارش خیلی بدتره
متاسفانه اینجا اسمش رو می ذارن تعصب رو ناموس و اینجور چیزا
ولی کار این شخص بیشتر شبیه یه عقده درونی یا یه بیماری روانیه!
حالا اینکه کار اون پسرا بد بوده که شکی نیست و اون بحثش جداست
ولی دیگه واکنش اون شخص بیشتر برای فیلماست و بعد از این حادثه چه خوبه خودشو سریع به یه روانشناس نشون بده!
واکنش باید نشون داد ولی نه اینقدر تخیلی...

امید رض
26-02-2015, 00:22
ادم اگه عقل داشته باشه همچین زنیو نمیبره تو مکان عمومی به همه نشون بده :n02:
یا اگه میبره تومکان عمومی باید جلوخودشو بگیره
هرکی خربزه میخوره باید پایه لرزش بشینه
بعله اگه این جا اروپا بود یارو چشم چرونرو میزدی له لورده میکردی میرفتی زندان بعد5روز ازاد میشدی از دوباره میومدی بیرون راحت واسوده
ولی توکشور ما ناداوری زیاده توچین یارورو بدون هیچ حکمی وحاشیه ای اعدام میکنن ولی اینجا تااا میلیارد ها سال بخواطر کتک زدن وضرب وشتم وقتل یک انسان که حقش بوده لعنت بهت میفرستن کلی میندازنت توچاله اینو میگن غیرت :n35:بی غیرت باشی بهتره
مثل این میمونه که یکی بره دزدی خونه شوما بزنی پایه دزد رو بشکونی اونم بره به قاضی شکایت کنه شمارو بندازه زندان وکلی دیه هم بدین اونوقت اون دزد راحت بچرخه این جمله واقعیت داره دیدم که میگما

omidscafild
26-02-2015, 00:44
همسر اون آقا اصن متوجه این دو نفر نشده بود و چقد خوب بود که این فرد به یه تذکر کلامی چه بسا تند اکتفا کنه تا شأن خودش رو جلوی همسرش و بقیه حفظ کنه . در مورد کار اشتباه اون دو نفر هم که نمیشه حرفی زد . چشم چرونی به هر نحوی اشتباست . مخصوصا تو محیطی که عمومی هست .

یکی از دوستان گفت که باید حرفه ای میزد و تو صورتش نمیزد . برادر من چه فرقی میکنه . پزشکی قانونی رو برا اینجور چیزا گذاشتن . سر خودمونو که نمیخوایم گول بزنیم . بنظر شما با این کار اون دوتا جوون اصلاح میشن ؟! یا ازون بدتر اگه تا آخر عمرش ناقص بشه اون جوون بنظر شما حقش ـه به خاطر اشتباه دوره جاهلی این بلا سرش بیاد ؟!

ضمن اینکه این فیلما بدجور تأثیر خودشو گذاشته رو مردم . تو چ برق مشهد (همشهریا میدونن کجاست) تو جگرکی یه پسر جوون سر بد نگا کردن به یه پسر دیگه کشته شد ، اونم به این نحو که وقتی میاد بیرون از جیگرکی یه چاقو میخوره تو فرق سرش و درجا کشته میشه . یعنی به قول اندی فقط یه نگاه .

Reza Azimy_RW
26-02-2015, 01:13
منم یه خاطره این مدلی دارم
یه بار اومده بودم واسه یه کاری تهران موقع برگشتن تو اتوبوس دو تا دختر خانوم خوشگل(:دی بالاخره آدم میشینه جایی شاید بخواد یه نگاهی بندازه ببینه بقل دستش کیه با چشم چرونی اشتباه گرفته نشه) نشسته بودن دو تا پسر هم اومدن تو . یکیشون رفت کنار اون نشست اون یکی هم رفت کنار اون یکی دختره . هیچ کس هم اعتراضی نداشت لابد همدیگرو دوس داشتن دیگه به ما چه :دی
یه چند دقیقه که گذشت راننده اتوبوس اومد گفت بلند شید اونام گفتن نمیشیم سر همین بحثشون شد اون دو تا پسره یکشون هیکلی بود یارو رو بلند کرد کوبوندش به سقف :| راننده اتوبوسه هم عصبانی شد رفت ته اتوبوس با یه چاقو برگشت من همونجا کنار مرکز دعوا بودم بلند شدم جداشون کنم که یه دو تا چاقو از بیخ گردنم گذشت خلاصه منم در رفتم دیگه نفهمیدم چی شد اومدن جمعشون کردن رفتن :دی ولی آسیب جانی وارد نشد خدا رو شکر :دی

soroosh_cz
26-02-2015, 02:23
چه ربطی به اسلام داشت الآن؟ :n13:
مسلمون و غیر مسلمون نداره که. هر کسی رو همسرش حساسه.
من ربطش نمیدم، ولی خیلیا ربطش میدن... همونایی که میخوان ایراد بگیرن.

Mr_100_dolari
26-02-2015, 03:34
وقتی طرف و گرفتن انداختن زندان یه دیه حسابی هم براش بریدن میفهمه اگر خیلی تعصب داره دست زنش و بگیره با آژانس یا دربستی بره ... تازه بره خدا رو هم شکر کنه همون دو تا بچه ایی که گفتی از روی بچگیشون این کارو کردن تو جیبشون یه چاقو نبوده که دربیارن و تا یارو بخواد قلدری کنه بفرستنش سینه قبرستون ...

عین این اتفاق تو مترو دیده بودم که مردها چون شلوغ بودن رفته بودن تو قسمت زنها بعد یارو که غیرتی شده بود داشت اون وسط دولت تعیین میکرد که چرا مردا اومدن این سمت یکی نبود بهش بگه آقایی شما که خیلی آقایی از اول شلوغی مترو رو که دیدی اولین بارم نیست که می بینی مردها میرن تو قسمت زن ها پس به جای اینکه دولت تعیین کنی و بزنی تو دهن ملت اگر غیرتی شدی دست کن تو جیبت با شخصی برو اگرم پول نداری خط یازده طی طریق کن عاغایی ...

Mehrshad-msv
26-02-2015, 03:54
امان از انسانهای جوگیر!
هم اون دوتا جوجه جوگیر بودن
هم اون اقا
دیگه قاتل نگرفته بوده که!:n15:
نمیشه قضاوت کرد
هرچی بگی این شائبه پیش میاد که باز تریپ روشنفکری گرفته یا باز تریپ انقلابی برداشته:n22:

مرد باغیرتش زندست بانو با کمالاتش. رحم ا... علیه:n02:

Mehrshad-msv
26-02-2015, 03:57
منم یه خاطره این مدلی دارم
یه بار اومده بودم واسه یه کاری تهران موقع برگشتن تو اتوبوس دو تا دختر خانوم خوشگل(:دی بالاخره آدم میشینه جایی شاید بخواد یه نگاهی بندازه ببینه بقل دستش کیه با چشم چرونی اشتباه گرفته نشه) نشسته بودن دو تا پسر هم اومدن تو . یکیشون رفت کنار اون نشست اون یکی هم رفت کنار اون یکی دختره . هیچ کس هم اعتراضی نداشت لابد همدیگرو دوس داشتن دیگه به ما چه :دی
یه چند دقیقه که گذشت راننده اتوبوس اومد گفت بلند شید اونام گفتن نمیشیم سر همین بحثشون شد اون دو تا پسره یکشون هیکلی بود یارو رو بلند کرد کوبوندش به سقف :| راننده اتوبوسه هم عصبانی شد رفت ته اتوبوس با یه چاقو برگشت من همونجا کنار مرکز دعوا بودم بلند شدم جداشون کنم که یه دو تا چاقو از بیخ گردنم گذشت خلاصه منم در رفتم دیگه نفهمیدم چی شد اومدن جمعشون کردن رفتن :دی ولی آسیب جانی وارد نشد خدا رو شکر :دی

برای ماهم پیش امد از کاشون به شهر خود باز می گشتیم دختره اومد کنار ما سریع دختر خاله شد. حالا ماهم صندلی جلو ملتم قاطی... یه اوضایی شد بیا و ببین. ولی دختره چه رویی ئتشت دمش گرم بیخیال نشد و تا اخرین لحظه مقاومت کرد!:n02:

Mehrshad-msv
26-02-2015, 04:05
من اصلا برای اینجور چیزا فکرمو نمی ذارم و حتی ارزش یه دقیقه وقت گذاشتن رو هم نداره :دی

فقط تنها نکته ای که به نظرم می رسه اینه که اون شخصی که پسر رو زده کارش خیلی بدتره
متاسفانه اینجا اسمش رو می ذارن تعصب رو ناموس و اینجور چیزا
ولی کار این شخص بیشتر شبیه یه عقده درونی یا یه بیماری روانیه!
حالا اینکه کار اون پسرا بد بوده که شکی نیست و اون بحثش جداست
ولی دیگه واکنش اون شخص بیشتر برای فیلماست و بعد از این حادثه چه خوبه خودشو سریع به یه روانشناس نشون بده!
واکنش باید نشون داد ولی نه اینقدر تخیلی...

انشاا... زن گرفتی می بینمت! داداش داستان یچیدست! غیرت زدن و کشتن نیست. در ضمن رفتار این اقا توجه داشته باش که فقط برای همسر خودشون نبوده این دو جوون ناکام بیش از حد اندازه مکان عمومی داشتن رفتار می کردند و نعره شیر از واجبات بوده. اگر خواهر خودت هم تو اون اتوبوس بود مثل ماست نگاشون می کردی... تا به بی ادبیشون ادامه بدند!! هرچند موافقم رفتار طرف یکم زیادی راکی بازی بوده و لی خوب وقتی خشم در درون ادم برای مدت طولانی طلنبار بشه نتیجش همون آتیشست که خشک و تر رو باهم می سوزونه. طرف ادمه چوب که نبودهف هر عملی عکس العملی داره و لی خوب قبول دارم می تونست کلامی و با یکم جذبه مشکل و سروتهش رو جمع کنه!:n01:

New Ray
26-02-2015, 04:13

نمیخوام تاپیک دوستمون خدای نکرده منحرف بشه .

اما بخاطر چند تا اراذل و نفهمم که نباید ملت رو تو حصار قرار داد .

اگه اینطوره پس باید اتوبوس و مترو زنانه بشه . پیاده رو ها زنانه و مردانه بشه که شاید اینجوری بشه از اینگونه اتفاقات جلوگیری کرد .

فدراسیون فوتبال هم با همین فکر بانوان رو راه نمیده به ورزشگاه . میخواد جلوی این واکنشها رو بگیره !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:n13:

حصار؟؟ بوخودا من فقط یه سوال پرسیدُم!:n02: جواب احتمالا " خیر " هست.

منظورم اینه که اون افراد چنین فضای امن و مختلطی رو درست تجربه نکردند و حالا که موقعیتش پیش اومد، دارن تفریح ، کنجکاوی ، ابراز وجود ، و جلب توجه میکنن.
قطعا چشم چرانی با چشم انجام میشه نه با زبان و جملات حساسیت برانگیز به جنس مخالف. میشه گفت این هم نوعی بازی یا کنجکاوی جنسیتی هست که شخص میخواد شرایط و بسنجه و ببینه جنس مخالف چه واکنشی نشون میده. البته انتظار نداره که مثلا دختره بلند شه و بگه با من ازدواج میکنی؟ داره تجربه کسب میکنه و هر واکنشی براش جذابه حتی بی اعتنایی (که یعنی طرف داره حرص میخوره و من منتظرم جواب بده تا جوابشو بدم).

مورد بدتر هم اجرای شخصی قانون توسط ضارب بوده. بخشی از جزای متهم همینه که خودش قانون ساخته ، حکم داده و اجرا هم کرده. یعنی در هر سه قوه تخصص داره!
بنظر من چشم چرانها خودشون هم قربانی هستن ؛ ضارب هم جاهل و خودرای.
یکی از راههای جلوگیری از چنین شرایطی (البته غیر از حصار!:n02:) اینه که از دوران کودکی چنین محیطهای امنی تجربه بشه مثل مهدکودک و مدرسه و پارک و غیره؛ و کمی آموزشهای بهتر و کاربردی تر در مورد مسائل اساسی و اجتماعی انسان ( تفاوتهای جنسیتی و روانشناختی و روابط و فعالیتهای مشترک و ... ) تا پس از رسیدن به سن خاص و آزادی بیشتر، فکر نکنن جنس مخالف عجب چیز عجیبی هست!
این مشکل در آینده میتونه بدتر هم بشه چون آمار زاد و ولد و در نتیجه تنوع فرزندان در آشنا و فامیل هم رو به کاهش هست و نیاز به مهارتهای ارتباطی بیشتر حس میشه.

Mr_100_dolari
26-02-2015, 11:12
حصار؟؟ بوخودا من فقط یه سوال پرسیدُم!:n02: جواب احتمالا " خیر " هست.

منظورم اینه که اون افراد چنین فضای امن و مختلطی رو درست تجربه نکردند و حالا که موقعیتش پیش اومد، دارن تفریح ، کنجکاوی ، ابراز وجود ، و جلب توجه میکنن.
قطعا چشم چرانی با چشم انجام میشه نه با زبان و جملات حساسیت برانگیز به جنس مخالف. میشه گفت این هم نوعی بازی یا کنجکاوی جنسیتی هست که شخص میخواد شرایط و بسنجه و ببینه جنس مخالف چه واکنشی نشون میده. البته انتظار نداره که مثلا دختره بلند شه و بگه با من ازدواج میکنی؟ داره تجربه کسب میکنه و هر واکنشی براش جذابه حتی بی اعتنایی (که یعنی طرف داره حرص میخوره و من منتظرم جواب بده تا جوابشو بدم).

مورد بدتر هم اجرای شخصی قانون توسط ضارب بوده. بخشی از جزای متهم همینه که خودش قانون ساخته ، حکم داده و اجرا هم کرده. یعنی در هر سه قوه تخصص داره!
بنظر من چشم چرانها خودشون هم قربانی هستن ؛ ضارب هم جاهل و خودرای.
یکی از راههای جلوگیری از چنین شرایطی (البته غیر از حصار!:n02:) اینه که از دوران کودکی چنین محیطهای امنی تجربه بشه مثل مهدکودک و مدرسه و پارک و غیره؛ و کمی آموزشهای بهتر و کاربردی تر در مورد مسائل اساسی و اجتماعی انسان ( تفاوتهای جنسیتی و روانشناختی و روابط و فعالیتهای مشترک و ... ) تا پس از رسیدن به سن خاص و آزادی بیشتر، فکر نکنن جنس مخالف عجب چیز عجیبی هست!
این مشکل در آینده میتونه بدتر هم بشه چون آمار زاد و ولد و در نتیجه تنوع فرزندان در آشنا و فامیل هم رو به کاهش هست و نیاز به مهارتهای ارتباطی بیشتر حس میشه.

به نظرم آقای new ray حالا که از دوران کودکی بین افراد روابط محدود شده بهتر همین چند تایی جایی هم که تو جامعه از هم جدا نکردند مثل اتوبوس رو بینش یه چادر یا دیوار بلوکی بکشن تا برای کسی هم شائبه درست نشه :دی چون اون شیشه که شما گفتی ممکنه با اینکه صدا رد نشه ولی نگاه احتمالا ازش رد میشه و باز هم ایجاد مشکل میکنه :n28:

در مورد مهارتهای ارتباطی هم که خدا بیامرزه پدر جم تی وی و فارسی 1 رو که همچین مسئولیت سنگینی به دوششون محول شده :دی

و من الله توفیق :n06:

New Ray
26-02-2015, 11:38
به نظرم آقای new ray حالا که از دوران کودکی بین افراد روابط محدود شده بهتر همین چند تایی جایی هم که تو جامعه از هم جدا نکردند مثل اتوبوس رو بینش یه چادر یا دیوار بلوکی بکشن تا برای کسی هم شائبه درست نشه :دی چون اون شیشه که شما گفتی ممکنه با اینکه صدا رد نشه ولی نگاه احتمالا ازش رد میشه و باز هم ایجاد مشکل میکنه :n28:

در مورد مهارتهای ارتباطی هم که خدا بیامرزه پدر جم تی وی و فارسی 1 رو که همچین مسئولیت سنگینی به دوششون محول شده :دی

و من الله توفیق :n06:

شوخی میفرمایید دیگه ؟
ویرایش : منظور من از شیشه ، قرار نگرفتن مستقیم در اون جمع بود نه حصار ! تاکسی قرن 19 هه مگه ؟ :n31:

روش حصار طبق معمول ساده ترین راهیه که به ذهن متفکرین! کشور ما میرسه و اجرا میشه. ولی خیلی خوش خیالیه ؛ داریم با این روشها فقط تاریخ هر چیز رو عقب میندازیم و این بین نسلهای میانی بیشتر عذاب میکشند. ما چه بخوایم چه نخوایم احتمالا آینده به سمت یکسان سازی و جهانی شدن پیش میره و نمیشه تا ابد هر کشوری اینطور متفاوت و شخصی عمل کنه. نمونش همین اختلافات قضائی حقوق بشر با یک نهاد هست که بجای جواب قانع کننده فقط صورت مسئله عوض میشه که اونها بهتره به فکر مشکلات خودشون باشند و غیره!
فقط داریم مسائل رو به تاخیر میندازیم تا خودمون با خیال آسوده از دنیا بریم ...

javad2015
26-02-2015, 12:13
کلا امثال این حیوونا تو جامعه زیادن...هم اون پسره که متلک میگفته .هم اون اقاهه که وحشی بوده.بهترین کار دوری ازشون هست.
یا اگه رفتی نزدیک باید زورشون رو بکنی.
هیکل باش هر کاری دلت میخواد بکن.

IRAN_KING
26-02-2015, 12:17
بزار جمع بزنم پسره چقدر دیه می گیره 2 3 تا دندون + بینی + جراحات اضافه = 50 میلیون شد !:n01:

اگه هر کی تو جامعه خودش بخواد قانون اجرا کنه که سنگ رو سنگ بند نمیشه ....

javad2015
26-02-2015, 12:20
کسی که میخواد متلک بگه باید ببینه هیکلش هم داره یا نه:n09:

New Ray
26-02-2015, 12:43
بعضی از نظرات ... !

یعنی فعال حقوق بشر بیاد همین تاپیک و بخونه وحشت میکنه !! :n02:

fg55
26-02-2015, 12:51

این حرف شما برای ایران ما صادق نیست
در جوامع قانون مدار که با مزاحمتهای جنسی برخود بسیار قاطع و کوبنده ای میکنند اما تو کشور ما چی ؟ خودتو کنترل کن برو شکایت کن یارو را میارند 50 تومن جریمه میکنند و تمام شد حالا این ادم دوبار به کار هاش ادامه نمی ده ؟ اگر هم بخوای خودت با متجاوز در بیفتی که باید منتظر دیه و زندان باشی پس هرگز منتظر احقاق حقوقت نباش .

یارو اومده دم خونه ی ما با تبر در رو شکونده و چه فضاحتی به پا کرده منهم بدون هیچ عمل فیزیکی و یا خشونت و ناسزایی دوربین دستم گرفتم دارم ازش فیلم میگیرم ...زنگ زدم 110 میگن برو دادگاه شکایت کن میگم مرتیکه ده دقیقه دیگه من توی سردخونه م جرم مشهوده باید اقدام کنی میگه بزار از قاضی کشیک سوال کنم ! قاضی هم فرموده هر دو بازداشت تا صبح بیان دادگاه !!! میگم من که دعوا نکردم واسه چی من باید تا صبح برم بازداشت میگه دستور قاضی هستش !!!؟؟
صبح رفتیم دادگاه گفتم شاهد دارم متن پیامکهایی که زده موجوده و صورتجلسه ی کلانتری هم هستش با تبر اومده در و شیشه شکسته و خواسته روی خونه نفت بریزه و اتش بزنه فیلم هم توی گوشیمه ...اقای قاضی (!) شما بپرسید از این طرف ببینید من بهش فوش دادم یا مزاحمت براش ایجاد کردم ؟ قاااضی گفتش یا رضایت میدی یا جفتتان باید برید زندان !!! گفتم اخه من چرا باید برم زندان ؟ مگه من گناه و جرمم چیه ؟ فرمود من اعصاب ندارم و تکرار نمیکنم ! بنده هم از اقای جنایتکار معذرت خواهی کرده و همه چی با خوبی و خوشی به پایان رسید !!!!! اینهم قانون !:n21:
خب من اگر بهمم هم چاقو بزنند دیگه توی این دادگاهها نخواهم رفت اگر عرضه ی تلافی بود تلافی میکنم بی سرو صدا و گرنه به طرف میگم شما راست میگید ...

Amir Hossein
26-02-2015, 13:06
دو تا خاطره تعریف کنم... :31:

گمونم اون عاقا تو اتوبوس اگه یه گوشمالی کوچیک میداد بس بود...
پارسال من خودم دم در دانشگاه منتظر یکی از اقوام بودم... دیدم از دور که داره میاد یه پسری هم هی سر به سرش میذاشت هی متلک بارش میکرد...اون فامیل ما هم همچین سرزبون نداشت سرشو انداخته بود پایین میرفت فقط... به من که رسید منم جنگی دست پسررو پیچوندم گفتم از خانوم معذرت خواهی کن بگو دیگه مزاحم نمیشم... اون عاقا هم همین کارو کردو همه چی تموم شد ( گمونم در همین حد بس بود :31: )

ولی درمورد اجرای قانون هم اینو بگم که خیلی جالبه

یکی از دوستان تعریف میکرد میگفت خونه بودیم...دیدیم یه فردی یوهو اومد تو خونه نفس زنان پرید تو یکی از اتاقا چسبید به دیوار...با چشای گرد شده گفت ترو خدا منو تحویل ندین :31:
اینا هم درو قفل کردن...بعد چند دقیقه پلیس اومده گفته انگار مجرم اومده خونه شما... صاحب خونه هم گفته بله درو بستم برید بگیریدش... پلبس گفته ما نمیتونیم بیایم تو خونتون حکم نداریم خودتون بیاریدش :| ... صاحاب خونه هم گفته برادر من .. من دارم میگم خودتون بیایید ببریدش دیگه... پلیسم قبول نکرده...یارو هم درو باز کرده دزده در رفته :31:
بعدم صاحب خونه رو به جرم همدستی با مجرم دستگیر کردن که دیگه خبر ندارم چیشد...

خلاصه موارد استثنا تو قانون زیاده :31:

bestmovie
26-02-2015, 13:34
این رفیقمون کلا عقلش تعطیل بوده به خاطر بچگی دو تا جوون بیست ساله گور خودش رو کند یه عده هم یاد گرفتند تا هر چی میشه ربطش میدن به غیرت آخه کتک زدن دو تا بچه غیرت میخواد از نگاه اسلامی هم بخوای نگاه کنی کلی حدیث و روایت هست
حضرت محمد (ص) : نیرومند بودن به کشتی گرفتن نیست نیرومند فقط کسی است که هنگام خشم خود را نگه دارد
اگه طرف مشکل جدی براش پیش نیاد باید نزدیک صد ملیون دیه بده چند سالی هم تو زندان آب خنک بخوره اونجا هم وقتی رفت توالت تمیز کرد میفهمه غیرت یعنی چی

Mr_100_dolari
26-02-2015, 13:56
بزار جمع بزنم پسره چقدر دیه می گیره 2 3 تا دندون + بینی + جراحات اضافه = 50 میلیون شد !:n01:

تازه پول درمانشم باید جدا بده و با همین حدود دیه که شما گفتی میره یه ماشین میخره و دیگه هم لازم نیست تو اتوبوس به مردم تیکه بندازه ... سوار ماشین میشه خیلی شیک و مجلسی ...

در ضمن توی کشور ما خیلی از این طریق (دیه گرفتن) دارند گذران زندگی میکنند طرف خودشو میندازه جلو ماشینت که بزنی بهش بره ازت دیه بگیره و ... احتمالا گذر امثال این اقا هم تا حالا به پزشکی قانونی نیافتاد...

خب من اگر بهمم هم چاقو بزنند دیگه توی این دادگاهها نخواهم رفت اگر عرضه ی تلافی بود تلافی میکنم بی سرو صدا و گرنه به طرف میگم شما راست میگید ...

واقعا اگر حوصله دادگاه رفتن و الاف شدن الکی رو ندارین راه خیلی خوبی هستش فقط مراقب باشید برا خودتون دردسر درست نشه ...

befermatooo
26-02-2015, 14:35
m-530 لااقل باهاشون می رفتی کلانتری و شهادت میدادی که بنده خدا بی تقصیره

دیه دادن به همچین ادمایی پوله زوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.N.A.P
26-02-2015, 17:09
من به شخصه شدیدا اعتقاد دارم که درحق هرکسی ظلم کنی ؛ همون ظلم نیز به شما برمیگرده ! حالا این ظلم میخواد هر چی باشه (چشم چرونی ، تیکه پرونی ، حق خوری و ...) برای همین هیچوقت نه دنبال چشم چرونی میرم نه تیکه پرونی

سه تا مشکل اساسی تو این داستان دیده میشه : اول ظاهر نامناسب خانوم که --> منجر به چشم‌چرونی 2 جوون شد که --> این باعث خشم زیاد اون مرد شد !

اگه ظاهر اون خانوم مشکل دار نبود ، چنین اتفاقی نمی‌افتاد. مطمئن باشید فقط اون 2 جوون تنها کسانی نبودند که داشتن اون خانوم رو چشم چرونی میکردن ! پس اون مرد باید کل جامعه رو کتک میزد دیگه !:n13: انصافا بی حجابی هم حدی داره دیگه ! من که یک مرد هستم ، بدنم پوشیده تر از بعضی از دختراست ! مخصوصا وقتی تو هوای سرد که کلاه میزارم ! :n02:

عنوان تاپیک میگه عاقبت چشم چرونی کتک خوردنه ! درسته ولی عاقبت چشم چرونی فقط کتک خوردن و آسیب جسمی نیست ؛ چشم چرونی و نگاه غیراخلاقی به ناموس دیگران ، علاوه بر اینکه باعث زوال فکری و عقلی میشه ، مطمئنا چنین آسیبی به ناموس خود شخص هم خواهد رسید.

آدمی که نتونه خشم خودشو کنترل کنه باید منتظر چنین بلاهایی باشه.

چشم‌چرونی و تیکه اندازی فراوان هست توی جامعه ! کوچیک و بزرگ هم معمولا نداره ! بار ها دیدم طرف 40 , 50 سالشه و روی موتور یا ماشین نشسته ، حواسش به دختر توی پیاده رو هست تا به جلو !
فاجعه های خیلی بزرگتری توی جامعه هست که آدم گریه‌ش میگیره و نگران آینده خودش میشه .

ملا نصرالدین
26-02-2015, 19:20
من به عنوان یک خانم وقتی ماجرا رو خواندم پیش خودم گفتم طرف دیگه خیلی خشونت به خرج داده.

ولی وقتی به همسرم گفتم خیلی جدی گفت اخیش.دلم خنک شد.دمش گرم خیلی خوب کاری کرد

یاد یه ماجرایی افتادم.

یک بار من و همسرم رفته بودیم بازار برای خرید.بعد از خرید همسرم رفت یک باربر پیدا کنه که وسایلی که از مغازه های مختلف خریدیم رو بذاره توی چرخ و ببره سمت ماشین.

همسرم جلو جلو رفت و من با فاصله 30 متر پشت سرش حرکت میکردم.
من دیدم که همسرم رسید به یه جایی که چند تا باربر ایستاده بودند با یکیشون صحبت کرد و بعد دعوا شد.همسرم هم رفت وسط دعوا
من فکر کردم که همسرم رفته به اون باربری که نوبتش نبوده گفته و باعث اختلاف شده
همینطور که به سمتشون میرفتم دیدم همشون ساکت شدند و منو نگاه کردند
بعد که از مقابلشون رد شدم دوباره دعوا شروع شد

طرفین دعوا قبل از ورود من :n34: :n24::n23::n25::n34:

طرفین دعوا در هنگام ورود من :n29::n29::n29::n29:
طرفین دعوا بعد از گذر من :n34::n25::n24::n34:

از همسرم پرسیدم چی شده؟
گفت هیچی ...من که داشتم درمورد بار با این اقا(باربر) صحبت میکردم انها سر یه موضوع دیگه دعواشون شد.من رفتم گفتم خانمم داره میاد این سمت.فحش ندید...:n29:

بندگان خدا هم صبر کردند من رد بشم بعد فحش بدن:n28:

مردها گاهی بدجور غیرتی میشن:n13:

Atghia
26-02-2015, 20:02
اقا از کجا که ظاهرش بد بوده؟:n23:
بعضی ها که کلا مریضن ! نگاه سن و قیافه نمیکنن فقط بلدن تیکه بندازن و چرت بگن
بعضی ها هم فقط کافیه طرف خوشگل باشه دیگه نمیتونه صورتشو شطرنجی کنه که!
البته قضاوت سخته ولی معلوم هم نیست بدحجاب بوده باشه!!

1376MAXIMUM
26-02-2015, 20:16
من این نکته رو تو زندگی واقعیم واقعا رعایت میکنم و برام خیلی مهمه ولی خوب گاها میبینم که برای دیگران مهم نیست
تو کشور ما این قدر شعور نداریم که یکیو که میبینیم حالا خوشکله یا هر چی دیگه فکر میکنیم طر باید بیاد بخوابه با ما دیگه یا مثلا خرابه یا ... من از این دیدگاه متنفرم وقتی هم میبینم هم چین چیزی خودم خیلی خجالت میکشم تو زن ها هم هست فقط مربوط به مرد ها نیست این کار زشت و پست البته بماند که گاهی اوقات بعضیا هم تنشون میخاره و عمدا کاری میکنن که توجه جلب کنن

mf.designing
26-02-2015, 20:33
سلام خدمت دوستان .منم خواستم وارد این بحث بشم

اول با کمال احترام به دوستان مجرد باید بگم که درک غیرت یک مرد روی همسرش برا مجردا قابل درک نیست تا وقتی مجردن ! غیرت نه به مفهوم عامه اما دوست داشتن شدید حساسیت شدید میاره قطعا. این نکته رو بگم که اگه پیگیر فیلم و سریالهای خارجی باشید یا اگه سفر کردید یا اگه آشنا دارید اونور آب میدونید که اونورا هم کاملا روی کسی که دوسش دارن و روی خانواده حساسن و خیلی شده سر مزاحمت ها کنترل خودشون رو از دست دادن و درگیری هم شده ! نمونه هاش رو که زیادم هست میتونید تو یوتوب ببینید ! البته واسه اونا برخلاف باور عمومی معنی تجاوز هم متفاوته !! حتی نگاه آزار دهنده و با نیت به هر خانومی جرم محسوب میشه اگه طرف پیگیر باشه !
من هم منکر حرکت بسیار خشونت بار طرف در قبال اونا نیستم اما آدما عصبانی میشن و همه هم نمیتونن خودشون رو کنترل کنن و این جور موارد و بعضا فجایع پیش میاد ! اما اما اما ای کاش سطح کلی فرهنگمون بالاتر بود ، ای کاش همه آدم هارو مثل اعضای خانوادمون میدیدیم...
یه دوست دارم که مونترال کانادا زندگی میکنه (اگه اشتباه نگفته باشم) سال 1 ماه میاد سر میزنه و پیش منم میاد. یادمه تعریف میکرد که تو یه پارکی که شلوغ هم بوده لباس یه خانومی به چیزی گیر میکنه و پاره میشه و خلاصه قسمتی از بدنش نمایان میشه. قسم میخورد که اکثر مردایی که اونجا بودن از خجالت سرشون رو پایین انداختن و میگفت بعضیا دستشون رو گذاشتن روی چششون !! این واسه خودش عجیب بوده و وقتی واسه منم تعریف کرد جالب بود برام !

اما آخرشم یه داستانی رو بگم که خودم به چشم دیدم. یکبار رو صندلی های پارک کنار خیابون نشسته بودم. یه آقا هم دست در دست خانومش داشتن با آرامش قدم زنان از اونجا رد میشد. ظاهر عادی و آراسته ای داشتن. 2 3 تا پسر هیلکی و لات بی سروپا هم تو مسیر اونا کنار یه درختی وایساده بودن. اینا که رد شدن از جلو اونا برگشتن یه حرف خیلی خیلی زشت به زن این بنده خدا گفتن که نمیشه نوشت ! تا اینا رد بشن 2 3 بار متلکای بدی بار ناموس این بنده خدا کردن ! وایساد ، اونم آدم خیلی مظلومی بود. گفت چی میگید ، چرا مزاحم میشیدو از این حرفا ... ! من فقط اینو دیدم که یه دفعه این 3 تا ارازل ریختن سر این بنده خدا جلو زنش تا میخورد زندنش طوری که آخرش انداختنش تو جوب آب ! خانوم بیچاره کاری ازش ساخته نبود اونقدر جیغ زد که صداش در نمیومد !! البته نکته خیلی بدش بی توجهی اکثر رهگذرا بود که واقعا میبینه که جامع ما داره به کجا میره !! حالا دوستان مدعی خودشون رو بزارن جای ایشون ! چه حالی به آدم دست میده ؟! با اون طور آدما چیکار باید کرد ؟! ...

m-530
26-02-2015, 21:21
سلام دوستان

بزارید یک چیزی رو روشن کنم .

1- اول بگم اون مرد و زن یک بچه حدودا 4-5 ساله داشتند .

2- خیلی ها تو این تاپیک گفتند کار اون مرد که کتگ زده ، اشتباه بوده ...خب اگر اشتباه بوده پس باید چی کار میکرده ؟؟؟؟؟؟؟؟ به 2 تا حیوان صفت که به زن که

ازدواج کرده و بچه داره چشم چرونی میکنن باید تشکر کررررررررد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sh-Meteor
26-02-2015, 21:31
سلام دوستان

بزارید یک چیزی رو روشن کنم .

1- اول بگم اون مرد و زن یک بچه حدودا 4-5 ساله داشتند .

2- خیلی ها تو این تاپیک گفتند کار اون مرد که کتگ زده ، اشتباه بوده ...خب اگر اشتباه بوده پس باید چی کار میکرده ؟؟؟؟؟؟؟؟ به 2 تا حیوان صفت که به زن که

ازدواج کرده و بچه داره چشم چرونی میکنن باید تشکر کررررررررد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

اون بچه ای که میگین، همراه اون خانوم بودن؟
منظورم اینه که راهی وجود داشت که اون پسر ها بفهمن اون خانوم بچه داشته؟

Amin.P30
26-02-2015, 21:51
اگر اونطوری که شما تعریف میکنید زدش که خیلی زیاده روی کرده.
خودش رو توی بد مشکلی انداخته.

neon_91
26-02-2015, 22:31
اول باید بگم اونایی که میگن دمش گرم که اونو زده باید بگم که حرفشون اشتباه است ناراحت نشید بله می دونم جامعه ما جوری است که خیلی از مردا ی متاهل از این اتفاقات دل چرکین هستند به خاطر اینکه این اتفاقات زیاد براشون اتفاق افتاده خانوما که ماشاالله باید خون گریه کنند.این اتفاقی که دوستی تعریف کرد در مورد کتک خوردن یه مرد جلو همسرش توسط 2 3 تا مرد و اتفاقاتی از این دست باعث میشه که خیلیا به کار اون مرد که اومد کتک زد به دیده مثبت نگاه کنند. و اونو تایید کنند که خب خیلی نارحت کننده است.البته منظور من این نیست که مرده مثل سیب زمینی وایسته هیچی نگه بهرحال می تونه برخورد کلامی تندی داشته باشه به جای برخورد فیزیکی و مثلا بگه دوست داری کسی به کسی که دوسش داری اینطوری متلک بندازه و سعی کنه بفهمونه که این کار زشته.وقتی که کسی جواب متلک رو کتک زدن درحد مرگ بدونه باید هم وضع جامعه اینطوری باشه.می دونم حرفای منو خیلیا تایید نمی کنند ولی فقط به این فکر کنید که آیا با کتک زدن از تعداد افراد چشم چرون کم خواهد شد و یا برعکس اون فرد رو جسورتر میکنه که مرحله بعد به جای چشم چرونی زن طرفو بلند کنه.

mf.designing
26-02-2015, 22:50
اول باید بگم اونایی که میگن دمش گرم که اونو زده باید بگم که حرفشون اشتباه است ناراحت نشید بله می دونم جامعه ما جوری است که خیلی از مردا ی متاهل از این اتفاقات دل چرکین هستند به خاطر اینکه این اتفاقات زیاد براشون اتفاق افتاده خانوما که ماشاالله باید خون گریه کنند.این اتفاقی که دوستی تعریف کرد در مورد کتک خوردن یه مرد جلو همسرش توسط 2 3 تا مرد و اتفاقاتی از این دست باعث میشه که خیلیا به کار اون مرد که اومد کتک زد به دیده مثبت نگاه کنند. و اونو تایید کنند که خب خیلی نارحت کننده است.البته منظور من این نیست که مرده مثل سیب زمینی وایسته هیچی نگه بهرحال می تونه برخورد کلامی تندی داشته باشه به جای برخورد فیزیکی و مثلا بگه دوست داری کسی به کسی که دوسش داری اینطوری متلک بندازه و سعی کنه بفهمونه که این کار زشته.وقتی که کسی جواب متلک رو کتک زدن درحد مرگ بدونه باید هم وضع جامعه اینطوری باشه.می دونم حرفای منو خیلیا تایید نمی کنند ولی فقط به این فکر کنید که آیا با کتک زدن از تعداد افراد چشم چرون کم خواهد شد و یا برعکس اون فرد رو جسورتر میکنه که مرحله بعد به جای چشم چرونی زن طرفو بلند کنه.

داش حرف تو هم درست اما من شخصا همچین برخورد تندی رو تایید نکردم و نمیکنم ولی باید اینم بگم که ایجاد مزاحمت ، هتک حرمت و تجاوز روحی ویا جسمی بدترین و زشت ترین کارائی هست که یه بشر میتونه انجام بده اما دفاع از خود و خانواده و حریم خصوصی یه چیزی عادی هست و حق هر آدمی اما کم و کیفیش و میزانش باید انسانی باشه همونطوری که برخی جوامع حتی حتی اجازه استفاده از اسلحه برا دفاع از حریم خانواده رو میدن !!
باید بگم که هرکسی کار خلاف انسانی میکنه باید این انتظارم داشته باشه که شاید کسی باشه که اعصابی نداشته باشه برخوردی بدی که نباید بشه بشه ! پس اشتباه اول رو هرکسی میکنه بیشتر مقصره .
بزرگترین مشکل در این موارد همون مشکلات زیاد فرهنگی هستش ! خاطرم هست یکبار در دانشگاه همچین مشکلی هم برا من در قبال خانوادم افتاد متاسفانه. من خیلی به خودم فشار آوردم که خودم رو کنترل کنم سعی کردم به تذکر شدید لسانی اکتفا کنم ، به یارو گفتم آخه مگه خودت خانواده نداری ، کسی مزاحم خواهرت ، مادرت و... بشه چه حالی داری ؟ چی میگی ؟! حقت هست که ....! طرف در کمــــال وقاحت برگشت گفت مادرم و خواهر مال تو هرکاری دوست دارین باهم بکنین !!! یعنی من به همچین آدمی دیگه چی بگم ؟! اصلا آدم بگم ؟!:n03: دیگه کم مونده بود که بد درگیر شیم که خوشبختانه یا متاسفانه! دوستام جلوم رو گرفتن

Mehrshad-msv
26-02-2015, 23:47
این رفیقمون کلا عقلش تعطیل بوده به خاطر بچگی دو تا جوون بیست ساله گور خودش رو کند یه عده هم یاد گرفتند تا هر چی میشه ربطش میدن به غیرت آخه کتک زدن دو تا بچه غیرت میخواد از نگاه اسلامی هم بخوای نگاه کنی کلی حدیث و روایت هست
حضرت محمد (ص) : نیرومند بودن به کشتی گرفتن نیست نیرومند فقط کسی است که هنگام خشم خود را نگه دارد
اگه طرف مشکل جدی براش پیش نیاد باید نزدیک صد ملیون دیه بده چند سالی هم تو زندان آب خنک بخوره اونجا هم وقتی رفت توالت تمیز کرد میفهمه غیرت یعنی چی

بجاش مرد می میره، ببخشید می پوسد در زندان:n01:
باید مرد بود هرچند الان زن و مرد نداریم دیگه... به خودمم ایراد می گیرما نگید خودشو بالا گرفت غیرت یا همون حساس بودن فقط ناموس نیست در خیلی چیزهاست مثل تعصب و غیرت خواهر نسبت به برادر و یا مادر به فرزند و ... پس غیرت فقط نمی تواند مخصوص مردان باشد. نوعی شجاعت است. و شجاعت این یارو موافقم یکم از حدش زده بیرون و کار دست خودش داده... باید محکم و کلامی و نگاهی!! رفتار می کرد.. ببخشید اینو می گم ولی واقعیت جهان سوم همونه. باید مثل سگ که حیوان نجیبیست با شاشیدن منطقه خودت رو مشخص کنی تا عواقب بعدی پیش نیاد چون همه آدما در ناحیه فرهنگ رو هنوز چیز سوسولی! می دونن پس به بی فرهنگی بیشتر ارج مینهند الی ....

Rhodes
27-02-2015, 11:33
اون دو تا پسر کار اشتباهی کردند و اصلا پسندیده نیست.کار اون اقا هم به این شدت نباید صورت می گرفت.شاید با دو تا تو گوشی و تو سری و انداختنشون بیرون از اتوبوس بهتر بود تا این طوری کتک کاری کنند.
من نمیدونم ظاهر اون خانم چه طوری بوده.ولی هر طوری هم که بوده باشه کلا بعضی ادم ها مشکل روانی دارند.به شخصه دیدم که افرادی هستند که اصلا به ظاهر کاری ندارند.چادری مانتویی سرشون نمیشه تیکه رو میندازند.وقتی خانومی میاد سرشون میشه عین آهنربا ! دقیقا از جلوشون تا وقتی که خانم رد میشه سرشون 180 درجه میچرخه.
همین متلک هایی که به خانم ها گفته میشه آن چنان تاثیر رویجی بدی روشون که داره که جبران ناپذیره.
نه فقط در افراد جوان این هست بلکه توی افراد مسن هم دیده میشه.
نقل قول میکنم از یه خانم :
" یه بار سوار تاکسی بودم که راننده حدود 50 اله بود.اصلا حواسش به جلو نبود و فقط از اینه صندلی پشت رو دید می زند و برای همین به شدت بد رانندگی میکرد که چن مورد نزدیک بود تصادف کنه.بهش گفتم بزن کنار میخام پیاده شم و بار اول اعتنا نکرد.بار دوم زد کنار.کرایه رو دادم و منتظر بقیه ش نشدم و سریع پیاده شدم و در رو بستم.اون موقع بود که راننده با بدترین الفاظ رکیک و زشت شروع به متلک و فحاشی کرد."
من اون خانم رو میشناسم و مطمئن باشید که ظاهرشون کاملا متین هست و اصلا زننده نیست.
مشکل جامعه خیلی ریشه ای تر هست تا با دو تا تو سری و کتک کاری درست بشه.

bestmovie
27-02-2015, 12:40
بجاش مرد می میره، ببخشید می پوسد در زندان:n01:
باید مرد بود هرچند الان زن و مرد نداریم دیگه... به خودمم ایراد می گیرما نگید خودشو بالا گرفت غیرت یا همون حساس بودن فقط ناموس نیست در خیلی چیزهاست مثل تعصب و غیرت خواهر نسبت به برادر و یا مادر به فرزند و ... پس غیرت فقط نمی تواند مخصوص مردان باشد. نوعی شجاعت است. و شجاعت این یارو موافقم یکم از حدش زده بیرون و کار دست خودش داده... باید محکم و کلامی و نگاهی!! رفتار می کرد.. ببخشید اینو می گم ولی واقعیت جهان سوم همونه. باید مثل سگ که حیوان نجیبیست با شاشیدن منطقه خودت رو مشخص کنی تا عواقب بعدی پیش نیاد چون همه آدما در ناحیه فرهنگ رو هنوز چیز سوسولی! می دونن پس به بی فرهنگی بیشتر ارج مینهند الی ....
دوست من مشکل ما ایرانی ها اینه که به هیچ چیز اعتقاد کامل و واقعی نداریم اگه طرف خیلی ادم مذهبی و حذب اللهی هم باشه این کارش محکومه همونطور که حدیث پیامبر رو گذاشتم از نظر من این آدم اینقدر بیشعور بوده که جلو اون همه آدم زن خودش افتاده به التماس کردن و حرمت زن خودش رو هم نگه نداشته پس بحث غیرت اینجا از نظر من چرت و پرت بیش نیست غیرت جایی معنی پیدا میکنه که شرف و حیثیت و اعتقادت در خطر باشه
طرف با یک سیلی هم میتونست جواب کار اون دو تا جوون رو بده ولی به جاش طرف رو به قصد کشت زده اونم جوون 20 ساله که این رفتارش هر چند نادرست اقتضا سنش بوده حالا اگه یک مرد گردن کلفت هم بود همینجور راکی میشد این آقای غیرتی خدا میدونه

Milad4171
27-02-2015, 12:54
سلام. متاسفانه یا خوش بختانه من با همه ی حرفای دوستان مخالفم.

چرا باید اون خانوم وایسه که آقاشون بیاد درگیر بشه با اون پسرا بگه چرا فلان کارو میکنی؟؟

خودش زبون نداره ؟؟‌ ارزش واسه خودش قائل نیست ؟
چرا یک خانومی که ازدواج کرده هیچ وقت (‌دقیقا هیچ وقت )‌این اجازه روبه خودش نمیده که در حضور شوهرش از خودش دفاع کنه ؟؟؟‌ زشته ؟؟‌
به نظر من بیشتر از کار اون پسرا و اون مرده ٬ کار زنه اشتباه بود.
چرا باید وایسه ببینه که طرف داره اینطوری نگاه میکنه و هیچی نگه که مثلا به شوهر خودش بگه ( یا انقدر هیچی نگه که شوهرش بفمه ) که این آقا داره نگاه میکنه به من . بعد خوب معلومه که شوهر طرف عصبانی میشه
جای این همه داستان و برنامه اون زن اگر کمی از خودش جذبه و اعتماد به نفس داشت جای این همه برنامه خودش میرفت حرفشو رک میزد!!!
نه دعوا میشد نه هیچی. اونا هم شرمنده میشدن موضوع هم تموم میشد میرفت اون مرده هم حتی لذت می برد که زنش میتونه از خودش دفاع کنه !!!

Masoud-2014
27-02-2015, 13:08
پدری از اون ضارب در بیارن که نگو ...
دیه ای واسش ببرن که نگو ...
با این اوصافی که دوستمون از ضرب و شتم تعریف کردن یارو قطعا زیاده روی کرده بود و میتونست از طریق قانونی اقدام کنه