PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ๑۞๑ اسپم کــــــــــــــــــده ๑۞๑

sansa
23-02-2015, 11:01
๑۞๑ اسپم کــــــــــــــــــده ๑۞๑

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر چه دل تنگت میخواهد بگو ...

sansa
23-02-2015, 11:03
حالا 1 2 3 ....

همه بیخیال غصه ....آره 1 2 3 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m-530
23-02-2015, 11:04
گروه سرود p30world تقدیم مینماید

ای مجاهد ای مظهر شرف ..

.ای گذشته ز جان در ره هدف

B3NYAMIN
23-02-2015, 11:19
آهنگ سیزده محسن پلی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

befermatooo
23-02-2015, 11:31
حالا 1 2 3 ....

همه بیخیال غصه ....آره 1 2 3 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کی جرات کرد اسمایلی که براش زحمت کشیدم و ساختم رو بدون پرداخت کپی رایت استفاده کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ata.royalfalcon
23-02-2015, 11:52

خب همون ميزگرد آقايون خودش يه پا اسپمكده بود . اينم يه تاپيك موازي با اون فقط فرقش اينه كه خانمها هم ميتونن بيان اينجا كه بازهم خانمها خودشون تاپيك اختصاصي دارن !

sansa
23-02-2015, 12:04
.....:n13:

SADEGH 7
23-02-2015, 12:48
تو متفرقه قبلی همچین تاپیکی نهایت 24 ساعت عمر می کرد.
حالا باید عمرشو تو دهکده ببینیم.

befermatooo
23-02-2015, 12:54
تو متفرقه قبلی همچین تاپیکی نهایت 24 ساعت عمر می کرد.
حالا باید عمرشو تو دهکده ببینیم.

مهم نیست تاپیک هست که پاک پاکه :n02:

Rhodes
23-02-2015, 13:27
چی شده ؟! :n02:

Ezel
23-02-2015, 13:51
اونچه که من در این تاپیک دیدم قلب ما رو خوووون کرد :V26:

جاااااان ناقابلی دارم ... :n14:

sansa
23-02-2015, 13:56
...... :n14:

sansa
23-02-2015, 14:37
اونچه که من در این تاپیک دیدم قلب ما رو خوووون کرد :V26:

جاااااان ناقابلی دارم ... :n14:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ....

befermatooo
23-02-2015, 17:45

2 نکته در این اسمایل شباهت بسیار به علائدین در فیلم دیکتاتور 2012 داره ( هنگام تولد علائدین ) :n02:

فیلم رو ببینید متوجه منظورم می شید :n10:

javad34
23-02-2015, 22:38
چه شامی داشتیم .غذای سربازان روسیه در جنگ جهانی ..سیب زمینی پخته.
البته نه مثل این عکس نفری 3 تا ..نفری 1 .بازم خداروشکر گشنه نمی خوابیم شب.

Ezel
23-02-2015, 23:11
چه شامی داشتیم .غذای سربازان روسیه در جنگ جهانی ..سیب زمینی پخته.
البته نه مثل این عکس نفری 3 تا ..نفری 1 .بازم خداروشکر گشنه نمی خوابیم شب.

عاقا برو خدا رو شکر کن همینم گیرت اووووومد ...

جسم ناااااقصی دارم ( بر اثر سوء تغذیه ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امید رض
23-02-2015, 23:28
پاک کردن اسپم در اسپم کده حرام است :n02:ایا درست است ؟ بگو 1000تا پیام بزارم:n09:

befermatooo
24-02-2015, 13:26
پاک کردن اسپم در اسپم کده حرام است :n02:ایا درست است ؟ بگو 1000تا پیام بزارم:n09:

اگر به قصد رعب دیگران باشه باید دیه بدهد و 100 ضربه شلاق دارد .

Mehrshad-msv
24-02-2015, 15:48
گروه سرود p30world تقدیم مینماید

ای مجاهد ای مظهر شرف ..

.ای گذشته ز جان در ره هدف

این شلنگ امضاتو از کجا خریدی داش خیلی خوشگله!

Mehrshad-msv
24-02-2015, 15:49

برای از ما بهتران هیچ چیزی حرام نیست. رحم ا.. علیه

Mehrshad-msv
24-02-2015, 15:51

بسیار هم زیبا ولی چرا تشکیلاتشون رو -- کردید. ببخشد بن کرد... نه نه ف...ی...ل...ت...ر. کردید. ایا با هات پراکسی می شه کار مارو را بندازید!:n02:

امید رض
24-02-2015, 17:18
برای از ما بهتران هیچ چیزی حرام نیست. رحم ا.. علیه
الو الو هلو هاواریو منظور؟؟؟؟:n35:

Mehrshad-msv
24-02-2015, 17:29
الو الو هلو هاواریو منظور؟؟؟؟:n35:

منظور در کلام نبوی محفوظ می باشد. رجوع شود به آیه 202 سوره ما و شما. اگر باور نداری همینجا بعضی گفته اند موجوداتی زیبا و خفته وجود دارند که به دیمه ای به نام بن علاقه ای خاص (خواص) داشته و هرکس را که مثل من و شما به راه راست هدایت نشود و به آیات اینترنت ایمان نیاورد به برزخ پی سی ورلد می فرستند.

sansa
24-02-2015, 17:34
بسیار هم زیبا ولی چرا تشکیلاتشون رو -- کردید. ببخشد بن کرد... نه نه ف...ی...ل...ت...ر. کردید. ایا با هات پراکسی می شه کار مارو را بندازید!:n02:

تشکیلات رو برای چی میخوای رویت کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه جور Vp/n مخصوص میخواد هر وی پی انی نشون نمیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrshad-msv
24-02-2015, 17:39
آره وی پی روی پورت 666 می خواد فکر کنم :n02:

sansa
24-02-2015, 17:46
آره وی پی روی پورت 666 می خواد فکر کنم :n02:

ok[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امید رض
24-02-2015, 17:57
منظور در کلام نبوی محفوظ می باشد. رجوع شود به آیه 202 سوره ما و شما. اگر باور نداری همینجا بعضی گفته اند موجوداتی زیبا و خفته وجود دارند که به دیمه ای به نام بن علاقه ای خاص (خواص) داشته و هرکس را که مثل من و شما به راه راست هدایت نشود و به آیات اینترنت ایمان نیاورد به برزخ پی سی ورلد می فرستند.
:n38::n38::n38::n38::n38::n38::n38::n38::n41::n41: :n41::n41::n41:
چییی؟

sansa
24-02-2015, 18:33

Mehrshad-msv
25-02-2015, 02:50
:n38::n38::n38::n38::n38::n38::n38::n38::n41::n41: :n41::n41::n41:
چییی؟

دیگه داری خطرناکش می کنیا. من هنوز جوونم رحمتم بنما!

Mehrshad-msv
25-02-2015, 02:53

ای شکلکارو از کجا کندی داش. انداختن بهت فک کنم تقلبیه!:n13:

sansa
27-02-2015, 20:35
ای شکلکارو از کجا کندی داش. انداختن بهت فک کنم تقلبیه!:n13:

Mehrshad-msv
01-03-2015, 10:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی با حاله ها! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- Saman -
08-03-2015, 20:46
This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 30 seconds.

:blink:

javad34
22-03-2015, 14:45
قبل از عید رفتم خونه صاحبکارم ..گفتش بیا ماه-وارمو وصل کن.آقا گرخیدم خونشو دیدم 200 متر خونه تلوزیون 65 اینچ انوقت ما خونه 80 متر اجاره ای تلوزیون 21 اینچ صنام!تلوزیونمون مثل کره زمین گرده ولی تلوزیون این مثل تابلو نقاشی ..

خلاصه تلوزیونش اینترنت داشت باها ش اومدم تو فروم 3 تا عکس گرفتم از فروم در 65 اینچ!!!!!!:

- Saman -
22-03-2015, 15:05
^ اينجاست كه می‌گن...

.. مرفه بی‌درد!

Hamed-M1
22-03-2015, 16:55
باور کن صاحبکارت بلد میست از اینترنت توی تلویزیونش استفاده کنه....

Atghia
22-03-2015, 17:10
یسوال
اون لوستر سمت چپ انتهای تصویر که خیلی بلنده
احیانا این خونه دوبلکسه مگه؟ اینجا طبقه بالا بوده؟
معمولا به سقف های بلند وصل میکنن نه داخل اتاق عادی:n38:((البته برداشت من اینه اشتباست ایا؟))
عجب سلیقه داره:n33: نچ نچ خداوند پولها رو میده دست کیا:n37:

fonixhd
22-03-2015, 17:24
یسوال
معمولا به سقف های بلند وصل میکنن نه داخل اتاق عادی:n38:((البته برداشت من اینه اشتباست ایا؟))

هر کی بوده خونش رو داده دست یک طراح دکوراسیون داخلی / انصافا عالی کار کرده . :n01:

- Saman -
22-03-2015, 17:25
ويرايش شد...

Mr_100_dolari
22-03-2015, 18:04
یسوال

اين سوال منم بود ستاره خانم... تا اونجا كه من می‌دونم، يا حداقل اين طور لوستر رو به سقف‌های بلند (بيشتر با طرح گنبدی مثلا) وصل می‌كنن... اون وقت اين لوستر تا اين اندازه پايين اومده؟

يعنی چه فلسفه‌ای داره اين طرز نصب لوستر؟ يعنی صرفا برای دكور يا نور گذاشته اون رو؟!
.
.
.
.
.

لوستر های ریسه ایی هستش که برای دکوراسیون و زیبایی خونه باید نصب بشه در گوشه اتاق ... که توی عکسی که دوستمون گذاشته به نظرم خیلی بد جایی نصب شده ... البته در مورد ارتفاع حداقل باید سقف حدود دو متر از زمین فاصله داشته باشه و این مدل های ریسه ایی حتی تا روی خود زمین هم میاد که من خودمم زیاد از مدلی که تا روی زمین بیاد خوشم نمیاد ... و این طرف احتمالا خواسته کلا همرو ست بگیره وگرنه طی دو روزی که چند وقت پیشا کل لاله زار رو زیر و رو کردم انواع لوستر های ریسه ایی رو دیدم که این واقعا خیلی :n21: به هر حال هر کس سلیقه ایی داره دیگه :دی

ابنم سلیقه ما :دی

ولی نصب این اشک از چشمانمون جاری کردش :n02: یه بار سیم نبود یه بار پیچ کم بود یه بار از این اس های متصل کننده یه بار حسش نبود و ... یادم نمیره دو هفته نصبش طول کشید :n33:

راستی عجب مبل هایی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقعا خیلی سلیقه درستی داره :دی فکر کنم حدود 3200 باشه ست کاملش ...

Atghia

ghomeishi
22-03-2015, 18:10
:n03::n03::n03:

Atghia
22-03-2015, 18:33
اره ارمین این مدل که عکس گذاشتی درست
ولی اینی که توی عکس خونهه بود خیلی ناهمگونه و مشخصا مربوط به سقف های مرتفع و خونه های دوبلکس هست
بهرحال
شایدم جاش همینجاست و ما از مد روز عقبیم:n40:

Mr_100_dolari
22-03-2015, 18:37
اره ارمین این مدل که عکس گذاشتی درست
ولی اینی که توی عکس خونهه بود خیلی ناهمگونه و مشخصا مربوط به سقف های مرتفع و خونه های دوبلکس هست
بهرحال
شایدم جاش همینجاست و ما از مد روز عقبیم:n40:

میگم که اون خیلی بدجوره و جاشم بده ... اصلا جو در نیومده با اون چند تای دیگه ....

شما خیلی هم از مد روز جلویی :دی

:n16:

javad34
28-03-2015, 12:55
من یه اعترافاتی کردم تو تاپیک ( اعتراف میکنم که)گفتم من مفت خورم پول مفت میگیرم از بابام ..گفتم رو هوا الکی حرف نزده باشم سندشو نشون بدم.

آیا شما دوست داشتید 170 میلیون تومن پول نقد داشتیدتو حسابتون.. ماهی 2 و خورده ای سود میومد تو عابر بانکتون؟ بعد چیکا رمیکردید؟ من که هر هفته میرم یه رستوران جدید شما چیکار میکنید؟یعنی میخورید و میخوابید بدون کار ماهی 2 و خورده ای میاد تو حسابتون ها..نه اینکه برید صبح تا شب کا رکنید پیر بشید..

کلیک کنید بزرگ میشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehrshad-msv
28-03-2015, 13:40
کمیش رو به نیاز مندها می دادم و قسمتیش رو هم که نیاز ندارم برای کار آزادم سرمایه گذاری می کردم. کمک می کردم به برنامه های اپن سورس فکر کنم حس خوبی بهم دست می داد اونوقت...:n01:

javad34
28-03-2015, 14:57
دروغ سال نو بود..:n02: دفترچه حساب صاحبکارمه.. میده میرم هر هفته براش پولای دخل رو واریز میکنم..من خودم کارگرم.بهش گفتم حاج صادق تروخدا بزار یه عکس بگیرم گفت باشه گفتم بزارم تو اینترنت کلاسم بره بالا..

عقده ای شدم اینقدر تو بازار بهم دستور دادن..

خلاصه سال نو هر کی این پست رو میخونه مبارک....

SADEGH 7
28-03-2015, 15:02
من یه اعترافاتی کردم تو تاپیک ( اعتراف میکنم که)گفتم من مفت خورم پول مفت میگیرم از بابام ..گفتم رو هوا الکی حرف نزده باشم سندشو نشون بدم.

آیا شما دوست داشتید 170 میلیون تومن پول نقد داشتیدتو حسابتون.. ماهی 2 و خورده ای سود میومد تو عابر بانکتون؟ بعد چیکا رمیکردید؟ من که هر هفته میرم یه رستوران جدید شما چیکار میکنید؟یعنی میخورید و میخوابید بدون کار ماهی 2 و خورده ای میاد تو حسابتون ها..نه اینکه برید صبح تا شب کا رکنید پیر بشید..

کلیک کنید بزرگ میشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست گلم الآن می خوای به چی برسی؟
بعید می دونم تو جامعه مجازی کسی براش اهمیتی داشته باشه که یه نفر کارگر باشه یا وضعش خوب باشه.
تو جامعه ی حقیقیش کسی اینجور مسائل براش اهمیتی نداره. تو مجازی که دیگه هیچی.
اگه به هر دلیلی احساس ناراحتی می کنی، می تونی یه تاپیک تو بخش پزشکی بزنی و از کسانی که درباره ی مساله ی شما اطلاعاتی دارن راهنمایی بگیری.
اگه خوشحالی هم که خداروشکر. دیگه هی گفتن نداره که.
ویرایش: ارسال همزمان با پست قبلی

javad34
29-03-2015, 12:33
تو فکر بودم یه تاپیک جدید بزنم با نام ( لباس واسه عید چی خریدی؟ عکسشو بزار) نمیدونم دو دلم بزنم نزنم...انگیزم کم شده ..آخه تاریخ انقضا داره این دسته تاپیکا

ولی آخه از قدیم یه حرف ادمین میثم تو ذهنم مونده میگفت به انجمن باید خوراک بدید تا فعالیت کاربرا زیاد بشه...

مثلا مثل تاپیکقبلی رو جواب بده , از بعدیت بپرس ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

..نگار بانو زدن...خیلی تاپیک خوبیه فعالیت زیادی شده توش..اگه میشد مثل این تاپیک زیاد تاسیس کرد..خیلی خوب میشد..فکر نو می خواد.یا همفکری..

این تاپیک دقیقا مصداق حرف ادمین میثم که گفتن خوراک بدید به انجمن.

- Saman -
29-03-2015, 13:37
^ خب به تايپيك‌های زير هم يه نگاه كن:

می‌بينم كه... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نظرستان! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

كه اين دومی رو من بيشتر دوست دارم!

يا...

« میزگرد آقایان » ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شب زنده داران p30world ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فریاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.. و

...

هم مهم استارتر تايپك نيست... مهم موضوع و خود كاربران هستند.

javad34
29-03-2015, 14:24
حق با شماست استارتر تاپیک مهم نیست فعالیت کاربرا و موضوعش مهمه...حالا اگر بخوای چنتا اینده نو بدی چه چیزی به ذهنت میرسه؟

بیا فکرامونو رو هم بزاریم یه تاپیک بزنیم تا 10 سال بالا بمونه خدایی..حا لمیکنیم 2 نفره..

این چه طوره؟ مثلا :چه کسی رو دوست داری همسرت بشه؟ این تاپیک چون توش عشق وجود داره هم میتونه پربازدید بشه هم میتونه زود بسته بشه یا شایدم خجالت بکشن نظری نده کسی بره زیر خاک ..

من ذهنم زیاد خلاق نه که بگم نیست ولی زیاد اوکی نیستم تو چی میگی چه تاپیکی بزنیم مثلا؟ چنتا مثال بزن.:11:

- Saman -
29-03-2015, 14:46
عزيز... من لزومی‌ به اين كار نمی‌بينم...

.. لطفا شما توی همين تايپيك‌هايی كه مثال زدم فعاليت كنيد... واقعا نياز‌ی به زدن تايپيك‌های جديد با اين شرايط نيست.

javad34
29-03-2015, 15:04
اگه شما میگی پس نیازی نیست..چون من عادت دارم حرف دیگران رو گوش کنم..پس از فکر زدن تاپیک جدید میام بیرون ولی دوست داشتم معروف بشم یه خورده ام کمبودامو جبران کنم با زدن تاپیکهای خوب..

البته چون شما انسان کاملی هستی دیدگاهت با من فرق میکنه من تو زندگی موفقیت نداشتم حتی زدن 1 تاپیک موفق بهم احساس خوبی میده...شادم میکنه..چون تو زندگی حقیقی رو بلکل باختم گفتم شاید تو زندگی مجازی یه حرکتی بکنم تا امیدوار بشم به زندگی..که اونم مثل که فرقی نمیکنه آدم بازنده مثل من همه جا بازندست..

اوکی داداش روز خوبی داشته باشید :11:

- Saman -
29-03-2015, 19:56
^ دوست عزيز...

.. اول نقل قول پست من رو از پست‌-تون برداريد لطفا!

دوم من كه گفتم به شما... واقعا نيازی به اين كارها نيست، با ايجاد تايپيك و اين حرفا به جايی نمی‌رسيد... شما سعی كنيد كه قعاليت مفيدی در انجمن داشته باشيد.

سوم اينكه من اصلا انسان كاملی نيستم... من هم مثل شما يا ايشان يا ديگری... خودتون را با من مقايسه نكنيد چون كه اصلا درست نيست.

چهارم... زندگی رو هرگز دست كم نگيريد، و خيلی پايبند محيط مجازی نباشيد...

.. و آخر هم اينكه دست از اين كارها برداريد!

موفق باشيد!

javad34
29-03-2015, 20:33
نوکرتم داداش..خاک پاتم

حالا شکسته نفسی نکنید شما از من بهترید.

شما همین که کاربر فعال انجمن ادبیات هستید و 1 مدال هم دارید می ارزه به کل زندگی من..دیوار فاییدش از من بیشتره..یمن فقط ه تیکه گوشتم که پشت کامپویتره همش..
خدانگهدارتون:11:

javad34
29-03-2015, 20:52
بعید می دونم تو جامعه مجازی کسی براش اهمیتی داشته باشه که یه نفر کارگر باشه یا وضعش خوب باشه.
اگه به هر دلیلی احساس ناراحتی می کنی، می تونی یه تاپیک تو بخش پزشکی بزنی و از کسانی که درباره ی مساله ی شما اطلاعاتی دارن راهنمایی بگیری.
درسته حق با شماست..حرف حساب جواب نداره.:11:

javad34
30-03-2015, 08:26
^ دوست عزيز...

.. اول نقل قول پست من رو از پست‌-تون برداريد لطفا!

دوم من كه گفتم به شما... واقعا نيازی به اين كارها نيست، با ايجاد تايپيك و اين حرفا به جايی نمی‌رسيد... شما سعی كنيد كه قعاليت مفيدی در انجمن داشته باشيد.

سوم اينكه من اصلا انسان كاملی نيستم... من هم مثل شما يا ايشان يا ديگری... خودتون را با من مقايسه نكنيد چون كه اصلا درست نيست.

چهارم... زندگی رو هرگز دست كم نگيريد، و خيلی پايبند محيط مجازی نباشيد...

.. و آخر هم اينكه دست از اين كارها برداريد!

موفق باشيد!

یه روزی نزدیک یه حساب بانکی 800 میلیونی میزارم برات

javad34
30-03-2015, 08:27

یه طبقه خونمونو میفروشیم 800 میلیون پولشو میزاریم بانک اونموقع بهت میگم تو برو کا رکن من میخورم میخوابم ماهی 10 میلیون میگیرم

اینو فعلا داریم

javad34
30-03-2015, 08:28
کی اینقدر پول نقد داره آخه

Mr_100_dolari
30-03-2015, 08:38
دوست عزیز فقط داری خودت و آزار میدی با این کارات و فکر میکنی اینکه اگر عکس رسید این طرف بزاری اینجا که یا بقیه هم ببین و حسرت بخورند و یا با شما همدردی کنند فایده ای داره که دیگه حرفی نیستش ...

در ضمن اگر دوست داشتی برات عکس یه رسید میزارم که صفرهاش رو نتونی بشمری ... ولی این کارا فایده ای به حال دوستان دیگه نداره ...

به هر حال موفق باشی ....

- Saman -
30-03-2015, 08:43
@javad34 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من واقعا منطور شما رو از اين كارها نمی‌بينم... در ابتدا تملق می‌كنيد و در بعد با تكبر حرف می‌زنيد...

.. اين (تنها) مدال، اگر چه برای ارزش‌مند بوده، اما وجودش واقعا برای من مهم نيست.

من نيازی به ديدن مقدار حساب بانكی شما ندارم...

.. مشكل شما هر چه هست، به من ارتباطی نداره... من ديگه با شما حرفی ندارم!

و لطفا از ارسال پيام‌های عجيب-و-غريب به من دست برداريد...

.. با تشكر!

پ.ن:

فراموش نكنيد كه عنوان اينجا دهكده سرگرمی هست و ما برای تفريح اينجا هستيم و نه منطور ديگر!

befermatooo
30-03-2015, 09:35
فروشندگان فخر

befermatooo
31-03-2015, 16:40
به به

یعنی واقعا اسپمر تو انجمن نیست که این تاپیک اینطور خاک می خورده ؟

لامصب از بس پول و رسید تو این تاپیک رد و بدل شد که توقع من از زندگی بالا رفته :n02:

آرمین بهت عیدی دادم ؟ بیا پسر بهت اکانت ایران فیلممو بدم یه مدت حالشو ببری . خوبیت نداره بلااستفاده منقضی بشه

Reza Azimy_RW
27-04-2015, 20:55
امروز استاد یه برنامه داد گفت هرکی الان بتونه بزنه یه نمره ویژه بهش میدم منم زدم بعد بهش گفتم نمره چی شد ؟
گفت نمره که 20 . اخلاقتم بیسته :دی اصلا حسه غرور بهم دست داد :دی کسی تا حالا نگفته بود اخلاقم بیسته نظرا روی 2 و اینا بود :دی روزی تاریخی در زندگینامم رقم خورد :دی