PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوسان شدید SNR

vahooli
22-02-2015, 20:12
سلام

دوستان من به یه مشکلی برخوردم.
اول بگم من snr خطم همیشه حدود 5 بوده و طی این 2 3 سال هیچوقت مشکل پرش لینک نداشتم و با همون snr 5 سرعت خوب و ارتباط پایداری داشتم . تا اینکه از دوهفته مشکلی به وجود اومد که همینطور که تو عکس میبینید یه چیزی مثه پارازیت روی snr میفته و گاهی شدتش اونقدر زیاده باعث پرش لینک میشه !

دو هفتس تلفنی با شرکت در تماسم همه کاری هم از جمله یه سر کردن خط + تعویض کل سیم ها و ... انجام دادم اما هنوز نفهمیدیم جریان این نوسان چیه ! خودشون میگن از مخابرات چک شده سالمه ! ضمنا روی این خط هیچ وسیله دیگری هم نیست .

روانیم کرده کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ حتی با بستن خط روی سرعت پایین تر هم این جریان برقراره !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

solidworm
22-02-2015, 22:00
حذف شود.
حذف شود.

shayan0o21
22-02-2015, 22:10
اگر تا الان مشکلی نبوده و سر خطر رو هم چک کردید
تابلو تقسیم مخابرات هم تست کردید؟
به احتمال 100 % مشکل از خود مخابرات هست
پورت به احتمال قوی مشکل داره
سعی کنید کاری کنید که شرکت براتون پورت رو عوض کنه !

vahooli
22-02-2015, 23:30
اگر تا الان مشکلی نبوده و سر خطر رو هم چک کردید
تابلو تقسیم مخابرات هم تست کردید؟
به احتمال 100 % مشکل از خود مخابرات هست
پورت به احتمال قوی مشکل داره
سعی کنید کاری کنید که شرکت براتون پورت رو عوض کنه !
آخه میگه از مخابرات چک کردیم snr 26 بوده! من موندم این پارازیت چیه! وگرنه snr 5 برا من اوکی بود...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

shayan0o21
23-02-2015, 06:04
مشکل از خودشون هست
شما توی 195 دات آی آر شکایت تنظیم کنید با مدرک البته که اثبات کنید همچین داستانی بوده
انشالله که درست بشـــه

vahooli
23-02-2015, 18:51
نمیدونم واقعا اخه بعضی ساعت ها خوب میشه ولی اکثرا این وضعه ...

radarz
23-02-2015, 19:20
مودم رو هم چک کردی ؟؟؟؟ با ی مودم دیگه هم چک کن ...

vahooli
23-02-2015, 19:44
مودمو فکتوری ریست کردم از اول کانفیگ کردم فرق نکرد .

elvish
23-02-2015, 19:59
شاید مشکل اینه که روی خط هیچ وسیله دیگری نیست.

تلفن بهش متصل کنید و یک بار تستی با تلفن زنگ بزنید.

vahooli
28-02-2015, 18:05
هیچ کس نظر دیگه ای نداشت ؟

a_bayan
28-02-2015, 19:56
هیچ کس نظر دیگه ای نداشت ؟
سلام دوست عزیز...منو یکی از دوستام همین مشکل پیش اومده واسمون یعنی تقریبا تا 2 هفته پیش snr مون 17-18بود خط هم تا 16 مگ میکشید!!!اما الان snr اومده روی 6-7.....
امروز یه کشف بزرگ کردیم!شما کدوم شهرین؟؟من کرمانشاهم!از یکی از اساتید جهاد دانشگاهی سوال کردیم گفتن اون جعبه تقسیم مخابرات که معمولا (خونه ی ما توی شهرک مسکونیه)دم شهرکه هیچ محافظی نداره و وقتی بارون میاد سیماش اتصالی میکنن...دقیقا مشکل همینه چون کرمانشاه در هفته ی اخیر برف اومده و چارسال هم اواسط بهمن ماه همین مشکلو داشتیم که تا بعد از عید رفع نشد...شما هم همین جریان رو دنبال کنین اجتمالا جواب میگیرن!!!من که قانع شدم چون تابستون و غالب بهر هیچ مشکلی نیس!!!!!
تست گرفتین یا از کسی سوال پرسیدین با ما هم به اشتراک بزارین!!!!!

vahooli
28-02-2015, 20:19
من یه شکی کردم اینکه مثه اینکه هر وقت همسایه طبقه بالاییمون خونه هست این جریان شروع میشه ! یعنی چی میتونه باشه ؟

a_bayan
28-02-2015, 23:10
خوب احتمال داره همسایتون از وسایل برقی زیادی استفاده میکنه...
من خودم به شخصه امتحان کردم.مثلا اگه تلفن بی سیم دارید 100%تاثیر میزاره روی مودم+من خودم مودمم کنار TV هستش.وقتی ترانس TV رو روشن میکنم مودم SNRش میاد پایین و میپره:n02::n02::n02::n02::n02:
خیلی چیزا باعث نویز هستن که من تقریبا همشو پیدا کردم و رفع کردم بجز این قضیه آب بارون!!!
ضمنا تلفن پاناسونیک نویزش بالاس خیلی!!!!!!!

vahooli
01-03-2015, 19:32
یه مورده دیگه اینه که حتی بدون وصل بودن مودم به خط از طریق گوشی تلفن چک کردم صدای خش خش توی تلفن شنیده میشه ! مطمئنم اینم بی تاثیر نیست حالا از کجا اومده نمیدونم ....

a_bayan
01-03-2015, 21:00
یه مورده دیگه اینه که حتی بدون وصل بودن مودم به خط از طریق گوشی تلفن چک کردم صدای خش خش توی تلفن شنیده میشه ! مطمئنم اینم بی تاثیر نیست حالا از کجا اومده نمیدونم ....

این مورد مربوط میشه به سیم کشی خونه.بنده هم این مشکل رو داشتم و وقتی سیم کشی رو عوض کردم از این حیث مشکلم حل شد!!!!!!!!