PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تشکر میکنم از

Atghia
21-02-2015, 20:58
در این دنیای خاکستری هنوزم هم هستند آدمهایی که گاهی با خوبی خودشون نشون میدن هنوز هم میشه به خوب بودن به انسانیت باور داشت!

این تاپیک جایی هست که در اون از دوستان اشناها یا حتی غریبه هایی که در حق ما لطف و خوبی انجام دادند تشکر کنیم

:n40:

Atghia
21-02-2015, 21:01
تشکر میکنم از

اون مرد جوونی که وقتی دید قراره من در تاکسی کنار دو اقای دیگه بشینم، پیاده شد و به من گفت که صندلی جلو بشینم و خودش بجای من به صندلی عقب اومد
خوشحالم که هنوزم ادمهای خوب هستند:n12:

mmf66
21-02-2015, 22:25
تشکر میکنم از اون مردی که وقتی دید یه سرباز نیمه شب توی ایستگاه قطار بدون سرپناه هست اون رو به خونش راه داد و صبح اون رو به محل خدمتش رسوند خدا خیرش بده

B.Russell
21-02-2015, 22:49
تشکر میکنم از آن دوستی که با زیر پا گذاشتن تمامی شاخصه های دوستی، چنان سیلی به من زد که باعث شد در جاده تجربه و انسان شناسی، یک شبه ره صد ساله را بروم و دنیایی که در آن هستیم را با خیال پردازی های خودم محدود نکنم.

banii
21-02-2015, 23:02
کسی که بهم گفت برو دنبال پول دنبال زندگیت و قید اونو بزن ...

Amin-Nasim
21-02-2015, 23:21
مادر...........:n12:

Ahmad
21-02-2015, 23:38
تشکری عمومی که ایرادی نداره؟ :n06:

تشکر می‌کنم از آن انسانی که وقتی دید پوست موزی در جایی مثل پیاده‌رو افتاده‌است، خم شد و آن‌را برداشت و در سطل‌زباله انداخت.

پ.ن.: بعضی وقت‌ها انجام کار نیک نیازمند وجود یک بی‌شعور است.

Atghia
21-02-2015, 23:46
تشکری عمومی که ایرادی نداره؟ :n06:

تشکر می‌کنم از آن انسانی که وقتی دید پوست موزی در جایی مثل پیاده‌رو افتاده‌است، خم شد و آن‌را برداشت و در سطل‌زباله انداخت.

پ.ن.: بعضی وقت‌ها انجام کار نیک نیازمند وجود یک بی‌شعور است.

نداند کسی قدر روز خوشی

مگر روزی افتد به سختی کشی

واقعیت همینه احمد عزیز
تا کار بدی نباشه خوبی ها به نمود نمیاد وگرنه چه بسیار خوبی ها که سرسری میگذریم
:n17:

Demon King
21-02-2015, 23:53
تشکر میکنم از کسی که از من تعریف و تمجید نمیکنه، بهم انتقاد پذیری رو یاد میده و بدی هام رو جلوی چشمم میاره.

Ezel
22-02-2015, 00:11
تشکر میکنم از همه ی اونایی که ما رو تحمل کردن

تشکر میکنم از همه ی اونایی که این فرصت رو به ما دادن و اعتماد کردن به ما

تشکر میکنم از همه ی کسانی که بد و بیراه گفتن و فحاشی کردن ، چون بد و بیراه گفتن اون افراد باعث میشد بیشتر به این ایمان بیارم که در مسیر درستی دارم حرکت میکنم

تشکر میکنم از کسانی که محبت داشتن به ما و مردونگی نشون دادن جایی که لازم بود

تودلی ها :دی

داداشیای تو زندون :دی

دستفروشای تو میدون :دی

علی عاقا کریمی

عاقا مهدوی کیا

Sh-Meteor
22-02-2015, 00:28
تشکر می کنم از مادرم که همه بار زندگیمون رو دوش اونه

خیلی دوست دارم کمک کنم ولی میبینم که در قیاس با زحمت هایی که مادرم برای زندگی ما میکشه، هیچ کاری نکردم.

شرمنده اش ام:n28:

ملا نصرالدین
22-02-2015, 12:10
تشکر میکنم از خدا

با وجود همه ی ناسپاسی ها هیچ وقت لطفش رو از من دریغ نکرده:n12:

Mehrshad-msv
22-02-2015, 16:21
تشکر می کنم از تمام بانکدارهایی که جیب مارا دوست می دارند!
تشکر از یارانه و عملین آن... عشق منن!

جدا از شوخی تشکر از تمام کسانی که دلشون رو شکستم اما دستم رو گرفتن مخصوصا برادرم
و اون عطشی که نمی دونم اسمش چیه و نمی خوامم بدونم چون قدرت درکش رو ندارم و نخواهم داشت راه درست رو نشونم داد.

Reza Azimy_RW
22-02-2015, 19:31
اون مرد جوونی که وقتی دید قراره من در تاکسی کنار دو اقای دیگه بشینم، پیاده شد و به من گفت که صندلی جلو بشینم و خودش بجای من به صندلی عقب اومد
ااااااااا یعنی واقعا اینهمه مهم بود این قضیه ؟! مگه میخاستی کنار زامبی بشینی :n38:
فکرت بد خرابه ها :دی

Atghia
22-02-2015, 20:03
ااااااااا یعنی واقعا اینهمه مهم بود این قضیه ؟! مگه میخاستی کنار زامبی بشینی :n38:
فکرت بد خرابه ها :دی
نه من برام فرقی نداشت چون اون اقایون پشت نرمال نشسته بودن (برعکس خیلی ها!)
ولی این حرکت این اقا خیلی به چشمم اومد (اینقدر اینروزها ادم خودخواه بیخود و بی ملاحظه دیدم!)

+

بله بعضی ها از زامبی هم بدترن:n01: (بخش اخر حرفتون هم نشنیده میگیرم)

Mr_100_dolari
23-02-2015, 23:34
تشکر میکنم از اون عزیزی که بدون دلیل خداحافظی کرد رو رفت تا بفهمم برای کارای غیر قابل پیش بینی آدمها زیاد نباید دنبال دلیل بود ...

تشکر میکنم از اون رفیقی که من و برد جایی که بهتر با دنیای گرگا آشنا بشم جایی که همه تو لباس آدمیت حتی به خودشونم رحم نمیکردن چه برسه به بقیه و جالبتر از اون هم این بود که همون بقیه عاشق گرگا میشدن !!

تشکر میکنم از همه عزیزانی که در عین ناباوری بهم فهموندند آدما میتونند از چیزی که بهت نشون میدن از زمین تا آسمون فرق داشته باشند ...

تشکر میکنم از همه عزیزانی که با زورگویی هاشون تو جاهای مختلف بهم یاد دادند جز از خدا از هیچ چیز و هیچ کس دیگه ای به هیچ قیمتی نباید ترسید ...

و مهم تر از همه تشکر میکنم از خدای عزیزم که از وقتی یادم میاد تنهام نذاشته و هوام و داشته و جلو پام موقعیت های خیلی خوبی گذاشته که متاسفانه یا خوشبختانه من قدر هیچ کدومشون رو ندونستم ...