PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اتصال به اینترنت با سیم کارت رایتل و مودم سیم کارتی qualcomm

shahabbasic
21-02-2015, 18:45
با عرض سلام و خسته نباشیدچند وقتیه که مودم زیر رو خریداری کرده ام :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]که از 3g پشتیبانی میکنهاول توش سیم کارت همراه اول انداختم کار نکرد جویا شدم گفتن این مودم فقط از 3جی پشتیبانی میکنه و نه 2جی آخه ترجی همراه اول هنوز به شهر ما نیومده ولی ترجی رایتل وجود دارد آن هم بصورت مستقیم و نه رومینگ ملییکعدد سیم کارت دیتای رایتل خریداری نمودم و پس از فعالسازی و خرید بسته اینترنتی داخل مودم قرار دادمهرکار کردم پیچ باز نکرد که نکرد و کلا آنتن سیم کارت توی نرم افزار خالی نشون داده میشه و خط آنتن ندارهاین در حالیه که سیم کارتو در موبایل قرار دادم و پس از انجام تنظیمات یک H بالای موبایلم ظاهر شد که با باز کردن مرورگر براحتی صفحه وب را می آورد.اما این مودم نمیتواند به اینترنت متصل شود و هرکار کردم وصل نشد.چند عکس از تنظیمات نرم افزار مودم و آی پی مدیریتیش قرار میدم تا اساتید ببینن و نظر بدندر شرایطی که پین سیم کارت هم غیرفعال است.نه بصورت دانگل به اینترنت وصل میشود و نه بصورت وای فایجالبش اینجاست که نرم افزار این مودم حتی پیامک هم ارسال نمیکند و هی پیغام failure میدهد.ترجی رایتل دقیقا توی خونه ما آنتن میده چون قبلا باهاش وصل شدم و امروز هم کاملا رایتل داشت کار میکرد از اونجاییکه داخل موبایلم تونستم به نت وصل بشملطفا راهنمایی کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]