PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تا حالا چه چیزهایی رو گم کردید !؟

banii
19-02-2015, 01:53
چیزی رو گم کردید ؟!
بعدا پیداش کردید یا نه ؟!

من چند سال پیش یک فلش 8 گیگ داشتم گم که نمیشه گفت اما به فنا رفت و اطلاعاتی که توی اون داشتم خیلی برام حیاتی بود متاسفانه...
یک رم و رم ریدر هم 2 ماه پیش حدودا گم شده و تا به امروز دارم دنبالش میگردم چون بهش خیلی نیاز دارم ... به احتمال زیاد متاسفانه جایی بیرون جا گذاشتمش و بعید میدونم اگر پیدا بشه...:n27:

یک رم دیگه هم چند سال پیش گم شد متاسفانه...

یکبار تابستون همین امسال 2 ماه شناسنامه ام رو گم کرده بودم... توی اون برهه یک اتفاقی افتاده بود که شدیدا هم به شناسنامه نیاز داشتم و چون موجود نبود تاوان ناجوری هم مجبور شدم بدم... بعد از 2 ماه پیدا شد...

ولی در کل اینا مهم نبودند... یه چیزی گم شده تو روزگارم که بعد از تو دیگه پیدا نمیشه...

befermatooo
19-02-2015, 09:52
حدود 2 سالی میشه کارت ملی خودمو گم کردم و تو این مدت با هزار دوز و کلک ارگان ها و جاهایی رو که نیاز به کارت ملی دارند رو قانع می کنم فعلا از گواهینامه ام استفاده کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی جوانتر بودم عاشق نوشته فیلمنامه و .. بودم . جوگیر شدم و یه فیلمنامه اکشن :n02: نوشتم در حدود 60 صفحه . اما حالا هر چه می گردم پیداش نمی کنم که خیلی ناراحتم کرده .

هفته قبل هم رفتم بانک و برکشتی سوار تاکسی شدم و یه 100 متری حرکت نکرده بود که سریع گفتم آقا می خوام پیاده شم ، آخه من با خودم ماشین برده بودم و تو پارکینگ بود :n23: ( آلزایمر گرفتم رفت )

وقتی کلاس اول ابتدایی بود بهمون لوح تقدیر دادند و یه عکس گروهی از هممون گرفتم . تو این سالها زیاد دنبالش گشتم تا اینکه بعد از فکر کنم 21 سال پیداش کردم . خلی ذوق کردم تا ببیم اون موقع چه شکلی بودم اما دقت که کردم دیدم همه رو به دوربینن الا من ، آخه داشتم لوحمو نگاه می کردم و تو تصویر نیافتاد صورتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Demon King
19-02-2015, 11:26
سلام.

سال قبل فکر میکنم حدود دوتا کارت بلیط کم گردم.
اما بدتر از اون امسال بود که یه فلش ۸ گیگ تو جیبم بود. وقتی اومدم خونه دیدم نیست. خیلی لحظه ی دردناکی بود.:n28:

Mohammad King
19-02-2015, 11:39
سلام

متاسفنه 2 سال پیش یک عدد گوشی Arc s گم کردم

که تا الان هم پیدا نشده سیم کارت هم خاموش شده دیگه دستم به جایی بند نیست...

Atghia
19-02-2015, 11:48
:n03: انگشتر طلا:n27:
راستش یکبار داشتم از دانشگاه برمیگشتم متوجه شدم انگشتری که صبح دستم بود الان نیست:n31:
خب چون چندین ساعت کلاس داشتم و بوفه و اینور اونور دیگه کاریش نمیشد کرد و نمیدونستم کجا رو بگردم:n28: پیدا هم نشد:n37:
یکبار هم یک دستبند استیل-چرم داشتم خیلی دوستش داشتم...
بعد این هم یک روز هنگام خروج از خونه به دستم بستم ولی بعد از چند ساعت نبود:n30:
هیچی پیداش نشد متاسفانه:n29:
یک دفترچه شعر هم داشتم شعرهای خودم رو داخلش مینوشتم...
اینم به ناگاه گم شد (شاید کسی دزدیده اشعارم چاپ بشه مشخص میشه:n15::دی)
خوشحالم که خودم رو هنوز گم نکردم:n33:

sansa
19-02-2015, 11:59
یک داستان جالب :

پیش یکی از دوستانم بودم . یکی زنگ زد به گوشی دوستم . دوستم گفت شماره تو (یعنی من) هستش . :n13: بعد دوستم گوشیشو داد به من گفت که با من کار دارند . همینجوری شدم :n04:. دست زدم جیبم دیدم بله گوشیم نیست .

اصلا خبر نداشتم گوشیم گم شده . گفت من یک گوشی پیدا کردم از توی یک تاکسی ون . گوشیتون رو گم کردید و ... . خلاصه قرار گزاشتیم و گوشی رو گرفتم و انقدر تشکر کردم و خواستم 5 تومان بابت برگرداندن گوشی بدم که طرف قبول نکرد و

شرمندم کرد . خلاصه فقط دعای خیر پشت سر اون جوون کردم . خدا خیرش بده .

بدونید اینطور ادم ها خیلی کم پیدا میشند . شاید بین 1000 نفر یکی اینطوری باشه . من هر کی رو میشناسم گوشیش رو گم کرده . دیگه گوشی برنگشته ....و طرف دزدیده گوشی رو و به صاحبش برنگردونده :n35: :n37:

dourtarin
20-02-2015, 01:03
انگشتری که داداشم سوغاتی واسم آورده رو یک ماهی میشه گم کردم ..چشمم هنوز دنبالشه:n03:

stabesh
20-02-2015, 11:46
سلام
دبستانی که بودم یه بار دفتر یکی از بچه ها رو که امانت گرفته بودم گم کردم بعدا بین کتاب داستانا پیدا کردم ولی دیگه دیر شده بود هنوزم عذاب وجدان دارم

clau
20-02-2015, 12:11
یک انگشتر شرف شمس از مشهد مادرم برام خریده بود اون گم کردم :n29:

تو دوران خدمت هم فک کنم 7-8 تایی جای سوئیچی همراه با کلید خونه تو ماشین راننده های خطی منجیل گم کردم :n15:

mahla_EEL
20-02-2015, 13:18
ی هارد اکسترنال سیلیکون پاور هزار گیگ... همین ی ماه پیش گم کردمم چقد توش اطلاعات داشتم همش ارشیو بود نرم افزار عکس و فیلم بود
اما خوشبختانه بعد دو هفته پیدا شد .. خدایا شکرت[emoji13]

mahla_EEL
20-02-2015, 13:18
ی هارد اکسترنال سیلیکون پاور هزار گیگ... همین ی ماه پیش گم کردمم چقد توش اطلاعات داشتم همش ارشیو بود نرم افزار عکس و فیلم بود
اما خوشبختانه بعد دو هفته پیدا شد .. خدایا شکرت

supermax15
20-02-2015, 13:45
رم 8گیگ - فلش 4 گیگ - کابل otg با 10 تومن پول

saeid911.kaspin
20-02-2015, 18:50
سلام.

همه ما کم یا زیاد چیزهای رو گم کردیم که بین اونها چیزهای هست که واسه ما از بقیه چیزهایکه گم کردیم یا عزیزان سارق برداشتن باارزشتره.
من هم حدود یکسال پیش ی گوشی سونی مدل ایکس پیرا زد وان از دست دادم که هنوزه هنوزه ی جاهای از بدنم داره میسوزه..

Mehrshad-msv
20-02-2015, 21:49
خوشبختانه یا بدبختانه مالی هیچ چیزی ولی خودم رو خیلی وقته گم کردم. از یابنده تقاضا داریم گمشده را به صندوق پستی عشق و نفرت گم شدن ها را ارسال نماید. ممنون:n37:

matr!x_2008
20-02-2015, 22:11
یه بار فلش 4 گیگمو گم کردم که پیدا نشد! 2 بار هر دفعه 10 هزار تومان گم کردم که پیدا شد. :n33:

ملا نصرالدین
21-02-2015, 10:05
من جلد 6 کتاب هری پاتر(2 جلدی بود) رو گم کردم....البته فکر کنم ازم دزدیدنش .خیلی دلم سوخت.من کل کتاب هاش رو دارم ولی هنوز بعد ازچند سال نرفتم اون جلد رو بخرمش

ولی یک چیز عجیبی که توی این خونه برای ما اتفاق افتاد ..دقیقا 1 هفته بعد از اسباب کشی کارت سوخت ماشین گم شد...جالبه که با اینکه پسورد هم نداشت و اون موقع 400 لیتربنزین توش بود حتی 1 لیترش هم کم نشده بود....ما کل خانه و ماشین رو زیر و رو کردیم ولی پیدا نشد

یک هفته بعد از این اتفاق هم یک برگ چک که همسرم از مشتری گرفته بود گم شد ...که به طرف گفتیم و رفت به بانک اعلام کرد.هیچ وقت هم پیدا نشد

amirmahmod
07-03-2015, 15:55
من یه گوشیم تو گمرک گم کردم وقتی فهمیدم زنگ زدم به گوشیم یه نفر برداشت :n01: و گفت گوشی رو پیدا کرده و من همون جا بودم که طرف دستش رو تکون داد پشت سرم بود خلاصه فکر نمیکردم تو همچین محله هایی که خلاف زیاده آدم هایی به این خوبی پیدا بشن و میشه نتیجه گرفت تو هر جایی انسان های خوب پیدا میشن.:n39:

soroosh_cz
10-03-2015, 05:39
2 سال پیش یه هندزفری بیتس اورجینال با هزار زحمت پیدا کردم و خریدم از عربستان، تو همون هتل که بودیم، شب دوم دزدیده شد... آک بود توی ساک...
هر چی گشتیم پیدا نشد.
به هم اتاقی ها هم نمیشد تهمت زد... مثلا عمره رفته بودیم.
خدمتکارها هم که کتمان میکردن :n27:

دیگه یادم نمیاد چی گم کردم، چون احتمالا خیلی بی ارزش بودن :n09:

javad34
10-03-2015, 06:57
من چون بیماری وسواس چک کردن دارم یادم نمیاد چیزی رو گم کرده باشم.همیشه وسایل همراهمو چک میکنم سر جاش باشه.

یه بار 8 سال پیش که وسواس نداشتم کلیدای مغازه رو گم کردم از تو جیبم افتاد تو تاکسی ورفتم کلید ساز آوردیم سر 3 سوت قفلارو باز کرد!! یعنی اگر می خواست دزدی کنه راحت میتونست باز کنه قفلارو..!!

raana
10-03-2015, 17:05
یه گردنبند دختر خاله م بهم داده بود یادگاری.....گذاشتم تو کیفم....بعد که اومدم بردارم دیدم نیست...:n03:دیگه هم پیدا نشد...چون یکی برداشته بود..

سال دوم راهنمایی بودم...یه مداد نوکی داشتم خیلی توپ بود...گرونم خریده بودمش..کل سال داشتم...آخرین امتحانی که رفتم خرداد ماه دادم...تو همون مدرسه دیدم نیست....هر چی هم گشتم پیداش نکردم:n22:

Йeda
07-04-2015, 12:25
سلام

قبل از تعطیلات،
کیف دستی حاوی شناسنامه، کارت ملی و گواهینامه رانندگی !

به هیچ وجه هم احساس ناراحتی، نگرانی و اضطراب نمیکنم و حتی هیجان‌زده ام...
از یابنده هم تقاضا میشود اصلا بروی خودش نیاره

در حال حاضر من یک انسان بی نام و نشونم :)
بعد از صدور مدارک المثنی
یک تولد جدید خواهم داشت، با تجربه‌ای بیست و چند ساله...!

مریم مرمری
15-04-2015, 12:20
منم گله دستبندم رو گم کردم توی عروسی وای اینقد غصه خوردم که حد نداشت ..... نزدیک یه ملیون بود حداقل .... یه گل خیلی درشت بود :n30:

Rossin
16-04-2015, 14:40
ماشاالا همه دوستان دست به فلش گم کردنشون خیلی خوبه :)))
منم چند سال پیش یه فلش 8 گیگ کم کردم که مال پدرم بود و دیگه تا الان یادم نمیاد که چیزی رو گم کرده باشم جز خودمو حواسمو!
تا دلتون بخواد خودمو جا گذاشتم و حواسمو جا گذاشتم!
الانم حواسم نیست نمیدونم کجا جا مونده چون یک دوساعتی هست که هیچ چیزی بعد از 60 ثانیه یادم نمیمونه!هیچ حرفی هیچ کاری!

1000repair
16-04-2015, 17:55
ساعت مچیم گم شد