PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین عکس شما در سالی که گذشت (1393)

Miss Artemis
19-02-2015, 01:11
کم کم به سال جدید نزدیک میشیم.

شاید وقتش باشه به آرشیو عکس هامون هم سری بزنیم و آرشیو تکونی کنیم : دی

به نظر خودتون بهترین عکسی که در سال گذشته گرفتین کدوم عکس بوده ؟

ترجیحا یک عکس در این تاپیک بگذارید و میتوانید توضیح مختصری هم در موردش بنویسید.

VAHID
20-02-2015, 19:42
سلام

عکاسی دوست دارم ولی زیاد تو کارش نرفتم
میشه گفت از بین عکسایی که همینجوری گرفتم ی عکس
مربوط به یک روز افتابی از شکوفه های البالو توی باغچمون بود
که بعد دیدن عکس خودم تعجب کردم اینقدر خوب شده:n02:

البته با گوشیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin2000
21-02-2015, 20:22
سلام

با اینکه عکاسی رو دوست دارم فرصت نشده براش وقت بزارم :/ ولی این عکس رو خیلی دوست دارم
توی یکی از تاپیک های همین انجمن گذاشتمش ولی چون احساس میکنم بهترین عکسمه و هیچوقت از دیدنش سیر نمیشم گفتم اینجا بزارمش :)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Sony Xperia Sp

mehr film
22-02-2015, 02:09
والا من امسال اصلا وقت عکاسی نداشتم و عکاسی نکردم ولی کسانی که در سالی که گذشت عکاسی کردن رو دوست دارم :n02:

Aless
26-03-2015, 16:13
سلام
نظرم این بود که شاید تاپیکی درست میشد و خاطره انگیز ترین عکس سال با چند خط خاطره نوشته میشد که خب نشد...:n35:

سال 93 که 10 ماه سرباز بودم
ساعت 12-1 شب اخرین روز خدمتم وقتی برگه ترخیصم را گرفتم از بی خوابی زدم بیرون و این عکسا گرفتم

sara_program
26-03-2015, 17:30
این عکسو برای شرکت در مسابقه با موضوع آزاد گرفتم. صبح زود بود بهترین موقع عکاسی بود. نور هم عالی بود. پرده های عمودی اتاقم کشیده بودن و یه نور باریکی از بین پرده توی اتاقم میخورد. منم تخته گوشت رو آوردم و این پیاله رو تا نصفه آب کردم و گذاشتم روی تخته گوشت و در مسیر نور قرارش دادم. از گلدون بابام دو تا گل یواشکی کندم:n02: و عکس گرفتم... خودمم فکر نمیکردم چنین عکسی بشه. خیلی دوستش دارم. چون خیلی دوستش دارم تقدیم به تمام کاربران بخش عکاسی:V12::V12::V1:

پی نوشت: اگه ته پیاله را نگاه کنید، عکس پرده رو می بینید :n02: و مخصوصا منبع نور مشخصه:n02: