PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای آنانکه دیگر نیستند؛ لیک، همیشه خواهند بود...

banii
16-02-2015, 01:15
دوست مجازی نوستالوژی قریبی برای نسل ما بود...

این تاپیک رو اختصاص بدیم به دوستانی که در گذشته داشتیم و دیگه خبری ازشون نداریم و خیلی وقته که یوزرشون لاگین نشده...

با آرزوی زندگی و سلامتی برای دوستان خوب گذشته...

banii
16-02-2015, 01:23
Ahmad

:n40:.

دوستان بسیاری هستند که زمان‌هایی درکنار هم بودیم یا همچنان هستیم
شاید تک تک در پست‌هایی نام بردم.

اما دوست دارم اینجا از کسی نام ببرم که وقتی یادم نمیره مشکلی کامپیوتری داشتم و با پستی مشکل رو کامل برام رفع کرد، وقتی در پستی ازش تشکر کردم گفت من رو با این پست تشکر خجالت زده نکن کاری نکردم و لطفا پست رو پاک کن (نقل به مضمون).
پیرمردی که عکسی ازش رو داشتم که در میان چمن‌ها نشسته بود و جزوه‌ای جلوش پهن شده بود و مطالعه می‌کرد درحالیکه دستانش در میان موهایش بود
پیرمرد جوان بود.
زمانی برام نوشت که درجایی است که الان یادم نمیاد ولی زمستان بود و نوشت که اینجا همیشه شب است.
و از وضع آن لحظه‌ی خود نوشت.

پست آخرش همینک نیز جلوی دیدگانم است. و دلیل رفتن.
پیرمرد رفت.
واقعا رفت

الان کجاست؟
نمی‌دانم.
@piremard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

(این منشن خودش طنز تلخی است.)

Mohammad Yek110
16-02-2015, 14:42
YAHYA-PRO
ناظر سابق انجمن فتوشاپ :40:
که خیلی کمتر سر میزنه به فروم

hossein blak
16-02-2015, 14:53
میخواستم از کسی یاد کنم که برای همگان آشنا باشه
بانو . ./

MOHAMMAD_ASEMOONI
16-02-2015, 15:26
سلام
ار چند سال پیش فبسبوک یک آپشن اضافه کرده که هر عضوی که این گزینه رو فعالش کنه , بعد از فوتش , با درخواست یک فامیل یا دوستش پیامی در پروفایلش درج میشه که خبر میده دیگه زنده نیست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شاید هم در آینده یک بهشت زهرا یا دار الرحمه یا همون قبرستانِ خودمون براش درست کنند و پروفایل اموات بره اونجا
مرگ رخداد بسیار مهمی هست و بهتره که در پروفایل کاربران جائی بهش اختصاص داده بشه .
رحمت و غُفرانِ (آمرزش) خالق بر همه ی رفتگان و بر ما و آیندگان .

F l o w e r
16-02-2015, 19:27
***Spring***

دوست خیلی خوبی که همیشه آرزوی بهترین بهترین بهترین ها رو برای همه داشت
دلم براش تنگ شده و جاش واقعا خالیه. امیدوارم هرجا که هست موفق باشه و یه روز دوباره توی انجمن ببینمش.
با بهترین بهترین آرزوها براش :»:»:»:»:»

Demon King
16-02-2015, 23:50
سلام.
shabe.saket

ناظر اسبق انجمن نجوم و اخترشناسی.
بسیار خونگرم، مهربان و لایق بودن، امیدوار هرجا هستن سلامت باشن و دوباره بتونیم ایشون رو با قدرت در پی سی ببینیم.

befermatooo
17-02-2015, 00:01
@"POP"
سر یه موضوعی بهم لطف داشتند و واقعا سوپرمدیر برازنده ای بودند .
Amin

اختلاف نظر های زیادی داشتیم اما دلم براش تنگ شده و مدیر قابلی بود
راه کویر آرسام

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-02-2015, 00:16
البته بعضی از دوستان جائی نرفتند , هستند فقط با یه یوزر دیگه میان توی سایت .
:20:

Atghia
17-02-2015, 01:08
@shabe.saket ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من هم از ایشون یادی میکنم که بطور عارف گونه ای اشعار مولانا میگذاشتند و تحلیل های جالبی در انجمن انسانی داشتند...

ازش یاد میکنم به عنوان کسی که به خدا اعتقاد داشت:n12:
هرجا که هست خدا به همراش:n40:

Ezel
17-02-2015, 01:53
Babak
Amin
piremard

@Dr.FANOOS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
mahdishata ( شاتا جونم :n28: )

Saeed Dz
17-02-2015, 02:00
من هم یاد میکنم و تشکر میکنم از دوست عزیز @Babak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم. ایشون همیشه برای بنده عزیز و بزرگ هست و میمونه.

New Ray
17-02-2015, 15:38
غیر از سه تا دوست خوبم که ترجیح میدم اسم نبرم، از اونایی که آشناتر هستن:

payam
ناظر اسبق که با هم به تخریب بخش برق و الکترونیک می پرداختیم :n09:
hadi665
مدیر محبوب و خوش اخلاق گرافیک سه بعدی و همینطور سایر کاربران اون بخش که دیگه نیستن ...
Mohammad Hosseyn
همیشه سعی میکردم مطالبش در انجمن علمی رو بخونم . البته مطمئن نیستم برای همیشه رفته باشه
Marichka
اولین مدیر سبزی بود که کشف کردم! :n02: و من و کاربر فعال کرد

و بقیه که الان حضور ذهن ندارم :n37:

vahidgame
17-02-2015, 19:22
havas_1980
هومان واقعا جزو بچه های گل انجمن بودش که خیلی با هم در ارتباط بودیم ولی از وقتی که بازنشست شد یعنی دو سال پیش متاسفانه دیگه اینجا ندیدمش و امیدوارم دوباره به انجمن بیاد و جاش واقعا خالیه...

4039
Babak
piremard
Optimus Prime

یه سری دوستان رو هم نام می برم که مثل افراد بالا اینجوری نیست که از سایت رفته باشن ولی چند ماهیه نیستن و به خاطر همین اونا رو جدا می نویسم و امیدوارم حتما دوباره به زودی توی سایت دیده بشن:

halflife g
Gilopa
L.A.M.P.A.R.D
CATALONIA
amin 2010

دلم برای بعضی هاشون خیلی تنگ شده :n27:

+

خیلی های دیگه هم هستن که الان حضور ذهن ندارم ولی یه چیزی که مشخصه زمان خیلی سریع می گذره و یه دفعه می بینی یه سری کاربرا چندین ماهه که کلا نیستن ولی فک می کنی همین دیروز بود که داشتی باهاشون صحبت می کردی!

Zeitgeist
17-02-2015, 22:25
Babak

دلم تنگ شده برای اخطارها و بن کردناش. :(

مطالب بابک، و برخی دیگر از دوستان قدیمی فعال در انجمن علمی مثل seymour که خیلی وقته نه اینجا نه در pt دیده نمیشن، خیلی برای من به شخصه در سال ها قبل مفید بودن. حدود 7-8-10 سال پیش به این حد زبان انگلیسیم خوب نبود و به واقع شخصی جوگیر و تا حدودی نادان بودم نسبت به امروز؛ مطالب مفید زیادی توسط برخی دوستان در اون دوران ها که وب فارسی بدتر از وضعیت مزخرف امروز بود پست میشدن که برام بعضاً خیلی مفید بودن.

حتی اون اخطارها و بن های فراوان رو هم من ازشون راضیم و به شکلگیری افکار و آرامش نسبی فکری/رفتاری امروزم و گذار موفق از مراحل جوگیری نوجوانی و جوانیم کمک هایی نمودن!

Reza Azimy_RW
17-02-2015, 22:35
sara_girl
این دمِ آخری اوضاع روحی خوبی نداشت به هر حال امیدوارم خوب باشه :n28:

VAHID
18-02-2015, 19:11
دوستانی که در مقطع زمانی حضورشون فعالیت خوبی در انجمن داشتن
هر جا که هستن موفق باشن//

@Pami ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@V E S T A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@Arash4484 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@Behsood ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@DJ POLESTAR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@Masoud ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr_100_dolari
24-02-2015, 21:05
خوب نمیدونم فقط باید از دوستان پی سی ورلدی که الان نیستند یاد کرد یا از بقیه رفقای نت هم که ازشون خاطره داریم و دیگه نیستن هم میشه یادی کرد به هر حال :

به یاد داداش مهدی گل که هر موقعه میدیدمش انگار دنیا رو به هم داده بودند و یه بار بعد از یک سال دوباره شانسی پیداش کردم و از خاطرات مدتی که خارج بود میگفت و چقدر میخندیدم ...

به یاد داداش سهیل که اولین بار شوخی شوخی روز رحلت امام خمینی قرار گذاشتیم بریم حرم مطهر و اولین بار بود هم و میدیدم یادش بخیر برداشته بود با خودش کیسه اورده بود ساندیس جمع کنیم :n08:چقدر اون روز خندیدم :دی

یاد داداش پارسا که چقدر مشکل داشت نمیدونم آخرشم کارش به کجا رسیدش و دیگه نتونستم پیداش کنم بچه خیلی خوبی بود که به ناحق کارش به جاهای باریک کشیده شده بود ...

یاد داداش رضا که واقعا تا حالا پسری به این پایه ایی رو ندیده بودم خیلی با هم هماهنگ بودیم ...

یاد داداش مانی که چقدر با هم درد و دل میکردیم و بعد بهم پیشنهاد کاری و داد که میتونستیم بریم خارج ولی من قبول نکردم و اون رفت برای همیشه ...

یاد داداش محسن / محمد MZ / حسین که همیشه لج من و در میاورد و .... و قرارهای پارک طالاقانی هفته ایی یه بار ...

یاد بچه های گروه خشگل خوشگلا :n08:چقدر من سر اسم این گروهشون خندیدم واقعا خوشگل بودن :دی و تنگه واشی و گشت ارشاد تو ساحل نور و ...

از خانم های محترم هم که کلا هیچـــــکی رو به یاد نمیارم :n36: ولی یاد همشون بخیر :n31:

از یچه های پی سی ورلدم یاد این دوستان بخیر :

@V E S T A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@کاربر شماره ی یک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رفقا هر جا هستین هنوز به یادتونم :n12::n12: و امیدورام توی همه مراحل زندگیتون زیر سایه خداوند عزیز سلامت و موفق باشید ... :n16::n16:

Mehrshad-msv
25-02-2015, 03:09
خیلیا هستن نیاز به گفتن نیست....
براشون آرزوی سلامت و موفقیت دارم و فقط می شه گفت

how i wish you were here!

Mehrshad-msv
25-02-2015, 03:13
Babak

دلم تنگ شده برای اخطارها و بن کردناش. :(

مطالب بابک، و برخی دیگر از دوستان قدیمی فعال در انجمن علمی مثل seymour که خیلی وقته نه اینجا نه در pt دیده نمیشن، خیلی برای من به شخصه در سال ها قبل مفید بودن. حدود 7-8-10 سال پیش به این حد زبان انگلیسیم خوب نبود و به واقع شخصی جوگیر و تا حدودی نادان بودم نسبت به امروز؛ مطالب مفید زیادی توسط برخی دوستان در اون دوران ها که وب فارسی بدتر از وضعیت مزخرف امروز بود پست میشدن که برام بعضاً خیلی مفید بودن.

حتی اون اخطارها و بن های فراوان رو هم من ازشون راضیم و به شکلگیری افکار و آرامش نسبی فکری/رفتاری امروزم و گذار موفق از مراحل جوگیری نوجوانی و جوانیم کمک هایی نمودن!

آرهسیمور رو خوب یادمه داخل پی تی هم بود الته الان بیشتر اسم فرامشون رو باید بزار پرشین پول!:n02:

officer
02-03-2015, 15:43
برای همه دوستانم توی این انجمن و دورانی که در خانواده هوشنگ (ҢooshanG's family) و گروه مجردا گذراندیم،
لجبازی هایی که با انجمن و مدیرانش کردیم، اسپم پراکنی و تاپیک "طرفدارای تیم هندوراس" که زدیم و انجمن رو به بازی گرفتیم

بن شدن ها، خدافظی کردن ها از انجمن، سربازی و ازدواج و خلاصه مسائلی که اون گروه از کاربرای انجمن رو مجبور کرد دیگه اینجا نباشن.
یادشون بخیر، امیدوارم مثل همون دوران همیشه با انرژی و جسور و موفق باشن.

@D r i v e r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @elendil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @Mahdi/s ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @Majid-6120 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @nika_radi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @sourena ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @rosenegarin13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @aRThaS_08 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @B L A S T E R ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@rosenegarin13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @Rahe Kavir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @||-|_O7(/(/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @AaVaA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @2299 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @mstf666 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @جادوگر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])_جوان

hossein blak
10-03-2015, 18:28
@Sina ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کجا هستید ادمین خوب انجمن

clau
10-03-2015, 18:54
+ali ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
علی رونی منچستری عزیز که خیلی مدته به انجمن سر نزده :n37:

elendil
12-03-2015, 04:18
اقا شما امر کن
به صورت آنی و لحظه ای در صحنه حاضر میشیم
officer

Sayam
19-03-2015, 12:20
eMer@lD

آخرين فعاليت ها
09-01-2013 15:39 :n03:
ناظر خوب انجمن پزشکی (سابق)
متاسفانه حس میکردم اون آخرا ناراحتی هایی داشت...
دلتنگی هاشو هم دوست داشتم... پست ها و شعرها و... که توی انجمن ادبیات و پروفایل و... مینوشت به دلم مینشست ...
دوران خوبی که توی انجمن پزشکی داشتیم ... روزیکه کاربر فعال شدم و خوشحال شدم از این بابت... گاهی میگم چرا ادامه نیافت اون فعالیت ...
المیرا خانوم گل، هرجاییکه هستی امیدوارم شاد و سلامت و خوشبخت باشی و از خدایم برایت خواستار بهترین آرزوها هستم. :n12:

تازه امروز فهمیدم اسمم شده حرفه ای

چه جالب!

حرفه ای در چه؟
آیا واقعا من در زندگی ام حرفه ای عمل کرده ام؟ یا حرفه ی زندگی ام را فهمیده ام؟
دلم برای باز نشستگی تنگ شده
حرفه ای بودن احساس خوشی به آدم می دهد
انگار سر شانه ات بال در می اوری
انگار فکر می کنی همه چیز بلدی
اما

shabe.saket
هادی خیلی پسر مهربون و خونگرمی بود ... :n12:

DJ POLESTAR
هادی ، رفیق با معرفت و با حال ...
از مردم خوب تبریز و آذری باصفا...
اولین دوستی بود که توی انجمن آشنا شدم با اون...:n12:

lieee
19-03-2015, 20:18
register user : فکر میکنم برای کاربرهای قدیمی نیاری به معرفی نداره...
انجمن لپ تاپ مدیون زحمت هاو تلاش اونه

payam
31-03-2015, 02:21
به به چه تاپیک خوبی !

آدم کم حافظه ای هستم ، اما تا جایی که ذهنم یاری میکنه

البته خیلی ها این شخصیت ها رو به خاطر ندارن

mehdi_vsgh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

karin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
sarina_sh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Rahe Kavir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
RooS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
MAJ€€D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

winter+girl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
cyrus_ln ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mehran ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Nazanin_rose ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
AaVaA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Spring*** ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Marichka ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Saeed kmss-D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شیوا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Pami ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
nightmare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
eMer@lD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
mx_2dar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
New Ray ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
R£ɀД ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
REGISTERED-USER ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DrXoX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mafia - Babak - BKM mehdi - Elfin D - Braveheart

و خیلی های دیگه که از قلم افتادن .

شما یادتون نمیاد ، سال ها پیش این فروم زندگی ما بود :)

Reza31001
02-04-2015, 16:30
@Kianoosh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یادم نیست مدیر سخت افزار بود یا یه انجمن دیگه
ولی یه دفعه بازنشست شد و رفت و انجمن ورزش رو از پستهای زیباش محروم کرد

@
hojjatinho
داش حجت (تارو جان!) هم از اونجایی که مسئولیت دیگه ای برعهده گرفته(:n02:) دیگه کمتر میاد که البته امیدوارم هر جا هست موفق باشه

B.Russell
06-04-2015, 18:58
جای این دو کاربر خوب در تالار علوم انسانی خالیه و امیدوارم اگر این نوشته را دیدند یک نشانی از خودشون بروز بدن:

@Arash4484 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:n16:

shi.irani
07-04-2015, 05:41
یاد میوه فروش سرکوچه مون...
خدا رحمتش کنه...
هرزمان منو میدید همش می پرسید متولد چه سالی هستی؟

SNOW PATROL
22-04-2015, 17:42
@shabe.saket ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اقا هادی یکی از بچه های گل انجمن ....
امیدوارم هرکجا که هست موفق باشه

VAHID
16-06-2015, 00:05
ستاره جان که فعالیت خوبی تو مدت حضورش در انجمن داشت
و قطعا خیلیا از راهنمایی هاش در زمینه پوست و عطر و... استفاده بردن
و جاش خالیه..

هر جا که هست انشالله موفق و سلامت باشه در عرصه زندگیش

@Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ای دوست، ای خوب، یک دنیا آرزو برای تو

برای تو که یادگاری از آدمیت :»

گزیده ای از دست نوشته خودش

lieee
09-07-2015, 16:09
.
شاهزاده خانوم

A/|\IR
09-07-2015, 23:52
همیشه از پست هاش توی انجمن بازی لذت میبردم
@CRIS Joon CR7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amin-Nasim
23-07-2015, 10:30
@D r i v e r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز یا Amir.dr سابق (امیر درایور (یا دریفت :دی )کینگ :n09:)

@mohamad skystar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اقا محمد عزیز

@rami_hemi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@Farshadd ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@farshad bugatti ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مدیران و ناظران سابق انجمن اتومبیل که چیزهای زیادی ازشون یاد گرفتم
انشاالله هر جایی هستند موفق باشند :n40:

محمد7966
10-02-2016, 08:21
چه تایپیک غم انگیزی:n14:

aRThaS_08
09-05-2016, 11:13
برای همه دوستانم توی این انجمن و دورانی که در خانواده هوشنگ (ҢooshanG's family) و گروه مجردا گذراندیم،
لجبازی هایی که با انجمن و مدیرانش کردیم، اسپم پراکنی و تاپیک "طرفدارای تیم هندوراس" که زدیم و انجمن رو به بازی گرفتیم

بن شدن ها، خدافظی کردن ها از انجمن، سربازی و ازدواج و خلاصه مسائلی که اون گروه از کاربرای انجمن رو مجبور کرد دیگه اینجا نباشن.
یادشون بخیر، امیدوارم مثل همون دوران همیشه با انرژی و جسور و موفق باشن.

@D r i v e r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @elendil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @Mahdi/s ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @Majid-6120 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @nika_radi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @sourena ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @rosenegarin13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @aRThaS_08 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @B L A S T E R ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@rosenegarin13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @Rahe Kavir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @||-|_O7(/(/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @AaVaA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @2299 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @mstf666 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @جادوگر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])_جوان

يادشون به خير..

Pr0m3en
09-05-2016, 14:43
یاده استادائی که تا تونستن فحش خوردن
یاد معلمائی که اذیت کردن و بد اذیت کردبم
یاد با جنبه هاش که موندن و ترکوندن
یاد بی جنبه هاش که دلخور شدن و بریدن
یاد خوباش
یاد بداش
یاد همه بخیر........

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

banii
09-05-2016, 21:49
الان میخواستم برم تاپیک یک چیزی بگو دلت خنک بشه این حرف رو بگم از اتفاقی که امروز برام افتاد اما الان که عنوان این تاپیک رو دیدم این جمله ی زیبا "برای آنانکه دیگر نیستند؛ لیک، همیشه خواهند بود..." (که زمانیکه این تاپیک را ایجاد نمودم تلمیحی به ترانه ی زیبای فرامرز اصلانی نازنین بود که برای ندا خوانده بود ... ) باز یاد اتفاق امروز افتادم ....

امروز طرفای غروب دلم شکست... دلم گرفت ... غمگین بودم ....:n03:

خیلی اتفاقی و بدون برنامه ریزی قبلی گذرم افتاد به یک گوشه ی شهر که نزدیکای مزار مردگانی که پدر بزرگ و مادربزرگم همانجا به خاک سپرده شدند .... در این 7 سالی که پدربزرگ ام -که همیشه از او به خوبی یاد میکنیم- درگذشت این دومین بار بود که سر مزارش میرفتم... یک مقدار طول کشید تا پیداش کردم... سنگ مزار مادربزرگم را هم پیدا نکردم... خانواده ما چون از بچگی تا نوجوانیِ من، سالها با پدربزرگ و مادربزرگم زندگی میکردیم خاطره های تلخ و شیرین زیادی ازشون داشتم... البته به رسم معمول تمام سالهای بچگی و خامی ام برای آنها نیز نوه خوبی نبودم و خیلی وقتا اذیتشون کردم... پدربزرگ ام مرد بسیار مهربان و محترمی بود ... من مهربونیایی که از زمان کودکیم از او یادم مونده حتی بیشتر از مهربونیای پدر و مادرم است... از او خیلی حرفها توی گوشم همیشه است... معنی بعضی حرفاشو اون موقعا نمیفهمیدم اما توی سالهای گذشته درک کردم که چی میگفت و بعضا همان اتفاقها را هم با چشم خودم میدیدم... آرامستان هم حال و هوای عجیبی بود ... تمام سهمش از دنیا دیگه یک تکه سنگ و ازش تنها نامی بر روی همان باقی مانده... عاقبت تلخی که نصیب همه ما هم خواهد شد ... دنیا به چه درد میخوره ؟ به خدا .... :n27:

MOHAMMAD_ASEMOONI
09-05-2016, 23:20
. تمام سهمش از دنیا دیگه یک تکه سنگ و ازش تنها نامی بر روی همان باقی مانده... عاقبت تلخی که نصیب همه ما هم خواهد شد ...
دنیا به چه درد میخوره ؟ به خدا .... :n27:
سلام
خدا رحمتشون کنه و همچنین خودمون رو
دنیا و زندگی در دنیا بیهوده نیست
زندگی خیلی به درد میخوره
فقط باید وجود خالقِ یکتا رو درک کنیم و خوب باشیم و خوب بمونیم تا لحظه ی آخر , بعدش خواهیم فهمید چقدر به دردمون خورده دنیا
و چقدر ضرر کردند اونهائی که عقیده ای غیر از این داشتند
شاید اگر اینترنت و این سایت سالهای سال بمونه , یه روزی هم از ما یاد بشه
دیروز داشتم تقویم گوشی رو چک میکردم
تا 2400 هم جا داره و حتی بیشتر اما دیگه بالاتر نرفتم
با خودم گفتم 400 سال دیگه , چقدر جالب میشد اگه میتونستیم بفهمیم وضع زمین و بشر اون موقع چطوریه و ما هم صدها ساله که از دنیا رفتیم
یعنی اون موقع قیامت شده ؟ یا بشر هنوز در حال زندگی در دنیا هست ؟ و کلی سوالهای اینجوری
اما جالب ترین قسمتش اینه که دیگه ما نیستیم و صدها ساله که رفتیم

Demon King
09-05-2016, 23:49
جالب انگیزه!

هیچوقت برای خودم دیدن صد ها سال جلوتر جذاب نبوده. دنیا دستخوش تغییرات زیادی میشه و اون تغییرات اصلا مهم نیستن برام. همیشه دوست داشتم بتونم پیشبینی و دیدی از اینده نزدیک داشته باشم. حتی همین فردا ...

همین فردایی که خیلی عادی به نظر میرسه اما اگه قرار باشه هیچوقت نیاد چی؟ اگه نتونیم فردا رو ببینیم چی؟ و مهمترین بخش کنج تفکراتم که میگه

اگه فردا نباشیم پس فردا خواهند گفت یادش بخیر ...؟!!

کاشکی میشد زمان برگرده و خیلی از دوستان رو دوباره بتونیم ببینیم و باهاشون حرف بزنیم و درد دل کنیم. حتی یک کلمه تا از این دل تنگی در بیایم ....