PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : « میزگرد آقایان »

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

Demon King
15-02-2015, 20:19
سلام.

محلی برای بحث و تبادل نظر ویژه ی غیور مردان پی سی. ورود جنس لطیف به اینجا اکیدا ممنوع!

:n09:

محتوا هرجور که عشمون کشید، البت با رعایت قوانین.

+
آقایانی رو که میشناسید از طریق تگ خبر کنید.

:n01:

befermatooo
15-02-2015, 21:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب در مورد چی حرف بزنیم :n31:

خانوما اونقدر حرف دارن که اگه اراده کنن همون تاپیک باعث می شه سرور کم بیاره :n10: ( یکم غیبت که اشکال نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

Demon King
15-02-2015, 21:32
خانوما تو دنیای واقعی وقتی تو یه جمعی هستن, درباره ی همه چیز دیگه بحث میکنند, از کلیات گرفته تا جزییات.
همین ویژگیشون وارد دنیای مجازی هم شده. حالا یه موضوع بدید,
ببینیم میتونیم عین اونا باشیم.

UIWe
15-02-2015, 21:35
سلام یه چیزی که خیلی برام سواله اینه آقایونی که ازدواج کردن بگن که چه ملاکایی هست که بعد ازدواج فهمیدین نکته مهمی بوده که نادیده گرفتین :n40:

ali_mohandes
15-02-2015, 21:41
سلام به همگی
چ عجب این پی سی ورلد یه ذره هم به فکر اقایون افتادن!!!

befermatooo
15-02-2015, 21:52
سلام یه چیزی که خیلی برام سواله اینه آقایونی که ازدواج کردن بگن که چه ملاکایی هست که بعد ازدواج فهمیدین نکته مهمی بوده که نادیده گرفتین :n40:

سلام

والا من که بعد از ازدواج انگار تازه به هوش اومدم و فهمیدم چی به چیه ! البته اون موقه هنوز بچه بودم انگاری ( 23 سال :blush: )

خدا را شکر 5 سال از ازدواجم می گذره و هیچ مشکلی نداشتیم :n12:

مهمترین چیزی بحث خونه بود . من دقیقا بعد از اینکه عقد کردم اقدام به ساخت خونه کردم و همین باعث شده بود وقتی رفتم خونه خودم شرایطی مالی که تو ذهنم بود رو نداشته باشم و تا همین الان هم همیشه با خودم می گم نباید خونه می ساختم و یا خودم میگم اگه خونه نمی ساختم با پولش فلان کار رو می کردم و ...

عجب سوال سختی بودا ، 20 دقیقه هست هی تایپ میکنم و پاک می کنم و هنوز اون ملاکه رو پیدا نکردم !:n02:

New Ray
16-02-2015, 01:08
اول از علی آقا تشکر میکنم بابت راه اندازی این تاپیک :n16:

یک انتقاد کوچیکی هم دارم . الان هدف ما و همینطور اسم تاپیک دقیقا کپی تاپیک خانوم ها هست :

دیدم خانوما یه تاپیک دارن گفتم ما چرا نداشته باشیم ...

محتواشم که ظاهرا کپی اونجاست :

محتوا طبق همون تاپیکه, منتها, ویژه ی آقایان.

و از اون مهمتر یعنی اول بریم تاپیک خانومها رو کامل مطالعه کنیم (:n09:) بعد بیایم اینجا همون کار و بکنیم ؟ پس غرورمون چی میشه ؟ :n02:
اول پیشنهاد میدم یه اسم متفاوت بزاریم. مثلا " جنتلمن ها (مخصوص آقایون) " یا " میزگرد آقایان " یا هر چی که دوستان بگن
و دیگه اینکه اصلا به اون تاپیک کاری نداشته باشیم و کار خودمون و بکنیم ( قابل توجه اونایی که میرن کامل میخونن و تشکر هم میزنن :n02: )

Demon King
16-02-2015, 06:47
اول از علی آقا تشکر میکنم بابت راه اندازی این تاپیک :n16:

یک انتقاد کوچیکی هم دارم . الان هدف ما و همینطور اسم تاپیک دقیقا کپی تاپیک خانوم ها هست :

محتواشم که ظاهرا کپی اونجاست :

و از اون مهمتر یعنی اول بریم تاپیک خانومها رو کامل مطالعه کنیم (:n09:) بعد بیایم اینجا همون کار و بکنیم ؟ پس غرورمون چی میشه ؟ :n02:
اول پیشنهاد میدم یه اسم متفاوت بزاریم. مثلا " جنتلمن ها (مخصوص آقایون) " یا " میزگرد آقایان " یا هر چی که دوستان بگن
و دیگه اینکه اصلا به اون تاپیک کاری نداشته باشیم و کار خودمون و بکنیم ( قابل توجه اونایی که میرن کامل میخونن و تشکر هم میزنن :n02: )

بله درسته!

اسمای مد نظرتون جالبه من « میزگرد آقایان » رو میپسندم. اگه دوستان هم موافقن، درخواست تغییر نام تاپیک رو بدم.

arash59b
16-02-2015, 07:21

سلام

منم موافق تغییر اسم تاپیک هستم. همین کلمه آقایون که تو عنوان تاپیک هست خودش یه کلمه زنانه است و معمولا مردها برای خودشون از این کلمه استفاده نمی کنند یا اگر هم استفاده کنند وقتیه که تو جمعشون خانم
هم وجود داشته باشه.

از اونجا که ورود افایان ممنوع بود تا الان به تاپیک خانم ها سر نزدم (یاد نوشته رو در آرایشگاه های زنونه می افتم) ولی باالاخره تو صحبت ها مردونه میشه یه چندتا چیز یاد گرفت چون با هدف یه صحبت و بحث رو شروع

می کنند(من نمی گم روانشناس ها می گن)

نکته که زیاد هست از کجاش بگم. ماشااله تو زندگی زناشویی، خانم ها هر روز ما مردها رو به یه چالش جدید دعوت می کنند :n02:

بنظر من برای شروع تاپیک بحث خیلی خوبی هست و میشه حالا حالاها در موردش صحبت کرد مخصوصا به مواردی اشاره کرد که کمتر توی برنامه های تلویزیونی یا کتاب ها بهشون پرداخته میشه

فعلا از تایپ کردن خسته شدم (اینم از نقاط ضعف ما مردهاست) انشا اله سر فرصت به چند مورد اشاره می کنم

befermatooo
16-02-2015, 09:05
سلام

من هم موافق تغییر نام تاپیک هستم . نا سلامتی ما جنتلمن هستیما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من با نظر دوستمون در مورد " گرد میز آقایان :n09: " یا همون " میز گرد آقایان " موافقم . پس بی زحمت صیغه رو جاری کن :n02:

sansa
16-02-2015, 09:16

به نکته خوبی اشاره کردی . اقایون کمککککک :n09:

با میز گرد اقایون موافقم :n33:

smahdis
16-02-2015, 10:42
صفحه 100 این تاپیک:

کاربر G: آره منم موافقم که عنوان تاپیک عوض بشه.
کاربر E: خیلی هم عالی واقعا عجب نظری.

.
.
.
.

صفحه 10456:

کاربر x: اولین نفر کی بود همچین فکری به ذهنش رسید.
کاربر T: دمش هر کی که بود خدا خیرش بده.
کاربر Y: آقا یکی به مدیرا بگه عنوان رو عوض کنه دیگه.

Demon King
16-02-2015, 13:00
پس مدیران عزیز نام تاپیک رو به « میزگرد آقایان » تغییر بدن.

befermatooo
16-02-2015, 13:23
میزگردمون هم درست شد ، فقط مونده موز و سیب و ... که بر عهده زننده تاپیک هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sansa
16-02-2015, 13:41
اگر میشد خانم ها نتونن این تاپیک رو مشاهده کنند خیلی عالی میشد.:n10:

Demon King
16-02-2015, 13:43
میزگردمون هم درست شد ، فقط مونده موز و سیب و ... که بر عهده زننده تاپیک هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه لیست از غذا ها تهیه کردم، دوستان میتونن سفارش بدن:

برای پیش غذا: میرزا قاسمی، کشک بادمجان، انواع سوپ و آش، خوراک میگو

برای غذای اصلی: کباب کوبیده، زرشت پلو با مرغ، کباب برگ، قرمه سبزی، قیمه.

برای دسر: ترایفل، شله زرد، انواع کیک، هویج بستنی، ژله با طعم های مختلف.

برای میوه و پذیرایی های متفرقه: پشمک حاج عبدالله : دی ، موز، سیب، خیار، پرتقال، شیرینی خامه ای.

هر کدومو بخواید سفارش میدید: فقط دنگا رو هم بیاید بالا : دی
تازههههههههه آشپزم مرده.

پ.ن:

الکی مثلا ما غذا داریم : :n08:

مهـندس مسعود
16-02-2015, 13:44

بنده معتقدم مهریه پایین و عدم اشتغال و تحصیل زن و بچه دار شدن سریع ملاک های اصلی است. بنده از این معیارها استفاده کردم و امروزه با همسر و دو فرزند خیلی احساس خوشبختی می کنم.

ali_mohandes
16-02-2015, 14:36

برای میوه و پذیرایی های متفرقه: پشمک حاج عبدالله : دی ، موز، سیب، خیار، پرتقال، شیرینی خامه ای.

تازههههههههه آشپزم مرده.

پ.ن:

بــــــــــــــــــه بــــــــــــــــــه چیز گردی بشه این میز گرد

Malware
16-02-2015, 15:02
بنده معتقدم مهریه پایین و عدم اشتغال و تحصیل زن و بچه دار شدن سریع ملاک های اصلی است. بنده از این معیارها استفاده کردم و امروزه با همسر و دو فرزند خیلی احساس خوشبختی می کنم.
یعنی عدم تحصیل زن باعث میشه زندگی مشترک خوبی شکل بگیره؟:n01:

ata.royalfalcon
16-02-2015, 15:11
بــــــــــــــــــه بــــــــــــــــــه چیز گردی بشه این میز گرد

خب اينكه ميشه رستوران و سلف سرويس نه ميزگرد آقايون !

Demon King
16-02-2015, 15:27

یعنی گرسنه بمونیم؟! خشک و خالی که نمیشه بلاخره باید برای بحث یه چند ژولی انرژی داشته باشی؟!

:n26:

djbehnam73
16-02-2015, 15:29
خواهشا بزنید که ورود خانوم ها اکیدا ممنوع هست :n02::n08:

BestDev
16-02-2015, 15:32

تازههههههههه آشپزم مرده.

پ.ن:

آقا مورد اصلي رو فراموش كردي ! هر جا آقايان جمع باشن آجيل و نوشيدني حرف اول رو ميزنه نه اين چيزايي كه رديف كردي :n02:

فكر نميكنم چيز بدرد بخوري از اينجا در بياد. مردها وقتي دور هم جمع ميشن معمولا بحث سياسي اقتصادي و اگر متاهل و دهن لق با شن در مورد همسراشون صحبت ميكنن در بهترين شرايط يه دست ورق ميارن حكم و پوكر ميزنن...

arash59b
16-02-2015, 15:51

میشه بیشتر توضیح بدید که رابطه تحصیل همسر با خوشبختی چیه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

arash59b
16-02-2015, 15:54
مهم نیست خانم ها نتونند به این انجمن بیان مهم اینه که این مطالب رو بخونند ولی نتونن پست بزارن

Demon King
16-02-2015, 16:10
آقا مورد اصلي رو فراموش كردي ! هر جا آقايان جمع باشن آجيل و نوشيدني حرف اول رو ميزنه نه اين چيزايي كه رديف كردي :n02:

فكر نميكنم چيز بدرد بخوري از اينجا در بياد. مردها وقتي دور هم جمع ميشن معمولا بحث سياسي اقتصادي و اگر متاهل و دهن لق با شن در مورد همسراشون صحبت ميكنن در بهترين شرايط يه دست ورق ميارن حكم و پوكر ميزنن...

خوب پسته، بادام هندی و کوهی، تخمه سفید و آفتابگردون و ژاپنی، بادام زمینی، گردو و کشمش هم اضافه میشه.
از نوشیدنی ها هم انواع نوشابه و دلستر و دوغ و آب و انواع آبمیوه ها هستش.

پ.ن:

دنگتونو که ندادید توقعتون بالاست، حالا خوبه قراره بحث کنیم قرار نیست فقط بخوریم. با دهن پر که نمیشه بحث کرد
اوضاع همینجور پیش بره باید اسم تاپیکو بذاریم « میزگرد آقایان - به صرف شیرینی و شام » :n02:

Milad4171
16-02-2015, 17:27

سلام.
دوست عزیز فکر نمیکنید دو فرزند کم باشه ؟‌
الان همه جا تبلیغ فرزند ببیشتر زندگی قشنگ تر میکنن.
شما که انقدر به این موارد توجه میکنید بهتر نیست کلید ۱۴ فرزند به نیت ۱۴ معصوم رو بزنید؟؟

ali_mohandes
16-02-2015, 17:44

خوب نمیشه که میزگرد بدون خوراکی؟؟؟؟عه؟بابا این همه حرف می زنیم گرسنمون میشه دیگه نه؟؟؟؟

sansa
16-02-2015, 17:59
عاقا یکی بزنه ورود خانم ها ممنوع !!!!!!! این همه خانم تو تاپیک اقایون چی کارمیکنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n24:

شاید یک حرفی چیزی :n10:

Malware
16-02-2015, 18:08
از نظر من مهم نیست خانم ها بیان و ببینن مهم اینه که پست ندن.

befermatooo
16-02-2015, 18:27
سلام.
دوست عزیز فکر نمیکنید دو فرزند کم باشه ؟‌
الان همه جا تبلیغ فرزند ببیشتر زندگی قشنگ تر میکنن.
شما که انقدر به این موارد توجه میکنید بهتر نیست کلید ۱۴ فرزند به نیت ۱۴ معصوم رو بزنید؟؟

شاید وضع مالی این دوستمون خوب باشه . منم اگه وضع مالی ام خوب باشه دلم می خواد به نیت 72 تن ...... :n10:

اگه رفاه و امنیت شغلی و اجتماعی باشه من با جمله " فرزند بیشتر زندگی قشنگ تر " موافق هستم .

من همیشه دلم می خواد دور و برم شلوغ باشه و زندگی شادی داشته باشم اما خوب شرایط طوری رقم خورده که 1 دونه اش رو هم نداریم :n27:

راستی ممکنه دوستمون ناراحت بشن ردیف آخر حرفتون . یکم زشته :n31:

reza.kaka
16-02-2015, 18:33
دوستان برگردید باز هم ازدواج میکنید ؟

اگر بکنید از چند سالگی ازدواج میکنید ؟

arash59b
16-02-2015, 19:21
دوستان برگردید باز هم ازدواج میکنید ؟

اگر بکنید از چند سالگی ازدواج میکنید ؟

من دوران قبل از ازدواج و حتی دوران نوچوانی خیلی دونبال این سوال بودم و برام جالب بود

تقریبا پاسخ همه کسایی که خودم یا دوستام این سوال رو ازشون کردیم این بود که اگه می تونستن زودتر ازدواج می کردند حتی موردهایی رو دیدم که طرف رو بزور راضی به ازدواج کرده بودن ولی بعدها اعتراف می کرد

که کاش زودتر دست از لج بازی برداشته بود.

با اینکه خودم هم دیر ازدواج کردم و همه دوران زندگی مشترکمون گل و بلبل نبوده ولی باز اگه دوباره برگردم همین شخص رو انتخاب می کنم (فکر نمی کنم تو دنیا شخص دیگه ای بغیراز همسرم باشه که بتونه من رو تحمل کنه. :n09:)

البته مسلما همه متاهل ها یه این سوال جواب مثبت نمی دن ولی بنظرم امارشون زیاد نخواهد بود

Demon King
16-02-2015, 19:35
« میزگرد آقایان » تگ در تاپیک ها: برخی بانوان دیده میشن.

الکی مثلا خانوما اصلا به این تاپیک سر نمیزنن و باید تگشون کنی! :n02:

به نظرتون مجازات کسی که این تگ رو داده چیه؟! :n02:

پ.ن:

منظورم شخص خاصی نیست ، منظورم جنسیتشون هست. :n01:

sansa
16-02-2015, 19:43
« میزگرد آقایان » تگ در تاپیک ها:

Atghia و ...

پ.ن:

منظورم شخص اتقیا نیست ، منظورم جنسیتشون هست. :n01:

اعدام !!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_mohandes
16-02-2015, 19:47
عاقا یکی بزنه ورود خانم ها ممنوع !!!!!!! این همه خانم تو تاپیک اقایون چی کارمیکنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n24:

شاید یک حرفی چیزی :n10:

شدیدا موافقم
همون طور که روی تایپیک خانوما نوشته ورود اقایان ممنون این جا هم باید همینطور باشه متقارن قرینه ی خانوما

Ezel
16-02-2015, 19:52
عاقا میخواید بخندید یا میخواید تاسف بخورید :

من همیشه به 4+1 فرزند اعتقاد داشتم و دارم ، یعنی 4 پسر و 1 دخدر :n33:

Demon King
16-02-2015, 19:55
شدیدا موافقم
همون طور که روی تایپیک خانوما نوشته ورود اقایان ممنون این جا هم باید همینطور باشه متقارن قرینه ی خانوما

بمیرم برای این آقایان قانونمند که قوانین رو رعایت میکنن و با توجه به « ورود آقایان ممنوع » اصلا وارد اون تاپیک
نمیشن. :n33:

چندی پیش سر همین بحث شد و اتفاقا نام تاپیک قرینه ی اون بود و بر اساس رای شورای مجلس مشورتی : دی،
نام تاپیک به همین اسم تغییر یافت و تصویب شد.

Malware
16-02-2015, 19:56
« میزگرد آقایان » تگ در تاپیک ها:
Atghia و ...
پ.ن:
منظورم شخص اتقیا نیست ، منظورم جنسیتشون هست. :n01:
احتمالا هر کی بوده تو قسمت تگ کردن رو all friends تیک زده و همه ی لیست دوستاش رو دعوت کرده که تو لیست دوستاش اتقیا هم بوده.

Malware
16-02-2015, 20:03
حتی اگه وضع مالیم هم خوب باشه فک نمیکنم از 5 فرزند خوشم بیاد. خیلی شلوغ میشه.:n02:
من به 2 فرزند اعتقاد داشته و دارم. پسر و دختر، دو قلو.:n02:(حالا یدونه هم اضافه تر شده عیبی نداره:n02:)
انشالله به واقعیت تبدیل میشه.:n33:

sansa
16-02-2015, 20:07

یعنی 4 تا پسر غیرتی نزارن هیچ دامادی حتی جرات خواستگاری کردن داشته باشه .

رگ غیرتی رو داشته باش . :n10:

به نظرم من سیستم 4-4-2 عالی هست . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Malware
16-02-2015, 20:11
یعنی 4 تا پسر غیرتی نزارن هیچ دامادی حتی جرات خواستگاری کردن داشته باشه .
رگ غیرتی رو داشته باش . :n10:
به نظرم من سیستم 4-4-2 عالی هست . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-4-4 یعنی 4 پسر، 4 دخدر، 2 همسر آیا؟:n02:

sansa
16-02-2015, 20:12

خیر

بحثی از همسر شد ؟ :n24:

4 پسر - 4 دختر - 2 تا پسر دوقولو :n33:

Malware
16-02-2015, 20:16
خیر
بحثی از همسر شد ؟ :n24:
4 پسر - 4 دختر - 2 تا پسر دوقولو :n33:
مگه دو قلو هم جنسیت فرزند حساب میشه؟!:n31:
خب میشه همون 6 پسر 2 دخدر.

sansa
16-02-2015, 20:27
مگه دو قلو هم جنسیت فرزند حساب میشه؟!:n31:
خب میشه همون 6 پسر 2 دخدر.

نشد دیگه اون 4 پسر دوقولو نیستند .... 4 پسر و دو پسر دوقولوووو :n33:

Atghia
16-02-2015, 20:52
احتمالا هر کی بوده تو قسمت تگ کردن رو all friends تیک زده و همه ی لیست دوستاش رو دعوت کرده که تو لیست دوستاش اتقیا هم بوده.

خیر
رد گزینه:n26:

+

نترس داداش لوت نمیدم :دی

Amir-Rainman
16-02-2015, 21:21
بچه دو قلو داشتن جالبه ولی نه، به سختیش نمی ارزه :n02:

همون دو تا بچه کافیه، فقط سالم باشن

ولی فک کنم بهتره این موضوع زیاد ادامه ندید، تو تنظیم خانواده به اندازه کافی بحث شده و شنیدید دیگه :n02:

بچه باس دو تا باشه، زن باس هم تحصیلات داشته باشه ( تسهیلاتم داشت چه بهتر )

sansa
16-02-2015, 21:27
بچه دو قلو داشتن جالبه ولی نه، به سختیش نمی ارزه :n02:

همون دو تا بچه کافیه، فقط سالم باشن

ولی فک کنم بهتره این موضوع زیاد ادامه ندید، تو تنظیم خانواده به اندازه کافی بحث شده و شنیدید دیگه :n02:

بچه باس دو تا باشه، زن باس هم تحصیلات داشته باشه ( تسهیلاتم داشت چه بهتر )

به نظرم نباید تحصیلات داشته باشه .. اصلا و ابدا ...باید نفهم باشه :n02: تا همیشه حرف حرف مرد باشه :n24:

Malware
16-02-2015, 21:28
خیر
رد گزینه:n26:
+
نترس داداش لوت نمیدم :دی
فهمیدم کی بود. ولی من نیز لو نمیدم.:n02:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
16-02-2015, 21:30
سلام دوستان.
ما رو آقا حساب میکنید؟اگه تایید میکنید ما وارد بشیم:n02:
میخواید بحث فرزند و بچه رو بذاریم کنار و بریم سراغ یه بحث دیگه؟
مثلا بریم سراغ شغل و درآمد و کار و وضعیت مالی یا ......

befermatooo
16-02-2015, 21:43

این سیستم قدیمی شده و فقط رو کاغذ نتیجه میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید هجومی باشه :n02:

به نظر من 2 تا پسر و 2 تا دختر عالیه .

--
مممججج خوش اومدی به خونت

hp722
16-02-2015, 21:50
عزیزان بنظر شما چرا خانم ها بعد از جدایی(حتی رابطه ی 6ساله) خیلی راحت میرن دنبال زندگی و آیندشون و خیلی راحت فراموش میکنن ولی این مسئله برای آقایون صدق نمیکنه؟

نه تنها خودم بلکه برای دوستانم هم چنین حادثه تلخی رخ داده که این سوالو ازتون میپرسم

فقط درحد سواله و هیچ قضاوت یا پیش داوری ـی نمیکنم فقط چیزی که به عینه چندین بار دیدم رو میگم و نظر عزیزان رو جویا میشم

befermatooo
16-02-2015, 22:01
عزیزان بنظر شما چرا خانم ها بعد از جدایی(حتی رابطه ی 6ساله) خیلی راحت میرن دنبال زندگی و آیندشون و خیلی راحت فراموش میکنن ولی این مسئله برای آقایون صدق نمیکنه؟

نه تنها خودم بلکه برای دوستانم هم چنین حادثه تلخی رخ داده که این سوالو ازتون میپرسم

فقط درحد سواله و هیچ قضاوت یا پیش داوری ـی نمیکنم فقط چیزی که به عینه چندین بار دیدم رو میگم و نظر عزیزان رو جویا میشم

خانم ها درد را راحت تر تحمل میکنند و توانایی بیشتر تو مهارکردن این درد های احساسی دارند البته خانمها فکر میکنند که ما مرد ها آهنین و بدون احساس هستند .

در صورتی که اینطور نیست ، ما مردها روز های عاشقانه ای که با همسرمون رو گذروندیم رو دیرتر فراموش میکنیم و با ضربه های احساسی ناشی از طلاق دیرتر کنار میایم .

یه جایی یه شعری رو دیده بودم که واقعا زیبا بود و سیو دارمش :

آتش معرکه بالاست؛ مبادا که تو را ...
دانه و دام زیاد است؛ مبادا که تو را ...
پرده بر پنجره انداز؛ مبادا که تو را ...
مرد بدخواه زیاد است؛ مبادا که تو را ...
برف و کولاک زده، راه خراب است، نرو
دل به دریا زده ای، پهنه سراب است، نرو

:n27:

Amir-Rainman
16-02-2015, 22:05

شاید بخاطر اینکه تو این جامعه زنا به راحتی نمیتونن تنها زندگی کنن ؛ حتی برای یه مدت کوتاه

M . Sayid
16-02-2015, 22:06
اسم تاپیکو بذارید : اسپم های مردانه : )))

ولی اونجوری که توی تگ لیست می بینم با حضور نیلوفرها و امثالهم ینی خاک بر سرمون : )

Ezel
17-02-2015, 01:40

بنده با توجه به پیشینه ی فودبالی ، بشدت از این گزینه استقبال میکنم :n33:

دیگه گزینه چی دارید روی میز ؟ :n31:

New Ray
17-02-2015, 02:04

همچنان همه گزینه ها روی میزن :n09:

Malware
17-02-2015, 02:48
این گزینه هم هست:n33::

8-1-1

1 پسر، 1 دخدر، 8 همسر

:n31:

hamed29
17-02-2015, 03:14
با سلام

ناخودآگاه یاد یه خاطره افتادم:

خیلی سال پیش جایی کلاس میرفتم، بازی شانس بود. یعنی معلمــمون روی چند تا کاغذ یه چیزهایی نوشت و بعد کاغذها رو مچاله کرد تا ما شانسی یکی از اونها رو برداریم.
حالا از شانس ... من، فکر میکنید چی اومد؟

6 تا بچه ی دختر :n04:

:sq_16: + :sq_8: + :sq_1: + :sq_13: + :sq_12: + :sq_13:

یعنی برای تهیه جهیزیه ی دخترها، فکر کنم باید از بانک جهانی درخواست کمک کنم :n02:

حالا این هیچ؛ چطوری تنظیم کنم که 6 تا دختر در بیاد؟ :n13:

Demon King
17-02-2015, 06:53
با سلام

ناخودآگاه یاد یه خاطره افتادم:

خیلی سال پیش جایی کلاس میرفتم، بازی شانس بود. یعنی معلمــمون روی چند تا کاغذ یه چیزهایی نوشت و بعد کاغذها رو مچاله کرد تا ما شانسی یکی از اونها رو برداریم.
حالا از شانس ... من، فکر میکنید چی اومد؟

6 تا بچه ی دختر :n04:

:sq_16: + :sq_8: + :sq_1: + :sq_13: + :sq_12: + :sq_13:

یعنی برای تهیه جهیزیه ی دخترها، فکر کنم باید از بانک جهانی درخواست کمک کنم :n02:

حالا این هیچ؛ چطوری تنظیم کنم که 6 تا دختر در بیاد؟ :n13:

معلماتون چه کارای جالبی میکردن!

:n26:

befermatooo
17-02-2015, 09:48
دوستان موافقید بحث رو عوض کنیم ؟

اگه میشه در مورد شغل خودتون و اینکه از شغلتون راضی هستید یا نه و ... بحث کنیم ببینیم اوضاع دوستان به چه صورته :n02:

-

من کافی نت دارم .

خدا را شکر راضی هستم اما مثل سال های قبل نیست درامدمون :n27:

دسترسی به اینترنت در منازل خیلی راحت تر شده و همین باعث کسادی کارمون شده .

از طرفی نمیدونم چرا اشباع شدم و دیگه نمی تونم پشت میز بودن رو تحمل کنم .

شهریور می خوام شغلم رو عوض کنم . البته نمی دونم چه کاری ولی شغلی که هیجان توش باشه رو دوست دارم .

Soroush-S
17-02-2015, 09:56
شغل منم فعلا سربازیه :n01:
خداروشکر ماهی هم 85 تومن حقوق دریافت میکنم و ماهی 140 تومن کرایه ماشین میدم:n29:
البته در جریان هستید که حداقل حقوق یه سرباز 60 درصد حقوق یه کادریه:n13:

sia mohamadi
17-02-2015, 13:36
سلام رفقا
خوبین؟
بحث ازدواج شد
منم نظرم رو بگم
چون تجربه دارم
من ازدواج کردم و بچه دارم
با کسی ازدواج کنین که میدونین تو سختی باهاتون میمونه
و ترکتون نمیکنه
اکثر دخترای این دوره زمونه اصلا حاضر به سختی کشیدن نیستن
وفادار نیستن
تجربه خودمو براتون بگم
من وقتی رفتم زندان به همسرم التماس کردم که ترکم نکنه
ولی ترک کرد
و مهریه رو اجرا گذاشت
همه پول منو گرفت ازم
وقتی آزاد شدم شش سال بعد از صفر شروع کردم
در حالی که قبلش خیلی وضعم خوب بود
دنیای بدی شده
اگه میخواین به دختری اعتماد کنین مطمئن باشین زمان سختی هم باهاتونه
یا اصلا بهش نگین وضعتون چطوره بذارین اوایل آشنایی فکر کنه هیچی ندارین
تا به خاطر خودتون باهاتون دوست بشه
قربونتون
سیا

sia mohamadi
17-02-2015, 13:40
سلام رفقا
خوبین؟
صحبت از شغل شد
من بهتون بگم
این روزا شرایط بازار پارچه خوبه
چند نفر از کله گنده ها فعلا فعالیت ندارن
یکیشون بیماره سرطان داره
یکی رفته سوییس
فرصت خوبیه برای ما که سود کنیم
راحت میشه از ترکمنستان جنس آورد
نیاز به سرمایه اولیه زیادی هم نداره
درصد سود هم بالاست
شرایط مرز هم خوبه
راحت میشه آشنا پیدا کرد برای وارد کردن اجناس
اگه میخواین میتونم بهتون اطلاعات بدم
قربونتون
سیا

shengo_k
17-02-2015, 19:03
شغل منم دانشجوییه:n02:
ولی خیلی سخته واقعا مرد میخواد ههههههههه
اما محیطش خوبه من راضی هستم شکر
غذا هم میدن بهمون :n05:

Mohammad Yek110
17-02-2015, 19:31
یه دونه حق تگ داشتیم اونم هیشکی ما رو تگ نکرد :n28:@Sir0c0
من فعلا محصلم :-)

shengo_k
17-02-2015, 19:32
یه دونه حق تگ داشتیم اونم هیشکی ما رو تگ نکرد :n28:@Sir0c0من فعلا محصلم :-)
داداش بیا من تگت کنم کجا میخوای بگو در بست مخلصتم:n02:

1376MAXIMUM
17-02-2015, 19:55
شغل منم دانشجوییه:n02:
ولی خیلی سخته واقعا مرد میخواد ههههههههه
اما محیطش خوبه من راضی هستم شکر
غذا هم میدن بهمون :n05:
اقا ما میخواهیم بیاییم تو این شغل خیلی سخته؟
درامدش خوبه؟ چطوریه؟ بیاییم یا نه؟[emoji1]
تا سال دیگه اوضا بهتر میشه؟ سال دیگه میخواهم بیام
غذا هاتون کافور هم داره؟ راست میگن بهره مندتون میکنن از این ماده؟ اگر نداره من نمی خورم اصلا غذایی این ماده ارزشمند رو نداشته باشه که فایده نداره
والا فامیلا ما میگفتن میکنن ولی اخه خوردنی فکر نمیکنم باشه نشنیدم تا حالا کسی بخوره شنیدم مال مرده شوریه سفید هم هست خوش بو هم هست

shengo_k
17-02-2015, 20:21
غذا هاتون کافور هم داره؟ راست میگن بهره مندتون میکنن از این ماده؟ اگر نداره من نمی خورم اصلا غذایی این ماده ارزشمند رو نداشته باشه که فایده نداره
والا فامیلا ما میگفتن میکنن ولی اخه خوردنی فکر نمیکنم باشه نشنیدم تا حالا کسی بخوره شنیدم مال مرده شوریه سفید هم هست خوش بو هم هست
والا مال ما نمیدونم میگن میریزن اما کافور چه ارز کنم بخدا محرکه تا کاهنده:n02::n02::n02:
بیا داداش خوبه مثل بقیه شغلا خسته کننده نیست محیطش متنوعه انتخاب زیاد داری هواشم پره از بوی عطرهای متنوع:n02::n02::n02::n02:
درآمدش اگه بتونی یه همکار خوب پیدا کنی که مایه دار باشه حرف نداره خخخخخخ:n08:

1376MAXIMUM
17-02-2015, 20:40
والا مال ما نمیدونم میگن میریزن اما کافور چه ارز کنم بخدا محرکه تا کاهنده:n02::n02::n02:
بیا داداش خوبه مثل بقیه شغلا خسته کننده نیست محیطش متنوعه انتخاب زیاد داری هواشم پره از بوی عطرهای متنوع:n02::n02::n02::n02:
درآمدش اگه بتونی یه همکار خوب پیدا کنی که مایه دار باشه حرف نداره خخخخخخ:n08:
والا من عرضه این کار ها رو ندارم که همکار مایه دار جور کنم

Sh-Meteor
17-02-2015, 20:50
اگه دانشجویی رو هم شغل فرض کنیم پس من دو شغله ام!!!:n02:
.
.
.
هم دانشجوئم و هم بازاریاب:n06:

arash59b
17-02-2015, 20:52
.
.
.

بازارياب چي؟
ميشه يكم در موردش توضيح بديد

shengo_k
17-02-2015, 21:08
.
.
.
نگا ما نون نداریم بخوریم بقیه دوستان دوتا دوتا شغل دارن داداش سطح درآمدت چقدره؟:n02:

shengo_k
17-02-2015, 21:11
والا من عرضه این کار ها رو ندارم که همکار مایه دار جور کنم
بیا سرکار خودشون پیدات میکنن:n02:

Sh-Meteor
17-02-2015, 21:23
بازارياب چي؟
ميشه يكم در موردش توضيح بديد

البته تازه کارم و هنوز حرفه ای نیستم!
حوزه کاری ام هم هر چیزی که شرکت معرفی کنه:n02:

(( کامل لیستشو نوشتم ))

الف) آرایشی بهداشتی

I) شامپو و نرم کننده (شامپو حالت دهنده، شامپو، نرم کننده، شامپو ضد شوره، شامپو ضدقارچ، شامپو مخصوص موهای رنگ شده، شامپو عصاره برنج، شامپو کتیرا، شامپو چای سبز و ...)

II) خمیر دندان

III) کرم مرطوب کننده پوست صورت و بدن

IV) مام رول و بادی اسپلش

V) ادکلن جیبی

ب) مواد غذایی و نوشیدنی

I) دمنوش های گیاهی ( دارچین، زنجبیل، گزنه، نعناع، گزنه، ترش، بابونه، چای سبز، گل گاو زبان، و چای هل و .. )

II) چای های ایرانی 350 گرمی

ج) محصولات سلامتی

I) استیک آلکالاین

II) توپ شوینده

د) محصولات چرم

I) کمربند چرم

II) کیف چرم

III) کیف های دوشی زنانه

ه) محصولات زیبایی

I) ساعت های سوئیسی

(( لازم به ذکره در جهت حمایت از تولید ملی، اکثر محولات شرکت (به جز ساعت و ادکلن) ایرانی هستن ))

arash59b
17-02-2015, 21:29
البته تازه کارم و هنوز حرفه ای نیستم!
حوزه کاری ام هم هر چیزی که شرکت معرفی کنه:n02:

(( کامل لیستشو نوشتم ))

الف) آرایشی بهداشتی............

ممنون
نحوه کار چطوریه باید بری به مغازه های مختلف و براشون توضیح بدی تا خرید کنند؟ جنس رو می برید یا کاتالوگ؟ (مثل همین ها که میرن به سوپرمارکت ها و محصولات رو معرفی می کنند؟)

یه توضح کلی از روند کار میدی؟ :n13:

Sh-Meteor
17-02-2015, 21:35
ممنون
نحوه کار چطوریه باید بری به مغازه های مختلف و براشون توضیح بدی تا خرید کنند؟ جنس رو می برید یا کاتالوگ؟ (مثل همین ها که میرن به سوپرمارکت ها و محصولات رو معرفی می کنند؟)

یه توضح کلی از روند کار میدی؟ :n13:

خیر دوست عزیز

اگه اجازه بدی یه توضیح قبلش بدم

در حالت کلی ما دو نوع بازار داریم

الف) بازار گرم: شامل خانواده خود، فامیل های پدر، فامیل های مادر، دوست های محله، بچه های دانشگاه، رفیق ها، همسایه و ... (در حالت کلی کسی که ما میشناسیم شون و سلام علیکی داریم)

ب) بازار سرد: (تمام کسانی رو که نمیشناسیم و حتی سلام علیک هم نداریم)

هدف اصلی ما، بازار گرمه

چون ما اون ارو میشناسیم و اوناهم مارو میشناسن، یه حس اعتمادی وجود داره که راحت تر میتونیم جنس رو بفروشیم
بخاطر همون شناخت (هر چند جزئی، ویژگی های شخصیتی طرف رو میدونیم و میتونیم جنس مناسب رو بهش معرفی کنیم)

در مورد نحوه تحویل هم باید بگم که، هر دو مورد میتونه اتفاق بیفته!

اگه کاتالوگ داشته باشیم، کاتالوگ
و اگه نداشته باشیم خود محصول رو می بریم!

یکی از خوبی های کار ما حذف واسطه هاست!

arash59b
17-02-2015, 21:40
خیر دوست عزیز

الف) بازار گرم: شامل خانواده خود، فامیل های پدر، فامیل های مادر، دوست های محله، بچه های دانشگاه، رفیق ها، همسایه و ... (در حالت کلی کسی که ما میشناسیم شون و سلام علیکی داریم)

هدف اصلی ما، بازار گرمه

چون ما اون ارو میشناسیم و اوناهم مارو میشناسن، یه حس اعتمادی وجود داره که راحت تر میتونیم جنس رو بفروشیم

بخاطر همون شناخت (هر چند جزئی، ویژگی های شخصیتی طرف رو میدونیم و میتونیم جنس مناسب رو بهش معرفی کنیم)

بازار گرم!! خوبه ولی به شدت محدوده فکر کنم درامدش فقط بدرد پول تو جیبی می خوره

شما به قیمت خودتون می فروشید یا پورسانت می گیرید؟

من یه محصول دارم که می خوام بدون واسطه به دست مشتری عام برسه. در اصل سودش تو فروش بالاست. تو این زمینه تجربه دارید راهنماییم کنید؟

shengo_k
17-02-2015, 21:42
دمتون گرم ماهم یه چیزی یاد گرفتیم:n06:

Sh-Meteor
17-02-2015, 21:44
بازار گرم!! خوبه ولی به شدت محدوده فکر کنم درامدش فقط بدرد پول تو جیبی می خوره

من یه محصول دارم که می خوام بدون واسطه به دست مشتری عام برسه. در اصل سودش تو فروش بالاست. تو این زمینه تجربه دارید راهنماییم کنید؟

درسته بازار گرم محدوده!
اصول اینه که به بازار گرم معرفی بشه ولی خیلی از همکاران رعایت نمی کنن:n02: (من اصول رو گفتم)

+

حقیقتش من تازه تو این کار وارد شدم و تا قبل از این تا حالا فروشندگی نکرده بودم.
تجربه درستی ندارم اما محصول تون چیه؟
میتونید توضیح بدین؟

1376MAXIMUM
17-02-2015, 21:46
بیا سرکار خودشون پیدات میکنن:n02:
چه جالب خیلی خوبه تشویق برای کار مندان محل کارتون که این قدر به نصیت های امام عمل میکنن معلومه نماز شب هم میخونن و بلند هم میخونن تا بقیه رو هم تشویق به خوندن بکنن تا همه باهم از این نعمت الهی بهره مند بشن
سوال تخخصصی محل کارتون دارو خونه و .... هم داره که؟ میخواهم ببینم خدمات بهداشتیش چطوره مثلا بیمارستان ها به کارمند های خودشون ویزیت رایگان میدن محل کار شما چیکار میکنن برای رفاه کارمند ها؟
دستشویی هاش تمیزه؟

(وای حالا میان بنمون میکنن اقایون و خانومای مدیر یک بار تو عمرم بن شدم اشم در اومد یک هفته بن بودم خیلی بد بود)

Milad4171
17-02-2015, 21:49
خیر دوست عزیز

هدف اصلی ما، بازار گرمه

سلام.
ببخشید وسط بحثتون میپرم
ولی این راهی که شما الان داخلش هستین من ۴ ۵ سال پیش رفتیم و عملا هیچ نتیجه ای که نداشت فقط اعصاب خوردی و تنش در زندگی رو واسمون داشت.
تمام این حرفهایی که شما الان گفتید رو روز اول با استفاده از الفاظ و کلمات شیک واسمون توضیح دادن و ما هم شیفته این کار شدیم.
ولی بعد از مدتی دیدیم که عملا داریم در جا میزنیم و فقط دیدم خودمون داریم نابود میشیم .
انقدر هم حرفای قشنگی واسمون میزدن که ما هر سری تا می اومدیم از شرکت بزنیم بیرون دوباره پشیمون میشدیم.

البته من امیدوارم شما در کارتون موفق باشید ولی فکر همه چیز رو بکنید .
حذف واسطه ها برابر با ریختن پول تو جیب یک نفر نباشه !

Sh-Meteor
17-02-2015, 21:53
سلام.
ببخشید وسط بحثتون میپرم
ولی این راهی که شما الان داخلش هستین من ۴ ۵ سال پیش رفتیم و عملا هیچ نتیجه ای که نداشت فقط اعصاب خوردی و تنش در زندگی رو واسمون داشت.
تمام این حرفهایی که شما الان گفتید رو روز اول با استفاده از الفاظ و کلمات شیک واسمون توضیح دادن و ما هم شیفته این کار شدیم.
ولی بعد از مدتی دیدیم که عملا داریم در جا میزنیم و فقط دیدم خودمون داریم نابود میشیم .
انقدر هم حرفای قشنگی واسمون میزدن که ما هر سری تا می اومدیم از شرکت بزنیم بیرون دوباره پشیمون میشدیم.

حذف واسته ها برابر با ریختن پول تو جیب یک نفر نباشه !

سلام

این کاری رو که من دارم می کنم تو ایران غیر قانونی بود و از تاریخ 6 شهریور 90 به اینور تو ایران قانونی شده. (اولین مجوز)
پس احتمال میدم این کار شما یه فرق هایی با کار ما داشته باشه:n06:
از نصیحت تون هم ممنونم!:n16:

1376MAXIMUM
17-02-2015, 21:55
سلام.
ببخشید وسط بحثتون میپرم

من از اینایی که زنگ میزنن به گوشی و خونه متنفرم همیشه مجبورشون میکنم ۲ بار بگن بعد اخرشم کنفشون میکنم بعضیاشون خودشون رو خیلی تحویل میگیرن و سریع میگن ادرس بدید دلم میخواهد یه بار به یکیشون بگم خوب نکبت تو از خودت نمیپرسی شاید من بخواهم مجبچری خودتو ضایع کنی اول یه سوالی بپرس ببین طرف میخواهد ایم چیزی که تو گفتی یا نه نمیخواهد

arash59b
17-02-2015, 21:56
درسته بازار گرم محدوده!
اصول اینه که به بازار گرم معرفی بشه ولی خیلی از همکاران رعایت نمی کنن:n02: (من اصول رو گفتم)

+

حقیقتش من تازه تو این کار وارد شدم و تا قبل از این تا حالا فروشندگی نکرده بودم.
تجربه درستی ندارم اما محصول تون چیه؟
میتونید توضیح بدین؟

براتون پ خ می کنم

به قیمت خودت می فروشی یا پورسانت می گیری؟

سلام.
ببخشید وسط بحثتون میپرم

والا من یه اصل کلی تو زندگیم دارم نه به اقوام و دوستان چیزی بفروشم و نه بخرم

همیشه منم که باید مرام بزارم (همیشه من فامیل اونام نه برعکس)

Milad4171
17-02-2015, 21:58
جسارت نباشه من با قانونی بودین یا نبودن این کار و کارهای مشابه مشکلی نداشتم موضوع اینه که این کار وقت و انرژی زیادی رو از شما میگیره.
و شما رو با اعداد و ارقام بالایی روبه رو میکنه که عملا با آن در ارتباط نخواهید بود

به ما میگفتن بعد از یک سال ماهی ۵ میلیون درآمد دارید ( حتی اگر فروش نداشته باشید‌)‌ واسه ۵ سال پیش ۵ میلیون پول کمی نبود واسه هر ماه. الانم همینطوره.

بهرحال امیدوارم که موفق باشید :n40:
واسه من تجربه جالبی نبود . (‌البته لوازم آرایشی بهداشتی فروش خوبی داره فکر میکنم این یک امتیاز محسوب بشه )

arash59b
17-02-2015, 22:04
کلا بازار لوازم ارایشی وبهداشتی، مواد خوراکی و پوشاک هیچوقت کساد نیست و هر جنسی با هر نوع قیمت و کیفیتی بازار و خریدار خوش رو داره

shengo_k
17-02-2015, 22:07
چه جالب خیلی خوبه تشویق برای کار مندان محل کارتون که این قدر به نصیت های امام عمل میکنن معلومه نماز شب هم میخونن و بلند هم میخونن تا بقیه رو هم تشویق به خوندن بکنن تا همه باهم از این نعمت الهی بهره مند بشن
سوال تخخصصی محل کارتون دارو خونه و .... هم داره که؟ میخواهم ببینم خدمات بهداشتیش چطوره مثلا بیمارستان ها به کارمند های خودشون ویزیت رایگان میدن محل کار شما چیکار میکنن برای رفاه کارمند ها؟
دستشویی هاش تمیزه؟

(وای حالا میان بنمون میکنن اقایون و خانومای مدیر یک بار تو عمرم بن شدم اشم در اومد یک هفته بن بودم خیلی بد بود)
آره خدمات پس از فرپش هم داره خخخخخخ:n02:
نماز آره نماز خونه محل کار همیشه پر هست ماشاله همه اونجا مشغول عبادت و استراحت بدن هستند داروخونه که همه همکارا داروخونن هرچی بگی تو کیفاشون پیدا میشه ویزیت رایگان واسه همه:n02:

Sh-Meteor
17-02-2015, 22:09
جسارت نباشه من با قانونی بودین یا نبودن این کار و کارهای مشابه مشکلی نداشتم موضوع اینه که این کار وقت و انرژی زیادی رو از شما میگیره.
و شما رو با اعداد و ارقام بالایی روبه رو میکنه که عملا با آن در ارتباط نخواهید بود

به ما میگفتن بعد از یک سال ماهی ۵ میلیون درآمد دارید ( حتی اگر فروش نداشته باشید‌)‌ واسه ۵ سال پیش ۵ میلیون پول کمی نبود واسه هر ماه. الانم همینطوره.

بهرحال امیدوارم که موفق باشید :n40:
واسه من تجربه جالبی نبود . (‌البته لوازم آرایشی بهداشتی فروش خوبی داره فکر میکنم این یک امتیاز محسوب بشه )

درسته خیلی از این توضیحاتی که میدین، با کار ما شباهت داره ولی بعید بدونم بیش از 3 سال تو ایران قدمت داشته باشه.

حق با شماست، وقت و انرژی زیادی میگیره (مخصوصا اول هاش)

به هر حال، بهترین کار برای من که دانشجو هم هستم همین میتونه باشه!

محدودیت Time نداره، هر وقت دلم بخواد میتونم برم بازاریابی (به کلاس ها مم طبیعتا تداخل نداره)
اون نکته قرمر که گفتین، خیلی خوبه!:n02: میشه گفت غوغا می کنه ...

پ.ن:
هفته پیش یه کرم داشتم، که رفتم به خانوم همسایه معرفی کنم
هرچی گفتم زیر با نرفت، نمیخواست بخره الکی بهونه میاورد.
وقتی الکی گفتم: وقتی بزنی جوون میمونی، پوست رو جوان نگه میداره و ... ازم خرید!:n02:
تو فیلما دیده بودم خانوما رو پوست و ... حساسن ولی نه دیگه تا این حد:n02:

Milad4171
17-02-2015, 22:24
تو خیابون ارسباران (‌خیابونی که از کنار گذر پل شریعتی - همت میاد سمت سیدخندان )
یه فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی بود که همین کارو میکرد ولی با یه ترفند دیگه ای . جنس بهتون میداد کلی زیر قیمت. خیلی هاش هم غیر نقدی میداد. مثل همین شرکت های اینچنین بود ولی بدون هیچ واسط یا سرگروهی (‌الان احتمالا شما سرگروه یا لول بالا دارید که بهتون میگه چیکار کنید ). ولی اونجا هیچکس جز خود شرکت وارد کننده نبود . واسه همین امکان کلاه بردایش خیلی خیلی کمتر بود.
ولی فکر کنم دو سالی هست پلمبش کردن

شاید باورتون نشه. طرف که به قول خودشون لول بالای ما بود اومد یه چک کشید به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومن
گفت اینو بهت میدم.
اگر تا سال دیگه فلان تومن در نیاوردیم اینو نقدش کن :n02:
همین باعث شد که شکمون برطرف بشه.

متاسفانه محل کار فعلیم نزدیک همون دفتره بازم اونا رو می بینم جوونایی که صب تا شب اونجان و دور هم میزگرد تشکیل میدن و سر کلاس میرن ودیوو میبینن از آدمایی که بزرگترین بازاریابان شبکه ای دنیا بودن
موضوع اینه که این سیستم در ایران جواب نمیده. چون تمامی شرکت های این مدلی از مدت ها پیش شروع به فعالیت کردن.

و اصناف هر آن میتونه هرکدوم از شرکت ها رو پلمب کنه. (‌که پیش هم اومده)
بعد جالبیش اینه که

این شرکت ها با هم یک سایت جعلی از اصناف تهیه کرده بودن که هرکی می اومد اون سایت رو نمایش میدادن بعد ما تازه فهمیدیم که بابا سایت هم جعلیه.

اینو بگم این شرکت از خیلی سال پیش فعاله و از روز اولش مجوز داشت الانم داره فعالیت میکنه و فعالیتش هم خیلی زیاد گسترش داده. از ساعت انگشتر و بدلیجات و یه سری وسایل دیگه ٬ زدن تو کار روغن و برنج و چایی :n02: )
سیاسیت جالبی هست ولی بیشتر واسه جیب صاحب شرکت !‌ (‌تقریبا ۹۰ درصد درآمد )

غیر قانونی نیست . ابدا نیست. ولی نوع درآمدش جوری هست که زمان و انرژی بسیار زیادی ازتون میگیره و دقیقا چیزی که شما گفتین به درد کسی میخوره که فعلا زمان مناسبی واسه کار ثابت نداره .
ولی بعدش باید دنبال یک کار مناسب با درآمد ماهانه باشید
چون الان چیزی به نام حقوق وجود نداره و ممکنه مدتها هم درامدی نداشته باشه
+
به نظر من شما با فروشنده ها در تماس باشید بهتره تا به اشخاص.
سود آوردی فعلی برای شما بهتره از فروشنده ها باشه تا از فامیل و دوست.
یکم که پول دستتون بیاد یکم انرژی واسه ادامه بدست میارید. اینطوری که بخواید از فامیل شروع کنید این کارو رو خسته کننده میکنه واسه شما.

Sh-Meteor
17-02-2015, 22:31
متاسفانه محل کار فعلیم نزدیک همون دفتره بازم اونا رو می بینم جوونایی که صب تا شب اونجان و دور هم میزگرد تشکیل میدن و سر کلاس میرن ودیوو میبینن از آدمایی که بزرگترین بازاریابان شبکه ای دنیا بودن
موضوع اینه که این سیستم در ایران جواب نمیده. چون تمامی شرکت های این مدلی از مدت ها پیش شروع به فعالیت کردن.

و اصناف هر آن میتونه هرکدوم از شرکت ها رو پلمب کنه. (‌که پیش هم اومده)
بعد جالبیش اینه که

این شرکت ها با هم یک سایت جعلی از اصناف تهیه کرده بودن که هرکی می اومد اون سایت رو نمایش میدادن بعد ما تازه فهمیدیم که بابا سایت هم جعلیه.

سلام
میتونم خواهش کنم، اسم اون شرکت رو تو پ.خ برام ارسال کنین؟ ممنون میشم اگه لطف کنید:n16:

اکثر مواردی که گفتین درسته، میخوام خودم میخوام بیشتر در این مورد تحقیق کنم!

hossein blak
17-02-2015, 22:33
سلام به همه ی دوستان
من هم اومدم.چه خبر؟

arash59b
17-02-2015, 22:39
ولا این شرکت ها از بس بد عمل کردن و کلاهبرداری می کنند که دیگه اعتمادی تو بازار نزاشتن. انگار حقوق ماهیانه زن و بچشون بصورت غیر قانونی رفته تو جیب ما و باید دو دستی تقدیمشون کنیم. تو معامله ای که
صداقت از بین رفت اعتماد هم از بین میره. بخاطر یک بار فروش مشتری رو برای همیشه بیزار و بدبین می کنند.

کسی در مورد بازاریاب هایی که به سوپرمارکت ها و داروخانه ها جنس می فروشن اطلاعی داره؟ شخصی کار می کنند یا نماینده شرکتی هستند. دیدم معمولا یه کاتالوگ بزرگ یا تبلت همراهشونه و جنس رو معرفی می کنند فروشنده ها هم با صبر و حوصله گوش میدن و انتخاب می کنند

mmf66
17-02-2015, 22:45
من هر چی به اقوام میخوام بفروشم جنس مارک دار آک زیر فی همه دنیا نمیخرن تو دلشون میگن این میخواد سر ما کلاه بزاره خلاصه اقوام ما اینجوری هستن از غریبه ها گرون میخرن آشغال از ما طلا مفت بدی نمیخرن

یکی از آشناها ما رو به زور برد یه شرکت واسه معارفه یارو اومد صحبت کرد میگفت من خودم حساب دار یه شرکت بودم ماهی دو تومن حقوقم بوده استفا دادم اومدم اینجا چون میدونم در آمدش خیلی بیشتر بعد رو تخته میومد حساب میکرد میگفت شما چند ماه دیگه ماهی 7 میلیون درآمدتون هست (منم تو دلم گفتم خر خودتی)نزدیک بود بزنیم زیر خنده
ولی خوب نمیدونم چرا دانشجوها اینقدر ساده هستن و حرفهای اینجور آدمها رو باور میکنن یعنی به یک کاگر بری بگی باور نمیکنه ولی دانشجوها باور میکنن
کارش هم بازاریابی کالاهایی از قبیل دمنوش و آرایشی بهداشتی و آت و آشغال بود
وای که این دانشجوها میومدن اونجا میشتن برای خودشون حساب کتاب میکردن همچین جدی گرفته بودن البته بلانسبت به بعضی ها به همه بر نخوره:n02:

Milad4171
17-02-2015, 22:48
ولا این شرکت ها از بس بد عمل کردن و کلاهبرداری می کنند که دیگه اعتمادی تو بازار نزاشتن. انگار حقوق ماهیانه زن و بچشون بصورت غیر قانونی رفته تو جیب ما و باید دو دستی تقدیمشون کنیم. تو معامله ای که
صداقت از بین رفت اعتماد هم از بین میره. بخاطر یک بار فروش مشتری رو برای همیشه بیزار و بدبین می کنند.

کسی در مورد بازاریاب هایی که به سوپرمارکت ها و داروخانه ها جنس می فروشن اطلاعی داره؟ شخصی کار می کنند یا نماینده شرکتی هستند. دیدم معمولا یه کاتالوگ بزرگ یا تبلت همراهشونه و جنس رو معرفی می کنند فروشنده ها هم با صبر و حوصله گوش میدن و انتخاب می کنند

بعید میدونم شخصی کار بکنن
هر شرکتی یک سری تیم فروش داره که بسته به محله فعالیت میکنه. (‌یک دوستی تو شرکت کاله داشتم از اون فهمیدم )
مثلا شرکت کاله
تو منطقه ۴ یه سری توزیع کننده داره یه سری هم مسئول فروش که با کاتالوگهایی که دارن میرن و سفارش میگیرن . این واسه شهرهای دیگه هم همینطوره. طرف سفارش میده از نزدیک ترین انبار (‌اگر داشته باشه ) جسن رو میارن اگه نه جنس رو با ماشین یا هواپیما باربری جنسا رو میارن اون شهر

خیلی هاشون با ماشین میرن که اگر طرف خواست همون آن بدن
باید زیر نظر شرکت فعالیت کنید.
معمولا برای هر محله ای افراد مشخصی وجود دارن که اجناس شرکت رو سفارش میگیرن.

befermatooo
17-02-2015, 22:53
الان این بازاریابی که شما در مورد صحبت می کنید همونی هست که به موبایل و تلفن منزل زنگ می زنن و میخوان جنس غالب کنن هست یا .. ؟

من خودم بشخصه از فامیل جماعت چیزی نمیگیرم چون فکر میکنم حتما داره سرم کلاه می زاره :n02: .

همه اینطورین یا منم فقط ؟

پ.ن : من تا برم تو Clash of Clans یه اتک بزنم بیام جواب بدید :n10:

1376MAXIMUM
17-02-2015, 22:54
من هر چی به اقوام میخوام بفروشم جنس مارک دار آک زیر فی همه دنیا نمیخرن تو دلشون میگن این میخواد سر ما کلاه بزاره خلاصه اقوام ما اینجوری هستن از غریبه ها گرون میخرن آشغال از ما طلا مفت بدی نمیخرن

یکی از آشناها ما رو به زور برد یه شرکت واسه معارفه یارو اومد صحبت کرد میگفت من خودم حساب دار یه شرکت بودم ماهی دو تومن حقوقم بوده استفا دادم اومدم اینجا چون میدونم در آمدش خیلی بیشتر بعد رو تخته میومد حساب میکرد میگفت شما چند ماه دیگه ماهی 7 میلیون درآمدتون هست (منم تو دلم گفتم خر خودتی)نزدیک بود بزنیم زیر خنده
ولی خوب نمیدونم چرا دانشجوها اینقدر ساده هستن و حرفهای اینجور آدمها رو باور میکنن یعنی به یک کاگر بری بگی باور نمیکنه ولی دانشجوها باور میکنن
کارش هم بازاریابی کالاهایی از قبیل دمنوش و آرایشی بهداشتی و آت و آشغال بود
وای که این دانشجوها میومدن اونجا میشتن برای خودشون حساب کتاب میکردن همچین جدی گرفته بودن البته بلانسبت به بعضی ها به همه بر نخوره:n02:
اقا خوب کارشون این هسن شست و شوی مغزی فکر کردید فقط دینی و .... هست این مدلی هم هست دیگه کاری که شما میگید نیاز به انرژی زیاد داره خوب کی انرژی داره دانشجو و افراد جوون خوب زیر ۱۸ سال که نمیتونن کار کنن میمونه بالای ۱۸ کجا هستن بیشتر دانشگاه هستن بریم اونجا خوب چی میشه گفت که قبول کنن نیازشون چیه پول نیاز دارن همشون هم میدونن و خوب به راحتی قبول میکنن خیلی خوب بریم دیانشگاه برای جوون ها بگیم این حرف ها رو و جنس بفروشیم یه خوردش رو هم میدیم به اینا
البته این کار تو فامیل خیلی جالب نییت چون امدیم و جنسه تقلبی بود ما که نمیخواستیم جنس تقلبی بدیم خودمون هم نمیدونستیم تقلبیه خوب ابروی اون کسی که سرگروه ما بوده که نمیره ابروی ما میره
البته برای بیون همه همینه اگر قرار این کار صورت بگیره و این نوع فروش جا بیوفتخ باید خود شرکت های تولید کننده بیان و راهش بندازن

hamed29
17-02-2015, 23:01

من تازه ازین شغل استعفا دادم. الان میخوام برم سربازی. درآمدش بد نیست؛ فقط ظاهراً 3 ماه اول بهت حقوق نمیدن.:n08:
ماه های بعد هم در حدی که فقط زنده بمونی؛ چون اگه بمیری لابد باید خرج کفن و دفنت رو بدن، که اون هم زیاده :n08:

.
.
.

چقدر بازاریاب زیاد شده!
برای جنس های خارجی بیشتر بازارگرمی میکنی یا داخلی؟
اصلاً در شرکتتون جنس داخلی دارین برای معرفی؟

خیر دوست عزیز

هدف اصلی ما، بازار گرمه

یکی از خوبی های کار ما حذف واسطه هاست

میشه توضیح بدید با این شرکت های بازاریابی، چه واسطه هایی از سیستم توزیع حذف میشن؟

راستش منظورت رو متوجه نمیشم. خوب اون شرکت هم یه جور واسطه هست دیگه
اتفاقی که میفته حذف بعضی واسطه ها و به دست گرفتن بازار توسط شرکت جدید هست. اشتباه میکنم؟

من از اینایی که زنگ میزنن به گوشی و خونه متنفرم همیشه مجبورشون میکنم ۲ بار بگن بعد اخرشم کنفشون میکنم بعضیاشون خودشون رو خیلی تحویل میگیرن و سریع میگن ادرس بدید دلم میخواهد یه بار به یکیشون بگم خوب نکبت تو از خودت نمیپرسی شاید من بخواهم مجبچری خودتو ضایع کنی اول یه سوالی بپرس ببین طرف میخواهد ایم چیزی که تو گفتی یا نه نمیخواهد

من هم خوشم نمیاد. یه بار پریدم وسط حرف طرف، گفتم ما ازین ها نمیخوایم :n08:
واقعاً جای سؤاله که چرا اولش نمیپرسن ما جنس رو لازم داریم یا نه!
انگار میخوان یه بچه رو با شیرین زبونی گول بزنن!

1376MAXIMUM
17-02-2015, 23:11
من تازه ازین شغل استعفا دادم. الان میخوام برم سربازی. درآمدش بد نیست؛ فقط ظاهراً 3 ماه اول بهت حقوق نمیدن.:n08:
ماه های بعد هم در حدی که فقط زنده بمونی؛ چون اگه بمیری لابد باید خرج کفن و دفنت رو بدن، که اون هم زیاده :n08:

چقدر بازاریاب زیاد شده!

میشه توضیح بدید با این شرکت های بازاریابی، چه واسطه هایی از سیستم توزیع حذف میشن؟

اتفاقی که میفته حذف بعضی واسطه ها و به دست گرفتن بازار توسط شرکت جدید هست. اشتباه میکنم؟

من هم خوشم نمیاد. یه بار پریدم وسط حرف طرف، گفتم ما ازین ها نمیخوایم :n08:
واقعاً جای سؤاله که چرا اولش نمیپرسن ما جنس رو لازم داریم یا نه!
انگار میخوان یه بچه رو با شیرین زبونی گول بزنن!
دانشجویی فکر کنم فقط با کار دانشجویی که خود دانشگاه و استاد ها پیشنهاد میدن فکر کنم بد نباشه
چه رشته ای بودید و استعافا دادید ؟ کدوم دانشگاه؟

Sh-Meteor
17-02-2015, 23:20
چقدر بازاریاب زیاد شده!

سلام

بیش از 90 درصد محصولاتی که بنده بازاریابی می کنم، داخلی هستن (حمایت از تولید ملی)

متاسفانه اینجا جاش نیست که بیام واضح توضیح بدم که دقیقا چطوری واسطه ها حذف میشن.

اما مثلا این وسط بنکدارها، عمده فروش ها، خرده فروش ها و ... حذف میشن!

درسته خوب خود شرکت به نوعی واسطه است، ولی خوب به جای 10 تا واسطه میشه 3 تا!
بازار بدون واسطه میشه؟؟؟؟

شما بخوای خودکار بخری نمیری از کارخونه بگیری که، قطعا باید حداقل 2 واسطه وجود داشته باشه.

موفق باشین :n16:

hamed29
17-02-2015, 23:42
دانشجویی فکر کنم فقط با کار دانشجویی که خود دانشگاه و استاد ها پیشنهاد میدن فکر کنم بد نباشه
چه رشته ای بودید و استعافا دادید ؟ کدوم دانشگاه؟

اونهایی که دانشجو میشن، اگه رشته شون سخت نیست توصیه میکنم پیگیر کار دانشجویی باشن. اگه خوابگاهی باشید پول جیبـتون در میاد.
ترم اول و دوم تلفات زیاد داره، بچه ها معمولاً مشروط میشن. حواستون باشه از درس عقب نمونید.
راحت ترین جا فکر کنم کتابخونه باشه. البته خودم نرفتم؛ هم خوابگاهیم رفت راضی بود.
دستمزدش هم فکر کنم نهایتاً 100 - 150 تومن باشه. البته من 60 تومن هم شنیدم. رقمش رو درست یادم نیست!

رشته : Barkh
گرایش: Alaki Tronic

اسم دانشگاه رو دیگه ولش کن!

1376MAXIMUM
18-02-2015, 00:02
اونهایی که دانشجو میشن، اگه رشته شون سخت نیست توصیه میکنم پیگیر کار دانشجویی باشن. اگه خوابگاهی باشید پول جیبـتون در میاد.
ترم اول و دوم تلفات زیاد داره، بچه ها معمولاً مشروط میشن. حواستون باشه از درس عقب نمونید.
راحت ترین جا فکر کنم کتابخونه باشه. البته خودم نرفتم؛ هم خوابگاهیم رفت راضی بود.
دستمزدش هم فکر کنم نهایتاً 100 - 150 تومن باشه. البته من 60 تومن هم شنیدم. رقمش رو درست یادم نیست!

رشته : Barkh
گرایش: Alaki Tronic

اسم دانشگاه رو دیگه ولش کن!
بابای من میگه اون موقع که من دانشجو بودم رفتم تو یه شرکت معدنی کار کردم(مهندسی معدن داره) میگفت به اندازه نصف میلم حقوق میدادن بهم خوابگاه و .... هم داشتیم میگفت بد نبود وضعمون فکر میکردم حقوق کار دانشجویی ها بیشتر باشه اگر بخ مقیاس اپن موقع بخواهیم حساب کنیم اگر معلم ۱۲۰۰-۱۳۰۰ بگیره دانشجو یه چیزی حدود ۵۰۰-۶۰۰ باید میگرفته البته اپن قبلش که تو انقلاب خورد دانشگاه و ... میگفت یه اموزشگاه هم ببود هنوز فعال بود ما اونجا مدرک گرفته بودیم و همون موقع هم میشد باهاش کار کرد

hamed29
18-02-2015, 00:47
بابای من میگه اون موقع که من دانشجو بودم رفتم تو یه شرکت معدنی کار کردم(مهندسی معدن داره) میگفت به اندازه نصف میلم حقوق میدادن بهم خوابگاه و .... هم داشتیم میگفت بد نبود وضعمون فکر میکردم حقوق کار دانشجویی ها بیشتر باشه اگر بخ مقیاس اپن موقع بخواهیم حساب کنیم اگر معلم ۱۲۰۰-۱۳۰۰ بگیره دانشجو یه چیزی حدود ۵۰۰-۶۰۰ باید میگرفته البته اپن قبلش که تو انقلاب خورد دانشگاه و ... میگفت یه اموزشگاه هم ببود هنوز فعال بود ما اونجا مدرک گرفته بودیم و همون موقع هم میشد باهاش کار کرد

منظورم کار دانشجویی در خود دانشگاه بود. نه اینکه دانشجو باشی و بری بیرون کار کنی!
حالا قیمت رو نمیدونم در چه حدی هست ولی فکر نمیکنم دانشگاه ازین ولخرجی ها بکنه. البته ممکنه به نوع دانشگاه هم بستگی داشته باشه!

1376MAXIMUM
18-02-2015, 06:30
منظورم کار دانشجویی در خود دانشگاه بود. نه اینکه دانشجو باشی و بری بیرون کار کنی!
حالا قیمت رو نمیدونم در چه حدی هست ولی فکر نمیکنم دانشگاه ازین ولخرجی ها بکنه. البته ممکنه به نوع دانشگاه هم بستگی داشته باشه!
اره میگفت از خود دانشگاه بود البته فکر کنم اون کسایی که کار رو بهش دادن کار از خودشون بوده بردنش بیرون دانشگاه یا شایدم عوض شده نوع کار هاشون و الان ففط تو دانشگاه کار میدن به دانشجو ها

Rhodes
18-02-2015, 09:48
اجازه هست منم بیام تو ؟!
سلااام جنتلمنزززز

Demon King
18-02-2015, 09:50
اجازه هست منم بیام تو ؟!
سلااام جنتلمنزززز

بفرمایید، بفرمایید. خوش آمدید.
از خودتون پذیرایی کنید ....

:n01:

befermatooo
18-02-2015, 11:31
دوستان اگه موافقید بحث رو عوض کنیم .

تفریحات خودمون رو اینجا قرار بدیم و بگیم چیکارا می کنیم تا اوغات فراغتمون پر بشه :n02:

--

من ماهی 1 بار استخر می رم واسه شنا و اونم می گردم تو بستگان که کی بلیط مجانی داره ، نداشته باشن هم نمی رم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به طور میانگین روزی 1 الی 2 بار قیلیون میکشم ( 2 سیب ) . البته ترک کردم شده این آخه چند ماه پیش روزی 3 الی 4 بار قلیون می کشیدم .

اهل مشروبات الکلی هم نیستم البته چندسال پیش عـــرق سگی می خوردم که همیشه حالت تهوع و سرگیجه داشتم . اگه واقعا اثر عرق اینه چرا می خورن ؟ شایدم من مشکل داشتم که اثر نمیکرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدازظهر هم می رم تو باغمون و با تفنگ بادی " سیاه توکا " شکار میکنم . کلاغ و ... هم پا داد واسه اینکه نشونه گیریم خوب بشه می زنم .

البته امروز پشیمون شدم و عذاب وجدان گرفتم ، آخه اکثراً بالشون زخمی میشه و امروز صبح 2 تا گنجشک رو دیدم تو حیاطمون افتادن و زندن هنوز !:n27: خدا منو ببخشه . دیگه بغیر از سیاه توکا چیز دیگه ای نمیزنم .

فعلا همینا

ata.royalfalcon
18-02-2015, 11:39
بعدازظهر هم می رم تو باغمون و با تفنگ بادی " سیاه توکا " شکار میکنم . کلاغ و ... هم پا داد واسه اینکه نشونه گیریم خوب بشه می زنم .

البته امروز پشیمون شدم و عذاب وجدان گرفتم ، آخه اکثراً بالشون زخمی میشه و امروز صبح 2 تا گنجشک رو دیدم تو حیاطمون افتادن و زندن هنوز !:n27: خدا منو ببخشه . دیگه بغیر از سیاه توکا چیز دیگه ای نمیزنم .

من خواهش ميكنم كه اينكار رو نكنيد ! :n35:

براي تفريح ميتونيد از شيشه بطري و ... استفاده كنيد .

Rhodes
18-02-2015, 11:45
دوستان شما شنا چقدر بلدید ؟!
23 سالمه هنوز نمیتونم روی آب بمونم :n02:
روم نمیشه دیگه کلاس برم.

befermatooo
18-02-2015, 12:31
من خواهش ميكنم كه اينكار رو نكنيد ! :n35:

براي تفريح ميتونيد از شيشه بطري و ... استفاده كنيد .

سلام

نمیدونم تا حالا شکار انجام دادی یا نه ، ولی وقتی معتاد این کار بشی ترک کردنش واقعا سخت و عذاب اوره .

خودم همیشه به خواهرزادم میگم شکار پرنده ها کار اشتباهییه چون ممکنه جوجه های اون پرنده منتظر مادرشون باشن و گشنه ! :n28:

سعی میکنم از این به بعد فقط با نشونه گیری بطری و ... سرگرم بشم .

دوستان شما شنا چقدر بلدید ؟!
23 سالمه هنوز نمیتونم روی آب بمونم :n02:
روم نمیشه دیگه کلاس برم.

سلام

من از بس تو روخونه ها و ... شنا کردم دیگه واسم مثل آب خوردنه . البته با اینکه بچه شمال هستم تو عمرم فقط 4 الی 5 بار دریا رفتم ، از دریا می ترسم از بس اخبار غرق شدن ملت رو شنیدیم .

چرا روت نشه ، اتفاقاً خیلی راحته ، تو همون چند جلسه اول خودشو نشون میده .

تو می تونی :n02:

arash59b
18-02-2015, 13:08
منم از دوران راهنمایی تفنگ بادی داشتم اون اوایل چندبار پرنده شکار کردم ولی دیدم اصلا کار درستی نیست تاقبل از شکار احساس خوبی داری ولی همین که پرنده بیچاره افتاد از نظر روحی ناراحت میشدم. از اون به بعد فقط برای هدف گیری با وسایل معمولی مثل سکه استفاده میکردم. اینطوری هم از نظر روحی ارضا میشدم و هم عذاب وجدان نداشتم

MƐΛИĪИƓĿƐSS
18-02-2015, 15:15
سلام دوستان.
منم تفریحاتم رو عرض میکنم.
تا پارسال استخر میرفتم ولی چون قیمتش رفت بالا و ساعت،سانسش هم کم شد دیگه نرفتم.
تقریبا از سه سال پیش هر تابستون میرم ماهیگیری،اونم وقت و بی وقت،چه شب چه عصر و چه صبح.ولی از وقتی که بنزین گرون شد دیگه نه واسه ما میصرفه نه واسه عموم اینا(با هم میرفتیم).
جدیدا عادت کرده بودیم به سالن رفتن،فوتسال و والیبال ولی به علت مصدوم هایی که دادیم:n08:دیگه زیاد سالن نمیریم!!
و در اخرین نوع تفریحاتمون یه میز تنیس خریدیم و پینگ پنگ بازی میکنیم.

منم اعتراف میکنم تا حالا یه دونه کلاغ با تفنگ بادی زدم:n03::n29:آخه سر صبحی اومده بود سر و صدا و منم که خیلی خواب پرستم عصبانی شدم و .........بنگ:n25:ولی سعی میکنم بیشتر باتری و خلال دندون و... بزنم با تفنگه:n31:

1376MAXIMUM
18-02-2015, 16:20
سلام دوستان.
منم تفریحاتم رو عرض میکنم.
تا پارسال استخر میرفتم ولی چون قیمتش رفت بالا و ساعت،سانسش هم کم شد دیگه نرفتم.
تقریبا از سه سال پیش هر تابستون میرم ماهیگیری،اونم وقت و بی وقت،چه شب چه عصر و چه صبح.ولی از وقتی که بنزین گرون شد دیگه نه واسه ما میصرفه نه واسه عموم اینا(با هم میرفتیم).
جدیدا عادت کرده بودیم به سالن رفتن،فوتسال و والیبال ولی به علت مصدوم هایی که دادیم:n08:دیگه زیاد سالن نمیریم!!
و در اخرین نوع تفریحاتمون یه میز تنیس خریدیم و پینگ پنگ بازی میکنیم.

منم اعتراف میکنم تا حالا یه دونه کلاغ با تفنگ بادی زدم:n03::n29:آخه سر صبحی اومده بود سر و صدا و منم که خیلی خواب پرستم عصبانی شدم و .........بنگ:n25:ولی سعی میکنم بیشتر باتری و خلال دندون و... بزنم با تفنگه:n31:
خلال دندون مگه میشه؟ ما در نوشابه و در جعبه تیر و .... رو به زور میزنیم خلال دندون دیگه شاهکاره
دوچرخه سواری در بین ماشین ها کیف میده خوبه فقط ای کاش در ماشین ها رو بادقت تر باز میکردن مردم چند باری نزدیم بود برم زیر اتوبوس یکی دوبار هم به زور نگه داشتم چرخ رو که خود طرف با در ماشینیش و من با هم کف زمین نچسبیم تو پارک هم انگار بچه ها به هر چیز متحرمی رو که میبینن باید جلوش باشن اعتراف مکینم که تاحالا چند تا بچه شلو پل کردم و در رفتم البته یک بار دلم برای یکیشون سوخت یهو از پشت شمشاد ها پرید بیرون منم خوردم بهش و تا اومدم وایسم از روش هم رد شدم

لطفا خانومای محترم در ماشین رو با ارامش باز کنید خیلی اروم و قبلش هم نگاه کنید دوچرخه ای چیزی نیاد بعد از ماشین پیاده شید قبل ار بیرون اومد از ماشین هم میشه روسری و ارایش رو درست مرد تا ایینه بغل اونم مال راننده لطف کنید نکنید
اقایون محترم تو خیابون به دوچرخه ها راه بدید دیدید داره دوچر خه میاد تند تر نیایید که ردش کنید اروم تر بیایید دوچرخه ایینه بغل هم نداره از پشت سر میایید یه بوغی چیزی بزنید اول سر کوچه ها اروم تر برید یه بار داشتم میوفتادم تو جوب موتوری ها خیلی تند نرید دوچرخه ها پشت سرتون میان راخ رو باز میکنید ما دوباره زور نزنیم دیگه هم این که راهنما هم بزنید البته هم خانوما هم اقایون هیچ کدوم نمیزنن الان نمیدونیم پشت سرتون بیاییم نیاییم ازتون سبقت بگیریم نگیریم چیکار کنیم

اقایون و خانوما دوباره مثل گاو ترمز نگیرید ما دوچرخه ها تا سرعتمون کم بشه یه خورده سر میخوریم یهو ترمز میگیرید ما دم سپر وای میستیم یه هو هم دیدید خورد دیگه بعد ما که شلو پل میشیم شما حتما مقصرید حالا گفتم که دچار نشید رو خط عابر پیاده هم نیایید به خدا راست میگم وسط چهار راه رفتید یا برید یا اگر دنده عقب میایید پشت سرتون رو هم نگاه کنید مخص.صا خانوما چند باری نزدیک بود پشت چرا وقتی از هیابون رد میشدم له بشم که به لطف ماشینای دیگه و بوق اونا نجات یافتم

از تفریحات دیگه گیمینگ یعنی هیچ کس پیدا نمیشه که بازی نکنه
سیگار اصلا قلیون اصلا
از تفریحات دیگه میتونم به خواب هم اشاره کنم

بسه دیگه خسته شدم

befermatooo
18-02-2015, 23:14
خلال دندون مگه میشه؟ ما در نوشابه و در جعبه تیر و .... رو به زور میزنیم خلال دندون دیگه شاهکاره

شدن که میشه

اشالله اگه عمری بود از هدف گیری خلال دندان از فاصله 10 و 20 متری ویدئو می زارم تا پی به مهارت ما خلال زنها ببرید :n10:

البته از فیلمبرداری داعش الگو می گیرم و بصورت اسلوموشن و آهسته فیلم رو اماده می کنم :n19:

1376MAXIMUM
18-02-2015, 23:38
شدن که میشه

اشالله اگه عمری بود از هدف گیری خلال دندان از فاصله 10 و 20 متری ویدئو می زارم تا پی به مهارت ما خلال زنها ببرید :n10:

البته از فیلمبرداری داعش الگو می گیرم و بصورت اسلوموشن و آهسته فیلم رو اماده می کنم :n19:
فکر کردم حداقل ۳-۴ متر فصله دارید
البته بازم خیلی سخت دیده میشه

اقا برای تنظیم دقیق کسی بلده چطوریه خیلی دقیق نیست تفتگه

hamed29
18-02-2015, 23:40
]شدن که میشه

اشالله اگه عمری بود از هدف گیری خلال دندان از فاصله 10 و 20 متری ویدئو می زارم تا پی به مهارت ما خلال زنها ببرید :n10:[/COLOR]

آخه یه خلال دندون رو چطوری میشه از 10 - 20 متری دید؟:n13:
من که نوک مگسک رو هم به زور میبینم! (شوخی)

befermatooo
18-02-2015, 23:46
فکر کردم حداقل ۳-۴ متر فصله دارید
البته بازم خیلی سخت دیده میشه

اقا برای تنظیم دقیق کسی بلده چطوریه خیلی دقیق نیست تفتگه

4 متر ؟ :n13:

البته همون تیر اول که نباید بخوره :n02:

من بردم تعمیرگاه اسلحه و تعمیرکار واسم تنظیمش کرد . البته تا مدتها باز هم قلق کاملش تو دستم نبود اما الان حواسم بهش هست :n09:

آخه یه خلال دندون رو چطوری میشه از 10 - 20 متری دید؟:n13:
من که نوک مگسک رو هم به زور میبینم! (شوخی)

یه کارتن سفید رو به دیوار تکیه می دیم و بعد هم خلال رو رنگ می کنیم . اینجوری اگه چشمات ضعیف نباشه میشه با چند تیر خطا ، قلقش رو بگیری و دو نیمش کنی .

پ.ن : مگسک رو کامل رو هدف نگیری که نتونی ببینیش

befermatooo
19-02-2015, 12:13
دوستان کم رنگ حضور دارند . ملموس نیست :n02:

یه بحثی راه بندازین و سر صحبت رو باز کنید :n24:

Rhodes
19-02-2015, 14:16
اينم بحث : كدومتون متاهل و كدوم مجريد ؟!
قصد داريد ؟ :)

Sent from my iPad using Tapatalk

befermatooo
19-02-2015, 14:27
من متاهل هستم سال 89 ازدواج کردم :n01:

الان باید 27 سالم باشه :n28:

---

اگه هم دوست داشتید سن خودتون رو هم ذکر کنیم تا ببینیم چندسالتونه :n16:

Sh-Meteor
19-02-2015, 17:54
من 20 سالمه
مجردم

تا 4، 5 ساله آینده (حداقل) قصد ازدواج ندارم!

befermatooo
19-02-2015, 18:14
من 20 سالمه
مجردم

تا 4، 5 ساله آینده (حداقل) قصد ازدواج ندارم!

کار بسیار خوبی می کنی .

تو اوضاع کنونی کشور ، ازدواج زیر 25 سال اشتباهه .

فقط 1 سوال ، در صورت ازدواج مثلا در 27 سالگی دوست داری همسرت چند سال از شما کوچیکتر باشه ؟

یا اینکه اصلا مهم نیست برات ؟

چون حتما شما هم برخوردید به دوستانی که سنشون بالا رفته اما دوست دارند همسرشون سنش خیلی کمتر باشه .

clau
19-02-2015, 18:19
28 سالمه مجرد

اگه وضعیت مالی طوری باشه که توپ هم تکونم نده تحت هیچ شرایطی به ازدواج فکر نمیکنم

خیلی دوره کثیفی شده و پیدا کردن کیسی که به آدم وفادار بمونه خیلی سخته:n27:

البته دور از جون بچه های این انجمن - امیدوارم به خودشون نگیرن این حرفم رو:n16:

Sh-Meteor
19-02-2015, 19:43
کار بسیار خوبی می کنی .

فقط 1 سوال ، در صورت ازدواج مثلا در 27 سالگی دوست داری همسرت چند سال از شما کوچیکتر باشه ؟

چون حتما شما هم برخوردید به دوستانی که سنشون بالا رفته اما دوست دارند همسرشون سنش خیلی کمتر باشه .

تا حالا به تفاوت سن فکر نکرده بودم
ولی فکر کنم دیگه از 1 سال تا 4 سال باشه خوب باشه!

Captain_America
19-02-2015, 19:51
سلام به دوستان، چه سوال جالبی آخه معمولا دخترا از هم میپرسند این چیزا.
من 27 سالمه و مجرد هستم، دلیلش مالی نیست چون زندگی شخصی خودم را دارم. خدا رو شکر تونستم یه خونه و ماشین از خودم داشته باشم، کارم هم آزاد هست (کاش اون چهار سال رو هم تو دانشگاه تلف نمیکردم!). قصد ازدواج ندارم چون در حال حاضر فکر نمیکنم با ازدواج میتونم چیزای بیشتری از لحاظ عاطفی بدست بیارم هم اینکه مسئولیت خیلی بزرگی هست فعلا آمادگیش رو هم ندارم.

djic
19-02-2015, 20:05
من به شدت دلم گرفته و نیاز به همدم دارم ...اما بی کارم و همین منو از اقدامی باز میدارد ... گزینه های عالی هم در نظر داشتم و به خاطر همین دیر کردن من همشون یکی یکی دارند از دست میرند :n28:

1376MAXIMUM
19-02-2015, 20:12
منم اخر ۱۷ سالم دیگه یکی دوماه دیگش بیشتر نمونده
دیگه معلومه خوب مجردم دیگه

خداییش مغز خر خوردید که ازدواج کنید والا همین که به پدر مادرمون باید جواب بدیم که کجا میریم چیکار میکنیم و .... بسه دیگه یکی دیگه نمیخواهد همین فشار خودمونو تحمل کنیم یکی دیگه پیش کش والا نه کسی بهت میگه پول بده نه میگه کار کن هیچی خودمم ازادم میتابم کف دستمم هست خیلی خوب و راحت

Soroush-S
19-02-2015, 20:21
کار بسیار خوبی می کنی .

پسرعمه من 35 سالشه و مجرد . دنبال دختر 18 تا 22 ساله میگرده واسه ازدواج:n09:

arash59b
19-02-2015, 20:41
متاسفانه اكثر مردها فكر مي كنند بايد حتما يه دردي داشته باشند بعد بفكر ازدواج بيوفتن تا اونوقت زن بدردشون بخوره
دوستان فقط شرایط و نیازهای حال حاظر شون رو می بینند ولی این کافی نیست بايد شرايط روحي رواني بعد از ٤٠ سالگي روهم درنظر بگيريد اینکه طرز فکر انسان و نیازهاش برعکس دوران جوانیست

يه معضل ديگه دير ازدواج كردن اختلاف سني زياد با فرزندتون هست. البته مشكلش براي شما نيست براي اون بچه بيچاره هست كه پدرش نه حوصله اش رو داره و نه دركش مي كنه.

منم تا ٢٦ سالگي مثل شما بودم و اصلا حاظر به ازدواج نميشدم و فقط فكر و ذكرم گشتن با دوستان، ادامه تحصيل و رفتن به خارج از كشور بود. ولي الان خدا رو شكر مي كنم كه منو از خر شيطون انداخت پايين [emoji1]
اگه درست بگردید و معیارهاتون رو درست و عقلانی انتخاب کنید مطمئن باشید به امید خدا فردمناسب هم پیدا میشه.

پسرعمه من 35 سالشه و مجرد . دنبال دختر 18 تا 22 ساله میگرده واسه ازدواج:n09:

فکر کنم پسرعمه تون بیشتر دوست داره بچه بزرگ کنه [emoji6]

sansa
19-02-2015, 20:48
دوستان یک سوال ، به نظرتون ازدواج در دانشگاه خوب هست ؟ نه به خاطر جو گرفتگی . مثلا کسی که کارشناسی میخونه .

چند ساله یکی رو میشناسه .

به نظرتون خوب هست ؟ با توجه به این که همسن و سال هستند ؟

یا به صورت سنتی که همان پدر و مادر معرفی میکنند رو قبول دارید ؟

Captain_America
19-02-2015, 20:59
دوستان یک سوال ، به نظرتون ازدواج در دانشگاه خوب هست ؟ نه به خاطر جو گرفتگی . مثلا کسی که کارشناسی میخونه .

واسه همه نمیشه یه نسخه پیچید در آخر خود دو نفر هستند که میخوان ایشالا یه عمری رو با هم سر کنن، هم ازدواج سنتی میتونه خوب باشه هم اون مورد دانشجویی یا هر جور آشنایی منجر به ازدواج دیگه.
دیگه باید موقعیت و شخصیت و احساسات و امکانات و همه چی رو خلاصه حسابی سنجید قبل ازدواج، واقعا سخته نظر دادن.

1376MAXIMUM
19-02-2015, 21:06

اول درسشو تموم کنه بعد
چرا چون نه ازدواجش درست میشه نه درسش نمیشه جفتش رو با هم انجام داد بالا خره از یکیش باید کم بزاری که یا درسه یا ازدواج که معمولا درسه به فنا میره
اقا ازدواج میکنید دیگه بچه دار نشید خیلی داغونه دیگه چیه یه موجود معمولا تو دستو پای مزاحم تا چند سال اول که شب و نصفه شبو صبح ظهر و هر وقت گیرش بیاد عرعرش هواست بعدم تازه میخواهد بره مدرسه حالا همش یه بار فلان نشه تو راه مدرسه و درسش رو میخونه نمیخونه و .... بعدم که یه خورده ادم میشه میره دانشگاه و بعدم میره خونه خودش و تموم فقط درد سر بود تازه وقتی بچه هست بشین یه گوشه شیطونی نکن گند نزن و .... والا چی فکر کردید حالا میگید نه میبینیم

Rhodes
19-02-2015, 21:38
منم 23 ساله ام . مجرد بیکار :n02: ( دانشجویی که شغل نیست )

دوستان شما از چن سالگی کار کردید و شروع کردید ؟! من الان یه روزهم کار نکردم هنوز :(
نمیدونم از کجا و چه طوری باید شروع کنم اصلا.

Sh-Meteor
19-02-2015, 21:56

دوستان شما از چن سالگی کار کردید و شروع کردید ؟! من الان یه روزهم کار نکردم هنوز :(

من از 14، 15سالگی به اینور هر سال تابستونا میرفتم سر کار یه کاری می کردم.

الان تقریبا یک و نیم ساله، حتی در حین تحصیل هم کار می کنم.

شروعش هم بستگی به خیلی چیزا داره؛

1. تحصیلات
2. مهارت
3. فراهم بودن
4. علاقه
و ...

یعنی یا تو رشته تحصیلیت فعالیت کن، یا یه حرفه ای که بلدی، یا کاری که علاقه داری یا ...

SADEGH 7
19-02-2015, 22:55

در مورد اون بخش که قرمزش کردم خییییییلی حواست رو جمع کن.
خیلیا رو دیدم منتظر بودن درسشون تموم شه، بعد سربازیشون تموم شه بعد برن سر کار که متاسفانه بعد از اتمام درس و سربازی تازه متوجه شدن کار خاصی بلد نیستن.
متاسفانه اینجا تو دانشگاه آدم یه حرفه رو یاد نمی گیره که بخواد بعدا باهاش خرج زندگیش رو در بیاره.
شما همین الآن فکر کن درس و سربازیت تموم شده می خوای بری سر کار. ببین چه کاری دوست داری، تو چه کاری استعداد داری، تو چه کاری حاضری تو سختی هاش جا نزنی. بعد برو سمتش.
حالا چند حالت پیش میاد:
1- یه حرفه رو بلدی و کارش رو دوست داری.این مورد بهترین حالت هستش. اگه واقعا تو کار وارد باشی، مطمئن باش بعد از یه مدت پیگیری بالاخره راه و چاه پول در اوردن از حرفت دستت میاد.
2-یه کاری رو بلدی ولی نه به صورت حرفه ای. تو این مورد با توجه به اینکه تونستی کاری رو تا یه حدی یاد بگیری، پس مسلما با تلاش بیشتر می تونی توش پیشرفت کنی تا به مورد 1 برسی.
3-کار خاصی رو بلد نیستی ولی به یه کاری علاقه داری. قبل از اینکه بری دنبال یاد گیری کار، بهتره در موردش تحقیق کنی و ببینی کسانی که در حال حاضر، آینده ی تو هستن، تو چه موقعیتی هستن و چه مراحلی رو طی کردن تا به این موقعیت رسیدن. اگه مطمئن شدی توان تلاش لازم رو داری و تو سختیاش جا نمی زنی یادگیری کار رو استارت بزن. تحقیق و بررسی هم به این خاطر هستش که روزای عمر آدم تکرار نمی شه. این که مثلا 7-8 ماه واسه یادگیری یه کار وقت بذاری و بعد پشیمون شی بری دنبال یادگیری یه کار دیگه، فقط باعث می شه اون 7-8 ماه که می تونستی یه کار رو یاد بگیری از دستت بره و دوباره بشی صفر.
4-کار خاصی رو بلد نیستی و هنوز مطمئن نیستی می خوای چه کاری رو انتخاب کنی. این مورد بدترین حالت هستش. باید سعی کنی هرچه زودتر به مورد 3 برسی. هرچی مدتی که این مورد سردرگمی طولانی تر شه، سردرگمی آدم بیشتر می شه و وقتش بیشتر از دست می ره.

انشاا... که موفق باشی

MƐΛИĪИƓĿƐSS
20-02-2015, 00:49
سلام دوستان.
من محمد 17 ساله مجرد.
شغل:دانش آموز:n16:

1376MAXIMUM
20-02-2015, 07:40
سلام دوستان.
من محمد 17 ساله مجرد.
شغل:دانش آموز:n16:
کنکوری؟
یا امتحان نهایی؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
20-02-2015, 11:40
کنکوری؟
یا امتحان نهایی؟

سلام.
کنکوری نیستم.
امسال امتحان نهایی داریم.
سال دیگه پیش دانشگاهی.
سال دیگه کنکور
:n16:

befermatooo
20-02-2015, 12:22
سلام.
کنکوری نیستم.
امسال امتحان نهایی داریم.
سال دیگه پیش دانشگاهی.
سال دیگه کنکور

الحمدالله

اینطور که معلومه امید به زندگی در بین جوانان افزایش پیدا کرده . خخخخخ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

stealer
20-02-2015, 12:28
اول درسشو تموم کنه بعد
چرا چون نه ازدواجش درست میشه نه درسش نمیشه جفتش رو با هم انجام داد بالا خره از یکیش باید کم بزاری که یا درسه یا ازدواج که معمولا درسه به فنا میره
اقا ازدواج میکنید دیگه بچه دار نشید خیلی داغونه دیگه چیه یه موجود معمولا تو دستو پای مزاحم تا چند سال اول که شب و نصفه شبو صبح ظهر و هر وقت گیرش بیاد عرعرش هواست بعدم تازه میخواهد بره مدرسه حالا همش یه بار فلان نشه تو راه مدرسه و درسش رو میخونه نمیخونه و .... بعدم که یه خورده ادم میشه میره دانشگاه و بعدم میره خونه خودش و تموم فقط درد سر بود تازه وقتی بچه هست بشین یه گوشه شیطونی نکن گند نزن و .... والا چی فکر کردید حالا میگید نه میبینیم
البته بعد یکی دو سال دیگه زن و مرد واسه هم تکراری میشن و یه بچه میتونه زندگیشون رو استوار کنه
یه هدف مشترک هم ایجاد میکنه که زن و مرد با همکاری هم انجامش میدن
یک طرفه نگاه نکنین به قضیه
منم21 ساله ام مجرد ولی جوب تجربم زیاده:دی
دانشجو عمران

MƐΛИĪИƓĿƐSS
20-02-2015, 13:41
الحمدالله

اینطور که معلومه امید به زندگی در بین جوانان افزایش پیدا کرده . خخخخخ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا؟......:n02:

1376MAXIMUM
20-02-2015, 13:52
الحمدالله

اقا شما میدونی من که کنکور دارم چرا این جام؟

befermatooo
20-02-2015, 15:02
چرا؟......:n02:

گفتم وسط حرفتون پریده باشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا شما میدونی من که کنکور دارم چرا این جام؟

به همون دلیلی که من اینجام :n09:

اعتیاد آقا ، اعتیاد به P30 . همه چی از دود اول شروع شد :n02:

شایدم تو انجمن های علمی سایت فعالیت داری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojtabaivi
20-02-2015, 20:45
منم 22 ساله ام و مجرد :n16:
دانشجوی مهندسی عمران، البته دیگه آخراشم...

befermatooo
20-02-2015, 23:32
بچه یه مشکل فنی

درب یکی از اتاق خواب منزل ما باز نمیشه !

قفل نیستا ! اما مثل اینکه زبانه اش حرکت نمی کنه تا در باز بشه .

من چیکار باید بکنم ؟ اگه از داخل اتاق قفل بود می شد لولا را در اورد اما من بیرون اتاق هستم .

راهی داره غیر از شکستن درب ؟

Soroush-S
21-02-2015, 07:54
بچه یه مشکل فنی

من چیکار باید بکنم ؟ اگه از داخل اتاق قفل بود می شد لولا را در اورد اما من بیرون اتاق هستم .

کلیدساز بیارین:n02:

arash59b
21-02-2015, 08:36
اول سعی کنید با یه تیکه مقوا یا کارت از لای در و دیوار زبونه رو عقب بزنید
اگه نشد باید پیچ های قفل رو باز کنید و بازش کنید
مرحله اخر همونطور که دوستمون گفتن قفل ساز بیارید اونم اگه نتونست که بعید میدونم باید با مته قفل رو خراب کنید

Ezel
21-02-2015, 12:13
بچه یه مشکل فنی

اخوی شما قاب دستگیره رو باز کن ( معمولا یه پیچ بالا و یه پیچ پایینش داره ) ، بعد قاب و دستگیره رو در بیار از سر جاش

یه اهرم مکعب مستطیل داره که رابط بین دستگیره و زبانه هست ، احتمالا بر اثر مرور زمان اون دچار ساییدگی شده و یا جای اون داخل دستگیره خورده شده

اون اهرم رو از دستگیره در بیاره و سر جاش بگذار داخل در ( یه حفره ی مربعی داره ) ، بعد با انبردستی دم باریکی چیزی در جهت پاد ساعتگرد بچرخونش تا در باز بشه

befermatooo
21-02-2015, 12:21
اخوی شما قاب دستگیره رو باز کن ( معمولا یه پیچ بالا و یه پیچ پایینش داره ) ، بعد قاب و دستگیره رو در بیار از سر جاش

یه اهرم مکعب مستطیل داره که رابط بین دستگیره و زبانه هست ، احتمالا بر اثر مرور زمان اون دچار ساییدگی شده و یا جای اون داخل دستگیره خورده شده

اون اهرم رو از دستگیره در بیاره و سر جاش بگذار داخل در ( یه حفره ی مربعی داره ) ، بعد با انبردستی دم باریکی چیزی در جهت پاد ساعتگرد بچرخونش تا در باز بشه

سلام

این کارها رو انجام دادم اما نشد .

اون اهرم می چرخه و مشکلی نداره اما مثلا اینکه زبونه در حرکت نمی کنه و از جاش در رفته .

الان فعلا مغازه و تا 2 ساعت دیگه میرم خونه . تو این 2 ساعت اگه راهی بلدید بگید وگرنه باید در رو بشکونم :n28: . دم عیدی واسمون خرج همینجوری میباره:n27:

B3NYAMIN
21-02-2015, 12:28
یه چیزی میگم بین خودمون بمونه : ))

من خریتی کردم رفتم معتاد سیگار شدم

الان میخوام ترک کنم نمیتونم:n29:چرا؟

سر درد امونمو میبره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چیکار کنم خب؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrshad-msv
21-02-2015, 12:36
بچه یه مشکل فنی

بسمه ای تعالی

یک راهنمایی متخصصانه الان می کنمت برو حالشو ببر:

1- ابتدا کل منزل را فرمت می کنی از نوع hard disk deep حواست به اون دیپ باشه!
2- کر رو از گوگل سرچ می کنی
3- در را نصب می کنی run as admin ش کن البته روی اوبونتو بهتر جواب می ده!
یه تماس با اپل و مایکروسافت می گیری( که خوب چون تحریمیم از بالاییا کمک می گیری!)
4- برنامه را با door port proxy brocker نصب می کنی.
5- یه شارز به حساب من یادت نره شماره حسابو pm کردم!
6- در در. دریافت می کنی full install ش می کنی....

موفق باش:n26:

Mehrshad-msv
21-02-2015, 12:43

سر درد امونمو میبره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چیکار کنم خب؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیگارت بکش جاش درست می شه داش!:n01:

Ezel
21-02-2015, 12:43

اگر فقط سر درد مشکل شماست ، آدامس نیکوتین زندگی رو برای شما آسون میکنه :دی

Mehrshad-msv
21-02-2015, 12:44
اگر فقط سر درد مشکل شماست ، آدامس نیکوتین زندگی رو برای شما آسون میکنه :دی

آره اونم از مارک نیکورست با نیکوتین اضافه!
ولی خدایی هیچ چی جای سیگارو فندک و نمی گیره...

امید رض
21-02-2015, 12:45
ادما روببین بایه ادامس نیکوتین گمراه میکنن :n02:فکرنکنید همه مثل فرنود ازراه بدرمیشن

بهترین راه برایه درمان ادامس اکالیپتوس یا الووراس

Ezel
21-02-2015, 12:47
ولی خب اون عادت لای انگشتها گرفتنش و فندک زدن و روشن کردنشه که ترک کردنش سخته ، واللا دود و دمش و نیکوتینش مسئله ای نیست :n05:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
21-02-2015, 15:41
ما جای اینکه هم دیگه رو از اشتباه و خطا در بیاریم یدتر مردم رو داریم گمراه میکنیم.:n03:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
21-02-2015, 16:36
میگم حال و هوای عیده و کم کم داره عید میاد.
آقایون محترم بگید واسه عید چه لباسایی میگیرید؟چه تیپی می زنید؟:n02::n09:

دوستانی که اهل لباس و پوشاک هستن بگ تا چه لباسی بخریم تا به هم بیان.
مثلا بگید شلوار جین با تی شرت فلان و کت تک و کفش فلان و از این چیزا.:n01:
ممنون:n16:

امید رض
21-02-2015, 22:44

این سوال ها مخصوص تایپیک خانماس:n09:اینجابحثش نیست

MƐΛИĪИƓĿƐSS
21-02-2015, 22:49
این سوال ها مخصوص تایپیک خانماس:n09:اینجابحثش نیست
پس میگید بنده لباس نپوشم؟:n02:
آقایونم لباس های شیک و با کلاسی مخصوص خودشون دارن.
تازه اگه تو اونجا مطرح کنم لباس زنونه معرفی میکنن اونوقت ما تو سایز بندی لباس ها قرار نمیگیریم.:n02:

امید رض
21-02-2015, 23:27
پس میگید بنده لباس نپوشم؟:n02:
آقایونم لباس های شیک و با کلاسی مخصوص خودشون دارن.
تازه اگه تو اونجا مطرح کنم لباس زنونه معرفی میکنن اونوقت ما تو سایز بندی لباس ها قرار نمیگیریم.:n02:
بحث کردن درباره چی بپوشم چی نپوشم بحث خانوماس
بحث لباس براما اقایون هرچی بپوشیم بنظر همه خوش تیپ میرسیم حتی گونی پس انقدر گیرلباس نده :n02:وللش
شلوار جین برا ادم هایه سوسول تازه معلوم نیست روش چی نوشته ...
پارچه ای خمره ای کن راحت شو

Amin-Nasim
21-02-2015, 23:31
ما جای اینکه هم دیگه رو از اشتباه و خطا در بیاریم یدتر مردم رو داریم گمراه میکنیم.:n03:

تکبیر :دی
الله اکبر :دی

MƐΛИĪИƓĿƐSS
21-02-2015, 23:38
تکبیر :دی
الله اکبر :دی
:n02::n02:
نکته اخلاقی بود.:n02:
طرف اومده از سردرد سیگار دارم میمیرم بعد میان بدترش میکنن دوستان.:n23:

befermatooo
22-02-2015, 00:12
من همیشه کفش و شلوار و پیراهن رو 1 الی 2 ماه قبل از عید میگیرم تا کهنه تر بشه :n02: خداییش تابلوئه اولین روز عید همه چیز نو باشه و برق بزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گذشت اون دورانی که لباسامون رو تا می کردیم و میزاشتیم کنار بالش تا اولین روز عید بپوشیم :n28:

خیلی دلم میخواد سال نو رو تو خونه پدری باشم اما خوب نمیشه :n30:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
22-02-2015, 00:25
من همیشه کفش و شلوار و پیراهن رو 1 الی 2 ماه قبل از عید میگیرم تا کهنه تر بشه :n02: خداییش تابلوئه اولین روز عید همه چیز نو باشه و برق بزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گذشت اون دورانی که لباسامون رو تا می کردیم و میزاشتیم کنار بالش تا اولین روز عید بپوشیم :n28:

خیلی دلم میخواد سال نو رو تو خونه پدری باشم اما خوب نمیشه :n30:

حتما سال نو رو به دستور خانمتون پیش پدر زن باید سیر کنید؟:n02::n09:

befermatooo
22-02-2015, 00:33
حتما سال نو رو به دستور خانمتون پیش پدر زن باید سیر کنید؟:n02::n09:

نه بابا ، اینقدر هم که نه :n10:

یه رسمی هست در شهرهای مازندران بنام مادرمه که هر کسی که مستقل شده باید انجام بده .

توضیح کوچیک از مراسم مادرمه :

مادرمه به مراسمی گفته می شود که برکت را به خانه و زندگی می آورد و کسی به عنوان مادرمه(مارمه) که قدمش خوش یمن است از اعضای خانواده انتخاب می شود و قبل از تحویل سال وضو گرفته و با مجمعی که در آن قرآن ،آب،آیینه وسبزه و شاخه های سبز جوان قرار دارد به خارج از خانه می رود تا سال تحویل شود.

بعد از تحویل سال این فرد وارد خانه شده،به تمام اتاق ها سرک می کشد،چهارگوشه اتاق ها آب می پاشد،قرآن را کنار سفره می گذارد و شاخه های سبز را به نیت سالی سرسبز و خوش و خرم برای خانواده ،جلوی در اتاق آویزان یا روی تاقچه اتاق می گذارد و عیدی خود را از بزرگ خانواده می گیرد و همگی با خوردن شیرینی دعا می کنند که سال خوب و پربرکتی را در پیش داشته باشند.

Sh-Meteor
22-02-2015, 00:39

یه رسمی هست در شهرهای مازندران بنام مادرمه که هر کسی که مستقل شده باید انجام بده .

مادرمه به مراسمی گفته می شود که برکت را به خانه و زندگی می آورد و کسی به عنوان مادرمه(مارمه) که قدمش خوش یمن است از اعضای خانواده انتخاب می شود و قبل از تحویل سال وضو گرفته و با مجمعی که در آن قرآن ،آب،آیینه وسبزه و شاخه های سبز جوان قرار دارد به خارج از خانه می رود تا سال تحویل شود.

بعد از تحویل سال این فرد وارد خانه شده،به تمام اتاق ها سرک می کشد،چهارگوشه اتاق ها آب می پاشد،قرآن را کنار سفره می گذارد و شاخه های سبز را به نیت سالی سرسبز و خوش و خرم برای خانواده ،جلوی در اتاق آویزان یا روی تاقچه اتاق می گذارد و عیدی خود را از بزرگ خانواده می گیرد و همگی با خوردن شیرینی دعا می کنند که سال خوب و پربرکتی را در پیش داشته باشند.

این مراسم تو گیلان هم انجام میشه ... (بقیه استان ها رو اطلاع ندارم)

مثلا قبل از عید میرن پیش یه نفر، مشخص می کنن که مثلا فلان شخص خونواده پاش خوب افتاده و اصطلاحا اون فرد خونه رو پا می زنه.

New Ray
22-02-2015, 16:24
این مراسم تو گیلان هم انجام میشه ... (بقیه استان ها رو اطلاع ندارم)

مثلا قبل از عید میرن پیش یه نفر، مشخص می کنن که مثلا فلان شخص خونواده پاش خوب افتاده و اصطلاحا اون فرد خونه رو پا می زنه.

ما که تا حالا ندیدیم، یعنی واقعا توی اتاق آب میریزن ؟؟ بیجارکله ی مگه ؟ :n02:

.....
از من میشنوین موقع عید لباس تازه نپوشین. مگر نه اینکه :
لباس انسان را نمیسازد ، انسان لباس را میسازد :n09:

Mehrshad-msv
22-02-2015, 16:37

یه شلوار کردیبا دمپایی چلو بسته. لباسم رکابی حال می ده البته کفش زرنگیم با شلوار پارچه ای دوز دارم!:n02:

Mehrshad-msv
22-02-2015, 16:44

خدا می داند که نیات ما خیر بود(از این شکلکای دوشاخ هیولایی با دندونای تیز خندان) می گم انگار شکلکارم فیلتر یا بن کردند!!

رسمی زیبایی است.

حالا رسم ما اینجوریه که همه خواهرزاده ها و بردرزاده ها خفتمون می کنن ناجور ماشالله یکی و دوتا نیستن که همه ام عکس آقا می خوان از اون سبزاش:n35:

Ezel
22-02-2015, 17:14

والله ما قصدمون خیر بود :n31:

befermatooo
22-02-2015, 17:34
ما که تا حالا ندیدیم، یعنی واقعا توی اتاق آب میریزن ؟؟ بیجارکله ی مگه ؟ :n02:

.....
از من میشنوین موقع عید لباس تازه نپوشین. مگر نه اینکه :
لباس انسان را نمیسازد ، انسان لباس را میسازد :n09:

بقول ما 1 تِب ( قطره ) :n02: میریزن .

من هر وقت عید میشه دقت می کنم ببینم کفش کی نوئه و تازه پوشیده :n02:

Soroush-S
22-02-2015, 21:41
برادران گرام! یه سوال مهمی برای ما پیش اومده!! این خودکار چطوری بزاریم داخل لباس تا لباس جوهری نشه؟:n02:

Sh-Meteor
22-02-2015, 22:22
برادران گرام! یه سوال مهمی برای ما پیش اومده!! این خودکار چطوری بزاریم داخل لباس تا لباس جوهری نشه؟:n02:

خودکار ها معمولا دو حالت دارن:

1. در دارن (که درش رو میزاری و حل میشه)

2. یه دکمه ای بالاش دارن که اگه بزنی، نوکش میره داخل (که اون دکمه رو میزنی تا نوک نوشتنیش بره داخل تا جوهری نشه لباستون)

MƐΛИĪИƓĿƐSS
22-02-2015, 22:24
بقول ما 1 تِب ( قطره ) :n02: میریزن .

من هر وقت عید میشه دقت می کنم ببینم کفش کی نوئه و تازه پوشیده :n02:

مراسم شما رو فکر کنم امشب تو گذر از رنج ها اجرا کردن.
خوب شد.به طور عملی دیدیم!:n02:

Soroush-S
22-02-2015, 22:30
خودکار ها معمولا دو حالت دارن:

1. در دارن (که درش رو میزاری و حل میشه)

2. یه دکمه ای بالاش دارن که اگه بزنی، نوکش میره داخل (که اون دکمه رو میزنی تا نوک نوشتنیش بره داخل تا جوهری نشه لباستون)

منظورم اینه که جوهرپس نده و تمام لباس جوهری کنه!

Sent from my GLX G3

SADEGH 7
22-02-2015, 23:29

Sent from my GLX G3

بزار توی کیف.
یا یه خودکار مارک درست و حسابی بخر.

Demon King
22-02-2015, 23:47

Sent from my GLX G3

اگه دنبال خودکاری هستی که کمترین جوهر رو پس بده zebra رو بهت پیشنهاد میکنم.

MR.CART
23-02-2015, 00:29
من که تا چشم دور وری هامو دور میبینم با ذوق و شوق میشینم و یه کارتون میبینم هنوز با گیر دادنای مادرم جون میگیرم هنوز با دمپایی از سر کوچه نون میگیرم

Sh-Meteor
23-02-2015, 01:42
من که تا چشم دور وری هامو دور میبینم با ذوق و شوق میشینم و یه کارتون میبینم هنوز با گیر دادنای مادرم جون میگیرم هنوز با دمپایی از سر کوچه نون میگیرم

هنوز تو اوج بلندی از همه خار ترم // هرچی پخته بشم باز از همه خام ترم

رئیس هم که بشم واسه وطن کارگرم // اینارو نوشتم که از این دنیا لال نرم

وصیت نامه - یاس:n02:

sansa
23-02-2015, 14:37
هنوز تو اوج بلندی از همه خار ترم // هرچی پخته بشم باز از همه خام ترم

رئیس هم که بشم واسه وطن کارگرم // اینارو نوشتم که از این دنیا لال نرم

وصیت نامه - یاس:n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ..........

1376MAXIMUM
23-02-2015, 15:56
والا کارتون که سن نداره مثلا من اگر ببینم جایی تاموجری یا پلنگ صورتی یا باب اسفنجی داره حتما میبینم
انیمیشن های پیکسار و .... رو هم تا جایی که بشه دانلود میکنم و میبینم
کی گفته کارتون فقط مال بچه هاست
مگه ما خرسای گنده دل نداریم
اگر ایم طوریه پس بازی هم نباید بکنیم چون بازی ماله بچه ها هست دیگه باید مثل فرغون کار کنیم یه سیبیل کلف هم بزاریم تو ایینه نگاه کردیم کرک و پر خودمونم بریزه و یه تسبیح و یه اخم و یه خورده فحش و بد بیراه و یه کمر بند و یه چوبم کنار دستمون یه کت ارزون قیمت کهنه بوگندو هم بپوشیم تو جیب تو کت هم یه گاوصندوق پول بزاریم و کاغذ و این چرتو پرتا البته پولش که چرتو پرت نیست دستمال کثیف هم تو جیبای کنار کته همراه با کلی تخمه و پوت تخمه و تو اون یکیش هم ۲-۳ تا فندک و سیگار
بعدم که از کار میاییم یه دور همه رو فلک کنیم یادشون نره

امید رض
23-02-2015, 16:20
عمو پورنگ ..پنگول ..خاله نرگس وتوپولوها رومنظورته دیگه :n04:

Amir-Rainman
23-02-2015, 16:25
بشخصه اکثر اوقات وایمیستادم این سری آخریِ عموپورنگ رو با خواهر زادم نگاه میکردم ( حالا این بچه اون موقع 1 سالم نداشت :n02:)

هر چیز سرگرم کننده ای سن و سال نمیشناسه

sansa
23-02-2015, 16:29
بشخصه اکثر اوقات وایمیستادم این سری آخریِ عموپورنگ رو با خواهر زادم نگاه میکردم ( حالا این بچه اون موقع 1 سالم نداشت :n02:)

هر چیز سرگرم کننده ای سن و سال نمیشناسه

عمو قناددددددددددددد

امید رض
23-02-2015, 16:33
عمو قناددددددددددددد

عمو ها دیگه مردن
خاله زیاد شده:n02:

MR.CART
23-02-2015, 16:34
چرا ما خاله پورنگ نداریم؟؟

Sent from my GT-I9105 using Tapatalk

sansa
23-02-2015, 17:04

ولی جدا از شوخی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از وقتی که این امیر محمد اومد تو برنامه پورنگ ، محبوبیتش پورنگ به شدت پایین اومد :n28:

sansa
23-02-2015, 17:07

امید رض
23-02-2015, 17:09
ولی جدا از شوخی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از وقتی که این امیر محمد اومد تو برنامه پورنگ ، محبوبیتش پورنگ به شدت پایین اومد :n28:
اره والا یه عروسک میمون به اسم مملی تو برنامه هایه پورنگ بود یعنی همیشه ازخنده میترکیدیم چه دورانی بود فکرکنم8 الا9سال پیش بود :n30::n30:
ولی خرابش کردن

sansa
23-02-2015, 17:13
اره والا یه عروسک میمون به اسم مملی تو برنامه هایه پورنگ بود یعنی همیشه ازخنده میترکیدیم چه دورانی بود فکرکنم8 الا9سال پیش بود :n30::n30:
ولی خرابش کردن

اون که عروسی کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sansa
23-02-2015, 17:16
تو تاپیک گفتگوی اقایان چه بحث هایی که نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MR.CART
23-02-2015, 17:19
این سری جدید عموپورنگ ادم زیاد اوردن داخلش بی مزه شده قبلا خودش تنها کار میکرد یا با امیرمحمد خیلی بامزه بود

sansa
23-02-2015, 17:21
این سری جدید عموپورنگ ادم زیاد اوردن داخلش بی مزه شده قبلا خودش تنها کار میکرد یا با امیرمحمد خیلی بامزه بود

کلاه قرمزی رو هماز اون دیو به شدت متنفرم ...دیگه دارن شورشو درمیارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امید رض
23-02-2015, 18:47

همون جورکه عمو نرگس نداریم
خاله پورنگ هم نداریم

MR.CART
23-02-2015, 20:42
همون جورکه عمو نرگس نداریم
خاله پورنگ هم نداریم
قانع شدم
ولی فلسفه اسم "پورنگ" چیه؟؟؟از کجا اومده؟

امید رض
23-02-2015, 20:44
قانع شدم

ازهیچ جا نیومده
اسمش پوریا بوده رنگش کردن شده پورنگ

MR.CART
23-02-2015, 20:46
ازهیچ جا نیومده
اسمش پوریا بوده رنگش کردن شده پورنگ
اسم خودش که داریوشه فامیلیش نمیدونم احتمالا اقبالی :دی
پوریا اسم کیه؟؟

امید رض
23-02-2015, 20:50
پوریا اسم کیه؟؟

اسمش داریوش ضیایی هست البته فکرکنم
پورنگ هم اسم هنریه که از پوریاو رنگ درست شده

Sh-Meteor
23-02-2015, 21:39
پوریا اسم کیه؟؟

اسم خودش داریوش فرضیایی هستش

پورنگ هم یک اسم اصیل ایرانیه به معنای پسر خورشید

MR.CART
23-02-2015, 21:41
اسم خودش داریوش فرضیایی هستش

پورنگ هم یک اسم اصیل ایرانیه به معنای پسر خورشید
دمت گرم منو از این دغدغه چند ساله دراوردی

1376MAXIMUM
23-02-2015, 21:49
والا فیتیله رو من یادمه خیلی خوب بود الان دیگه بیمزه شده

امید رض
23-02-2015, 21:52
بچه ها کیا حاضرن بریم تایپیک میزگرد خانوم ها پیغام بزاریم؟؟:n08:

MR.CART
23-02-2015, 21:53
بحث رو عوض نکن که که باید تحلیل و بررسی عمو فیتیله رو بکنیم

امید رض
23-02-2015, 21:55
بحث رو عوض نکن که که باید تحلیل و بررسی عمو فیتیله رو بکنیم

کدوم عمو فیتیله ای ها اونایی که جداشدن یا اونایی که جدانشدن؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
23-02-2015, 23:54
حالا بریم سراغ عمو قناد؟:n02:

(دلم شیرینی خواست!!!)

راستی امیر محمد الان چند سالشه؟

MR.CART
24-02-2015, 00:23
حالا بریم سراغ عمو قناد؟:n02:

(دلم شیرینی خواست!!!)

راستی امیر محمد الان چند سالشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%85%D8%AA%D9%82%DB%8C%D8%A7%D9%86
امیرمحمد متقیان(متولد ۱۳ آذر ۱۳۷۴)

befermatooo
24-02-2015, 00:25

مرد می خواد :V2:

Amir Hossein
24-02-2015, 02:01
اگه مدیران قول بدن بهم مدال شجاعت بدن . از خود گذشتگی میکنم میرم :31:

arash59b
24-02-2015, 07:54

مدال افتخار؟؟؟

از الان برو یوزر دومت رو بساز :n09:

sansa
24-02-2015, 08:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Clip4U.Org)%20Khande_Bazar_Shadooneh.jpg

Amir Hossein
24-02-2015, 12:18
مدال افتخار؟؟؟

دوم؟
ما مولتی یوزرا دیگه آمار از دستمون در رفته :31:
:v

MR.CART
24-02-2015, 12:41
اقای مولتی یوزر فکر میکنی ادمین نمیدونه ip یعنی چی؟؟

befermatooo
24-02-2015, 12:54
اقای مولتی یوزر فکر میکنی ادمین نمیدونه ip یعنی چی؟؟

همشون مولتی یوزرن :n02:

ادمین نمیخواد طوری بشه که کاربرا فکر کنن طوری شده :n10:

Ezel
24-02-2015, 13:07

مدال افتخار؟؟؟

البتتته مواضع ما به مواضع شخص آرش نزدیک تر است :n19:

همشون مولتی یوزرن :n02:

والله قسم اگه احساس خطر بشه ، همه با تمام قوا به صحنه میان :n09:

امید رض
24-02-2015, 13:12
چقدر جالب یکی که خودش مولتی یوزره از یوزرهایه دیگش شاکی میشه وبعد بایکی دیگه ازیوزراش نقل قول میکنه
افرین افرین

Amir Hossein
24-02-2015, 13:14
اوه اوه صاحابش اومد... :31:
(اسمایلی نگاه به آسمون و سوت زدن)

پیرو فرمایشات...
ادمین باید ادمین باشد... ادمینی که ادمین نباشد ادمین نیست :31:

Morteza4SN
24-02-2015, 13:33
جوری بحث کنید ازش ترول بسازد نه اینکه از بحث‌تون ترول ببازد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قانع شدم

سال 78 یه برنامه داشت به اسم تورنگ و پورنگ

ویدئو: برنامه تورنگ و پورنگ "۱۳۷۸" ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D9%86%DA%AF_%D9%88_%D9%BE%D9%88%D8%B1%D9%86% DA%AF_%26quot%3B1378%26quot)

این ویدئو هم دیده شعرش از حفظ کنید : با صدای آقا سلطان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%BE%D8%B3%D8%B1_%D9%BE%D9%88%D8%B1%D9%86%DA%AF)

Ezel
24-02-2015, 14:14
جوری بحث کنید ازش ترول بسازد نه اینکه از بحث‌تون ترول ببازد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویدئو: برنامه تورنگ و پورنگ "۱۳۷۸" ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D9%86%DA%AF_%D9%88_%D9%BE%D9%88%D8%B1%D9%86% DA%AF_%26quot%3B1378%26quot)

این ویدئو هم دیده شعرش از حفظ کنید : با صدای آقا سلطان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%BE%D8%B3%D8%B1_%D9%BE%D9%88%D8%B1%D9%86%DA%AF)

همون نبود که میخوندن تورنگ و پورنگ اومدن با کاغذ و رنگ اومدن ( یا شایدم سنگ :n13: )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Khan gholi
24-02-2015, 14:35
تو نسخه جدیدش قراره بگه دارند بازی می کنند با سیخ و سنگ (ذغال خوبم بی علت نیست)

Morteza4SN
24-02-2015, 14:36
همون نبود که میخوندن تورنگ و پورنگ اومدن با کاغذ و رنگ اومدن ( یا شایدم سنگ :n13: )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بله خودشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته همون کاغذ و رنگ درسته کاغذ و سنگ برا قبل از 57 صدق می‌کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو نسخه جدیدش قراره بگه دارند بازی می کنند با سیخ و سنگ (ذغال خوبم بی علت نیست)

M . Sayid
24-02-2015, 18:49

یه چیز دیگم بود ارژنگ امیرفضلی و امیر نوری بودن : چیتی چیتان گولی ! یا این مایه ها !

بستنیا هم بودن !

از هیچکدوم اینا خوشم نمیومد :|

Sh-Meteor
24-02-2015, 21:54
میزگرد آقایانه یا کودکان؟؟؟:n02:

5 صفحه اس داره در مورد عمو پورنگ صحبت میشه:n02:

Morteza4SN
24-02-2015, 22:37
من از خدامه بشینم با بچه‌هام این برنامه‌ها رو ببینم البته فیتیله به نظر ما نزدیک‌تر است :دی

عید هم کلاه قرمزی پخش بشه بشم یه بابا عین آقای مجری :n19::n09:

BestDev
25-02-2015, 01:34
كارتون قاصدك كي يادشه؟ يه آهنگ زمينه گيتار خيلي قشنگ داشت. خيلي دنبال آهنگش گشتم پيدا نشد...

Mr_100_dolari
26-02-2015, 01:30
اقا هیچ کدوم به پای اون قل قلی نمیرسید که من از بچگی تو نخ این بودم که این واقعا لاله یا داره ادا لال ها رو در میاره :دی

رو این قضیه حتی با یکی از بچه ها شرط بندی هم کردیم :n08:

اون مجید کوچولو هم بد نبود ... چرا دست من درازه :دی یه شعر خاک بر سری هم براش درست کرده بودن انگاری:n33:

befermatooo
26-02-2015, 02:04
ارسال اشتباه . حذف شود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EHSANRF
26-02-2015, 03:50
بچه ها من عاشق یکی از دخترای P30wOrLd شدم :n12:
چه راهکاری دارین
خودش نمیدونه

New Ray
26-02-2015, 04:38
چه راهکاری دارین
خودش نمیدونه

اصلا اسمشم نبر که بعضی از بچه ها غیرتی هستن بعدش مثل ماجرای تاپیکه همساده میشه ... :n02:

+
کاربر باسابقه از این حرفا بزنه دیگه کاربر بی سابقه چیکار کنـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــه ؟؟ :n02:

Mehrshad-msv
26-02-2015, 04:51
چه راهکاری دارین
خودش نمیدونه

لطفا به مدیریت رجوع شود!:n02: دسته گل یادت نره، اسمایلی قلبم با خون اضافه در آواتار با اسم طرف یادت نره!

Mehrshad-msv
26-02-2015, 04:53
اصلا اسمشم نبر که بعضی از بچه ها غیرتی هستن بعدش مثل ماجرای تاپیکه همساده میشه ... :n02:

+
کاربر باسابقه از این حرفا بزنه دیگه کاربر بی سابقه چیکار کنـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــه ؟؟ :n02:

کاربر بی سابقه مگه جرات داره حرفم بزنه!:n01: دود از کاربر حرفه ای بلند می شه!

EHSANRF
26-02-2015, 05:04
بچه ها کمکم کنین کم چوب لا چرخم بذارین
مگه کاربر باسابقه عاشق نمیشه!؟ :n13:

arash59b
26-02-2015, 07:12
اخه رو چه حسابی عاشق شدی؟

soroosh_cz
26-02-2015, 09:56
فکر کنم هندونه گذاشتن زیربغلش ... یا روی سرش :n02:

عاشقِ عاشق؟ یا عاشق کمالات :n02:

Mr_100_dolari
26-02-2015, 10:52
به نظرم به خانم دستیار ادمین بگو برات پا پیش بزاره عمرا کسی بتونه بهش نه بگه :n06:

که اگرم باز نه گفت به مدیر ارشاد رجوعش بده :دی

befermatooo
26-02-2015, 13:28
چه راهکاری دارین
خودش نمیدونه

ترول شما در اومد : #12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا طرف از تیم مدیریتیه یا کاربر عادی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir Hossein
26-02-2015, 13:34
شما عکسشم دیدی؟ یا فقط با چت کردن عاشق شدی...؟ :31:
اگه عکسشو ندیدی فیسبوکی چیزی بگیر ببین چجوریاس... بعدشم بصورت مستمر باهاش چت کن...تا موقیتش پیش بیاد بتونی ابراز احساسات کنی دیگه :31: :V6:

Malware
26-02-2015, 14:08
یکی که شبیه خودم باشه و
نه از من زیادو نه کم باشه و
یکی که جهانش شبیه منه
فقط فرقمون اینه که اون زنه

*

یه زن که مثه مرد درکم کنه
که دردای مردونمو کم کنه
یه زن که کتونی بپوشه هنوز
که یه دختره ساده توشه هنوز

*

که تو نوجوونیم براش پیر شم
واسش یه محلو بریزم بهم
یه زن که عروسی بگیرم براش
بدهکار شم واسه خنده هاش

*

یکی که شبیه خودم باشه و
نه از من زیادو نه کم باشه و
یکی که جهانش شبیه منه
فقط فرقمون اینه که اون زنه

*

که دردای مردونمو کم کنه

*

که سیگارو با هم بذاریم کنار
واسه بچه هامون بچسبیم به کار
یه زن که به پای خودم پیر شه
که با لقمه نونی باهام سیر شه

*

یه زن که جوون تر باشه از خودم
که تو دامن اون یه روز جون بدم
که دردای مردونمو کم کنه

*

که تو نوجوونیم براش پیر شم
واسش یه محلو بریزم بهم

*

یه زن که عروسی بگیرم براش
بدهکار شم واسه خنده هاش

شاعر: کامران رسول زاده

دانلود آهنگ همین شعر:

320 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][320]/08%20Zan.mp3)

128 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*لینک ها کپی پیست تو IDM.

EHSANRF
26-02-2015, 14:30
من فقط پستاشو دیدم با روحیش آشنا شدم :n40:

:n12::n12::n12::n16:

امید رض
26-02-2015, 14:32
بچه ها کمکم کنین کم چوب لا چرخم بذارین
مگه کاربر باسابقه عاشق نمیشه!؟ :n13:
شما این تایپیکو نگاه کن مخصوصا پست شماره2 رو ببین وعبرت بگیر

EHSANRF
26-02-2015, 14:35
شما این تایپیکو نگاه کن مخصوصا پست شماره2 رو ببین وعبرت بگیر

نیگاه کردم ولی این فرق میکنه این عشق منه :n34:

1376MAXIMUM
26-02-2015, 14:37
من فقط پستاشو دیدم با روحیش آشنا شدم :n40:

:n12::n12::n12::n16:

:n02::n08::n08::n02::n02:
حجی اخلاق افراد گاها تو دنیای حقیقی خیلی با دنیای مجازیون فرق داره یه خورده باهاش دوست شو تو پیام خصوصی بعد یه نموره نزدیک تر مثلا شماره و بعد یه نموره بیشتر اکانت سایت مستجن شیطانی فیس بوک و ... بعد بگو عاشق شدم
ولی خوشم اومد اورین اورین من 4 تا حدث دارم که کیه خواستی پیام بده میگم

امید رض
26-02-2015, 14:38
نیگاه کردم ولی این فرق میکنه این عشق منه :n34:
دوست عزیز اون طرف هم برا احوال پرسی نرفته بوده

befermatooo
26-02-2015, 15:12
اینا عشق نیست عخشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میترسم آخرش سر و کله ات تو تاپیک زیر باز بشه :

بزرگترین حماقت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:n02:

بزار اعتراف کنم که من هم یه زمانی عاشق خیلی ها شدم تو انجمن . البته اون قدیما بهت آیدی یاهو میدادند و میتونستی چِت کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

taghi_ramzi
26-02-2015, 15:18
کلا دختری که زیاد اهل اینترنت باشه و مخصوصاً پی سی ورلد هم بیاد زن زندگیه!
فقط به شرطی که قضیه ی "زیبایی و کمالات * میزان حضور در اینترنت=عدد ثابت" شاملش نشه!

EHSANRF
26-02-2015, 15:33
حجی اخلاق افراد گاها تو دنیای حقیقی خیلی با دنیای مجازیون فرق داره یه خورده باهاش دوست شو تو پیام خصوصی بعد یه نموره نزدیک تر مثلا شماره و بعد یه نموره بیشتر اکانت سایت مستجن شیطانی فیس بوک و ... بعد بگو عاشق شدم

همینجا بگو راحت باش:n25:

امید رض
26-02-2015, 16:03
شمااینو بخون عبرت بگیر
حالا اسم ببر:n02: ببین اقایه EHSANRF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باهات چیکارمیکنه

Mr_100_dolari
26-02-2015, 18:29
آقا رک و پوست کنده برو حرف دلت و بهش بزن ...

بگو من دوست دارم عاشقتم این جوری آزارم نده :دی

حالا اگر امکان داره یه آماری بده ببینیم کی میتونه باشه این سیندرلا پی سی ورلد :دی

1376MAXIMUM
26-02-2015, 18:34
همینجا بگو راحت باش:n25:

وای وای من دوباره یه چیزی گفتم که یه بیت در موردم صدق میکنه:n37:
من همین جا معذرت خواهی میکنم :n40::n16: اینم ماچش :tongue:(دیگه شبیه تر تو اسمایل ها نبود)
نباید سخن گفت ناساخته/نشاید بریدن نینداخته
خوب ولی بهترین راهش فکر کنم هون باشه دیگه شما کم کم اشناشو با طرف هم به دلیل هایی که دوستان گفتن هم اینایی که من گفتم هم این که دخترا در مقابل مردا و پسر ها یه خورده تدافعی رفتار میکنن بنابراین بهترین راه اینه که یواش یواش بری نزدیک بشی بهشون والا به خدا خوب خودت داری میگی عاشق شدم دیگه بهترین راهش اینه که بری باطرف اشناشی و دوست بشی :n03:

EHSANRF
26-02-2015, 18:46
فعلا دارم مانیتورش میکنم تو فروم :n02::n06: