PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروشگاه احسان: فروش انواع لیوان و طروف خانه و آشپزخانه

فروشگاه احسان
15-02-2015, 00:18
فروشگاه احسان وارد کننده مستقیم انواع لیوان های خارجی (دردار ، فله ، گل دار، کارتونی، جعبه دار، سرامیک و چینی )انواع کاسه سوپ در سایز های مختلف-انواع پاسماوری وسرویس ادویه سفید و رنگی-نمکدان های فانتزی و کارتونی-انواع قوری چینی و قوری چای سبز ، لیوان چای سبز،لیوان جادویی، ست4تکه بهداشتی ، جا اسکاچی و جا مایع ظرفشویی ،اباژورهای رنگی ،ظروف 3 تکه ماکروفری ،ظروف غذا خوری بچه،ابمیوه گیری دستی ، قهوه خوری و .... میباشد
شما هر انچه از لوازم چینی و سرامیک خانه و اشپزخانه را که بخواهید و نیاز داشته باشید را ما میفروشیم

ارسال رایگان به تمام نقاط تهران
همچنین ارسال با بهترین بسته بندی به تمام شهرستان ها
خرید نقدی شامل 5 درصد تخفیف میشود

برای دیدن عکس اجناس،سفارش کالا ،تلفن و ادرس فروشگاه و یا هر گونه سوالی پیغام خصوصی بدهید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فروشگاه احسان
02-03-2015, 13:14
تاپیک را اپ میکنم

djbehnam73
02-03-2015, 15:38
تاپیک را اپ میکنم
دوست عزیز
لیوان های رنگی بزرگ رو اگه میشه قیمتش رو بگید
اگه میشه ادرس مغازه یا شماره تلفن به ما بدید
با تشکر

فروشگاه احسان
07-03-2015, 00:14