PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همیشه دلم میخواست...

Amir Hossein
14-02-2015, 12:55
با سلام و عرض ادب خدمت شما بینندگان گرامی :31:
یه گشتی تو دهکده سرگرمی زدم چنین تاپیکی پیدا نکردم گفتم حیفه چنین چیزی نداشته باشیم...

خیلی وقتا دلمون میخواست یه چیزایی داشته باشیم ولی نشده...مثل یاد گرفتن ساز , یاد گرفتن یه ورزش خاصی یا رفتن به جایی... حالا دلیلش وقت بوده یا مشغله یا عدم توانایی یا...

اینجا جای خوبیه که اینو با همدیگه به اشتراک بذاریم...به همدیگه بگیم همیشه چی دلمون میخواست...البته خیلی بهتره هم هست اگه چیزی رو میخواستین و الان بهش رسیدین رو هم بگین... کلی انرژی مثبت داره :31:

فقط دوستان یه جوری پست نزنین که یاده بدهکاری هامون بیوفتیم... و انقدرم دیگه لوس بازی نکنین بریم تو جاده خاکی... :31:

Amir Hossein
14-02-2015, 13:04
اول هم خودم:
البته زیاده ها :31:

همیشه دلم میخواست گیتار الکتریک یاد بگیرم... حالا قیمت به کنار... شرایط یادگیریش هم برام سخته کمی

یکی دیگه هم اینکه دلم میخواست پارکور یاد بگیرم... یکی از ورزش های خیلی مورد علاقمه :31:

بعدم اینکه دلم میخواست C++ رو فول بشم ولی هنوز نشده...البته هنوز نا امید نشدم...شاید در آینده شروع کنم یاد بگیرم :31:

و اینکه دلم میخواد اینجا رو از نزدیک ببینم :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ezel
14-02-2015, 13:06
عاقا من همیشه دوتا کار رو از بچگیم میخواستم یاد بگیرم :

یکی سوت زدن با انگشت بود که اینو یاد گرفتم بعد از کلی ممارست و تمرین

دومیش باد کردن آدامس بود که تا این سن که رسیدم نتونستم یاد بگیرم :n28::n28::n28: اما از همین تریبون قول میدم بالاخره یاد بگیرم

Amir-Rainman
14-02-2015, 13:29
همیشه دلم میخواست ...

پیانو زدن رو یاد بگیرم ولی خب نشد و فک نکنم بشه

hossein blak
14-02-2015, 13:37
همیشه دلم میخواسته مسابقات والیبالم رو همراه با تیمم ببریم ...
تا امروز دارم برای این هدف سخت تمرین میکنم....امروز هم مسابقه داریم دعا کنید ببریم.

Atghia
14-02-2015, 13:38
دلم میخواست...
الکی مثلا :دی به یکی هست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که دلم میخواست برسم! اما نشد و نمیشه:n14:

دلم میخواست...
جایزه نوبل بگیرم :n31: (خب چیه مگه:n39:)
دل است دیگر:n02:

دلم میخواست...
خواننده بشم:n09:نشد:n35: نمیشه!:n37:

Demon King
14-02-2015, 13:50
دلم میخواست که همیشه در بین دیگران بهترین باشم اما در عین حال همیشه خادم اون ها باشم.

که الان دیگه دلم نمیخواد، چون بهش رسیدم ( نوشابه برات باز کنم : دی )

MƐΛИĪИƓĿƐSS
14-02-2015, 15:01
همیشه دلم میخواسته برگردم به بچگی هام ولی افسوس.
همیشه دلم میخواد تو کارام پشت کار داشته باشم ولی نمیشه.
همیشه دلم میخواد یه کاری رو تا تهش انجام بدم ولی نمیشه.
همیشه دلم میخواد به قول هایی که دادم(بعضی هاشون) عمل کنم ولی نمیشه.
همیشه دلم میخواد یه چیزی رو درست و حسابی یاد بگیرم ولی وقت نمیکنم.
.
..
...
.....
...........

نگار بانو
14-02-2015, 17:05
دلم میخواهد به این شهر قفل نشوم . ولی پاهایم به هیچ سفری تن نمیدهند.
چند شب پیش برای دوستی تکست فرستادم که خسته ام دلم میخواهد بروم توی جنگل زندگی کنم یک مدت. نصفه شب خواب آلود خیلی جدی پیشنهاد داده:« یک شمال برو! »
اما من دلم میخواهد تو برایم آدرس جنگل و دریا بفرستی. میدانم که این همه نظم و روزمرگی با آنارشی درونم هیچ تناسبی ندارد، اما کلیشه کار پر تعهد و قسط و خرج و برج، کلیشه است دیگر، از هر طرف که بخوانی.
نخواه که مرورش کنیم....

Milad4171
14-02-2015, 18:14
من همیشه دلم میخواست که ساز دف رو حرفه ای ادامه بدم.از اوایل دوره دبیرستان شروع کردم و فکر کنم یه سه سالی کار کردم . هرچقدر هم میگذشت بیشتر عاشقش میشدم ولی انقدر تو خونه غر میزدن که دف باید ترکیبی زده بشه تکی گوش رو اذیت میکنه و صداش بلنده و فلان ٬ منم گذاشتمش کنار. انقدر باهاش کار نکردم که تقریبا اوصول اولیه اش تا حدودی از خاطرام رفته . هنوز هم دارمش.

raana
14-02-2015, 18:56
من همیشه دلم می خواست....مدال طلای المپیک تو رشته ی تکواندو رو بگیرم:n26:می تونم بگم بزرگترین آرزوم از بچگی همین بود...

که البته به خاطر آسیب دیدگی اصلن نشد برم سراغش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]امیدوارم تیراندازی بتونم به این هدف برسم.....

همیشه دلم می خواست کتاب بنویسم....چند صفحه ای هم نوشتم دیگه رها کردم:n02:رمان تخیلی بود...اصن هری پاتر رو من اول داشتم می نوشتم داستانش رو ازم دزدیدن:n02:

همیشه دلم می خواست دو سه تا ایده ی انیمیشنی که تو ذهنم بود رو بسازم....بعد باهاشم اسکار بگیرم:n02:..فعلن که محقق نشده تا ببینیم چی میشه....

shengo_k
14-02-2015, 18:57
همیشه دلم میخواست مثل سوپرمن پرواز کنم:n31::n31::n31:

banii
14-02-2015, 19:48
رویاهای من قریه ایست قدیمی ... اما دستی زرد آتش زد بر این قریه ی من ... قریه من رویای من بود ... آن چشمه خوب دنیای من بود ...

mohsen_gh1991
14-02-2015, 20:16
همیشه دلم میخواست واسه یه بارم که شده از اول ترم درس بخونم ولی هر بار قرار شد از شنبه بخونم، شنبه ها میومدن و میرفتن و اخرشم میشد ایشالا از ترم دیگه ...

همیشه دلم میخواست یه بارم صب زود بیدار شم درس بخونم. شب زود میخوابیدم ولی صب که قرار میشد بیدار شم زیر پتو یه برنامه میچیندم از ساعت 9 تا یک بشینم بخونم نیم ساعت ناهار از یکو نیم تا 9 بشینم یه سره بخونم. ولی ده بیدار میشدم تا 11 صبونه میخوردم تا میخواستم درس بخونم ناهار باید میخوردم، دوباره با خودم عهد میکردم که فردا ساعت 6 بیدارم :دی

همیشه دلم میخواست امتحانا رو جوری بدم که معدلم زیر 18 نیاد ولی هر دفه اولین امتحان یه جوری بود که تمام برنامه هامو بهم میریخت :n02:

றД ĵ ĭ Đ
14-02-2015, 20:27
دلم میخواست ماهی 30-40 میلیون درآمد داشتم

matr!x_2008
14-02-2015, 22:12
همیشه دلم میخواست فوتبالیست معروفی بشم. مثلا تو لیگ اسپانیا یا انگلیس بازی کنم ،یا تیم ملی... از یک جهتم دلم میخواست برنامه نویس ماهری بودم ک برنامه منوشتم مثلا استخدام شرکتای خارجی (مایکروسافت ، گوگل) از این راه پول خوبی در بیارم! یکی دیگه هم این بود که همیشه دلم میخواست سرعت اینترنت بالایی داشته باشم که دیگه الان بهش دست پیدا کردم!:n02:

hp722
14-02-2015, 23:37
واقعا همیشه میخواستم متنی که یبار پشت یه پیکان خوندم برام عملی میشد...کاش دنیا دنده عقبی داشت...

نگار بانو
15-02-2015, 11:36
همیشه دلم میخواست کسی که حالم را میپرسد به یک خوبم ساده اکتفا نکنم و چک لیستی را از بالا تا پایین پر کنم با رسم شکل و نمودار....

Sh-Meteor
15-02-2015, 16:01
1. از بچگی ها دوست داشتم خونه مون طبقه دهم یه خونه باشه، توی تراس یه تلسکوپ داشته باشم بعدش هر شب بعد شام برم باهاش ستاره ها رو نگاه کنم
اما چه کنم که نه خونه مون طبقه دهمه نه تراس داره نه تلسکوپ دارم:n02:

2. از بچگی دوست داشتم فوتبالیست بشم چند سال پرسپولیس بازی کنم، بعد برم آث میلان!

پ.ن: همینطوری که داشتم برای بقیه رو میخوندم کلی از علاقه های بچگیم اومدن تو ذهنم ولی الان که اومدم بنویسم هیچی یادم نمیاد:n27:

Йeda
15-02-2015, 17:22
از بچگی دوست داشتم و دلم میخواست، نویسنده بزرگی بشم. از هشت سالگی تقریبا هر شب داستانای کوتاه مینوشتم.
گرچه در اون زمان علاقه زیادی به کشتن تمام کاراکترام داشتم. :دي

ولی بعدها به خاطر قرار گرفتن تو محیط ورزش، و بعد از سالها تلاش، بهم تلقین شد که باید قهرمان بشم، از این مسابقه به اون مسابقه، استرس، هیجان، فشار ...
استانی، کشوری، انتخابی و... و بارها هم شدم ولی هر بار میدیدم این چیزی نیست که دلم میخواست و چیزی که میخواستم نشدم و نبودم و نیستم.

چون من همیشه دلم میخواست نویسنده بشم...

و چیز دیگه ای که همیشه دلم میخواست، بازی کردن تو تیم پرسپولیس بود :دي و فقط دروازه بان.
البته اون زمان فقط 8-7 سالم بود و این یکی دیگه فقط مخصوص دوران بچگیِ من ـه :دي

Iloveu-ALL
15-02-2015, 22:06
آخ آخ دقیقا یکی از اصلی ترین چیز های که میخوام اینه: #14 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درس + کار (ترجیحا درس بخونم و باهاش کاری گیر بیارم نشدم نشد)
ورزش و سبک زندگی سالم (=>سلامتی)
بداخلاق و خودخواه نبودن ...
و چندتا چیز خوب دیگه(مثل رسیدن به علایق و اهداف و ...)
خواسته هایی بزرگم همینن !!!!!! : دی
+ خواسته های کوچیکی هم هستن که مهمن (که اکثر جز همون چندتا خواسته بالان) ...

و در آخر:
.
.
.
خواااااابببب! خسته ام میـ فـهـ مـی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gregar
15-02-2015, 22:58
همیشه دلم میخواست ...
یکی از خواسته هام و ارزوهام اینه که موسیقی توی کشورمون جایگاهی داشت تا بشه توش فعالیت کرد و از طریق اون کار کرد . یا حداقل دلم میخواد یه کار خوب و پردرامد همراه با وقت ازاد زیاد میداشتم که تفریحی هم که شده میشد در زمینه موسیقی فعالیت کنم .
خیلی بده که جوون های ما استعدادهاشون به خاطر اینجور مسائل هدر بره .

befermatooo
15-02-2015, 23:00
دلم می خواست در رشته الکترونیک و ربات درس بخونم . آخه علاقه زیادی به اختراعات و ... دارم .

دلم میخواست از ایران برم و همه کارامو انجام داده بودم اما خانواده راضی نبود و اخرش پدرم گفت اگه بری ، آق ( شایدم آغ ) می شی که دیدم راهی نداره و موندم .

تو این چند سالی نمی دونم چرا دلم میخواد مادربزرگم زنده بشه و برام یه ناهار با اون دستپختش بپزه و بخورم . شکم است دیگر :n02:

djbehnam73
15-02-2015, 23:08
همیشه دلم می خواست که تو گذشته زندگی کنم
چون به نظرم اون زمان مردم خوب بودن

1376MAXIMUM
15-02-2015, 23:49
همیشه دلم میخواست که برم دانشگاه صنعتی اصفهان امسال دارم میخونم که کنکور بدم ولی میدونم نمیتونم قبل شم درصدام کمتر از اونیه که باید باشه
این تاپیک خیلی حالمو گرفت یاد تموم خواسته هام افتادم یاد بچه گیام که دلم میخواست به چه جا هایی برسم چه کارایی بکنم
یا این افتادم که همیشه دلم میخواست یه مهندس کامپیوتر خیلی بزرگ بشم و کلی پول در بیارم و .... دلم میخواست الکترونیک بخونم و دستگاه های الکترونیکی درست کنم همیشه این ارزوم بود شوهر خالم دانشگاه صنعتی الکترونیک خونده بود(تو فامیلمون نفوذ خوبی داره یه شخصیت قدرتمند هست) دلم میخواست مثل اون بشم اون موقع اصلا نمیدونستم مهندسی الکترونیک و کامپیوتر اصلا یعنی چی ولی با این ارزو ها بزرگ شدم الان علاقه خیلی زیادی به الکترونیک و .... پیدا کردم حالا که میدونم یعنی چی الان خیلی دوست داشتم میتونستم قبول بشم ولی حیف که الان برای شروع کردن دیره البته ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازست دیگه چشمام خوب نمیبینه اشکم در اومد کیبورد رو درست نمیبینم خیلی دلم میخواهد برگردم عقب و جبران کنم

ronin_2607
16-02-2015, 07:54
هميشه دلم ميخواست بتونم تو يك كشور ديگه تو مايه هاي سوييس يا كانادا كار و زندگي كنم. من يه ديوونه ماشينم.تو زندگيم هميشه دلم ميخواد بتونم با ماشينهاي اسپرت و روز دنيا رانندگي كنم و حتي بتونم بخرمشون.
هميشه دلم مي خواست مي تونستم تو زمان به عقب برگردم و جلوي اتفاقات بدي كه تو زندگي خودم و حتي ديگران افتاد بگيرم. بدترين اتفاقي كه تو زندگيم افتاد مرگ ناگهاني برادر بزرگترم بود كه بعد از ١٠ سال هنوز براي خودم و خانوادم بخصوص مادرم هضم نشده. دلم مي خواست حداقل لحظه فوت شدنش كنارش بودم و تنها نبود يا حداقل وقتي مي خواستن دفنش كنن ميتونستم يه بار مجكم بقلش كنم. راستش آنقدر شوكه بودم كه خيلي كارها يادم رفت. ببخشيد با اين حرفها ناراحتتون كردم.
هميشه دلم ميخواد برگردم به دوران كودكيم و قدر تك تك لحظات و دوستامو بدونم. دوستايي كه حالا بعد از ٣٠ سال حتي اسم بعضياشون به سختي يادم مياد.
دلم مي خواد مي تونستم جلوي آلزايمر پدرمو بگيرم يا حداقل قبل از اينكه بيماري ظاهر شه بيشتر بهش محبت مي كردم و به عنوان يك پسر كمتر اذيتش مي كردم.
آخ دلم پر از چيزهاي شده كه رسيدن بهشون محاله يا حداقل با تمام پيشرفتهاي امروزي محاله.
اما بعد از ٣٠ سال حسرت و آرزوي ماشين با تلاش و زحمت شبانه روزي و همياري همسرم تونستم حداقل ماشينو تا حد قابل قبول بخرم.
اميدوارم همه به آرزوهاشون برسن.

ملا نصرالدین
17-02-2015, 11:51
همیشه دلم میخواست وقتی دلم یه چیزی میخواد کسی نگه نه ،پول ندارم،صبرکن باشه بعدا:n32:

alireza.lesani
19-02-2015, 16:31
من همیشه عاشق ساختن و طراحی چیزی بودم.بیشتر عاشق ماشین و هواپیمایی که خودم بسازم.راستش را بخاهید از پس انجامش بر میام اما از پس بودجه اش نه.بچه که بودم بابام سرزنشم میکرد بخاطر خرابکاریهام.اما مادرم نه.الان که خودم بچه دارم دلم میخاد برای بچم جبران کنم.ولی همه چی به پول برمیگرده.
همه کاری بلدم کامپیوتر برق الکترونیک اهنگری انواع جوشکاری تراشکاری و ... خیلی هم ابزار دارم.ده سال پیش با مدرک دیپلم از مهندسهای امروز بیشتر حقوق میگرفتم چون کار بلد بودم.تو بهترین جاها کار کردم.پتروشیمی نیروگاه برق و ...اما حالا کسی برای تجربه ارزش قائل نیست.دور دور مدرکه.تازگی رفتم دانشگاه ثبت نام کردم.خلاصه حرفام اینکه برای رسیدن به ارزوی بچگیم تلاش کردم اما هنوز نرسیدم

stabesh
19-02-2015, 17:50
سلام
من همیشه دلم می خواست منجم بشم ولی تو ایران نبود هنوزم که هنوزه با خودم فکر میکنم دیر نشده برم دنبالش ولی بعدش با خودم میگم به چسب به همین برنامه نویسی از این شاخه به اون شاخه نپر

Rossin
19-02-2015, 18:32
جالبه که همین چند دقیقه پیش داشتم لیست آرزوهامو میخوندم که وقتی 10 سالم بود نوشته بودم و کاملا اتفاقی پیداش کردم لای کتاب فارسی 4 دبستانم!!! (اتفاق جالبی بود)

این قافله عمر عجب میگذرد...

همیشه دلم میخواستای الانم با اون 10 سالگیم خیلی فرق نمیکنه (از بچگی فکر بزرگی داشتم) :n09:

همیشه دلم میخواست سنتور بزنم یا تار ، یه نوازنده ماهر! نمیدونم دقیقا چرا نشده ولی بیشتر از تنبیله :n02:

همیشه دلم میخواست زمان برگرده عقب بره زمان انتخاب رشته مدرسه و میرفتم علوم انسانی میخوندم که الان حقوق خونده باشم یا ادبیات.(مهم ترین دل خواسته ام فعلا اینه :n28: )

همیشه دلم میخواست قلم دستم برگرده به 5 سال پیش حسم برگرده به اون موقع به اون نوشته هامو داستان هام چیزایی که الان جوری محو شدن که انگار هیچ وقت نبودن:n14:

و در آخر اینکه : همیشه دلم میخواست هیچ چیز،چیزی که الان هست نبود

Reza31001
19-02-2015, 19:08
همیشه دلم می خواست (و همچنان دلم می خواد) تو یکی از شهرهای کوچیک و خلوت شمال یه خونه داشته باشم و اونجا زندگی کنم

Morteza4SN
20-02-2015, 00:17
خواستم چند مورد بنویسم اما هی این دو دیالوگ یادم اومد، همینا رو می‌نویسم و خلاص!

بعضی اوقات یه چیزای کوچیکی تو گذشته هست که تبدیل میشه به یه حسرت بزرگ...

فیلم تنها دوبار زندگی می‌کنیم

امیر (علی مصفا): همه‌ی آدما از وقتی به دنیا میان کلی آرزو دارن برای خودشون که انجامش بدن... می‌گذره زمان تا اینکه می‌بینن ای بابا پیر شدن و به هیچکدوم از این آرزوهام نرسیدن... بعد از این ناکامی، همون آرزوها رو واسه بچه‌هاشون می‌کنن تا شاید اونا کار نکرده‌ی والدینو انجام بدن... همون بچه بزرگ می‌شه و می‌رسه به سن ۱۸ سالگی و به خودش می‌گه: خب! من الان ۱۸ سالمه و باید کلی اتفاق بزرگ تو جهان رقم بزنم... چشم روی هم می‌ذاره می‌بینه ۴۰ سالش شده و هیچ کار مهمی هم توسط اون تو جهان هستی انجام نشده... بیشتر آدما زندگی می‌کنن که فقط بگذره.

فیلم چه کسی امیر را کشت؟

به هر حال هر لحظه رو تنها یک بار زندگی می‌کنیم و خودمون قاتلش هستیم.

!SaMiRa!
20-02-2015, 00:42
همیشه دلم میخواست یه نقاش حرفه ای بشم ، نشد .
همیشه دلم میخواست و خواهد خواست یه کوله بردارم خودم تنهای تنها برم سفر به هرکجا که باشه .

dourtarin
20-02-2015, 00:51
همیشه دلم می خواست دور دنیا بگردم....:n18:

E.N.A.Y.A.T
20-02-2015, 15:57
سروش بیا بغلم :دی
منم همیشه دلم میخواست عموهای فیتیله ای یه بند موسیقی تشکیل بدن و بترکون . اما حیف که فعلا این کار نشده . اما امیدوارم که فرجی بشه و بشه :دی

closereyes.ph
23-02-2015, 00:10
خیلی قشنگه

Master Game
23-02-2015, 03:13
والا همیشه رو نمیدونم ولی الان خیلی دلم میخواد یه ps4 بگیرم با اینترنت wireless که پینگش عالی باشه بشینم آنلاین بزنم

mahmoodsedaghat
23-02-2015, 09:39
من همیشه دلم میخواس و میخواد یک پول وپله درست حسابی همراه وقت آزاد داشتم و دنیا رو میگشتم شهرای مختلف ولی ..... خداروشکر .