PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اعتراف میکنم که ...

صفحه ها : [1] 2

Demon King
13-02-2015, 21:17
سلام.

میخوایم یه صندلی داغ راه بندازیم. موضوع هم که مشخصه.
فقط صادق باشید که نسوزید.

سوتی ها, دروغ ها, گندکاری و هر کار دیگه ای که تو انجمن کردیم و دیگران ازش خبر نداشتن, اینجا اعتراف میکنیم. با فرومایه ی طنز.

:n26:

Mohammad Yek110
13-02-2015, 21:30
سلام.

میخوایم یه صندلی داغ راه بندازیم. موضوع هم که مشخصه.
فقط صادق باشید که نسوزید.

سوتی ها, دروغ ها, گندکاری و هر کار دیگه ای که تو انجمن کردیم و دیگران ازش خبر نداشتن, اینجا اعتراف میکنیم. با فرومایه ی طنز.

:n26:
اقا اولین سوتی مشخص شد :دی
فرومایه ی طنز :دی

Demon King
13-02-2015, 21:32
[/COLOR][/COLOR][/B]
اقا اولین سوتی مشخص شد :دی
فرومایه ی طنز :دی

خخخ .....

بله مشخص شد ..

:n02:

Ezel
13-02-2015, 23:00
عاقا من اعتیراف ! میکنم که دست من تا مفرغ آغشته به بن کردن یوزرهای این انجمنه :n19:
+
فکر کنم منظور دوستمون دستمایه ی طنز بود :n09:

Atghia
13-02-2015, 23:03
درون مایه :دی
اعتراف میکنم که:n36: به انجمن اعتیاد دارم:sq_17:

Demon King
13-02-2015, 23:10
واقعا چه تفکری پشتش بود که نوشتم فرومایه! :n04:

اخه فرومایه که یعنی پست و حقیر.
عجب چیزی شدا. تو همین تاپیک سوتی رو دادیم و رفت دیگه به چی اعتراف کنم. دیدید دیگه !!!

فکر کنم مال اعتیاده به اینترنته!!!!
دیگه عقلمونو از دست دادیم : دی

hossein blak
13-02-2015, 23:27
منه به این گلی آخه به چی اعتراف کنم....؟؟؟؟:sq_1:
ار من مظلوم تر اینجا پیدا نمیشه.(جونه خودم):8:

New Ray
14-02-2015, 02:40
اعترافات دستهای آلوده به گناه : :n02:

1- اعتراف میکنم که بخاطر خستگی یا بی حوصلگی تقریبا اکثر پستهای مهمی که میخواستم ارسال کنم ، پاک کردم و ارسال نکردم!

2- اعتراف میکنم که یک یوزر دیگه دارم و این دومین یوزرم هست. مالتی یوزر نیستمااا :n31: هیچوقت ازش استفاده نمیکنم مال 8 سال پیشه و بعدش به Meisam گفتم و نام کاربریم رو هم رایگان عوض کرد ( دل بعضیا بسوزه :n02: )

3- اعتراف میکنم که یک تصویر ترولی برای تاپیک ترولهای پی سی ورلدی ساختم، ولی فعلا نمیزارمش بخاطر اینکه :

4- اعتراف میکنم عاشق B.Russell و مطالب انتقادیش و صحه صدرش هستم ( ضمیمه بالا ^ :whistle: :n02: )

5- اعتراف میکنم که قبلا بعد از خوندن چندتا پست (حذف شده) تقریبا مطمئن شدم Atghia پسر هست! :n08:

6- اعتراف میکنم تمایل زیادی به استفاده از پرانتز )( در جملاتم دارم!! :n33:

7- اعتراف میکنم همیشه معتقد بودم که انجمن شدیدا به بخشی مثل دهکده سرگرمی نیاز داره که بالاخره محقق شد. :n06: ( بدون اغراق این بخاطر کاربرای خوب و مودب انجمن هست که تقریبا خودشون دارن این بخش رو همراه مدیرانش بدون حاشیه به پیش میبرن - البته من از پشت پرده خبر ندارم :n02: )

8- اعتراف میکنم که در حال حاضر در انجمن انسانی .... بگم؟ نه بگم؟ ...... من مانده ام تـنـهای تـنـــــــــهااااااااا .... :n02: البته برادر آرمان 24 ساعته هست ها ( یعنی بترسید از مجازات اسپم و غیره! :n09: )

پایان :دی

Mohammad Yek110
14-02-2015, 05:53
آقا من اعتراف میکنم چندسال پیش به گونه ای توی انجمن فتوشاپ خیمه زده بودم که هروقت یکی میومد تو انجمن ، میرفتم تو پروفایلش ببینم چیکار داره میکنه ، اگه داره تاپیک سوال میزنه زود جوابشو بدم :دی

Atghia
14-02-2015, 11:41
اعتراف میکنم New Ray با من لجه :دیدقت کردید؟ نه دقت کردید؟ خب کمی بیشتر دقت کنید:n22:

اعتراف میکنم اون تاپیک تحلیل شخصیت هستا اولش فان بود برام بعد کم کم که تحلیل ها عمیقتر شد و کمی تخیل هم دوستان چاشنی کار کردند کمی جدی تر شده برام:n33:
اعتراف میکنم که از بعضی از دوستان انتظار بیشتری داشتم:n35:

اعتراف میکنم...آقا اینا اعتراف نیست که درد دل هست :دی آقای آسمونی درد دل (فرهنگ نامه دهخدا) دستت درد نکنه ما رو وادار کردی درستش رو یاد بگیریم

آهان یادم اومد اعتراف میکنم گاهی دوستان یک سوالاتی میپرسن که ادمی وادار میشه که بگرده دنبال جوابش در نتیجه خودش هم اطلاعاتش بالا میره

اعتراف میکنم که اعترافاتم نه تنها درون مایه طنز نداره بلکه میتونه تلخ هم باشه با طعم زهر:n33:

ملا نصرالدین
14-02-2015, 12:16
اعتراف میکنم که نه تنها هنوز چکمه پیدا نکردم بلکه معضل جدیدی برایم ایجاد شده...پیدا کردن کفش....قابل توجه B.Russell

اعتراف میکنم به اینترنت معتادم شدید

اعتراف میکنم هنوز گاهی دوستان به من پیغام میدن و میگن سلام داداش:n04: هنوز بعد از این همه سال باید بگم بابا من دخترم

اعتراف میکنم ستاره و رعنا و تینا رو خیلی دوست دارم:n12:

اعتراف میکنم حوصله ندارم اعتراف طنز بنویسم:n27:

aghazadeh_hastam
14-02-2015, 12:38
اعتراف ميكنم اقازاده نيستم :n09:

soroosh_cz
14-02-2015, 12:42
اعتراف میکنم که اعتراف کردن کار خوبی نیست :n39:
2-3 بار اعتراف کردیم، پامون در چندین مسئله مختلف به ناحق باز شد همون بس :n33:

raana
14-02-2015, 23:36
اعتراف میکنم فکر میکردم دلیل انتخاب نام کاربری @hp722 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به خاطر برنده لپ تاپش هست:n02:همیشه فکر میکردم لپ تاپش hp هست..اصن فکر نمیکردم مخخف هری پاتر و این داستانا باشه.....

اعتراف می کنم اوایل فکر میکردم @Amir Hossein ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خیلی آدمه خفنیه:n02: با توجه به بیوگرافی ای که نوشته بود آدم می ترسید بره تو پروفایلش....

اعتراف می کنم اوایل هر 10 دقیقه انجمن رو چک میکردم که ببینم کسی پست جدید زده جواب بدم(اون موقع خیلی دوست داشتم تعداد پست هام بره بالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اعتراف می کنم فکر میکردم فکر میکردم @
ملا نصرالدین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پسره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Demon King
15-02-2015, 00:05
اعتراف میکنم بار اول به
raana
گفتم رانا : دی

M o h a m m @ d
15-02-2015, 08:10
اعتراف میکنم به کل به زندگی امیدوار شدم بعد اینکه فهمیدم تنها پسری نیستم که سوت زدن با انگشت و ادامس باد کردن بلد نیستم :n31:

عاقا من همیشه دوتا کار رو از بچگیم میخواستم یاد بگیرم :

یکی سوت زدن با انگشت بود که اینو یاد گرفتم بعد از کلی ممارست و تمرین

دومیش باد کردن آدامس بود که تا این سن که رسیدم نتونستم یاد بگیرم :n28::n28::n28: اما از همین تریبون قول میدم بالاخره یاد بگیرم

@Sir0c0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pcforlife
15-02-2015, 09:06
- اعتراف میکنم پی سی بزرگترین اتفاق زندگی مجازی (همون اینترنتی) من بوده.
- اعتراف میکنم وقتی تصادفا پست های چند سال قبلم رو میبینم و میخونم تعجب میکنم از میزان تعصبم رو خیلی از موارد.
- اعتراف میکنم کلا در جواب دادن پیغام عمومی و خصوصی هام خیلی تنبلم و هر چقدر هم زمان جلوتر میره این موضوع وخیم تر میشه!
- اعتراف میکنم عنوان کاربر فعالی تلویزیون و عنوان ناظر انجمن ورزش تاثیر بسیار زیادی در فعالیتم در انجمن داشت و البته این دوعنوان خصوصا اولی خیلی برام دلچسب بود.
- اعتراف میکنم که همه اعترافات رو نمیشه گفت!:n02::n09::n02:

اعتراف میکنم بار اول به
raana
گفتم رانا : دی
- اینم به اعترافات بالا اضافه میکنم با این تفاوت ناخوداگاه من کماکان raana رو رانا میشناسه!! :n02:
raana

sia mohamadi
15-02-2015, 16:03
سلام رفقا
خوبین؟
منم اعتراف کنم
من همیشه اسم این آقای pcforlife را میخوندم
pcf or life
همیشه هم فکر میکردم pcf چیه که یا اون یا زندگی
چند بار خواستم بپرسم روم نشد
چون مدتی زندان بودم و آپدیت نشدم
فکر میکردم یه چیز عادیه همه میدونن
بعد عکس پروفایلش رو دیدم نوشته pc for life
فهمیدم
قربونتون
سیا

SADEGH 7
15-02-2015, 17:03
اعتراف می کنم اون اوایل فکر می کردم عنوان "کاربر حرفه ای" به کسی داده می شه که تو یه موردی خیلی حرفه ای پست می زنه . :n02:
اعتراف می کنم گاهی اوقات یه پست خیلی طولانی و وقت گیر می نویسم بعد خسته می شم پاکش می کنم. :n23:
اعتراف می کنم به چند نفر پیشنهاد دادم اینجا عضو بشن و فقط عضو شدن و هیچ پستی اینجا ندادن.:n26:
اعتراف می کنم گاهی احساس می کنم ممکنه p30world هم بره سمت خاله زنک بازی، ولی بعد می بینم هنوزم انجمن های علمیش فعاله:n19:
اعتراف می کنم وقتی عنوان "کاربر با سابقه" اومد بالای نام کاربریم، به مدت 5 دقیقه خوشحال شدم :n39:
اعتراف می کنم اون اوایل یه مدت 3-4 روزه فقط تو متفرقه اسپم می دادم :n02: (البته نه اخطار گرفتم نه بن شدم. فقط پست هام پاک شد.)
اعتراف می کنم نوشتن این پست حدود 1 ربع طول کشید و ترجیح می دم دیگه فکر نکنم و این پست رو همین الآن ارسال کنم.:n05:

sistani14
15-02-2015, 17:23
اعتراف میکنم که با سرعت پایین نت پی سی ورلد تنها سایتی بود و{هست}که به سرعت بارگذاری میشه:3:ودر ضمن اعتراف میکنم دوستان زیادی هشدار دادن شعری که به عنوان امضا ازش تو ته همین پست استفاده میکنم اشتباهه ولی تا الان درستش نکردم و نخواهم کرد شک نکنیین:34:و برای بار سوم اعتراف میکنم آواتارم عکس یه گربه معلوله که پا نداره کلیپشم تو آپارات گذاشتم:n14:اینم لینک دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javad2015
15-02-2015, 17:39
اعتراف میکنم که وقتایی که بیکارم حوصلم سر میرفت میرفتم تو پروفایل این و اون پیغاماشونو میخوندم:n10:
اعتراف میکنم که دلیل انتخاب نام کاربریم اولین ایمیلی بود که ساختم javad2015@yahoo.
اعتراف میکنم عکس اواتارم فابریکه و از زمانی که عضو شدم همین بوده.
اعتراف میکنم دلیل انتخاب عکس اواتارم اولین گروهی بود که توش فعالیت داشتم.اسمش معما بود.
اعتراف میکنم که عکس اواتارم مشکل داره چون دو تا نارنجی در وسط روبیک هست.

نگار بانو
16-02-2015, 11:12
اعتراف میکنم موهایم را هم تا سر شانه هایم خودم با قیچی بریدم ... خیلی سال پیش :n37:

Переклад не
16-02-2015, 12:48
اعراف میکنم که اگر اعتراف کنم الم شنگه ای بپا خواهد شد

hp722
16-02-2015, 14:12
اعتراف میکنم شدیدا احساسی هستم و همین مسئله باعث گرفتن یه تصمیم اشتباه تو چند سال پیش شد

اعتراف میکنم به سینمای هالیوود و همینطور پی سی اعتیاد دارم

اعتراف میکنم فقط موزیک غمگین گوش میدم و از موزیک شاد فراری ام

djbehnam73
16-02-2015, 14:26
به کدامین گناه اعتراف کنم ؟ :n04::n02:

Mohammad Yek110
16-02-2015, 14:47
به کدامین گناه اعتراف کنم ؟ :n04::n02:

ایهام خیلی جالبی بود :27::دی
اعتراف میکنم یه بار وقتی ناظر انجمن فتوشاپ شدم فرداش بن شدم :دی (برای اونایی که نمیدونن وگرنه آوازه ی این کار من همه جا پیچیده :27::دی )

اعتراف میکنم خیلی دوست دارم دکمه "تشکر" از دهکده سرگرمی حذف شه ...

اعتراف میکنم بخاطر اسمِ تاپیکِ "جوک و لطایف طنز" خیلی رغبت پیدا نمیکنم بخونمش :دی

Meisam
16-02-2015, 15:56
سلام

اعتراف میکنم یه بار وقتی ناظر انجمن فتوشاپ شدم فرداش بن شدم :دی (برای اونایی که نمیدونن وگرنه آوازه ی این کار من همه جا پیچیده :27::دی )
من هم اعتراف میکنم که در اون جریان ، بن کردن شما اشتباه بود و باید از راه دیگه ای وارد میشدیم
همیشه نسبت به اون بن احساس خوبی نداشتم و حتی چندین ماه بعد با اضافه کردن مجدد شما به
تیم ناظرین یه جوری خواستم اون اشتباه رو جبران کنم ، که الان دیگه علنی اعتراف کردم :n02:
اگه ازم بپرسن اشتباه ترین بن تاریخ پی سی رو نام ببر ، من بدون تردید این مورد رو اشاره میکنم

مرسی.
میثم :11:

Переклад не
16-02-2015, 15:58
اعتراف میکنم که میثم واقعا مدیر خوبیه:دی:n12:

Mohammad Yek110
16-02-2015, 16:52
سلام

من هم اعتراف میکنم که در اون جریان ، بن کردن شما اشتباه بود و باید از راه دیگه ای وارد میشدیم
همیشه نسبت به اون بن احساس خوبی نداشتم و حتی چندین ماه بعد با اضافه کردن مجدد شما به
تیم ناظرین یه جوری خواستم اون اشتباه رو جبران کنم ، که الان دیگه علنی اعتراف کردم :n02:
اگه ازم بپرسن اشتباه ترین بن تاریخ پی سی رو نام ببر ، من بدون تردید این مورد رو اشاره میکنم

مرسی.
میثم :11:

سلام میثم جان
بعضی چیزا توی گذشته ی هر کسی هست که هروقت اون آدم بهشون فکر میکنه ناراحت میشه که اوضاع اون موقع میتونست بهتر پیش بره . یکیشون همین قضیه بن بود ... اعتراف میکنم دیگه با حرفای شما حس بدی نسبت به اون موضوع ندارم :40:
یکی دیگه از همون چیزهایی که گفتم توی زندگی هر کسی هست هم توی زندگی شخصیم بود که دیشب برطرف شد ...
اعتراف میکنم خیلی حس خوبیه لامصب :دی

hamed29
16-02-2015, 17:51
اعتراف میکنم که: ❶ در صفحه اصلی انجمن ( سرآغاز ) یه بخش هست که من تا 2 - 3 ماه پیش فکر میکردم اسمش گودال ماسه بادی هست؛ در حالیکه درستش ماسه بازی میـباشه! اما من هنوز عنوان ماسه بادی رو ترجیح میدم! ❷ با سابقه چند سال فعالیت و بالای 1000 پستِ مفید و مؤثر و نیز تأثیر گذار، در گودال ماسه بازی بعضی قابلیت ها رو تمرین میکردم. مثل Multi Quote و ایجاد جدول! اونجا واسه خودم چند تا تاپیک هم درست کردم با موضوعات زیر: کاربردی: علامتها و عکسهای جالب Smileys: پستهای مهم! Sticky Notes: جملات جالب Trash: زباله دانی تاریخ ♥: امضـــا : تمام امضا هام رو اینجا ثبت میکنم ♥: فریـــــاد: اینجا هم فریادهام رو مینویسم جدول رنگی جدول رنگی رو هم در انجمن ادبی و این پست از @V E S T A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیدم: #17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برام سؤال شد که اینها چطوری فونت و رنگ زمینه رو عوض میکنن که @ata.royalfalcon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لطف کردن و در این پست معما رو برام حل نمودن: #868 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من هم بعد از کلی دنگ و فنگ + تمرین و ممارست و ریاضتهای جانــفرسا یاد گرفتم جدول رنگی درست کنم. این هم نمونه کار: :n05: :n10: :n31: :n19:

:sq_2::sq_8:

:sq_13::sq_24:
:sq_22::sq_20: :n40: :n16: :sq_2: :sq_8: :sq_13: :sq_24: :sq_22: :sq_20: :n26:
:n05: ماسه بادی:
محلی برای تمرین نحوه ی استفاده از امکانات انجمن ها سایر یوزرهای انجمن پست ها و تاپیک های شما را نمی بینند، پس راحت باشید! ❸ تا مدت ها فکر میکردم اعدادی که جلوی تاپیک های ماسه بادی نوشته شدن ( مشاهده ها: 3 ) ، تعداد دفعاتی هستن که مدیران و مسئولین محترم P30world یواشکی به تاپیکم سَرَک میکشن؛ برای همین اوایل یه خورده معذب بودم :n02: ❹ این اواخر اونقدر که در گودال ماسه بادی فعالیت داشتم در انجمن اصلی فعال نبودم. :n02: شاید اگه این بخش هم در معرض دید کاربران بود، من الان کاربر فعال انجمن ماسه بادی بودم :n08: ❺ حدوداً 2سال پیش وقتی اشتراک اینترنتــم داشت تموم میشد، کلی در پروفایلم پیغام میذاشتم و از بچه ها خداحافظی میکردم؛ انگار که قرار بود برم کمپ ترک اعتیاد به اینترنت :n02: اصلاً یه وضعی بود... چند نفر از دوستان محترم ظاهراً ضربه روحی خورده بودن :n27: اما ناگهان ورق برگشت و علیرغم انتظار، بنده با پرداخت مختصری پول مفت از کیسه خلیفه اینترنتم رو شارژ کردم. :n09: دوستانم رو هم بعد از مدت کوتاهی کلاً ولشون کردم (Shift + Delete) اصلاً انگار نه انگار که اتفاقی افتاده :n05: فکر کنم الان روح فردین باید در عذاب باشه، از اینکه رسم رفاقت رو به جا نیاوردم. میـتونید خودتون پیغام ها رو بـبینید و عمق ماجرا رو درک کنید:
خداحافظ اینترنت... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خداحافظ P30WORLD
29[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند روز دیگه اینترنتم ته می کشه؛ از همه ی عزیزانی که در این چند وقت موجبات خنده و شادی ما رو فراهم کردند ممنونم... ♥ زنده باشید •••! ســـــــــــــــــــــال ♥ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] روحم شاد و یادم گرامی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
► ♫♫ یــــــــــــــــــــــــ ـــاد تــــــــــــــــــــــــ ـــو ♫♫ ◄

تو برام خورشید بودی ♪♪
توی این دنیای سرد گونه های خیسمو دستای تو پاک میکرد حالا اون دست ها کجاست اون دو تا دست های خوب چرا بی صدا شده لب قصه های خوب ♪ ♪ ♪ یاد تو هر جا که هستم با منه داره عمر منو آتیش میزنه ♥ ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ ♫♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ ♫♫♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪
04-12-2012 باسمه تعالی در راستای شفاف سازی افکار عمومی و با توجه به سوالات مکرر و بی پایان کاربران P30 ؛ بر آن شدم تا بیانیه ای در خصوص شبهات ایجاد شده در اذهان عمومی صادر نمایم. لذا اهم موارد را در بند های ذیل به سمع و نظر مخاطبین می رسانم: 1- اشتراک 3 ماهه ی نامحدود این حقیر به پایان رسیده است( مخابرات). لذا مثل گذشته قادر به فعالیت در انجمن نمی باشم. 2- هم اکنون درحال استفاده از اینترنت رایگان می باشم. (چشمتون در بیــــــــــــــاد) 3- کما فی السابق اینجانب پای ثابت p30 خواهم بود. 4- به دلیل گرانی نرخ اینترنت ایرانسل مجبورم در ساعات پایانی شب (11 به اون وَر ) بیام انجمن. 5- مراقب خودتون باشید. 6- واسه خودتون اسپند دود بدید. 7- فقط 2 هفته تا پایان دنیا مونده. 8- شما خوبید؟ 9- از این ورا؟ 10- صلوات
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این ساعت های آخر هم داره مثل برق می گذره! از همه ی عزیزانی که در این چند وقت موجبات خنده و شادیمان را فراهم کردند ممنونیم... ♥ زنده باشید •••! ســـــــــــــــــــــال ♥
منــاجــــات...
خدایا در این دنیا که اینترنت زهرمان شد، لااقل در آن دنیا ما را از نعمت داشتن اینترنتی پرسرعت ( و ••! البته پاک ) محروم نفرما... روحم شاد و یادم گرامی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طبق دستور مقام محترم قضایی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @Mr_100_dolari ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @hamid_diablo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @Ghaioom ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @کاربر شماره ی یک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 6 ) قبلاً کاربر فعال انجمن ادبیات بودم که به دلیل نداشتن فعالیت مرتبط از این جانب خلع درجه شد.

Demon King
16-02-2015, 20:21
1- اعتراف میکنم فکر میکردم @Sir0c0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سیروسو هستش.

2 - اعتراف میکنم فکر میکردم @Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه اسم انگلیسی با یه معنی زیبایه.

3- اعتراف میکنم به ادمین میگفتم: « آدمین » ( ببین دیگه خنگی تا چه حد:n02: )

Miss Artemis
16-02-2015, 21:20
منم اعتراف می کنم که فکر میکردم اسم Sir0c0 سیروس هست :دی

اعتراف می کنم اولین باری که پیام پروفایل دریافت کردم تو پروفایل خودم جواب دادم

اعتراف می کنم که آدمی هستم که همیشه سرم به کار خودمه اما هر چند وقت یه بار از یکی از مدیران میشنوم که تو پی سی آدم کم حاشیه ای نیستم :n38: کسی هم تا حالا جوابم رو نداده که چرا :دی

اعتراف می کنم که بیشتر خواننده ی خاموش پی سی هستم چون معمولا حس پست زدن ندارم و خیلی وقت ها بعد از تایپ یه مطلب ، پاکش میکنم و بیخیال ارسالش میشم

اعتراف میکنم بهمن سال 90 تصمیم گرفتم اعتیادم رو به اینترنت کلا از بین ببرم و موفق هم شدم اما اعتیاد به این پی سی هنوز سر جاشه :دی

اعتراف می کنم که اوایل نمیدونستم پروفایل گزینه ی View your "About Me" as seen by everyone else Basic Information داره و یه یوزر ساختم برای اینکه ببینم بقیه پروفایلم رو چه جوری میبینن :دی

اعتراف می کنم که اوایل مشکوک بودم به اینکه Sina و Meisam یه نفرن :n02:

constant_boy23
16-02-2015, 21:33
اعتراف میکنم وقتی اول بار یه نفر توی قسمت "پیغام بازید کنندگان " بهم پیام داد تو صفحه خودم جوابشو دادم ...:n02:
اون بنده خدا هم که حس ششمش بهش گفته بود من همچین گیج بازی میکنم اومد بهم گفت باید تو صفحه من بهم جواب بدی ..
خلاصه ضایع شدیم و این اولین و مهمترین سوتی من توی انجمن بود ..:n02:
بنده خدا هم Alireza SM مدیر انجمن اموزش عالی بود ...که از همین تریبون تشکر میشه ازش :n09:

Переклад не
16-02-2015, 23:37
آقا خداییش من یه اعتراف بد بکنم این موضوع تو گلوم مونده اذیتم میکنه
یادمه آقا بابک سرپرست ناظرین( :n28:) عکس خودشو گذاشته بود تو آواتارش . ما به همراه جمعی از بروبکس شیطون p30 عکسو ویرایش کردیم البته بد جور ویرایش کردیم و بین خودمون پخش کردیم (دلیل عوض کردن آواتارش حتما این بوده)
بعده مدتی گفتیم بدیم ببینیم خوده آقا بابک چه عکس العملی نشون میدن . من به نمایندگی از بروبچ بهش نشون دادم و اون فقط یه جمله گفت که همه گی رگ های خویش را دریده و نعره ها بر آورده و در دم جان سپردیم و بقیه جملگی بر سر کوبان راه بیابان در پیش گرفتند
نگو تو این مدت از همه چی خبر داشته اما اعتراضی نمیکرده
اعتراف میکنم که کار خیلی بدی کردیم
جهنم یعنی در حق کسی بدی کنی و اون از قدرتش علیهت استفاده نکنه:n28::37::37::37::37:

Rossin
17-02-2015, 00:24
اعتراف میکنم چند سال پیش یه اکانت اینجا داشتم که الان هیچیش یادم نیست (چه بهتر)
اعتراف میکنم فکر میکردم یوزر ملا نصرالدین پسر هستن تا همین چندی پیش که دیدم در مورد لباس و اینا به خانوما نظراتی میدن :n02:
اعتراف میکنم اصلا نمیدونم دقیقا چی شد از انجمن اموزش عالی سر در اوردم :n13: هدف انجمن دیگه ای بود که راهو برعکس رفتم :n19: به هر حال بازم خوشحالم
اعتراف میکنم اولین بار که با یکی از خانومای انجمن sara_program بحث صمیمی و خوبی داشتم تا 24 ساعت حس خوشحالی داشتم که دوست پیدا کردم در انجمن بلاخره :n11:

اعتراف میکنم شدیدا به اینترنت و کلش او کلنز معتادم به جوری که توی خونه معضلی شده این بازی کردنم :n37:
اعتراف میکنم الان خیلی فکر کردم برای این اعترافات کلی نوشتمو پاک کردم. کار سختی بود :n13:

Atghia
17-02-2015, 19:56
اعتراف میکنم در عرض شش روز به دلیل تاپیک تحلیل شخصیت آمار بازدید پروفایلم (دقیقش یادم نمیاد) حدود 500 بار بیشتر شده:n02:
اعتراف میکنم که حرفهای @New Ray ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بسیار تامل برانگیز بود برام:n28:

اعتراف میکنم که از من نترسید بابا :n14: والا من همون ایرانم که بودم:n33:

javad2015
17-02-2015, 20:58
بعضی دوستان اعرتاف کردن که اوایل جواب پیغاما رو تو پروفایل خودشو میدادن.من میگم به خودتون امیدوار باشین.چون من هنوز بعضی وقتا تو پروفایل خودم جواب میدم بعد میفهمم باید برم تو پروفایل طرف:n02:

Atghia
18-02-2015, 02:04
اعتراف میکنم این نفر قبلی دوست اینده نگری بوده یعنی از کجا میدونسته که باید نام کاربریش 2015 باشه؟:n36:ینی 2009 میدونسته که در سال 2015 یروزی میاد اینجا پست بده و من این حرف رو بگم:n04::n31:

اعتراف میکنم که من فکر نمیکردم انجمن اینقدر سمت دار با نام امین داشته باشه:n36: ای امینان انجمن کجایید:n10:
اعتراف میکنم که البته این اعتراف اطلاعاتش اخیرا کسب شده :دی

MILAD MGH
18-02-2015, 20:21
برام سؤال شد که اینها چطوری فونت و رنگ زمینه رو عوض میکنن که @ata.royalfalcon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لطف کردن و در این پست معما رو برام حل نمودن: #868 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اعتراف میکنم که این پست دیگه وجود نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ata.royalfalcon
18-02-2015, 20:52
اعتراف میکنم که این پست دیگه وجود نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اعتراف میکنم که نمیدونستم استفاده از کدهای غیر مجاز ، خلاف مقرراته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen_gh1991
18-02-2015, 21:20
اقا مام یه اعتراف در مورد
@Sir0c0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بکنیم:دی
منم مث اون هفصد هشصد هزار نفر دیگه فک میکردم اسمش سیروسه ولی نمیدونم چرا همه ش اسم کاربریشو سیرُسی (sirosi ) میخوندم :دی

Milad4171
19-02-2015, 12:46
من اعتراف میکنم....:n37:
اعتراف میکنم که هر بار پستی رو ارسال میکنم باید یه دو سه بار بشینم بخونمش و غلط املایی ها و کم و کاستی هاشو رو بگیرم.
من چون خیلی تایپ میکنم و قبلا یک کیبورد مخصوص داشتم و باهاش تایپ میکردم ‌٬و دستم عادت کرده به تایپ سریع ولی از وقتی لب تاپ گرفتم نمیتونم با کیبوردش تند تایپ کنم واسه همین بعد از ارسال پست هام باید ۴۳ بار :n02: پست هام رو ویرایش کنم یا قبل ارسال یه چند بار بخونمشون و اشتباهاتش رو بگیرم.

اعتراف خیلی سنگین بود.:n09:

vahidgame
19-02-2015, 14:48
اعتراف نامه من به این صورته که بعضی از اونا هم به قول دوستمون دارای فرومایه طنز هستن :دی

- اعتراف می کنم تاپیکای این انجمن خیلی زیاد شدن و بعضی از اونا رو باز نکرده می بندم!

- اعتراف می کنم یه زمانی حدودا 4-5 سال پیش با منچستری ها به خصوص حسین pcforlife خیلی بحث می کردیم و حتی با وجود رئالی بودن یه دفعه یادمه حاضر بودم طرف بارسا رو بگیرم تا با اونا سر منچستر کل کل و بحث کنیم که البته الان کاملا قضیه فرق کرده و همه با هم رفیقیم :دی

- اعتراف می کنم علاقه زیادی به تاپ 10 انجمن موسیقی داشتم و با اینکه سه بار توی اون شرکت کردم و تاپ 10 گذاشتم اگه بازم وجود داشته باشه دوباره شرکت می کنم!

- اعتراف می کنم زمان های قدیم خیلی بیکار بودم که این همه توی قسمت گروه های اجتماعی پی 30 وقت می ذاشتم و درسته بعضی هاشون مفید بودن ولی همه شون به این صورت نبودن و وقتی که برای بعضی از این گروه ها گذاشته بودم رو توی هر مهارتی گذاشته بودم الان متخصص و پروفسور اون شده بودم! :دی

- اعتراف می کنم که چند سال پیش سروش Sir0c0 تازه کاربر فعال شده بود فکرشو نمی کردم یه روزی مدیر و اینا بشه چون اون موقع هم ازش شناخت نداشتم هم اینکه پستاش به صد تا هم نمی رسید و فک کنم اکثر پستاش توی انجمن هایی بودش که پستا شمارش نمی شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- اعتراف می کنم سر بحث و کل کل فوتبالی مسعود Masoud King رو چه توی فروم چه خارج از فروم خیلی اذیت کردم:دی

- اعتراف می کنم اون اوایل که Demon King توی انجمن بازی زیاد میومد من به شدت احساس می کردم یوزر دیگه ای از کاربر معروف یعنی orochi هستش چون به شدت فعالیتش و نوع پست دادنش شبیه اون بود و توی یه تاپیک خاص پست می داد تا اینکه دیگه از انجمن بازی رفت و شکی که نسبت بهش داشتم از بین رفت :دی
ولی شاید باید یه اعترافی کنه چرا اون موقع اینقدر شبیه اون کاربر پست می داده :n24:

- اعتراف می کنم خیلی سال پیش یه ایمیل جدید می خواستم بسازم ایده نداشتم به خاطر همین pcforlife رو انتخاب کردم که البته بعدها رفتم به خود حسین pcforlife گفتم و کپی رایت رو کاملا رعایت کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- اعتراف می کنم برای آهنگا و پستای زیبای بعضی دوستان مثل Gilopa و powerslave و Hamid Hamid و Kurosh و M3HRD@D و pandemonium و Ahmad و ... توی انجمن موسیقی دلم تنگ شده :n27:

-اعتراف می کنم در مورد Atghia فک می کردم اسم واقعیش اتقیاست و سنش هم کمتره و یه زمانی هم که تقریبا یه سال و نیم پیش که تازه توی سایت دیده بودش یادمه برای یه تاپیک انجمن ادبیات به نام داستان نویسی از من دعوت کرد توی اون تیم مورد نظر داستان نویسی که Atghia هم بودش برم که وقت نشد بیام و حتی یه کلمه از اون داستان رو بنویسم! حتی چند بار دوباره بهم پیغام داد که به اون تاپیک بیام ولی نیومودم و بعدش ازم خیلی شاکی شد و حتی چند بار تهدید جدی به مرگ هم شدم که اگه نیام عواقب بعدی اون پای خودمه :دی (البته این قسمت آخرش دیگه تخیلی بودش :n33:)

- و آخرین اعتراف هم همون اعتراف بقیه دوستان یعنی در مورد ملا نصرالدین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])که تا قبل اینکه خودشون توی یه پست اشاره کنن که دخترن من فکرشو نمی کردم(اعتراف می کنم هر کاری کردم نشد که برای نام کاربری ملا نصرالدین از منشن استفاده کنم و فک نکنم بشه! :دی)

پ.ن:
کلا اعتراف چیز خوبیه به خصوص اگه به قول دوستمون فرومایه طنز هم داشته باشه و شاید بازم از این اعترافات داشته باشم :دی

Demon King
19-02-2015, 16:35
ا

- اعتراف می کنم اون اوایل که @Demon King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توی انجمن بازی زیاد میومد من به شدت احساس می کردم یوزر دیگه ای از کاربر معروف یعنی orochi هستش چون به شدت فعالیتش و نوع پست دادنش شبیه اون بود و توی یه تاپیک خاص پست می داد تا اینکه دیگه از انجمن بازی رفت و شکی که نسبت بهش داشتم از بین رفت :دی

پ.ن:
کلا اعتراف چیز خوبیه به خصوص اگه به قول دوستمون فرومایه طنز هم داشته باشه و شاید بازم از این اعترافات داشته باشم :دی

اعتراف میکنم زمانی که عضو شدم, orochi اخراج شده بود و اصلا اونو نمیشناختم و هرگونه شباهت کاملا تصادفی بوده. :n09:

پ.ن:

تیکه میندازی؟ :n24:

فرومایه چیه؟!

Kurosh
19-02-2015, 16:55
قابل توجه @Sir0c0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : اعتراف می‌کنم که از سال 2005 با یه یوزر دیگه تو پیسی می‌چرخیدم، ولی بعد از یه مدت دوری تصمیم گرفتم با یوزر کوروش به فعالیتم ادامه بدم :دی

+

اعتراف می‌کنم که اون اوایل فکر می‌کردم @sepid12ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دور از جون نابیناست :دی

اگه اشتباه نکنم تو بیوگرافیش نوشته بود روشن‌دل یا یه همچین چیزی : دی

بعد چون می‌دونستم که معلم زبانه، همیشه در عجب بودم که آدم نابینا چه جوری زبان تدریس می‌کنه :27: :دی

به خودش هم گفتم البته این قضیه رو : دی

+

اعتراف می‌کنم که یه مدت دوست داشتم مثل امین ( @Amin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) و مژگان ( @Asalbanoo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) آواتارم عکس آل پاچینو باشه در حال مسواک زدن :دی

+

اعتراف می‌کنم که اوایل فکر می‌کردم احمد ( charlize ) دختره :دی
که از همین جا ازش عذرخواهی می کنم : دی

+

اعتراف می‌کنم که دلم واسه شب‌نشینی‌های ماه رمضونی با علی ( @Ehsani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) تو یاهو و انجمن موسیقی تنگ شده ...

واسه حمید ( @maxeemo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))، واسه اون روزای انجمن موسیقی و پستای محمد ( @pandemonium ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )، میلاد ( @Gilopa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )، سپیده ( @sepid12ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )، جعفر ( @Vmusic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )، مهیار ( @thecrow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )، گیتا ( @Gita ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )، مهرداد ( @M3HRD@D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) و خیلیای دیگه که عذر می خوام اگه فراموش کردم اسمشونو بیارم ...

+

اعتراف می‌کنم که دلم واسه چند ماه فعالیت گروه Mouse Potatoes و روزایی که با بچه‌ها می‌گذروندیم تنگ شده ... @Miss Artemis ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و @vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و @sepid12ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و @rosenegarin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و @mohsen_gh1991 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و @officer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .

+

اعتراف می‌کنم که فعالیت تو این انجمن لعنتی (:دی) یه دوره‌ای به زندگیم لطمه وارد می‌کرد، ولی بی‌خیالش نمی‌شدم ... با این حال:

اعتراف می‌کنم که 50 درصد General Knowledge من که خیلی تو زندگی به دردم خورده به همین چند سال فعالیت تو پیسی و ارتباط با دوستان برمی گرده ...

+

اعتراف می‌کنم روزایی که انحمن موسیقی تعطیل شد و گروه موقت رو زدیم، از سخت ترین روزای زندگی مجازیم بود ؛ تنها دلخوشیم این بود که چهار تا آهنگ خوب تو تاپیک "معرفی موسیقی" اون گروه معرفی کنم یه ذره دلتنگیم کم شه ...

بماند باقی اعترافات، تا بعد که باز فرصت کنم بنویسم ...

New Ray
19-02-2015, 17:52
اعتراف میکنم که در حال حاضر رقابت تنگاتنگی بین Sir0c0 و Stream و ata.royalfalcon در جدول ترسناکترین اعضای پی سی وجود داره:n02:

اعتراف میکنم که الان دارم از منشن کردن بالایی ها میترسم:n02:

Ezel
21-02-2015, 23:31
اعتیراف میکنم که همیشه به پروفایل رنگی دستیار ادمین F l o w e r حسادت کرده ام ، میکنم و خواهم کرد :n28:

===================================

اعتراف میکنم که در حال حاضر رقابت تنگاتنگی بین @Sir0c0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و @Stream ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و @ata.royalfalcon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در جدول ترسناکترین اعضای پی سی وجود داره:n02:

اعتراف میکنم که الان دارم از منشن کردن بالایی ها میترسم:n02:

بنده به صورت خودجوش از ادامه ی این رقابت انصراف میدم :n31:

maxeemo
22-02-2015, 21:51
اعتراف می‌کنم که دلم واسه شب‌نشینی‌های ماه رمضونی با علی ( @Ehsani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) تو یاهو و انجمن موسیقی تنگ شده ...

واسه حمید ( @maxeemo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))، واسه اون روزای انجمن موسیقی و پستای محمد ( @pandemonium ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )، میلاد ( @Gilopa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )، سپیده ( @sepid12ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )، جعفر ( @Vmusic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )، مهیار ( @thecrow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )، گیتا ( @Gita ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )، مهرداد ( @M3HRD@D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) و خیلیای دیگه که عذر می خوام اگه فراموش کردم اسمشونو بیارم ...

اعتراف می‌کنم که منم دلم واسه همینا تنگ شده. ممنون کوروش جان.

:n12::n12::n12::n12::n12:

mojtabaivi
23-02-2015, 14:34
اعتراف میکنم خیلی دوس دارم توی انجمن دوست پیدا کنم ولی تا الان نشده

B3NYAMIN
23-02-2015, 14:41
اعتراف میکنم خیلی دوس دارم توی انجمن دوست پیدا کنم ولی تا الان نشده

حرف ِ دلمو زدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soroosh_cz
23-02-2015, 15:28
اعتراف میکنم که هنوز نفهمیدم Sir0c0 همون Soroush قبلیه یا نه. سر هم نزدم به تاپیک تغییر نام. سردرگمی جالبیه :دی

اعتراف میکنم که تشکرهای زیرپستهام بعضی اوقات باعث جهت گیری در پست دادن های بعدیم شده. :|

Sent from my ST15i using Tapatalk

Demon King
25-02-2015, 21:55
اعتراف میکنم دوست داشتم بتونم تاپیکی با عنوان " از کدام کاربر های پی سی متنفرید!!"
در اینجا بزنم تا حرف هایی که مونده تو دلم رو بگم,
ولی شر میشه میفهمی شر : دی

Ezel
25-02-2015, 23:13
اعتراف میکنم دوست داشتم بتونم تاپیکی با عنوان " از کدام کاربر های پی سی متنفرید!!"
در اینجا بزنم تا حرف هایی که مونده تو دلم رو بگم,
ولی شر میشه میفهمی شر : دی

اعتراف میکنم که اگر همچین تاپیکی بزنی در کسری از ثانیه میفرستمش اونجایی که عرب لنگ ! انداخت ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هرچه فریاد دارید بر سر امریکا بزنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

F l o w e r
26-02-2015, 23:34
اعتراف میکنم شرمنده یک نفر هستم که دوست، همکار و حامی بزرگی بود برام توی انجمن ها زمانی که ناظر بخش ادبیات بودم و با رفتنش هم منو شرمنده ی خودش کرد.

@Mohammad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

constant_boy23
26-02-2015, 23:52
اعتراف میکنم که استاتوس " کاربر فعال انجمن رادیو تلوزیون " رو دارم اما تا حالا 3 تا پست هم توی بخش رادیو تلویزون نداشتم ! :n02:
و فعالیتم توی بخش سریال خارجی یا هنر هفتم بوده و چون کلا حال پی ام دادن ندارم جز مواقعی که سوالی داشتم باشم از هیچکدوم از مدیر ها نخواستم عوضش کنن :n09:
اینگونه شد که الان یک سال کاربر فعال تلوزیون هستم بدون اینکه فعالیتی توی بخش تلوزیون داشته باشم :n02:

sara_program
27-02-2015, 19:52
اعتراف میکنم اولین بار که با یکی از خانومای انجمن @sara_program ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بحث صمیمی و خوبی داشتم تا 24 ساعت حس خوشحالی داشتم که دوست پیدا کردم در انجمن بلاخره :n11:

اعتراف میکنم الان ذوقمرگ شدم:n19:

اعتراف میکنم الان از وقت برنامه ریزی درس خوندنم زدم اومدم پی سی. بد جور هم دارم تو دلم به خودم فحش میدم:n34:

اعتراف میکنم خانوادم رفتن بیرون من باهاشون نرفتم چون درس داشتم ولی الان پی سی هستم:n31:

اعتراف میکنم دیگه واقعا دارم بلند بلند به خودم فحش میدم تا خودمو نزدم برم سر درسم:n08:

MR.CART
27-02-2015, 20:54
اعتراف میکنم یه مدت بچه های انجمن رو اذیت میکردم و ازین کار لذت میبردم...
حلال کنید بچه ها:n14:

befermatooo
27-02-2015, 23:48
اعتراف میکنم تا چند سال پیش فکر میکرم معنی انگلیسی شکلک میشه اسمائیل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدا فهمیدم بهش میگن اسمایل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا یه مدت همیشه با خودم فکر میکردم چرا واقعاً ؟

ملا نصرالدین
28-02-2015, 11:45
اعتراف میکنم از صبح تا حالا انلاینم.4 تا پست گذاشتم.2 تا تاپیک تینا گفته ایجاد کنم هنوز ایجاد نکردم.کلی کار برای سایتم دارم
کلی کار توی خانه دارم.
نهار نخوردم.
شام نداریم
برای خانه باید خرید کنم
اون وقت
نشستم تلویزیون نگاه میکنم

نگار بانو
28-02-2015, 15:04
اعتراف میکنم آدم هایی هستیم که در فضاهای مردمی از حقمان میگذریم ..
بغل دستی به بغل دستی حد و حدود خودش را تذکر نمیدهد و حقوقمان را واگذار میکنیم ..
آنوقت که این قضیه اپیدمی میشود از خودمان میپرسیم چه کسی شروع کرد به خوردن حق ما ؟ و یادمان میرود که این خودمان بوده ایم ..
اعتراف میکنم افعی شده ام از بس مار خوردم ..
اعتراف میکنم سختی های زیادی کشیده ام تا یاد گرفتم پای حقم بایستم البته بدون جنگ و دعوا و توهین :)

A.N.A.P
01-03-2015, 23:41
اعتراف میکنم که اگه مثل امروز بعد از چند ماه گذرم به سایت‌ها و نرم‌افزار های اجتماعی بخوره ، از روی رفاقت ، به بیشتر دوستای لیست پیغام میدم و حالشون رو میپرسم. اما اکثر اونا پیغام رو میبینن ولی جواب نمیدن و این باعث میشه ازشون ناراحت بشم و بخودم قول بدم دیگه چنین کاری نکنم ، ولی بعد از چند مدت قولم یادم میره و دوباره این چرخه رخ میده ! الان هم به همین دلیل حالم گرفتس :)

اعتراف میکنم که دوست ندارم وقتم رو توی نرم‌افزارها و سایت های اجتماعی (بر پایه چت و دوستی) هدر بدم ( یکی از دلایلش موضوع بالاییست). برا همین چنین نرم‌افزارهایی رو استفاده نمیکنم. شاید ماهی یک بار (ولی FaceBook استتثناست اونم بخاطر Page های خاصی که دنبال میکنم ). Anti Social نیستم ولی دوستی‌های دنیای واقعی رو به مجازی ترجیح میدم.

اعتراف میکنم که اصلا اهل ادعا کردن و از خود تعریف کردن نیستم و بیشتر دوست دارم ویژگی‌ها و خصوصیاتم رو توی عمل به دیگران نشون بدم ؛ که این باعث شده بعضی جاها ضرر کنم. اما از 99% کسانی که ادعا میکنن معلوماتم بیشتره.:)

Ezel
02-03-2015, 01:08
اعتراف میکنم که از نوع پست های 251251 خیلی لذت میبرم خصوصا خصوصا خصوصا پستهایی که درش طنز بکار میبره ،اصلا یه طنز خاصی تو نوشته های این بزرگ گوار موج میزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یادمه یه سری توی تاپیک معروف انتقادات و پیشنهادات انجمن فیلم به یکی از مدافعان امین مدیر وقت فیلم گفت چرا هروقت هرکی هرچی میگه شما لباس رزم میپوشی و میای خط مقدم :n08:

sara_program
02-03-2015, 18:18
اعتراف میکنم که وقتی یکی به موبایلم زنگ میزنه و بهم میگه
"صدات قطع و وصل میشه" بدونه اینکه هیچ تکونی به خودم بدم
میگم "الان خوب شد"
تو 99% میگن اره اره الان خوبه... :|

Reza Azimy_RW
03-03-2015, 02:59
اعتراف میکنم همیشه به بقیه پیشنهاد میکنم زندگی رو جدی نگیرن ولی خودم دقیقا برعکسم یعنی شعار مفت (البته خودمو اصلاح کردم:دئ)

ساعتم همیشه 5 دقیقه جلوئه

اعتراف میکنم حافظه چهره ششناسیم ضعیفه. همیشه یکی رو(افراد مختلف) تو خیابون میبینم که قیافش خیلی آشناس ! بعد میاد و با هم دست میدیم و احوالپرسی گرم (یعنی خیلی منو میشناسه !) حالا من هم دیگه چون گرم گرفتم روم نمیشه بگم شما کی هستی مجبورم تا آخر مکالمه ادا در بیارم که میشناسمت ! یعنی زجر آورترین لحظات زندگیمه :دی

اعتراف میکنم گذشته بسیار سیاهی از نظر افکار و عقاید مسخره داشتم

اعتراف میکنم از هیچ کسی بدم نمیاد مهم هم نیست واسم که کسی از من بدش بیاد :دی

اعتراف میکنم دوران نوجوونی بسیار دنیای متفاوته و بعد از اون میفهمی چقد حالت خوب بوده اون موقع . البته این در مورد اقایونه دخترا کلا همیشه حالشون خوبه . منظورم اینه چون احساسی ترن کلا از هر چیزی لذت میبرن( حتی شکست عشقی,غم , دوره جوونی میانسالی پیری بدبختی فرقی نمیکنه )

اعتراف میکنم خیلی اعتراف کردم بسه دیگه :|

Atghia
03-03-2015, 06:00
اعتراف میکنم همیشه به بقیه پیشنهاد میکنم زندگی رو جدی نگیرن ولی خودم دقیقا برعکسم یعنی شعار مفت (البته خودمو اصلاح کردم:دئ)

ساعتم همیشه 5 دقیقه جلوئه

اعتراف میکنم حافظه چهره ششناسیم ضعیفه. همیشه یکی رو(افراد مختلف) تو خیابون میبینم که قیافش خیلی آشناس ! بعد میاد و با هم دست میدیم و احوالپرسی گرم (یعنی خیلی منو میشناسه !) حالا من هم دیگه چون گرم گرفتم روم نمیشه بگم شما کی هستی مجبورم تا آخر مکالمه ادا در بیارم که میشناسمت ! یعنی زجر آورترین لحظات زندگیمه :دی

اعتراف میکنم گذشته بسیار سیاهی از نظر افکار و عقاید مسخره داشتم

اعتراف میکنم از هیچ کسی بدم نمیاد مهم هم نیست واسم که کسی از من بدش بیاد :دی

اعتراف میکنم دوران نوجوونی بسیار دنیای متفاوته و بعد از اون میفهمی چقد حالت خوب بوده اون موقع . البته این در مورد اقایونه دخترا کلا همیشه حالشون خوبه . منظورم اینه چون احساسی ترن کلا از هر چیزی لذت میبرن( حتی شکست عشقی,غم , دوره جوونی میانسالی پیری بدبختی فرقی نمیکنه )

اعتراف میکنم خیلی اعتراف کردم بسه دیگه :|

بسم الله الرحمن الرحیم
داداش احوالات بانوان چگونه بر شما اینقدر مبرهن است؟یکجور با اطمینان حرف میزنید که...
اصلا اینطور نیست
من اقایون رو قضاوت نمیکنم اما اعتراف میکنم که به واسطه ی همون احساساتی بودن چه رنج ها که دختران نمیکشند!

Mehrshad-msv
03-03-2015, 09:18
اعتراف می کنیم امروز بیکارم و بسیار گیج و منگ و کلا دربدر خاک بر سرم شده یه ساعت ویندوز 8 نصبید آخر فهمیدیم 32 بیت بوده بیده بید!!

Йeda
03-03-2015, 16:58
اعترافاتِ ذهنِ خطرناکِ من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نامزدِ جایزه‌ی اسکار بهترین فیلمنامه‌ی اقتباسی در جشنواره‌ی دهکده‌ی سرگرمی

اعتراف میکنم با خوندن یکی از پست‌ها کلی وسوسه شدم و یه ساعت داشتم این تاپیکو می‌خوندم، نتیجه‌اش هم این شد که کلی کار داشتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی الان حتی ناهار هم نداریم :دي

اعتراف می‌کنم خیلی دوست دارم تو بعضی انجمن‌ها فعالیت کنم (موضوعات علمی و ورزش و فیلم) حتی خیلی پست‌ها و تاپیک‌ها رو هم دنبال می‌کنم ولی خودم اصلا فعالیت نمی‌کنم :/

اعتراف می‌کنم همین‌الان یه لحظه وسوسه شدم اعتراف کنم که GOLDFINCH برادرمه، ولی خوب شد زود پشیمون شدم، وگرنه منو می‌کشت :دي

اعتراف می‌کنم از دست یکی ناراحتم ولی به روش نمیارم :دي

این اعترافِ سخت، آخـر تمااام شد
پایااانِ ماجراست، شلیک کن رفیق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cescjoon
03-03-2015, 19:37
اعتراف می کنم بعد از چندین سال حضور در پی سی و سر زدن مستمر (تقریبا هر روز) به جز چند تا از کاربران فعال انجمن موسیقی اون هم خیلی محدود، هیچ یک از مدیران ، ناظران و غیره رو حتی در حد نام کاربری نمی شناسم.

Abdolreza2012
03-03-2015, 21:26
اعتراف میکنم که @pcforlife ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو پروفایل میخوندم ، خودمم نمیدونم چرا و چطوری
البته بخاطر اینه که اصلا تا اخر و با دقت اسم یوزرشون رو نخوندم
البته چندتا دوستان دیگه هم هستن که اسم پروفایلشون رو بدفرم میخونم :n02:

اعتراف میکنم که الان پست های قدیم خودمون میخونم خندم میگیره ، اصلا یادم نمیاد چنین حرفی زده باشم

اعتراف میکنم که اعتراف کردن رو دوست ندارم

clau
03-03-2015, 21:51
اعتراف میکنم بدجوری به این انجمن معتاد هستم :n31:

اعتراف میکنم خیلی روی وسائل شخصیم حساسم بخصوص روی گوشی و سیستمم :n33:

اعتراف میکنم به هر کسی شماره همراه ثابتم دادم اینقد سیریش شده که چندین ساله دیگه جرئت نمیکنم به هیچکسی شمارم بدم (البته سوء تفاهم نشه اساتید همه پسر بودن که کچل کردن مارو):n37:

Milad4171
03-03-2015, 22:33
اعتراف میکنم هرچقدر سرم شلوغتر میشه و کارم سنگین تر میشه بیشتر دوست دارم بیام انجمن !
مثلا ماه پیش یه روز تا ۹ شب سر کار بودم. اومدم خونه خسته و کوفته دراز کشیدم رو تخت بعد گوشیم رو باز کردم رفتم تو انجمن :n09:
بعد یه فرشته سر شونه ام ظاهر شد گفت بگیر بخواب پسر. به فکر سلامتیت باش :wub:. بعدش یهو یه شیطون اومد سر اون یکی شونه ام نشست و گفت : نه . برو انجمن ببین چه خبره.:4:

Kurosh
03-03-2015, 22:46
اعتراف می کنم مثل میلاد شدیداً عادت کردم به این چک کردم مداوم انجمن

الان چند شبه یه کاریو باید تحویل بدم که خیلی هم مهمه

میام می شینم کارمو بزنم، چند خط می نویسم، بعد که باید چیزیو چک کنم تو نت،

چک کردن همانا و، تب جدید باز کردن برای ورود به پیسی همانا ...

حالا هر بار هیچ خبری هم نیستا !! ولی به پیسی محدود نمیشه و در ادامه

می رسه به خبر آنلاین، ورزش 3، رویترز، گوگل نیوز و ... !

و این گونه می شود که باز یه ربع بیست دقیقه وقتم گرفته میشه هر بار

بعضی وقتا کانکشنم رو قطع می کنم مثل بچه آدم کار کنم

ولی باز وسوسه کیوون میاد سراغ آدم

در نتیجه الان تصمیم گرفتم مودم رو از برق بکشم :27:

ایشالا که کارساز باشه ...

VAHID
04-03-2015, 00:10
اعتراف میکنم اولش سختم بود تو این انجمن فعالیت کنم (مثه ی کاربر معمولی):n02:

اعتراف میکنم اینجا دوستای تک و بسیار خوبی پیدا کردم که شاید تو دنیای واقعی نشه :V1:

اعتراف میکنم بعضیا تو این انجمن اونجوری که خودشون رو نشون میدن نیستن :n33:

اعتراف میکنم قبلنا یک بارم روی انجمن ادبیات کلیک نکرده بودم :n02: ولی الان پای ثابتشم
چون با متن و شعر های خیلی خوبی برخورد کردم که توی زندگی میتونن تاثیر گذار باشن
اعتراف میکنم خیلی دوست داشتم تو انجمن موسیقی بیشتر بها داده بشه به موسیقی الکترونیک:n35:
ولی همه دنبال اهنگای غمگین و اروم هستن :n36:
اعتراف میکنم گرگ رو دوست دارم ,ابهت خاصی داره (رجوع به تاپیک گرگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])):V8:
اعتراف میکنم خوشم میومد ادمین ها تو انجمنشون بیشتر فعالیت میکردن :happy:
اعتراف میکنم اولین انجمنی که بعد لاگین چک میکردم متفرقه بود :n01:
اعتراف میکنم کمتر کسی اگه بدونه من مدیر کدوم انجمنم :n02:

Ezel
04-03-2015, 01:09
اعتراف میکنم که " برخی خواص مردود شدند " اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pcforlife
04-03-2015, 22:35
اعترافات اخیر من راجع به روت انجمن ورزش:
.
- اعتراف میکنم تاپیک هایی رو تو روت انجمن ورزش دیدم که حتی نمیتونید فکرش رو هم کنید:n08:، دو تا از اون تاپ هاش رو اینجا گذاشتم:
بازي‌هاي مردان در ايران، زنان در يك كشور ديگر! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آیت الله خرازی: در حال خرید منچستر هستیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.
- اعتراف میکنم سر نقل قول پایین جناب @boy iran ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خندم بند نمیومد!!:n02::n31::n02:

فکرشو بکن خیبر یونایتد انگلیس :27:
- اعتراف میکنم تاپیک اختصاصی برای برنامه نود یه عالمه است!! کافیه سرچ کنیدش!!

taghi_ramzi
05-03-2015, 00:23
اعتراف میکنم چون به شدت سرماییم ، به محض اینکه اولین باد پاییزی میاد ، تا پونزده خرداد سال بعد ، زیر شلوار بیرونم، پیژامه گرمکن میپوشم!

اعتراف میکنم تا یه مدت نسبتاً طولانی ای فکر میکردم ادام سندلر و بن استیلر یه نفر هستن

اعتراف میکنم تا همین دو سه روز پیش فکر میکردم led zeppelin اسم یه آدمه!

اعتراف میکنم بدون هیچ دلیلی فکر میکردم فیلم machinist رو نولان ساخته! سالهاست دارم میگردم که ریشه این فکر کجا میتونه باشه؟!

اعتراف میکنم به حدی بی تربیتم و کوجکترین حرف و مسیجم بی ادبیه، که رو گوشیم فقط به این خاطر پترن گذاشتم که اگه مردم خانواده م بیان ختمم.

اعتراف میکنم که از کره بادوم زمینی متنفرم!

اعتراف میکنم متنظرم تاپیک بد اخلاقترین یوزر یا ترش ترین یوزر اینجا ساخته بشه تا یکی از مدعیان باشم!

Sara
05-03-2015, 02:02
اعتراف می کنم یه مدت به شدت به بازی Hay Day معتاد شدم، طوریکه یه بار سر کلاس استاد چند بار صدام کرد تا متوجه شدم ! بی سابقه بود : | البته در حال حاضر خیلی کمتر بازی می کنم : D
های سارا : ))

Captain
05-03-2015, 14:04
اعتراف میکنم که تو بچگی هر وقت سنگ پرت میکردم یا سر یه نفر میشکست یا شیشه ی خونه ای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اعتراف میکنم که هروقت ماشینمون رو میروندم، آینه بغل سمت راننده میشکست :n02: لایی میکشیدیم با دوستان فقط آینه میشکوندیم و منم به خونه میگفتم من نبودم، زدن فرار کردن نامردا :n34:

boy iran
05-03-2015, 20:56
یادش بخیر خیبر یونایتد:n09:

A.N.A.P
06-03-2015, 00:58
اعتراف میکنم که از تخت خواب بدم میاد و توی اتاقم تخت ندارم. روزی که برام تخت خریدن ، تخت رو جمع و جور کردم و بستمش گذاشتم یه گوشه ای. مگه یه اتاق 12 متری چقدر بزرگه که نصفشو تخت بگیره ؟

اعتراف میکنم که در سردترین شبای سال از پتو و زیر انداز استفاده نمیکنم و با یک بالش و یک پارچه نازک بعنوان رو انداز ، روی فرش میخوابم .

Sh-Meteor
06-03-2015, 02:01
اعتراف میکنم که در سردترین شبای سال از پتو و زیر انداز استفاده نمیکنم و با یک بالش و یک پارچه نازک بعنوان رو انداز ، روی فرش میخوابم .

اعتراف می کنم برعکس این دوستمون، در گرم ترین روز های سال هم بدون پتو نمیتونم بخوابم.
یعنی اگه وسط کویر هم باشم، باید یدونه پتو داشته باشم بعد بخوابم!

اعتراف می کنم جرئت نمیکنم بعضی از اعترافات مو بنویسم!:n02:

djbehnam73
06-03-2015, 02:17
اعتراف میکنم که از تخت خواب بدم میاد و توی اتاقم تخت ندارم. روزی که برام تخت خریدن ، تخت رو جمع و جور کردم و بستمش گذاشتم یه گوشه ای. مگه یه اتاق 12 متری چقدر بزرگه که نصفشو تخت بگیره ؟

داداش شما مثل خودمی شدید
منم نمی دونم که چجوری باید خانواده رو راضی کنم که نه تخت می خوام و نه تشک :n03:

Atghia
06-03-2015, 12:49
اعتراف میکنم حال و هوای اخره سال و شوق مردم به خرید رو دوست دارم
اعتراف میکنم که قبل عید از خوده عید و بعدش قشنگتره

vahid78
06-03-2015, 13:02
اعتراف میکنم با این که کلی کار سرم ریخته ولی حوصله هیچکدومشو ندارم و ملتو دارم میپیچونم :|

sara_program
06-03-2015, 15:01
اعتراف میکنم هر وقت توی کوچه با یکی سلام و احوال پرسی میکنم بهش میگم بفرمائید خونه... در صورتیکه دارم خلاف جهت مسیر خونمون حرکت میکنم o.0

اعتراف میکنم به عشق در یک نگاه اعتقاد دارم چون به تعدد عشق در تعدد نگاه ها اعتقاد دارم 0~0

اعتراف میکنم یکی از فانتزیام توی ابتدایی این بود که وقتی معلم یه سوال می پرسه من دستمو میگیرم بالا بهم نگاه کنه بگه تو بگو :)
اعتراف میکنم تو 80 درصد مواقع به نفر دقیقاً پشت سریم نگاه میکرد و میگفت تو بگو. به خیال اینکه منو میگه هنوز اشک شوق تو چشام حلقه نبسته بود که یه صدای نکره از پشت سرم میومد:n34:

اعتراف میکنم همیشه همه جا اسم من آخرین نفره `Ḭ`

اعتراف میکنم وقتی خندم میگیره نمیتونم کنترلش کنم ولی گریمو راحت کنترل میکنم. اینم شانسه؟ اونوقت من میشم آدم خله o(`~`)o

اعتراف میکنم خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر نیست. لامصب گریه هام هم شیرینن ........ الکی مثلا من خیلی باحالم `ᴥ`

djbehnam73
06-03-2015, 15:37
اعتراف میکنم حال و هوای اخره سال و شوق مردم به خرید رو دوست دارم
اعتراف میکنم که قبل عید از خوده عید و بعدش قشنگتره
شدید با حرفت موافقم :n02:

SNOW PATROL
06-03-2015, 16:44
اعتراف میکنم از اون دسته دانشجو هایی هستم که همیشه جلوی کلاس میشینم |:

+
+
اکثرا هم میدونند من کجا میشینم یه بار دیر رسیدم سر کلاس و یه بنده خدایی جای که همیشه میشینم نشسته بود وقتی اومدم داخل کلاس استاد درسو نگه داشت برگشت به طرف گفت پاشو که صاحبش اومد :n02:

Mehrshad-msv
06-03-2015, 21:28
اعتراف می کنم کار این مخبر خیلی درسته! مخصوصا عکس پروفایلش خیلی جالبه:n01:

matr!x_2008
06-03-2015, 21:55
اعتراف میکنم شارژ َADSL تمام شده دارم با ایرانسل میام نت

اعتراف میکنم دوست دارم پست زیاد بزارم ولی نمیدونم چرا حسش نیست!

اعتراف میکنم پیاز سرخ شده رو دوست ندارم ولی عاشق سیب زمینی سرخ کرده ام:n33:

اغتراف میکنم چند وقته میخوام XBOX بگیرم ولی هر وقت پولش جور میشه میرم یه چیز دیگه میخرم نمیدونم چرا!!!!:n24:

Iloveu-ALL
06-03-2015, 22:30
اعتراف میکنم خیلی ایده ها داشتم واسه تاپیک زدن بیشترشون مربوط میشدن به انجمن علوم انسانی ولی به دلایل مثل این دلیل که موضوعش خوب نباشه برام خنده کنن یا دلیلی مثه اینکه چطوری استارت بزنم (پست اول) :n02:
اعتراف میکنم از زمانی که انجمن که علوم انسانی تاسیس شد خیلی از تاپیک هاش رو خوندم ولی تعداد پست هام توش دست شمارن :دی
اعتراف میکنم حال خوندن پست های بلند رو ندارم و فقط بعضی وقت ها پست های بلندرو میخونم :n02:
اعتراف میکنم وقتی وارد تاپیکی میشم فقط پست هایی رو که از نظر تعداد لایک ها بیشترن میخونم (گزینشی عمل میکنم :دی! ... هرچند که شاید معیار خوبی نباشه) مگه از موضوع و مضمون تاپیک خیلی خوشم بیاد همه پست هارو بخونم
اعتراف میکنم "آقای سوتی" هستم و اعتراف میکنم تو انجام دادن کارها خیلی سرعت عملکردم پایینه :n34::n35::دی
اعتراف میکنم زیر 90% پست هام علامت ویرایش میفته اکثرا با اختلاف 3-4 دقیقه ای با زمان ارسال
اعتراف میکنم خیلی اعتراف ها هست که باید بکنم که الان یادم نیست
اعتراف میکنم خیلی تو دادن پست سخت گیر شدم نمیدونم چرا:n02:

.O O O.
06-03-2015, 22:41
عجب اعترافاتی
دمتون گرم بچه ها

Sent Fourum My Xperia Z2

E.N.A.Y.A.T
08-03-2015, 00:16
@taghi_ramzi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به گفته های تقی میشه گفت اعتراف ، چون کاملا میشه استفاده های سو داشت ازشون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ فقط اشاره کنم که لطف کن و از همون بنده خدا Led Zeppelin ترک You shock me رو گوش کن که دقیقا درک کنی حس من موقع خوندن اون اعتراف آخری چی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ]

اعتراف میکنم که Gay هستم و نایس تو میت یو بویز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اعتراف میکنم که اینقد موارد آرایشی بهداشتیم زیاده که هرروز بمدت 1 ساعت قبل صبحانه و 1 ساعت قبل خواب شب بایستی انجامشون بدم !
اعتراف میکنم که دوران بچگی خیلی سختی کشیدم هیچوقت دلم نمیخواد به اون دوران برگردم یا حتی درموردش فکر کنم
اعتراف میکنم خیلی سنگدل هستم خیلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اعتراف میکنم برادرزاده هام رو خیلی دوست دارم زندگین اصلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بچه خیلی دوست دارم اما خب ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اعتراف میکنم که اینقد انیمه دیدم و مانگا خوندم که دیگه مغزم فضا برا ذخیره سازی کارای مهم تر نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با اینحال معتادم بهشون و اگه روزی استعمال نکنم کبکم خروس نمیخونه
اعتراف میکنم که بعضی اوقات شورش رو دیگه در میارم . بعنوان مثال یه مدتی با Meghan Trainor خیلی حال میکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینقد اهنگاش رو گوش کردم که دیگه با دیدنش ..... میگیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا مثلا در همین پست که خیلی از اسمایلی استفاده نمودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسه دیگه دیره ... خوابای خوب خوب ببینید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B.Russell
08-03-2015, 22:44
اعتراف میکنم در بین تمامی فروم هایی که مدت زمانی میهمانشان بوده ام، انجمن پی سی ورلد در مجموع و بدون در نظر گرفتن استثناها با سعه صدر ترین مدیرها رو داره.

وقتی کاربری رو اخراج کردن، ندیدم حرمت هارو از بین ببرن.
تا حد ممکن اجازه ندادن بحث های خاله زنکی، فضا رو تحت تاثیر قرار بده.
و یک احترام متقابل بین کاربران و مدیران دیده میشه و مهم ترین ویژگی که من میبینم:

عدم وجود نگاه از بالا به پایین هست. (چیزی که در فضای واقعی و مجازی کشور ما به وفور در همه جا دیده میشه)

و خوشحالم در این آخرین مقصد مجازی میتونم با آرامش مدتی بمانم و با خاطره ای خوش با این فضا وداع کنم ...

Captain
08-03-2015, 23:36
اعتراف میکنم که اصلا شنای حرفه ای بلد نیستم و فقط کمی بلدم زیرآبی برم و کرال سینه و پشت بلدم.
اعتراف میکنم که از عنکبوت شدیدا متنفرم و بدم میاد
اعتراف میکنم که اگر ثروتمند بودم، خرج کردنم فقط برای لوازم های تکنولوژی و خانه های مدرن میشد. ماشین های مورد علاقم و هیچ تفریح نادرستی نمیکردم
اعتراف میکنم که اگر از کسی ناراحت بشم هیچوقت فراموش نمیکنم، کینه ای نیستم ولی آلزایمر هم ندارم!

soroosh_cz
09-03-2015, 07:58
اعتراف میکنم که چند ماه پیش تو یه جایی بی تربیتی کردیم، خصوصا نسبت به مدیر Sir0c0 عذر میخوام من... نفهم بودم و شاید هستم هنوز :دی

اعتراف میکنم که ۹۰٪ کارام جوگیریه. یهو کاری رو شروع میکنم، بعد بادم زده میشه و نیاز به شارژ دوباره. مثلا همین کاربر فعال شدنم. و میدونم بزودی فعالیت خوبی در انجمن بازی های کامپیوتری خواهم داشت و یکی دو هفته بعدش، باز بادم زده میشه...

اعتراف میکنم اکثر مواقع بازی کامپیوتری رو به همه چی ترجیح میدم.

اعتراف میکنم وقتی تصمیم به ترک عادت بکنم، خیلی خوب ترکش میکنم.

اعتراف میکنم که حسودم ... ولی عمل منفی انجام نمیدم.

اعتراف میکنم چندین بار در جواب سوالی که پاسخ خاص داشته و من گوش نکردم، الکی گفتم "بله" ضایع بازار شده.

اعتراف میکنم نمیدونم از رقص کلا بدم میاد، یا بخاطر اینه که اصلا بلد نیستم برقصم :-/

اعتراف میکنم عاشق گربه ها هستم و همین الانش ۶تا تو حیاط هست.

کشیشان نا را در بهشت جای دهید :>

Sent from my ST15i using Tapatalk

Hamid Hamid
09-03-2015, 19:26
سلام ...

والا اعتراف که زیاد دارم ، منتها یکی از اون ها که مربوط می شه به انجمن اینه که :

اعتراف می کنم که هروقت به انجمن سر می زنم اولین جایی که چک می کنم قسمت تودیع و معارفه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انجمنه و هنوز فکر می کنم امکان ناظر شدنم توی انجمن هست :n08:

ba maram
11-03-2015, 13:43
اعتراف می کنم امسالم از سال قبلم بهتر بوده اما اونطوری نبوده که راضی کننده هم باشه
اعتراف می کنم این دنیای الکترونیک گاها خیلی بهتر از بهترین نزدیکانم به دادم می رسه توی امور آموزشی و تربیتی ...
نمونه اش همین تاپیک تجربیات یا آداب معاشرت

N I G H T P E A C E
11-03-2015, 16:12
اعتراف میکنم تا الان بسیار پیش امده که از خودم پرسیدم چرا بعضی از کاربران به این راحتی به کاربرای دیگه توهین میکنن و شخصیتشون رو تخریب میکنن ...

اعتراف میکنم از کاربرانی که علاوه بر دانش، احترام به دیگران هم در پستهاشون موج میزه بسیار خوشم میاد ...

igi jones
11-03-2015, 16:33
اعتراف میکنم امید رضا را انگونه که باید نشناخته ام ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ezel
11-03-2015, 22:26
اعتراف میکنم که روز به روز خواص بیشتری دارن در این انجمن مردود میشن :n15:

Atghia
11-03-2015, 22:39
اعتراف میکنم که:n09:
اعتراف میکنم که:n36:
اعتراف میکنم که:n39:

Iloveu-ALL
11-03-2015, 23:45
اعتراف میکنم که تم لاینمو سیاه کردم تا بهش معتاد نشم (و نشدم):n02::n26:

Mehran
12-03-2015, 01:40
صادقانه و شجاعانه ! اعتراف میکنم...

که رفته رفته، دارم دچار "خود سانسوری" شدید میشم.
الان معنی حرف بابک، در بهمن 92 رو میفهمم که گفت "دیگه برام بسه"
اولین باری که بابک بهم زنگ زد اینقدر هول شدم که گوشی از دستم افتاد و داغون شد، حتی !
اولین دفعه ای که با میثم صحبت کردم، قبل از اینکه تلفن رو جواب بدیم فهمیدیم میثمه، چون تنها دوست 911 ییم میثم بود و هست...
قلیل و معدود و محدود اند پست های من که ویرایش نشده باشن و اگر "خط ویرایش" برای مدیران و ارشدها فعال بود، جز "آواتار" و "با تشکر مهران..." خط ادیت هم جزء عناصر ثابت پست های من میبود.

و چند اعتراف دیگه، که باشه سر فرصت

با تشکر مهران...

Sh-Meteor
12-03-2015, 02:25
اعتراف می کنم اولین باره میبینم آقا مهران ( Mehran ) توی پستش، خط هاش نا میزونه.
همیشه پست هاش طوریه که همش شون عین یه دفتر یک جا تموم میشه.

vahidgame
12-03-2015, 23:35
- اعتراف می کنم کلی فیلم ندیده توی کامپیوتر دارم یعنی یه مریضی دارم به نام فیلم گرفتن و ندیدن :دی
باورتون نمیشه فیلم هایی مثل Seven Samurai و Citizen Kane و Cinema Paradiso رو بیش از 3-4 سال پیش گرفتم ولی هنوز نتونستم ببینم!
فیلم های قدیمی رو خوب می بینما ولی اعتراف می کنم یه سری فیلم ها توی کامپیوترم طلسم شدن!

- اعتراف می کنم به ادبیات علاقه دارم و انجمن ادبیات رو هم چند سال پیش زیاد سر می زدم ولی نمی دونم چرا خیلی وقته بهش سر نزدم و کلا فک کنم شکلش عوض شده

- اعتراف می کنم الان با اعتراف بالایی دوس دارم احمد بیاد بگه قضیه انجمن ادبیات چیه و الان چه تغییراتی داشته و کلا چه جوریاست :دی

- اعتراف می کنم این خواص که سروش اشاره می کنه رو نمی دونم کیا هستن و ذهنم سراغ یه خواص دیگه میره :دی

- اعتراف می کنم برخلاف اون دوستمون که اشاره کرد ، من از اون دانشجو یا دانش آموزایی بودم که همیشه آخر کلاس می شینن :دی

- اعتراف می کنم توی این سه روز اخیر سه تیم فوتبال مورد علاقم حسابی گل کاشتن :n27:

SADEGH 7
13-03-2015, 00:11
اعتراف می کنم امروز بعد از حدود 3-4 ماه بالاخره اون مقدار وقت خالی که می خواستم ردیف شد و رفتم آرایشگاه، ریش و موهام رو اصلاح کردم.(تو این مدت دست بهشون نزده بودم.) الان راه که می رم صورتم یخ می کنه. همش توهم دارم که داره نسیم میاد :n02:

Lady parisa
13-03-2015, 00:18
اعتراف میکنم که خیلی تصمیم ها دکمه برگشت نداره
اعتراف میکنم هنوزم به خودم مدیونم و بدهکارم

- Saman -
13-03-2015, 13:38
اين تايپيك من رو به ياد اتاق اعتراف در كليسا می‌ندازه... جايی كه كشيش به اعترافات فرد (گناهكار‌!)‌ گوش می‌ده و براش آرزوی آمرزش می‌كنه!

خب، حالا كه وارد تايپيك شديم... يك اعتراف هم بكنيم ديگه!

اعتراف می‌كنم كه از مخبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به شدت واهمه دارم!

يعنی هر وقت من از اين مخبر پيام‌ی، با عنوان مثلا "پست شما حذف شد..." دريافت می‌كنم... اين دل‌م، هری (!) می‌ريزه پايين! می‌دونم آخر سر هم از دست ايشان سكته می‌كنم!

اعتراف می‌كنم كه بيش از 1000 پيام بازديد كننده تاييد نشده دارم...

..و فكر هم نمی‌كنم كه بخوام (يا بتونم!) تاييد‌شون كنم! پس سوال نكنيد!

اعتراف می‌كنم كه در پست‌هام خيلی‌ خيلی‌ خيلی كم (يا بسيار بسيار بسيار به ندرت) از اسمايل‌ی‌ها استفاده می‌كنم...

.. نمی‌دونم شايد دليل خاصی برای اين كار نباشه، اما بيشتر اوقات واقعا نيازی به استفاده از اسمايل‌ی، نمی‌بينم خب!

اعتراف می‌كنم كه از نرم‌افزار AdBlock Plus برای جلوگيری از مشاهده تبليغات در اين فروم استفاده می‌كنم...

.. البته می‌دونم كه انجمن به درآمد اينگونه تبليغات نياز داره... اما از تبليغات بيزارم و ناچار از نرم‌افزار اددبلاك استفاده‌ می‌كنم... به هر حال می‌بخشيد!

اعتراف می‌كنم كه به يكی از كاربران (خانم) فروم نظر (!)‌ داشته‌ام...

.. و بی‌جهت در ليست دوستان‌م، هم نگرديد... يا اقدام به جستجو كنيد... چون ايشان نه در ليست دوستان‌م، هستند و نه فكر می‌كنم كه بتونيد با جستجو پيدا كنيد.

ويرايش:

اعتراف می‌كنم كه در تايپيك مشاعره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انجمن ادبيات... از برنامه "مشاعره" برای پيدا كردن اشعار استفاده می‌كنم!

و بعد از اين اعتراف احساس سبك‌ی،‌ دارم...!!!

Miss Artemis
17-03-2015, 19:31
یه نفری بود قبلا تو لیست دوستانم که دو سه سال پیش از سایت رفت. منم چون زیاد باهاش ارتباط نداشتم از لیست دوستان حذفش کردم.

چند ماه بعد دیدم دوباره برگشته ولی خب دیگه ادش نکردم.

اعتراف می کنم چند روز پیش فهمیدم که اونی که برگشته اصلا اون نیست که :n02:

یه کم یوزرنیم هاشون شبیه هم بوده فقط و من دو سه سال در گمراهی به سر میبردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid322
17-03-2015, 19:39
اعترف میکنم که از اعتراف کردن میترسم !!

اعتراف میکنم موقع تقسیم غذا یا هر خوراکی دیگه ای قسمت بزرگتر و بهتر رو برا خودم بر میدارم :n09:

Milad4171
17-03-2015, 19:54
۱ -اعتراف میکنم که دو فصل از سریال ۱۰۰ رو گرفتم . تا قسمت ۱۱ هش رو هم دانلود کردم ولی حال ندارم نگاه کنم :n02:. هر روز که میرم سر کار ٬ دوستم واسم تعریف میکنه ٬ خیلی هیجان زده میشم که برم نگاه کنم ولی شب که میرم خونه باز حال ندارم بشینم نگاه کنم .:n03:

۲- تازه این که چیزی نیست. واکینگ دد رو هم دو قسمتش رو دیدم با اینکه خیلی لذت بخش بود ولی باز طبق جمله بالا حال ندارم برم نگاه کنم :n02:

۳ -اعتراف میکنم یکه ۲۴ ساعت سیستم رو دانلود بود و اون چیزی که داشت دانلود میکرد ۱۰۰ قسمت از سریال پاروچین بود . به هرکی میگم بهم میخنده.
خوب دوس دارم. :n22:

کلا یه مدته حال ندارم :23:

(‌آقا اعتراف سوم خیلی سنگین بود وجدانن ) :n08:

Atghia
17-03-2015, 21:07
اغتراف میکنم که در این انجمن فقط یک نفر هست که حرفاش روم تاثیر داره و میتونه تصمیمم رو عوض کنه:n39:

اعتراف میکنم که از کرم و شامپو گرفته تا عطر و حتی پزشک و خیاط و ارایشگر، به کارکرد هر وسیله و شخصی که خیلی دلبسته شدم ناک اوت شد:n04:

وسایل از خط تولید خارج شده
پزشک مذکور تغییر شغل داده
ارایشگر ترجیح داده خانه نشین شود
و خیاط نیز به خارج از کشور کوچ کرده است :دی

((سفارشات جهت انقراض هروسیله و شخصی پذیرفته میشود:n08:))

A.M.D.D.E.V.I.L
17-03-2015, 23:40
اعتراف میکنم که 20 دقیقه فکر کردم تا یه چیزی پیدا کنم که در قالب "اعتراف میکنم" بیاد
و اعتراف میکنم که جای بعضی ها خیلی خالی هست توی انجمن ، مخصوصا 1 نفر که کلا برام معما شده چی شد که دیگه نیست.
اعتراف میکنم که کمی تنها هستم و تقصیر خودم بوده که اینطوریه
اعتراف میکنم که نصف کتاب هایی که میخونم به هیچ دردم نخواهند خورد اما به هر حال میخونم .
اعتراف میکنم که یکمی socially awkward تشریف دارم .:n41:
اعتراف میکنم که با اینکه از اون آدم هایی هستم که به همه میگم در لحظه زندگی کنید اما خودم درونن از آینده میترسم.
اعتراف میکنم که هیچوقت نخواستم دل کسی رو بشکنم اما متاسفانه دل اکثر افراد رو شکستم .
اعتراف میکنم که در گذشته به افراد مذهبی بدبین بودم .
اعتراف میکنم که الان که این همه اعتراف میکنم نوشتم یکم هم حالم گرفت و هم کلمه ی "اعتراف میکنم" برام بی معنی شد ... (وقتی یه کلمه رو زیاد بگید یجوری میشه ... معنیشو از دست میده :n02: )

SADEGH 7
18-03-2015, 00:31
اعتراف می کنم الآن حداقل 1 هفته می شه که می خوام یه تاپیک تو انجمن ادبیات بزنم، ولی تو اون تایمی که واسه P30 اومدن مشخص کردم، تا میام، می شینم پای تاپیک های مختلف و دیگه نمی رسم اون تاپیکه رو بزنم.:n27:
اعتراف می کنم الآن چند روزه دارم یه اشتباه تکراری (شاید دوست داشتنی) رو تکرار می کنم و احتمالا بعدا پشیمون خواهم شد.
اعتراف می کنم چند وقته کتاب نخوندم. (نمی دونم چرا یهو دلم گرفت.) انقدر درگیر کارام یا شاید روزمرگیام شدم که حتی داشت یادم می رفت که یه برنامه منظم واسه کتاب خوندنم داشتم. الآن که داشتم به اعترافات فکر می کردم این تو ذهنم اومد.
اعتراف می کنم که الآن به این نتیجه رسیدم که این تاپیک چقدر می تونه واسه خود اعتراف کننده مفید باشه. حتی اگه یه اعترافی رو بنویسه و بعد پاکش کنه. همین که توسط خود شخص نویسنده دیده بشه، می تونه تاثیر خودش رو بذاره.

F l o w e r
18-03-2015, 23:03
اعتراف میکنم
از کلش آف کلنز اصلا خوشم نمیومد ولی بعدا خیلی معتادش شدم.

اعتراف میکنم
میخواستم برای دخترهای انجمن یه هدیه کوچیک تهیه کنم و بفرستم اما انقدر درگیر خونه تکونی و کارهای مختلف شدم نتونستم.

اعتراف میکنم
پیگیر ایجاد انجمن بازارچه شدم و میخواستم اولین نفر برای کارهای هنری خودم تاپیک بزنم ولی هنوز که هنوزه اقدامی نکردم. : دی

Atghia
18-03-2015, 23:09
اعتراف میکنم که یکی از کاربران هست کلا نظراتش بسیار متفاوت با منه ولی
تنها گزینه ای هست که با وجود اختلافات واقعا از اخلاقیاتش خوشم میاد :دی

@Russell ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A.M.D.D.E.V.I.L
19-03-2015, 00:27
اعتراف میکنم سال 93 سال مزخرفی بود برام
اعتراف میکنم گاها پست های بس خنده داری میبینم و دوستان بسیار طنازی رو :n08:

اعتراف میکنم هیچ دوست واقعی هم سن خودم یا کوچیکتر از خودم ندارم
اعتراف میکنم فقط 2 تا دوست صمیمی دارم ...
اعتراف میکنم گاهی وقتا از زندگی خسته میشم .
اعتراف میکنم که گاها به افراد مشهور که مُردن حسودیم میشه .
اعتراف میکنم که این دومین پست اعتراف میکنمم بود :n31:
اعتراف میکنم این همه که من روی بعضی رابطه ها کار کردم اگه روی درسم کار میکردم الان 2 تا دکترا داشتم .

Mehrshad-msv
19-03-2015, 04:21
اعتراف می کنم از آواتا بالایی خیلی خوشم میاد. البته به چشم برادری!
حالت زیبایی داری پر از تفکره!

- Saman -
19-03-2015, 08:46
من باز يك سری اعتراف بكنم...؟!

اعتراف می‌كنم كه آواتار befermatooo (و تعدادی ديگر) و نيز امضاءهای برخی‌ از دوستان كه دارای تصاوير بزرگ، حجيم و يا نامتعارف هستند رو به نرم افزار AdBlock Plus اضافه كرده‌ام.

دوستان، لطفا ناراحت نشيد... و مرا نيز ببخشيد!

@befermatooo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اعتراف می‌كنم كه در انتخاب دوستان در اين انجمن بسيار حساس هستم... و سعی دارم كه ليست را هر چه مناسب‌تر نگاه دارم!

دوستان عزيز... اگر درخواست دوستی شما رو قبول نكرده و يا زد كرده‌ام... از شما عذر خواهی‌ می‌كنم... چون پيشتر كسانی در ليست دوستانم هستند كه بيشتر با آنان ارتباط داشته و از دير باز با ايشان آشنايی دارم... پس درخواست دوستی كسی رو كه هيچ آشنايی نداشته و يا هيچ صحبتی از قبل نداشته... قبول نمی‌كنم و شده علی‌رغم آشنايی و صحبت با ايشان، ترجيح می‌دم كه درخواست را رد كنم...
.. توجه داشته باشيد كه پروفايل من به روی همگان باز است... پس اگر با من كاری داشته و يا با من صحبتی‌ داريد، لطفا از طريق پيام خصوصی (يا بازديد كننده) با من مطرح كنيد... مرسی!

اعتراف می‌كنم كه تنها با يكی‌ از كاربران فروم، به صورت تلفنی‌ صحبت كرده‌ام!

باز لطفا... سعی نكنيد كه ليست دوستام‌و، رو چك كنيد و يا از من سوال كنيد كی‌ بوده و چی گفتی و اين‌ حرف‌ها...!!!

اعتراف می‌كنم كه بيشتر اعترافات‌م،‌ را محدود و مربوط به انجمن كرده و هيچ تمايلی به گفتن اعتراف از خارج از حوزه انجمن رو ندارم.

اعتراف می‌كنم كه علی‌رغم توصيه (و اصرار) دوستان، تمايلی به تعويض نام كاربری‌ام ندارم... مگر در آينده (بسيار) دور!

اعتراف می‌كنم كه خيلی دوست دارم كه با بابك بيشتر آشنا بشم... اما تا به حال اين فرصت پيش نيومده!

@Babak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اعتراف می‌كنم كه بسيار علاقه‌مند هستم كه تنها با 3 نفر از كاربران فروم، از نزديك ملاقات كنم...

.. مهران، احمد و از نفر سوم كه خانم هستند، بنا به دلايل شخصی اسم نمی‌برم... پس سوال نكنيد!

@Mehran ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@Ahmad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

???

اعتراف می‌كنم كه خيلی دوست دارم چهره تعدادی از كاربران فروم رو ببينم...

به خصوص دوستان‌م، كه از انجمن ادبيات هستند و ادمين انجمن و نيز ادمين كوچك‌ (!)... اما فكر نمی‌كنم كه ايشان تمايلی به ديدن من داشته باشند... باز، به هر حال!

@Йeda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@Meisam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@F l o w e r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و اما اعتراف بزرگ من!

*موسيقی دراماتيك*

اعتراف می‌كنم كه قبل از اين نام كاربری، با نام كاربری ديگری در انجمن بودم، اما فعاليت چندانی نداشتم... تاريخ ثبت‌نام نام كاربری سابق‌ام به انتهای سال 2007 يا ابتدای سال 2008 برمی‌گرده (دقيق به خاطر ندارم الان)... شايد بيش از 50 پست هم نداشته باشه... به هر حال...

.. در ابتدای سال 2011 زمانی كه مرورگر فايرفاكس‌ام به هم ريخت و من پسوارد اكانت رو از دست دادم، سعی كردم كه از گزينه فراموشی پسوارد در فروم استفاده كنم، اما مشكل اينجا بود كه ای‌-ميل مورد استفاده در انجمن از ياهو بود و چون اصلا از اين ای‌-ميل استفاده نمی‌كردم، ای‌-ميل توسط ياهو منقرض شده بود!

بله، اين شد كه در نيمه سال 2011 با اين نام كاربری ثبت‌نام كردم و شروع به فعاليت مفيد (بيشتر در انجمن ادبيات) كردم و در حال حاضر هم در خدمت شما و ساير دوستان هستم.

پ.ن: اميدوارم كه با مطرح كردن اين اعتراف آخری، مشكل خاصی برای من پيش نياد... چون كه اين انجمن، رو بسيار دوست دارم و دوستان بسيار خوبی هم از اينجا دارم!

پ.ن 2: اين آخری‌ه، خيلی سخت بود گفتن‌ش... ولی خب، گفتم ديگه!

...

...

...

با سپاس از شما برای خواندن اعترافات‌ام... دوستان عزيز، خوب و خوش باشيد لطفا... خيلی خيلی مرسی!

XENON24
19-03-2015, 12:31
اعتراف می کنم تو بخش علوم انسانی فقط پستای راسل و بهزاد رو می خونم....
اعتراف می کنم با دیدن یوزر یا آواتار بعضی کاربرا اصلا پستاشون رو نمی خونم ....حالا هر چی که نوشته باشند..
اعتراف میکنم عکسای آواتار ها رو که میبینم تا 1ساعت فک میکنم طرف دختره یا پسر!!

ghomeishi
19-03-2015, 13:46
اعتراف میکنم بعضی دوستان مجازی از دوستان دنیای واقعی بهترند :n11:

Atghia
19-03-2015, 13:58
اعتراف میکنم شدیدا به آرامش نیاز دارم
اعتراف میکنم که حوصله ی کلنجار و توضیح اضافه ندارم کلا (خسته شدم از بس توضیح دادم:n15:)
اعتراف میکنم که اعترافات بالا در مورد مجازی و واقعی هردو صادق هست
اعتراف میکنم که حوصلم سررفته همینجوری الکی

Demon King
19-03-2015, 15:23
اعتراف میکنم تا چند روز قبل به شدت از خودم بدم میومد.

خودم رو با دیگران مقایسه میکردم. با افراد بالاتر از خودم. اما الان برای خودم ارزش قائلم, خودم رو دوست دارم. من یک انسانم ( نه بابا ! :n02: ) پس میتونم انسانیت کنم.چون این انسان توانایی هایی داره که میتونه تنها با اراده ی قوی دنیا رو فتح کنه.

نمیدونم کی از پشت هلم میده ولی خیلی به خودم اعتماد دارم. نه اینکه مغرور باشم, به هیج وجه. فقط به خودم خیلی امید دارم. نمیدونم چرا ... !

javad34
19-03-2015, 16:24
اعتراف میکنم که کوکو سیب زمینی هم دیشب پخته بودم در کنار سالاد کلم اما عسکشو نزاشتم تو تاپیک غذا درست کن عکسشو بزار ! فقط سالاد کلم رو گذاشتم که کلاس کار بره بالا !! .اما سالاد کلم فقط پیش غذا بود.

Public Enemy
19-03-2015, 20:21
اعتراف می کنم که به دختران دور و برم بیشتر از پسران دور و برم اعتماد دارم !

MƐΛИĪИƓĿƐSS
19-03-2015, 20:34
اعتراف میکنم که هیچ هنری ندارم!!!!

A/|\IR
20-03-2015, 18:12
اعتراف میکنم بچه که بود از تو جیب مادر و پدرم پول ور میداشتم میرفتم گیم میخریدم!:n13: (البته بهشون گفتم الان)
اعتراف میکنم بچه که بودم شب های ماه رمضون به بهانه دوره قرآن با دوستان تا صبح تو خیابون پرسه میزدم:n09:
اعتراف میکنم قبلا به شدت مذهبی بودم و در مسابقات قران و اذان حتی در سطح استانی هم رسیدم ولی الان 360 درجه فرق کردم
اعتراف میکنم در دوران کودکی تو عید قربون حدود نیم کیلو گوشت رو بجای اینکه بدیم به خانواده با دوستان با سیب زمینی و گوشک گنجیشک کباب کردیم خوردیم و فرداش هر 4 نفر تو بیمارستان بودیم:دی :n09:
اعتراف میکنم تو 6 شهر مختلف زندگی کردم در همه ی اونها دوستان خوبی داشتم که خیلی دلم براشون تنگ شده:n01:

vahid78
20-03-2015, 18:14
اعتراف میکنم تو یه گروه تو واتس اپ که خیلی دوست دارم در جمعشون شرکت کنم، شرکت نمیکنم که مثلا فکر نکنن من بیکارم :n02:

fonixhd
20-03-2015, 18:34
اعتراف میکنم از سربازی میترسم ....:n04:

Iloveu-ALL
21-03-2015, 17:38
-اعتراف ميكنم تعداد دوستام بالا و رو به رشد بود (نه خيلي، نزديك هاي 100 بود) ولي 1-2 سال پيش حساسيت بيش از حد روي ليست دوستام پيدا كرده بودم. چند روز كه حالم خوش نبود، بي دليل تعداد زيادي از دوستام رو حذف كردم (كه با 3-2 تاشون حتي صميمي هم بود)

-اعتراف ميكنم از ليست دوستام "اسكرين شات" گرفتم كه اگه يكي با من قطع دوستي كرد بفهمم كي بوده و علتش رو جويا بشم!

-اعتراف ميكنم ديشب ساعت 1:45 رفتم بخوابم و بعد چند دقيقه خوابم برد... ساعت 2:16 يا 17 از خواب بيدار شدم و ديدم كه سال تحويل شده :n31:

ghomeishi
21-03-2015, 20:08
اعتراف میکنم بعضی وقتا تو زندگی خودم را از شادی های کوچیک هم محروم کردم :n03:

NOR-1
21-03-2015, 22:59
اعتراف میکنم از دایو میترسم و هیچوقت نپریدم ...

mojtabaivi
22-03-2015, 09:31
اعتراف میکنم دوس دارم حرف اول نام کاربریم بزرگ باشه، یعنی M. ولی زورم میاد بخاطرش پول بدم، بخاطر یه حرف :n09:

Hamid Hamid
24-03-2015, 17:21
سلام ...

با اینکه خیلی فیلم و سریال می بینم ، از همه ی سبک ها و از کلاسیک گرفته تا جدید ، اما اعتراف می کنم که از فیلم های :

Harry Potter ( تمام سری )

Dark Knight

The Hobbit ( تمام سری )

The Lord of the Rings ( تمام سری )

اصلا خوشم نیومده و هیچ وقت نتونستم هیچ کدوم از این فیلم ها و قسمت های مختلفشون رو به طور کامل ببینم و وسطای همه ی این فیلم ها حوصلم به شدت سر رفته و داستانشون اصلا واسم جذاب نبوده :|

تنها مورد از ین فیلم ها که تونستم حدود 1 ساعت و نیم کامل ببینم همون فیلم Dark Knight بود ، اون هم به خاطر بازی درخشان Heath Ledger خدا بیامرز .

god of war 2
24-03-2015, 19:08
اعتراف میکنم تازگیا به این بخش سرگرمی و تاپیکای مزخرفش علاقه مند شدم و هر از گاهی ی سر میزنم :n02:

dourtarin
24-03-2015, 19:15
اعتراف می کنم همیشه دوست داشتم بدونم اخر داستان گروهی که تو انجمن می نوشتیم چی میشه:n02:

Atghia
24-03-2015, 19:26
اعتراف میکنم که گاهی وقتا جوری در رودربایستی قرار میگیرم که نمیتونم جوری که میخوام رفتار کنم
اعتراف میکنم که قبلاها تحکم بیشتری داشتم:n09:

hamid_diablo
24-03-2015, 20:01
اعتراف میکنم ...

الکی مثلا منم شهامت اعتراف کردن دارم :n02:

ghomeishi
24-03-2015, 22:07
اعتراف میکنم :
دیگه عید نوروز برای من حال و هوای گذشته را نداره ...

shi.irani
24-03-2015, 23:20
اعتراف می کنم امشب نگرانم و ناراحت
حالا از چی فقط خدا داند...

sara_program
25-03-2015, 19:58
اعتراف می کنم هر موقع آیفون تصویری رومیخوام زنگ بزنم اول زنگ می زنم بعد سرمو میندازم پایین چون خیلی زشت میوفتم از لنز به اون نزدیکی :n02:

اعتراف میکنم یه بار مورچه شُستم :n02:

اعتراف میکنم کوچیک که بودم مگس میکشتم مینداختم تو تار عنکبوت ببینم چطوری میخورتش. لا مصب خیلی به راز بقا علاقه داشتم:n02: حالا که بزرگ شدم گلایه ای نمیکنم که چرا هی دورم تار بسته میشه چون ظاهراً می بینم خدا هم خیلی به راز بقا علاقه داره:n02:

اعتراف میکنم اون مورچه ای که شستم مرد:n08:

lieee
25-03-2015, 23:14
اعتراف میکنم الان به شدت کلافه ام دلیلش هم غرور زیادمه که انتظار دارم با ی اشاره کوچیک من ملت خم و راست بشن !

A M ! N
26-03-2015, 01:50
اعتراف میکنم که پنجشنبه ها که خیرات میگیرن جلوم وقتی برمیدارم الکی شروع میکنم به فاتحه خوندن، یه همچین صدایی :
بسسسسسسسسسسسس سسسسسسسس :n08:

یه همچین انسان با احساسی هستم من، اونایی که بیشتر با روحیات من آشنایی دارن نکته رو میگیرن :n09:

vahid78
26-03-2015, 12:31
اعتراف میکنم قبلا از امیرتتلو متنفر بودم، ولی الان کم کم داره از دیووونه بازیاش خوشم میاد :n02:

javad34
26-03-2015, 16:32
خسته شدم اینقدر نقش بازی کردم. اصلا اسم من جواد نیست. اصلا من کارگر نیستم.من برم کارگری مردم رو بکنم؟ بابام 2 تا مغازه کف بازار تهران داره 4 تا کارگر داره من برم کارگری مردم رو بخاطر ماهی 550 هزا رتومن بکنم؟
هه..تنها پستهاییم که راست بود این آخریها آشپزیم بود وگرنه مخصوصا درباره خودم همه چیرو دروغ گفتم..

من یه کاربر قدیمی هستم که 10 بار بن شدم اینقدر بیکا رهستم و پول مفت میگیرم از بابام که همش در حال گشتن تو اینترنت یا تو خیابون و خوردن هستم.بابام تاجر یه اپارتمان داریم 5 تا طبقش مال بابامه 2 تا مغازه کف بازار داره ..

ولی من اینقدر مفت خور بودم از بچگی از تو گاو صندوق بابام اونموقع 10 سال پیش هفته ای 400 هزا رتومن برمیداشتم یواشکی..مفت خور شدم.

هیچی از روی شیکم سیری زیاد درس رو ول کردم..همشم نقاب زدم به صورتم تو فروم من جوادم کارگرم..

هیییییییییییییییییییییییی ..برای یه مدت طولانی دیگه نمیام تو فروم ولی من اگر 10 بار بن نمیشدم الان 10 هزا رتا پست داشت کنتورم..اینو بدونید هر کا ربرتازه کاری NOOB نیست..شاید از شما 10 سال قدیمی تر باشه...

- Saman -
26-03-2015, 18:59
در اين اعتراف‌نامه...

.. تنها به گفتن يك اعتراف بسنده می‌كنيم... پس اميد است كه مورد قبول دوستان واقع شويم!

اعتراف می‌كنم كه به خاطر مشكلات و مسايل بسيار در زندگی شخصی‌ام... به صورت جدی قصد بر ترك فروم (يا حداقل رفتن به مدت بسيار طولانی) را دارم...

.. ولی تنها دليل ماندن، انجمن ادبيات و دوستان بسيار خوب و عزيزم از آنجاست.

در اينجا از تك‌تك‌شون تشكر می‌كنم و براشون، آرزوی بهترين‌ها رو دارم... دوستان عزيز، در هر كجا و با هر كه باشيد، خوب و خوش باشيد!

@raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@raha bash ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@Ahmad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@Mehran ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@dourtarin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@sara_program ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@Йeda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@V E S T A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تا بعد!

axilbam
26-03-2015, 19:49
اعتراف می کنم هر موقع آیفون تصویری رومیخوام زنگ بزنم اول زنگ می زنم بعد سرمو میندازم پایین چون خیلی زشت میوفتم از لنز به اون نزدیکی :n02:

اعتراف میکنم یه بار مورچه شُستم :n02:

اعتراف میکنم کوچیک که بودم مگس میکشتم مینداختم تو تار عنکبوت ببینم چطوری میخورتش. لا مصب خیلی به راز بقا علاقه داشتم:n02: حالا که بزرگ شدم گلایه ای نمیکنم که چرا هی دورم تار بسته میشه چون ظاهراً می بینم خدا هم خیلی به راز بقا علاقه داره:n02:

اعتراف میکنم اون مورچه ای که شستم مرد:n08:

منم از این کارا زیاد کردم جالب بود:n09:

Ezel
27-03-2015, 13:37
اعتراف میکنم که آواتار فعلی من ، نقاشی ای از تینا F l o w e r هست

Mehrshad-msv
27-03-2015, 17:55
اعتراف می کنم زنگ خونه های زیادی رو زدم در رفتم.
اعتراف می کنم مورچه ها و سوسکای زیادی رو با ذره بین سوزوندم:n03:، بوی کباب می دادن!:n02: البته سر شرط بندی یکی از اونارم خوردم:n01:
اعتراف می کنم دست به تیرکمون زنبوریم حرف نداشت، هیچ کس امنین نداشت وقتی مصلح می شدم:n02:
اعتراف می کنم خیلی سربه سر خواهر کوچیکم می زاشتم...نمی دونم مرض داشتم:n09:
اعتراف می کنم کارت بازیم ضایع بود هی می باختم ولی تیله بازیم حرف نداشت.

ملا نصرالدین
28-03-2015, 01:53
اعتراف میکنم انقدر سر مهمونی و غذا پختن و عید دیدنی توی انجمن و توی دلم غر زدم
که خدا حرفمو شنید
امسال همه رفتن مسافرت

تا الان نه جایی رفتیم:n04:
نه جایی قراره بریم:n30:
نه جایی دعوتمون کردند:n03:
نه قراره کسی بیاد خونه ما:n06:

حتی همون مسافرتی که میخواستیم هم هنوز نشده بریم:n14:

این 1 هفته هم یا با همسرم خانه تمیز میکردیم یا سر کار بودیم

اعتراف میکنم پشیمانم.من دلم مهمونی میخواد:n28::n14:

Public Enemy
28-03-2015, 10:47
اعتراف می کنم دختر پولدار رو به دختر خوشگل ترجیه میدم
اعتراف می کنم که دختر مودب رو به دختر پولدار ترجیه میدم
اعتراف می کنم که دختر تحصیلکرده رو به دختر مودب ترجیه میدم
اعتراف می کنم که دختر خانواده دار رو به دختر تحصیلکرده ترجیه میدم
اعتراف می کنم که دختری که دستپختش خوبه رو به دختر خانواده دار ترجیه میدم

اعتراف می کنم که دختری که مامان یا خالم انتخاب کنند رو به تمامی دخترای بالا ترجیه میدم :n40:

Captain
28-03-2015, 10:58
اعتراف میکنم که از شلوغی اصلا خوشم نمیاد، وقتی تو خیابون راه میرم از جاهایی که شلوغه و پرجمعیته نمیرم!! :n15:
اعتراف میکنم که کاش خواهر و برادری داشتم، از تک فرزندی بدم میاد!! :n14:
اعتراف میکنم که وقتی شخصی به لوازم هام مثل لپ تاپ و گوشی و ... دست میزنه، میخوام با ساتور بزنم سرش از تنش جدا بشه!! :n34:

N I G H T P E A C E
28-03-2015, 11:15
اعتراف میکنم خیلی چیزها رو نمیشه تغییر داد و ساده باید پذیرفتشون ...

اعتراف میکنم انسان بر اساس ساختار وجودیش دنیا رو می بینه، احساس میکنه، تحلیل میکنه و عمل میکنه ...

اعتراف میکنم عواملی که این ساختار وجودی و افکار و احساسات و علایق و تنفرها و تصمیم ها و رفتن ها و ماندن ها و پشیمان شدن ها و تغییر مسیر دادنها و ... رو می سازه و شکل میده آنقدر زیاده که گاه حرفها و اعمال من در برابر اونها ساده تبخیر میشه و هیچ ...

اعتراف میکنم هرچی سنم و تجربه ام بیشتر میشه به این اعترافات اعتقادم بیشتر میشه ...

Hamid Hamid
29-03-2015, 17:25
سلام :)

اعتراف می کنم با اینکه چندین و چند بار این کار رو انجام دادم اما هر از گاهی باز فریب امضای mohsen_gh1991 رو می خورم و امتحانش می کنم و تا آخرین اسپویلر می رم جلو :D

محسن جان امضات خیلی باحاله رفیق :n16:

javad34
29-03-2015, 21:29
اعتراف میکنم که از وقتی رفتم روانپزشک اخلاقم عوض شده حس میکنم..به خاطر 3 تا قرص قوی که دکتر متخصص بهم داده ناقلهای عصبی سروتونین و دوپامین و گابا در مغزم زیاد شده.

..واسه وسواس و تحریک پذیری و افسردگی و اظطراب که داشتم مجبور شدم برم روانپزشک.ولی در کل بد نیست..

ولی تمرکزم تو بازی اومده پایین قبلا همیشه اول میشدم تو بازیهای سرعتی دقتی اینترنت الان رفلکسم کند شده..خیلی تیز تر بود مغزم.

fonixhd
30-03-2015, 10:12
اعتراف میکنم 5 سال است که مرگ را از خدا طلب میکنم ....
اعتراف میکنم که در صورتی که خدا مرگ به به من ندهد من خودم آن را بالجبار از خدا میگیرم ....
اعتراف میکنم هیچ دلسوزی غیر از خواهرم ندارم ....

Sh-Meteor
30-03-2015, 16:38
اعتراف می کنم بعضی وقت ها نظر واقعی مو نسبت به بقیه بهشون نمیگم!:n03:

مثلا میگن درمورد من چی فکر می کنی؟ نظرت در مورد فلان شخص چیه؟ یا ...

من نظر واقعیم چیزیه که اگه بشنوه شاید ازم ناراحت بشه و به دل بگیره و من اینو دوست ندارم.

برای همین گاهی اوقات 2 کار زیر رو انجام میدم؛
1. ویژگی های خوبش رو بولد می کنم و بیشتر روش مانور میدم و خوب این باعث میشه ویژگی های بدش دیده نشه و اینو نمی پسندم. (احساس می کنم دارم بهش دروغ میگم یا بهش خیانت می کنم:n03:)
2. الکی ازش تعریف می کنم (ویژگی هایی که نمیدونم داره و خوبه رو بهش نسبت میدم و خوب از مورد بالایی بدتره:n02:)

البته بار ها نظر واقعیم رو بهشون گفتم و ازم پرسیدن چرا اینطوری فکر می کنی؟ چرا احساس می کنی من فلان ویژگی رو دارم یا ... و من دلیل نداشتم براش!!! :n27: (خوب اینطوری حس می کنم دیگه :n02:)

پ.ن: آخیش! الان یکم احساس راحتی می کنم!:n01:

SADEGH 7
31-03-2015, 01:16
اعتراف می کنم الآن حداقل 1 هفته می شه که می خوام یه تاپیک تو انجمن ادبیات بزنم، ولی تو اون تایمی که واسه P30 اومدن مشخص کردم، تا میام، می شینم پای تاپیک های مختلف و دیگه نمی رسم اون تاپیکه رو بزنم.:n27:
اعتراف می کنم الآن چند روزه دارم یه اشتباه تکراری (شاید دوست داشتنی) رو تکرار می کنم و احتمالا بعدا پشیمون خواهم شد.
اعتراف می کنم چند وقته کتاب نخوندم. (نمی دونم چرا یهو دلم گرفت.) انقدر درگیر کارام یا شاید روزمرگیام شدم که حتی داشت یادم می رفت که یه برنامه منظم واسه کتاب خوندنم داشتم. الآن که داشتم به اعترافات فکر می کردم این تو ذهنم اومد.
اعتراف می کنم که الآن به این نتیجه رسیدم که این تاپیک چقدر می تونه واسه خود اعتراف کننده مفید باشه. حتی اگه یه اعترافی رو بنویسه و بعد پاکش کنه. همین که توسط خود شخص نویسنده دیده بشه، می تونه تاثیر خودش رو بذاره.
به همون ترتیب اعترافات قبلی:
اعتراف می کنم که مورد اول رو انجام دادم و خوشحالم که انجام شد. استقبالی نشد، واسه همین دو دلم که ادامش بدم یا نه، ولی ناراضی نیستم. چون من کاری که احساس می کردم به گردنمه انجام دادم. همین برام کافیه.
اعتراف می کنم به شدت پشیمون شدم از انجامش. تقصیر خودم بود. دونسته انجام دادم.نتیجشم شد ندامت و ناراحتی. حقم بود. به خودم قول دادم دیگه به امید خدا دیگه تکرارش نکنم.
اعتراف می کنم یه کتاب خیییییییییلی قشنگ خوندم که واقعا روحمو refresh کرد. (شبهای روشن/شب های سپید داستایفسکی) پیشنهاد می شه 100%.
اعتراف می کنم احتمالا همین روند رو ادامه خواهم داد و شاید هم یه جا مثل دفتر یا به صورت دیجیتال، چند وقت یکبار اعتراف بنویسم و چکش کنم تا بتونم چند وقت یکبار به صورت کتبی مسیر کلیات زندگیم رو چک کنم.
اعتراف می کنم این هایی که نوشتم (غیر از مورد دوم و همین مورد) هیچکدوم قابلیت اعتراف بودن رو نداشت، ولی دوست داشتم بنویسمشون.
اعترافات جدید:
اعتراف می کنم یه مدت کوتاهه که سرم رو به چیزهای بی ارزش گرم کردم و قصد کردم از فردا صبح که از خواب پاشدم، کارهای مهم رو شروع کنم.
اعتراف می کنم پشیمونم از اینکه در حق یه نفر لطف زیادی کردم و به این نتیجه رسیدم که آدم نباید هیچوقت از زندگی خودش بزنه و واسه دیگران مایه بذاره و نباید به خاطر مشکل دیگران، چشمش رو روی مشکلات خودش ببنده. تجربه بدی بود ولی خوشحالم که این تجربه رو بدست اوردم.(این مورد ارتباطی به اعتراف 2 نداره)
و برای حسن ختام اعتراف می کنم به زودی یه تاپیک دیگه هم تو انجمن ادبیات خواهم زد.:n02:

sarinaj
31-03-2015, 01:26
اعتراف میکنم نمی خوام دوستام وابسته بشم چون دوریشون برام خیلی سخته
اعتراف میکنم که یه مدتیه نمازنمی خونم وهمش قضا میشه
اعتراف میکنم زمان زودازدستم خارج میشه نمی تونم کارام به موقع انجام بدم
اعتراف میکنم که دوتاکنکور دارم هیچ کدومشون نخوندم

ALI . R
31-03-2015, 23:10
اعتراف میکنم که خیلی ها به اشتباه ملا نصرالدین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو به عنوان مرد میشناسن.:n02:

اینم یه نمونش::n02:

Atghia
31-03-2015, 23:24
من اعتراف میکنم که به طور عجیبی تک تک کاربرها و پست هاشون رو حتی در مدت چندین سال یادم میمونه کی کجا چی گفته:n31:
من اعتراف میکنم که منتهی یک اتفاق عجیب اینه که اعتراف میکنم که کاربر حسین بلک رو با کاربر مممججج همش قاطی میکنم:n37: یعنی میدونم کلا دو فرد مختلف هستندها اما نمیدونم چرا اینجوری شده در این مورد:n33:

Captain_America
31-03-2015, 23:28
اعتراف میکنم به دنبال یه لینک درباه خرید موبایل تو این سایت عضو شدم و با پایان یافتن تعطیلات نوروزی هم برمیگردم سر کارم و خداحافظی با این سایت.

shi.irani
31-03-2015, 23:34
اعتراف میکنم هرکی بره و بمونه
من اینجا این روزا موندگارم چون توی دنیای واقعی دنبال تنهایی هستم فعلا تنها تفریحم گاهی سرزدن به اینجاست
امیدوارم همه ی دوستان هرجا میرن و هستن چرخ زندگی بروفق مرادشون بچرخه

اعتراف می کنم دیگه رفتن و موندن کسی برام اهمیت نداره و میخوام حدااقل یه سالی تنها باشم و به خودم برسم چه از لحاظ فیزیکی چه روحی

Demon King
31-03-2015, 23:39
اعتراف میکنم برای اولین بار بغض رو تجربه کردم.

حالتی که دلت پر از غمه اما اشکی از‌ چشمانت جاری نمیشه ...

shi.irani
31-03-2015, 23:42
اعتراف میکنم هنوز زندگی رو دوست دارم و اعتراف میکنم به گریه نکردن در مواقع ناراحتی خو گرفتم

lieee
01-04-2015, 00:09
اعتراف میکنم برعکس ظاهرم صبور نیستم انتظار دارم ری اکشن کار خوبم و همون لحظه بگیرم
اعتراف میکنم سردرگمم که چی میشه اخر کارم
اعتراف میکنم اعتراف کردن ارومم میکنه

havzhini
01-04-2015, 11:47
اعتراف میکنم هیچ چیز جدیدی برام هیجان انگیز نیست و هیچ موقعیت جدیدی که سالها منتظرش بودم خوشحالم نمیکنه ......

اعتراف میکنم چیزهایی که قلب خیلیها رو از کار میندازه تجربه میکنم و حتی یکهزارم ادرنالین توی خونم بالا نمیره......

Iloveu-ALL
01-04-2015, 12:41
-اعتراف میکنم قبلنا یه بار @M e i s a m ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو با ادمین @Meisam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اشتباه گرفته بودم و فکر کردم که بازنشسته شدن و متعجبم بود که چرا عنوان بازنشسته نداره ؟

من اعتراف میکنم که منتهی یک اتفاق عجیب اینه که اعتراف میکنم که کاربر حسین بلک رو با کاربر مممججج همش قاطی میکنم:n37: یعنی میدونم کلا دو فرد مختلف هستندها اما نمیدونم چرا اینجوری شده در این مورد:n33:

-اعتراف میکنم که @hossein blak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و @Demon King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو با هم اشتباه میگیرم ... آخه بعضی موقع ها امضاشون خیلی بهم شباهت داره ... پروفایل هر دو همشون انگلیسی و از این نظر شباهت داره ... هر دوشون آواتار خیلی زیاد عوض میکنن ... و مهم تر از همه اینکه خیلی زیاد پیش اومده تو تاپیک های مشترک و فاصله زمانی چند ثانیه ای پست بدن
+ اعتراف میکنم فکر میکنم این دو نفر دو روح بودن در یک یوزر (جنجالی؟) به نام @orochi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اعتراف میکنم ... مثل مورد بالا دو کاربر @Rossin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و @miss_ava7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چند بار با هم اشتباه گرفتم!! بخاطر نوع پست دادنشون
اعتراف میکنم ... فکر میکنم یکی از دو کاربر بالا + @shi.irani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، همان کاربر دائم البن(ban) : @بانو . ./ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا همان @شاهزاده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خانوم ؟ هستن!

اعتراف میکنم با توجه به اعتراف هات بالا مغزم علاقه داره چیزای نزدیک رو یکی کنه!؟! :n31:
اعتراف میکنم بار ها پیش اومده با یکی درباره فیلمی یا سریالی دارم صحبت میکنم ... خیلی از جزئیاتشو میگم بعد طرف میگه اه تو هم دیدی؟ بعد من خیلی راحت میگم نه:n02::n02: امان از دست این ویکی پدیا ، imdb و ...
+ اعتراف میکنم خیلی وقته یه 30-40 تایی فیلم دارم ولی فقط چندتاشو دیدم!

Sh-Meteor
01-04-2015, 13:33
-اعتراف میکنم که @hossein blak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و @Demon King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو با هم اشتباه میگیرم ... آخه بعضی موقع ها امضاشون خیلی بهم شباهت داره ... پروفایل هر دو همشون انگلیسی و از این نظر شباهت داره ... هر دوشون آواتار خیلی زیاد عوض میکنن ... و مهم تر از همه اینکه خیلی زیاد پیش اومده تو تاپیک های مشترک و فاصله زمانی چند ثانیه ای پست بدن
+ اعتراف میکنم فکر میکنم این دو نفر دو روح بودن در یک یوزر (جنجالی؟) به نام @orochi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منم اعتراف می کنم مثل این دوستمون همیشه @hossein blak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و @Demon King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو با هم اشتباه می گیرم.

هر دو کاربر فعال سبک زندگی
هر دو شون عموما آواتار شون مشکیه (البته جدیدا حسین بلک آواتارشو مسی، اینیستا و ... میزاره)
و ...

گاهی اوقات فکر می کنم این دو نفر رفیق فیزیکی بیرون انجمن همدیگه هستن :n02:

:n16:

Iloveu-ALL
01-04-2015, 13:43
اعتراف میکنم 10 دقیقه پیش توی گوگل سرچ کردم دانلود نرم افزار مریم (نستعلیق نویس) ولی به نتیجه ای نرسیدم !!
بعدش میخواستم به @Mohammad Yek110 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بعد مدت ها (بیش از 1 سال!) که یک زمان فعال انجمن فتوشاپ بود پیام بدم که آیا این برنامه رو داری؟! بعد چون گفتم انجمن مخصوص این کار هست صرف نظر کردم از این کار!!
بعد همین 5 دقیقه پیش خود محمد یک صد و 10 بعد از مدت ها بهم پیام خصوصی داد ... راجع به اعتراف بالا: گفت خیلیا فکر میکنن hossein blak و Demon King (و اروچی) مثل همن!
تله پاتی آیاااا؟!!!!:n04::n04:

+ #171 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad Yek110
01-04-2015, 13:47
اعتراف میکنم اولین باری بود که کسی منو منشن میکرد :n14: :دی
اعتراف میکنم واقعا این دوتا کاربر ( hossein blak و Demon King ) منو یاد حسین orochi میندازن نمیدونم چرا :n13:
اعتراف میکنم فکر نمیکنم اعضای زیادی بتونن با تایپ کردن نام کاربری Kurosh اونو منشن کنن چون یادمه چند سال پیش نام کاربریش یه شرایط خاصی داشت :دی

Public Enemy
01-04-2015, 13:48
اعتراف می کنم خیلی دوست دارم اونایی که دارن تاپیک هارو در حالت چراغ خاموش میخونن یه دست کتک مفصل بزنم :n23:

hossein blak
01-04-2015, 14:07
اعتراف میکنم از اینکه سه دوست عزیز من و علی رو تگ کردن ممنونم .

Kurosh
01-04-2015, 14:21
اعتراف میکنم فکر نمیکنم اعضای زیادی بتونن با تایپ کردن نام کاربری @Kurosh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اونو منشن کنن چون یادمه چند سال پیش نام کاربریش یه شرایط خاصی داشت :دی
نه دیگه، الان شرایط خاصی نداره، می تونی تا دلت خواست منشن کنی :دی :دی

Mohammad Yek110
01-04-2015, 14:23
نه دیگه، الان شرایط خاصی نداره، می تونی تا دلت خواست منشن کنی :دی :دییعنی دیگه o یونانی نداره؟:27::دی

Kurosh
01-04-2015, 14:35
یعنی دیگه o یونانی نداره؟:27::دی
نه : دی

اعتراف می کنم میثم ( Meisam ) این لطف رو در حقم کرد :دی

MƐΛИĪИƓĿƐSS
01-04-2015, 14:50
اعتراف میکنم که اصلا hossein blak و Demon King رو اصلا با هم قاطی نمیکنم!!!:n02:

Atghia
01-04-2015, 15:49
اعتراف میکنم که حسین بلک، دمون کینگ، مممججج و ارچی هر چهار نفر در یک محدوده ی سنی هستند (اشتباه اگر نگفته باشم) خلاصه نقطه تشابه از چشم من در این است:n41:

اعتراف میکنم بد گیر دادید به این بنده های خدا ها:n05:

M . Sayid
01-04-2015, 16:53
اعتراف می کنم تعجب می کنم کسی به درستی این مطلب شک کنه که حسین بلک همون اوروچیه ! اصلا هر کی تو تاپیک اوروچی پست بده خود اوروچیه ! :n09::n09::n02::n02:

sarinaj
01-04-2015, 17:20
اعتراف میکنم این دوروز خیلی حالمون گرفته شد آخه قرار بود دیشب خونه دایم باشیم ،امشب خونه ما ، پس فردا شب خونه دخترداییم میگن برای کارهاتون برنامه ریزی نکنید همین دیگه برای من که اصلا برنامه ریزی بهم نمیاد . فکر کنم از13 بدر هم خبری نباشه بیچاره خونه دایم همه وسایلشون که واسه مهمونی تدارک داده بودن خراب شد خیلی ناراحتم خوب شد که ما فقط وسایل سالاد خریده بودیم 36نفربودیم اون چندمهمونی قبل خیلی بهمون خوش گذشت فکر نکنم تاتعطیلات تابستون دوباره دور هم جمع بشیم :n03:

حادثه هیچگاه خبر نمی کند

MƐΛИĪИƓĿƐSS
01-04-2015, 17:51
اعتراف میکنم که حسین بلک، دمون کینگ، مممججج و ارچی هر چهار نفر در یک محدوده ی سنی هستند (اشتباه اگر نگفته باشم) خلاصه نقطه تشابه از چشم من در این است:n41:

اعتراف میکنم بد گیر دادید به این بنده های خدا ها:n05:

اعتراف میکنم که کمی تا قسمتی ابری حدستون درست بود.فقط من نفر چهارم رو نشناختم!!!!:n02:

F l o w e r
01-04-2015, 18:41
اعتراف میکنم ..

زمانی که کاربر عادی بودم خیلی دوست داشتم توی انجمن ادبیات فعالیت کنم. اون بخش کلا بر پایه سرچ بود ولی با نحوه سرچ کردن آشنایی نداشتم و خیلی وقت ها پست هام تکراری میشد و از این بابت ناراحت بودم.
یادمه یه "جمله" رو توی قسمت سرچ انجمن قرار میدادم و همیشه با پیغام نتیجه ای یافت نشد مواجه میشدم. :n02:
پرس و جو هم کردم از چند نفر یا بلد نبودند یا خودشون اونقدر وارد نبودن که راهنمایی کنند و از مسئولین بخش هم میپرسیدم سرچ انجمن خرابه میگفتند مشکل داره و دقیق نیست.

بعدا خودم رفتم انقدر حالت های مختلفش رو امتحان کردم که کار کردن باهاش رو یاد گرفتم. بخاطر همون دلخوری که یه زمان خودم از این بابت داشتم وقتی ناظر شدم نحوه سرچ کردن رو توی تاپیک ها توضیح دادم و زمانی که دستیار ادمین شدم سرچ رو بصورت کامل آموزش دادم.

Demon King
01-04-2015, 19:18
اعتراف میکنم این شباهت ها مال سن نیست.

من و حسین و اروچی که اصلا نمیشناسمش و بن شده هر سه در یک بازی متخصص بودیم و به همین دلیل من و حسین در این فروم عضو شدیم. هیچ دوستی بیرون از انجمن هم نداریم.

اصن من به خون حسین تشنه ام ( الکی مثلا برای جلوگیری از چشم زخم، ما اصن انقد باهم بدیم:n26: )

hossein blak
01-04-2015, 21:45
اعتراف میکنم بابا من اصلا اروچی رو نمیشناسم.

اعتراف میکنم دوستان اروچی رو باoroch x اشتباه گرفتید.

اعتراف میکنم من اصلا به خون علی تشنه نیستم :n07: من کاملا صلح طلب هستم.

A M ! N
02-04-2015, 12:53
آقا امروز صبح در خواب ناز بودیم که ناگهان صدامون کردند پاشو میخایم بریم 13 بدر، و بنده در برابر رفتن مقاومت کردم لختی.

اعتراف میکنم که دارم کلافه میشم تو خونه تنهایی و طوری وانمود میکنم که انگاری خیلی هم خوبه همه چیز:n36:

sara_program
02-04-2015, 22:07
اعتراف میکنم امروز قبل از 13 بدر میخواستم بپیچونم و نرم. کی حال داشت ساعت 5 اماده بشه؟:n14: ولی نشد بپیچونم. اما خیلی خیلی خوش گذشت. بهترین روزم بود. مخصوصا اینکه کنار لونه عقاب طلایی نشسته بودیم.

پ . ن : عقاب طلایی در حال انقراض هست قیمتش حدود 100 میلیونه . تازه اینا دو تا عقاب بودن با بچه هاشون :n09: ما امروز می تونستیم ثروتمند بشیم:n02: ولی اعتراف میکنم بابام نذاشت گفت دل یه جوندار خدا رو به لرزه نندازید که خدا دلتون رو می لرزونه:n03:

اعتراف می کنم بهترین پدر دنیا رو دارم:n12:

جلوی چشمای ما یه مار شکار کرد . اوج گرفت . از اون ارتفاع مار رو رها کرد :n02: دوباره اومد جنازه مار رو از رو زمین برداشت و برد واسه بچه هاش. زیر نور خورشید برق میزد. عین طلا... واقعا هنوز زیباییش یادم نرفته

shi.irani
03-04-2015, 06:21
اعتراف میکنم شاید خاطرات گذشته رو زیررو کنم کمی مشوش بشم اما همه ی کسایی که ازشون دلگیر بودم رو بخشیدم
اعتراف میکنم راه من از گذشته هام جدا شده و هیچ برگشتی هم هیچ زمان به گذشته ها نخواهم کرد
اعتراف میکنم از بحث حدااقل این روزها با کسی ناراحت نیستم فکرنکنم جایی هم کم آورده باشم اما از خودم ناراحتم که گاهی بی سیاستی میکنم و سنجیده عمل نمیکنم
اعتراف میکنم دیگران رو برای تغییر خط مشی که انتخاب کردند هرگز سرزنش نخواهم کرد هرکسی در زندگی حق انتخاب داره و منم چون خط رفتاریم متفاوته نمیخوام زیاد باهاشون صمیمی باشم
ولی در عین حال از نظرات مفید و کاربردیشون که به رشد فکریم کمک میکنه استفاده خواهم کرد
اعتراف میکنم دیگه هیچ رفتنی نیست من همینم و در خود مانده ام و در خود اوج میگیرم و هرشخصی به هرجا میره چه ارش چه فرش سفرش خوش و براش آرزوی موفقیت دارم...
اعتراف میکنم تنهایی برای من بهتره تا محبت دروغین اشخاص نه اس ام اس تبریک مناسبت ها رو نیاز دارم نه همصحبتی و دردل با افرادی که مجازین و از اهداف من فرسنگ ها فاصله دارن
اعتراف میکنم من قوی هستم ولی گریه نکردنم دلیل برآسون گذشتنم از گذشته ها نیست روزی که داداشم مرد تا ماهها یه قطره اشک هم نریختم ولی در چند روز بعد از مرگش ده کیلو لاغر شدم
اعتراف میکنم باید از خیلی ها به خاطر لطف هایی که برام کردند تنهاییهایی که پر کردند خب حتی با دروغ و ریا تشکر کنم اما ازشون میخوام لطف هاشون رو برای خودشون خرج کنند و برن پی زندگیشون و فقط امیدوارم هیچ زمان گرفتار محبت پر از ریا کسی نشین ...
اعتراف میکنم هنوز به خدا اعتماد دارم وفکر میکنم خدا در قلب منه اگر من خودمو ببخشم خدا منو بخشیده اگه من بخوام خدا برام میخواد و هرچه ایمان بیشتر و محکم تر باشه یعنی ارده ام ستبر تر و خواسته محقق تره خلاصه اینکه این نیروی درونی اعتمادبنفسه خودمه
اعتراف میکنم من هرقدر از لحاظ منطقی سنجیدم نتونستم باورهات رو بپذیرم و به چشمم مغالطه ای بیش نیومد شاید اشتباه کنم و علمم کم باشه اما باورهات هرچه هستند مال خودت، باورهای من زمانی تغییر خواهند کرد که به علم لازم برای تغییر برسم

اعتراف میکنم راه سختی در پیش دارم و امیدوارم از این یه کم کمتر از یه دهه زندگیم کمال استفاده رو ببرم
94/1/14

a_bayan
03-04-2015, 22:12
اعتراف میکنم همیشه فکر میکنم تو امتحانا گندیدم(استعاره از گند زدن)بعدش که نمره هارو میخونن اصا یه احساس شعفی میکنم که نگو......

ba maram
03-04-2015, 22:30
اعتراف می کنم که با تمام اوضاع مالی خوب پدرم،هیچ احساس خوشبختی از نوع روحی و مالی نمی کنم

Public Enemy
03-04-2015, 23:54
اعتراف می کنم که چندین بار خواستم اتقیا ( atghia ) یا همون ستاره خانم رو عمدی عتیقه ( atighe ) صدا کنم :n02:

shi.irani
04-04-2015, 11:31
دیگه اعترافی ندارم...حذف شود

Morteza4SN
04-04-2015, 22:38
اعتراف می‌کنم که بچه‌ی فامیل خیلی بهتر از من بلده برقصه

banii
04-04-2015, 23:22
اعتراف میکنم که آدم ساده ای ام و توی زندگیم خیلی با ندانم کاری ها و اشتباهام خودمو به دردسر انداختم...

Atghia
07-04-2015, 17:51
اعتراف میکنم که دلم برای دخترها میسوزه چون ما دخترها توانایی عجیبی در همزمان بفکر همــــــــه چیز بودن داریم
اعتراف میکنم که یک دختر در آن واحد به کارش به آیندش به دوستاش به مشغله هاش به مشکلات عزیزانش و به همه چیز باهم می اندیشه و سختی میکشه
اعتراف میکنم مردهای اطرافم رو فقط در یک بُعد یا نهایتا دو بُعد دیدم و بس
اعتراف میکنم خوشا به حالشان!

shi.irani
09-04-2015, 23:52
اعتراف میکنم امشب حالم خیلی خوبه...

ghomeishi
10-04-2015, 07:58
اعتراف میکنم نمیتونم از گوشی نوکیا 1100 دل بکنم :n11:

Atghia
10-04-2015, 19:19
اعتراف میکنم متنفرم از اینکه کسی چیزی رو تجربه کنه و بدونه که خیلی هم جالب نیست اما به بقیه هم تجویزش کنه!:n15:

اعتراف میکنم که موندم چی بگم به عمه/خاله و.. که خودشون از عروس/داماد/همسر رضایت ندارند ولی به مجردها که میرسن میگن ایشالله امسال عروس بشی!:n35:
اعتراف میکنم که کلی فکر کردم این مطلب رو کدوم تاپیک بزارم بهتره:n31:

VAHID
11-04-2015, 23:26
اعتراف میکنم بعضی مواقع یوزر کاربرانی تو پست ها میبینم که چند سال پیشا چقدر فعال بودن
ولی الان دیگه حضور ندارن... کی یادشونه؟

چند وقت دیگه خودمون..

Demon King
12-04-2015, 16:04
اعتراف میکنم خیلی خجالتی هستم و این هم خیلی عذابم میده. :n37:

از امروز میخوام باهاش مبارزه کنم. :n25: خجالتی بودن باعث پایین اومدن اعتماد به نفس و عدم استفاده از توانایی هاتون میشه.

اعتراف میکنم مبارزه با اون خیلی سخته ...

:n27:

Sh-Meteor
13-04-2015, 21:07
اعتراف می کنم اولین روزی که برای خودم ایمیل ساختم خیلی کیف کردم؛ یه چیزی در حد این Smiley ـه: ( :n19: )

Gita
15-04-2015, 10:30

اعتراف میکنم که ماه هاست به انجمن سر نزده بودم
و اعتراف میکنم با دیدن پروفایل و نوشته های دوستای قدیم، تاپیکای جدید، کاربرای جدید،قابلیتای جدید (منشن : دی) بدجوری دلم برای روزای قدیم تنگ شد
میخوام حضورم در انجمن و ارتباطم با دوستان قدیم رو افزایش بدم.
حیفه اون دوران به خاطره هام بپیونده :))

ممنون کوروش جان

Ezel
15-04-2015, 19:05
اعتراف میکنم هیچ چیزی مثل دیدن کاربرای خیلی قدیمی و خوشنام پس از مدتها در انجمن آدمو خوشحال نمیکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shi.irani
17-04-2015, 20:48
زود عصبانی میشم

Mohammad Yek110
17-04-2015, 20:55
اعتراف میکنم اینهمه سال درس خوندم و معدلمو خیلی بالا نگه داشتم اما الان که 1 سال دیگه کنکور دارم حالم از درس و مدرسه داره به هم میخوره :2:

Demon King
17-04-2015, 21:33
اعتراف میکنم اصلا جنبه ی بازی کامپیوتری رو ندارم!

امروز یه بازی قدیمی اما پر خاطره رونصب کردم اصلا یه وضعی شد، از کل برنامه هام افتادم. چند وقتی بود تویِ فاز گیم نبودم ببین چه موقعی هم رفتیم تو فازش. یکماه قبل از خرداد ....

:n37:

sarinaj
17-04-2015, 21:50
اعتراف میکنم از هر چی ادم که خودشون خوب جلوه میدن بهم میخوره
اعتراف میکنم که از هرچه روز جمعه بدم میاد
اعتراف میکنم که از این چشم ها متنفرم که بی موقع می باره.آبروم برام نزاشته :37:
اعتراف میکنم که من غلط میکنم که روز جمعه برم بیرون
اعتراف میکنم متنفرم از این دل که سنگ دل نیستم.:n30:

Public Enemy
18-04-2015, 00:35
اعتراف می کنم که حس انتقام بهم دست داده .

اعتراف می کنم که می خوام از فرصتی که به دستم اومده نهایت استفاده رو ببرم

اعتراف می کنم که الان دیگه مهم نیست چه فکری در موردم بکنند فقط می خوام از فرصتم نهایت استفاده رو کنم به هر قیمتی که شده

Alireza SM
23-04-2015, 21:08
من دیروز با یه نشریه کنکوری مصاحبه کردم و با ارائه مدارک مستند، اعترافاتی کردم که کسی بشنوه از این رو به اون رو میشه :n06:
اعتراف میکنم بعدش از قضاوت های مردم و همکلاسیام ترسیدم و اجازه نشرش رو ندادم ولی درسم که تموم بشه از این شهر برم میگم منتشرش کنن.

banii
23-04-2015, 22:12
اعتراف میکنم از بچگی تا به الان لوس و مزخرف و حال به هم زن و بچه ننه بودم و کماکان هستم ! :n03:

Mehrshad-msv
24-04-2015, 00:05
اعتراف می کنم بالایی خیلی در مورد خودش قضاوت می کنه و این خوب نیست:n11:

Sh-Meteor
24-04-2015, 21:53
اعتراف می کنم از وقتی ترفند فهمیدن تعداد تعویض آواتار رو از Meisam یاد گرفتم، یکی از تفریحاتم تو انجمن اینه که نگاه کنم هر کسی چند بار آواتار شو تغییر داده! :n02: :n40:

Public Enemy
25-04-2015, 12:51
اعتراف می کنم که یکی از تفریحات سالمم اینه که اسم دختران رو به صورت های مختلف صدا می کنم . مثلا تارا رو صدا می کنم تارزان ! یا نازنین رو نازخاتون !! یا مهری رو صدا می کنم مهریه :n27:

اعتراف می کنم به این نکته پی بردم دختران به شدت روی اسمشون حساسند و از این حرکت من به شدت بدشون میاد :n13:

Demon King
25-04-2015, 12:58
اعتراف میکنم بچگی نکردم!

پدرم خاطره ای تعریف میکرد که زمان های قدیم هر خانواده ای هفت هشت تا پسر و همبازی داشت.

من هیچ برادری نداشتم و بچگیم با PC گذشت ... جالب نیست ولی چه میشه کرد ...؟!

اعتراف میکنم هیچکدوم از ما نسل جدید، از بچگیمون خاطره ی خوبی نخواهیم داشت ...

Atghia
25-04-2015, 19:37
اعتراف میکنم که قبلا سامان این ترفند اواتار رو در گروه بچه های ادبیات بهمون گفته بود!
اعتراف میکنم که خیلی خستم
اعتراف میکنم که ارزو دارم شبانه روز کمی طولانی تر باشه تا من بتونم وقتی برای خوابیدن هم داشته باشم:n14:
اعتراف میکنم که وقت نمیکنم درست حسابی جواب دوستانمو بدم
اعتراف میکنم که تعداد زیادی از کاربران و دوستانم از دستم دلخورن!
اعتراف میکنم که این قضیه محدود به انجمن نمیشه و دوستان دنیای واقعیم هم همچنان از من دلخور میشوند:n35:
اعتراف میکنم که یک کمی هم درک کنید:n23:

Iloveu-ALL
26-04-2015, 21:39
-اعتراف میکنم بعضی از کاربر ها (نام کاربری یا آواتارشون) رو میبینم ... یه حسی بهم دست میده و از درون الهام میشه که اینا رکوردی دارن ... ینی اسمشون بدین جهت یادم میمونه که رکوردی دارن ... خیلی بیکار بودما یه زمان!! :n02: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])-اعتراف میکنم به بعضی از آمار ها دستری ندارم. منظورم بعضی از پروفایل ها یا کلا بسته ست یا فقط برای دوست های خودشون بازه!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
-اعتراف میکنم که اینجا تنها سایتی هست عضو هستم و بازدید و فعالیت میکنم توش! بقیه سایت ها بعنوان مهمان و بازدید کننده یا خیلی خیلی کم فعالیت میکنم!
از سال 2012 / 2013 بیشترین سایتی که میام عملا همین جاست!

-اعتراف میکنم که از 2011/2012 لینک ها، بعضی وقت ها مطالب تو نوت پد ذخیره میکنم ... بیشترشون هیچوقت دیگه باز نشدن

-اعتراف میکنم از 2-3 هفته پیش میخواستم اعتراف قبلی رو بکنم ... اون رو تو یه نوت پد یادداشت کردم که یادم بمونه :n02:

- اعتراف میکنم از تاریخ 2013-6-23 که کاربر ویندوز 7 شدم دیگه بخاطر مشکل مانیتورم که بعد از نضب ویندوز 7 کلا خاموش میشه (+ اینکه بعضی از رزولویشن ها رو پیشتیبانی نمیکنه!! مثله تی وی ال سی دی قدیمی) ویندوز عوض نکرم!!

-اعتراف میکنم خیلی وضعیت فایل هام بهم خوردست!!! چندتا دلیل داره دلیل اولش ... ساماندهی به عکس ها و یادداشت های زیادی که تو کلی از پوشه ها پخشن کار وقت گیر و سخته :دی البته فکر کنم بشه با سرچ کردن ، کل عکس ها و نوت پد ها رو جمع کنم ریخت یه جا!! در اینصورت ساماندهی فیلم ها و نرم افزار ها و آهنگ ها یکم آسون تره ... یکی دیگر از دلایلش اینه که من معمولا از internet download manager آهنگ انتخاب میکنم برای گوش دادن! و یکی دیگه از دلایل اینه که درایو سی 2.5 گیگ! درایو دی 2.5 گیگ و درایو ای 0.5 گیگ فضای خالی داره!! از 250 گیگ هارد! (بقول یه نفر خدا انسان را افرید و انسان توجیه را)

-اعتراف میکنم بهترین موقع برای ارتقا سیستم یا خرید سیستم و لپ تاپ الانه ... واسه اینکه GTA V اومده لامصب اگه گیمر آن چنانی هم نباشی جذب میکنه آدمو :دی

Йeda
02-05-2015, 23:15
سلام

اعتراف می‌کنم روزی که مدیر شدم پیام زیر رو کاربر بالایی برام فرستاد:

رکورد سریع ترین مدیرشدن رو فکر کنم شما جا به جا کردی!

قابل توجه شمایی که نسبت به آوتار بعضی کاربرها مشکوک هستی :دی

اعتراف می‌کنم چند جلسه تا پایان کلاس تاریخ تحلیلی بیشتر نمونده ولی من هنوز کتاب نخریدم : ))
(هیچکس نبود قرض بده. حیفه به خاطر همچین درسی فارغ‌التحصیل نشم:n27: )

A/|\IR
04-05-2015, 00:00
اعتراف میکنم دوست صمیمی اول دبستانم (که 15 16 ساله ندیدمش) رو به زور از شبکه اجتماعی ها پیدا کردم ولی درست وقتی که میخواستم قافلگیرش کنم نتونستم و بیخیال شدم و برگشتم !
اون موقع یادِ دوستی صمیمی دبیرستان ـم افتادم که بعد چند سال دیدمش و پشیمون شدم چون هم اون هم خودم زمین تا آسمون فرق کرده بودیم و دیگه برای من دوستی با اون جذابیتی نداشت ...
حالا اینکه 16 سال گذشته و ...

یه دهه 60
04-05-2015, 12:00
سلام امیدوارم حالتون خوب باشه

چون باید حقیقت بگم

پس اعتراف میکنم دروغ گفتم متاهلم البته دروغ نیست دوست نداشتم بگم:n06:

اعتراف دوم اینه که همه وقتم تویی اینترنت قبلا ها کتاب معطالعه میکردم ولی حالا دیگه اونم نمیخونم:n37:

دیگه اعترافی به ذهنم نمیرسه بگم :n36:

شاد باشید:n40:

Public Enemy
11-05-2015, 14:38
اعتراف می کنم امضای فعلیم رو بسیار دوست دارم :n29: دلم نمی خواد عوضش کنم ولی حیف روز جهانی مادر تموم شد

تو این دو روز ساعت ها به امضام نگاه می کنم
دم گوگل گرم

اعتراف می کنم وقتی دیدم از این پستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])13 تا تشکر ( یعنی یه تعداد زیاد ) شده اینجوری شدم

:n19:

vazoupresin
11-05-2015, 15:14
اعتراف ميكنم كه خيلى خسته هستم.
اعتراف ميكنم كه دلم براى بچگى هام خيلى تنگ شده.
:n35:

vazoupresin
11-05-2015, 15:25
همگى شاد و سربلند باشيد

Ezel
11-05-2015, 20:44
اعتراف ميكنم كه از اين ساعت به بعد ديگه وارد اين انجمن نخواهم شد.
رفتار يكى از كاربران رو در قبال خودم اصلأ توقع نداشتم. هرچند تقصير از بنده بود.
خداحافظ همگى. شاد و سربلند باشيد:n03: :n18:

برای یک بی نماز که در مسجدو نمیبندن که عزیز جان :n31:

++++++++

حالا که تا اینجا اومدم یک اعترافی هم بکنم براتون :

اعتراف میکنم چند روز پیش به شدت عصبانی بودم بعد انجمن هم اومدم یک مقدار حاشیه وجود داشت با تندی و پرخاش با برخی دوستانم در یک جایی صحبت کردم که همینجا ازشون عذرخواهی میکنم و از همشون میخوام بیان جلو تا تک تک ماچشون کنم و خودشون هم بیان اعتراف کنن حالا که تا اینجا اومدن :دی :

Stream
pcforlife
kasra_khan2003
Amir M.ohAma.D

Stream
11-05-2015, 20:55
اعتراف می کنم یک ماهه قراره برای hayyan71 و انجمن لپ تاپ یک کار ساده که 5 دقیقه هم وقت نمی گیره انجام بدم ولی همش پشت گوش می اندازم :n02:

Public Enemy
11-05-2015, 21:24
اعتراف می کنم اصلا ناراحت نشدم که یک ماه معطل هستم . ولی یه جورایی اینکه Stream گفت " یه کار ساده 5 دقیقه ای " احساس خوبی بهم دست نداد :n27: احساسی بهم میگه ممکنه به دلیل عجله ( انجام کار در پنج دقیقه ) نتیجه کار خوب از آب در نیاد . :n23: ترجیها بهتره یه کار سر فرصت و با حوصله انجام بشه تا اینکه بخواد سر پنج دقیقه تموم بشه :n40:

pcforlife
12-05-2015, 00:26
خودشون هم بیان اعتراف کنن حالا که تا اینجا اومدن :دی :

اعتراف میکنم من بیشتر نگران سروش شدم که چرا اینقدر ناراحت شده! حتی یه فکر احمقانه هم اومد که نکنه آیدیش هـک شده!!:n09: [امان از بزرگواران!!:n02:]
ضمن اینکه اعتراف میکنم که یه کوچولو هم ناراحت شدم که البته بعد رفع سوء تفاهم به همون سرعت اومدنش، به همون سرعت هم از بین رفت.:n11::n16:

Stream
12-05-2015, 01:40
اعتراف می کنم اصلا ناراحت نشدم که یک ماه معطل هستم . ولی یه جورایی اینکه @Stream ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفت " یه کار ساده 5 دقیقه ای " احساس خوبی بهم دست نداد :n27: احساسی بهم میگه ممکنه به دلیل عجله ( انجام کار در پنج دقیقه ) نتیجه کار خوب از آب در نیاد . :n23: ترجیها بهتره یه کار سر فرصت و با حوصله انجام بشه تا اینکه بخواد سر پنج دقیقه تموم بشه :n40:

اعتراف می کنم امشب اومدم کارها رو انجام بدم و خیلی بیشتر از 5 دقیقه طول کشید :n02::n09:

kasra_khan2003
12-05-2015, 10:00
اعتراف ميكنم كه تا حالا اينجا رو نديده بودم :دي

D3vil_A
12-05-2015, 16:23
اعتراف میکنم که اوایل سال 2008 به یک یوزر دیگه فعالیت میکردم که به علت درگیری با Stream@ تو تاپیک کارت گرافیک ، دسترسیم به انجمن سخت افزار رو بست :دی :n09: بعد یه یوزر دیگه ساختم و با دوستان آشنا شدم و الان با عنوان مدیر انجمن سخت افزار در خدمتتون هستم :n09:

اعتراف میکنم آدمی هستم که میدونم یه کاری اشتباهه ولی باز انجامش میدم و دقیقا به اون نتیجه منفی میرسم ، آخرشم خیلی خوشحالم که کاری که میخواستم رو انجام دادم بدون در نظر گرفتن عواقبش :n33:

Masoud King
20-05-2015, 20:48
من اعتراف میکنم که از مدیریت اینجا خیلی متنفرم و از همشون بدم میاد و به زودی جدا میشم :n15::n21:

اعتراف یکی از اعضای داعش در تکریت : دی

SNOW PATROL
20-05-2015, 21:45
من اعتراف میکنم که از مدیریت اینجا خیلی متنفرم و از همشون بدم میاد و به زودی جدا میشم :n15::n21:

اعتراف یکی از اعضای داعش در تکریت : دی

اعتراف میکنم نزدیک بود پستت رو پاک کنم : دی

Public Enemy
20-05-2015, 21:47
اعتراف می کنم با tapatalk نکات مخفی پست ها خوب معلوم هستن مثل همین نکته پست مسعود :n02:

Masoud King
20-05-2015, 21:54
منم اعتراف میکنم اول قرار بود یه چیز دیگه بنویسم ولی نمی دونم چی شد که این اندیشه در ذهنم حلول کرد :n09:

Ar@m
20-05-2015, 22:45
منم اعتراف میکنم اول قرار بود یه چیز دیگه بنویسم ولی نمی دونم چی شد که این اندیشه در ذهنم حلول کرد :n09:
اعتراف میکنم تصادفا الان اینجا دیدمت انتظار نداشتم هنوز مدیر انحمن بازی باشی بابا پیر شدی استعفا بده بذار حوونا بیان سر کار : دی

Masoud King
20-05-2015, 22:53
اعتراف میکنم تصادفا الان اینجا دیدمت انتظار نداشتم هنوز مدیر انحمن بازی باشی بابا پیر شدی استعفا بده بذار حوونا بیان سر کار : دی
من یه بار بازنشست شدم ولی باز نمی دونم چرا برگشتم .. آها یادم اومد هیچی : دی
بعدشم این جوونا دل به کار نمیدن : دی

lieee
29-05-2015, 01:52
اعتراف میکنم از این زبون نداشتم از این که هیچ وقت روم نشد جواب کسی و بدم از این مظلومیتم که همیشه ادم ها بابتش سوارم شدن خسته ام..اعتراف میکنم از محیط کارم خسته ام

Reza Azimy_RW
31-05-2015, 00:48
اعتراف سختیه واقعا :دی
امروز داشتم میرفتم دیدم یه دونه دختر دست بلند کرد یکمی گفتم ولش کن حسش نیست دنده عقب برم ( یه حسی میگفت ولش کن مکافاته ) بعد دیدم دوباره دست تکون داد که بیا منم گفتم لابد کاری داره منم که حس انساندوستیم اجازه نمیده :دی رفتم دیدم یه دختر خانوم خوشگل خوش اخلاق گفت میری فلان جا گفتم اره سوار شد یکم بعد گفت سیگار داری ؟! منم که دارم همیشه بهش دادم :دی پیش خودم گفتم همینه یه دختر که سیگار هم بکشه خودشه :دی
بعد که سوار شد یکم رفتیم گفت خلافت چیه ؟! گفتم والا غیر از رد شدن از چراغ قرمز خلاف دیگه ای ندارم ( :دی ) تو چی ؟ گفت شیشه ! اصلا بهش نمیخورد :| معلوم بود تازه گرفتارش شده بود :| منم گرفتم قضیه چیه پیش خودم گفتم همین مونده باهاش شیشه بزنم سر پیری و معرکه گیری :دی منم واسه اینکارا بی جنبه :دی
بهش گفتم من تا سر فلان فلکه مسیرمه تا بفهمه روی من حساب نکنه هر جا میخاد پیاده شه اونم تغریبا همونجاها مسیرش بود گذاشتمش رفت :دی

واقعا اگه میتونستم بهش هر کمکی میکردم ولی فعلا یکی باید به خودم کمک کنه :|
ولی خداییش ناراحت شدم دختر به این جوونی و شیشه :n28: " بر باعث و بانیش لعنت "

AMHSIN
01-06-2015, 00:13
اعتراف میکنم بی مهری بعضی از مسولین انجمن برام دور از انتظار بود ...

Masoud King
01-06-2015, 14:11
مسئولین خوبِ شما رو می خوان

Public Enemy
01-06-2015, 14:18
اعتراف می کنم در کودکی از ابگرم کن می ترسیدم ! مخصوصا موقعی که تو برق بود ! کوچیک بودم آبگرم کن تو حموم بود وقتی چراغش روشن بود عمرا می رفتم حموم ! اکثر کابوس های دوران کودکیم هم مربوط به ابگرم کن با چراغ روشن بود !!!

Mehrshad-msv
02-06-2015, 01:41
مسئولین خوبِ شما رو می خوان

این الان اعتراف بود:n02:

اعتراف می کنم گاهی وقتا دنیای مجازی هم دیگه زیادی زندانی و در کنترل عموم قرار گرفته چون در دنیای واقعی هم همیشه مسئولین خیر مارو می خوان!جالبناکه!

Masoud King
02-06-2015, 02:53
اعتراف می کنم در کودکی از ابگرم کن می ترسیدم ! مخصوصا موقعی که تو برق بود ! کوچیک بودم آبگرم کن تو حموم بود وقتی چراغش روشن بود عمرا می رفتم حموم ! اکثر کابوس های دوران کودکیم هم مربوط به ابگرم کن با چراغ روشن بود !!!
آب گرمکن ؟؟ آب گرمکن تو برق؟؟ آبگرمکن چراغ داشت؟؟؟ آب گرمکن تو حموم بود؟؟

darush 00
05-06-2015, 02:57
اعتراف میکنم یا اقرار میکنم دلم لک زده برای درد و دل..

اعتراف میکنم خستم اعتراف میکنم کاش یکی رو دوس داشتم
اعتراف میکنم بی صدا اشک ریختن خیلی سخته!!

اعتراف میکنم دلم میخواست این پست رو نمیدونم برا چی گذاشتم..

M . Sayid
08-06-2015, 20:05
اعتراف می کنم از وقتی سریال Raising Hope رو می بینم ، مدام از Hope عکس می گیرم ! لذا یک پوشه دارم پر از اینجور عکسا :

ziyajan
08-06-2015, 20:20
اعتراف میکنم بهتر از سینما چیزی تو دنیا ندیدم !

mohammad20014
08-06-2015, 20:25
سلام

اعتراف می کنم تو این انجمن خیلی خالی بستم:n22:

ولی باور بکنید یا نه حدود 80 درصدشون شانسکی درست از آب دراومد و یه تشکر خشک و خالی در پی داشت...

Iloveu-ALL
10-06-2015, 10:52
اعتراف میکنم ، زمانی که بچه بودم میدیدم روی خیلی از سی دی ها نوشته بودن "گلچین" و من فکر میکردم این گلچین یک خواننده است و همیشه برام سوال بود ، با اینکه گلچین این قدر معروف و پرطرفداره پس چرا هیچوقت آهنگی ازش نمی شنوم و کسی نمیگه من گلچین رو خیلی دوست دارم و خوب میخونه و ... چند سال گذشت تا اخر سر با فکر کردن!! فهمیدم که نه بابا منظور از گلچین اینه که آهنگ ها گلچین شده (منتخب) هستن.

اعتراف میکنم ، که دنبال آواتار خوب میگشتم چیزی پیدا نکردم و بعد از دیدن @VAHID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که آواتار نداره ، منم آواتارم رو به تقلید برداشتم :n02:

اعتراف میکنم امروز یک اتفاق بد افتاد و بعد اون یک اتفاق بد دیگه در همان راستا افتاد و باعث تشدید این اتفاق شد و تبدیل به یه اتفاق بد بزرگ و نتیجه اینکه قدرت تصمیم گیری رو از من گرفت و نتونستم کاری انجام بدم و جبرانش که اجباری هست به پول و وقت نیازه داره :n03: البته کم کاری تو روز های قبل بی تاثیر نبود ...! ولی با این وجود آن قدر ها هم ناراحت یا پشیمان نیستم ، نمیدونم خوبه یا بد؟

اعتراف میکنم دوست داشتم یه خونه توی شهرمون داشتن که زمین زیاد داشت و زمینش هم خاکی و پر از گیاه ، که بتونم طیور (مرغ و اردک و غاز و مرغ شاخدار و بوقلمون) و ... پرورش بدم :n05::n02:

اعتراف میکنم از وقتی انجمن سرگرمی تاسیس شده "تعداد پست ها"م خیلی دیرتر زیاد میشه.

اعتراف میکنم مطالب یا لینک هایی که میبینم رو به جز نوت پد ، تو وبلاگ (بصورت preview) یا با افزونه Session Manager (برای ذخیره تب ها یا بک آپ گیری) که @Ahmad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تو یکی از تاپیک ها معرفی کردش ، استفاده میکنم

dourtarin
10-06-2015, 11:08
ممنون از Iloveu-ALL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n02:

اعتراف می کنم خیلی اهل اعتراف کردن نیستم:n31:

ولی خب چندتایی رو میگم به قول دوستان باشد که رستگار شویم:n18:

اعتراف می کنم تازه که اومده بودم تو پی سی ورلد...به پروفایل بچه ها سر می زدم..گاهی نوشته هاشون برام جالب بود و گاهی اسم های کاربریشون و حتی آوتارشون....و ناخواسته بحث هاشون رو می خوندم
خیلی از دوستان به حساب اینکه می شناسمشون به پروفایلم سر می زدند..الان یادم می افته خجالت می کشم:n37:

اعتراف می کنم واسه اینه پست یکی از دوستان که تازه ارسال شده بازدید کننده داشته باشه و نسوزه ...بلافاصله بعدش پست نزاشتم...وجدان کاریم زیاده:n31:

Reza Azimy_RW
10-06-2015, 15:15
اعتراف می کنم تازه که اومده بودم تو پی سی ورلد...به پروفایل بچه ها سر می زدم..گاهی نوشته هاشون برام جالب بود و گاهی اسم های کاربریشون و حتی آوتارشون....و ناخواسته بحث هاشون رو می خوندم
خیلی از دوستان به حساب اینکه می شناسمشون به پروفایلم سر می زدند..الان یادم می افته خجالت می کشم:n37:

یعنی چی یعنی بخش "چه کسانی به پروفایل من سر زدند" اینقد مهمه براتون ؟!

اعطراف میکنم من اصلا این قسمتو چک نمیکنم هیچوقت :دی به اینکه اسمم تو پروفایل یکی دیگه ( تو همین قسمت) ثبت شه هم اصلا دقت نمیکنم و هواسم بهش نیست :دی
همینجوری سرمو میندازم زیر هر جایی خاستم میرم :دی :n41:

Rossin
10-06-2015, 18:11
ما که ی بار اعتراف کرده بودیم :n02:

اعتراف میکنم امروز که امتحان ریاضی مهندسی داشتم البته برای بار دوم (:n31:) وقتی که برای بار اول امتحانمو خوب دادم یعنی همه سوالارو جواب داده بودم حس کردم به جدال غول مرحله اخر رفتمو امروز کلا شور و شعف فراوانی دارم الکی مثلا خیلی بلدم :n08:

اعتراف میکنم که این مدت اعتراف زیاد کردم تقریبا هر روز چه توی خونه چه توی جمع دوستام :n02:

اعتراف میکنم از ایجاد تاپیک های جدید میترسم!!( نمیدونم چرا! :( )

hamid_diablo
10-06-2015, 19:50
اعتراف میکنم که علاقم به کایرا نایتلی کم شده ...!
...
..
.