PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر شما از فعالیتتون در این فروم !

Demon King
13-02-2015, 17:51
سلام.

به نظر شما فعالیتتون در این انجمن چطوره؟
در نبود شما چیزی از انجمن کم میشه؟
از عنوانی که در اون هستید راضی هستید؟
خیال رفتن ندارید؟
تشکر، بازدید پروفایل، تعداد پست و ... تا چه حد برای شما اهمیت داره؟

و هرگونه نظر درباره ی فعالیتتون در انجمن.

.......

من فکر میکنم فعالیتم در انجمن خلاف قوانین نیست و کاربری متخلف نیستم. گهگاه فعالیت مفید هم دارم.
در نبود من چیزی از این انجمن کم نمیشه، یقینا همینطوره. چون این فروم اونقدر کاربران پخته و خوبی داره که نبود برخی چیزی احساس نشه.

در رابطه با عنوان هم چرا راضی نباشم. تاریخدان که نیستم ولی کاربر فعال تاریخ.

در مشاوره، آشپزی و تربیت کودک و ... هم حرفه ای ندارم ولی کاربر فعال سبک زندگی.

آنچنان طبع شعری هم ندارم ولی کاربر فعال ادبیات.

خیال رفتن هم که خیر ندارم. زمانی بدترین اتفاقات هم در این فروم برام بیفته بازهم، کاملا از اون نمیرم.

به طور کلی من لایک رو معیاری مهم برای مفید بودن فعالیت میدونم و اگه پستی از من لایک بخوره اون رو نشانه مفید بودن پست میدونم.

دوست دارم تعداد پست هام کم باشه و بازدید پروفایل هم بیشتر به محبوبیت، فعالیت مفید، تعداد فرند و ...

بستگی داره که برای من هیچ کدوم تقریبا فراهم نبود اما همیشه برام بازدید پروفایل مهم بوده.

:n01:

djbehnam73
13-02-2015, 18:00
والا من که از فعالیتم راضی هستم :n02:

Ezel
13-02-2015, 19:08
به نظر شما فعالیتتون در این انجمن چطوره؟

در نبود شما چیزی از انجمن کم میشه؟

از عنوانی که در اون هستید راضی هستید؟

خیال رفتن ندارید؟

تشکر، بازدید پروفایل، تعداد پست و ... تا چه حد برای شما اهمیت داره؟

و هرگونه نظر درباره ی فعالیتتون در انجمن.

مدتی هست که فعالیت من به شدت و کیفیت سابق نیست ، چون بخشی از زمانی که در انجمن میگذرونم مربوط به مسئولیتی که دارم هم میشه و نمیتونم مثل قدیم فعالیت کنم خصوصا در ورزش ، مشکلات جسمانی هم باعث میشه نتونم مثل قدیم پای کامپیوتر باشم .

خیر ، در نبود من تنها یک عضو تیم مدیریت کم میشه و لا غیر ؛ و اونقدر نیرو وجود داره که حضور شخص من یا عدم حضورم به چشم نیاد .

خب این عنوان تقریبا میشه گفت بالاترین سطح دسترسی مدیریتی ( غیر از ادمین ) در انجمن ، و بالطبع داشتن این سطح از دسترسی از لحاظ فعالیت و مرور انجمن ها و اتفاقاتشون بسیار خوبه .

ولی خب داشتن چنین عنوانهایی باعث زاویه گرفتن شما از دوستانتون و کاربرایی میشه که نزدیکی زیادی داشتین با هم ؛ و حتی زاویه دار شدن با برخی اعضای تیم مدیریت حتی در بالاترین سطح که زمانی ارتباط خوبی باهاشون داشتین و این نکته ی منفی خیلی بزرگیه که آزار دهنده بوده و هست برای من همیشه

چندین باری خیال رفتن داشتیم که با مساعدت دوستان و محبتشون به تاخیر افتاده همیشه ؛ اما خب انشاالله که 94 سال ما باشه دیگه و یک حس
غریبی به ما میگه که 94 دیگه سال ماست و نوبتی هم باشه نوبت ما :n33:

و اینکه ما به نوعی فسیل و از کار افتاده به حساب میایم در این رده ها دیگه :دی ؛ و اینکه خیلی وقته اون دیالوگ آژانس شیشه ای جلوی چشمهای من رژه میره که :

" دهه ات گذشته مربی " ... :|

راستش تشکر ها برام جذابه ، البته تعدادشون نه ؛ بلکه کاربرانی که تشکر میکنند

از طریق تشکر ها میشه متوجه شد کدوم کاربرها خط فکری نزدیک تری به شما دارند

بازدید پروفایلهام رو هم چک میکنم همیشه

زیاد هم در قید و بند تعداد پست نبودم ، البته زمانی که قرار بود من ناظر بشم 127 پست شمرده شده داشتم ( چند صد پست در انجمن اخبار ورزشی داشتم که به دلیل خاموش بودن شمارش در اونجا ، بحساب نمیومد ) و بناچار برای اینکه در اون برهه از زمان پستهام بیشتر بشه مدتی در انجمن اخبار آی تی فعالیت کردم و البته خیلی هم لذت میبردم از فعالیت در اون انجمن .