PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31

namgo
23-06-2015, 14:17
درود
با پرینتر رهای رنگی جوهر افشان به دردسر می افتید و در حالی که با لیزر رنگی عکس خانوادگی نمیتونید چاپ کنید ، سه کاره هم نیست
دیگه نظر با شماست
پیشنهاد بنده سه کاره لیزر اچ پی سیاه و سفید هستش

کارهای رنگی تون را ببرید بیرون چاپ کنید
( اچ پی 1025 هم رنگی لیز هست که با اونا عکس خوب در نمیاد )
هزینه شارژ و نگهداریش هم گران تمام میشه

ممنون کدام مدل هست 3 کاره لیزر سیاه سفید از مدلها بالا hp

namgo
23-06-2015, 23:42
دوستان این دو تا پرینتر کارتریجشون یکی هست یا فرق داره
HP LaserJet Pro MFP M127fn Multifunction Laser Printer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HP LaserJet Pro MFP M125nw Laser Printer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میخواهم مدل دومی رو بگیرم ایا خوبه

TousanRayan
24-06-2015, 08:06
ممنون کدام مدل هست 3 کاره لیزر سیاه سفید از مدلها بالا hp

درود
این صفحات را مطاالعه کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مدلهای موجود 3 کاره بازار 1132 و 1214 اچ پی هستند
شخصا از شون راضی نیستم ( چاره چیه تمام مدلهای جدید کارتریج های ضعیف از قبیل 85A دارند

برند های ریکو جدیدا وارد بازار شده - نمیدونم حالا چقدر مناسب هستند - ولی فتوکپی هاشون محشر بود

TousanRayan
24-06-2015, 08:13
HP LaserJet Pro MFP M127fn Multifunction Laser Printer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HP LaserJet Pro MFP M125nw Laser Printer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

'گمان میکنم کارتریج هاشون 83A باشه
بله مدل های موجود بازار خوبه شارژ با تونر خوب انجام بدید و قطعات از قبیل درام و مگنت را زود به زود عوض کنید دستگاه خوبی میتونه باشه

ahivid
30-06-2015, 19:14
سلام :n16:
یک پرینتر مدل کنن LBP6000داشتم . تونر تموم شد و منم شارژش کردم ولی الان کمرنگ چاپ میکنه . چه باید کرد؟
:n30:

مگنت باید بخرم؟حدود چنده؟
درام که مشکلی نداره؟

sadeghbb
30-06-2015, 21:46
دوستان پرینتر اپسون پی 50 بهتره یا ال 800 ؟؟؟
البته قصد نداریم برا ال800 جوهر اصلی تهیه کنم و جوهر مد نظر مارک ووکس هست ...
///
الان پی50 دارم یخورده سنش داره میره بالا قصد تعویض داشتم ...

hamed473
02-07-2015, 07:36
سلام.نمیدونم جای درستی سوالم می پرسم یانه ی یک اموزش از نحوه share کردن پرینتر بین ویندوز xpوویندوز7 میخاستم.

ronin63
03-07-2015, 11:48
سلام

من پرینتر رنگی جوهر افشان hp deskjet 1510 دارم کارتریج رنگیش تموم شد و من طبق اموزش هایی که توی سایت های مختلف دیدم با سرنگ شارژ کردم اما مشکل اینجاست که رنگ زرد اصلا توی پرینت ها نمیاد و حتی توی تست .. نمیدونم کجای کارم اشتباه بوده .. از زمانی که پرینتر خطای تمام شدن کارتریج داد تا زمانی که شارژش کردم یه 12 ساعتی فاصله افتاد .. ممنون میشم راهنمایی کنید

بهنازی
03-07-2015, 12:06
با سلام بالاخره درست شد میتونم پرینت از طریق وایرلس بگیریم با 2020w
ولی یه سوال بعد از روشن کرد پرینتر رو کامپیوتر میگه در حالت خوابه باید دکمه wps رو بزنم تا تا ready بشه نمیشه اینو از روی کامپیوتر ready کرد؟
با همون یه بار روشن کردن بشه پرینت هم گرفت؟

h_khozooei
04-07-2015, 16:50

دستگاه های خوبیه

h_khozooei
04-07-2015, 16:51
سلام :n16:
یک پرینتر مدل کنن LBP6000داشتم . تونر تموم شد و منم شارژش کردم ولی الان کمرنگ چاپ میکنه . چه باید کرد؟
:n30:

مگنت باید بخرم؟حدود چنده؟
درام که مشکلی نداره؟

می تونه تونرت باشه می تونه بد شارژ کرده باشی.
تونر چه مارکی رو مصرف می کنی؟

h_khozooei
04-07-2015, 16:54
سلام.نمیدونم جای درستی سوالم می پرسم یانه ی یک اموزش از نحوه share کردن پرینتر بین ویندوز xpوویندوز7 میخاستم.

این مبحث طولانی داره
ولی ابتدا پرینتر رو تو قسمت پراپرتیز در ویندوز share کن
بعد اگر کامپیوترت تو شبکه باشه پرینترت هم تو شبکه دیده می شه.

TousanRayan
05-07-2015, 00:04
سلام

من پرینتر رنگی جوهر افشان hp deskjet 1510 دارم کارتریج رنگیش تموم شد و من طبق اموزش هایی که توی سایت های مختلف دیدم با سرنگ شارژ کردم اما مشکل اینجاست که رنگ زرد اصلا توی پرینت ها نمیاد و حتی توی تست .. نمیدونم کجای کارم اشتباه بوده .. از زمانی که پرینتر خطای تمام شدن کارتریج داد تا زمانی که شارژش کردم یه 12 ساعتی فاصله افتاد .. ممنون میشم راهنمایی کنید
درود
مباحث پرینتر های جوهر افشان اینجا نیست (ولی مدیر سخت نمیگیره ، ماهم جواب میدیم )
کارتریج روی روی یک دستمال کاغذی بکش ببین جوهر زرد به اندازه جوهر های دیگه اغشته میشه یا نه
اگه نه که باید کمی کارتریج را تحریک کنی که حبابهای هوا از داخل نازل هد بیرون بیاد
بهترین کار هوا گیری با کیت شارژه - ولی اگه در دست رس نداشتید از همون دستمال کاغذی با طور 8 لا تا کنید و به مدت ده ثانیه روی هد بزارید که مثل یک فیتیله جوهر را به بیرون بکشه و رنگها یکدست بشه ، مرحلا اول را تکرار کنید اگر اوکی بود داخل دستگاه بزارید اگر نبود مرحله دوم را تکرار کنید
جواب درست شده یا نشدنش را دوباره مطرح کنید

ronin63
05-07-2015, 21:04
درود
مباحث پرینتر های جوهر افشان اینجا نیست (ولی مدیر سخت نمیگیره ، ماهم جواب میدیم )
کارتریج روی روی یک دستمال کاغذی بکش ببین جوهر زرد به اندازه جوهر های دیگه اغشته میشه یا نه
اگه نه که باید کمی کارتریج را تحریک کنی که حبابهای هوا از داخل نازل هد بیرون بیاد
بهترین کار هوا گیری با کیت شارژه - ولی اگه در دست رس نداشتید از همون دستمال کاغذی با طور 8 لا تا کنید و به مدت ده ثانیه روی هد بزارید که مثل یک فیتیله جوهر را به بیرون بکشه و رنگها یکدست بشه ، مرحلا اول را تکرار کنید اگر اوکی بود داخل دستگاه بزارید اگر نبود مرحله دوم را تکرار کنید
جواب درست شده یا نشدنش را دوباره مطرح کنید

سلام

ممنون از راهنمایی شما .
این کار رو کردم .. اما فقط 1 یا 2 دو عکس اول خوبه بعد دوباره رنگ زرد غیب میشه و همه عکسا متمایل به آبی میشن
یعنی بندازمش دور ؟ :n04:

galaxy w
06-07-2015, 16:36
سلام

من یک پرینتر hp m1212nf دارم

مشکل من اینه که موقع پرینت یا کپی یه قسمت خاصی از برگه پرینت گرفته نمی شه

یعنی اینگار جوهر به اون قسمت نمی رسه

خودم هم نگاه کردم

اونجایی که کاغذ میاد بیرون یه پلاستیک هایی هست که می چرخه یه قسمتش (همون قسمت که پرینت گرفته نمی شه) نمی چرخه و ثابته

لطفا راهنمایی کنید

بهنازی
08-07-2015, 10:37
با سلام دوباره پرینر 2020w بعد از روشن کردن چیکار باید بکنم از طریق وایرلس پرینت بگیرم و به حالت ready بره اصلا نمیتونم از طریق وایرلس پرینت بگیرم

aryna
11-07-2015, 12:22
سلام دوستان
من یک اچ پی 1020 دارم نمیدانم این اواخر چه شده دیر چاپ میکن

فکر میکنم اون حافظه یا کش موقتی که داره پر شده چطوری انرا تخلیه کنم
چون یعضی وقتخا هیچ چیزی برای چاپ در کار نیست اما می بینم چراغ نارنجی رنگ مشغول میزنه که چیزی در حافظه داره میخاد چاپ کنه(در حالی که دستوری برای چاپ ندادم) از قبل

h_khozooei
11-07-2015, 12:37
سلام

من یک پرینتر hp m1212nf دارم

مشکل من اینه که موقع پرینت یا کپی یه قسمت خاصی از برگه پرینت گرفته نمی شه

یعنی اینگار جوهر به اون قسمت نمی رسه

خودم هم نگاه کردم

اونجایی که کاغذ میاد بیرون یه پلاستیک هایی هست که می چرخه یه قسمتش (همون قسمت که پرینت گرفته نمی شه) نمی چرخه و ثابته

لطفا راهنمایی کنید

فیلم فیوزینگ دستگاهت پاره شه. باید عوض کنی. به نظر من یه فیلم اصل بگیر و یا فیلم فیوزینگ کرونا بگیر. اگر می تونی اصل بخر اگر نه کرونا بگیر خیلی خوب جواب می ده.

h_khozooei
11-07-2015, 12:39
سلام دوستان
من یک اچ پی 1020 دارم نمیدانم این اواخر چه شده دیر چاپ میکن

فکر میکنم اون حافظه یا کش موقتی که داره پر شده چطوری انرا تخلیه کنم
چون یعضی وقتخا هیچ چیزی برای چاپ در کار نیست اما می بینم چراغ نارنجی رنگ مشغول میزنه که چیزی در حافظه داره میخاد چاپ کنه(در حالی که دستوری برای چاپ ندادم) از قبل

دیر پرینت گرفتن ربطی به دستگاه چاپگر نداره. به یه دستگاه با ویندوز سالم نصب کن ببین اونجا هم همین مشکل رو داره.
99% موارد مشکل کامپیوتر هست.

aryna
11-07-2015, 16:40
^
مرسی جواب دادی
اما دوستان من گفتم چطوری میتونم حافظه (یا همون حافظه موقت )یا هر چیزی دیگه ایی که میخایین بگویید را پاک کنم

ashkanshahroozy
12-07-2015, 05:57
سلام دوستان
من تا امروز همیشه پرینترام جوهر افشان بودن که بعد از تموم شدن جوهر همیشه مصیبتها داشتن ،اگر قصد خرید کارتریج تازه رو میداشتم قیمت بالایی داشت و عملیات شارژ هم همیشه موفق نبود و ممکن بود کارتریج رو از بین ببره، برای نمونه همین الان CANON PIXMA280 دارم که هربار جوهرم تموم شده مجبور شدم حدود 80 تومن فقط برای کارتریج سیاهم خرج کنم ، تغریبا اندازه هزینه خود دستگاه . مدتیه که به فکر خرید پرینتر لیزری افتادم یکی از مدلای اچ پی نظرمو جلب کرده ، میخواستم بپرسم عملیات شارژ این نوع پرینترها چطوریه ؟ آیا مثل کارتریج هست که نیاز به هزینه زیادی داشته باشه یا میتونم خودم هم شارژ کنم دستگاه رو ؟ اطلاعات زیادی درباره جوهر ، تونر و ... این نوع پرینترها ندارم ، میخواستم بپرسم حتی اگر برفرض منبع رنگ دستگاه تمام بشه و شارژ موفق نباشه ، هزینه خرید منبع رنگ جدید در چه حدودیه ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

mahdi_shr
15-07-2015, 07:21
با سلام خدمت دوستان
من یکدستگاه 4521f دارم که متاسفانه سی دی درایورش رو گم کردم و هر درایوری که از نت میگیرم فقط پرینتر رو راه میندازه و اسکنرش و بقیه اش کار نمیکنه.
ضمنا قبلا از بالا چندین کاغذ میذاشتم . کلید scan to رو ک میزدم تمامی برگه یکی یکی اسکن میشدن و به کامپیوتر انتقال پیدا میکردن ولی الان که اون کلید رو میزنم روی دستگاه یکسری فونت بهم ریخته رو پنل میاد و هیچی هم اسکن نمیشه:n13:
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

h_khozooei
15-07-2015, 17:48
^
مرسی جواب دادی
اما دوستان من گفتم چطوری میتونم حافظه (یا همون حافظه موقت )یا هر چیزی دیگه ایی که میخایین بگویید را پاک کنم

دستگاه که خاموش روشن بکنی حافظه موقتش پاک می شه

mahdi_shr
17-07-2015, 12:19
لطفا جواب بدید کارم گیره:n41:

s12318
21-07-2015, 00:33
سلام.من یه پرینتر سه کاره sharp AR-203E دارم که با اتمام تونر خطای f-2 داد(نشان دهنده ی اتمام تونر) حالا با شارژ کارتریج هنوز این خطا رفع نشده.ضمنا این مدل فاقد صفحه کلید برای کد دهی هستش.به نظرتون باید چیکار کنم؟تعویض چیپست یا ریست کردن آی سی یا ریست نرم افزاری دستگاه یا ....ممنون میشم راهنماییم کنید.

h_khozooei
25-07-2015, 12:51
اگر شارژ کردی و کار نمی کنه باید چیپش هم عوض کنی.

honeykh
26-07-2015, 14:59
سلام دوستان
من یه سوال دارم که ممکنه کمی مسخره باشه ولی په تفاوتی هست بین نصب یک پرینتر وفتی که خود سی دی به صورت auto run نصب میشه و حالتی که خودمون از device and printer نصب میکنیم و گزینه have disk رو میزنیم؟

farhad10
29-07-2015, 10:12
سلام

دوستان من یه پرینتر 3200 سامسونگ دارم که خیلی پرینت ها رو عالی میگیره اما کپی ها رو پررنگ میگیره! جایی هم برای تنظیم رنگش ندیدم
چطور میتونم رنگش رو کن کنم ؟

ممنونم

mohandestara
30-07-2015, 11:12
سلام
من یه پرینتر hp laserjet 2055dn دارم تحت شبکه نصبش کردم
مشکلش اینه که هر وقت میزنم رو پرینت چراغش قرمز میشه و باید دکمه ok روی پرینتر رو بزنم تا پرینت بگیره
در غیر این صورت نمیگیره
لطفا راهنماییم کنید
ممنون

hapalii
31-07-2015, 11:38
سلام
من یه پرینتر جوهر افشان canon IP7240 دارم در پرینتر های رنگی که چند رنگ هست و رنگ مشکی هم یکی از انهاست بعد از پرینت اگر روی رنگ مشکی دست بکشی پخش میشه و پرینت رو کثیف می کنه در صورتی که وقتی رو همان کاغذ و همان چاپ رو قسمت زرد رنگ یا هر رنگ دیگه ای دست می زنی کاملا خشک شده و پخش نمیشه راهی داره این مشکل رو حل کرد . پرینتر من 5 رنگ 2 تا تانک مشکی داره یک زرد یک ابی و یک قرمز

user_69
02-08-2015, 14:51
با سلام خدمت انجمنیهای عزیز
یه سوال دارم راجع به کپی رنگی 2300 شارپ؟؟
وقتی دکمه کپی رو میزنم برگه از کاست تغذیه رد میشه دقیقا پشت فیوزینگ(ابتدای تفلون و پرس) گیر میکنه ایا باید تعویض بشن؟ کدومشون؟ درضمن هر دوتا رو تمیز کردم ولی بازم رد نشد

farazfar
02-08-2015, 17:24
دوستان الان بهترین مارک جوهر برای پرینترهای اپسون چه مارکیه؟

Sent from my K016 using Tapatalk

h_khozooei
02-08-2015, 18:20
سلام دوستان
من یه سوال دارم که ممکنه کمی مسخره باشه ولی په تفاوتی هست بین نصب یک پرینتر وفتی که خود سی دی به صورت auto run نصب میشه و حالتی که خودمون از device and printer نصب میکنیم و گزینه have disk رو میزنیم؟

تو حالت اول معمولا یه سری نرم افزار هم نصب می شه. ولی تو حالت دوم معمولا فقط درایور نصب می شه.

h_khozooei
02-08-2015, 18:25
سلام
من یه پرینتر hp laserjet 2055dn دارم تحت شبکه نصبش کردم
مشکلش اینه که هر وقت میزنم رو پرینت چراغش قرمز میشه و باید دکمه ok روی پرینتر رو بزنم تا پرینت بگیره
در غیر این صورت نمیگیره
لطفا راهنماییم کنید
ممنون

سایز کاغذ روی سینی دستگاه با سایز کاغذ تو ویندوز یا اون برنامه ای که باهاش کار می کنی. یکی نیست.

- - - Updated - - -

سلام

دوستان من یه پرینتر 3200 سامسونگ دارم که خیلی پرینت ها رو عالی میگیره اما کپی ها رو پررنگ میگیره! جایی هم برای تنظیم رنگش ندیدم
چطور میتونم رنگش رو کن کنم ؟

ممنونم
من زیاد سامسونگ کار نکردم ولی فکر می کنم یه گزینه eco باید داشته باشه. اون که فعال کنی کم رنگ تر می زنه.

- - - Updated - - -

دوستان الان بهترین مارک جوهر برای پرینترهای اپسون چه مارکیه؟

Sent from my K016 using Tapatalk

اصلا اگر مجبور نیستی جوهرافشان نخر.

- - - Updated - - -

با سلام خدمت انجمنیهای عزیز
یه سوال دارم راجع به کپی رنگی 2300 شارپ؟؟
وقتی دکمه کپی رو میزنم برگه از کاست تغذیه رد میشه دقیقا پشت فیوزینگ(ابتدای تفلون و پرس) گیر میکنه ایا باید تعویض بشن؟ کدومشون؟ درضمن هر دوتا رو تمیز کردم ولی بازم رد نشد

کاغذ پشت هیتر گیر که می کنه به حالت جمع شده است (چروک) یا نه خیلی معمولی اومده و اونجا مکس کرده؟

user_69
02-08-2015, 22:46
آره کاغذ پشت هیتر جمع میشه

jalaldavood
04-08-2015, 14:19
با سلام به همه دوستان یه پرینتر اپسون ار 290 گرفتم الان که نازل چک میزنم قسمت مشکی تو خطوط عمودی حالت خمیدگی و نافرمی دارن می خواستم ببینم مشکل ازچیه ممنون میشم جوابمو سریع بدین

dady123
05-08-2015, 12:42
سلام
من پرینتر لیزری سامسونگ مدل CLP-320 nhvl
موقع پرینت چندتا خط رنگی تو تصویر ایجاد میکنه نمیدونم مشکل داره یا کلا همه پرینترهای رنگی اینجوری هستن

mohsen.haftom
06-08-2015, 04:10
سلام خسته نباشید دوستان من پرینترم rx610 هست الان که میخوام پرینت رنگی بگیرم از تصاویر یه خط افقی مشکی در فاصله تقریبا 3 سانت تا اخر صفحه توی پرینت نشون داده میشه . میشه منو راهنمایی کنید که چیکار کنم؟؟ مشکل از چی هست؟؟ هد کلین و اینا هم زدم ولی درست نشد

mmdjoon
07-08-2015, 23:56
درود
مدل دستگاه دارای مخزن چهار رنگ فابریک شرکت ایپسون مدل L110 میباشد.دیروز بعد از حدود یکماه خواستم پرینت سیاه وسفید بگیرم که متوجه شدم کاغذ سفید میده بیرون.بعد گزینه nozzle check رو زدم دیدم سه تا از رنگها هیچ مشکلی ندارن و رنگ سیاه اصلا چاپ نشده.فکر کنم مشکل از نوع جوهرش بوده که مرغوب نبوده.چند باری هم هد کلین رو امتحان کردم ولی کارساز نبود.اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم.اگه مشکل با محلول هد پاکن برطرف میشه لطفا راهنمایی کنین چطور استفاده کنم.دستگاه از نوع مخزنداره.باسپاس.منتظر راهنماییتونم.:n35::n35::n35:

eeelahee
08-08-2015, 11:25
در شبکه workgroup ارورر پرینتر
0x00000709

eeelahee
08-08-2015, 11:47
:n34::n34::n34::n34::n34::n34::n28::n28::n28:
چرا این سایت اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آدم وقتی سرچ میکنه ارورر پرینتر 0x00000709 باید سریع بیاره نه اینکه 500 تا صفحه باشه
حالا اگه کسی بلده سریع بگد

akharinjoz
09-08-2015, 17:25
با سلام
1. وقتی میگویند چاپ چهار رنگ، یعنی فقط چهار رنگ در چاپ خواهیم داشت(چون گفتن اگه چهار رنگ چاپ کنید ارزون در میاد)؟ یا ترکیب این چهار رنگ که رنگ های دیگه را می سازد هم هست؟ چون گفتن یه کتاب چهار رنگ گاج رو بگیرید متوجه میشید.
2. اگر فقط این چهار رنگ را خواهیم داشت آیا طیف های مختلف از یک رنگ را هم خواهیم داشت؟ کمرنگ و پررنگی یک رنگ مدنظرم است.
ممنون از وقتی که قرار میدید.

ehsan6239
10-08-2015, 17:32
سلام دوستان من یک عدد پرینتر سامسونگ clp 315 دارم. چهار تا رنگ اصلی مثل ابی قرمز زرد و مشکی رو چاپ میکنه ولی رنگهای ترکیبی رو یا اصلا چاپ نمیکنه یا خیلی کمرنگ چاپش میکنه مثل رنگ صورتی قهوه ای یا ابی اسمانی و...

گاهی اوقات به صورت اتفاقی رنگ مشکی هم کم رنگ چاپ میشه و لی سه رنگ قرمز زرد ابی به صورت تک پرینت کامل چاپ میشه

میخواستم بدونم مشکل از چیست ؟

با تشکر

rar
11-08-2015, 01:43
سلام
من یه پرینتر Epson t50 دارم

از کجا میتونم بفهمم که این پرینتر کلا چنتا برگه پرینت کرده ؟

- - - Updated - - -

سلام
من یه پرینتر Epson t50 دارم

از کجا میتونم بفهمم که این پرینتر کلا چنتا برگه پرینت کرده ؟

ehsan6239
13-08-2015, 10:06
سلام دوستان من یک عدد پرینتر سامسونگ clp 315 دارم. چهار تا رنگ اصلی مثل ابی قرمز زرد و مشکی رو چاپ میکنه ولی رنگهای ترکیبی رو یا اصلا چاپ نمیکنه یا خیلی کمرنگ چاپش میکنه مثل رنگ صورتی قهوه ای یا ابی اسمانی و...

گاهی اوقات به صورت اتفاقی رنگ مشکی هم کم رنگ چاپ میشه و لی سه رنگ قرمز زرد ابی به صورت تک پرینت کامل چاپ میشه

با تشکر
Up
ممنون میشم دوستان پاسخ بدهند

- - - Updated - - -

با تشکر
Up
ممنون میشم دوستان پاسخ بدهند

h_khozooei
16-08-2015, 19:49

پرسیدم چروک می شه یا اونجا بدون چروک هست.

h_khozooei
16-08-2015, 19:56
:n34::n34::n34::n34::n34::n34::n28::n28::n28:
چرا این سایت اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آدم وقتی سرچ میکنه ارورر پرینتر 0x00000709 باید سریع بیاره نه اینکه 500 تا صفحه باشه
حالا اگه کسی بلده سریع بگد

احتمالا این پیغام برای یک دستگاه پیش اومده نه برای تمام دستگاه ها
اگر تصحیح ریجستری بلدی انجام بده و اگر نه بی خیال شو:
می ری تو ریجستری دستگاهت:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows

در قسمت راست اسم پرینتر رو پیدا می کنی
بر روی value کلید می کنی و اسم پرینتی که تعریف کردی رو قرار می دی.

مهربان64
21-08-2015, 12:00
سلام وقتتون بخیر
من یه پرینتر اپسون 1410 دارم
پیغام
SERVICE REQUIRED میده
هیچ چراغی هم روشن نمیشه
چیکار باید بکنم ؟؟؟

مهربان64
21-08-2015, 12:23
سلام وقتتون بخیر
من یه پرینتر اپسون 1410 دارم
پیغام
SERVICE REQUIRED میده
هیچ چراغی هم روشن نمیشه
چیکار باید بکنم ؟؟؟

user_69
23-08-2015, 17:35
پرسیدم چروک می شه یا اونجا بدون چروک هست.

گفتم دیگه جمع میشه یعنی همون چروک میشه یعنی باید تفلون عوض شه؟

hosseinf722
23-08-2015, 18:07
سلام
پرینتر HP LaserJet p1102 دارم
جدیدا کارتریجشو شارژ کردم
ولی کمرنگ پرینت میگیره

جایی هست که به صورت نرم افزاری بهش بگم پررنگ تر بشه؟

nima297
30-08-2015, 19:46
سلام من یه کپی توشیبا استدیو 350 دارم العان که ویندوز کامپیوتر و 7 کردم نمیتونم پیرینترو نصب کنم
نصب میشه ولی تو اتوکد پیرینت نمیگیره
من 4 تا سیستم و با هاب شبکه کردم
تست پیرینت و میگیره ولی پیرینت نمیزنه

Hessam 2
05-09-2015, 14:48
سلام - پرینترم MF4890dw هست. تقریباً 3 ماه میشه خریدم.
از 1 ماه پیش پیغام Toner is nearly out میده. الان که بعد از یک هفته پرینت گرفتم، کمرنگ شده! من استفاده ی زیادی ندارم و شاید تا به حال، 500 برگ هم پرینت نگرفتم.
چکار باید کرد؟

aminkhan2014
06-09-2015, 07:54
دوستان پرینتر لیزری تک کاره کانن 6030 برای خرید بهتر هست یا HP 1102w؟؟؟
فرق خاصی با هم دارند؟

MasoudBJ
08-09-2015, 05:35
سلام
یک پرینتر سه کاره سامسونگ scx-3200 دارم که تا حالا چند بار شارژ شده و یک بار هم کارتریجش عوض شده
مشکلی که الان پیش اومده اینه که:
عکسها فوق العاده سیاه چاپ میکنه، نوشته رو خوب چاب میکنه ولی عکس رو سیاه چاپ میکنه
میشه راهنمایی کنید ممنون

Dr.PC
09-09-2015, 20:20
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
من یه پرینتر چندکاره اچ پی 225dn خریذم و یه مشکل دارم زمانی که میخوام فتو بزنم وقتی کاغذ بالا باش بجای یه برگ فتو زدن چند تا واسه خودش فتو میزنه
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

sib719
10-09-2015, 18:40
سلام
من یه پرینتر t50 دارم چند روزی باش کار نکردم بعد امروز باهاش نازل گرفتم رنگ مشکی و آبی تیره رو نمیشناخت
بعدش هد کلین کردم و هواگیری و اینا ..کارتریج و که جا انداختم همش دکمه قطره قرمز میشه و چراغ سبز هم چشمک زنه و الانم هیچ رنگی رو نمیشناسه و روی یکی از رنگها هم توی قسمت تنظیمات علامت ضربدر هست.این کارتریج و توی یه پرینتر دیگه هم گذاشتم بازم همین مشکلات رو داره
از یه کارتریج دیگه برای این پرینتر استفاده کردم توی نازل چک بازم رنگ آبی تیره و مشکی رو نمیزنه اما بقیه رنگها درسته(این کارتریج توی پرینتر خودش تمام رنگها رو درست میزنه) میشه لطفا منو راهنمایی کنید و بفرمایید مشکل چیه؟
سپاسگزارم

jalaldavood
12-09-2015, 15:19
سلام.خواهشا یکی جواب منو بده پرینترم وقتی روشن میکنم این ارورو میدهhp b109a-m
the printer head installed is either damaged or not intended for this printer

h_khozooei
12-09-2015, 16:22
سلام
پرینتر HP LaserJet p1102 دارم
جدیدا کارتریجشو شارژ کردم
ولی کمرنگ پرینت میگیره

جایی هست که به صورت نرم افزاری بهش بگم پررنگ تر بشه؟

خیر اون مشکل فقط با تعویض قطعات و تونر با تونر کرونا می شه.

h_khozooei
12-09-2015, 16:24

به نظر من هیتر رو یه مقدار تمیز کن و ببین تکه کاغذی اونجا ها گیر نکرده باشه. البته اگر اصلا تو هیتر کاغذ نمی آد.

jalaldavood
14-09-2015, 09:17
کسی نیست اینجا جواب بده

aminkhan2014
15-09-2015, 07:52
دوستان پرینتر لیزری تک کاره کانن 6030 برای خرید بهتر هست یا HP 1102w؟؟؟
فرق خاصی با هم دارند؟

یعنی یک نفر هم اطلاع نداشت!!!!

aminkhan2014
15-09-2015, 13:15
دوستان هزینه شارژ و کارتریج کدام یک از پرینترها بیشتره؟
خرید کدامیک بصرفتره؟
HP 1102 w؟
یا
canon LB6030W؟

cancer140
19-09-2015, 11:50
سلام پیرینتر من هم از همین مدل هستش، هیچوقت برگه A5 داخلش نمیزارم وقتی می خوام برگه A5 کپی بگیرم فقط یکی میزارم و کپی می کنم و بعدش چراغ قرمز رنگ پیرینتر روشن می شه که در این صورت باید یکبار ریست کنم تا دوباره بتونم کار کنم.میشه کمک کنید باید چیکار کنم تا این مشکل پیش نیاد ؟

cancer140
19-09-2015, 11:51
سلام پیرینتر من مدل canon MF4010 هستش، هیچوقت برگه A5 داخلش نمیزارم وقتی می خوام برگه A5 کپی بگیرم فقط یکی میزارم و کپی می کنم و بعدش چراغ قرمز رنگ پیرینتر روشن می شه که در این صورت باید یکبار ریست کنم تا دوباره بتونم کار کنم.میشه کمک کنید باید چیکار کنم تا این مشکل پیش نیاد ؟

پروین زرگران
22-09-2015, 12:13
خرید کدامیک بصرفتره؟
HP 1102 w؟
یا
canon LB6030W؟

به نظرم hp بهتر از canon هست . هم لوازمش و هم خدماتش

mori_bsb
23-09-2015, 09:15
هیچ فرقی نمیکنه

Dr.alirz
26-09-2015, 19:42
من یه پرینتر CONON I 6020 لیزری دارم
وقتی پرینت میکردم یه ور صفحه مشکی میشد
یکی گف پودره سوخته تو مخزن هست و اینا
منم در اوردم و همه پودرارو خالی کردم (( البته اشتباه کردم گویا چون الان که پرینت میکنم خیلی کمرنگه
سوالم اینه
1- مشکل از کجا بوده ؟
2- الان چی شده برای پرینتر
3- من نمیدونستم ولی ظاهرا تونر خطرداره باتوجه به اینکه من نه ماسک داشتم نه دستکش ولی تو هوای ازاد ( حیات) جوهرو تغلیه کردم مشکلی داره ؟
- - - Updated - - -

منم در اوردم و همه پودرارو خالی کردم (( البته اشتباه کردم گویا چون الان که پرینت میکنم خیلی کمرنگه
سوالم اینه
1- مشکل از کجا بوده ؟
3- من نمیدونستم ولی ظاهرا تونر خطرداره باتوجه به اینکه من نه ماسک داشتم نه دستکش ولی تو هوای ازاد ( حیات) جوهرو تغلیه کردم مشکلی داره ؟
n3m
28-09-2015, 13:33
سوالم اینه
1- مشکل از کجا بوده ؟
- - - Updated - - -

سوالم اینه
1- مشکل از کجا بوده ؟
تشکر اگه تونر زائد رو خالی کردین و درست شده که مشکل همون بوده دیگه.کمرنگی هم می تونه از درام باشه .3- موردی نداره.کلا تو فضایی که ممکنه نور زیاد به درام برسه اینکارو نکنین.

- - - Updated - - -

سوالم اینه
1- مشکل از کجا بوده ؟
- - - Updated - - -

سوالم اینه
1- مشکل از کجا بوده ؟
تشکر اگه تونر زائد رو خالی کردین و درست شده که مشکل همون بوده دیگه.کمرنگی هم می تونه از درام باشه .3- موردی نداره.کلا تو فضایی که ممکنه نور زیاد به درام برسه اینکارو نکنین.

mahdihell
07-10-2015, 11:13
سلام.من چابگر canon mx700 موقع چاپ با رنگ مشکی مشکل دارم....هر کاری می کنم درست نمیشه..ممنون میشم راهنمایی کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hesamtavakoli
10-10-2015, 13:16
سلام به همه دوستان
من پرينتر epson p50 دارم
چند سوال دارم كه ممنون ميشم سريع جواب بديد
نازل چك و هد كلين تعداد خاصي دارن؟
الان پرينتر من رنگ آبي رو خوب نميگيره و خط ميندازه
ميخوام ببينم تا چندبار ميشه هدكلين و نازل گرفت تا درست بشه و براي دستگاه ضرري نداشته باشه
بعد زمان خاصي بايد باشه بين هدكلين و نازل؟
ممنون ميشم سريع جواب بديد چون كار زياد دارم باهاش

hesamtavakoli
10-10-2015, 13:25
سلام به همه دوستان
من پرينتر epson p50 دارم
الان پرينتر من رنگ آبي رو خوب نميگيره و خط ميندازه.در حال حاضر به جاي آبي توي پرينت صورتي ميگيره
اين دليلش چي ميتونه باشه؟

shaberovshan
12-10-2015, 23:58
با سلام و خسته نباشید،من پرینتر سامسونگ مدل ml1660 دارم یک بار ریستش کردم تا حالا خوب کار میکرد که همین امروز داشتم پرینت میگرفتم که دیگه گیر کرد و پرینت نمیگیره و چراغش هم قرمز شده ایا باید مجددا ریستش کنم یا علت دیگه ای داره و اینکه دیگه ریست نمیشه نمیدونمم چرا رو کیتش هم چسپ زدم

Artin_xx
20-10-2015, 17:27
با سلام ،

چطور میشه از طریق وایرلس گوشی با پرینتر W 1102 پرینت گرفت ؟

Firebirds
01-11-2015, 11:19
من یک پرینتر HP LaserJet p1102 دارم، دیروز برداشتم کارتریج رو از روی یک فیلم آموزشی کامل باز و سرویس کردم !!
ولی وقتی دستگاه رو روشن کردم، تست پرینت که زدم با صحنه عجیبی مواجه شدم،

نمی دونم دقیقا کجا رو اشتباه کردم، ولی چیزی که توی فیلم آموزش مشخص بود و من نداشتم، این بود وقتی دکتر بلید رو در میاورد و تمیز کرد، موقع سر جاش گذاشتن گفت حتما روی قسمت شیشه ای شکل چسب بزنید که تونر در هنگام کار نشت نکند، من نه چسب شو داشتم و نه میدونستم دقیقا چه چسبی هست. برای همین فقط تمیز کردم و سر جاش گذاشتم. ( پس حدس میزنم اینجای کار رو ممکنه خراب کرده باشم. )

گریس رسانا هم نداشتم، این چسب و گریس رو توی بازار ایران چطوری باید تهیه کنم ؟ چه برند هایی خوب هستند ؟

این عکسه شاهکار من !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- - - Updated - -

nihilnigritude
04-11-2015, 22:19
درود
امروز یه پرینتر اپسون l800 خریدم با 2سری کاغذ گلاسه 150 و 250 گرمی
همراه پرینتر چند برگ کاغذ گلاسه بود پرینت باهاشون بدون مشکل بود با کیفیت خوب
اما با کاغذایی که خریدم جوهر روشون پخش میشه و عکس بکلی خراب میشه! باید کاغذ مخصوصش باشه نمیشه با کاغذای متفرقه چاپ گرفت؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

negisa nami
06-11-2015, 17:51
سلام دوستان من پرینتر چهار کاره کانن دارم چند روزیه مشکلی دارم وقتی میخوام جایی زنگ بزنم باگرفتن اولین شماره بوق ممتدی پخش میشه دیگه نمیتونم فکس بزنم یا جایی زنگ بزنم ولی وقتی کسی زنگ میزنه میتونم جواب بدم مشکلی پیش نمیاد,ممنون میشم اگه ممکنه کمکم کنید

h_khozooei
10-11-2015, 11:00
یعنی یک نفر هم اطلاع نداشت!!!!

بهتره 1102 بگیری ولی اگر می تونی HP 400 بگیر
400 شارژ به صرفه ای داره

- - - Updated - - -

خرید کدامیک بصرفتره؟
HP 1102 w؟
یا
canon LB6030W؟

یکی هستش
ولی اگر هنوز نخریدی HP 400 رو بگیر.

h_khozooei
10-11-2015, 11:01
خرید کدامیک بصرفتره؟
HP 1102 w؟
یا
canon LB6030W؟

یکی هستش
ولی اگر هنوز نخریدی HP 400 رو بگیر.

h_khozooei
10-11-2015, 11:05
سوالم اینه
1- مشکل از کجا بوده ؟
- - - Updated - - -

سوالم اینه
1- مشکل از کجا بوده ؟
انقدر خطر نداره غصه اونو نخور
اگر پشت کاغذ سیاه می شده یعنی ایکنه تونر از کارتریج به بیرون ریخته می شده.
اگر مخزن مصرفی (که مخزن کوچکتری هست در مقایسه با مخزن پودر) رو خالی کردی که کار بدی نکردی ولی اگر الان کمرنگ می زنه احتمالا بد بستی کارتریج رو
اگر مخزن اصلی خالی کردی که دوباره باید پرش کنی

h_khozooei
10-11-2015, 11:09
من یک پرینتر HP LaserJet p1102 دارم، دیروز برداشتم کارتریج رو از روی یک فیلم آموزشی کامل باز و سرویس کردم !!
ولی وقتی دستگاه رو روشن کردم، تست پرینت که زدم با صحنه عجیبی مواجه شدم،

نمی دونم دقیقا کجا رو اشتباه کردم، ولی چیزی که توی فیلم آموزش مشخص بود و من نداشتم، این بود وقتی دکتر بلید رو در میاورد و تمیز کرد، موقع سر جاش گذاشتن گفت حتما روی قسمت شیشه ای شکل چسب بزنید که تونر در هنگام کار نشت نکند، من نه چسب شو داشتم و نه میدونستم دقیقا چه چسبی هست. برای همین فقط تمیز کردم و سر جاش گذاشتم. ( پس حدس میزنم اینجای کار رو ممکنه خراب کرده باشم. )

گریس رسانا هم نداشتم، این چسب و گریس رو توی بازار ایران چطوری باید تهیه کنم ؟ چه برند هایی خوب هستند ؟

این عکسه شاهکار من !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- - - Updated - -

نیازی به چسب روغن و سایر نیست.
احتمال می دم فوم رو جا نزدی یا احتمال بیشتر بلید زیر درام رو بد بستی.
اگر الان روی درام تمیز نیست و تونری شده معلومه که بد بستی.

aram24
23-11-2015, 22:52
سلام دوستان
این عکس مربوط به صفحه تنظیمات پرینتر hp m1536 هست
مشکل اینجا اینه که قسمت رسیو فکس غیر فعال شده
آیا راهی برای فعال کردن این قسمت از رجیستری وجود داره یا نه ؟؟؟ یا هر راه دیگری که دوستان به فکرشون میرسه
درایور نصب شده مشکلی نداره فقط قسمت رسیو فکس بازی در میاره. کامپیوتری که این دستگاه بهش وصل هست هم تحت شبکه هست و محدودیت های معمول شبکه ها رو داره

mpx1386
28-11-2015, 12:30
باسلام خدمت اساتید
من یه سوال داشتم :n13:
الان یه دوسه ماهی میشه که یه پرینتر hp p2015d گرفتیم البته دست دوم تا اینکه اون چراغ مربوط به کارتریجش روشن شد و دیگه پرینت نگرفت.:n04:
سوال من اینه که من خودم می تونم با گرفتن تونر 53a خودم شارژش کنم ( البته مدل های سری 1100 روچندین بار شارژ کردم خودم:n05:) و آیا این مدل نیاز به تعویض چیپست داره ؟ یا اینکه کلا باید کارتریجش عوض شه ؟:n41:

houman132
02-12-2015, 20:42
سلام به همه
من یه پرینتر l800 دارم که تازه گرفتم عکسا خیلی خوب چاپ میشدن اما امروز بعد از چاپ یه عکس عکسای بعدی رو کاملا قرمز چاپ میکنه جوهرشم تموم نشده .تقریبا پره رنگه
ممنون میشم کمک کنین مشکلش چیه

h_khozooei
08-12-2015, 20:31
باسلام خدمت اساتید
من یه سوال داشتم :n13:
الان یه دوسه ماهی میشه که یه پرینتر hp p2015d گرفتیم البته دست دوم تا اینکه اون چراغ مربوط به کارتریجش روشن شد و دیگه پرینت نگرفت.:n04:
سوال من اینه که من خودم می تونم با گرفتن تونر 53a خودم شارژش کنم ( البته مدل های سری 1100 روچندین بار شارژ کردم خودم:n05:) و آیا این مدل نیاز به تعویض چیپست داره ؟ یا اینکه کلا باید کارتریجش عوض شه ؟:n41:

متاسفانه این دستگاه مشکل عمده ای که داره اینه که فرمتر (مادربرد) می سوزونه.
اگر این پرینتر کارتریجش هم خالی بشه پرینت می گیره.
می تونی شارژ کنی اگر مثلا 1100 یا 92 رو قبلا شارژ کردی. نیازی به تعویض چیپ نیست.
ولی فکر کنم اون اروری که الان می ده شاید سوختن فرمتر باشه.

jalaldavood
11-12-2015, 21:59
سلام.دوستان یه پی 50 دارم که وقتی دستور چاپ بهش میدم یخورده که چاپ میکنه وایمیسته و برمیگرده سرجاش بعضی از مواقع بعد از یک دقیقه ادامه میده پرینتو بعضی وقتا هم نه .خواهشا کمک کنین دوستان

روانپریش
23-12-2015, 08:44
دوستان یه پرینتر اچ پی 1102 دارم سایز کاغذش a4 هست حالا اگه کاغذ بلندتر از a4 توش بذارم و متنم که چند صفحه میشه رو پرینت بگیرم براش مشکلی پیش نمیاد
توجه کنین سایز این برگه بزرگتری که میخوام بذارم a4 هست فقط طولش بلندتره و میشه چند صفحه رو یه جا توش پرینت گرفت

mpx1386
29-12-2015, 14:52
سلام
اون مشکلش از ارتباط ضعیف پرینتر با کامپیوتره که بلیذ از یه کابل دیگه استفاده کنی یا کابل رو به usb های دیگه کیس بزنی یعنی جابجاش کنی و البته گاهی هم می تونه از ویندوز با شه که با انجام این کار ها معمولا درست میشه .

mpx1386
29-12-2015, 14:53
سلام
اون مشکلش از ارتباط ضعیف پرینتر با کامپیوتره که میتونه از کابل باشه که یا با یه کابل دیگه تست کن یا کابل رو به usb های دیگه کیس بزن یعنی جابجاش کن و البته گاهی هم می تونه از ویندوز با شه که با انجام این کار ها معمولا درست میشه .

mpx1386
29-12-2015, 14:57
سلام.دوستان یه پی 50 دارم که وقتی دستور چاپ بهش میدم یخورده که چاپ میکنه وایمیسته و برمیگرده سرجاش بعضی از مواقع بعد از یک دقیقه ادامه میده پرینتو بعضی وقتا هم نه .خواهشا کمک کنین دوستان

سلام
اون مشکلش از ارتباط ضعیف پرینتر با کامپیوتره که میتونه از کابل باشه که یا با یه کابل دیگه تست کن یا کابل رو به usb های دیگه کیس بزن یعنی جابجاش کن و البته گاهی هم می تونه از ویندوز با شه که با انجام این کار ها معمولا درست میشه .

mpx1386
29-12-2015, 15:03
دوستان یه پرینتر اچ پی 1102 دارم سایز کاغذش a4 هست حالا اگه کاغذ بلندتر از a4 توش بذارم و متنم که چند صفحه میشه رو پرینت بگیرم براش مشکلی پیش نمیاد
توجه کنین سایز این برگه بزرگتری که میخوام بذارم a4 هست فقط طولش بلندتره و میشه چند صفحه رو یه جا توش پرینت گرفت

تا جاییکه من می دونم نمیشه چون خود پرینتر طول رو به طور اتوماتیک تشخیص می ده و شما هر چقدر هم متن بزنی برای پرینت وقتی یه صفحه میزنه دیگه تموم میشه یا کل صفحه رو میده بیرون که بعید می دونم یا صفحه تو پرینتر گیر می کنه که اون موقع میشه دردسر برات
پس بهتر بیخیال طومار زدن بشی :n02:

mpx1386
29-12-2015, 15:08
متاسفانه این دستگاه مشکل عمده ای که داره اینه که فرمتر (مادربرد) می سوزونه.
اگر این پرینتر کارتریجش هم خالی بشه پرینت می گیره.
می تونی شارژ کنی اگر مثلا 1100 یا 92 رو قبلا شارژ کردی. نیازی به تعویض چیپ نیست.
ولی فکر کنم اون اروری که الان می ده شاید سوختن فرمتر باشه.
سلام
پس با این تفاسیر باید بدم واسه تعمیر ؟
آیا این فرمترش تعمیر میشه یا بهتره تعویض بشه و اگه اطلاه دارید می دونید قیمتش چقدر میشه ؟
یا اصلا ارزش تعمیر داره

روانپریش
30-12-2015, 00:16
تا جاییکه من می دونم نمیشه چون خود پرینتر طول رو به طور اتوماتیک تشخیص می ده و شما هر چقدر هم متن بزنی برای پرینت وقتی یه صفحه میزنه دیگه تموم میشه یا کل صفحه رو میده بیرون که بعید می دونم یا صفحه تو پرینتر گیر می کنه که اون موقع میشه دردسر برات
پس بهتر بیخیال طومار زدن بشی :n02:

کلا میشه با کاغذی به غیر از A4 توی این پرینتر استفاده کرد؟
مثلا ز کاغذ سر رسید یا دفتر

mpx1386
30-12-2015, 13:22
کلا میشه با کاغذی به غیر از A4 توی این پرینتر استفاده کرد؟
مثلا ز کاغذ سر رسید یا دفتر
آره سر رسید میشه ولی کاغذ دفتر رو من امتحان نکردم چون خیلی نازک تر از a4 هستش ( از نظر ضخامت ) فکر کنم ارور بزنه یا تو پرینتر گیر کنه ولی به لحاظ تئوری باید بشه

روانپریش
30-12-2015, 23:01
آره سر رسید میشه ولی کاغذ دفتر رو من امتحان نکردم چون خیلی نازک تر از a4 هستش ( از نظر ضخامت ) فکر کنم ارور بزنه یا تو پرینتر گیر کنه ولی به لحاظ تئوری باید بشه

گیر زدن کاغذ توی چاپگر مشکل ساز نمیشه برای دستگاه

mpx1386
31-12-2015, 14:30
گیر زدن کاغذ توی چاپگر مشکل ساز نمیشه برای دستگاه
مشکل ساز که هستش چون وقتی گیر میکنه و به زور می کشیش بیرون برای پرینتر مشکل ساز میشه حالا تصور کن کاغذ تو دستگاه پاره بشه اونموقع باید کلا پرینتر باز بشه تا کاغذ بیرون بیاد :n38:

h_khozooei
03-01-2016, 11:16
سلام
پس با این تفاسیر باید بدم واسه تعمیر ؟
آیا این فرمترش تعمیر میشه یا بهتره تعویض بشه و اگه اطلاه دارید می دونید قیمتش چقدر میشه ؟
یا اصلا ارزش تعمیر داره

تعمیر هم می کنن. معمولا این بردهای تعویضش هم نو نیست و تعمیر شده. فکر می کنم باید 150 هزار تومانی بدی. البته مطمئن نیستم

geuomtel
16-01-2016, 22:18

Mahdi11Najafi
28-01-2016, 13:51
سلام
یه سوال دارم
اینکه پرینتر 4 رنگه با رزولوشن بالا کیفت چاپش بیشتره؟
یا پرینتر 6 رنگه با رزولوشن معمولی؟
میشه توضیح کامل بدین که کدوم بهتره؟
مرسی

hn14
28-01-2016, 16:37
من یه اسکنر دارم canon lide 200 خراب شده.وسط صفحه یه نوار سیاه میاد.چه خاکی به سرم بریزم.لازمش دارم شدیدا.:n03:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mahdi11Najafi
29-01-2016, 17:16
سلام
یه سوال دارم
اینکه پرینتر 4 رنگه با رزولوشن بالا کیفت چاپش بیشتره؟
یا پرینتر 6 رنگه با رزولوشن معمولی؟
میشه توضیح کامل بدین که کدوم بهتره؟
مرسی
واقعا کسی نمیدونه کدوم بهتره!!؟؟

Mahoor123
01-02-2016, 15:45
با سلام

دوستان نیاز به چاپ سایز 20*80 سانتی متر دارم ، یعنی تعداد زیادی کاغذ را می خوام با پرینتر رنگی یا سیاه سفید روشون شماره بزنم
چه پرینتری این قابلیت را داره ؟ می شه با پرینتر خونتون توی قسمت custom page تست کنید ببینید تا چه سایزی را قبول می کنه

ممنون از همگی

image369
02-02-2016, 03:18
با سلام خدمت دوستان و اساتید

برای شارژ پرینتر لیزری HP laser jet 1320 (کاتریج 49a )

چه تونری مناسبه ؟(ممنون میشم چند برند مناسب با حدود قیمت بهم معرفی کنید )
و برای هر بار شارژ چه مقدار پودر باید پر کنم؟
:n16:

h_khozooei
07-02-2016, 18:03
تونر کرونا بریز، برای هر بار هم 125 گرم کافیه.

h_khozooei
07-02-2016, 18:06
من یه اسکنر دارم canon lide 200 خراب شده.وسط صفحه یه نوار سیاه میاد.چه خاکی به سرم بریزم.لازمش دارم شدیدا.:n03:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه بار بازش کن کابلهای که به گان (gun) دستگاه وصل شده رو باز و بسته کن و یه نگاه به کابل تخت بنداز شاید شکستگی و یا قطعی ببینی

younes_ysf
07-02-2016, 18:39
سلام
یه پرینتر اچ پی دارم
هر تنظیماتی روش انجام میدم پرینت رو لتر میزنه a4 نمیزنه
توی تنظیماتش توی قسمت paper available هم فقط letter هست
کسی راهی بلده؟

mohammad_87
09-02-2016, 11:08
سلام
یه پرینتر HP Laserjet P1102 دارم.شاید حدود 300-400 تا در دوماه پرینت گرفته ام.مدتیه که اکثر پرینتها نصفه صفحه کاملا سفید میشه.وقتی کارتریج رو درمیارم و درام رو تمیز میکنم و داخل میذارم یکی دو تا خوب میگیره بعد کم کم سمت راست کاغذ (A5) کمرنگ میشه و بعد از 4-5 تا کلا نصف صفحه رو سفید چاپ میکنه.سمت چپ کاغد مثل روز اول کاملا پررنگ چاپ میشه.
یکبار 40 صفحه با زمینه مشکی چاپ کردم که سنگین بود و بعد از اون این مشکل پیش اومد.

الان کارتریج تموم شده یا مشکل جای دیگه هست؟
اگر برای کاتریج هست شارژ کنم بهتره یا تعویض؟راه حل کامل برای کیفیت مطلوب بفرمایید.

amin_cowboy
09-02-2016, 20:05
سلام.من پرینتر canon 3010 دارم.تازگی ها موقع کپی کردن، عمل پرینت بلافاصله بعد از پایان اسکن انجام نمی شه و یک فاصله 20 ثانیه ای بین پایان اسکن و شروع پرینت وجود داره.در واقع انگار پرینتر به صورت درجا کار میکنه و با تاخیر زیاد کاغذ رو میکشه درحالیکه قبلا اینطودی نبود.به نظرتون مشکل از چیه؟

ebrahim496
10-02-2016, 00:08
سلام
یه پرینتر HP Laserjet P1102 دارم.شاید حدود 300-400 تا در دوماه پرینت گرفته ام.مدتیه که اکثر پرینتها نصفه صفحه کاملا سفید میشه.وقتی کارتریج رو درمیارم و درام رو تمیز میکنم و داخل میذارم یکی دو تا خوب میگیره بعد کم کم سمت راست کاغذ (A5) کمرنگ میشه و بعد از 4-5 تا کلا نصف صفحه رو سفید چاپ میکنه.سمت چپ کاغد مثل روز اول کاملا پررنگ چاپ میشه.
یکبار 40 صفحه با زمینه مشکی چاپ کردم که سنگین بود و بعد از اون این مشکل پیش اومد.

الان کارتریج تموم شده یا مشکل جای دیگه هست؟
اگر برای کاتریج هست شارژ کنم بهتره یا تعویض؟راه حل کامل برای کیفیت مطلوب بفرمایید.
سلام به احتمال 90 درصد تونر درحال تموم شدنه اگر کارتریجتون استارتر هست که احتمال میدم هست(منظور کارتریجی که موقع خرید پرینتر داخل پک پرینتر موجوده) حتما تونر رو به اتمامه و بهتره نسبت به شارژ یا تعویض کارتریج اقدام کنید چون معمولا کارتریجهای استارتر بیشتر از 500 یا 600 تا نمیزنن. در مورد شارژ هم اگر از تونر مرغوب و سازگار با دستگاهتون استفاده کنید و همچنین توسط شخص مجرب شارژ بشه مقرون به صرفه تره که شارژ کنید.

Sent from my GT-I9515 using Tapatalk

ebrahim496
10-02-2016, 00:14
سلام.من پرینتر canon 3010 دارم.تازگی ها موقع کپی کردن، عمل پرینت بلافاصله بعد از پایان اسکن انجام نمی شه و یک فاصله 20 ثانیه ای بین پایان اسکن و شروع پرینت وجود داره.در واقع انگار پرینتر به صورت درجا کار میکنه و با تاخیر زیاد کاغذ رو میکشه درحالیکه قبلا اینطودی نبود.به نظرتون مشکل از چیه؟
سلام. احتمالا مشکل از هیتر پرینترتون هست چون معمولا تا هیتر به دمای مورد نظر که حدودا 180 درجه هست البته دقیقشو نمیدونم، ترمیستور فرمان شروع عملیات پرینت رو به فرمتر نمیفرسته. به هر حال احتمالا ایراد از هیتر با ترمیستور پرینترتون هست

ebrahim496
10-02-2016, 01:31
سلام
یه پرینتر اچ پی دارم
هر تنظیماتی روش انجام میدم پرینت رو لتر میزنه a4 نمیزنه
توی تنظیماتش توی قسمت paper available هم فقط letter هست
کسی راهی بلده؟
سلام. دوست عزیز مشکلی که شما با پرینترتون دارید به احتمال زیاد از درایورتون هست. با یه درایور دیگه امتحان کنید

amin_cowboy
10-02-2016, 10:26
سلام. احتمالا مشکل از هیتر پرینترتون هست چون معمولا تا هیتر به دمای مورد نظر که حدودا 180 درجه هست البته دقیقشو نمیدونم، ترمیستور فرمان شروع عملیات پرینت رو به فرمتر نمیفرسته. به هر حال احتمالا ایراد از هیتر با ترمیستور پرینترتون هست

خیلی ممنون از پاسختون.چطور میتونم این مشکلو حل کنم؟

bati_goal
10-02-2016, 15:36
سلام به همه اساتید
من یه مشکل با پرینتر p50 دارم که بعد از ریختن جوهر سابلیمیشن (البته بعد از شستشوی نازل ها با محلول) دیگه در نازل چک گرفتن هیچ رنگی نمیزند و کاغذ کاملاً سفید است نزدیک 30-40 بار هم هد کلین زدم اما بازم نشد و در ضمن دستگاه موقع هد کلین اصلاً جوهر نمیکشه یعنی جوهر در شیلنگ اصلاً تکون نمیخوره من الان 4 سال که این پرینتر رو دارم تا حالا اینطوری نکرده بود میخواستم بدونم ممکن هدش سوخته باشه یا اینکه پمپش یا مکنده جوهرش خراب یا گرفته باشه ممنون میشم راهنمایی کنید

single_2008boy
11-02-2016, 14:56
سلام پرینتر 3405 سامسونگ دارم بعد از شارژ کارتریج یه تیکه از صفحه سیاه میشه چیکار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ebrahim496
15-02-2016, 22:37
خیلی ممنون از پاسختون.چطور میتونم این مشکلو حل کنم؟
سلام. اگر کمی فنی باشید تعویضش کار زیاد سختی نیست ولی اگر وارد نباشید ممکنه به پرینترتون صدمه بزنید.

Sent from my C5303 using Tapatalk

Amin.ak
29-02-2016, 09:47
رو مگنت تونر میمونه ؟

یا روی درام خط افتاده ؟

- - - Updated - - -

رو مگنت تونر میمونه ؟

یا روی درام خط افتاده ؟

Amin.ak
29-02-2016, 09:53
سلام
دوستان و مهندس های محترم
ببخشید گروه تلگرام در باره پرینتر و دستگاه کپی برای تبادل اطلاعات و کمک گرفتن از اساتید این کار هستش
اگه باشه ممنون میشم من رو هم عضو کنیین
09357220982
یا تو خصوصی برام لینک بفرستین
با تشکر فراوان

sahara3
04-03-2016, 15:09
سلام دوستان. وقتتون بخیر
ما یه پرینتر رنگی چهار کاره epson L550 گرفتیم ولی پرینت و کپیش درست نمیفته
این شکلی میفته پرینتش:
عکسی که ازش پرینت گرفتم
عکسی که تحویلم داده اینه
به نظرتون مشکل چی میتونه باشه؟ درست میشه؟ چطوری میتونم حلش کنم؟

jalaldavood
04-03-2016, 20:02
شما نازل چک بگیر ببین رنگات درست میزنه.اگه درست نمیزنه یه هدکلین کن حل میشه مشکلش

AMINKHANHASANZADEH
06-03-2016, 12:36
با عرض سلام و خسته نباشد. یه پرینتر اپسون 1290 دارم چراغ پاورش با کاغش کش یکی درمیان بصورت ضریدر خاموش و روشن میشوند میشه راهنمایی کننید.

sahara3
09-03-2016, 15:06
شما نازل چک بگیر ببین رنگات درست میزنه.اگه درست نمیزنه یه هدکلین کن حل میشه مشکلش

این کارارو کردم بی فایده ست...

hamlet600
10-03-2016, 03:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با سلام
پرینتر HP 1018 این اشکالات در چاپ را دارد. به نظر اساتید ایراد از چیست؟ فوم ،مگنت یا چیز دیگری! البته درام تعویض شده و نو هست.
با تشکر

alimkhah
15-03-2016, 06:31
دوستان ظاهرا در پست های قبلی در رابطه با گریس مطالب مفیدی ارائه کردند

alimkhah
15-03-2016, 06:32
من محمد محمد خواه کارمند شرکت نفت آریا که یکی از بهترین تولید کننده های تخصصی گریس در ایران است میباشم. بسیار از مطالب خوبتون تشکر میکنم. در ضمن بی صبرانه منتظرم تا با من تماس بگیرید. تمامی گریسهایی که راجع به آنها صحبت شد را در برنامه تولید داریم و افتخار میکنم که بگم با وجود من دیگه تهیه گریس چه پایه مس (هادی جریان) چه سیلیکون (سازگار با لاستیک و مواد پلاستیکی) چه گریسهای فوق تخصصی پایه باریم یا حتی پایه نقره مشکلی نخواهد بود. در صورتی که ایراد نداشته باشه تلفن تماس بزارم تا بتونم خدمتی به شما عزیزان کرده باشم.

mjfe
16-03-2016, 21:50
من یک پرینتر اپسون جوهرافشان stylus cx3200 دارم . تا پریروز هم پرینت می گرفت. از امروز پرینت می گیرد ولی چیزی چاپ نمی شود. کارتریج هم عوض کردم فایده ای نکرد. کوچکترین لکه ای روی کاغذ نمی افتد. عمل پرینت انجام می شود ولی جوهری از کارتریجها خارج نمی شود.
حتی تست پیج هم از روی خود دستگاه نمی گیرد

K!ng of th3 K!ngs
25-03-2016, 16:02
دوستان من یه پرینتر سامسونگ SCX-4300 دارم که خیلی خوب بود بعد که تونرش تموم شد دادم شارژش کنن و چیپ عوض کردن و از این حرفا الانم روی قسمت های تونر که به گرینتر وصل میشه (4تا قسمت خط مانند قلزی-سوکت) یه چسب نواری باید باشه وگرنه میگه No Toner.
خب الان خیلی خیلی کمرنگ میزنه و قسمت هایی از صفحه خط های پر رنگ هست. الانم خیلی وقته پرینتر داره خاک میخوره از بس ازش ستفاده نشده و منم تنبل بودم که برم براش یه تونر بگیرم. حالا الان اگر کلا تونرش رو عوض کنم و یه نمونه ی اورجیتال بگیرم مشکل حل میشه یا نیاز به سرویس داره؟

mohammad8638520
01-04-2016, 22:44
سلام دوستان
من یه پرینتر Hp P1102 دارم ، جدیدا مشکلی که دارم اینه که روشن که میکنم پرینتر چند تا صدای اضافه میده ، انگار یه کاغذ توش گیر کرده باشه
ولی کاغذی گیر نکرده
و برای پرینت هم فقط چند قسمت از صفحه رو میگیره، ناقص پرینت میشه (یه جاهایی میخوره، یه جاهایی نه)
مشکل از کارتریج هم نیست
با دو تا کارتریج تست کردم

ممنون میشم راهنمایی کنید

taj3daa
03-04-2016, 18:25
سلام
یک پرینتر برای شرکت میخوام که قوی باشه
سه کاره باشه و اینکه پرینتمون معمولا زیاده روزانه تعداد زیادی فاکتور و سند حسابداری و... پرینت میزنیم

لطفا راهنمایی کنید قیمتش زیاد مهم نیست فقط یک چیز خوب باشه

taj3daa
03-04-2016, 18:32
سلام
یک پرینتر برای شرکت میخوام که قوی باشه
سه کاره باشه و اینکه پرینتمون معمولا زیاده روزانه تعداد زیادی فاکتور و سند حسابداری و... پرینت میزنیم

لطفا راهنمایی کنید قیمتش زیاد مهم نیست فقط یک چیز خوب باشه

julio
11-04-2016, 18:37
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار
در فیش پرینتر Citizen CT-S310II درمانگاهی کهکار میکنم، کلماتی که چاپ میشوند بصورت چپ چین و نا مرتب هستند،از تنظیمات بررسی کردم ولی چیزی پیدا نکردم،میخوام چاپ بصورت راست چین و مرتب باشه.
خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

soobh
20-04-2016, 14:10
سلام سیم فلت را عوض کن

soobh
20-04-2016, 14:18
سلام سیم فلت را عوض کن

soobh
23-04-2016, 08:44
[QUOTE=mohammad8638520;8808357]سلام دوستان
من یه پرینتر Hp P1102 دارم ، جدیدا مشکلی که دارم اینه که روشن که میکنم پرینتر چند تا صدای اضافه میده ، انگار یه کاغذ توش گیر کرده باشه
ولی کاغذی گیر نکرده
و برای پرینت هم فقط چند قسمت از صفحه رو میگیره، ناقص پرینت میشه (یه جاهایی میخوره، یه جاهایی نه)
مشکل از کارتریج هم نیست
با دو تا کارتریج تست کردم

سلام
احتمال زیاد فیلم فیوزینگ پاره شده تعویض کن خوب میشه

ruslan
06-05-2016, 12:19
سلام
برای konika minlota 1300 w چه جوهری بخرم؟

m.shakibi70
16-05-2016, 09:11
سلام و خسته نباشی
یکی از مشتری ها یه پرینتر hp p1005 اورد گفت هدود یک سال کار نکرده الان هم کمرنگ میگیره. کاتریژش پر بود فقط سرویسش کردم حالا که تستش میکنم کل صفحه رو یه حالا سیاه میندازه . خواهشا راهنمایی کنید

mjzaret
16-05-2016, 18:16
سلام و خسته نباشی
یکی از مشتری ها یه پرینتر hp p1005 اورد گفت هدود یک سال کار نکرده الان هم کمرنگ میگیره. کاتریژش پر بود فقط سرویسش کردم حالا که تستش میکنم کل صفحه رو یه حالا سیاه میندازه . خواهشا راهنمایی کنید

اتصال سمت مگنت رو چك كنيد.

يه فنر كوچيكي كنار مگنت هست. ببينيد كثيف يا نشكسته باشه.

شاد باشيد :n12:

nashenas_jsa
17-05-2016, 12:31
سلام به همه دوستان و اساتید گرامی
من یه مشکل با پرینتر 7000 HP دارم وقتی که میخوام یه عکس رو پرینت بگیرم و از کاغذ مخصوص عکس استفاده میکنم . نوع کاغذ رو هم hp premium photo paper انتخاب میکنم نتیجه چاپ قسمتهای تیره مایل به سبز چاپ شده در کل فکر میکنی به جای رنگ مشکی از رنگ سبز برای چاپ استفاده شده
دوستان لطفا راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

سلام به همه دوستان و اساتید گرامی
من یه مشکل با پرینتر 7000 HP دارم وقتی که میخوام یه عکس رو پرینت بگیرم و از کاغذ مخصوص عکس استفاده میکنم . نوع کاغذ رو هم hp premium photo paper انتخاب میکنم نتیجه چاپ قسمتهای تیره مایل به سبز چاپ شده در کل فکر میکنی به جای رنگ مشکی از رنگ سبز برای چاپ استفاده شده
دوستان لطفا راهنمایی کنید

mesbaha
17-05-2016, 15:15
سلام.
من درایور پرینتر اچ پی
C7710a میخواستم برای ویندوز 7. هر چی سرچ کردم پیداش نکردم. ممنون میشم اگه کسی داره اینجا بزاره

eskafild100
24-05-2016, 11:08
با سلام
دوستان من یه پرینتر تی 50 اپسون دارم یه مدته وقتی نویز چک می خوام بگیرم پرینتر هنگ می کنه و چراغ جوهر و خروج کاغذش روشن میشه و دکمه روشن خاموششم چشمک می زنه باید دستگاه و خاموش روشن کنم تا درست باشه و کلا هم نویز چک نمی ده بهم، مشکل از چی می تونه باشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید:n16:

Sayeh-Dreamer
31-05-2016, 18:12
سلام
من پرینتر Epson L805 مخزن دار از دیجی کالا خریدم. هنوز جوهرش تموم نشده ولی دارم تحقیق میکنم که چه جوهری براش خوبه.

اول اینکه میخوام بپرسم مخزن این مدل کلا چقدر جا داره؟؟ جوهر اصلی اپسون که همراه با پرینتر به من دادند قوطی هاش 250 cc بود. وقتی خالی میکردم توی مخزن انگار مخزن کامل پر میشد.. یعنی میزان حجم مخزنش همون 250 cc هست؟؟

دوم اینکه جوهر اصل اپسون الان هر 6 رنگش که 200 cc هست فکر کنم، قیمتش هست 270 هزار تومان. میخوام ببینم آیا جوهر با کیفیت در حد خود اپسون هست که کمی ارزونتر در بیاد؟؟

اسم جوهر های زیادی رو شنیدم ولی هیچکدوم رو نمیشناسم از نظر کیفیت اطلاعی ازشون ندارم. مثلا WOX یا Meva رو شنیدم و قیمتهاشون پایینتره نسبت به اپسون ولی نمیدونم کیفیتشون چطوره.

لطف کنید من رو راهنمایی کنید.
hani2
09-06-2016, 19:21
پرینتر کانن مدل mg8140 ارور 5b00 رو می ده ایا راهی هست برای ریست کردن نرم افزار هایی توی نت هستن اما این مدل روی نمی شه سیو مد برد لطفا راهنماییم بفرمایید

Tohid
09-06-2016, 22:05
سلام
فتوکپی شارپ مدل mx350n دارم...

مشکلم نصب از طریق کابل لن هست..
به هیچ صورت مچ نمیشه
به دستگاه
192.168.100.110
255.255.255.0
میدهم.
به کارت شبکه هم
192.168.100.108 یا 100
255.255.255.0 میدهم
روی آیکن شبکه علامت تعجب هست
نصب هم میکنم ولی پرینت نمیده و یا ارور پرینت میده...که کلی صفحه اعداد چاپ میکنه
روی ویندوز 7 64

mohsenjxj
10-06-2016, 15:48
سلام دوستان من یه چاپگر canon mf229dw گرفتم میخواستم لطف کنید و به طور کامل منو راهنمایی کنید چطوری میتونم بدون اتصال با کابل usb و با استفاده از وای فای این چاپگر، اون را به لب تابم وصل کنم و باهاش کار کنم؟ راهنمای پرینتر هم بیشتر خارجکی هست و خیلی ازش سردرنمیارم.

Tohid
14-06-2016, 11:36
پیدا کردم از لطف بعضی از دوستان....

ipدستگاه :192.168.100.1
ipکارت شبکه : 192.168.100.2

AMERBABA
18-06-2016, 15:07
سلام من یک پرینتر رنگی تک کاره سامسونگ مدلCLP دارم متاسفانه بعداز تعویض تیونر و شارژ کردن دیگه رنگی چاپ نمیکنه فقط سیاه و سفید چاپ میزنه ممنون میشوم راهنمای بفرمایید

TousanRayan
28-06-2016, 03:53
درود دوستان
یک پرینتر 4 کاره 127 اچ بی دستم هست ! به طور راندوم اسکنر ایرور میده . زمانی هم که ایرور رفع و دستگاه ردی میشه بغد از زدن دکمه کپی روی دستگاه مینویسه کالبریشن ،و بعد اتفاقی نمیفته (یعنی کپی نمیگیره)
با سپاس فراوان

Sayeh-Dreamer
30-06-2016, 10:38
سلام
من پرینتر Epson L805 مخزن دار از دیجی کالا خریدم. هنوز جوهرش تموم نشده ولی دارم تحقیق میکنم که چه جوهری براش خوبه.

اول اینکه میخوام بپرسم مخزن این مدل کلا چقدر جا داره؟؟ جوهر اصلی اپسون که همراه با پرینتر به من دادند قوطی هاش 250 cc بود. وقتی خالی میکردم توی مخزن انگار مخزن کامل پر میشد.. یعنی میزان حجم مخزنش همون 250 cc هست؟؟

دوم اینکه جوهر اصل اپسون الان هر 6 رنگش که 200 cc هست فکر کنم، قیمتش هست 270 هزار تومان. میخوام ببینم آیا جوهر با کیفیت در حد خود اپسون هست که کمی ارزونتر در بیاد؟؟

اسم جوهر های زیادی رو شنیدم ولی هیچکدوم رو نمیشناسم از نظر کیفیت اطلاعی ازشون ندارم. مثلا WOX یا Meva رو شنیدم و قیمتهاشون پایینتره نسبت به اپسون ولی نمیدونم کیفیتشون چطوره.

لطف کنید من رو راهنمایی کنید.
کسی نمیتونه راهنماییم کنه؟؟؟

TousanRayan
02-07-2016, 16:28
درود
پرینتر سامسونگ 4521 دارم بعد از سرویس مکانیکی و پیکاپ مشکل داره
روی دیجیتالش مینویسه

warming up

please wait
واصلا هم نمیره هیچ کاری هم نمیکنه
درب جلو را باز میکنی میبنده استارت میزنه ، ولی باز همونه ، کارترج در بیاری همینه ، درب پشت تاثیری نداره

daryooosh
10-07-2016, 17:52
سلام دوستان,خسته نباشید
من تازه پرینتر خریدم و اطلاعاتی در مورد پرینتر ندارم(مدل پرینترم canon mg2440)
چند تا سوال در مورد مخزن های جوهر داشتم
1.آیا همراه با مخزن رنگ کارترج مخصوص ارائه میشه یا باید با تغییر در کارترج های پرینتر به خود کارترج های پرینتر متصل کرد؟(در صورت مثبت بودن جواب آیا میشود در صورتی که مخزن مخصوص پرینتر ارائه نشده یک مخزن خالی گرفته و اون رو به کارترج های پرینتر متصل کرد؟)
2.آیا مخزن های رنگ پمپ برای فشار دادن رنگ دارند یا باید بالاتر از پرینتر قرار بگیرد با هیچکدام؟
3.اینکه مخازن جوهر برای پرینتر های مختلف فرق داره دقیقا چیش فرق داره :
الف.فقط رنگی که توشه فرق داره ؟ (اگه جواب مثبته یعنی اگه یه مخزن خالی بدون رنگ بگیریم میشه برای پرینتر های مختلف استفاده کرد و با رنگ مناسب پرش کرد؟)
ب.تکنولوژی هاشون فرق داره ؟ (اینکه بعضی پرینتر ها چهار رنگ و بعضی 6 رنگ هستند رو میدونم منظورم غیر از این ها است)

sarinaj
26-07-2016, 14:22
سلام دوستان
من یه پرینتر رنگی سه کاره canon MP560 دارم وقتی روشنش میکنم این ارور رو میده "priner error has occurred. unplog he power card and conact the servies cener"و دیگه کار نمیکنه
لطفا راهنمایی کنید -فووری
ممنون

HNV
30-07-2016, 11:03
سلام خسته نباشید دوستان
من یه پرینتر سه کاره hp deskjet 2540دارم میخوام از طریق موبایل وصل بشم برای پرینت،رمزی که میخوام بزنم برای وصل شدن نمیتونم پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید برای پیدا کردن رمز؟

javad8006
14-08-2016, 15:23
سلام خدمت همه ی دوستانکسی میتونه در نصب و راه اندازی دستگاه سه کاره کپی اسکنر پرینت
ricoh
aficio mp 1600l کمکم کنه ؟دوروزه دارم روش کار میکنم تا پرینتر و اسکنرش راه بیفته اما مشکل اینه که یا پرینت رو برعکس میگیره و یا اینکه میگه سایز کاغذ مچ نیست و در اسکنرش هم یکسری اررور میده که در عکس های زیر مشخص هستشبه علاوه تمام درایور هاشو از خود سایت ریکو گرفتم که 4 تا بودن اما هنوز یکی از درایور ها رو اونم به نام NRG MP1600L نمیشناسه و الان پرینت نمیگیره ینی اول پرینت میگرفت اسکن نمیکرد حالا اسکن میکنه پرینت نمیگیره یکی از درایور هاشم وقتی ستاپشو اجرا میکنی میگه Empty printer name وقتی دکمه ی اسکن رو از روی خود دستگاه میزنی اررور :connecting with pc .set orginals and select the setting from pcدر مورد تنظیمات خود دستگاه هم کسی میتنه کمکم کنه که باید چجور تنظیم کنم که کاعذ رو از کجا بکشه و ....

javad8006
15-08-2016, 13:55
خودم راه حل رو پیدا کردم و بعد از تست چندین نرم افزار نهایتا carambis driver updater تونست درایور NRG MP 1600L رو در دیتابیسش پیدا کنه و با نصبش مشکل حل شد
و با تنظیم ستینگ داخلی موضوع حل شد
فقط این نرم افزار دارای محدودیت هایی هست و کرکش پیدا نمیشه و من که فقط تونستم دو عدد درایور رو از طریقش بگیرم و بعد از حالت رایگان در اومد

S!L3NT
29-08-2016, 16:50
با سلام.
من به چند ماه پیش پرینتر چندکاره جوهرافشان خریدم به قیمت 700 او خورده ای.
epson l365
میخوام کاور فیلم بزنم باهاش.
اما وقتی روی کاغذ گلاسه پرینت میگیرم دون دون های سیاه میندازه رو عکس که خیلی از کیفیت عکس کاسته میشه.
مشکلش چیه ؟
توی فتوشاپ تنظیم خاصی باید انجام بشه ؟رزولیشن عکس رو با فتوشاپ روی 600 تنظیم کردم و سایز اصلی عکس هم +4000 پیکسل هست

kingmojan
30-08-2016, 05:55
سلام دوستان ... آیا این صحت داره که کیفیت عکس epson l800 از l805 بالاتر هست یا خیر؟

Sayeh-Dreamer
03-09-2016, 10:19
سلام دوستان ... آیا این صحت داره که کیفیت عکس epson l800 از l805 بالاتر هست یا خیر؟

سلام

من پرینتر L805 دارم. در پاسخ سوال شما باید بگم طبق تحقیقاتی که قبل از خرید کرده بودم، خیر... هیچ تفاوت کیفیتی در چاپ این دو پرینتر نیست و کاملا هر دو دستگاه با یک کیفیت عالی چاپ میکنند. تنها دلیل بیشتر بودن قیمت L805 از L800 تنها داشتن سیستم وایرلس هست که دستگاه L805سیستم وایرلس داره برای اتصال کامپیوتر و در نتیجه از کابل و سیم اضافی خلاص میشوید ولی در مورد دیگه ای تفاوت ندارند.

moj007
20-09-2016, 18:50
سلام دوستان کسی میدونه این ارور برای چیه؟

kingmojan
22-09-2016, 00:58
سلام

من پرینتر L805 دارم. در پاسخ سوال شما باید بگم طبق تحقیقاتی که قبل از خرید کرده بودم، خیر... هیچ تفاوت کیفیتی در چاپ این دو پرینتر نیست و کاملا هر دو دستگاه با یک کیفیت عالی چاپ میکنند. تنها دلیل بیشتر بودن قیمت L805 از L800 تنها داشتن سیستم وایرلس هست که دستگاه L805سیستم وایرلس داره برای اتصال کامپیوتر و در نتیجه از کابل و سیم اضافی خلاص میشوید ولی در مورد دیگه ای تفاوت ندارند.

با سپاس

در مورد قیمت بایستی عرض کنم که در کمال تعجب قیمت L800 از L805 در بازار خیلی بیشتره !!! حدود 200 تومن

من این پرینتر رو تهیه کردم ... برای کاری که من انجام میدم کیفیت عکسش خیلی خوبه اما توی برخی تصاویر خصوصن چهره ی آدم ها کاملن مشهوده که گویا یه پرده ی قرمز رنگ کشیده شده روش ... رنگ زرد هم به اون شفافیت که انتظار دارم نیست

هر چقدر گشتم که بتونم جایی رو واسه تنظیم کردن رنگ های پرینتر پیدا کنم نبود که نبود ... توی نت گشتم شاید بتونم پروفایلی به غیر از دیفالتهاش پیدا کنم هم نبود ... یه پروفایل همینطوری هم درست کردم ولی چون تنظیماتش رو بلد نبودم در نهایت خوب از آب در نیومد (البته اون پرده ی قرمز برداشته شد از روی عکس ولی نتیجه ی کار در کل با همون قرمزی بهتر بود انگار)

کسی تجربه ای چیزی نداره در این زمینه ؟

srx190d
28-09-2016, 10:52
سلام دوستان
ي سامسونك ٤٦٢٣ دارم
از سيني راحت كاغذ ميكشه ولي از جلو يك سوم كاغذ داخل ميره گير ميكنه با اينكه به نظر به جايي گير نميكنه چون كاغذ بعد از ريست كردن تميز مياد بيرون
يكي دوبارم بازش كردم تميز كردم ولي مورد خاصي مشاهده نشده

Sent from my iPhone using Tapatalk

OMID JUVENTUSI
29-09-2016, 22:57
سلام من یک پرینتر hp officejet 4630 دارم امروز یک کارتریج نو گرفتم ولی وقتی که وصل کردم ارور میده میگه
ink cartridge must be replaced
لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟؟؟؟؟؟!!!!!!

ehsank3273
05-10-2016, 10:03
با سلام
من به تازگی پرینتر canon الان مشکل اینه که وقتی میخوام از یه صفحه اینترنتی پرینت بگیرم از نصف پیج اینترنتی پرینت میگیره . و ارور check printer out put نمیاش داده میشه

amir3852
05-10-2016, 18:00
با سلام به دوستان
من يك 8 سالي پرينتر T50 داشتم ازش خيلي عالي استفاده ميكردم هفته پيش خودبخود جوهر از قسمت مخازن سرريز شده بود زير پرينتر و خلاصه همه جارو جوهر گرفته بود با هزار بدبختي قاب روش رو باز كردم و بيشتر قسمتهايي رو كه ميتونستم تميزش كردم و حتي پدش رو هم عوض كردم و پد نو گذاشتم و ريست هم زدم
كه بعد از همه اينكارها متأسفانه اون قضيه GENERAL ERROR پيش اومد كه ميتونه از 20 تا ايراد باشه از كابلها گرفته تا كثيفي پشت هد ريبون و غيره و غيره و خود هد
خلاصه با ور رفتن چيزي درست نشد تا بردمش خيابون آبان تعميركاه ماديران يك نگاه كرد و بازش كرد و گفت ايراد كلي از هد كه هزينش با دستمزد خودمون هد اصل بندازم ميشه 580 يعني هد 520 و 60 دستمزد ولي باز هم درست نميشه چون پرينتر خيلي ازش كار كشيدي موتور خيلي ضعيف شده دو تا چرخ دنده بزرگهاي كاغذگير كمي رفتگي دارند و خلاصه برام 1200 ميليون هزينه درست كرد كه به پيشنهاد خودشم اصلا ندادم تعمير و با توجه به گرون بودن پرينتر دنبال T50 گشتم تا خريدمش
يك نفر آشنا پيدا كردم از دوستان قديمي كه داشت و ازش 1200 خريدم با تانك و بدون كارتريج اصلي خودش توي اين 3 روزه خوب پرينت ميگيره هيچ اشكالي نديدم ولي بزرگترين اشكال پرينت نكردن رنگهاست يعني هيچ رنگي درست پرينت نميشه نزديك بهش پرينت ميشه
توي پرينتر قبلي چند سال پيش با كاليبره كردنش مشكلمو رفع كردم ولي الان روي هر كاغذ 280 گرمي و با بهترين تنظيمات پرينتر اون عكس اصلا عكس خودش نيست و شديدا خستم كرده
اين لينك عكس اصلي:

اين هم لينك عكس پرينت شده:

مانيتور كاملا كاليبره شده ولي نميدونم پرينتر رو چجوري بدون ادوات گرون قيمت كاليبراسيون - كاليبره كنم
از دوستان كسي تجربه خاصي داره ميتونه راهنمايي كنه
ممنون

mohsen6735
22-10-2016, 12:39
سلام من پرینتر اپسون مدلL220 دارم پرینت رنگی که میگیرم کیفیتش خوبه مشکلی نیس ولی پرینت سیاه سفیدش راه راه میشه طوری که بعضی جاهای متن سفیده جوهرشم نگاه کردم پره.حتی گفتن ری استارتش کنم این کارم کردم ولی درست نشد چکار کنم؟؟؟

amir3852
22-10-2016, 15:45
دوستان توي اين فروم كسي تخصصي نداره
بهتره دنبال يك جاي ديگه بگرديم

Bardia225
22-10-2016, 21:50
edit.............

Bardia225
22-10-2016, 21:54
با سلام
من به تازگی پرینتر canon الان مشکل اینه که وقتی میخوام از یه صفحه اینترنتی پرینت بگیرم از نصف پیج اینترنتی پرینت میگیره . و ارور check printer out put نمیاش داده میشه

درود
از منوی فایل گزینه print preview رو انتخاب کن..از اونجا میتونی تنظیمات اندازه صفحه و کاغذ و...انجام بدی.صفحات اینترنت بخاطر نوع قالب بندی به همان صورتی که دیده میشه , چاپ نمیشه.
میتونی با نصب نرم افزار foxit Phantom خروجی پرینتر رو این نرم افزار انتخاب کنی تا یک فایل Pdf از کل صفحه درست کنه و بعد به دلخواه پرینت بگیری.

sinasaffartabasi
26-10-2016, 22:47
سلام خدمت رفقای عزیز
بنده مدت هاست از این پرینتر استفاده میکنم و تا به حال مشکل خاصی نداشتم
قبلا یه بار خودم ریستش کردم و تا حالا هم دو سه باری دادم شارژش کردن
خلاصه بعد ظاهر شدن این خطوط در زمان چاپ یه عکس حدس زدم مشکل جوهر باشه و تصمیم گرفتم خودم شارژش کنم.
چند تا ویدئو آموزشی دیدم و در نهایت کارتریج رو باز و مخزن رو فول کردم. با یه بلور هم اساسی همه جاش رو تمیز کردم. درام و رول و ... رو هم با الکل تمیز کردم! اما در نهایت که بستمش، دیدم همون آشه و همون کاسه.
اهل فن اشکال رو کجا میبینن؟
درام آیا ؟
مدل کارتریج رو هم فرستادم، یه درام با عنوان «سامسونگ 105 samsung» که یکی از سایت ها گذاشته بخرم خوبه؟

Forklift
02-11-2016, 09:33
سلام من یه پرینتر رنگی دارم اما جدیدا همش وسط صفحه کاغذم خطای نطقه چین میندازه چه کنم

mobinmotahari
13-11-2016, 20:09
با سلام خدمت شما دوستان
دو سال میشه HP officejet 4630 رو خریدم و استفاده میکنم
چند وقتی هست که بخش اسکن کار نمیکنه یعنی اصلا نه کپی (چه رنگی چه سیاه-سفید) میگیره نه اسکن میکنه و مشکل از این قراره که وقتی پرینتر رو روشن میکنم لامپ اسکنر به آخر محفظه میره ولی بر نمیگرده سر جای اولش و همونجا گیر میکنه تا زمانی که خاموشش کنم برنمیگرده سر جای اولش
حالا من چه کنم؟مشکل از کجاست؟
اگر مشکل سخت افزاری باشه حواهشا مرکز معتبر تعمیر پرینتر های Hp در تهران رو معرفی کنید

mohsennaji
16-11-2016, 20:41
سلام دوستان عزیز من یه پرینتر scx4200 دارم بعد از تعویض کارتریج زی صفحه چاپ شده کد و اعدادی چاپ میشه .بنظرتون چرا اینجور شده؟

FlashGet
17-11-2016, 20:34
عرض سلام خدمت دوستان

سوال :

آیا میشود فیش پرینتر را به کامپیوتر وصل کرد و از هر فایل و متنی پرینت گرفت ؟ منظورم این است مانند دیر پرینترها کار میکند یا فقط باید به نرم افزار مخصوص فروشگاهی و یا صندوق فروشگاهی متصل شود ؟

مثلا میشود داخل برنامه wird , pdf یا فتوشاپ یا هر نرم افزار دیگری که قابلیت پرینت داشته باشد متنی نوشت ( به اندازه سایز رول ) و با دستور پرینت کامپیوتر با این دستگاه ( فیش پرینتر ) از اون پرینت گرفت ؟

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

چه پرینتری پیشنهاد میکنید ؟ ارزان اما موارد فوق رو بشه باهاش انجام داد

ali_mohammad1365
30-11-2016, 20:55
سلام دوستان.یه پرینتر لکسمارک دست دو گیرم اومد و با قیمت خوب برداشتم.مدلش x340 هست.
حالا دو تا مشکل دارم.
اول اینکه اسکنرش نصب نمیشه و هر درایوی هم دانلود کردم بازم نشناخت.نزدیک به 500 مگابایت دانلود کردم ولی هرکدوم رو نصب میکنم فرقی نداره و چیز جدیدی مشاهده نمیکنم.
مشکل دوم هم اینه که به جز پرینت اول که 20 30 ثانیه ای طول میکشه و میشه ازش بگذریم پرینت های بعد هم هر کدوم 30 ثانیه رو باید منتظر باشم.مثلا اگر یک فایل پی دی اف 4 صفحه ای رو بخوام پرینت بزنم 4 تا 30 ثانیه طول میکشه.قشنگ رو اعصابه ها...
جالب اینجاست که اگر همین فایل ورد باشه اینجور نیست و حتی برای برگ اولش هم معطل نمیشم.فوقش بعد از دستور پرینت 10 ثانیه طول میکشه و بعدش پشت سر هم بقیه رو پرینت میگیره.
این مسئله در مورد صفحات وب هم صادقه.یعنی صفحاتی که با کروم باز کردم بخوام پرینت بگیرم مثل پی دی اف خیلی طول میکشه ولی همون صفحات اگر مثلا با فایرفاکس باز کرده باشم زودتر پرینت گرفته میشن.
نمیدونم چکار کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
اگرم درایوش رو دارید که مطمئن باشید خودشه ممنون میشم آدرس دقیق بدید برم همون رو دقیقا دانلود و نصب کنم.
تشکر از همه:n16:

ali_mohammad1365
30-11-2016, 21:04
سلام دوستان.یه پرینتر لکسمارک دست دو گیرم اومد و با قیمت خوب برداشتم.مدلش x340 هست.
حالا دو تا مشکل دارم.
اول اینکه اسکنرش نصب نمیشه و هر درایوی هم دانلود کردم بازم نشناخت.نزدیک به 500 مگابایت دانلود کردم ولی هرکدوم رو نصب میکنم فرقی نداره و چیز جدیدی مشاهده نمیکنم.
مشکل دوم هم اینه که به جز پرینت اول که 20 30 ثانیه ای طول میکشه و میشه ازش بگذریم پرینت های بعد هم هر کدوم 30 ثانیه رو باید منتظر باشم.مثلا اگر یک فایل پی دی اف 4 صفحه ای رو بخوام پرینت بزنم 4 تا 30 ثانیه طول میکشه.قشنگ رو اعصابه ها...
جالب اینجاست که اگر همین فایل ورد باشه اینجور نیست و حتی برای برگ اولش هم معطل نمیشم.فوقش بعد از دستور پرینت 10 ثانیه طول میکشه و بعدش پشت سر هم بقیه رو پرینت میگیره.
این مسئله در مورد صفحات وب هم صادقه.یعنی صفحاتی که با کروم باز کردم بخوام پرینت بگیرم مثل پی دی اف خیلی طول میکشه ولی همون صفحات اگر مثلا با فایرفاکس باز کرده باشم زودتر پرینت گرفته میشن.
اگرم درایوش رو دارید که مطمئن باشید خودشه ممنون میشم آدرس دقیق بدید برم همون رو دقیقا دانلود و نصب کنم.

MasoudBJ
03-12-2016, 09:51
سلام
من یک پیرنتر سه کاره سامسونگ مدل scx-3200 دارم
وقتی که پرینت میگیرم، هنوز پرینت کاغذ اول تموم نشده یک کاغذ دیگه به داخل میکشه و گیر میکنه
یکم تحقیق کردم، گفتن سنسور سنولوییدش باید سرویس بشه
ولی نمیدونم که این سنسور کجاست و چطوری باید سرویسش کنم
میشه راهنماییم کنید؟
ممنون

ali_mohammad1365
03-12-2016, 12:09
حالا دو تا مشکل دارم.

چرا کسی جواب نمیده.
یکی نیست مشکل من رو حل کنه؟
به مشکل برخوردم ممنون میشم راهنماییم کنید

brothers000
03-12-2016, 13:17
سلام، یه پرینتر سه کاره HP C4680 دارم که متاسفانه اخیرا وقتی میخوام روشنش کنم هی خاموش و روش میشه و صفحه نمایشگرش بعد از بارها خاموش روشن شدن ثابت میشه !
خودم حدس میزنم مشکل پاور داشته باشه، ولی اینکه از دکمه ش باشه یا خود بوردش رو نمیدونم...
اگه کسی از دوستان تجربه مشابه داره لطف کنه بنده هم راهنمایی کنه...
با تشکر

aliparastoo
25-12-2016, 19:13
سلام
چند وقته یه پرینتر epson l800گرفتم با جوهر اورجینال و کیفیت چاپش خیلی خوبه ولی در مورد کاغذ و تنظیمات کاغذ از دوستانی که تو این زمینه تجربه دارن چندتا سوال دارم
1-چه کاغذی و با چه برندی بهترین کیفیت چاپ با این دستگاه رو میده البته به غیر از کاغذ خود اپسون که اصلا تو بازار پیدا نیست

2-تو تنظیمات کاغذ فقط تنظیمات مربوط به کاغذ اپسون موجوده و تو استفاده از کاغذهای متفرقه باید این تظیمات چجوری باشه

تا الان خودم با کاغذ 150 گرمی گلاسه کداک و 280 گرمی لاستر کداک پرینت گرفتم نتیجه راضی کننده بود فقط تو رنگ قرمز یک مقدار اختلاف با عکس اصلی وجود داره و تو تنظیمات مختلف کاغذ نتایج یکم تغییر میکنه دوستان اگه کسی با کاغذهای دیگه کار کرده خوشحال میشم تجربشو در اختیارمون بزاره

aliparastoo
25-12-2016, 19:15
سلام
چند وقته یه پرینتر epson l800گرفتم با جوهر اورجینال و کیفیت چاپش خیلی خوبه ولی در مورد کاغذ و تنظیمات کاغذ از دوستانی که تو این زمینه تجربه دارن چندتا سوال دارم
1-چه کاغذی و با چه برندی بهترین کیفیت چاپ با این دستگاه رو میده البته به غیر از کاغذ خود اپسون که اصلا تو بازار پیدا نیست

2-تو تنظیمات کاغذ فقط تنظیمات مربوط به کاغذ اپسون موجوده و تو استفاده از کاغذهای متفرقه باید این تظیمات چجوری باشه

تا الان خودم با کاغذ 250 گرمی گلاسه کداک و 280 گرمی لاستر کداک پرینت گرفتم نتیجه راضی کننده بود فقط تو رنگ قرمز یک مقدار اختلاف با عکس اصلی وجود داره و تو تنظیمات مختلف کاغذ نتایج یکم تغییر میکنه دوستان اگه کسی با کاغذهای دیگه کار کرده خوشحال میشم تجربشو در اختیارمون بزاره

alinikoyi
07-01-2017, 13:56
سلام
یکسری کارت10*7 دارم که مخصوص پر کردن اطلاعات اشخاص است، حالا می خواهم به جای نوشتن دستی اطلاعات را از طریق ورد نوشته و روی کارت پرینت بگیرم آیا میتونم با چاپگر hp 1102 این کار رو بکنم مشکلی واسه چاپگر بوجود نمیاد یا اصلا چاپ می کنه؟

h_khozooei
11-01-2017, 21:48
سلام خدمت رفقای عزیز
بنده مدت هاست از این پرینتر استفاده میکنم و تا به حال مشکل خاصی نداشتم
قبلا یه بار خودم ریستش کردم و تا حالا هم دو سه باری دادم شارژش کردن
خلاصه بعد ظاهر شدن این خطوط در زمان چاپ یه عکس حدس زدم مشکل جوهر باشه و تصمیم گرفتم خودم شارژش کنم.
چند تا ویدئو آموزشی دیدم و در نهایت کارتریج رو باز و مخزن رو فول کردم. با یه بلور هم اساسی همه جاش رو تمیز کردم. درام و رول و ... رو هم با الکل تمیز کردم! اما در نهایت که بستمش، دیدم همون آشه و همون کاسه.
اهل فن اشکال رو کجا میبینن؟
درام آیا ؟
مدل کارتریج رو هم فرستادم، یه درام با عنوان «سامسونگ 105 samsung» که یکی از سایت ها گذاشته بخرم خوبه؟

تیغه بلید کارتریجت کثیف شده یا عوض کن و تمیز کن - اون تیغه ای که با مگنت در تماسه. در واقع داکتر بلید دستگاه

Bardia225
12-01-2017, 09:35
درود..فوم رولر (PCR) هم میتونه این مشکل رو ایجاد کنه.

فوم رول وظیفه شارژ اولیه تونر روی درام را بر عهده دارد و همچنین در پایان پروسه پرینت، شارژ اضافی روی درام را پاک می کند.

eansarinezhad
07-02-2017, 18:38
با سلام
دوستان من یک دستگاه پرینتر 7760 اچ پی فوتو اسمارت دارم که چندین سال بود ازش استفاده نمی شد. برایش کارتریج خریدم و سرویسش کردم. بعد از راه اندازی دوباره دیدم که کارتریج ها در وسط پرینتر قرار می گیرند و ارور برر روی صحه نمایش داده می شود. درضمن یک قطعه پلاستیکی هم از پرینتر مانده که نمی دونم مال کجاست؟؟؟؟
عکس ها را در لینگ قرار داده ام. مرسی

فیلم و عکس هم دارم اگه کسی تونست کمکم کنه شماره ام 09333193904 است تو واتس آپ یا تلگرام می فرستم

eansarinezhad
07-02-2017, 18:40
با سلام
دوستان من یک دستگاه پرینتر 7760 اچ پی فوتو اسمارت دارم که چندین سال بود ازش استفاده نمی شد. برایش کارتریج خریدم و سرویسش کردم. بعد از راه اندازی دوباره دیدم که کارتریج ها در وسط پرینتر قرار می گیرند و ارور برر روی صحه نمایش داده می شود. درضمن یک قطعه پلاستیکی هم از پرینتر مانده که نمی دونم مال کجاست؟؟؟؟
عکس ها را در لینگ قرار داده ام. مرسی

فیلم و عکس هم دارم اگه کسی تونست کمکم کنه شماره ام 09333193904 است تو واتس آپ یا تلگرام می فرستم

FANOM
15-02-2017, 09:47
دوستان سلام ما یه پرینتر canon mf216n داریم که مدتیه دچار مشکل شده مشل پرینتر هم اینه که وقتی فایل پی دی اف یا عکس دستور پرینت براش ارسال میکنم پرینت نمیگیره مگه اینکه حجمش خیلی کم باشه.فایل ورد اکسل و پی دی اف با حجم کم رو به راحتی پرینت میگیره ولی فایل دیگه رو نه.حتی بعضی وقتا فایل ورد اگه جدول داخلش باشه که از اکسل مثلا کپی شده باشه صفحه ای که جدول داره پرینت نمیگیره ولی باقی میگیره .ارور هم نمیده که بگی این ارور رو داده فقط فایل تو مرحله ارسال به پرینتر گیر میکنه

عکس رو مشاهده کنین

yon.ir/6BEh

Ghaioom
20-02-2017, 14:35
سلام

پرینتر hp deskjet d1663 همسایمون داره میخواد بفروشه. میگه کاتریجشم خرابه.
خیلی وقته هم خریده. من چند بخرم ازش؟ قیمت صفرش چنده؟
حالا معلوم نیست چقد چاپ داشته باشم. با سیاه سفید که زیاد چاپ داریم ولی رنگی رو هنوز نمیدونم. انگار زیاد باهاش کار نکنی بعد یه مدت کاتریجش خراب میشه؟ :n13:

shangil
13-04-2017, 15:59
متاسفانه پرینتر سه کاره hp مشکلی که داره ظاهرا وقتی میخوای کارتریجش رو مرکبش رو عوض کنی دیگه اون کیفیت قبل رو نداره. ایا همش اینطوریه؟
اگر نه من الان چیکار کنم؟ گفتن کارتریج باید عوض بشه ایا این همیشه اینطوریه که باید کارتریج عوض بشه تا به کیفیت اولیه برسه به خصوص در مورد کپی و بعد پرینت.

shangil
13-04-2017, 16:21
یه سوال دیگر
ایا امکان دو طرفه پرینت کردن در HP هست؟ منظورم پشت و رو یا این به تنظیمات پرینت خود فایل بستگی داره؟
چطور میشه این کار رو انجام داد

behroozabedi
23-04-2017, 13:56
سلام. پرینتر سه کاره hp m 1132 دارم. میخوام حاقظه کنتورشو پاک کنم که نشون میده چند برگ استفاده شده. چیکار باید بکنم؟ممنون

behroozabedi
24-04-2017, 10:45
سلام. پرینتر سه کاره hp m 1132 دارم. میخوام حاقظه کنتورشو پاک کنم که نشون میده چند برگ استفاده شده. چیکار باید بکنم؟ممنون

از اساتید کسی نیست راهنمایی کنه؟

behroozabedi
07-05-2017, 04:31
کسی نیست راهنمایی کنه؟

m.b.z
23-05-2017, 20:20
سلام
در پرینتر Epson L800 چطور میشه هد رو از حالت پارک خارج کرد؟
میخواستم هواگیری کنم دکمه های جوهر و کاغذ روی پرینتر رو تست کردم ولی جواب نمیداد
برای همین مجبور شدم وسط کار از برق بکشمش تا هد آزاد بمونه
اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

mobili
29-05-2017, 11:31
با سلام
دستگاه کنن Mf4890dw وقتی روشن میکنم کامپیوتر ری استارت میشه و وقتی از کامپیوتر جدا میکنم پیغام Downloading mode میده
لطفا راهنماییم کنید
ممنونم

abbas1331
31-05-2017, 05:12
با سلام خدمت شما بنده یک پرینتر سامسوگ مدل m267 دارم که اخیراً دچار مشکلی شده که عکسها ونوشته ها را خاکستری میکند بردم به نمایندگی آن از آن تست میگیرد تمام مشکی وخوب است اما نوشته های من وعکسها همه خاکستری هستند ایا سشما مشکل آنرا میدانید باید بگویم به تازگی آنرا شارژ کرده ام لطفاً راهنمایی کنید ....با تشکر

abbas1331
02-06-2017, 08:41
با سلام خدمت شما بنده یک پرینتر سامسوگ مدل m267 دارم که اخیراً دچار مشکلی شده که عکسها ونوشته ها را خاکستری میکند بردم به نمایندگی آن از آن تست میگیرد تمام مشکی وخوب است اما نوشته های من وعکسها همه خاکستری هستند ایا سشما مشکل آنرا میدانید باید بگویم به تازگی آنرا شارژ کرده ام لطفاً راهنمایی کنید ....با تشکر

ahmad_1390
02-06-2017, 19:26
سلام
من پرینتر ال805 دارم.
مدتی هست خریدم
سعی میکنم هر 4 5 روز یا نهایت 1 هفته یه برگ ا 4 پرینت کنم عکس که خشک نشه
جوهرم اصلی هست.
ولی تو این چند ماه که دارمش 2 بار شده که وقتی عکس گرفتم دیدم سبز میزنه عکسو . چک پرینت زدم دیدم رنگ lm اصلا تو چک پرینت نیست و بعد با هد کلین درستش کردم.
ایا خشک شده جوهر؟
هد کلین عوارض داره؟
نظر شما چیه که من بیچاره با پرینتر طوری رفتار کنم که خراب نشه و از طرفی هی الکی هم پرینت نزنم . دستگاه رو برا خئونگی گرفتم
دیگه خوب سعیمو میکنم 4 روز یه بار اقلا یه پرینت بزنم
دیگه این که lm هیچی نمیزنه و بعضا با 2 3 بار یا چند بار هدکلین درست میشه برا چیه
خیلی ناراحتم.

بار اول که اینجوری شد با 3 بار هد کلین درست شد. بار اول نصفه برگشت. بار دوم ال ام کامل درست شد و یه رنگ دیگه باز ناقص شد
بار اخر همه درست شدن

این بار پریروز اینجور شد و بازم ال ام متوقف شده بود
با 4 5 بار هدکلین درست شد
ناراحتم
اخه شنیدم میگن هد پرینتر خراب بشه همه قیمتش هست
من که جوهرمم اصلیه
کیفیت چاپش عالیه
ولی فقط ازین ناراحتم

شماها که با تجربه هستین
من چه کار کنم که پرینترم سالم بمونه

عمر هد چه قدره

این ایا نشونه اینه که پرینتر من داره خراب میشه؟

m.b.z
02-06-2017, 21:11
سلام
من پرینتر ال805 دارم.
مدتی هست خریدم
سعی میکنم هر 4 5 روز یا نهایت 1 هفته یه برگ ا 4 پرینت کنم عکس که خشک نشه
جوهرم اصلی هست.
ولی تو این چند ماه که دارمش 2 بار شده که وقتی عکس گرفتم دیدم سبز میزنه عکسو . چک پرینت زدم دیدم رنگ lm اصلا تو چک پرینت نیست و بعد با هد کلین درستش کردم.
ایا خشک شده جوهر؟
هد کلین عوارض داره؟
نظر شما چیه که من بیچاره با پرینتر طوری رفتار کنم که خراب نشه و از طرفی هی الکی هم پرینت نزنم . دستگاه رو برا خئونگی گرفتم
دیگه خوب سعیمو میکنم 4 روز یه بار اقلا یه پرینت بزنم
دیگه این که lm هیچی نمیزنه و بعضا با 2 3 بار یا چند بار هدکلین درست میشه برا چیه
خیلی ناراحتم.

بار اول که اینجوری شد با 3 بار هد کلین درست شد. بار اول نصفه برگشت. بار دوم ال ام کامل درست شد و یه رنگ دیگه باز ناقص شد
بار اخر همه درست شدن

این بار پریروز اینجور شد و بازم ال ام متوقف شده بود
با 4 5 بار هدکلین درست شد
ناراحتم
اخه شنیدم میگن هد پرینتر خراب بشه همه قیمتش هست
من که جوهرمم اصلیه
کیفیت چاپش عالیه
ولی فقط ازین ناراحتم

شماها که با تجربه هستین
من چه کار کنم که پرینترم سالم بمونه

عمر هد چه قدره

این ایا نشونه اینه که پرینتر من داره خراب میشه؟
من حدود 1 سال و نیم هست که L800 دارم و تفاوتش با پرینتر شما فقط در وایرلس هست
و در بقیه موارد مشابه هم هستن
تجربه من:
منم در استفاده های اولم فقط جوهر خود اپسون میگرفتم ولی با بالارفتن قیمت اصلا دیگه به صرفه نیست
بگردید میتونید جوهر های خوب با قیمت مناسب به صورت لیتری تهیه کنید
نرم افزار ریست جوهر هم هست و دیگه نیاز به کد برای رنگ ندارید
اینطوری دیگه از هدکلین نمیترسید و جوهر دوره ریخته شده دیگه هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت
و وقتی هد بگیره با یک نازل چک و یا در مواقع که گرفتگی زیاده با نازل چک Deep معمولا هد باز میشه
در مورد قیمت هد اشتباه گفتن قیمتش نصف قیمت پرینتره. برای Canon هم قیمت خود پرینتر هست
تجربه ثایت کرده حتی اگر هر روز هم با پرینتر چاپ داشته باشید باز هم ممکنه هد دچار گرفتگی بشه
و در آخر اینکه وقتی 3-4 روز پرینت ندارید قبل از پرینت مجدد یک نازل چک بگیرید
------------
یه چیز دیگه که باید مد نظر قرار بدید
یکی از علت های گرفتگی نازل ها وجود هوا در کارتریج هست
دفعه اول هم چون خودمون توی مخزن جوهر مریزیم و سیستم این پرینتر راهی برای خارج کردن هوا نداره میتونه دردسر ساز بشه
و اگر خودتون سر رشته دارید میتونید کارتریج ها رو در بیارید و به وسیله یک سرنگ هوا رو خارج کنید
ویدئوهاش در یوتوپ موجوده

ahmad_1390
03-06-2017, 11:32
من حدود 1 سال و نیم هست که L800 دارم و تفاوتش با پرینتر شما فقط در وایرلس هست
و در بقیه موارد مشابه هم هستن
تجربه من:
منم در استفاده های اولم فقط جوهر خود اپسون میگرفتم ولی با بالارفتن قیمت اصلا دیگه به صرفه نیست
بگردید میتونید جوهر های خوب با قیمت مناسب به صورت لیتری تهیه کنید
نرم افزار ریست جوهر هم هست و دیگه نیاز به کد برای رنگ ندارید
اینطوری دیگه از هدکلین نمیترسید و جوهر دوره ریخته شده دیگه هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت
و وقتی هد بگیره با یک نازل چک و یا در مواقع که گرفتگی زیاده با نازل چک Deep معمولا هد باز میشه
در مورد قیمت هد اشتباه گفتن قیمتش نصف قیمت پرینتره. برای Canon هم قیمت خود پرینتر هست
تجربه ثایت کرده حتی اگر هر روز هم با پرینتر چاپ داشته باشید باز هم ممکنه هد دچار گرفتگی بشه
و در آخر اینکه وقتی 3-4 روز پرینت ندارید قبل از پرینت مجدد یک نازل چک بگیرید
------------
یه چیز دیگه که باید مد نظر قرار بدید
یکی از علت های گرفتگی نازل ها وجود هوا در کارتریج هست
دفعه اول هم چون خودمون توی مخزن جوهر مریزیم و سیستم این پرینتر راهی برای خارج کردن هوا نداره میتونه دردسر ساز بشه
و اگر خودتون سر رشته دارید میتونید کارتریج ها رو در بیارید و به وسیله یک سرنگ هوا رو خارج کنید
ویدئوهاش در یوتوپ موجوده

سلام
اقا خیلی خیلی ممنونتونم
میدونین یه جورایی منو ترسوندن. بهم گفتن جوهرای غیر اصلی زود خشک میشن. زود رسوب میگیرن. هد رو خراب میکنن
مثلا هد ال 805 اگه خشک بشه و خراب بشه 750 تومنه
خوب من خودشو حدود 1 تومن خریدم. واقعا از کیفیت چاپش راضیم. یعنی با عکس چاپی چاپخونه مو نمیزنه اگه کاغذ عالی باشه. محشره.
دوم اینکه میگن دوام جوهرای غیر فابریک خیلی کمه
من میخوام عکس باهاش چاپ کنم. خوب دوست ندارم عکسم بعد زود خراب بشه و بد بشه.
راستش اشتنایی ندارم که ازش راهنمایی بگیرم.
شما قطعا ازم تجربه بیشتر دارین.

ممنونتونم واقعا

راستش من همه سعیمو کردم 3 4 روز یه بار یه ا4 عکس بزنم
واقعا نمیدونم چرا این رنگ LM تا حالا 2 بار کامل توی نازل چک چاپ نمیشد. یعنی اگه خشک هم میخواست بشه انتظار داشتم مثلا کمی چند خطش نباشه نه اینکه کلا تو چاپ نباشه.
ظرفشم تکون میدم روون روونه.
نمیدونم شاید هوا هست
در کل وقتی هد کلین میزنم این درست میشه ولی در هر 2 بار یکی دیگه از رنگا بعد هدکلین بعضی خطوطش چاپ نشد که باز مجبور شدم مجدد هدکلین بزنم تا همه خوب بشن.

سوال دیگرم اینکه متوجه فرمایش شما از نازل چک دیپ نشدم.
من تو منو یه نازل چک دارم
یه دونه هد کلین

ایا کار دیگرم هست؟

و اینکه در مورد کاغذ هم تجربتونو بگین ممنون میشم
من تا الان اینا رو تست کردم

کاغذ گلاسه کداک که 20 برگی بود 280 گرمی بود.
کاغذ گلاسه فوجی که البته 235 گرمی بود و یه برگ البته با این زدم
کاغذ گلاسه زیراکس که 50 برگی هست و 270 گرمی
کاغذ لاستر و کاغذ راف ساتین زیراکس 270 گرمی
من اینا رو تجربه دارم
نظر شما بین مات و گلاسه ها برای چاپ عکس چیه
و کدوم مورد رو شما تجربه دارین که باکیفیت عالی بوده و البته مناسب تر

در مورد جوهرم اگه نگرانی من بیهوده هست شما نظرتونو بگین
نظر شما چیه

و نکته اخر من الان فقط کاغذ چاپ عمکس دارم

برا این کارای تست و این چیزا چه کاغذی پیشنهاد میدین که هم به پرینتر صدمه نزنه و هم من بتونم با اون تست کنم و این نازل چک و اینا رو بزنم که پرینترم همیشه سالم بمونه

و اخرین سوال اینکه ایا میشه نصف اچار هم برا این نازل چک زد یا نه
ممنونتونم
محبت کردید

m.b.z
03-06-2017, 11:50
سلام
اقا خیلی خیلی ممنونتونم
میدونین یه جورایی منو ترسوندن. بهم گفتن جوهرای غیر اصلی زود خشک میشن. زود رسوب میگیرن. هد رو خراب میکنن
مثلا هد ال 805 اگه خشک بشه و خراب بشه 750 تومنه
خوب من خودشو حدود 1 تومن خریدم. واقعا از کیفیت چاپش راضیم. یعنی با عکس چاپی چاپخونه مو نمیزنه اگه کاغذ عالی باشه. محشره.
دوم اینکه میگن دوام جوهرای غیر فابریک خیلی کمه
من میخوام عکس باهاش چاپ کنم. خوب دوست ندارم عکسم بعد زود خراب بشه و بد بشه.
راستش اشتنایی ندارم که ازش راهنمایی بگیرم.
شما قطعا ازم تجربه بیشتر دارین.

ممنونتونم واقعا

راستش من همه سعیمو کردم 3 4 روز یه بار یه ا4 عکس بزنم
واقعا نمیدونم چرا این رنگ LM تا حالا 2 بار کامل توی نازل چک چاپ نمیشد. یعنی اگه خشک هم میخواست بشه انتظار داشتم مثلا کمی چند خطش نباشه نه اینکه کلا تو چاپ نباشه.
ظرفشم تکون میدم روون روونه.
نمیدونم شاید هوا هست
در کل وقتی هد کلین میزنم این درست میشه ولی در هر 2 بار یکی دیگه از رنگا بعد هدکلین بعضی خطوطش چاپ نشد که باز مجبور شدم مجدد هدکلین بزنم تا همه خوب بشن.

سوال دیگرم اینکه متوجه فرمایش شما از نازل چک دیپ نشدم.
من تو منو یه نازل چک دارم
یه دونه هد کلین

ایا کار دیگرم هست؟

و اینکه در مورد کاغذ هم تجربتونو بگین ممنون میشم
من تا الان اینا رو تست کردم

کاغذ گلاسه کداک که 20 برگی بود 280 گرمی بود.
کاغذ گلاسه فوجی که البته 235 گرمی بود و یه برگ البته با این زدم
کاغذ گلاسه زیراکس که 50 برگی هست و 270 گرمی
کاغذ لاستر و کاغذ راف ساتین زیراکس 270 گرمی
من اینا رو تجربه دارم
نظر شما بین مات و گلاسه ها برای چاپ عکس چیه
و کدوم مورد رو شما تجربه دارین که باکیفیت عالی بوده و البته مناسب تر

در مورد جوهرم اگه نگرانی من بیهوده هست شما نظرتونو بگین
نظر شما چیه

و نکته اخر من الان فقط کاغذ چاپ عمکس دارم

برا این کارای تست و این چیزا چه کاغذی پیشنهاد میدین که هم به پرینتر صدمه نزنه و هم من بتونم با اون تست کنم و این نازل چک و اینا رو بزنم که پرینترم همیشه سالم بمونه

و اخرین سوال اینکه ایا میشه نصف اچار هم برا این نازل چک زد یا نه
ممنونتونم
محبت کردید
همونطور که احتمالا میدونید این پرینترها هم پرینتر گارارنتی داره و هم هد پرینتر
و علتش هم به این خاطره که هد به راحتی خراب نمیشه
پس از نظر خرابی هد خیالتون راحت باشه که به این راحتی ها نیست
بهتره که یک فروشنده مطمئن پیدا کنید و رنگ رو ازش بگیرید
چون رنگ های متفرقه و نامرغوب تو بازار کم نیست
و اگر هم با قیمت رنگ های اصلی مشکلی ندارید بهترین رنگ همون رنگ های اصلی هست.
من احتمال خیلی زیاد میدم که همون مشکل هوا رو دارید
منم برای رنگ زرد همین مشکل رو داشتم
ولی بعد از اینکه هوای کارتریج خارج شد دیگه دچار گرفتگی نشد
منظورم از deep همون هد کلین به صورت power Cleaning بود که جوهر زیادی دور ریز داره
من کاعذ های Kodak و Lucky و Bittone و چندتا کاغذ ابریشمی رو تست کردم
و به نظر من کاغذ Bitone کیفیتش از همه بیشتر بود
برای نازل چک هم زیاد حساس نباشید
کاغذ A4 معمولی 80 گرمی کفایت میکنه و لازم نیست کاغذ گلاسه استفاده کنید
و بله مشکلی نداره میتونید نصف کاغذ بذارید برای نازل کچک

ahmad_1390
03-06-2017, 12:18
خیلی ممنونتونم که تجربتون رو در اختیارم گذاشتین. خیلی نگرانش بودم. برای این مساله هوا چیکار کنم. اخه وقتی هد کلین میکنم درست میشه حالا مثلا بعضی وقتا چند بار.
یه سوال. ایا هدکلین هم برای هد و یا دستگاه ضرر داره؟ موردی هست که جزو توصیه باشه که مثلا هر چند وقت انجام بشه یا نه ضررم داره. منظورم از ضرر حالا اون قضیه جوهرش نیست.
ممنونم که خیالمو راحت تر کردین.
اخه بعضیا میگن چه کاریه پرینتر گرفتی و بیرون میدادی چاپ میکردن. همیشه دوست داشتم باکیفیت بیرون بتونم عالی چاپ کنم عکسامو و هی عکس بیرون نبری. خیال ادم هم راحت تر هست از خیلی لحاظ.
در مورد کاغذ هم بگم تجربه من بین اینا این بود
گلاسه ی فوجی واقعا براقیش حرف نداره و بسیار کاغذ براق و عالی هستش. کاغذش هم سفید سفید عالی هست. ولی نازکه به نظرم .. 235 گرمی هست
گلاسه زیراکس خوب به صرفه تره یه مقدار قیمتش ... برگه هاش هم کلفته. براقیش هم خوبه حالا شاید یه ذره کمتر باشه از برگی مثل فوجی.
ولی یه قضیه داره وقتی کنار برگه های فوجی و یا کدام میذاری فوجی و کدام سفید تر هستن و این یه حالت شیری رنگ دارن
تو کاغذ خام اینو حس میکنی . البته میگن یه لایه پلاستیک روش پرس هست و شاید برا اینه
نمیدونم
ولی وقتی پرینت میکنی واقعا اونم عالیه و من نمیتونم رو پرینت شده بگم کم میاره ازونا کیفتش
ضمن اینکه ضخامتش ازونا محسوس بیشتره هم از کدام هم فوجی
فقط این بیس رنگ کاغذش در حالت خام که میذاری کنار اونا یه مقدار شیری رنگ هست و اون سفید ترن
و شاید عکسش یه پرده تیره تر بشه نسبت به همون عکس که تو کدام و فوجی پرینت بشه

رافساتین زیراکس خیلی خیلی دونه درشت هست و من که اصلا دوسش نداشتم
ولی کاغذ لاسترش با کاغذ ساتین کداک مو نمیزنه و هنوز شاید اگه بگم زیراکس بهتره بیراه نگفتم.

اینا تجربعه من بود
کاغذ بایتن شنیده بودم کیفیتش خوبه ولی دیدم قیمتش تو رنج کدام و فوجی هست و اینا رو امتحان کردم
در کل دنبال کاغذ و جوهری بودم کیفیت عالی و خوب و به صرفه

برا جوهر تجربه شما چیه
چه جوهری رو بهتر میدونید

مثلا بعضی میگن این جوهری که مادریان میزنه اصلا خوب نیست.

m.b.z
03-06-2017, 16:10
خیر هد کلین ضرر نداره
من کاغذ پیکسل رو هم تست کردم و شفافیت 99 درصد داره و کیفیت خوبی داره
ولی بازم باید خودتون با پرینتر روی کاغذهای مختلف کاغذ مناسب برای استفاده خودتون رو پیدا کنید
جوهر مادیران رو منم استفاده کردم و نظر بقیه درسته اصلا جوهر خوبی نیست
من خودم جوهر پیکسل استفاده میکنم خب هست ولی ماندگاری زیادی نداره
جوهر Wox هم جوهر خوبی هست
این ویدئو هم طریق کار و خارج کردن هوا از کارتریج رو یاد داده

Epson ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nashenas_jsa
17-06-2017, 14:58
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم.
بنده حدود 3 ماه هست که برای چاپ عکس از پرینتر اپسون l1800 استفاده میکنم و قبل از او پرینتر hp7000 داشتم.
چند روزه که متوجه شدم عکسهایی که با اپسون چاپ کردم دچار مشکل رنگ پریدگی شدن و این خیلی میتونه برای از دست دادن مشتری نقش داشته باشه.
در ضمن برای پرینتر hp از جوهر اینک تک استفاده میکردم که رنگ مشکی اون پیگمنت بود و هنوز هم مقداری از اون رو دارم نمیدونم از همون جوهر برای اپسون استفاده کنم یا نه؟
برای پرینتر اپسون هم از جوهر میوا استفاده کردم تا الان چون مادیران استفاده از جوهر های دیگه رو منع کرده و استفاده از جوهر دیگه باعث ابطال گارانتی دستگاه میشه که البته من برای کیفیت کارم قید گارانتی رو زدم و میخوام جوهر دیگه ای استفاده کنم.
از اساتید محترم خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنن تا بتونیم مشکل رو حل کنیم.
با تشکر

m.b.z
17-06-2017, 16:41
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم.
بنده حدود 3 ماه هست که برای چاپ عکس از پرینتر اپسون l1800 استفاده میکنم و قبل از او پرینتر hp7000 داشتم.
چند روزه که متوجه شدم عکسهایی که با اپسون چاپ کردم دچار مشکل رنگ پریدگی شدن و این خیلی میتونه برای از دست دادن مشتری نقش داشته باشه.
در ضمن برای پرینتر hp از جوهر اینک تک استفاده میکردم که رنگ مشکی اون پیگمنت بود و هنوز هم مقداری از اون رو دارم نمیدونم از همون جوهر برای اپسون استفاده کنم یا نه؟
برای پرینتر اپسون هم از جوهر میوا استفاده کردم تا الان چون مادیران استفاده از جوهر های دیگه رو منع کرده و استفاده از جوهر دیگه باعث ابطال گارانتی دستگاه میشه که البته من برای کیفیت کارم قید گارانتی رو زدم و میخوام جوهر دیگه ای استفاده کنم.
از اساتید محترم خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنن تا بتونیم مشکل رو حل کنیم.
با تشکر
اشتباهی که کردید استفاده از جوهر میوا بوده
اصلا جوهر خوب و با کیفتی نیست
من خودم از سرویس کار اپسون پرسیدم گفت
"هیچ کس نمیتوته بفهمه که شما از چه جوهری استفاده کردید"
من خودم جوهر ووکس و پیکسل رو امتحان کردم
از لحاظ کیفیت خوب بودن ولی در مورد ماندگاری نمیتونم تضمین بدم
اگر تهران هستید فکر کنم با گشتن تو خیابون ایرانشهر بتونید جوهر خوب پیدا کنید
با تضمین هم جوهر رو بخرید

TousanRayan
29-06-2017, 20:02
درود
دوستان یک پرینتر 1018 اچ پی دارم 5 میلیمتر اخر کاغذ گیر میکنه
دوستان راهنمایی کنن

رعنا110
02-07-2017, 13:30
سلام خدمت اعضای محترم انجمن
من پیرینترcanon مدل mg2540s دارم جدیداتهیه کردم سری اول ک کاتریج خودش تموم شدمنم جوهرخریدم باسرنگ تزریق کردم .ویسری پیرینت
گرفتم الان مشکل اینه که ارهمون اول که شارج شد چراغ الارم هاروشن بوداین ی مسله
مسله بعدی اینه الان خوددستگاه دگ روشن نمیشه وصل لبتاب میکنم اول جراغ وشن میشه ولی روشن نمیمونه میخوام پیرینت بگیرم لبتاب الارم میده که پیرینترروپیدانکرده
برای هواگیری هم به پیشنهاد کلیپ اموزشی کاتریج هارودراب گداشتم الان مشکل چیه که جوهرداره ولی الارم میده که نداره /این مدلم هواگیری نداره
چرارشن نمیشه
ممنون میشم اگ شماره ایی بفرستیدکه تماس بگیرم راهنمایی بشم
موفق باشید

TousanRayan
03-07-2017, 07:09
درود
از دوستانی که راهنمایی کردند ممنون
مشکل با راهنمای شما عزیزان حل شد

hosseinfsf
03-07-2017, 16:40
با سلام من یه پرینتر گرفتم واسه یه تعداد عکس 3*4 واسه 2 تا 3 ماه موقع چاپ عکس رو با نویز چاپ میکنه . پرینترم اپسون 382 و با فتوشاپ پرینت میگیرم ... آیا تنظیمات خاصی داره واسه پرینت ؟
ممنون میشم کمک کنید ...

m.b.z
04-07-2017, 15:36
با سلام من یه پرینتر گرفتم واسه یه تعداد عکس 3*4 واسه 2 تا 3 ماه موقع چاپ عکس رو با نویز چاپ میکنه . پرینترم اپسون 382 و با فتوشاپ پرینت میگیرم ... آیا تنظیمات خاصی داره واسه پرینت ؟
ممنون میشم کمک کنید ...

تو نازل چک همه رنگ ها نازلشون باز هست؟
معمولا وقتی نازل پرینتر گرفته باشه اینطوری میشه
شاید هم کاغذ مناسبی استفاده نمیکنید

shepesh206
05-07-2017, 16:52
سلام . من پرینتر اچ پی 3050 (سه کاره ) دارم ..اما مدتیه پرینت و کپی رو بالا و وسط و پایین خط یا نقطه های سیاه میندازه ... کارتریج شارژ کنم درست میشه ؟ چون چهار پنج سالی هست شارژ نشده !

m@hdi021
30-07-2017, 10:21
سلام خدمت دوستان
من پرینتر 4 کاره اچ پی مدل m177fw رو خریدم
ولی واقعا ناراضی ام
همه اینا به کنار
10 تا کپی که میزنم میره روی حالت cool mode و چند دقیقه هیمنجوری میمونه
منم مغازه دارم نمیتونم مشتری رو سر پا نگه دارم ک
لطفا اگ راهی برای غیر فعال کردن cool mode هست بهم بگید ممنون

amir9489
19-08-2017, 15:43
سلام دوستان
من یک پرینتر canon mf3010دارم که کارتریژش 725هست...الان چند باری شارژش کردم و خیلی هم کمرنگ میزنه...کلا از همون اولین باری که شارژ کردم دیگه مثل اولش نشد...
حالا میخوام کارتریج نو بخرم ولی کارتریج اصلیش خیلی گرونه و اصلا مقرون به صرفه نیست(حدود250تومن)...حالا میخواستم ببینم اگه از همین کارتریج ایرانیا که 50 60تومنه بخرم اشکالی داره؟مثلا یکی از دوستان مارک اورنگ خریده میگه چاپش مثل اولشه...میخواستم ببینم این اصل نبودن کارتریج باعث خرابیه سایر قسمتای دستگاه نمیشه در کوتاه مدت یا دراز مدت؟
روزی بین 20 تا30 برگ هم کپی و پرینت میگیرم....

TousanRayan
20-08-2017, 18:46
در مورد 1320 کسی اطلاعات داره

TousanRayan
20-08-2017, 18:47
سلام دوستان
من یک پرینتر canon mf3010دارم که کارتریژش 725هست...الان چند باری شارژش کردم و خیلی هم کمرنگ میزنه...کلا از همون اولین باری که شارژ کردم دیگه مثل اولش نشد...
حالا میخوام کارتریج نو بخرم ولی کارتریج اصلیش خیلی گرونه و اصلا مقرون به صرفه نیست(حدود250تومن)...حالا میخواستم ببینم اگه از همین کارتریج ایرانیا که 50 60تومنه بخرم اشکالی داره؟مثلا یکی از دوستان مارک اورنگ خریده میگه چاپش مثل اولشه...میخواستم ببینم این اصل نبودن کارتریج باعث خرابیه سایر قسمتای دستگاه نمیشه در کوتاه مدت یا دراز مدت؟
روزی بین 20 تا30 برگ هم کپی و پرینت میگیرم....

درود
پیشنهاد من کارتریج طرح خوب چینی هست !
گاهی اوقات کارتریج های ایرانی از قطعات نو استفاده نمیکنند - برام پیش اومده فوم رول خط و نقطه دار بسته بودن روش

TousanRayan
20-08-2017, 18:54
یه 1320 دستم رسیده بود که کاملا کمرنگ میزد
لیزرش را سرویس کردم
الان با وجود اماده به کار بودن پرینت نمیگیره - هیچ ایروری هم نمیده

ehsan_iace
25-09-2017, 16:21
من یک پرینتر کانن دارم

فایلی که با ورد بصورت docx ذخیره میکنم را پررنگ میگیره اما اگر همون فایل را با ورد بصورت pdf ذخیره کنم کمرنگ پرینت میگیره!

تازه پودر و درام‌اش را عوض کردم نمیدونم به اون ربطی داره یا نه!

مشکلش چیه؟

mkhr2max
08-10-2017, 11:46
پرینتر 1320 من وقتی تعداد صفحات توی word بیشتر از دو تا هست
صفحات اول و دوم رو روی همی می گیره و باقی رو درست
کابل عوض کردم ؛ درایور عوض کردم .
مشکل از چی می تونه باشه ؟

تک صفحه و دو صفحه مشکل نداره

Farshid4087
15-10-2017, 11:05
سلام پرینتر ۴۶۳۰ hp من کاغذ a6 نمیگیره کاغذ در هنگام جلو رفتن و چاپ شدن گیر میکنه و جلو نمیره دلیلش چیه

Farshid4087
15-10-2017, 11:06
سلام پرینتر ۴۶۳۰ hp من کاغذ a6 نمیگیره کاغذ در هنگام جلو رفتن و چاپ شدن :n26: گیر میکنه و جلو نمیره دلیلش چیه

aligoodarz
17-10-2017, 10:24
دوستان من اپسون 3 کاره L220 دارم که تا چند روز دیگه جوهر های اولیه فایرکش تمام میشه
شما بعدش چه نوع جوهری را توصیه میکنید که برای هد مشکل پیش نیاد کسانی که با این دستگاه تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند و بعدش این دستگاه سازگاری با جوهرهای pigmen داره یا dye

Hoiiiein
15-11-2017, 07:51
سلام دوستان
پرینتر HP laserjet p2035 وقتی ک کاغذ a4 داخلش هست هم ارور میده ک کاغذ نداره ولی یه دکمه ای روش هست ک وقتی اونو بزنی پرینت رو میگیره مشکل چیه؟

دوم اینکه چطوری میشه تنظیم کرد که اتوماتیک هر وقت لازم باشه A5 بگیره هر وقت لازم باشه A4?
یعنی هروقت سند A4 بود خودش A4 بگیره و وقتی A5 بود خودش A5 بگیره در صورتی که هم کاغذ A4 داخلش باشه و هم A5!?

m.r_rahimi
23-11-2017, 10:21
با سلام.من پرینتر epson 1410 A3 دارم.اما در تنظیماتش کاغذ A3 نیست.چطوری میشه پرینت A3 بگیرم.ممنونم

021ALIH
12-12-2017, 09:56
سلام و عرض ادب
بچه ها یکی دو روز پیش یدونه epson L382 گرفتم.
همه چیش خوبه ولی هنگام پرینت رو برگه خط های افقی سفید رنگ داره.
(یعنی وقتی با دکمه های خود پرینتر میزنم پرینت بگیره خطوط موازی میفته اگه از کامپیوتر پرینت کنم خیلی هم عالی پرینت میکنه)
هد چاپشم چندین بار تراز و تمیز کردم و جوهرش رو دوباره پر کردم بهتر شده ولی هنوز اون خطوط موازی افقی هست.
دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم.
لطفا راهنماییم کنید.
مرسی

amirdiba
16-03-2018, 18:39
سلام من ی اپسن L310 دارم گاغذ 260 گرمی میزارم پرینت رو میزنم یا fail میده یا کاغذ از اونورش سریع میاد بیرون. قبلش ی کاغذ مخصوص عکس داشتم کمی سبکتر بود اونو قبول میکرد که تمام شد. این کاغذی هم که الان دارم یکی دوتا ازش استفاده کردم روزی که پرینتر رو خریده بودم . کلا سه ماهه خریدم

djmohammad6
06-04-2018, 17:47
سلام
دوستان من یک پرینتر epson 1430 خریدم
موقع روشن شدن دکمه قطره چکان با بقلیش دکمه کاغذش با هم چشمک میزنه بعد باید چندبار خاموش و روشن کنم تا بیاد بالا
بعد توی تنظیمات photo quality ink jet این تنظیمو نداره
ممنون میشم راهنمایی کنید
اگر امکانش بود به ایمیلم جواب بدید
mohammadreza.tavakoli.y@gmail.com
با تشکر

سیدحسین رادمنش
13-04-2018, 19:18
سلام! خسته نباشید
چراغ حالت سیاه سفید پرنتر من چشمک نارنجی میزنه و فقط رنگی پرینت می گیره؛ باید چه کنم؟!

pedram063
20-04-2018, 12:45
سلام
ممنون میشم کمکم کنید
پرینتر من سامسونگ 4200 است
جدیدا مشکلی پیدا کرده اگه از قسمت کاغذ تکبرگ بهش کاغذ بدیم وسط برگه کاغذ رو به عنوان اول برگه در نظر میگیره و ابتدای صفحه ای میخواستیم چاپ بشه وسط چاپ میشه و متقابلا صفحه کاغذ کم میاد و نصف آخر صفحه ورد دیگه چاپ نمیشه کاری به سیستم کامپیوتر نداره موقع کپی گرفتن هم اینجوری میشه

hosseineb20
09-05-2018, 10:45
سلام من یک پرینتر l800 اپسون دارم
چرخ دنده هاش را چرخوندم تا هد دستگاه از قفل خارج بشه در حال حاظر خطای دو چراغ چشمک زن میده
l800 از لحاظ مکانیکی مشابه
t50 p50
است
خودم فکر میکنم تنظیم تایمینگ چرخ دنده ها را به هم ریختم
خیلی سپاس گذار می شوم دوستان کمک کنند

m.b.z
09-05-2018, 16:09
سلام من یک پرینتر l800 اپسون دارم
چرخ دنده هاش را چرخوندم تا هد دستگاه از قفل خارج بشه در حال حاظر خطای دو چراغ چشمک زن میده
l800 از لحاظ مکانیکی مشابه
t50 p50
است
خودم فکر میکنم تنظیم تایمینگ چرخ دنده ها را به هم ریختم
خیلی سپاس گذار می شوم دوستان کمک کنند
خطایی که توی محیط ویندوز میده چیه؟
منم خودم وقتی میخوام هواگیری کنم هد رو از طریق همون چرخ دنده آزاد میکنم
ولی تا حالا با مشکل 2 چراغ چشمک زن مواجه نشم
شاید نیاز داره تا با نرم افزار ریست بشه
شاید هم بخاطر تمام شدن رنگی چراغ میده

hosseineb20
09-05-2018, 21:17
جنرال ارور می دهد

m.b.z
10-05-2018, 08:34
جنرال ارور می دهد
اگر بلدید پرینتر رو باز کنید
این ویدئو رو ببینید امیدارم مشکلتون حل بشه
Fix General error ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در غیر اینصورت ببرید پیش تعمیرکار

benyamin14
15-05-2018, 17:36
سلام و عرض درود
من پرنترم کارتریجش 12a هست و مشکلی که داره اینکه سمت راست برگه را یکنواخت چاپ نمیکنه عکس که ببینید متوجه میشید چی میگم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
درامش را دادم عوض کردن و شارژش هم کردم ولی دوباره دقیقا همون مشکل را داره،ایراد از کجاش هست؟!

behnam128
24-07-2018, 19:05
باعرض سلام

مشکل من اینکه اصلا پرینت رنگی نمیگیرم ولی هروقت گزارش ساپلای میگیرم میبینم کلی از میزان کارتریجای رنگی کم شده ! محتوایی که من چاپ میکنم همش متن و جدول هست ، سند رو ابتدا به صورت فرمت jpg در میارم و بعد متون هر رنگی که باشن افکت سیاه سفید میزنم و درنهایت پرینت رو انجام میدم و هیچ پرینت رنگی ندارم ، کارتریجام فابریک مال داخل کارتن خودش هست و شارژی روشون صورت نگرفته .

در گزارش ساپلای برای کارتریج سیاه ذکر شده که تعداد صفحات پرینت شده با این ساپلای برابر 540 و درصد باقی مانده 70درصد ، و برای کارتریج های سایر رنگ ها این تعداد رو برابر با 466 و درصد باقیمانده 40درصد نوشته .
مدل پرینتر : HP Color LaserJet Pro MFP M277 PLC6
مدل کارتریج : 201A
سال خرید : 1396 و دارای گارانتی

TousanRayan
20-11-2018, 11:27

درود بر شما
احتمالا نمد دستگاه پر از جوهره
می تونید بدون عوض کردن رسیتش کنید و یا هم زمان با عوض کردن
لینک دانلود برای دریافت برنامه ریست را برا تون میزارم دانلود و رسیت کنید

TousanRayan
20-11-2018, 11:43
اموزش تصویری رسیت اپسون ال800
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AA_%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1_%D8%A7% D9%BE%D8%B3%D9%88%D9%86_L800

فایل رسیت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AA_%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1_%D8%A7% D9%BE%D8%B3%D9%88%D9%86_L800)

sibsabz
10-12-2018, 18:24
هیچ مشکل حادی وجود نداره شما فقط یه بار پرینتر رو کالیبره میکنین و مشکل حل میشه.کالیبره کردن یه کار معموله تو همه کارهای رنگی،حتی دستگاه های چاپ صنعتی.
روش کالیبره کردن اینطوریه:
برین یه Toolbox پرینتر،Device setting و بعدش Print quality و توی قسمت بالایی،دگمه Calibrate رو بزنین.

1018 و 1020 پرینتر های قدیمی هستند و 1005 و 1006 جایگزین اونها شدن.ولی خود 1005و1006 مشکل کیفیت بعد از شارژ رو دارن.بنابراین 2014 و 2015 انتخاب مناسبی هستند.

سلام دوستان عزیز
ببخشید که این پست قدیمی را بالا آوردم .
یک پرینتر 1215 HP CP دست دوم خریده ام . اما سی دی برنامه هایش را ندارد . هر چقدر هم در اینتر نت می گردم نرم افزار toolbox آن را پیدا نمی کنم ، سایت hp هم فقط درایور و دکتر را دارد و تول باکس را ندارد .
میتوانید راهنمایی بفرمایید چکارباید بکنم ؟
کسی هست لینک دانلود داشته باشد یا cd اش را برای من کپی کند .
هزینه هایش را تقدیم خواهم کرد.

aliabbasijondani
19-12-2018, 11:36
سلام علت خرابی فیلم فیوزینگ چیست
میشه راهنمای کنید

aliabbasijondani
20-12-2018, 09:32
سلام خسته نباشید علت خرابی یا کاهش عمر پرینتر- کارتریج-فیلم فیورینگ-پیکاپ-سینی کاغذ-گیربکس -پاور-یونیت اسکن-چرخ دنده ها-درام-تونر-قاب فیوزینگ-لیزر اسکنر- ترانسفر رول چیه

nimahandsomboy
04-02-2019, 12:27
دوستان میشه لطف کنید اپدیت مدل hp laser m1212nf بزارید

قسمت اسکنش کار نمیکنه نمیدونم چیکار کنم

SanaJuni
11-02-2019, 22:12
سلام
من یه چاپگر epson p50 دارم که چند وقته از رنگ قرمز استفاده نمیکنه، یعنی وقتی نازل چک میگیرم به جای رنگ قرمز هم آبی چاپ میکنه و فقط رگه هایی از رنگ قرمز توش دیده میشهف به نطرتون چیکار کنم که درست بشه؟

SanaJuni
11-02-2019, 22:13
سلام
من یه چاپگر epson p50 دارم که چند وقته از رنگ قرمز استفاده نمیکنه، یعنی وقتی نازل چک میگیرم به جای رنگ قرمز هم آبی چاپ میکنه و فقط رگه هایی از رنگ قرمز توش دیده میشهف به نطرتون چیکار کنم که درست بشه؟

hastor111
14-02-2019, 12:00
سلام دوستان
پرینترم HP1200 لیزری هست
مشکلم اینه که مثلا تو محیط ورد میخوام از یه صفحه 5 تا پرینت بگیرم این کارو انجام نمیده و باید 5بار ه صورت دستی پرینت بگیرم

محمد7966
14-02-2019, 19:33
سلام دوستان
پرینترم HP1200 لیزری هست
مشکلم اینه که مثلا تو محیط ورد میخوام از یه صفحه 5 تا پرینت بگیرم این کارو انجام نمیده و باید 5بار ه صورت دستی پرینت بگیرم

سلام یعنی چی؟یعنی اگر تعداد کپی ها رو از یک صفحه 5 تا بزنید، 5 برگ به شما تحویل نمیده؟

تنظیمات پرینترو ریست کنید تو قسمت devices and printers

بعدش اگر از یک عکس بخواین 5 تاکپی بگیرید ،5تا میده بیرون یا باز یکی میده

mrremi
17-02-2019, 20:10
با سلام پرینتر کنون lbp6020b دارم و وقتی به ترمینال usb وصل میکنم اتصالش با کامپیوتر قطع میشه ولی به صورت مستقیم مشکلی نداره میخواستم بدونم اشکال از کابل و ولتاژ درونی کابل هست یا کلا همه ی پرینتر ها به این شکل هستند؟

bigilo
08-03-2019, 12:40
سلام ،
من یه پرینتر اپسون مدل sx130 دارم که مدتی ازش استفاده نکردم و جوهر تو هدش خشک شده بود به توصیه یکی از دوستان هد دستگاه رو باز کردم داخل آب جوش قرار دادن تا روزنه‌های گرفته شده باز بشه و بعد اقدام به خشک کردن هد کردم و اون رو داخل دستگاه قرار دادم بعد که پرینتر رو بستم و اقدام به روشن کردن پرینتر کردم متاسفانه مخزن جوهر یکی دو مرتبه حرکت میکنه و بعد تو ایستگاه خودش قرار میگیره و سه چراغ چشمک زن دوتا قرمز مربوط به جوهر و کاغذ چراغ پاور هم به رنگ سبز در حال چشمک زدن هستند.
تو کامپیوتر هم این پیعام میده که عکسش رو میزارم:

لطفاً راهنمایی کنید که مشکل چیه؟
آیا به واسطه شستشوی هد مشکل پیدا کرده؟؟؟؟ آخه قبل از شستشو پرینت می‌گرفت ولی رنگ مشکی رو نمی‌گرفت.

محمد7966
08-03-2019, 13:02
سلام ،
من یه پرینتر اپسون مدل sx130 دارم که مدتی ازش استفاده نکردم و جوهر تو هدش خشک شده بود به توصیه یکی از دوستان هد دستگاه رو باز کردم داخل آب جوش قرار دادن تا روزنه‌های گرفته شده باز بشه و بعد اقدام به خشک کردن هد کردم و اون رو داخل دستگاه قرار دادم بعد که پرینتر رو بستم و اقدام به روشن کردن پرینتر کردم متاسفانه مخزن جوهر یکی دو مرتبه حرکت میکنه و بعد تو ایستگاه خودش قرار میگیره و سه چراغ چشمک زن دوتا قرمز مربوط به جوهر و کاغذ چراغ پاور هم به رنگ سبز در حال چشمک زدن هستند.
تو کامپیوتر هم این پیعام میده که عکسش رو میزارم:

لطفاً راهنمایی کنید که مشکل چیه؟
آیا به واسطه شستشوی هد مشکل پیدا کرده؟؟؟؟ آخه قبل از شستشو پرینت می‌گرفت ولی رنگ مشکی رو نمی‌گرفت.

سلام میگه تمام دستورات پرینتی که زدید رو پاک کنید(تو دیوایس اند پرینتر میتونید پاک کنید)

بعد میگه یه شی خارجی تو پرینتر گیر کرده،اونو کنار بزن (حالا معلوم نیست چی توش گیر کرده،شاید هم چیزی نباشه)

و در آخر سر بعد از چند دقیقه روشنش کنید

alone_boy
17-04-2019, 12:52
سلام
یه دستگاه کپی چندکاره Toshiba e-studio 211 داریم که موقع پرینت A3 اخطار میده که کاست براش تعریف نشده و پرینت نمیگیره درصورتیکه واسه A4 مشکلی نداره
برگ A3 رو از کدوم مخزن باید تغذیه کنیم؟

nimahandsomboy
18-04-2019, 11:39
با سلام
پرینترم hp1212 لیزری سیاه سفید هست

موقعی که یه فایل پرینت میزنم دستور به پرینتر نمیرسه و میره پایین کنار اعت ویندوز و پرینتر چاپ نمیکنه

ویندوز پرینتر میشناسه و مشکلی نیست
ممنون میشم راهنمایی کنید.

محمد7966
18-04-2019, 13:49
با سلام
پرینترم hp1212 لیزری سیاه سفید هست

موقعی که یه فایل پرینت میزنم دستور به پرینتر نمیرسه و میره پایین کنار اعت ویندوز و پرینتر چاپ نمیکنه

ویندوز پرینتر میشناسه و مشکلی نیست
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام احتمالا مشکل از کابل پرینتر،یه بار کابل رو در بیارید و دوباره جا بزنید.یا از کسی کابل قزض بگیرید و تست کنید

sarinaj
12-05-2019, 10:34
سلام وقت بخیر
من یک چاپگر hp photo smart c6283 دارم حالا وقتی چاپگر روش می کنم این ارور رو داره ink system failure _>ink system has failed. unable to print refer to print documentation. error=0Xc18a0401. turn power off,then on again
لطفا راهنمایی کنید خیلی لازمش دارم

mpx1386
25-05-2019, 17:14
سلام خدمت دوستان
یه سوال عجیب :n13:
من یه پرینتر P50 epson دارم چند ماه پیش یه شب پرینتر رو خاموش کردم صبح که اومدم دیدم تمام جوهرهای حود پرینتر و کل مخزن خالی شده کلا پرینتر شده صفر صفر . فکر کردم شاید مشکل جزئیه و پرینتر شاید قاطی کرده باشه
تا اینکه دوباره امروز که اومدم دیدم پرینتری که کاملا خاموش بوده دیشب ، تمام 6 تا جوهرش و کل جوهر های مخزن خالی شده و حتی یه قطره جوهر توش نمونده ، به نظر شما مشکل از چی می تونه باشه

m.b.z
26-05-2019, 00:47
سلام خدمت دوستان
یه سوال عجیب :n13:
من یه پرینتر P50 epson دارم چند ماه پیش یه شب پرینتر رو خاموش کردم صبح که اومدم دیدم تمام جوهرهای حود پرینتر و کل مخزن خالی شده کلا پرینتر شده صفر صفر . فکر کردم شاید مشکل جزئیه و پرینتر شاید قاطی کرده باشه
تا اینکه دوباره امروز که اومدم دیدم پرینتری که کاملا خاموش بوده دیشب ، تمام 6 تا جوهرش و کل جوهر های مخزن خالی شده و حتی یه قطره جوهر توش نمونده ، به نظر شما مشکل از چی می تونه باشه

سلام
مخزن هم سطح پرینتره؟
فکر کنم مخزن رو بالاتر از پرینتر گذاشتید