PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین دوستان شما در انجمن کیا هستن ؟؟؟

vahidgame
12-02-2015, 22:58
سلام
خب از اسم تاپیک دیگه همه چی مشخصه
این تاپیک برای قدردانی از دوستامون توی انجمنه
بهتره هر کسی رو می خواید نام ببرید از قابلیت منشن استفاده کنید (برای اونم کافیه بلافاصله بعد از نام کاربری از @ استفاده کنید)

hossein blak
12-02-2015, 23:01
خوب همه ی دوستان من حرف ندارند
اما برای عدالت بین اون ها اولین کسی که باهاش آشنا شدم و هنوز هم دوستیمون پایداره رو میگم.
Demon King

Atghia
12-02-2015, 23:37
چه سوال سختی
در یک بازه ی زمانی Mr_100_dolari البته الان مدتی هست که از دنیای مجازی فاصله گرفته ولی واقعا ادم دلسوز و دوست بامعرفتی بود و هست:n11:

در زمان حاضر بیشتر از همه VAHID

مرسی بابت تاپیک جالبتون:n16:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-02-2015, 01:51
@Demon King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@clau ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@Sh-Meteor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@vissoto ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@ranna ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@Mehran ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@Nashenase ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@ata.royalfalcon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@hossein blak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@New Ray ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Amir M.ohAma.D

این افراد از بهترین و با معرفت ترین دوستام هستند،

اما.......
جناب @M o h a m m @ d ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم بسیار شخص محترم و با معرفتیه.

نمیتونم بین این 12 نفر یکی رو انتخاب کنم.ولی اگر به قدمت دوستی باشه:
از clau عزیز که اولین دوستم بوده تشکر میکنم.

اگه اسم کسی هم جا افتاد شرمنده.

Abdolreza2012
13-02-2015, 02:44
واقعا سوال سختیه
دوستام خوبم تو فروم زیادن ، اشکالی نداره که :n02:

@urumchi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@runner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@Hatek ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@albertxx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@hossein blak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@SA3EDLORD
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @Altairezio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@Malware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@Iman-Emperatour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@fanoostalaei ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@and-roid2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همه این ها از دوستای خوب و با معرفتم هستن :n12:
انتخاب یکی از بین اینها واقعا سخته ، چون با چندتا از دوستان رابطه ی صمیمی دارم
البته چند نفر دیگه هم هستن مثل معراج ، کسری ، وحید که از دوستای خوبم هستن

با تشکر بخاطر این تاپیک خووووووب :n16:

pcforlife
13-02-2015, 09:03
تاپیک نیست، لامصب فیلم هندیه! سیستم منشن هم حکم بغل و اشک و "رفیق رفیق" گفتن با لهجه آمیتابی هست!!:n09::n02:
از شوخی که بگذریم جدا تاپیک خوبیه.
حداقل فرصتی میشه که آدم از دوستانش در پی سی و فضای مجازی تشکر کنه. تو این پنج شش ساله خیلی از کاربرا چه اونایی که تو لیست دوستانم هستند و چه اونایی که نبودند، برای من دوست واقعی بودند و جا داره از همشون تشکر کنم. تو لیست پایین سعی کردم اونایی رو که حضور ذهن دارم، خیلی جمع و جور اسامیشون رو بگم:n02::

@Amir M.ohAma.D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
امیر عزیز _ یکی از زحمتکش های انجمن ورزش و یکی از منطقی ترین کاربران فوتبال داخلی
@MORINIO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اشکان عزیز _ اشکان حتی اگه طرفدار لیورپول هم بود، فکر کنم باز هم ما با هم مشکلی پیدا نمیکردیم.:n11:
@charlize ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دادا احمد گل _ پایه ترین عضو انجمن برای میتینگ و ملاقات کاربرا و از اون پیرمرد های قدیمی ورزش:n02::n11:
@eman619rv ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آقا ایمان گل _ از فنی ترین کاربرای یونایتدی که بی حساب کتاب صحبت نمیکنه
@Babak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بابک عزیز _ که واقعا نقش ویژه داشت در ایجاد انجمن ورزش
@shakerifar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پرشان عزیز _ اینقدر پست هاش در تاپیک یونایتد عالیه که در یک کلام باید بهش گفت فرگی تاپیک یونایتد.

@H a m e e d ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حمید دوست داشتنی _ که الان متاسفانه نیست تو انجمن، هم یکی از اولین دوستان اینجانب در پی سی بود و بخش پررنگ خاطرات کاربر فعالیم در زیرشاخه تلویزیون.
@Sara ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سارا خانم _ هیچ وقت فکر نمیکردم خانم ها هم خیلی جدی بازی های فوتبال خارجی رو دنبال کنن!:n02::n16:+ یاد زیرشاخه تی وی بخیر
عباس عزیز _ یکی دیگه از اون یونایتدی ها و قرمز های واقعی
@kasra_khan2003 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دیکتاتور اعظم کسری :n02: _ موتور انجمن ورزش
@Kurosh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کوروش عزیز _ پست های کوروش رو ببینم، امکان نداره که نخونمش./ منطقی ترین کاربر تاریخ پی سی:n16:
@Mehran ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مهران عزیز _ با کلاس ترین و آروم ترین کاربر پی سی
@Mohammad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محمد عزیز _ اینکه محمد منچستریه، از موهبت های خداست بدون شک!
@mohammad_87 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محمد عزیز _ گری نویل اسکای اسپورت تاپیک یونایتد:n02:
@*M!L4D* ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میلاد عزیز _ یکی از اولین کسانی که تو پی سی باهاش آشنا شدم و یه یونایتدی واقعی / که خیلی وقته کمرنگه
@vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وحید عزیز _ پروسه آشنایی و رفاقت من با وحید خیلی جالبه. اون اوایل عضویتم تو فوتبال خارجی کلی تو سر و کله هم میزدیم (به خاطر رقابت یونایتد و چلسی) که چلسی تهش قهرمان شد که کوفتشون بشه الهی!! (شرط بندی کرده بودیم وحید؟:n02:) تا جام جهانی 2010 که با استکبار جهان "آلمان" دوشادوش هم جنگیدیم.:n02: و بعدش اضافه شدنش به مدیریت ورزش.:n11:
@yuseph ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یوسف عزیز _ یکی از همون استکبار دوست های آلمانی!:n02:
.
.
.

.
و در آخر
@Sir0c0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دادا سروش که خداییش هم پایه هستش هم با معرفت:n02:

Sh-Meteor
13-02-2015, 16:20
درود

من تو این انجمن با خیلیا آشنا شدم و باعث خوشحالیه منه که باهاشون آشنا شدم.

توی اینجا، اسم بهترین ها شونو آوردم:

@E.G_band ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (عرفان)
@JJSIMON ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (رضا)
@roya.rashidi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (رویا خانوم)
@Mr_100_dolari ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (آرمین)
@مممججج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (محمد)
ببخشید دیگه اگه اسم کسی جا افتاد:n16:

Demon King
13-02-2015, 16:25
دوستان با معرفت در اینجا زیاد داریم:

@raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@مممججج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@Kom_eil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@dedegoli1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mehran

و خیلی های دیگه که یادم نیست ...

shengo_k
13-02-2015, 18:07
خخخخخ من فقط یه دوست خوب دارم runner که واقعا با مرام و با معرفته:n11:

Miss Artemis
13-02-2015, 19:30
من برعکس خیلی ها که یه لیست بلند بالا مینویسن فقط دو نفر رو نام میبرم به دو دلیل

اول اینکه بین خوب و خوب تر ، خوب تر ها رو نام میبرم ، دوم اینکه بعد از بازنشستگی م و کمرنگ شدن ، خیلی ها خودشون رو نشون دادن که دلیل دوستی شون نظارت من یا دختر بودنم و ... بوده :n02:

اولی @sepid12ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست. قطعا هیچکس برای من به پای سپید نمیرسه. بهترین دوست من از همه جهت سپید بود و هست :n12:

@Facon_Archi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم با معرفت ترین دوستم هست و بهترین شنونده برای غرغر ها و درد دل هام :n02: تنها کسی هنوز هم به یادم هست :n39:

Ezel
13-02-2015, 19:53
سلام

اول توضیح اینکه من اسم تاپیک رو تغییر دادم تا محدود نشه

@charlize ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

احمد در واقع صمیمی ترین فردی هست که من میتونم خیلی راحت و با هر ادبیاتی باهاش صحبت کنم ( و البته خودش هم همه جوره پایه ی هر صحبتی هست :دی ) ، فقط یه مشکل بزرگ داره و اون هم اینکه نمیخواد قبول کنه کریستین استوارت بازیگر بسیار بهتری از شارلیز ترون هست :n33: ( شوخی ای بین من و احمد هست جدی نگیرید این حرف منو :n09: )

@pcforlife ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قدیمی ترین دوست من در انجمن به گواه پیغامهای پروفایل ، حسین هست / دوست بسیار خوب و همرزم و هم سلولی قدیمی من ( الکی مثلا منم انقلابی ام :n31: ) در دوران حصر انجمن ورزش در زیرشاخه ی خبر که با هم بیرون هم رفتیم در یک روز بارونی به همراه احمد و باقی قرارهای سه نفرمون همیشه بعد از اون کنسل شد به علت های گوناگون :n09:

@mahdishata ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دومین دوست قدیمی من و کاربر فعال سابق خبرهای آی تی که هنوز هم باهاش در ارتباطیم ، هرچند بر سر مسائلی مثل لوگوی انجمن در ماه محرم با همراهی گروهی از کاربران دارای گرایش مذهبی زاویه افتاد بین اونها و انجمن و به یک انجمن مذهبی کوچ کردن و ما رو هم به عنوان میهمان چندباری دعوت کردن اونجا اما به خاطر اون نوع تندروی ای که در دوستان اونجا وجود داره من خیلی نتونستم مهمونشون باشم اما هنوزم یکی از بهترین و صمیمی ترین دوستان من حساب میشه در دنیای مجازی

@F l o w e r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه قرار باشه روزی من یه لیست از مرد ترین مردان انجمن تهیه کنم ، قطعا تینا جزو نفرات اول اون لیست مردانگی و معرفت هست چون بعضی جاها با اینکه یک دختر هست اما مردانه ایستاد و ایستادگی کرد در سمت درست تاریخ انجمن !

مهران هم که دیگه معرف حضور همه هست ، و من بهش از همین تریبون لقب " مرد اعتدال انجمن " رو میدم

@Meisam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

که نیازی به معرفی نداره دیگه ، بسیار شخص مثبت و یک حامی بسیار خوب

@Kurosh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این یکی هم باز نیازی به معرفی نداره ؛ حتی در برخورد اول باهاش هم فکر نمیکنم تا حالا کسی احساس معذب بودن یا راحت نبودن داشته با کوروش

@Masoud King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همراه وایبری این شبهای ما :دی که جزو اون افرادی هست که از صحبت کردن و شوخی کردن باهاش خصوصا در مورد فودبال و مسائل اجتماعی ارتباطی ! :n09: هیچوقت خسته نمیشید و مواضعش به شدت به مواضع ما نزدیکه :دی

@A M ! N ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امین هم جزو اون دسته از دوستانی هست که خارج از انجمن هم باهاش زیاد در ارتباط هستم و حتی با هم به تور گلابگیری کاشان هم رفتیم همراه با مخلفات !!! :n09: امیدوارم هرجایی که خواهد بود خوشحال باشه مثل همیشه و پر انرژی بازم مثل همیشه ؛ و البته با این یکی احساس راحتی فوق العاده فوق العاده زیادی دارم موقع صحبت کردن :n09:

البته بخوام نام ببرم قطعا میتونم یک لیست ده ها نفره تهیه کنم اما برای اینکه از حوصله خارج نشه پررنگ تر ها رو گلچین کردم اینجا .

با تشکر

runner
14-02-2015, 02:40
سلام
ممنون که دوستان مارم به این تاپیکای با حال و جذاب دعوت میکنن

منم تو این گروه با افراد زیادی آشنا شدم که همگی بچه های خوب و با حالی بودن
اول اونایی که از نزدیک دیدم رو میگم

@ask_bl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از علی چی بگم آخه!:n02:
علی هم داداشمه (واقعنیا :n09:) هم دوستم توی انجمن

@Ship Storm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
که دوست عزیز و قدیمیم هست بچه محلمون بود :n02: بعد از پیشمون رفت ولی هنوز هم میبینمش و برام عزیزه (حامد از همین جا میخوام یه چیزی بگم حیف که آبرو داری تو انجمن) :n20:

@wordist ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عمو صالح خودمون ایشونم بشون ارادت دارم و از نزدیک دیدمشون از دوستان خوبم هست توی انجمن:n16:

@امير موسر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
امیر هم از دوستای انجمنیم هست که از نزدیک دیدمش و باش تبادل فیلمم داشتم!
(هی امیــــــــــــــــــــــ ـــر سلام):n18::n02:

خوب بخش دوم دوستای عزیزم تو پی سی ورلد
اونایی هستن که ندیدمشون ولی دورادور و قلبن دوستشون دارم و باشون به راه های مختلف چه از طریق پیغام تو انجمن یا وایبر یا .... در ارتباطم

@S0R3N4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست خوبم سورنای عزیز که از اولین نفراتی بودن که باشون تو انجمن آشنا شدم!

کوروش رو از اوایل فعالیتم میشناسم تو بخش موسیقی باش همکار بودم پسر دوست داشتنی ایه!
خدا زیادش کنه دوست خوبیه !!! :n16::n02:
(با مرام کجایـــــــــــــــــــــ ــی؟)

چی بگم راجع به مهران عزیز همینطور که تو پستا گفتن دیگه شناس همست با مهرانم تو تاپیک موسیقی همکار بودم ما که بدی ندیدیم ازش دوست خوب و زحمت کشیه:n11:

@shengo_k ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داداش کیای عزیز دوست خوبم که با اینکه تازه باش آشنا شدم ولی معرفت رو در حق من تموم کرده خیلی پسر با معرفتیه و شرمندم کرده :n18::n11::n16::n12:

@nw_nk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سینای گل که مدیر بخش ورزشی بود ولی احساس میکنم از یه چیزی ناراحت بود و خودشو کنار کشید حسم اینجوری میگه شایدم اشتباه میکنم:n40:
پسر گلی که زیاد یادمون میکنه معرفتش بی نهایت :n12:

@VAHID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آقا وحید هم از دوستای تازم هستن ولی زیاد بم سر زده و دور ادبه ازش اسمی نبرم تو این مدت کم معرفتشو با یاد کردن ازم ثابت کرده:n16:

@Abdolreza2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو این انجمن یه دوست رئالی دارم که خیلی پسر خوبیه آدم خاکی و خودمونی ای هست داش رضا که باش در ارتباطم از راه دور:n11:

@Hatek ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

علی آقای گل که هرچی باش بیشتر آشنا میشم به گل بودنش بیشتر پی میبرم

@hp722 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محمد عزیز دوست با معرفت و لوتی خودم:n12:

@amirmb1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
امیر جان که قبلا بودا ولی الان کم پیدا شده:n13:

دیگه باید ببخشید زیاد حرف زدیم!

امير موسر
14-02-2015, 07:58
@امير موسر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
امیر هم از دوستای انجمنیم هست که از نزدیک دیدمش و باش تبادل فیلمم داشتم!
(هی امیــــــــــــــــــــــ ـــر سلام):n18::n02:

:n18::40:

....

hp722
14-02-2015, 10:57
ممنونم از روح الله عزیز بابت دعوت من به این تایپیک

چندتا از عزیزان هستن که خیلی باهاشون در ارتباط هستم:

کوروش عزیز رو خیلی وقته میشناسم و خیلی ام بهش زحمت دادم.از همینجا بهش خسته نباشید میگم

@ranna ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رعنا خانم رو فکر میکنم از زمان طفولیت میشناسم:n02: یبارم ایشون رو توی اکران یکی از انیمیشن های گلوری از نزدیک دیدم و باهم کلام شدیم.واقعا براش آرزوی موفقیت دارم

@runner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روح الله عزیز که یکی از بچه های گل و بامعرفت فرومه.سر آپدیت گوشی ام خیلی اذیتش کردم.هنوز قسمت نشده ببینمش ولی سحر نزدیک است!

@Йeda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ندا خانم از هم دانشگاهی های بنده که هنوز فرصت نشده زیارتشون کنم.سر کارنامه یکی از ترم ها خیلی مزاحمشون میشدم

@Mohammad-t-1992 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])محمد گل که از بچه های ایران فیلم هست و بهش ارادت دارم و چه اونجا چه توی پی سی باهم در ارتباطیم

@nits ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امین عزیز رو خیلی وقته میشناسم.امیدوارم توی دانشگاه موفق باشه و کماکان درحال لیچ کردن:n02:

@ramin1988 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رامین از طرفداران سفت و سخت مجید خراطا...توی تایپیک خراطا باهم آشنا شدیم.امیدوارم موفق باشه

@Amir Hossein ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])امیرحسین رو که دیگه خیلی وقته میشناسم.مگه میشه کسی این وروجک رو نشناسه اصلا:n02:

@amir_t6262 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])امیر طهماسبی گل که دیگه نیاز به معرفی نداره.از دوستان قدیمی هستیم و باهم ترجمه مشترک هم دادیم.امیدوارم کماکان به ترجمه های پرقدرتت ادامه بدی

@Legend ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یونس عزیز رو زمانی که فیلم گلشیفته اومد و ساب فارسی نداشت بیشتر شناختم که توافق کردیم 2نفری ترجمه اش کنیم

@نگار بانو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نگار خانم از آشنایان هستن و به دعوت خودم اینجا اومدن.از عکاسان بسیار خوب تهران هستن و آرزوی موفقیت روز افزون براشون دارم

دست آخر باید از مهران گل هم که همه میشناسنش تشکر کنم.اوایل که اومده بودم انجمن خیلی بهم کمک کرد

Nashenase
14-02-2015, 22:11
بهترین و با معرفترین دوستم مممججج

kasra_khan2003
16-02-2015, 13:19
سلام،

دوست خاصی در انجمن ندارم، اکثر روابط و صحبت هام بخاطر مسائل انجمن هست. البته گاه و بی گاه سر به سر Sir0c0 میذاریم و برعکس.

با pcforlife و City 17 هم گپ میزنم، که بازهم اکثراً مربوط به مشکلات انجمن هست.

ALI . R
16-02-2015, 16:41
سلام.
خب اول از دوستان نرم افزار شروع میکنم.

@Ship Storm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آقا حامد عزیز که یادمه خیلی بهش پیام میدادم که منو کاربر فعال کنه. :n02: دلمون براش خیلی تنگ شده. هر کجا که هست براش آرزوی موفقیت دارم...:n12:

@*Batman* ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آقا مسعود عزیز ملغب به بتمن :n09:. همیشه بهم ارادت داشتن و دارن. لحظه هات همیشه خوش...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

@Jalal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
جلال جان عزیز که به تازگی بازنشسته شدن. براشون لحظات خوشی رو در زندگی آرزومندم...:n12:

@wordist ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آقا صالح گل. سخت گیرترین فرد انجمن نرم افزار :n02:. واای الان معلوم نیست چه بلایی سرم بیاد. :n28::n02:. ایشون هم به تازگی بازنشست شدن. براشون آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم هر کجا که هست همیشه شاد باشن ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

@Mohammad King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محمدجان عزیز. همین، جای توضیح نیست ... :n02: مخلصیم :n40:

@Dew Drop ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شبنم خانم عزیز. از دوستان خوب ما در انجمن نرم افزار. لحظه هاتون همیشه خوش ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

@ask_bl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
علی آقای عزیز. چکار کنیم خب دو تا علی هستیم تو انجمن نرم افزار همیشه اشتباهی میگیرن.:n02::n08:علی جان مخلصیم. :n16:
راستی تازه فهمیدم که @runner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داداشت هست. البته قبلا یه چیزایی شنیده بودم. ولی فکر کنم یادم رفته بود. الان که بالا دیدم نوشته که علی هم داداشمه (واقعنیا :n09:) هم دوستم توی انجمن. افزودن به عنوان دوست رو زدم. روح الله بزن قبول درخواست رو :n02:

@Dr Hannibal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آقا محمدرضای عزیز. دکتر انجمن نرم افزار. :n18: همیشه خوش باشی ...:n12:

@Saleh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست خوبم صالح جان. زحمات زیادی کشیدن در انجمن معرفی نرم افزار که به تازگی بازنشسته شدن. برای ایشون هم آرزوی موفقیت دارم هر کجا که هستن ...:n12:

@xeNociDe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محمد عزیز. ناظر سابق انجمن درخواست نرم افزار... :n12:

آقا مهران عزیز. همیشه ارادت خاصی دارن بهم. خیلی مخلصیم مهران جان... :n12::n40:

@A M ! N ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
امین خان :n02:. یادش بخیر چه دورانی داشتیم تو انجمن آنتی ویروس ... :n14:. امیدوارم هر کجا که هست همیشه موفق باشن ...:n12:

@Hidden-Hunter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داش امیر. از دوستان خوب ما در انجمن آنتی ویروس بودن یادش بخیر. یه بار هم از نزدیک دیدمشون... :n12:

@kases ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
علی آقا هم از دوستان خوب ما بودن در انجمن آنتی ویروس... :n12:

@Meisam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میثم جان که همه میشناسن. جا داره اینجا هم یه خسته نباشید بگم بهشون ... :n12:

@Babak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بابک عزیز که خیلی دلمون براش تنگ شده ...:n12:

@F l o w e r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تینا خانم هم از نام آشناهای انجمن . براشون آرزوی موفقیت دارم ... :n12:

@mjzaret ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آقا جواد. از دوستان همشهری ما هستن... :n12:

@VAHID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وحیدجان هم از دوستان خوب ما. همیشه از مطالبشون در انجمن ادبیات فیض میبریم و کپی هم میکنیم . یه بار نزدیک بود جریمه بشیم (کپی امضا) :n02:

@raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رعنا خانم هم ارادت داشتن به ما. :n12:

@Milad4171 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آقا میلاد عزیز. مخلصیم :n12:

@Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ستاره خانم هم از دوستانی هستن که همیشه از مطالبشون استفاده میکنیم در انجمن ادبیات و ... . :n12:

@raha bash ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رها خانم رو فراموش کرده بودم. بازم ممنون بابت مطالب و شعرهایی که میزارید. زیاد استفاده کردیم... :n12:

@V E S T A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:n12:

@Sir0c0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سروش جان هم فراموش کردم. ببخشید... :n02::n12:
و خیلی عزیزان دیگر... دوستانی که از قلم افتادن باید ببخشید. :n40:
برای همه شما دوستان عزیز آرزوی بهترین ها رو دارم ... :n16:

S0R3N4
17-02-2015, 19:01
@S0R3N4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[COLOR=#008000]دوست خوبم سورنای عزیز که از اولین نفراتی بودن که باشون تو انجمن آشنا شدم!

!

روحی جون !!!

عاشقتم پسر...

شما هم یکی از بهترین دوستان من در این فروم بودی و هستی !! :n12::n12::n12:

S0R3N4
17-02-2015, 19:02
دوست خوبم سورنای عزیز که از اولین نفراتی بودن که باشون تو انجمن آشنا شدم!

!

روحی جون !!!

عاشقتم پسر...

شما هم یکی از بهترین دوستان من در این فروم بودی و هستی !! :n12::n12::n12:

- Saman -
20-02-2015, 21:07
خب... بهترين دوستان من در اين انجمن چه كسانی هستند؟!

تنها به نام‌‌هاشون اشاره می‌كنم...

.. البته، بهتر بهترين (!) دوست‌م، @raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستند!

بعد دوستان بسيار خوبم، بيشتر از انجمن ادبيات هستند:

@raha bash ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@Ahmad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@Йeda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@dourtarin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@sara_program ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@fati ghasemi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همين‌جا جا داره از تك‌تك‌شون به خصوص رها، احمد، ناهيد و مهران عزيز تشكر كنم كه در مواقع‌‌ی‌، كه نياز به يك دوست داشتم... به من كمك كردند و با من صحبت كردند... جويای احوال‌م، شدند و در صدد خوشحال‌ی، من براومدند... پس بسيار ممنونم دوستان عزيزم!

ياد دوست‌ خوب‌ی، افتادم كه نمی‌دونم در حال حاضر به انجمن سر می‌‍زنن يا خير... اما چه خوب كه از ايشون هم در اين پست يادی كنم:

@Maryam j0on ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد باقی دوستانم:

@ELSIN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@A r c h i ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@neda_traveler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@Morteza4SN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@OMiD.1080p ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@V E S T A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@ZEOS 59 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@and-roid2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@_BaRaN_ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ويرايش:

نمی‌دونم از اين‌كه اسم‌م، رو در هيچ پست‌ی، نديدم... خوشحال بشم يا ناراحت... اما خب چه می‌شه كرد!

بعد همين ديگه...

.. :n02:

Atghia
20-02-2015, 21:59
اقا من اعتراض دارم!
اون اول که من پست دادم عنوان تاپیک بودش که با معرفت ترین دوستت کیه؟:n37:
خب انتظار نداشتید که یک لیست ردیف کنم وقتی مورد سوال مفرد هست؟:n33:
بعد الانم بیام بگم میگن آهاااا این داره خودشیرینی میکنه:n29:
هیچی این پست رو زدم بگم بدونید نظرم پست صفحه اول که فرستادم نیست
ولی در مورد عنوان جدید هم نظرمو نمیگم:n22:
لوس هم خودتونید:n22:

sepid12ir
20-02-2015, 22:04
Miss Artemis: یگانه دوست p30 من :n12:... یادمه 90 درصد مواقع تنها به عشق اینکه با هیوا صحبت کنم در پی سی، به پی سی سر میزدم... 10 درصد باقیش هم برای تاپیک های مورد علاقم بود :n09:

در کنار هیوا که عزیزترین است برام :)
Kurosh: کورش ... اگرچه من خیلی کم لطف بودم به کورش اما کم لطفی های من را همیشه ندیده گرفته... ممنونم از معرفتش :)
thecrow: یکی از محترم ترین دوستان من در پی سی و البته هنرمند...
یک خاطره ی فراموش نشدنی از مهیار به زمانی برمیگرده که قطعه ی Le moulin را به اشتراک گذاشته بودم و مهیار این قطعه را با سازدهنی برام نواخت و برام ارسال کرد... ارزشمند بود برام...

ممنون از حضورتون

:n40:

A.N.A.P
20-02-2015, 23:12
sonixax
shab_2008 که الان دیگه تو انجمن نیست ولی جز اولین دوستا و بهترینا بود.

ولی فکر نمیکنم من بهترین دوستشون باشم :n02:

raha bash
21-02-2015, 12:38
خب هرکی تو لیست دوستانم هست یعنی دوستش داشتم که هست
ولی اینجا مینویسم تا بدونن هم بهترین دوستم هستن هم دوستشون دارم

خیلی بیشتر از یه دوسته خوبه
بودنش توی انجمن قوت قلب هست برام
@Ahmad
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جدا از دوست خوب قابل احترام هم هست برام
@- Saman - ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
صبر و پشتکار بالاش همیشه برام قابل تحسین هست
دیگه همه میشناسنش که چقدر گله
امیدوارم هرجا هست شاد و قدرتمند باشه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehrshad-msv
21-02-2015, 13:00
هرکسی که با من موافق است!!!:n02:

MR.CART
23-02-2015, 18:38
Kianoosh
نمیدونم درست نوشتم نوشتم اسمش یا نه که مدیر انجمن ورزش هستش ولی خیلی از خودش و پستاش خوشم میاد.

Sent from my GT-I9105 using Tapatalk

Ezel
23-02-2015, 19:29
@Kianoosh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نمیدونم درست نوشتم نوشتم اسمش یا نه که مدیر انجمن ورزش هستش ولی خیلی از خودش و پستاش خوشم میاد.

Sent from my GT-I9105 using Tapatalk

:n13::n13::n13::n13::n13:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir M.ohAma.D
23-02-2015, 20:28
@pcforlife ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حسین عزیز یکی از بهترین دوستانم در انجمن هستش ....خیلی به من کمک کرد ازش ممنونم کلا همیشه الگو من در مدیریت انجمن ورزش بوده...به خاطر حسین عزیز نتایج و موفقیت منچستر واسه ما مهم شد:n11:

سروش عزیز هم از دیگر بهترین دوستان من هستش که خداییش شاهد زحمات فراوانش در انجمن ورزش هستم و همیشه ممنون راهنمایی هاش هستم:n12:

@ hojjatinho ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجت عزیز یکی از دوستان خوب و قدیمی که چه روزهایی در انجمن با هم داشتیم امیدوارم هرجا هست موفق باشه

@مممججج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست گل پرسپولیسیمون که ارادت داریم نسبت بهشون

@vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وحید عزیز دوست و همکار گرامی که البته دیگه کلاسش رفته بالا و در فوتبال داخلی نیست:n02:امیدوارم در هر جا و در هر کاری هست موفق باشه

@Mohammad.F.M ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محمد عزیز هم از دیگر دوستان هستند که البته به خاطر مسائل مدیریتی با بنده قهرن:n02:امیدوارم هرجا هست موفق باشه

@nw_nk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سینای عزیز یکی دیگر از زحمتکشان انجمن ورزش و دوست بارسایی من:n12:امیدوارم همیشه زندگی همونطوری که میخواد پیش بره...واقعا از پستاش لذت میبرم

supermax15
23-02-2015, 21:03
supermax15
نیازی ب معرفی نداره همه میشناسنش

Mr_100_dolari
24-02-2015, 02:35
خوب ادم بین بچه هاش که فرق نمیزاره :دی ولی اسم دوستانی رو که میارم از زمانی که توی این انجمن اومدم به نسبت خاطرهای بیشتری باهاشون دارم ....

برای همونم اگر به تریب از توی لیست دوستانم بخوام بگم :

@Amir Hossein ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امیر حسین عزیز که دورانی رو با هم توی یاهو داشتیم و همیشه برای انواع مشکلات مربوط به بازی های مختلف سراغ اولین نفری که میرفتم کسی نبود جز امیر حسین :دی یادمه همیشه وقتی وارد یاهو میشدم و میدیدم آنلاینه بهش میگفتم چراغ یاهوت خاموش نشه بگو صلوات :دی البته نمیدونم هنوز چراغ یاهو رو روشن نگه داشته یا نه :n10:

ستاره خانم عزیز که معرف حضور همه هستند و صحبت ها و کمک های ایشون توی زمانی که دچار مشکل شده بودم واقعا خیلی بهم کمک کردش و هیچ وقت به ایشون به چشم یه ادم مجازی نگاه نکردم و روی کمکهاش میشه از خیلی از دوستای دنیای واقعی بیشتر حساب کرد ممنون ستاره جان :n06::n16:

@Iloveu-ALL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

علی عزیز که همیشه مثل داداش کوچیک خودم میدونمش خیلی وقته ازش خودش و پولینا جون :دی خبر ندارم پسر پرتلاش و دل پاکی هستش امیدوارم که به همه آرزوهای قشنگش برسه :n06:

آقا مهران عزیز که از وقتی شناختمش بهش ارادت خاصی دارم رفتار و منش ایشون همیشه من و جذب خودش کرده انگاری تو کل دنیا فقط یه دونه مهران هستش که انقدر آقاست :n06:بهشم گفتم خیلی دوست دارم یه روز از نردیک ببینمت :n06: مهران جان نمیتونی از دست من در بری ها :دی :n40:

رعنا خانم عزیز که من همیشه به ایشون میگم خانم دکتر :n02::n06: و البته دستورات پزشکی ایشون هم بارها مورد استفاده قرار گرفته :n09: توی مرام و معرفت در مورد رعنا خانم فقط این و میشه گفت که هیچ وقت دوستاش رو فراموش نمیکنه ... و اینکه رعنا خانم همچنان التماس دعا داریم شدید :n02: اونم به مدت مدید :n06::n16:

از اونجا که منم عادت ندارم دوستام حتی اونایی هم که دیگه نیستند رو فراموش کنم باید بگم وستا خانم امیدوارم هر جا که هستی موفق و رو به راه باشی :n06:

وحید عزیز گرگ جون خودم که من همیشه از تجربیات گرگی وحید جان کمال استفاده رو میکنم :n02: و آخر یه روز باید با هم بریم شکار گله :دی:n06:

@Sh-Meteor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شهاب عزیز که یاد شب زنده داران پی سی ورلد به خیر :دی راستی از اون دوقلوها چه خبر :n08: آقا ببخشید اگر زیاد شوخی میکردیم :n06:

@کاربر شماره ی یک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هـــــــــــــی ... در مورد عمو حسن که چیزی ندارم بگم به جز خاطره ... از شب زنده داری های تا 4 / 5 صبح توی پی سی ورلد بگیر تا جریان جوجه و محرم و ... :دی

@OMiD.1080p ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امید عزیز که باید بگم خیلی حلال زاده هست چون امروز که باشگاه بودم آهنگای کتی جون :n12: رو گذاشته بودن و من هر وقت صدای کتی رو میشنوم در جا یاد تو می افتم:دی :n06:

و برای تمام این دوستان عزیزم و البته خیلی از دوستان عزیز دیگم که اسمشون الان خاطرم نیست آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم هر جا که هستند سلامت و شاد و موفق باشند ... :n12::n40::n12:

sara_program
27-02-2015, 19:44
بهترین دوستم در انجمن "پرواز عقاب" هست چون در بیرون از نت هم بهترین دوستمه. از نظر معرفت هم هرچی بگم کم گفتم.

atghia ، ELSIN ، Mehran ، Rossin، Saman کسانی بودند که لطفشون شامل حالم شده.

Saman: همیشه مطالب ارسالیشون را با دقت میخوندم. قلم زیبایی دارند. دل صافی هم دارند. خدا همیشه پشت و پناهشون

Rossin: دختر محکم و شادی هست. دعا میکنم همیشه استوار و محکم باقی بمونه

Mehran: اصلا نمی دونن غرور چی هست! خیلی خاکی هستند و همیشه پاسخگوی انجمن هستند. با اینکه مدیر هستند ولی هرگز چنین حسی رو منتقل نمیکنن

ELSIN: مدیر واقعی هستند. امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشند. در زمینه عکاسی خیلی خیلی به ایشون مدیونم. من تا پارسال نمیدونستم اگزیف چی هست، خوشحالم که امسال می دونم:n02:

atghia: دختری شاد هست که از غم مینویسه. شخصیت جالبی داره. دختری مذهبی و البته امروزی هست. براش اهمیت خاصی قائلم.

E.N.A.Y.A.T
08-03-2015, 01:54
رفیقان شفیق بعضی نیمه راه بعضی کفیف !

Arash4484 داداش بزرگم خیلی میخوامت بامرام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
A M ! N از چیز Death Note بیا بیرون این بار هزارم اینقد انیمه ندید پدید نباش هنتای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
@B3HZ@D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سالاری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
@ELSIN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جیگرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
@Iman-Emperatour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) صاف و ساده کار درست Totally بیست اصن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
@Mehran ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مهربون و دوست داشتنی
@mestry ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به کیلوای بابا ، اونور آب خوش میگذره ، فروش تسبیح انیمه ای اینا :n09:
@Morteza4SN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که با این در اگر دربند در ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آنیکی
@raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تو خونواده که آبجی نداشتیم ، اما اینجا بهترینش نصیبمون شد ، فرشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
@SNOW PATROL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آخر من تو رو انیمه بین میکنم کاکو شیرازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
@taghi_ramzi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خیلی دیر باهم اشنا شدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
@urumchi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
@Kianoosh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جزء اولین دوستان انجمن بود و قصد داشتیم باهم سروش رو کله پا کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...
@Ezel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اما زد و کیانوش رو کله پا کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به مولا قسم اگه ببینمت با کاتانام دو شقه ـت میکنم حالا ببین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب خونواده عزیزم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قراره داداش کوچیکتون واسه 5-6 ماهی راهی وطنش ، ژاپن بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و اینکه برمیگردم یا نه به مردمان اونجا بستگی داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مواظب خودتون باشید ، میخوامتون خیلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
28-03-2015, 18:18
که دوست عزیز و قدیمیم هست بچه محلمون بود :n02: بعد از پیشمون رفت ولی هنوز هم میبینمش و برام عزیزه (حامد از همین جا میخوام یه چیزی بگم حیف که آبرو داری تو انجمن) :n20:

سلام روح الله جون ، عزیز دل مایی تو ، عاشقتم :n12:

آقا حامد عزیز که یادمه خیلی بهش پیام میدادم که منو کاربر فعال کنه. :n02: دلمون براش خیلی تنگ شده. هر کجا که هست براش آرزوی موفقیت دارم...:n12:

سلام علی جان
ممنون از این ابراز محبتت نسبت به من
ماهم خیلی دوست داریم و برامون عزیزی
یه زمانی روزی 8 ساعت کم کم وقت میذاشتم اینجا ولی خوب رفته رفته بدلیل مشعله کاری و روند زندگی دیگه نمیشه مثل سابق فعالیت کرد ولی تو انجمن هستم و خوشحالم که دوستای خوبی مثل شما در کنار خودم دارم .:n12:

Maryam j0on
26-07-2018, 02:27
خب... بهترين دوستان من در اين انجمن چه كسانی هستند؟!

تنها به نام‌‌هاشون اشاره می‌كنم...

.. البته، بهتر بهترين (!) دوست‌م، @raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستند!

بعد دوستان بسيار خوبم، بيشتر از انجمن ادبيات هستند:

@Ahmad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@Йeda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@dourtarin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@sara_program ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@fati ghasemi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همين‌جا جا داره از تك‌تك‌شون به خصوص رها، احمد، ناهيد و مهران عزيز تشكر كنم كه در مواقع‌‌ی‌، كه نياز به يك دوست داشتم... به من كمك كردند و با من صحبت كردند... جويای احوال‌م، شدند و در صدد خوشحال‌ی، من براومدند... پس بسيار ممنونم دوستان عزيزم!

ياد دوست‌ خوب‌ی، افتادم كه نمی‌دونم در حال حاضر به انجمن سر می‌‍زنن يا خير... اما چه خوب كه از ايشون هم در اين پست يادی كنم:

@Maryam j0on ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد باقی دوستانم:

@ELSIN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@A r c h i ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@neda_traveler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@Morteza4SN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@ZEOS 59 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@_BaRaN_ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ويرايش:

نمی‌دونم از اين‌كه اسم‌م، رو در هيچ پست‌ی، نديدم... خوشحال بشم يا ناراحت... اما خب چه می‌شه كرد!

بعد همين ديگه...

.. :n02:

چه کیفی میده بعد چند سال به فرومی که بیشتر دوران نوجوونیتو توش گذروندی سر بزنی و ببینی هنوز به یادت هستن دوستات ..

چه خاطرات خوبی تو این فروم ساختیم و چه دوست های با معرفتی پیدا کردیم ..

خیلی سال از اون موقع ها میگذره اما وقتی این صفحه بالا میاد ، وقتی تم این فروم همیشه آشنا رو میبینم حس میکنم زمان توش ایستاده .. شاید هیچ وقت آدم هایی که تو این فروم بودن رو نبینم ، یا اگه ببینمشون نشناسمشون ؛ اما همیشه خاطراتشون و لحظه های خوبی که با هم ساختیم تو ذهنم میمونه ..

+
@- Saman - ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ، خودت میدونی همیشه از بهترین دوست های من بودی و هستی و خواهی بود .. امیدوارم هر جا هستی دلت شاد باشه آقای پر انرژی دوست داشتنی : )

shangil
26-07-2018, 07:35
چه کیفی میده بعد چند سال به فرومی که بیشتر دوران نوجوونیتو توش گذروندی سر بزنی و ببینی هنوز به یادت هستن دوستات ..

چه خاطرات خوبی تو این فروم ساختیم و چه دوست های با معرفتی پیدا کردیم ..

خیلی سال از اون موقع ها میگذره اما وقتی این صفحه بالا میاد ، وقتی تم این فروم همیشه آشنا رو میبینم حس میکنم زمان توش ایستاده .. شاید هیچ وقت آدم هایی که تو این فروم بودن رو نبینم ، یا اگه ببینمشون نشناسمشون ؛ اما همیشه خاطراتشون و لحظه های خوبی که با هم ساختیم تو ذهنم میمونه ..

+
@- Saman - ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ، خودت میدونی همیشه از بهترین دوست های من بودی و هستی و خواهی بود .. امیدوارم هر جا هستی دلت شاد باشه آقای پر انرژی دوست داشتنی : )

اون پست دقیقا برا 3 سال و نیم پیشه !

Maryam j0on
27-07-2018, 04:58
اون پست دقیقا برا 3 سال و نیم پیشه !

بله بله میدونم : ))))

ولی من از ۲۰۱۲ به بعد دیگه تقریبا به فروم سر نزدم .. وقتی دیدم ۲۰۱۵ دوستم اسممو تو یه پست آورده ذوق کردم خب : )))))

shangil
27-07-2018, 11:11
بله بله میدونم : ))))

ولی من از ۲۰۱۲ به بعد دیگه تقریبا به فروم سر نزدم .. وقتی دیدم ۲۰۱۵ دوستم اسممو تو یه پست آورده ذوق کردم خب : )))))

درسته............

m.mahdiye
03-02-2019, 17:04
سلام من تازه به این انجمن اومدم هنوزهیچ دوستی ندارم:n28:

m.mahdiye
03-02-2019, 17:07
سلام من تازه به این انجمن اومدم هنوزهیچ دوستی ندارم:n28:

ra20222
02-12-2022, 15:35
@hamid_diablo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- - - Updated - - -

لیونل_مسی
03-12-2022, 16:17
من دوستی تو انجمنت ندارم فقط دشمن

shabnam1986
21-03-2023, 15:50
کاربر قدیمی هستم اکثر دوستام دیگه نیستن تو انجمن امیدوارم بتونم دوستای جدیدی پیدا کنم:wub:

befermatooo
06-04-2023, 12:27
کاربر قدیمی هستم اکثر دوستام دیگه نیستن تو انجمن امیدوارم بتونم دوستای جدیدی پیدا کنم:wub:

, هرچی قدیمیش خوبه :biggrin:
والا منم اومدم دیدم سالها از اخرین انلاین شدنشون در اینجا میگذره
ادم افسردگی میگیره :rolleye: