PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک تحلیل شخصیت کاربران (قوانین پست اول مطالعه شود)

صفحه ها : [1] 2

banii
10-02-2015, 17:18
درود به دوستان . :n40:

روال کار به این صورته که اعضا نظرشونو با توجه به برخوردها و مراوده هایی که با فرد شرکت کننده در انجمن داشتند ، نوع پستها ، آواتار ، امضا و اصولا هر چیزی که بیانگر خلقیات و روحیات و شخصیت و رفتار اون شخص میتونه باشه بیان کنند ...

و همچنین همه کاربران میتونند توی تحلیل افراد انتخاب شده در مدت زمان تعیین شده شرکت کنند ...

تاپیک تحلیل شخصیت کاربران عزیز پی سی ورلد، زین پس به صورت زیر ادامه خواهد یافت :

1) هر بار یکی از اعضای انجمن که به ترتیب از بین ادمین / مدیران ارشد / مدیران / ناظران / کاربران فعال انجمن / کاربران حرفه ای/ کاربران با سابقه و ... یک فرد برگزیده میشه و بعنوان شخص تحلیل شونده ی تاپیک اعلام میشه .

2) در دوره ای که فرد مورد نظر را ( که با هماهنگی پیشین استارتر و چندی دیگر از دوستان برگزیده شده است ) تحلیل میکنید، دوستان لطف نموده و چنانچه کاربر خاصی رو مد نظر داشته در پایان پستشون از بین گروهای مدیران ارشد / مدیران / ناظرین / کاربران فعال / باقی مانده ، نام 1 فرد (و نهایتا" 4 ) مورد نظر خودشون رو برای دوره های آتی تحلیل شخصیت بنویسند تا در ادامه با بیشترین افراد مورد نظر کاربران، رای زنی نمود.

3) نقل قول گرفتن ممنوع و برای هر کاربر امکان تنها یک بار تحلیل افراد وجود داره .

4) وقت تحلیل دوستان به مدت یک هفته می باشد .

5) در پایان نوبت، فرد تحلیل شونده 1 روز فرصت داره که به پست هایی که مورد نظرش هستش پاسخ بده ! و نیز اگر مشتاق بود یک تحلیلی در مورد خودش خدمت دوستان ارائه بده ...

یادآوری این نکته ضروریست که دوستان از یاد نبرید که تحلیل های شما با رعایت ادب و احترام صورت بگیره و چنانچه نقدی هم در بین حرفاتون بود طوری نباشه که موجب دلخوری دوستان تحلیل شونده بشه! :n40:
تا به اکنون این دوستان تحلیل شده اند :

Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MOSTAFA_ABBASI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

VAHID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dourtarin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

F l o w e r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
M3HRD@D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Meisam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

runner
banii
و در حال حاضر، تاپیک رو با تحلیل Ezel ... ادامه میدیم ...

از آرمین نازنین (Mr_100_dolari ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) نیز سپاسگذاریم که با ارائه ی پیشنهادات خوبشون به بهتر شدن روند انجام این تحلیل ها کمک نمودند ...

متشکر از همگی دوستانیکه با ما و در کنار ما هستند ...

Atghia
10-02-2015, 17:23
مورد اول خوبه
بعد شما میتونید با استفاده از امکانات جدید انجمن هرکسی که اسمش میارید رو از طریق @ مشخص کنید تا مطلع بشه:n40:

Ezel
10-02-2015, 17:27
بنده یک رای داشتم و اون رو هم به گزینه ی 2 دادم :n28:

banii
10-02-2015, 17:28
مورد اول خوبه
بعد شما میتونید با استفاده از امکانات جدید انجمن هرکسی که اسمش میارید رو از طریق @ مشخص کنید تا مطلع بشه:n40:

آره خوبه... اما یه مساله دیگه هم اینه که آیا اینجوری اعضا تمایلی به تحلیل هم نشون میدن ؟
اما در انواع دیگه معمولا تعدادی از دوستان اون فرد میان نظرشونومیگن و اینجوری تاپیک ها سوت و کور نمیشه.

بنده یک رای داشتم و اون رو هم به گزینه ی 2 دادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از تشریف فرمایی شما و رای شما.:n02:

NEED FOR PC
10-02-2015, 18:36
سلام دوستان عزیز .

نخست عذر میخوام اگر بدون هماهنگی این تاپیک ایجاد میشه... نمیدونم اجازه شو مدیران این انجمن میدن یا نه ؟!

تحلیل شخصیت به این شکله که اعضا نظرشونو در خصوص شخصیت و رفتار یکی از اعضا بیان کنند ....

حالا به نظرتون اگر این بحث با قوانین و چارچوب فعالیت این تالار مغایرتی نداشته باشه چه شکلی انجام بشه خوبه ؟!

من 3 مدل به فکرم میرسه که میشه این حرکت رو انجام داد :

1- یک تاپیک کلی با عنوان تحلیل شخصیت و بدون اینکه فرد مشخصی تحلیل بشه هر کس افراد مد نظر خودشو تحلیل کنه و برای اطلاع اون شخص توی پروفایلش اعلام کنه

2- یک تاپیک کلی با عنوان تحلیل شخصیت اما دوره ای باشه و هر هفته یک میهمان داشته باشه (میهمان: کسی که شخصیتش تحلیل میشه)

3- به صورت دوره ای برای 1 فرد و نظرات سایر اعضا در تاپیک های جداگانه ای که برای افراد زده میشه (تعداد تاپیک = تعداد افراد تحلیل شونده)
صددرصد خونو خون ریزی میشه :n05:

arash59b
10-02-2015, 20:32
دو سوال مهم پیش میاد

اول اینکه که کی می خواد افراد رو تحلیل شخصیت کنه؟ یه گروه خاص قراره این کار رو انجام بدن یا هر کسی می تونه؟ این گروه یا افراد اصلا بلدند این کار رو انجام بدن یا قراره بصورت میلی و با سوادی که از محیط بصورت

پراکنده کسب کردن این کار رو انجام بدن که در اینصورت این تاپیک فقط برای سرگرمی و گیردادن به افراد مناسب هست

دوم اینکه رفتار شخصی که قرار مورد بررسی قراره بگیره رو چطور می خواید بررسی کنید؟ شناخت تون از کجاست؟

بنظرم بهتره اول یکنفر رو دعوت کنید (راضی کنید) بعد یه لیست سوال از پیش اماده شده رو بهش بدید تا جواب بده. بعد با توجه به حواب ها بشه یه کاری کرد. البته سوال ها هم باید دقیق و هدف دار باشند.

اگه ینفر که واقعا روانشناس باشه هم رو تاپیک و سوالات نظارت داشته باشه عالی میشه.

پ.ن: برای شروع میشه از تحلیل شخصیت اسمایل های پی سی ورلد شروع کرد
:n18: :n23::n36: :n33:

New Ray
11-02-2015, 15:15
خیلی خوبه فقط بهتره با احتیاط شروع بشه. برای استارتش هم میشه برای اولین داوطلب (ها) مدال درنظر گرفت. یا اولش یک شخصیت (مثل فیلم) رو بعنوان نمونه قرار بدین و یکی دو نفر تحلیلش کنن تا نگرانیها از بین بره.

صددرصد خونو خون ریزی میشه :n05:

:n02:

Atghia
11-02-2015, 16:56
نگرانی نداره که
گزینه اول یک سوپر مدیر بزارید :دی اولا مشارکت میره بالا دوما بازدید میره بالا
سوما و مهما اینکه
همین اول عاقبت کار دست همه میاد:n10:

djbehnam73
11-02-2015, 17:12
والا من که نظرم اینه این تاپیک بسته بشه
چون شاید یکسری از نقد کردن خوششون نیاد
و شاید کسانی کودورتی با کسی داشته باشن و اون طرف رو بد جلوه بدن
و هزاران دلیل ...............
در ضمن این انجمن دارای 10 سال سابقه هست و مدیرانی که داره ، همشون کار کشته هستن و با یه پست یا پیغام خصوصی مدیر نشدن و همچنین کاربران با سابقه ای که این انجمن داره
درست نیست که از این کاربران یا مدیران انتقاد بشه

کلام اخر :

اگر این انجمن دارای کاربران خوبی نبود به هیچ وجه به اینجا نمی رسید و اینطوری بازدهی نداشت

Ezel
11-02-2015, 17:18
والا من که نظرم اینه این تاپیک بسته بشه
چون شاید یکسری از نقد کردن خوششون نیاد

با احترام به نظر شما :

کسی که از نقد کردن خوشش نمیاد میتونه این تاپیک رو خودش نادیده بگیره و واردش نشه

تا جایی که نقد و انتقاد به توهین تبدیل نشه مشکلی نداره و از دید من بلامانعه

djbehnam73
11-02-2015, 17:37
با احترام به نظر شما :

کسی که از نقد کردن خوشش نمیاد میتونه این تاپیک رو خودش نادیده بگیره و واردش نشه

تا جایی که نقد و انتقاد به توهین تبدیل نشه مشکلی نداره و از دید من بلامانعه
والا بنده رو هر چقدر نقد کنید ناراحت نمیشم :n02:
ولی دوس ندارم از اینکه مدیران در این انجمن به شدت تلاش میکنن ازشون نقد بشه
ولی بعید می دونم که تو نقد در اخر به زبان تند یا همچنین باعث ناراحتی افراد نشه

banii
11-02-2015, 17:43
والا بنده رو هر چقدر نقد کنید ناراحت نمیشم :n02:
ولی دوس ندارم از اینکه مدیران در این انجمن به شدت تلاش میکنن ازشون نقد بشه
ولی بعید می دونم که تو نقد در اخر به زبان تند یا همچنین باعث ناراحتی افراد نشه

شما استعداد خوبی برای درباری شدن (اینایی که تملق پادشاهان و رهبران سیاسی رو میکنند) دارید .

این هم نقد بود البته چون ناراحت نمیشید گفتم ... :n29:

djbehnam73
11-02-2015, 17:54
شما استعداد خوبی برای درباری شدن (اینایی که تملق پادشاهان و رهبران سیاسی رو میکنند) دارید .

این هم نقد بود البته چون ناراحت نمیشید گفتم ... :n29:
بنده هیچ گونه تمایلی به مدیر شدن ندارم ، چون من نه لایق همچین سمتی هستم و نه تعداد پست های مفیده زیادی دارم
از همین تریبون میگم که ایا مدیری دیده که من بهش پیغام خصوصی کنم و در رابطه با مدیر شدن باهاشون حرف بزنم ؟
من اگر دنبال مدیر شدن بودم تا حالا حداقل یه تاپیک یا یه پیغام خصوصی در رابطه با افزایش سمت داده بودم
+
بنده نقد پذیر هستم و ناراحت نمیشم ولی دلیل نمیشه که جوابه نقد رو ندم :n31:

Ezel
11-02-2015, 17:57
البته من یک نکته رو اضافه کنم که هرشخص قرار شد اینجا نقد بشه قبل از معرفی ، حتما باهاش هماهنگ بشه و ازش اجازه گرفته بشه تا یه موقع کدورتی پیش نیاد ؛

و در کل اینکه هیچکسی مصون از نقد نیست اینجا و مصونیتی برای کسی نیست :n25:

Sh-Meteor
11-02-2015, 18:43
ضمن عرض سلام

نظر من در مورد این تاپیک اینه که اگه درست مدیریت نشه میتونه باعث کدورت و ناراحتی برخی کاربران بشه اما در صورتی که همه چیز بررسی شده باشه، میتونه خیلی مفید هم باشه.

اما یه سوال ذهن منو مشغول کرده: کسانی که نقد می کنن،از روی چه شناختی قراره نقد کنن؟

تنها شناخت کاربرا میتونه از پروفایل و پست های اون شخص میتونه باشه و همچنین ادبیات اون شخص در نحوه ی پست دادن و ...

سوال دوم: چه کسانی نقد می کنند؟ دوستانی که بیشتر با اونها در ارتباط اند تو انجمن یا افراد مشخصی؟

ممنون:n16:

banii
11-02-2015, 19:27
ضمن عرض سلام

نظر من در مورد این تاپیک اینه که اگه درست مدیریت نشه میتونه باعث کدورت و ناراحتی برخی کاربران بشه اما در صورتی که همه چیز بررسی شده باشه، میتونه خیلی مفید هم باشه.

اما یه سوال ذهن منو مشغول کرده: کسانی که نقد می کنن،از روی چه شناختی قراره نقد کنن؟

تنها شناخت کاربرا میتونه از پروفایل و پست های اون شخص میتونه باشه و همچنین ادبیات اون شخص در نحوه ی پست دادن و ...

سوال دوم: چه کسانی نقد می کنند؟ دوستانی که بیشتر با اونها در ارتباط اند تو انجمن یا افراد مشخصی؟

سلام...

اولا" این که بنده شخصا حرفی از نقد نزدم ... گفتم تحلیل که میتونه تعریف و تمجید هم باشه نه فقط نقد ... بعید هم میدونم کاربرای پیسی ورلد اون قدری با هم روابط خوب و نزدیکشون ضعیف باشه که اگر نقدی هم صورت گرفت موجب کینه و کدورت و خصومتی بشه !!

همه افراد میتونند شرکت کنند و محدودیتی وجود نداره !

بله از روی حرفای اون شخص بیشتر ، که حالا یا توی تاپیکها و پستهای مختلف گفته یا توی حرفای مستقیم با اون کاربر توی پروفایل و پ خ و ... یا امضا و آواتاری که انتخاب میکنه ، اینکه توی چه نوع بحثایی شرکت میکنه و ...

یکی از جذابیت هایی که اصولا وجود داره اینه که ببینیم چه بخشی از شخصیت ما از این طریق میتونه نمایان بشه و آیا درست بوده اون برداشت یا نه؟!

Atghia
11-02-2015, 19:35
یک نکته ای که هست بعضی دوستان جوری میگن انگار قراره اینجا کاربرها ترور شخصیتی بشن:n33:
خب مثلا ماکسیمم حرفی که میشه در مورد کسی زد اونم با توجه به شناخت محدودمون مگه چی میتونه باشه؟
نهایتا بگن فلانی خودش رو خیلی میگیره
یا فکر میکنه همه چیزو میدونه
یا چیزایی شبیه به این
دیگه اینقدرها هم فاجعه نیست بابا سخت نگیرید
توهینی هم اگر باشه که کلا حذف میشه اون پست نمیزارن بحث بشه درسته؟

خب دیگه مشکلی نمیمونه بنظرم
از طرف دیگه کسایی که میان نظر میدن هم با نظراتشون شخصیت خودشون رو نشون میدن
فرضا یکی بیاد در مورد یک نفر تا دلش میخواد ایراد بگیره اما بقیه باهاش هم نظر نباشن نشون میده ایراد از نظر دهنده هست دیگه:n31:

حالا banii عزیز شروع کنیم که هیجان انگیز است بسی:n09:

banii
11-02-2015, 20:04
یک نکته ای که هست بعضی دوستان جوری میگن انگار قراره اینجا کاربرها ترور شخصیتی بشن:n33:
خب مثلا ماکسیمم حرفی که میشه در مورد کسی زد اونم با توجه به شناخت محدودمون مگه چی میتونه باشه؟
نهایتا بگن فلانی خودش رو خیلی میگیره
یا فکر میکنه همه چیزو میدونه
یا چیزایی شبیه به این
دیگه اینقدرها هم فاجعه نیست بابا سخت نگیرید
توهینی هم اگر باشه که کلا حذف میشه اون پست نمیزارن بحث بشه درسته؟

خب دیگه مشکلی نمیمونه بنظرم
فرضا یکی بیاد در مورد یک نفر تا دلش میخواد ایراد بگیره اما بقیه باهاش هم نظر نباشن نشون میده ایراد از نظر دهنده هست دیگه:n31:

حالا banii عزیز شروع کنیم که هیجان انگیز است بسی:n09:

با حرفاتون موافقم ...

در مورد شروعش خب ظاهرا دوستان دست اندر کار هم موافق باید باشند با کلیت موضوع ...

حالا از کی شروع کنیم ؟ / و اینکه هنوز مشخص نشده کدوم نوع از روشهای فعالیت این تاپیک ها تصویب باید بشه !
شما خودتون بعنوان اولین نمونه موافقید تحلیل بشید ؟! :n02:

Atghia
11-02-2015, 20:33
با حرفاتون موافقم ...

در مورد شروعش خب ظاهرا دوستان دست اندر کار هم موافق باید باشند با کلیت موضوع ...

حالا از کی شروع کنیم ؟ / و اینکه هنوز مشخص نشده کدوم نوع از روشهای فعالیت این تاپیک ها تصویب باید بشه !
شما خودتون بعنوان اولین نمونه موافقید تحلیل بشید ؟! :n02:

باشه من موافقتم رو اعلام میکنم

اولیش من باشم
حالا هرشیوه ی تحلیلی که تصویب شد:n17:

banii
11-02-2015, 20:39
باشه من موافقتم رو اعلام میکنم

اولیش من باشم
حالا هرشیوه ی تحلیلی که تصویب شد:n17:

الان تصمیم گرفتم که توی پست اول این تاپیک افرادیکه تحلیل میشن رو هم بنویسم ... پس اولیش هم شما...

پس دوستانیکه تمایل دارند تحلیل بشند باید خودشون اعلام کنند تا بنده اسمشونو توی لیست اضافه کنم ...

مرسی .

banii
11-02-2015, 20:47
ظاهرا" مورد سوم کمتر امکان موافقتش وجود داره ... پس میمونه موردهای 1 و 2 که احتمالا شانش 2 بیشتر باشه ... با توجه به اینکه اولین شرکت کننده هم مشخص شد ...

من پیشنهاد میکنم یک تاپیک دیگه برای موضوع اصلی که تحلیل ها هستش باز بشه و توی این تاپیک هم شرکت کننده ها اعلام حضور کنند و بحث های کلی در مورد تحلیل شخصیت کماکان ادامه پیدا کنه ...

banii
11-02-2015, 23:14
از این لحظه تاپیک شروع به کار میکنه

دوستمون Atghia اولین کسیه که تحلیل میشه ... محدودیتی وجود نداره و همه ی کاربرا میتونند تحلیل کنند ...

زمانش هم یک هفته است ... افرادی هم که میخوان در نوبت های بعدی تحلیل بشن بگن که اسمشونو بیاریم توی لیست ...

موفق باشید...

B.Russell
12-02-2015, 01:10
نظر دادن در مورد افراد بدون شناخت واقعی بسیار سخت هست، امیدوارم زیاد به جاده خاکی نرویم.
اتقیا کاربر خوبی هست، فقط وقتش رو بیشتر کنید و بینش پیام بازرگانی پخش نکنید. :n31:

جدای از شوخی، Atghia رو کاربری با دل پاک میدونم.
معمولا انسان هایی که دلشون پاک هست، در برهه هایی تصمیمات احساسی ممکنه بگیرن و بیجهت برای خودشون دردسر درست کنن!
اینکه یک عده تو انجمن بیجهت در برخی تاپیک ها سربه سر ایشون میذاشتن، موید این برداشت من بود و امیدوارم با هم مهربان تر رفتار کنیم.
امیدوارم به انچه در زندگی واقعیش دوست دارد برسد. :n16:

Mohammad King
12-02-2015, 01:12
سلام سلام سلام

دوست عزیزی منو تگ کرده، بی احترامی هست توجهی نکنم...

دوست عزیزمون Atghia هم که مورد بررسی قرار گرفته
.

.

.
الکی مثلن من یه آدم حرفه ای و شخص شناسی هستم :دی

جدا از شوخی

بزرگواری که مورد بررسی قرار گرفتن از افراد نیک انجمن همچنین روزگار هستن

از پست های ایشون مخصوصن توی تاپیک بانوان(تو برنامه هام هست زنگ اونجا رو بزنمو فرار کنم:دی) سایر دوستان عزیز هم به شخصیت مهربان و شوخ طبعی ایشون هم پی میبرن...

آرزوی سلامتی برای همه ی دوستان:n12:

MOSTAFA_ABBASI
12-02-2015, 01:25
دوستان من رو هم تگ کردن کردن ممنونم ازش:n16:
والا من روانشاناس نیستم و ادعایی هم در این زمینه ندارم (الکی مثلا در کل خیلی ادعام میشه :n02::n31:)
-
-
-
-
خب atghia یه کاربر خیلی خوب هستش و در بیش تر اوقات میانه رو ....
شخصیت خیلی پاک و خوبی داره و از خصوصیات اخلاقیش هم خوشم میاد.
امیدوارم که در طول زندگیش همیشه موفق باشه.:n40:
راستی من رو هم تو لیست نقد و بررسی تخصصی قرار بدین :n26::n09:
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان :n12:

banii
12-02-2015, 01:32
راستی من رو هم تو لیست نقد و بررسی تخصصی قرار بدین :n26::n09:

به لیست اضافه شدید.:n01:

vahidgame
12-02-2015, 01:58
خب در مورد اتقیا جان چون توی تاپیک تگ شدم نمی خوام بیام همین جوری تعریف کنم و شاید انتقادهای شدیدی هم انجام بدم :دی
حداقل توی جاهایی که من دیدم کاربر بسیار با اخلاق و خوبیه حالا انجمن های دیگه رو نمی دونم :دی

ولی جدی فک می کنم از خیلی وقت پیش توی چندین انجمن ناظر بود از جمله ادبیات که خب من زیاد این انجمن رو دنبال نمی کردم و فقط یه تاپیک به نام داستان سرایی رو یادم میاد
بعد از اون توی انجمن متفرقه فک کنم یه مدتی ناظر بودش که قبل اینکه کلا این انجمن سبک زندگی درسته بشه بیشتر توی همین تاپیک های شبیه به تاپیک های فعلی انجمن سبک زندگی فعالیت می کرد یا بهتر بگم من می دیدم و به نظرم در این زمینه ها خیلی فعالیت مفید و صحبت های خوبی داشت و کلا شخصیت خوبی از خودش نشون داد
در زمینه عطر هم صد در صد اطلاعات خیلی خوبی داره و فک کنم جزو دو سه تا علاقه مندی های زندگیش باشه که البته این تحلیل منه و ممکنه درست نباشه...

توی انجمن ورزش هم توی تاپیکای فوتبال ملی زیاد دیدم همین طور فک کنم توی رشته های دیگه هم اگه بحث ملی بوده شرکت داشته
کلا جالبه جزو معدود دخترای شرکت کننده در تاپیکای ورزشیه :دی
یه نکته جالب هم اینه که بعضی وقتا از اسمایل ها زیاد استفاده می کنه و باعث میشه پست ها شکل خاص و جالبی بگیرن

تحلیل آخرم هم اینه که با توجه به خصوصیاتی که توی این جاهای مختلف فروم ازش دیدم کاملا خصوصیات یه دختر رو داره و اسمش هم باید اتقیا باشه :دی
باید بگم که این تحلیل آخر واقعا سخت بود :n09:

Atghia
12-02-2015, 02:37
اقا اجازه؟
الان اینایی که میگید منم؟ :دی
بچه ها دیدید اصلا سخت نبود
خب پس همه بیاید داوطلب بشید:4:

+

حالا عیبی نداره اون روی سکه هم بگید:n33:

Mohammad Yek110
12-02-2015, 09:15
سلام
منم داوطلب میشم :-)

راستش من یه مدتی شدیدا از فروم دور بودم ( از اواسط تابستون ) خیلی چیزا یادم رفته متاسفانه .
یکی دوروز پیش یه مشکل شخصی برام پیش اومد ، به راهنمایی نیاز داشتم ، با توجه به شناختی که از اتقیا عزیز داشتم فکر کردم که مناسبترین شخص ایشون هستن :-) واقعا هم کمک شایانی به من کردن و خیلی از مشکلاتی که توی ذهنم بود رفع شد ،
همیشه پستاشون توی تاپیک اداب معاشرت رو میخونم و به نظرم یه انسان اجتماعی و خیلی مهربون هستن :-)

றД ĵ ĭ Đ
12-02-2015, 09:50
اینجا نمیشه حرف زد هر حرف حقی رو دوستان حذف میکنن اینجا فقط باید به به و چه چه کرد و پاچه خواری

Ezel
12-02-2015, 10:10
اینجا نمیشه حرف زد هر حرف حقی رو دوستان حذف میکنن اینجا فقط باید به به و چه چه کرد و پاچه خواری

هر حرفی غیر از موارد مذهبی - سیاسی - جنسی - جنسیتی و توهین آمیز اینجا آزاده .

Captain
12-02-2015, 10:27
با سلام و خسته نباشید و ممنون از شما بابت ایجاد تنوع در تاپیک و انجمن :n12:
ضمن اینکه خیلی خوشحال شدم بابت این موضوع، خیلی هم جذبه ی زیادی داره :n16:
این نوع بحث ها باعث میشه از شخصی انتقاد و پیشنهاد کرد. :n40:
از آقا وحید عزیز VAHID که منو تگ کردن بسیار ممنونم :n06:
اگر امکانش هست منم به لیست اضافه کنید. با اینکه نه مدیر هستم و نه ناظر! فقط یک کاربر معمولی هستم :n02:

خب بریم نظر بدیم در مورد atigha جان عزیز، راستش بنده زیاد با ایشون آشنایی ندارم، ولی چیزایی رو که دیدم و برخورد داشتم رو توضیح میدم
فعالیتشون در تاپیک های عکس های فشن و کیف و کفش و .... خوبه. مهربونی خاصی دارند. بنده ندیدیم با کاربری بد برخورد کنند. (شاید در خصوصی که ما نمیبینیم :n02:)
یادمه فک کنم ایشون یه بار بن شده بودند!! نمیدونم ایشون بود یا من اشتباهی گرفتم :n13: در کل خدا هیشکیو دچار آلزایمر نکنه :n14:
ببخشید اگر زیاد شد و یا نقدی صورت نگرفت، چون شناخت بنده از ایشون اینقدر هست. :n37:
موفق باشید دوستان :n40:

- Saman -
12-02-2015, 10:29
اول اين‌كه بايد بگم... خدا آخر و عاقبت ما و ايشان (شخص تحليل شونده)... اين تايپيك و كاربران باقی رو به خير كنه!

دوم اين‌كه به نظر من كه ايده بسيار خوبی‌ هست... مثل يك جور صندلی داغ ولی با نوع و سبك متفاوت می‌مونه، البته ديدن واكنش‌ها (چه مثبت، چه منفی) نسبت به شخص قربانی(!)، يعنی شخص تحليل شونده جالب هست... يعنی برای خود من جالبه كه ببينم ديگری در مورد من چه فكری می‌كنه و يا فلان كس، در مورد فلانی چطور؟!

اما، چه خوب كه تايپيك با رعايت حريم‌ها و ملاحظه كردن و به قول‌ی، از خط قرمز جلوتر نرفتن، پيش بره... كه چه خوب و عالی هست... و كاربران تحليل كننده هم بسيار مراقب باشند!

سوم اين‌كه، در مورد اين‌كه خود من داوطلب بشم؟! مطمئن نيستم... اما در موردش فكر می‌كنم!

و نيز به زودی Atghia -ی عزيز... را تحليل و بررسی خواهم كرد!

AmirMomtaz
12-02-2015, 11:06
با سلام به همه کاربران و دوستان ...

البته من اینجا خیلی غریبم :n35: خوب.. بخاطر مشکلات خیلی دیر به دیر پیدام میشه و نه زیاد کسی رو می شناسم و نه احتمالا کسی منو میشناسه !..

ولی فقط می خواستم بگم ایده خیلی خیلی جالبیه .. یجور تمرین دموکراسی میشه - چیزی که مردم ما شدیدا بهش نیار دارن - تو یه نمونه کوچیکتر جامعه..

واقعا مردم ما نیاز دارن ظرفیت تحمل نقدشون (و صدالبته ظرفیت خودداری از فحاشی و بی ادبی شون) بالا بره .. هر چند اینجا - همونطور که دوستان گفتن - تحلیلی از ظواهر و پروفایل شخص صورت میگیره؛ چون ارتباطات واقعی تقریبا وجود نداره..!

ایکاش اینجور تمرینها تبدیل به عادات و فرهنگمون بشه تا دیگه شاهد ماجراهایی مثل حمله های فیس بوکی ایرانیان خشن! به سایرین تو دنیا نباشیم ..!

راستی "سوژه" هم که امکان دفاع و رفع شبهه رو که داره ؟ ..
همگی موفق باشید.. :n12:

raha bash
12-02-2015, 11:57
درود خدا بر همه
این تاپیک یکی از جالب ترین ها هست برای من
با اینکه همه در دنیای مجازی خود واقعی شون رو نشون نمیدن و شناخت ما فقط برحسب نوشتار آنها هست ولی برام جالبه بدونم مردم از روی همین نوشتار چه شناختی نسبت به هم پیدا میکنند
و ستاره عزیز Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خب من مدتی که با هم ناظر ادبیات بودیم یه آشنایی نسبت بهش پیدا کردم
از نظر روحیه خوشم میاد ازش چون کم نمیاره و اگر هم بیاره نشون نمیده یعنی نقطه ضعف نمیده دست کسی
در ظاهر سخت گیر اما درون رئوف
رک گویی اش هم ...... :n02: دوست دارم :n39:
برونگرا و پر جنب و جوش و جسور
سعی میکنه در زمینه های مختلف اطلاعاتی داشته باشه که در بحث و گفتگو ها ساکت و بی نظر نباشه
در کل :n12::n06:
شاد و قدرتمند باشید

Atghia
12-02-2015, 12:18
یادمه فک کنم ایشون یه بار بن شده بودند!! نمیدونم ایشون بود یا من اشتباهی گرفتم :n13: در کل خدا هیشکیو دچار آلزایمر نکنه :n14:

:14:
نه دوست گرامی خوشبختانه تا حالا به بن شدگی مبتلا نگشته ام:n39::n26:

N I G H T P E A C E
12-02-2015, 13:00
سلام دوستان

تاپیک بسیار خوبیه، همونطور که دوستان هم گفتن ناگفته پیداست که نظرات ما نسبت به شخصیت دوستان محدود هست به شناخت بسیار کمی که میشه از نظرات، لحن کلام، اعتقادات، عکس اواتور، امضا و ... دوستان بدست آورد. تمام اطلاعات من در مورد خانم Atghia محدود هست به نظرات ایشون در انجمن سبک زندگی و علوم انسانی!! از طرف دیگه من در شناخت افراد زیاد حرفه نیستم!! بنابراین اگر دیدید نظراتم چندان صحیح نیست تعجب نکنید :n01:

... اون چیزی که در مورد شخصیت ایشون احساس میکنم اینه که ایشون از نظر روابط اجتماعی توانایی های بالای دارن، اجتماعی هستن و پر انرژِی، بعید میدونم براشون سخت باشه کسی رو ببخشن ... و اینکه فکر کنم اساسی اهل تنوع هستن (با توجه به تغییر آواتورشون) ...

banii
12-02-2015, 14:58
دوستانیکه درخواست ثبت نام داشتند اسامیشون اضافه شد و ترتیب هم بر اساس زمان و ساعت درخواستشون بود... :n40:
خودم رو هم اضافه کردم با اجازتون... نمیدونم چقدر شناخته شده هستم بین کاربرا البته ... :n02:

پ ن : بعلت اینکه این تاپیک استعداد اینو داره که خیلی پر رفت و آمد بشه ، چنانچه هر موقع ملاحظه شد که کسی درخواست داده اما اسمش ثبت نشده به بنده مجدد بگه ... دلیل احتمالی فقط متوجه نشدن بنده میتونه باشه نه چیز دیگه ...

با تشکر... :n40:

M0RTEZA_R
12-02-2015, 15:14
خجالت نمیکشین ملتو تحلیل میکنین؟!:n02:

banii
12-02-2015, 15:39
راستی "سوژه" هم که امکان دفاع و رفع شبهه رو که داره ؟ ..

بله کاملا... هر کسی که تحلیل میشه تک تک پست ها رو هم اگه بخواد نقل قول بگیره و در موردشون حرف بزنه ایرادی نداره ...

raana
12-02-2015, 15:44
سلام به همگی:n02:

از فرهاد عزیز بابت ایده این تاپیک جالب تشکر میکنم
.
.
.
.
.
الکی مثلن من خیلی با ادب و کتابیم:n02:(سختی ولی اینجوری حرف زدنا:n02:)

منم به لسیستت اضافه کن فرهاد جان:n02:

در رابطه با ستاره عزیز.....فردی با صبر و حوصله که دوست داره به دیگران کمک کنه....اگر کسی سوالی ازش پرسیده باشه...

خیلی کامل و مفصل راجع بهش پاسخ و توضیح میده.....

انرژی مثبت بالایی داره کلا:n02:

ولی وقتی عصبانی میشه...خیلی ناجور عصبانی میشه:n02:...البته تا جایی که من دیدم در بعضی مواقع ...واقعا لازم بوده که به این صورت رفتار کنه...

به شدت علاقه مند به مد و فشن و زیبایی....هالییوود(مگان فاکس):n02:

نوع برخوردشون با کاربران بسیار با احترام هست.....و در نهایت اینکه من حس میکنم شخصیت سفت و سختی داشته باشن...اگر از کسی ناراحت بشن به این راحتیا از دلش در نمیاد

Sh-Meteor
12-02-2015, 15:52
سلام

اول از همه بگم که منم داوطلب میشم که تحلیل بشم از دوست عزیزمون banii هم خواهش می کنم بنده رو اضافه کنه. (عجب چیز خوبیه این Mention:n06:)
.
.
.
خوب من با ناظر انجمن Atghia زیاد آشنایی ندارم ولی عموما پست های ایشون تو انجمن سبک زندگی رو خوندم!

با توجه به این پست ها، من فکر می کنم ایشون از نظر اجتماعی شخصیت فعالی دارن و مثل برخی افراد گوشه گیر نیستن.
منطقی بودن هم از ویژگی های شخصیتی ایشون هست.
فکر کنم کمتر اهل ریسک باشن.

با تشکر:n16:

Hidden-Hunter
12-02-2015, 15:53
کم مونده در این انجمن پر از درپوش ، کلینک خانواده و مشاوره ازدواج و شخصیت شناسی و راهکارهای زندگی رو برگزار یا ایجاد کنند.

ما فقط با شخصیت مجازی دوستان در رابطه هستیم نه شخصیت اصلی...تایپیک از اسمش پر از هیجانه و پر جنب و جوشه ولی بنظرم حیف وقت ی کاربر که بخواد در این تایپیک بحث یا شخصیت دیگری رو تحلیل کنه ، شاید که به کاهدون بزنه:n08:

banii
12-02-2015, 15:58
منم به لسیستت اضافه کن فرهاد جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انجام شد رعنا جان.

اول از همه بگم که منم داوطلب میشم که تحلیل بشم از دوست عزیزمون @banii ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم خواهش می کنم بنده رو اضافه کنه. (عجب چیز خوبیه این Mention:n06:)

شما هم اضافه شدید...
آره خیلی عالیه ...

اما در مورد @Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :
برخورد زیادی نداشتم متاسفانه ... اما همینطور که دوستان هم گفتند اجتماعی و پر جنب و جوش ... مودب و قانونمند... نمیدونم چرا یکبار دیدم بهش گفته بودن پسری ! پست @vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم یک کم مشکوک بود! اما من چنین حسی در موردش نداشتم! نمیدونم چند سالش هست اما فکر کنم حد اقل 23-4 باید باشه! اهل خرید کردن و هدیه دادن و اینها هم هست ... یه شیطنت خاصی هم داره! یکبار توی انجمن جام جهانی 2014 با طرفدارای آلمان بحثش شده بود با اینکه اونا تعدادشون بیشتر بود اما اصلا هم کم نمیاورد؛ خیلی خوشم اومد ازش:n02: (ضمن اینکه ایتالیایی هم هست:n12:) من بدی ای ندیدم اگر ببینم میگم حتما...

Altairezio
12-02-2015, 16:12
آقا یه توضیحی هم درباره ی این نظر سنجیتون بدید....:|
یعنی چی نوع اول دوم سوم!؟
شانسیه!؟:n02:

Sh-Meteor
12-02-2015, 16:15

سلام

توی پست اول توضیح داده شده! :n06:

banii
12-02-2015, 16:19
کم مونده در این انجمن پر از درپوش ، کلینک خانواده و مشاوره ازدواج و شخصیت شناسی و راهکارهای زندگی رو برگزار یا ایجاد کنند.

ما فقط با شخصیت مجازی دوستان در رابطه هستیم نه شخصیت اصلی...تایپیک از اسمش پر از هیجانه و پر جنب و جوشه ولی بنظرم حیف وقت ی کاربر که بخواد در این تایپیک بحث یا شخصیت دیگری رو تحلیل کنه ، شاید که به کاهدون بزنه:n08:

چطوری شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟
دوست عزیز ، همون کرکس نیستی؟ (فکر کنم اسمت امیر بود ... البته نمیدونم منو یادت هست یا نه :) ! )
آره والا بیراه هم نمیگی ... منم الان یه ساعته درگیره همین تاپیکم... اما خب همین که بچه ها دور هم خوش باشند هم خوبه ...

والا من اول این تاپیکو که باز کردم در مورد چگونگی انجام کار صحبت کردم و اینکه ببینم نظر مدیرا چیه ... چند نوع هم پیشنهاد دادم که گزینه 2 روش انجام تحلیل شخصیت به شکل کنونی بود که موافقت هم شد ...

اگه امکان داره بی زحمت مدیر این قسمت نظرسنجی رو هم حذفش کنند...

متشکر:n16:

Altairezio
12-02-2015, 16:23
والا من اول این تاپیکو که باز کردم در مورد چگونگی انجام کار صحبت کردم و اینکه ببینم نظر مدیرا چیه ... چند نوع هم پیشنهاد دادم که گزینه 2 روش انجام تحلیل شخصیت به شکل کنونی بود که موافقت هم شد ...

اگه امکان داره بی زحمت مدیر این قسمت نظرسنجی رو هم حذفش کنند...

متشکر:n16:

اینو از اول بگید دیگه منم هی میخونم چیزی نمیبینم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Atghia
12-02-2015, 16:36
نمیدونم چند سالش هست اما فکر کنم حد اقل 23-4 باید باشه!

1-ستاره جان برای آشنایی بیشتر کاربران با شما یک بیوگرافی از خودتون بفرمایید ؟
ستاره هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اخرین سال های دهه 3 ام زندگیمو در تهران میگذرونم

:n09::n26:
دوستان فقط هرجایی که اینطور سوالی پیش بیاد یا مثلا اون دوستمون که اشتباها فکر کردن من بن شدم نقل قول میگیرم:n17:

arash59b
12-02-2015, 17:15
چون کلا شخصیت پیچیده ای دارم فکر نکنم این تاپیک حوصله بحث در مورد من رو داشته باشه. و از الان بگم مطمئنم تو خیلی از موارد در مورد من اشتباه قضاوت می کنید.

این و گفتم که از همین الان پنبه همه انتقاد ها رو زده باشم.:n24:

حالا اگه دوست داشتید اسم من رو هم اضافه کنید اشکالی نداره.

arash59b
12-02-2015, 17:39
خوب من دیر رسیدم می بینم گفتنی ها رو همه گفتن.

شناخت من هم از منم از ایشون بیشتر تو انجمن سبک زندگی و یکی دو انجمن دیگه است

نکات خوبی رو دوستان گفتن که منم کاملا قبول دارم. حوصله زیاد، وقت گذاشتن برای راهنمایی و پاسخ های دوستان، اکتیو بودن و انرژی مثبت ایشون که در پست هاشون موح میزنه و ....

حالا بریم سر اصل مطلب :n23:

بنظرم این جمله معروف (خیر الامور اوسطها) یکی از قوانین شخصیتی ایشون رو تشکیل میده. اگه جایی باشند که بخوان قضاوتی انجام بدن سعی می کنند حرف وسط رو بگیرند و بیشتر جانب احتیاط رو لحاظ می کنند. نه خیلی با طفریط برخورد می کنند و نه افراط. اصطلاحا طوری قضاوت کنند که نه سیخ بسوزه و نه کباب.

یه مقدار هم برداشت من اینه که تغییر در تصورات و تصمیماتشون به سختی صورت میدن و اگه به این نتیجه رسیدن که کسی یا چیزی خوب نیست (یا خوبه) به سختی میشه نظرشون رو عوض کرد. پس وای به وقتیکه این تصمیمشون در مورد چیزی درست نباشه، دیگه نمیشه کاریش کرد.

یکی دیگه هم اینکه حرکتشون بین سنت و مدرنیه است. البته این موضوع در مورد همه ما تا حدودی صدق می کنه ولی در مورد ایشون بنظرم واضح تر نمود داره. (بنظرم مطلب همین قدر سربسته باشه کافیه)

runner
12-02-2015, 17:51
سلام به همگی!
من استرس گرفتتم!:n02:
توی این انجمن به این وسعت شناخت خیلیا خیلی سخته شاید اصلا با بعضی ها هم برخورد نداشته باشیم !:n02:

+

در مورد دوست خوبمون @Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که خیلی وقت نیست سعادت آشنایی باشون رو پیدا کردم
اول بگم باعث خوشحالی هست که ایشون خودشون من رو تگ این تاپیک کردن انگار یکی رو عروسی دعوت کردین ولی براش کارت دعوت نفرستادین من الان یه حسی اینجوری دارم!!!!:n02:
دوم تو این مدت کوتاه چیزی که به نظرم در مورد ایشون جالب بود اینه که راحت نظرشونو میگن
(یه روز که اومدم فروم دیدم برام پیغامی فرستادن و از آواتارم تعریف کرده بودن برام جالب بود که بعد این همه مدت یکی پیدا شده و نظرشو اینقدر راحت بیان میکنه)
ایده های خوبی هم تو زدن تاپیک دارن شاید بشه گفت نشون دهنده فعال بودن تو کارای گروهی هست که این امرم مورد پسندم بود

ما که بدی از ایشون ندیدیم ولی اگه بدیشو دیدم سریعا به سمع و بصرتون میرسونم! :n02::n02::n02::n02:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
الکی مثلا من Kurt Lewin هستم!!:n18::n19:

Captain
12-02-2015, 18:25
دوباره سلام :n02:
البته کمی شاید این حرفم برداشت های متفاوتی داشته باشه ولی من به این اعتقاد دارم که اسم اشخاص هم میتونه بر روی شخصیت آنها و رفتار آنها تاثیر بزاره atigha بنده نمیدونستم اسم شما ستاره خانوم هست و درسته اشتباهی گفتم بن شدین، چون پیر شدم آلزایمر گرفتم :n14:
بنده اسم های خاصی رو در نظر دارم که همیشه برترین و بهترین بودن
یکیشون هم همین اسم ستاره هست.
کسایی که اسمشون ستاره ست، مثل یه ستاره میدرخشند، حتی اگر در دور دست ترین هم باشند.
یکی از برترین اسم هایی هست که بنده خیلی دوست دارم :n40:

Atghia
12-02-2015, 18:38
یه مقدار هم برداشت من اینه که تغییر در تصورات و تصمیماتشون به سختی صورت میدن و اگه به این نتیجه رسیدن که کسی یا چیزی خوب نیست (یا خوبه) به سختی میشه نظرشون رو عوض کرد. پس وای به وقتیکه این تصمیمشون در مورد چیزی درست نباشه، دیگه نمیشه کاریش کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقا اینا رو چجوری درست میکنید؟ :دی
سخت بود بابا
الان مثلا من کلی هنر به خرج دادم شد این:n08:

vahidgame
12-02-2015, 18:50
به نظر من در مورد انتخاب نفرات مختلف به جز اینکه یه نفر داوطلب میشه ملاک نظرات کاربرا باشه و یه جوری حالت رای گیری داشته باشه
چون فرضا منی که می خوام داوطلب بشم بالاخره باید نظرات دیگران در موردم مهم باشه و شاید کسی براش جالب نباشه که منو تحلیل کنه :دی
سوای این هم ممکنه تعداد نفرات تاپیک خیلی بالا بره و خارج از کنترل بشه
حالا در مورد Atghia چون استارت تاپیک رو زد و نفر اول داوطلب شد دیگه این لازم نبود ولی به نظر من برای هفته های دیگه این باشه بهتره
حالا این نظر منه و می تونید تاپیک رو هر جوری دوس دارید پیش ببرید و به قول سروش من فقط یک رای دارم :دی

اما در مورد @Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :
برخورد زیادی نداشتم متاسفانه ... اما همینطور که دوستان هم گفتند اجتماعی و پر جنب و جوش ... مودب و قانونمند... نمیدونم چرا یکبار دیدم بهش گفته بودن پسری ! پست @vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم یک کم مشکوک بود! اما من چنین حسی در موردش نداشتم! نمیدونم چند سالش هست اما فکر کنم حد اقل 23-4 باید باشه! اهل خرید کردن و هدیه دادن و اینها هم هست ... یه شیطنت خاصی هم داره! یکبار توی انجمن جام جهانی 2014 با طرفدارای آلمان بحثش شده بود با اینکه اونا تعدادشون بیشتر بود اما اصلا هم کم نمیاورد؛ خیلی خوشم اومد ازش:n02: (ضمن اینکه ایتالیایی هم هست:n12:) من بدی ای ندیدم اگر ببینم میگم حتما...
به پست من مشکوک نشو و مشخص بودش که من در این زمینه شوخی کردم :دی
در مورد سن هم تحلیل من روی همین 22-23 سال بودش که اشتباه بودش و کلا دیگه از این به بعد سن خانوم ها رو تحلیل نمی کنم!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

banii
12-02-2015, 19:04
به نظر من در مورد انتخاب نفرات مختلف به جز اینکه یه نفر داوطلب میشه ملاک نظرات کاربرا باشه و یه جوری حالت رای گیری داشته باشه
چون فرضا منی که می خوام داوطلب بشم بالاخره باید نظرات دیگران در موردم مهم باشه و شاید کسی براش جالب نباشه که منو تحلیل کنه :دی
سوای این هم ممکنه تعداد نفرات تاپیک خیلی بالا بره و خارج از کنترل بشه
حالا در مورد Atghia چون استارت تاپیک رو زد و نفر اول داوطلب شد دیگه این لازم نبود ولی به نظر من برای هفته های دیگه این باشه بهتره
حالا این نظر منه و می تونید تاپیک رو هر جوری دوس دارید پیش ببرید و به قول سروش من فقط یک رای دارم :دی

به پست من مشکوک نشو و مشخص بودش که من در این زمینه شوخی کردم :دی
در مورد سن هم تحلیل من روی همین 22-23 سال بودش که اشتباه بودش و کلا دیگه از این به بعد سن خانوم ها رو تحلیل نمی کنم!

اتفاقا منم همین فکرو کردم که ممکنه تعداد زیاد بشه و چجوری میشه این حجم رو کنترل کرد ... تا همین الان هم 12 هفته دیگه طول میکشه تا همین تعداد ثبت شده تحلیل بشند و به هر حال زمان کمی نیست و البته که شاید روزهای آینده خیلی افراد بیشتری هم درخواست بدن (الان تازه روز اول بوده...)

ولی یه کاری دیگه هم که میتونیم بکنیم مثلا تعداد که به 15 یا 20 رسید بگیم ظرفیت تکمیل شد :n02: و افراد بعدی در نوبت های بعدی ثبت نام کنند ! :n01:

البته حرف خوبی میزنی ... که علاوه بر درخواست فرد کاربرا هم تاییدش کنند ... اینجوری هم جالب انگیز میشه ...

shengo_k
12-02-2015, 19:40
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز
کاربر runner دارای شخصیت بالایی هستند در کارشون جدی پرانرژی و دارای دانش بالایی در زمینه ی فعالیت خودشون هستند خودم به شخصه از آشنایی و دوستی با ایشان خیلی خرسندم و امیدوارم این دوستی با ایشون همچنان ادامه داشته باشه و در کارشون موفق و پیروز باشن.
با آرزوی سربلندی برای runner عزیز و همه کاربران انجمن P30WORLD.

Atghia
12-02-2015, 19:44
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز
کاربر runner دارای شخصیت بالایی هستند در کارشون جدی پرانرژی و دارای دانش بالایی در زمینه ی فعالیت خودشون هستند خودم به شخصه از آشنایی و دوستی با ایشان خیلی خرسندم و امیدوارم این دوستی با ایشون همچنان ادامه داشته باشه و در کارشون موفق و پیروز باشن.
با آرزوی سربلندی برای runner عزیز و همه کاربران انجمن P30WORLD.

البته اصلا اشکال نداره ها
ولی الان نوبت منه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ینی در مورد من دوستان تحلیل مینویسن:n40:

دوستان یک نکته دیگه هم اینکه حالا اشکالی هم نداره بعضی ها شناخت ندارن یا شناختشون کمه همین تاپیک کمکی میشه برای شناخت بهتر دوستان (به طور کلی منظورمه و در مورد هرکسی که تحلیل خواهد شد...)

shengo_k
12-02-2015, 19:49
البته اصلا اشکال نداره ها
ولی الان نوبت منه:blush:
ینی در مورد من دوستان تحلیل مینویسن:n40:

دوستان یک نکته دیگه هم اینکه حالا اشکالی هم نداره بعضی ها شناخت ندارن یا شناختشون کمه همین تاپیک کمکی میشه برای شناخت بهتر دوستان (به طور کلی منظورمه و در مورد هرکسی که تحلیل خواهد شد...)
من شرمندم نمیدونستم که نوبتیه بازم معذرت میخوام از خدمتتون:n40:
من در مورد runner عزیز همین اندازه که گفتم شناخت پیدا کردم و تاحالا بدی از ایشون ندیدم

MƐΛИĪИƓĿƐSS
12-02-2015, 20:15
سلام.
بسیار کوتاه صحبت میکنم.
ایشون علاوه بر اینکه خانم هستند کمی داری روحیات مردانه هستند.میتونید نظراتشون رو میتونید تو تاپیک تیم ملی ببینید.:n09:
و
فکر کنم در انتخاب هاشون سختگیر باشن و بدون تحقیق و برسی کاری رو انجام ندن،فکر کنم در خرید لباس و .... وسواس داشته باشن.

این نظر شخصی بنده هست و ممکنه اشتباه باشه.

- Saman -
12-02-2015, 20:29
بله... همان طور كه "رها"ی عزيز در اين پست #35 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم اشاره كردند... بيشتر شناخت ما از روی نوشته‌های دوستان هست، همين‌طور نحوه گفتار و بيان‌شون در پست‌هاشون... می‌شد كه تا حدودی به شخصيت فرد، پی برد... اما خب، از روی متن نمی‌شد احساس رو (به خوبی) منتقل كرد و نيز يك نوشته، بدون زبان بدنی‌ بيان می‌شه... پس چه خوب كه در مورد قضاوت‌هامون از شخص مورد نظر بسيار محتاطانه عمل كنيم!

و اما بررسی و تحليل من از Atghia -ی عزيز...

.. من با ايشون ابتدا در انجمن ادبيات آشنا شدم و از نظر من يك خانم با انرژی، متشخص و خوش‌صحبت هستند... اما تند‌رو، درون‌گرا و جسور هستند.

Atghia - ی عزيز... مهربان، دلسوز و رنوف هستند... يك صرف كاملا زنانه، طرفدار مد و زيبايی... اما از طرفی ديدم گاهی اوقات واقعا عصبانی می‌شن (حتی يك بار كارمون با ايشون به دعوا كشيد... البته خوشبختانه به خير گدشت!) اما خودشون رو به خوبی كنترل می‌كنن... به دوستان تا جايی كه بتونن كمك می‌كنن و راهنمايی می‌دن.

ديدم كه شوخ طبع هستند و شوخی می‌كنند، و وقتی ناراحت هستند، خيلی نشون نمی‌دن... اما، روحيه خودشون رو هم نمی‌بازن (كه اين بسيار خوبه!) خوش سليقه هستند و قدر می‌دونند... سعی بر افزايش اطلاعات‌شون (در هر زمينه‌ای) و كسب تجربه (از ديگران) دارند، هر چند خوب هست كه بيشتر در يك مطلب تمركز كنند و آگاهی داشته باشند.

نكات مثبت: خانم و مودب، ورزشكار و ادبی... نكات منفی:‌ يك‌دنده و لجوج، سيگار می‌كشند!!!

در يك نگاه كلی بايد بگم كه Atghia يكی از كاربران بسيار خوب انجمن بوده، فعاليتی بسيار مفيد و سازنده دارند... و برای ايشون آرزوی موفقيت،‌ شادابی و سلامت رو دارم، شاد و قدرتمند باشيد ستاره عزيز!

arash59b
12-02-2015, 20:34
دوپیشنهاد:

درصورتی که تعداد کاربرهای داوطلب زیاد باشه میشه نظر سنجی رو در دوره های کوتاه تر انجام داد بنظرم مدت زمان یک هفته ای زیاد هست و حداکثر فعالیت و نظرها در همون یکی دو روز اول انجام میشه و معمولا اونایی که می خوان نظر بدن حداکثر در یه دوره سه روزه به تاپیک سر میزنند. بنظر من 3 یا حداکثر 4 روز برای تحلیل شخصیت هر کاربر کافیه. اونم با شناختی که ما داریم.

دوم اینکه دوستانی که بیش از یک نام کاربری داشتن بهتره در شروع نظرسنجی شون، یه معرفی کوتاه از خودشون داشته باشند و نامهای کاربری قدیمی شون رو هم بگن. ما که کارهای خودمون رو هم بزور یادمون می مونه معمولا بعد از چندماه یادمون نمیاد که این کاربر با نام جدید کی بوده.

Milad4171
12-02-2015, 21:53
سلام.
والا پست ها رو که خوندم چیزی به نام تحلیل ندیدم. همه اش تعریف بود.:n13:

hossein blak
12-02-2015, 22:09
سلام به همه دوستان.
ببخشید من یکمی خلاصه صحبت میکنم چون تمامی کاربران نظارت کاملی دادند و من میخوام از روی شناخت خودم حرف بزنم.(البته باید خیلی مراقب باشم چون زیر دست ایشون کار میکنم ...ممکنه کار دست خودم بدم:D)در ضمن من بدون هیچ اقراقی این حرف ها رو می زدم
Atghia یکی از بهترین ناظرین خانم این انجمن هست که حداقل من میشناسم.یکی از خصوصیات خوب ایشون اینه که همیشه ریز بین هستند و مسائل مختلف رو دقیق برسی میکنند. اقلب پست های ایشون مفید بوده البته اغلب که چه عرض کنم اکثر بگم خیلی بهتره. فوق العاده مهربان ,خلاق ....دیگه عارضم به حضور شریفتون که یکی از متفاوت ترین ها هستند آخه کمتر خانومی اینطوری در باره فوتبال نظر میده.....
والا هرچی بگم کم گفتم ولی در یک جمله بخوام ایشون رو بقول شما تحلیل کنم:واقعا یکی از مفید ترین کاربرانی هست که p30world وقعا بهش نیاز داره.

Reza31001
12-02-2015, 22:35
ممنون از ایده شروع کننده تاپیک
به نوعی صندلی داغ هست که البته شخص مورد نظر دیگه میتونه از دید شخص سوم بشینه و نظرات رو ببینه
حالا من نمیدونم سوژه باید جواب هم بده یا نه:n13:

از اون جایی که صاحب مجلس تگ کرده دیگه باید سنگ تموم گذاشت:n02:
ولی جدا از شوخی (و نظرات سایر دوستان چون نرسیدم بیشترش رو بخونم و اگه تکراری بود ببخشید دیگه!) اون چیزی که در وهله اول نظر من رو در مورد ستاره خانوم جذب کرد بحث علاقشون به ورزش هست
به طور کلی برای من هر دختری که به ورزش علاقه مند باشه و پیگیری کنه جالبه توجهه
حالا یه دلیل اصلیش همینه که بیشتر خانومای ایرانی به ورزش علاقه چندانی ندارن و به طور خاص تر تو خانواده ما هیچ موردی دیده نشده:n02:
اینکه ایشون حالا نه فقط در بحث فوتبال ملی که در تاپیک سایر ورزش ها هم فعاله و نظرات (از دیدِ من) خلاقانه ای نسبت به شرایط ورزش داخلی داره برای من جالبه
از دید اعتقادی (که من این واژه رو متفاوت با وازه های مذهبی یا دینی میدونم) اون چیزی که از پستهای ستاره خانوم و تشکرهایی که زده یا نزده(!) دیدم، متوجه شدم اون چیزی رو که قبول داره رو بهش پایبنده و احتمالا با دید باز و به دور از تعصب انتخاب کرده
پستهای دیگه ایشون که مورد توجه من هست بحث هایی هست که در انجمن سبک زندگی دارن و در زمینه های مختلف مثل مد و آداب معاشرت و عطر و ... هست
حالا نه از این دید که خوب این چیزا اصولا مورد علاقه خانوما هست!
از این دید که بحث های اینترنتی دخترانه (واژه بهتری پیدا نکردم!) با این کیفیت کمتر دیده میشه (یا من دیدم)
(البته دیگه اشاره نکنم که این حرف اصلا به معنای غنای بحثای آقا پسرها نیست!)

انتقادی که من میتونم بهش اشاره کنم زودرنج بودن هست
حالا من نمیدونم ستاره خانوم چندسالشه و اصلا مگه کسی سن خانوما رو میپرسه؟!:n02: ولی خوب این مورد جزو مواردی هست که با گذر زمان و افزایش تجربه بهتر میشه

Atghia
12-02-2015, 23:16
سلام.
والا پست ها رو که خوندم چیزی به نام تحلیل ندیدم. همه اش تعریف بود.:n13:

دوستان خیلی زیاد لطف دارند
بله من هم منتظر انتقادات بیشتری هستم...
هرچند بینابین حرف دوستان نکاتی گفته شد:n39:

+

اگر اجازه بدید در انتهای مدت زمانی که به من اختصاص داده شده اصلی ترین و بیشترین نظراتی که گفته شده رو تایید یا رد میکنم:n16:

- Saman -
12-02-2015, 23:48
^ اجازه ما هم دست شماست،‌ ستاره خانم! حتما اين‌كار رو انجام بديد تا صحت و سقم گفته‌ها تاييد بشه!

در حقيقت من پيشنهادی در مورد بهبود اين تايپيك داشتم...

.. بعد از اتمام تحليل، شخص مورد نظر تمامی پست‌هايی كه درباره ايشان بوده، رو در يك پست، به صورت نقل‌قول پاسخ بدن و استارتر عزيز هم، اون پست در پست ابتدايی تايپيك، لينك كنن تا اين‌طوری هم يك راه سريع و ساده‌ای برای رجوع دادن به كاربر شركت شونده و پست‌های مربوط به ايشون... رو داشته باشيم!

djbehnam73
13-02-2015, 01:19
ممنون از مدیر محترم runner که بنده رو تگ کردن
خب راستیاتش بنده با خانم Atghia
اشنایی زیادی باهاشون ندارم ولی یک یا 2 باری که در تاپیک سبک زندگی سوال پرسیدم ، با جون و دل به من جواب دادن و مثل یکسری از مدیران جواب به ظاهر قانع کننده ای ندادن و از نظر من بیشتر سعی می کنن که راهکار های خوبی بدن و همچنین سعی می کنن که برای این انجمن بهترین همیار باشن

1376MAXIMUM
13-02-2015, 02:09
من چند هفته بیشتر نیست که ایشون رو تو این انجمن دیدم گاهی اوقات نظراتشون رو دنبال میکنم
به نظرم از نظر شخصیتی از اون ادماییه که خیلی جذابه ازون مدل ادمایی که ادم بدون هیچ دلیلی دلش میخواهد دنبالش کنه و اطلاعات عمومی خوبی هم به نظر میرسه داشته باشن و یه جورایی با سواد و کتاب خون هم باشن نمیدونم چرا الان به ذهنم رسید که احتمالا تو مدرسه هم خر خون بوده
فکر میکنم که شخصیتی داشته باشن که دوست شدن باهاشون یه خورده سخت باشه و به راحتی هر کسی رو مجوز همنشینی ندن بهش و با یه تیپ محدودی ادم دوست میشن(نمیدوم چرا این حس رو دارم) فکر میکنم که ادم سر سختی باشن مخصوصا سر عقاید و ارزش هاشون و به راحتی نظرشون تغییر نمیکنه یه جورایی فکر کنم حدود ۳۰ سال هم داشته باشن
بازم فکر میکنم که به دوستاشون اعتماد کامل داشته باشن و دوستاشون بتونن اعتماد کامل بهشون بکنن و تو رفاقت کم نزارن برای دوستاشون به نظرم از این تیپ ادمای زیادی عاقل هم باشن(به معنی مثبتش در ادامه توضیح میدم) که ادم هر چی فکر میکنه میگه این چطوری به این جای کار هم فکر کرده و چجوری حساب همه جاش رو کرده که نقص نداشته باشه و چرا به فکر خودم نرسید رو تو ذهن ادم به وجود میارن
امید وارم ناراحت نشین از تحلیل من منظوری ندارم از حرف هایی که زدم فقط برداشتم رو گفتم از چیز هایی که دیدم و حسی که بهم داده نوشته ها و ... خودتون

PLAΨMID
13-02-2015, 02:46
ایشون یکمی فمینیست هستن . حساس هم هستند و توی این مورد اصلا نباید سر به سرشون گذاشت !!!!

New Ray
13-02-2015, 04:33
بعد از این همه نظر مثبت که منم قبولشون دارم دیگه نوبت انتقاده :n10:

خوب اول از همه هیچوقت عصبانی نمیشه، زودجوش هم نیست، در برداشتها و نظراتش فقط به منطق اهمیت میده به دور از دخالت هرگونه احساس :n02: ، تا به حال سابقه جر و بحث با هیچ کسی رو نداشته:n02:،
این متن هم قبلا نگفته تا مبادا کسی در انتقاد رودرواسی کنه :

در کل کاربری بسیار زحمتکش و فعال و خوش اخلاق هست که به همه احترام میذاره، ولی امان از زمانی که خون جلو چشماشو بگیره .... :n09:
و در آخر با انجمن انسانی هم اصلا هیچ مشکلی نداره :n02: و از همه اینا مهمتر همشهری بودن با New Ray هست :n09:

Atghia
13-02-2015, 09:58
فکر کنم حدود ۳۰ سال هم داشته باشن
نمیدونم چرا الان به ذهنم رسید که احتمالا تو مدرسه هم خر خون بوده

کمی خطا داشتی:n33:
من تا مجبور نشم هیچوقت درس نمیخونم و نمیخوندم:n10:
یه خاطره بگم:
یادمه سال دوم دانشگاه یک درسی بود پر از اثبات و فرمول خلاصه حدود ساعت4و نیم صبح بود و هنوز یک فصل مونده بود تا تموم بشه:n31: منم برنامه داشتم که حداقلللل 5 تا 7 بخوابم (صبح امتحان بود دیگه:n08:) خلاصه یک نگاهی به فصله انداختم فقطططط بر حسب احساس! حسم گفت این اثبات کنید حتما میاد خلاصه خوندمش یعنی از اون فصل فقط همون یک مورد رو خوندم:n02: بگذریم از اینکه همون هم سوال اومد و کلی ذوق کردم:n20: ولی حالگیری این بود که یک سوال دیگه هم از اون فصل اومد:n35::n31:

ایشون یکمی فمینیست هستن . حساس هم هستند و توی این مورد اصلا نباید سر به سرشون گذاشت !!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ها؟:n24::n08::n02:

بعد از این همه نظر مثبت که منم قبولشون دارم دیگه نوبت انتقاده :n10:

خوب اول از همه هیچوقت عصبانی نمیشه، زودجوش هم نیست، در برداشتها و نظراتش فقط به منطق اهمیت میده به دور از دخالت هرگونه احساس :n02: ، تا به حال سابقه جر و بحث با هیچ کسی رو نداشته:n02:،
این متن هم قبلا نگفته تا مبادا کسی در انتقاد رودرواسی کنه :

در کل کاربری بسیار زحمتکش و فعال و خوش اخلاق هست که به همه احترام میذاره، ولی امان از زمانی که خون جلو چشماشو بگیره .... :n09:
و در آخر با انجمن انسانی هم اصلا هیچ مشکلی نداره :n02: و از همه اینا مهمتر همشهری بودن با New Ray هست :n09:

+

اندکی آینده نگری گاهی لازم است:38:

New Ray
13-02-2015, 10:30
اندکی آینده نگری گاهی لازم است:38:

مـن ؟ هـــه هـــه ! با این شیب تند رشد نرخ داوطلبین و فاصله یک هفته ای تا ابد نوبت به من نمیرسه:n10: ( با میانگین سرعت 16 داوطلب در ساعت! :n02: )

sansa
13-02-2015, 10:42
سلام

اسمتون رو نمیدونم . خیلی دلم میخواست دربارتون نظر بدم .

اینو بگم نمیخوام تعریف کنم ازتون هندونه بدم زیر بغلتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینطور که من پست های شما رو دیدم به نظرم همچین فردی هستید .

اولا شک دارم که مونث باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فردی به شدت مغرورید . فردی جدی هستید و تقریبا خشک مزاج . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسیار پر مدعا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست دارید حرف حرف خودتون باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اهل سفر و مسافرت هستید . برای هر خوشگذرونی پایه اید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(در آخر ازم دلگیر نشی بیشترش شوخی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahidgame
13-02-2015, 11:22
می خوام یکمی هیجان به تاپیک بدم :دی
من انجمن علوم انسانی رو زیاد دنبال نکردم ولی با این حال از دور یه سری قضایا رو دیدم

خب از همین تریبون از Stream می خوام که بیاد Atghia رو تحلیل کنه :دی
این حق برای هر جفت این افراد محفوظه که صحبت کنن یا اصلا صحبت نکنن و ایتجا دموکراسی کامل وجود داره :دی

تحلیل من در مورد رابطه این دو عزیز اینه که بسیار رابطه دوستانه و صمیمی با هم دارن و حتی در یه مسابقه انجمن به طور همزمان مقام دوم رو کسب کردن!

Atghia
13-02-2015, 11:28
اولا شک دارم که مونث باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(در آخر ازم دلگیر نشی بیشترش شوخی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خب الان من به ایشون چی بگم :n22::n02:
عزیز جان در این جامعه ی گرگ صفت (ببخشید وحیدجان توهین به گرگ و اینا نشه پوزش:n33:)
باید شیرزن باشی دووم بیاری آره داداش:n25:
اینم باعث سو تعبیر میشه گاهی وگرنه لطافت من که کلا بر همگان مبرهن است:wub: نشون به اون نشون که نظرات اخیر دوستان همگی در تایید اخلاق خوب من هست:37:

javad34
13-02-2015, 11:37
atghia به نظر من چون من چند بار سوال پرسیدم تو انجمن جواب من رو با دلسوزی واحترام دادن و پاسخ موثر ...به نظر من آدم خوب و دلسوزی هستن.اتفاقا چند بار که جواب بهم دادن تو دلم گفتم چه آدم خوبیه با احترام جواب میده و پاسخ موثر میده ...

بازم تشکر از atghia که به کاربرا اهمیت میدن :11:

Ezel
13-02-2015, 11:56
سلام

از اولین روزهای عضویت و فعالیت ستاره ، من فعالیتش رو زیر نظر داشتم چون اون موقع ها تازه انجمن متفرقه ایجاد شده بود و ستاره هم جزو معدود کاربرای فعال متفرقه بود و به واقع یکی از قدیمی ترین کاربران فعال متفرقه ( جدید ) هست

راستش ستاره منو از همه بیشتر یاد این داستان بالوتلی میندازه ؛ یک دفعه مورینیو بین دو نیمه بهش میگه تو یک اخطار گرفتی نیمه ی اول و من هم مهاجم دیگه ای ندارم ، ماریو مواظب باش کارت زرد دوم رو نگیری به هیچ وجه حتی اگر خطا هم روت کردن و زدنت هیچ واکنشی نشون نده و خلاصه مورینیو کلی سفارش و خواهش و تمنا میکنه ازش

خلاصه نشون به اون نشون که بالوتلی به محض شروع نیمه ی دوم و در دقیقه ی 47 از بازی اخراج شد !!! ( دو دقیقه بعد از شروع نیمه دوم و صحبتهای مورینیو ( :n31:

یعنی میخوام بگم که در کل ستاره کاری که به نظرش درست باشه رو حتما انجام میده ( مثل من :n33: ) خصوصا وقتی پای عقایدش در میون باشه ، و هرجا هم احساس کنه داره حقی ازش ضایع میشه تمام قد ایستادگی میکنه به هر بهایی /

از لحاظ انجمنی و رسیدگی و اون حس مسئولیت پذیری انجمنی ، جزو نمونه هاست به نظر من و من شخصا فعالیتش رو خیلی دوست دارم .

Reza Azimy_RW
13-02-2015, 13:10
بیشتر میخام ببینم حسم درست میگه یا نه (حسه تحلیل کنندگی) و گرنه مدت زیادی نیست میشناسمشون
به نظر من یه خانوم 32-3 ساله هستن با تجربه و روحیه انقلابی که تیپ مجازیشون کم سنتر میزنه
احساس کاذب کمال دارن
نمیخان احساساتی نشون بدن خودشونو ولی شخص احساساتیی هستن(کلا دخترا همه احساساتین)
و بدون شک اعتماد به نفس بالایی هم دارن :دی
فک کنم باید فالگیر میشدم :دی

Atghia
13-02-2015, 14:07
به نظر من یه خانوم 32-3 ساله هستن با تجربه و روحیه انقلابی که تیپ مجازیشون کم سنتر میزنه
:دی

:n38:
همینطور که جلو میرن دوستان هی حدس سن ها بالاتر میره! یکوقت دیدید یکی از راه رسید گفت 50 سالشه تعجب نکنید:n08:
(نه بخاطر تقلب و صرفا جهت اطلاع! دوستان جهت اطلاعات بیشتر میتونن به تاپیک مصاحبه با اعضای پی سی ورلد در انجمن متفرقه مراجعه کنند باشد که رستگار شوید، تکبیر:n10:)

aluminum
13-02-2015, 15:41
در مورد ستاره خانوم دوستان يكسري صحبتها مطرح كردن (و من ديگه تكرار نميكنم)ولي من تحليلم از شخصيت ايشون اينه كه ايشون در قبال جامعه(مجازي و حقيقي) احساس مسئوليت ميكنه و مهم هست براشون كه گفتار و رفتارشون چه تاثيري بر جامعه و افراد ميزاره
دليل خيلي از پستهاي ايشون و اصرار بر اونها در انجمن علوم انساني و ... ناشي از همين مطلبه

Demon King
13-02-2015, 16:21
سلام,

نمیدونم الان نوبت کی هست که شخصیتش رو تحلیل کنم اما چون رو اسم تاپیک نام ستاره خانوم هست, به تحلیل شخصیت ایشون میپردازم:

" اگه کسی با اون دوست باشه, دوستیش به شرطی که موردی باعث رنجش طرفین نشه تا ابد پایداره و در دوستی, فردی بسیار خونگرم, صمیمی و اجتماعی هستن.
در ارسال پست, پخته و در ساختن گروه های اجتماعی و کسانی که به اون دعوت میشن, بسیار ماهر و زبردست.

در انتخاب آواتار همیشه سعی کردند خودشون رو مونث نشون بدن و هیچوقت هویت مرموزی نداشتن.
از اون جالب اینکه در انتخاب دوست اصلا زیاده روی نمیکنن, یعنی لازم نمیبینند با هرکسی دوست باشند اما اگه کسی با اون دوست باشه, واقعا یه دوست حقیقی هستن.

یه غرور طبیعی زنانه تو رفتار هاشون دیده میشه که شخصیت ایشون رو جالب میکنه. در کل اگه بخوام از روی پست, آواتار, امضا و ... ایشون رو توصیف کنم این صفات در خورشون هست:

کمی مغرور, به وقت خونگرم و صمیمی, با شخصیت, خوش برخورد, رک و خلاق. "

حرف هایی که زدم از روی برخورد هام با ایشون بود و چیزی جز حقیقت رو نگفتم.

ممنون//

:n01:

پ.ن:

من هم داوطلب هستم.

@banii ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehran
13-02-2015, 17:09
سلام

اول اینکه خوشحالم از وجود همچین تاپیکی با کمی اغراق میشه گفت شخصیت واقعی و مجازی ما از هم دور نیست
بنابراین چقدر خوبه ما اینجا باگ هاو ایرادات خودمون رو بدونیم و بتونیم در دنیای واقعی و البته مجازی اونها رو رفع کنیم
از این جهت من فکر میکنم اگر تاپیک در مسیر درست خودش حرکت کنه میتونه یکی از تاپیک های مفید انجمن باشه !

Atghia

اتقیا، من افتخار این رو داشتم زمانی که در انجمن ادبیات بودم، با ایشون همکار باشم... شناخت من از ایشون محدود
به انجمن ادبیات نبوده و نیست، و قبل و بعد از انجمن ادبیات هم ایشون رو میشناختم و به طبع کم و بیش با شخصیت
ایشون آشنا هستم به نظر من اتقیا یه سری ویژگی خوب و فوق العاده داره که گاها همین ویژگی ها به نقاط ضعفش
تبدیل میشن ! یکی از نقاط مثبت اتقیا این هست که ضمن اینکه همیشه بکگراندی از قدیم و نوستالژی داره، در زمان
"حال" زندگی میکنه. اینکه "اعتماد به نفس" بالایی داره و این حق را برای خودش محفوظ میدونه که در مورد موضـوعی
که اطلاعات داره و یا نظر شخصی، اظهار نظر کنه. حداقل تا اونجایی که من میدونم "خودسانسوری" خاصی نداره، این
ویژگی فوق العاده ای هست که باعث میشه هم خود فرد راحـت با افراد مقابلش برخورد کنه و هم افـراد حس نزدیک
و خوبی باهاش داشته باشن.

یکی دیگه از ویژگی هاش اینه که زیر بار حرف زور (از نظر خودش) نمیره این نکته ای هست چند خط بالاتر اشاره کردم
ضمن تاکید دوباره بر اعتماد به نفس بالاش به نظرم میرسه یکی از باگ هاش این هست که انعطاف پذیری کمی داره
گاها و یه جورایی صفر و یکی نگاه میکنه به قضاوت ها و برخوردهای دیگران، در حالی که به نظرم میرسه بعضی وقتا
سکوت قدرت بیشتری به آدم میده، ضمن اینکه باید قبول کرد، اگر حق با ما نباشه، الزما با طرف مقابل هم نیست !
بعضی وقتا احسـاس میکنم این انعطاف پذیری به خرج نـمیده و موضوعی که میشه به راحتـی از کنارش رد شد رو با
هزینه حل و فصل میکنه.

این موضوعی بود که به نظرم رسید و دوست داشتم مطرح کنم.

یه نکته هم راجع به مسائل مدیریتی بگم، یکی از افرادی که با حساسیت و وسواسیت خیلی بالایی سعی میکنه به
فوق العاده ترین شکل ممکن کارهایی که بهش واگذار شده رو انجام بده، اتقیاس، چند وقت پیش به دلیلی حرف اتقیا
شد من گفتم "مسئولیت پذیری" بالاش رو کاملا درک میکنم و خوشحالم که در کـنار ماست، این حرف رو هم مثل اون
انتقاد، صادقانه گفتم. :)

پ.ن: اگر تو پروفایلش آهنگی دیدید، دانلود کنید، من این کار رو انجام دادم، آهنگ های قشنگی تو پروفایلش میزاره

با تشکر مهران...

ملا نصرالدین
13-02-2015, 18:34
به نظر من ستاره جان دختر بسیار باهوش ،زرنگ،مهربون و دوست داشتنی هست

توی فروم به من خیلی کمک کرده
خیلی وقت ها که موردی پیش امده و من نمیتوانستم تصمیم قطعی بگیرم زحمت تصمیم گیری و انجام کار را به ایشان سپردم و واقعا به بهترین نحو از عهده ی انجام امور بر می ایند

همچنین بسیار هنرمند هستند.توی مسابقاتی که تا حالا برگذار شده من پیگیر عکس ها و نوشته هایش بوده ام و هر بار با دیدن عکس ها و خواندن مطالب ایشان بسیار لذت بردم

ستاره جان امیدوارم همیشه موفق باشی:n40:

Miss Artemis
13-02-2015, 20:06
من هیچ وقت شناخت مستقیم نسبت به ستاره جان نداشتم اما درخواستش رو رد نمیکنم و نظرم رو میگم.

شناخت من از ستاره محدود میشه به پست هاش در انجمن. طبیعتا نباید شناخت کاملی باشه اما فکر نمیکنم چندان دور از واقعیت باشه.

برخی ویژگی های ستاره شبیه به خود من هست به همین دلیل میتونم شخصیتش رو حدس بزنم

مثل خودم تا حدی فوتبالی هست و این نشون میده که به قول خودش شیرزنه و از این دخترهای تیتیش مامانی نیست :n02:

در مقابل آقایون یه ذره مغرور و فمنیست (که باید باشه )

دنبال دردسر نیست اما اگر براش دردسر درست کنن کم نمیاره و حقش رو میگیره

اما روحیه لطیف و دخترانه ش سر جاشه و سرکوبش نکرده. همین لطافته که باعث میشه سلیقه ی هنری ش خوب باشه :n39:

SNOW PATROL
13-02-2015, 23:56
درود
مدتی با ستاره خانم در متفرقه همکار بودیم ...
اخلاق جالب و خاصی دارن ..از اون دسته کاربرانی هستند که اگر پستی ازشون ببینید بدون نگاه کردن به ایدی میتونید متوجه بشید که ایشون این پست رو ارسال کردند ...
چندان به نرمش و کوتاه اومدن در برابر دیگران اعتقادی ندارند : دی
فکر میکنم روحیه نظامی و ارتشی در ایشون وجود داره و میتونستد ارتشی فوق العاده خوبی بشن :n02: نشون به اون نشون که ( پیمان یوسفی :/) ایشون سکانسی از یک سریال رو با اسمایلی خنده توضیح دادن که بنده و خیلی از اقایون دیگه سر اون سکانس گریه کردیم :// و البته در خارج کشور تلفات هم داشته اون سکانس :n09:

Atghia
14-02-2015, 01:31
دوستان یک هفته کمی زیاد نیست؟ :دی
کی من؟نه اصصصلا
فقط یه کمی صندلیش داره داغ میشه
والا من مشکلی ندارم فقط تحلیل ها سبب ارعاب عمومی نشه کاربرها از انجمن فراری نشن :دی دیگه خود دانید از من گفتن بود:n09:
بعد با تصویرسازی ذهنی دوستان در فکر تدارک یک چهره از ماهیت واقعیم هستم از الان خودتون رو برای اقامه دسته جمعی نماز وحشت اماده کنید:n33:

Йeda
14-02-2015, 01:36
سلام دوستان

به طور کلی از ابتدا به کاربردن کلمه‌ی تحلیل در مورد شخصیت @Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز کار اشتباهی بوده :)
چون به عقیده‌ی بنده اصولا شخصیتی نیاز به تحلیل داره که چیز زیادی بروز نداده باشه. یا رفتارش نیاز به رمز گشایی داشته باشه. :)

ولی ستاره جان کاملا شخصیت برون‌گرایی داره (البته در محیط مجازی) یا لااقل اینطور نشون میده و با توجه به شناختی که ازش دارم،

عکس‌العمل‌هاش کاملا قابل پیش‌بینی هست و چیزی که حدس می‌زنم اینه که در محیط واقعی تا حدودی شخصیتی عکس این داشته باشه.

در هر صورت...
انتقادی که از ستاره جان دارم اینه که خیلی سریع تصمیم می‌گیره، سریع قضاوت می‌کنه و سریع عکس‌العمل نشون میده، کلا سرعت ـش خیلی زیاده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و این جمله‌ای که الان می‌نویسم به هیچ وجه تعریف نیست، تنها حسی هست که هر شخصی به نظرم با برخوردهای بیشتر
(به شرطی که خدایی نکرده خارج از چارچوب برخورد نکرده باشه :دی ) سریع به طرف مقابل منتقل میشه، دقیقا کلمه به کلمه آنچه هست که می‌نویسم:

ستاره یک دختر خیلی دوست‌داشتنی و با احساس هست که آنچه در توانش باشه برای فردی یا کاری که در قبالش حس مسئولیت میکنه انجام میده و قطعا و قطعا

دربرابراین مسئولیت‌پذیری زیاد، حساسیت زیادش در برخورد با اشخاص اصلا بی‌مورد نیست.

اگرچه تحلیل شخصیت رو کار خیلی جالبی نمی‌دونم چون خودم به استفاده از ضمیر سوم شخص درباره دیگران (و بیشتر درباره خودم) به شدت حساسیت دارم:n02:

:n40:

malkemid
14-02-2015, 01:50
چه تاپیک جالبی.

البته حرفهایی که می خوام بگم رو نمیشه گفت تحلیل شخصیت چون این کار تو این فضا و با این حد از شناخت و این تخصص من! ممکن نیست. اما برداشت هایی که از ستاره جان داشتم رو میگم. ممکنه اشتباه هم کنم در مواردی. برداشتهای من بر اساس چند وقتی که در بخش ادبیات همکار بودیم هست عمدتا.

اول....
سرسخت. چرا باید در مورد چیزی که فکر می کنه درسته کوتاه بیاد؟ دلیلی وجود نداره:n02:

دوم...
جدی. و البته گاهی وقتها هم زیادی شلوغش می کنه. قبول کن ستاره:n39: خودمم می کنم این کارو!

سوم...

کمی تم مذهبی هم داره. البته از این مدلها که اعتقاداتی برای خودشون دارن...نه از اون مدلها که به دیگران تزریق می کنن.

چهارم...

حالت دیفالت ش defensive هست. یه گارد ای همیشه داره که دوست داره هر چیزی در حد درست خودش تعیین بشه.

پنجم...

بر عکس نظر بعضی دوستان، کاملا دخترونه س شخصیت ش. حساسیت خاص دخترونه ش مشخصه.

ششم...

با معرفت. تمام.

هفتم...

در فضای غیر مجازی به نظرم میاد که زیاد اکتیو نباشه. چون معمولا نمیشه هم در فضای مجازی اکتیو باشی هم در زندگی واقعی.

هشتم...

تنها! دلیلی براش ندارم.

نهم...

آشپزی افتضاح...بازم بدون دلیل.

اینا چیزهایی بود که به ذهن من رسید ستاره جان. مطمئنا بعضی هاش اشتباهه (بجز ششمی که مطمئنم). اما دونستنش فکر کنم خوبه...شاید تو واقعا فلان مورد یا موارد نباشی، اما اینکه فکر کنی چه چیزی باعث شده دیگران چنین برداشتی در موردت داشته باشن، می تونه تو شناخت خودت بهت کمک کنه. موفق باشی :)
@banii ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منم تمام شهامتم رو جمع کردم! اسم منم بنویس.:n01:

Atghia
14-02-2015, 02:05
چه تاپیک جالبی.

البته حرفهایی که می خوام بگم رو نمیشه گفت تحلیل شخصیت چون این کار تو این فضا و با این حد از شناخت و این تخصص من! ممکن نیست. اما برداشت هایی که از ستاره جان داشتم رو میگم. ممکنه اشتباه هم کنم در مواردی. برداشتهای من بر اساس چند وقتی که در بخش ادبیات همکار بودیم هست عمدتا.

اول....
سرسخت. چرا باید در مورد چیزی که فکر می کنه درسته کوتاه بیاد؟ دلیلی وجود نداره:n02:

دوم...
جدی. و البته گاهی وقتها هم زیادی شلوغش می کنه. قبول کن ستاره:n39: خودمم می کنم این کارو!

سوم...

کمی تم مذهبی هم داره. البته از این مدلها که اعتقاداتی برای خودشون دارن...نه از اون مدلها که به دیگران تزریق می کنن.

چهارم...

حالت دیفالت ش defensive هست. یه گارد ای همیشه داره که دوست داره هر چیزی در حد درست خودش تعیین بشه.

پنجم...

بر عکس نظر بعضی دوستان، کاملا دخترونه س شخصیت ش. حساسیت خاص دخترونه ش مشخصه.

ششم...

با معرفت. تمام.

هفتم...

در فضای غیر مجازی به نظرم میاد که زیاد اکتیو نباشه. چون معمولا نمیشه هم در فضای مجازی اکتیو باشی هم در زندگی واقعی.

هشتم...

تنها! دلیلی براش ندارم.

نهم...

آشپزی افتضاح...بازم بدون دلیل.

اینا چیزهایی بود که به ذهن من رسید ستاره جان. مطمئنا بعضی هاش اشتباهه (بجز ششمی که مطمئنم). اما دونستنش فکر کنم خوبه...شاید تو واقعا فلان مورد یا موارد نباشی، اما اینکه فکر کنی چه چیزی باعث شده دیگران چنین برداشتی در موردت داشته باشن، می تونه تو شناخت خودت بهت کمک کنه. موفق باشی :)

منم تمام شهامتم رو جمع کردم! اسم منم بنویس.:n01:
وحید:n14: داغونم کردی با حرفات:n30:
خب بزار ببینم کدومش نیستم :دی
همش درسته:n39:

malkemid
14-02-2015, 02:08
وحید:n14: داغونم کردی با حرفات:n30:
خب بزار ببینم کدومش نیستم :دی
همش درسته:n39:

آشپزی رو اگه میشه عمومی اعلام کن :n02:

New Ray
14-02-2015, 02:52
دلیل موارد 8 و 9 مشخصه دیگه : این دو ارتباط تنگاتنگی با هم دارن ! :n02:

Ezel
14-02-2015, 12:47
عاقا من پیشنهاد میکنم هرکسی که مدت تحلیل شحصیتش تموم شد و مورد تحلیل قرار گرفت ، در پایان 4 نفر رو به دلخواه خودش به چالش تحلیل شدن شخصیتشون دعوت کنه از همین تریبون و منشن و تگ

:n31:

- Saman -
14-02-2015, 14:03
^ پيشنهاد خوبی هست سروش خان! اما 4 نفر زياده... به نظر من تنها يك نفر كافی هست.

New Ray
14-02-2015, 14:51
آقای مدیر؟
اگه الان مثلا ستاره خانوم 4 نفر انتخاب کنه بعد اون 4 نفرم 4 نفر دیگه (16) و همینطور الی آخر ...
یعنی دقیقا چیطوری میشود؟ :دی

Demon King
14-02-2015, 14:59
ببخشید یه سوال:
نفر یعد که قرار تحلیل شه دقیقا چطور انتخاب میشه؟؟
بر اساس شماره گذاری پست اول یا نظر سنجی و یا .. ؟!

hossein blak
14-02-2015, 15:18
ببخشید یه سوال:
نفر یعد که قرار تحلیل شه دقیقا چطور انتخاب میشه؟؟
بر اساس شماره گذاری پست اول یا نظر سنجی و یا .. ؟!
افراد اسمشون رو به banii اعلام میکنند و banii هم اون هارو به ترتبیب شماره گذاری میکنه .و همین طور به ترتیب نوبت افراد اعلام میشه.
افرادی که اعلام درخواست کردند اسامیشون در پست اول هست.

موفق باشی.
حسین

Mr_100_dolari
14-02-2015, 17:36
با سلام

خوب اول بگم که بنا به دلایلی مدتی هستش که کمتر میتونم به انجمن سر بزنم تا الان که وارد انجمن شدم و متوجه این تاپیک شدم و دیدم به به بازم ستاره خانم عزیز چه گرد و خاکی کردن :دی و به خاطر همون نشد نادیده از کنار این تاپیک رد بشم :n09:

خوب از اونجا که بنده مدت زیادی هستش که توی این انجمن با ایشون آشنا شدم و به نوعی جزو اولین دوستان پی سی ورلدی من به حساب میادش و یادم میاد اولین تاپیکی هم که با ایشون آشنا شدم فکر کنم تاپیک (چرا من ازدواج میکنم / نمیکنم ) بود :دی که البته طی مشاهدات اخیر بنده از این تاپیک ایشون بعد از گذشت چند سال همچنان با تمام قوا دارند از حقوق بانوان حاضر و غایب توی اون تاپیک با تمام قوا دفاع میکنند که چنین روحیه و پشتکاری بعد از گذشت این چند سال برای بنده بسی قابل تامل و برای بانوان محترم غایب اون تاپیک قابل تقدیر هستش :n02:

و اما در مورد ایشون بگم که روحیه انقلابیشون به قول یکی از دوستان قابل تقدیره و همون طور که می بینید به عنوان اولین نفر در جایی که هنوز خیلی ها به دنبال این بودند که چطور استارت ادامه روند این تاپیک رو بزنند حاضر شدند که کاندیدای تحلیل شخصیت کاربران شوند :n09: اونم از طرف خانم های انجمن که به شخصه فکر کنم کمتر کسی از طرف این عزیزان چنین جسارتی رو در این برهه از زمان داشته باشند :دی ( مرگ بر آمریکا :n08:)

اتقیا جان روحیه جسورانه خوبی داره و در خیلی از موارد از عقاید خودش حتی در صورتی که خیلی هم مخالف داشته باشه تا اخرین قطره خونش :n10: دفاع میکنه :n25:

که البته شاید در برخی موارد باعث شده بعضی کاربرهایی که شناخت کمتری از روحیه تسلیم ناپذیر ایشون در مورد اعتقاداتشون دارند بخواند بیشتر باهاشون وارد بحث و جدل بشن :دی و در ادامه ممکنه گاهی به دلایلی بر سر عقایدشون با برخی کاربرها برخورد شهادت طلبانه داشتند که بنده از همین تریبون اعلام میکنم ایشون توی دلشون چیزی نبوده و نیست :دی

خانم اهل تحقیق و مطالعه فراوانی هستش و فکر کنم بدتر از من همیشه سرچ گوگل دم دستش باشه :دی کافیه در مورد چیزی ازش سوال کنید تا در صدم ثانیه شما رو راهنمایی و البته ارشاد :دی کنه

دارای اقتدار و جدیت بالایی در رفتارش هستش و از طرفی داری روحیه خیلی حساسی هستند پس مراقب تحلیلاتون باشید :n08:(الکی مثلا من اصلا تعریف نکردم :دی )

با توجه به پشتکاری که ازش سراغ دارم تا رسیدن به اهدافش از هیچ تلاشی دریغ نمیکنه ولی گاهی اوقات توی راهش نا امیدی میاد سراغش ... :n01:

باید بگم شاید خودش هم ندونه که گاهی با صحبت ها و راهنمایی هایی که کرده تونسته باشه به خیلی از دوستاش کمک کنه و نکته بدش اینکه خودش در خیلی موارد اصلا به اون صحبت ها و راهنمایی ها خودش عمل نمیکنه :دی (باشد تا رستگار شوید :n31:)

علاقمند به آواتار اون بچه که اوایل همش آواتارش بود البته الان اسمش رو یادم نیست که همیشه آواتارهای ایشون بیانگر حالات روحی مختلف ایشون هستش :دی بر خلاف ما که قسم خورده اواتارمون هستیم :دی
زود رنج / حساس / و البته با مرام و با معرفت و یکی از بهترین دوستهای پی سی ورلدی من دوستی که همیشه میشه رو کمکهاش حساب باز کرد :n06:

باید بگم اولین خصوصیت ایشون که توی این انجمن من و خیلی تحت تاثیر قرار داد شوخ طبعی ایشون بود اونم تو جایی که خیلی از کاربرها اونم خانمها مراقب پرستیژ یوزرشون هستند :n15: ایشون کاملا شخصیت متفاوتی داشتند که بسی جالب انگیز بود :دی

تنها هستند و از تنهایی لذت میبرن :دی

اگر سوال در مورد عطر خاصی داشتید مستقیم برید سراغ ایشون و به قول آقا مهران آهنگ های هایده پروفایل ایشون رو همیشه گوش کنید که پشیمون نمیشید :دی
راستی اینم بگم به نظرم روحیه و شخصیتی که از ایشون میشناسید کاملا با دنیای حقیقی متفاوت هستش :n06: که البته شاید در مورد خیلی از کاربرهای دیگه هم به همین صورت باشه

همیشه حس مسولیت پذیری و وظیفه شناسی بیش از حد ایشون به پی سی ورلد حتی در بدترین شرایطی که داشتند از لحاظ زمانی و ... من رو تحت تاثیر قرار میداد و برام خیلی عجیب بود که چرا بعد از کسب عنوان ناظر انجمن ادبیات و متفرقه به عنوان مدیریت نرسیدند و ترجیح دادند تنها ناظر سبک زندگی باقی بمونند :n13:
(الکی مثلا کار خدا بوده :n08:)

در پایان اضافه کنم که میشه از ایشون بعد از آقا سروش به عنوان شیخ ارشاد در قسمت آقایون :n24: تحت عنوان شیخ ارشاد در قسمت بانوان :n24: استفاده کرد :n08:(:n28:)

تکبـیـــر :دی

.
.
.

و من الله توفیقات :n40:

--------------------

دوستان یک پیشنهادی هم داشتم برای ادامه روند تاپیک و اینکه چون تعداد افراد داوطلب زیاده شده میشه تا پایان دوره خانم اتقیا 17 یوزری که تا الان داوطلب شدند رو در قسمت نظر سنجی اضافه کنید و هر کدوم که بیشتر رای آورد برای دوره بعد کاندید بشه و ما بقی یوزرها و یوزرهایی که بعدا داوطلب میشوند طی دوره بعدی که اونم میتونه به چهار روز کاهش پیدا کنه به قسمت نظر سنجی دوره بعد اضافه شوند تا باز اونی که بیشترین رای رو آورد انتخاب بشه ... تا نظر سایر دوستان چی باشه ...

Ezel
14-02-2015, 17:45
دوستان یک پیشنهادی هم داشتم برای ادامه روند تاپیک و اینکه چون تعداد افراد داوطلب زیاده شده میشه تا پایان دوره خانم اتقیا 17 یوزری که تا الان داوطلب شدند رو در قسمت نظر سنجی اضافه کنید و هر کدوم که بیشتر رای آورد برای دوره بعد کاندید بشه و ما بقی یوزرها و یوزرهایی که بعدا داوطلب میشوند طی دوره بعدی که اونم میتونه به چهار روز کاهش پیدا کنه به قسمت نظر سنجی دوره بعد اضافه شوند تا باز اونی که بیشترین رای رو آورد انتخاب بشه ... تا نظر سایر دوستان چی باشه ...

عاقا من با این رای گیری از طریق نظرسنجی همین تاپیک بسیار بسیار بسیار موافقم

موافقین قیام کنند :n09:

Milad4171
14-02-2015, 18:09

موافق :n09:

Atghia
14-02-2015, 18:19
با سلام

خوب اول بگم که بنا به دلایلی مدتی هستش که کمتر میتونم به انجمن سر بزنم تا الان که وارد انجمن شدم و متوجه این تاپیک شدم و دیدم به به بازم ستاره خانم عزیز چه گرد و خاکی کردن :دی و به خاطر همون نشد نادیده از کنار این تاپیک رد بشم :n09:

جمعمون جمع بود جای آرمین کم بود :n08:
خوش برگشتی:n12:

همیشه حس مسولیت پذیری و وظیفه شناسی بیش از حد ایشون به پی سی ورلد حتی در بدترین شرایطی که داشتند از لحاظ زمانی و ... من رو تحت تاثیر قرار میداد و برام خیلی عجیب بود که چرا بعد از کسب عنوان ناظر انجمن ادبیات و متفرقه به عنوان مدیریت نرسیدند و ترجیح دادند تنها ناظر سبک زندگی باقی بمونند :n13:
(الکی مثلا کار خدا بوده :n08:)

:n08:
همه با هم
بخندید:n08:

===================================

مرسی آرمین :n40:

+

اونطوری نگاه نکنید من اصلا خبرش نکردم:n22: چه میدونم از کجا فهمید:n39:

+

دوستان حس نمیکنید وسط بحث مهم تحلیل من اینقدر اظهار نظر و سوال جواب خیلی جالب نیست؟:n23:
اسپم آقا اسپم:n10:
البته به غیر از پست آقا سروش:n33:

Armin.Computer
14-02-2015, 18:50
سلام
انتقاد هم مجازه؟؟؟ Milad4171

Milad4171
14-02-2015, 19:11
سلام
انتقاد هم مجازه؟؟؟ @Milad4171 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

صد در صد

banii
14-02-2015, 19:15
@Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان حس نمیکنید وسط بحث مهم تحلیل من اینقدر اظهار نظر و سوال جواب خیلی جالب نیست؟:n23:
اسپم آقا اسپم:n10:
البته به غیر از پست آقا سروش:n33:

خب چاره ای نیست... همین یک تاپیک هستش برای این موضوع... اما وقتی که تصمیم گرفته بشه دیگه این بحث هم تموم میشه ... :)

----

هر دو پیشنهاد هم جالب بودند ...

دوستان بازم پیشنهاد بدید ...

----

داشتم فکر میکردم منم خب یک پیشنهاد بدم ! :دی

خیلی تخیلی به نظر میرسه البته! :blink:

یک مسابقه بین افراد برگزار بشه ، برنده مسابقه هر کی بود اون تحلیل بشه ؟! :n26:
و احیانا" نوع مسابقه رو هم هر بار تحلیل شونده قبلی معین کنه ...
آهای ملت، من دهکده سرگرمی تعیین میکنم. براتون سرگرمی های جدید در نظر میگیرم ... banii رو دارید غم ندارید ... :n26::n33:

1376MAXIMUM
14-02-2015, 19:46
@Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خب چاره ای نیست... همین یک تاپیک هستش برای این موضوع... اما وقتی که تصمیم گرفته بشه دیگه این بحث هم تموم میشه ... :)

----

هر دو پیشنهاد هم جالب بودند ...

دوستان بازم پیشنهاد بدید ...

----

داشتم فکر میکردم منم خب یک پیشنهاد بدم ! :دی

خیلی تخیلی به نظر میرسه البته! :blink:

یک مسابقه بین افراد برگزار بشه ، برنده مسابقه هر کی بود اون تحلیل بشه ؟! :n26:
و احیانا" نوع مسابقه رو هم هر بار تحلیل شونده قبلی معین کنه ...
آهای ملت، من دهکده سرگرمی تعیین میکنم. براتون سرگرمی های جدید در نظر میگیرم ... banii رو دارید غم ندارید ... :n26::n33:
نه این خوب نیست خوب یک سری سرشون شلوغه کم تر میتونن بیان خوب تو مسابقه شکست میخورن همین طور عیچ وقت نوبتشون نمیشه همون به ترتیب فکر کنم بهترین باشه ترتیب نام نویسی رای گیری و اون مورد که مثلا خود تحلیل شونده انتخاب کنه هم مشکل دارهتو هردو مورد ممکنه هیچ وقت نوبت یک سری نشه مثلا کسی که شناخته شده نیست خیلی یا کسی که خیلی ممکنه محبوب نباشه بین کاربر ها

Captain
14-02-2015, 19:47

منافق :n24:

نه ببخشید اشتباه شد منظورم موافق بود :n02:

ولی خدایی از من کسی شناختی نداره! اونوقت من چطوری رای بیارم؟ :n38::n36::n37:

banii
14-02-2015, 19:56
نه این خوب نیست خوب یک سری سرشون شلوغه کم تر میتونن بیان خوب تو مسابقه شکست میخورن همین طور عیچ وقت نوبتشون نمیشه همون به ترتیب فکر کنم بهترین باشه ترتیب نام نویسی رای گیری و اون مورد که مثلا خود تحلیل شونده انتخاب کنه هم مشکل دارهتو هردو مورد ممکنه هیچ وقت نوبت یک سری نشه مثلا کسی که شناخته شده نیست خیلی یا کسی که خیلی ممکنه محبوب نباشه بین کاربر ها

آره خب درسته ... خودم هم گفتم تخیلی به نظر میرسه ...
البته کسی که محبوب نیست یا شناخته شده نیست برای خودش هم مشکل بوجود میاد ... اینکه ببینه تاپیکش خاک میخوره و کسی تحلیلش نکرده یا بهتر بگم نمیشناخته یا جایی انجمن ندیدش اصلا ... کس خاصی منظورم نیست ... من خودم هم در مورد خودم این احتمال رو میدم که خیلیا شاید اصن منو نشناسند...

منافق :n24:

نه ببخشید اشتباه شد منظورم موافق بود :n02:

ولی خدایی از من کسی شناختی نداره! اونوقت من چطوری رای بیارم؟ :n38::n36::n37:

اتفاقا به نظر من نظرسنجی یک ایرادهایی هم میتونه داشته باشه ...
البته ببخشید که میگم بعید میدونم بچه های اینجا از این دودره بازی ها بکنند :)
مثلا طرف بره به دوستاش بگه به من بیا رای بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا خودش چندتا یوزر داشته باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (الان مثلا من خیلی دارم کارآگاه بازی درمیارم یکی نیست بگه چرا همچین فکرایی در مورد مردم میکنی ! :n02:)

همون چالش تحلیل شخصیت خیلی جالب بود ... سوال اینکه طرف باید از بین همون افراد هم دعوت کنه یا همه ی کاربرا (بنظر من مورد دوم جذابیت بیشتری داره ! )
و اینکه حالا چرا 4 تا ؟! چرا بیشتر یا کمتر نه ؟! خب معلوم هم نیست اونا چند نفرشون موافق باشند ؟! کدوماشون قراره انتخاب بشند ؟! کسی که انتخاب میشه باز چالش های جدید دعوت میکنه ؟! اون قبلیا چی میشن؟!

Captain
14-02-2015, 20:22
آره خب درسته ... خودم هم گفتم تخیلی به نظر میرسه ...
البته کسی که محبوب نیست یا شناخته شده نیست برای خودش هم مشکل بوجود میاد ... اینکه ببینه تاپیکش خاک میخوره و کسی تحلیلش نکرده یا بهتر بگم نمیشناخته یا جایی انجمن ندیدش اصلا ... کس خاصی منظورم نیست ... من خودم هم در مورد خودم این احتمال رو میدم که خیلیا شاید اصن منو نشناسند...

اتفاقا به نظر من نظرسنجی یک ایرادهایی هم میتونه داشته باشه ...
البته ببخشید که میگم بعید میدونم بچه های اینجا از این دودره بازی ها بکنند :)
مثلا طرف بره به دوستاش بگه به من بیا رای بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا خودش چندتا یوزر داشته باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (الان مثلا من خیلی دارم کارآگاه بازی درمیارم یکی نیست بگه چرا همچین فکرایی در مورد مردم میکنی ! :n02:)

همون چالش تحلیل شخصیت خیلی جالب بود ... سوال اینکه طرف باید از بین همون افراد هم دعوت کنه یا همه ی کاربرا (بنظر من مورد دوم جذابیت بیشتری داره ! )
و اینکه حالا چرا 4 تا ؟! چرا بیشتر یا کمتر نه ؟! خب معلوم هم نیست اونا چند نفرشون موافق باشند ؟! کدوماشون قراره انتخاب بشند ؟! کسی که انتخاب میشه باز چالش های جدید دعوت میکنه ؟! اون قبلیا چی میشن؟!

منم نظرم همینه، شما فک کن منی رو که کسی نمیشناسه تاپیک تا یه ماه باز نمیشه :D البته میدونم منو همه میشناسن چون گل سرسبد انجمن منم :D عجب اعتماد به نفسی بود. 30 دقیقه سیستم رو خاموش کنید پردازنده خنک شه :n08:

در مورد دودره بازی فک نکنم کسی اینکارو بکنه. چون چندان مباحث فرازمینی نیست که بیان رای افزایش بدن :D
من میگم همون طبق پست گذشته ی شما، گفتین 20 نفر انتخاب بشه و 1 هفته یا 4 روز وقت بدن برای تحلیل و کالبدشکافی و غنی سازی فرد تحلیل شونده :D

پی نوشت: البته اگر امکانش هست از افراد سرشناس (مثلا خودم :D) در لیست استفاده کنید. چون هرچی باشه شناخت نسبت بهشون زیادتره تا کسی که 2 الی 3 ستاره اس. جسارت نباشه دوستان ولی خب بایدم اینطوری باشه.
موافقا صلوات بفرستن و مخالفا 60 تا کلاغ پر برن بینم بازم مخالفتی میکنن یا نه!! :D

Atghia
14-02-2015, 20:33
کاش تاپیک مشورت سوا بود:n15:
بهرحال

اینجوری که نمیشه دوستان
یک قاعده و قانون لازمه!
اول اینکه banii به 20 نفر رسید موقتا میبندید ثبت نام رو
دوم اینکه کاربرای داوطلب چنددسته هستند (ناظرها، کاربران فعال، کاربرهای عادی) پس هربار که قصد انتخاب دارید بین خودشون بسنجید!
فرضا 3 تا ناظر داوطلب دارید؟ از بین اون 3 تا یکی رو کاربرا رای بدن انتخاب بشه
7تا کاربر فعال هست؟ بین فعال ها یکی رو انتخاب کنید
5تا کاربر عادی؟ بین عادی ها یکی انتخاب بشه

هربار یکی از این دسته بندی ها
مثلا بار اول یک ناظر بوده
دفعه بعدی از دسته ی کاربران فعال انتخاب کنید

اینطوری نظم بیشتره. قطعا به نتیجه میرسید:n17:

banii
14-02-2015, 21:11
کاش تاپیک مشورت سوا بود:n15:
بهرحال

اینجوری که نمیشه دوستان
یک قاعده و قانون لازمه!
اول اینکه banii به 20 نفر رسید موقتا میبندید ثبت نام رو
دوم اینکه کاربرای داوطلب چنددسته هستند (ناظرها، کاربران فعال، کاربرهای عادی) پس هربار که قصد انتخاب دارید بین خودشون بسنجید!
فرضا 3 تا ناظر داوطلب دارید؟ از بین اون 3 تا یکی رو کاربرا رای بدن انتخاب بشه
7تا کاربر فعال هست؟ بین فعال ها یکی رو انتخاب کنید
5تا کاربر عادی؟ بین عادی ها یکی انتخاب بشه

هربار یکی از این دسته بندی ها
مثلا بار اول یک ناظر بوده
دفعه بعدی از دسته ی کاربران فعال انتخاب کنید

اینطوری نظم بیشتره. قطعا به نتیجه میرسید:n17:

والا منم همون اوایل گفتم این قضیه رو اما دوستان گفتند همین تاپیکو ادامه بدید... :)

دیگه شانس شما هم که اولین شخص بودی این بحثا بیشتر توی این زمان شد...
حالا اتقیا جان شما هم حساس نشو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخراشه دیگه...:n02:

ضمنا به نکته خوبی اشاره کردی چون بعید به نظر میرسه در حضور چند مدیر و ناظر و ... کسی به کاربر عادی یا حتی فعال رای بده...

MƐΛИĪИƓĿƐSS
14-02-2015, 21:33
به نظرم بهتر بود واسه هر شخص تاپیک جداگانه ای زده بشه!!(تو گزینه های نظر سنجی هم بود)
اینجوری هر کسی که شناخت داره نسبت به یه داوطلب خاص میره داخل تاپیکش و تحلیلش میکنه!
یا اگه قبول ندارید دوستان بیان و (مثلا)20 تا سوال مطرح کنید و بر اساس پاسخ هاش تحلیلش کنید.
باز اگه قبول ندارید من دیگه حرفی ندارم.:n02:

Nashenase
14-02-2015, 21:34
فقط گزینه 6 .مممججج
هم خصوصیات اخلاقیش خوبه هم....بهتر از این ندیدم.:n09::n09:

Iloveu-ALL
14-02-2015, 21:54
اتقیا...
احساس میکنم آدم مهربونی هست و البته آدم حساسی هست :n02:
رفیقش فابش باشی فکر کنم باید مواظب رفتارت باشی و بعضی از حدود ها رو بدونی!:n01: کم نمیذاره!
آدمی هست که دوست هاشو غافلگیر کنه ...
اگر حالش خوب نباشه بعد رفیقش بیاد پیشش فازش عوض میشه و انرژی مثبت میده ... آدم اجتماعی هست
مثل یه مدیر اوضاع رو کنترل میکنه ... (و فکر کنم به این کار علاقه داشته باشه)
یه چیزو رو که فکر کنه درسته همون رو انجام میده!! و اگر اون رو بشناسید شاید بتونید بعضی از کار هاشو پیش بینی کنید! و این جزئی از شخصیت و چارچوبش هست
به مسئولیت پذیر بودن اهمیت میده!
فکر کنم بین دو قطب احساسی بودن تقریبا شدید و آرامش هست : دی
آواتارش چنین چیز هایی رو که میگه : یخ و آتش
(شایدم اینو بگه: فلفل نبین چه ریزه ... :دی)
خب بعضی چیزاها هم هستن الان یادم نیست

1376MAXIMUM
14-02-2015, 23:50
به نظرم بهتر بود واسه هر شخص تاپیک جداگانه ای زده بشه!!(تو گزینه های نظر سنجی هم بود)
اینجوری هر کسی که شناخت داره نسبت به یه داوطلب خاص میره داخل تاپیکش و تحلیلش میکنه!
یا اگه قبول ندارید دوستان بیان و (مثلا)20 تا سوال مطرح کنید و بر اساس پاسخ هاش تحلیلش کنید.
باز اگه قبول ندارید من دیگه حرفی ندارم.:n02:
این فکر جالبیه خوشم اومد البته با کمی تغییر
میشه یه سری سوال مشخص بزاریم بدون این که مهندسی شده باشه سوالا منظورم اینه که تحلیل های روان شناسی پشتش نباشه چون باعث میشه یکی دوبار که پرسیده شد افراد معنی رو بفهمن و جواب هاشون تغییر کنه و واقعیت رو نگن یه چیزی مخلوط صندلی داغ و این جا سوال ها طوری باشه که بشه ازش برداشت کنیم یه نکته دیگه سوال ها طوری نباشه که یم برداشت خاص ازش بشه که تا حد امکان مثل پست هایی باشه که میدیم و افراد خوب مارو از همون پست ها میشناسن تا حد زیادی و سوال ها تکرار بشه و جواب سوال ها رو بچه ها بدن و شنتختی هم که خودشون دارن رو هم مخلوط کنن و تحلیلشون رو بنویسن این طوری هم نزدیک تر میشه تحلیل ها به شخصیت طرف و هم هیجان بیشتری پیدا میکنه
اقا یه تقلب هم من بگم دوستان انجام بدن کسایی که رو که نمیشناسید یا کم میشناسید رو برید روی پروفایلشون و از پست هاشون تقلب کنید ببینید چطوری هستن حتما نیازی نیست دقیق بشناسیم طرف رو و یا این که باهاش بر خورد داشته باشیم این طوری کسایی که شناخته شده و معروف نیستن تو انجمن هم میتونن شناسایی بشن و تحلیل هاشون خالی نمیمونه

o3tad
15-02-2015, 02:09
سلام و درود به همه، مخصوصا ستاره عزیز که غرور خودشون رو زیر پا گذاشتن و خواستن تحلیل بشن.
اما مثل اینکه تاپیک تعریف و تمجید زدین من تحلیل شخصیتی ندیدم پس من اومدم تحلیل کنم
من احساس میکنم شما کمی اهل تملق هستین ، بعضی مواقع به احساسم شک می کنم و کاملا مطمئن میشم :n09:

برای مثال تاپیکی زده بودین بنام : تقدیر و تشکر از بانوی تکرارنشدنی یعنی تا یه هفته سوژه خنده بچه ها بود تو وایبر ، کلی از شما به خاطر این تاپیک تشکر می کنیم
من این تاپیک رو نشونه بارز از تملق کاری میدونم ،
ما منکر زحمات تیناخانم نیستیمولی ازنظرمن ایجاد اون تاپیک توجیهی نداشت و مدتها با دوستان در موردش بحث کردیم و نهایتا ب این نتیجه رسیدم شما جه‍ت تملق و ریا اون تاپیکو زدید:n02:

شما براساس دانش بالاتون توی همه چیز هم اظهار نظر میکنین. از لاک ناخن بگیر تا پیستون جگوار،‬‎ اظهار نظراتتون هم همیشه مثل اینکه درسته و هیچ موقع اشتباه از آب در نمیاد . البته قصد توهین ندارم .
دوستان هم رعایت کنن بدونن هر حرفی میزنن توی ذهن خواننده تاثیر داره ، یه وقت ممکنه تحلیل شونده یه غرور کاذبی بگیره

:n29:

Atghia
15-02-2015, 06:25
سلام و درود به همه، مخصوصا ستاره عزیز که غرور خودشون رو زیر پا گذاشتن و خواستن تحلیل بشن.
اما مثل اینکه تاپیک تعریف و تمجید زدین من تحلیل شخصیتی ندیدم پس من اومدم تحلیل کنم
من احساس میکنم شما کمی اهل تملق هستین ، بعضی مواقع به احساسم شک می کنم و کاملا مطمئن میشم :n09:

برای مثال تاپیکی زده بودین بنام : تقدیر و تشکر از بانوی تکرارنشدنی یعنی تا یه هفته سوژه خنده بچه ها بود تو وایبر ، کلی از شما به خاطر این تاپیک تشکر می کنیم
ما منکر زحمات تیناخانم نیستیمولی ازنظرمن ایجاد اون تاپیک توجیهی نداشت و مدتها با دوستان در موردش بحث کردیم و نهایتا ب این نتیجه رسیدم شما جه‍ت تملق و ریا اون تاپیکو زدید:n02:

شما براساس دانش بالاتون توی همه چیز هم اظهار نظر میکنین. از لاک ناخن بگیر تا پیستون جگوار،‬‎ اظهار نظراتتون هم همیشه مثل اینکه درسته و هیچ موقع اشتباه از آب در نمیاد . البته قصد توهین ندارم .
دوستان هم رعایت کنن بدونن هر حرفی میزنن توی ذهن خواننده تاثیر داره ، یه وقت ممکنه تحلیل شونده یه غرور کاذبی بگیره

:n29:

سلام اول اینکه ممنونم نظر دادید با اینکه اصلا شما رو نمیشناسم و میدونم شما هم منو نمیشناسید!
دوم اینکه شما قطعا بنابر ظاهر قضایا قضاوت میکنید و خبر از خیلی چیزها ندارید
دوست عزیز من نیازی به تملق و چابلوسی هرگز نداشتم و ندارم چون از اینکار چیزی نصبیم نمیشه
یک ناظر بیشتر نیستم نه به فکر مقامم و نه عقده ی پست دارم
که اگر داشتم علیرغم میل دوستانم نمی اومدم نظارت دو تا انجمن دیگه رو کنار بزارم!
جواب شما رو دادم چرا؟
چون دیگران اومدن نظر دادن در مورد شخصیتم و خصوصیاتم حالا یکسری خوب یکسری بد
دیگه نظرشونه میگن لجبازم خب نظرشونه شاید واقعا جلوه ای از حقیقته منه
ولی قضاوت شما کاملا دور از حقیقت و انصاف بود لازم دیدم جواب بدم
و نکته ی بعدی
هرجا و هرگاه دیدی من نظر دادم صرفا واسه راه انداختن کار کاربرها هست! اینحا کسی بخاطر پاسخگو بودن جایزه نمیده!
همش لطفه
و اینکه کمک کردن رو دوست دارم اگر هم ندونم ترجیح میدم چیزی نگم...
حالا میخواد لاک ناخن باشه یا موتور بال هواپیما!

با دوستانتون در وایبر شاد باشید!

pcforlife
15-02-2015, 09:30
من با Atghia (ستاره خانم) آشنایی مختصری دارم و طبیعتا نمیتونم نظر قطعی بدم راجع به شخصیتشون. ولی بر طبق مطالعه کم و بیش پست هاشون، اینو متوجه شدم که در ارسال پست وقت میزارن و سعی میکنن کار کاربران رو راه بندازن و همیشه راجع به زمینه های تخصصی خودشون، اطلاعات مفیدی رو در اختیار کاربرا قرار میدن.
+ یکی از زحمتکش ترین افراد در تهیه مصاحبه ها با اعضای پی سی بودند.
در رابطه با نقد شخصیت، چیزی به ذهنم نمیرسه جز اینکه یادمه یکی دوسال سال پیش تو یه تاپیکی (که خاطرم نیست) احساس کردم تو پست Atghia یه مقدار غرور وجود داره. ولی کمی بعدش متوجه شدم برداشت من اشتباه بوده و نوع صحبت ایشون به موازات شرایط همون تاپیک بوده.

احتمالا از دید شما زیرشاخه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تودیع و معارفه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم به کل زیرشاخه تملق و چاپلوسیه؟

amir deja vu
15-02-2015, 12:18
سلام به دوستان عزيز انجمن

كلا زياد پست نميگذارم و كم نظر ميدم و بيشتر شنونده ي خوبي ام ! داره خودموني ميشه موجود در آواتار هم گوياي اين مطلبه:n09:

وقتي اسم تايپيك رو ديدم كنجكاو شدم كه بيام پست ها رو بخونم و برام جالب بود كه با شخصيت واقعي و خارج از فضاي مجازي دوستاني كه چند ساله پست هاشون رو تو انجمن دنبال ميكنم آشنا بشم...

البته انتظار نداشتم كه با آزمون هاي روانشناسي و روانپزشكي شخصيت بچه ها رو بريزن رو آب! و اعماق ناهشيارشون رو بر ملا كنن ولي خوب انتظارم بيشتر از اين بود...:n27:

بيشتر دوستان (تقريبا همه شون!) از روي پست هاي موجود در انجمن Atghia! به تحليل شخصيتشون پرداختن كه اعتراف ميكنم من در طول چند سال تحصيلم تو روانشناسي باليني همچين چيزي نديده بودم:n02:

(فرويد بدبخت داره تو گور ميلرزه الان!)

اصلا قصد جسارت به نظر دوستان رو ندارم. چون حق ميدم بهشون... به هر حال دارن با توجه به شناخت اندكي كه در مورد هر فرد دارن نظر ميدن و بيشتر از اين اطلاعاتي ندارن...

هدف اين تايپيك از اين دو حالت خارج نيس مسلما:

اگه قراره تايپيك براي كاربرايي كه تحليل ميشن مفيد باشه طبيعتا نظراتي كه بدون هيچ پايه و اساسي مطرح بشن به دردش نميخورن! چه بسا نظرات اشتباه و نادرستي كه باعث نارحتي و رنجش خاطر شخص ميشن(كه يه موردش رو تو همين صفحه خوندم) وكار به بحث و مجادله ميكشه...ويا نظراتي كه تعريف و تمجيد محض ميكنن از ويژگي هايي كه طرف در خوشبينانه ترين حالت هم خودش در خودش نميديده !

يا اگر هم قرار هست كه برا خواننده ها جذاب بشه برا خود من به شخصه آشنا شدن با شخصيت واقعيشون جذاب تره تا تحليل پست ها و شكلك هاي مورد استفادشون!

قصد توهين و عيب و ايراد گرفتن از كسي و ندارم. فقط نظر شخصي خودم رو به عنوان يه كاريري كه داره خودموني ميشه دادم

Atghia
15-02-2015, 12:40
سلام به دوستان عزيز انجمن

كلا زياد پست نميگذارم و كم نظر ميدم و بيشتر شنونده ي خوبي ام ! داره خودموني ميشه موجود در آواتار هم گوياي اين مطلبه:n09:

وقتي اسم تايپيك رو ديدم كنجكاو شدم كه بيام پست ها رو بخونم و برام جالب بود كه با شخصيت واقعي و خارج از فضاي مجازي دوستاني كه چند ساله پست هاشون رو تو انجمن دنبال ميكنم آشنا بشم...

البته انتظار نداشتم كه با آزمون هاي روانشناسي و روانپزشكي شخصيت بچه ها رو بريزن رو آب! و اعماق ناهشيارشون رو بر ملا كنن ولي خوب انتظارم بيشتر از اين بود...:n27:

بيشتر دوستان (تقريبا همه شون!) از روي پست هاي موجود در انجمن Atghia! به تحليل شخصيتشون پرداختن كه اعتراف ميكنم من در طول چند سال تحصيلم تو روانشناسي باليني همچين چيزي نديده بودم:n02:

(فرويد بدبخت داره تو گور ميلرزه الان!)

اصلا قصد جسارت به نظر دوستان رو ندارم. چون حق ميدم بهشون... به هر حال دارن با توجه به شناخت اندكي كه در مورد هر فرد دارن نظر ميدن و بيشتر از اين اطلاعاتي ندارن...

هدف اين تايپيك از اين دو حالت خارج نيس مسلما:

اگه قراره تايپيك براي كاربرايي كه تحليل ميشن مفيد باشه طبيعتا نظراتي كه بدون هيچ پايه و اساسي مطرح بشن به دردش نميخورن! چه بسا نظرات اشتباه و نادرستي كه باعث نارحتي و رنجش خاطر شخص ميشن(كه يه موردش رو تو همين صفحه خوندم) وكار به بحث و مجادله ميكشه...ويا نظراتي كه تعريف و تمجيد محض ميكنن از ويژگي هايي كه طرف در خوشبينانه ترين حالت هم خودش در خودش نميديده !

يا اگر هم قرار هست كه برا خواننده ها جذاب بشه برا خود من به شخصه آشنا شدن با شخصيت واقعيشون جذاب تره تا تحليل پست ها و شكلك هاي مورد استفادشون!

قصد توهين و عيب و ايراد گرفتن از كسي و ندارم. فقط نظر شخصي خودم رو به عنوان يه كاريري كه داره خودموني ميشه دادم

سلام
مرسی از دیدگاه جالبتون
منتهی اشکال کار اینجاست قضاوت در مورد افراد در محیط مجازی صرفا از روی نظراتشون، روحیه ای که از خودشون نشون میدن، رفتارشون در قبال دیگران و عقایدشون در تاپیک های مختلف هست
چون
راه دیگه ای نیست!
صحبتی که مطرح کردید بسیار عالی خواهد بود
ولی مشکل اینه که چه راهی برای توصیف شخصیت واقعی افراد در محیط مجازی وجود داره؟ اگر راهکاری دارید استقبال میشه
ممنون:n40:

Rossin
15-02-2015, 14:31
سلام خدمت تمام دوستان عزیز

ستاره جان رو من بهتر از صندلی داغ هایی که توی انجمن بود شناختم و قبلا فقط در حد یه کاربرفعال و ناظر توی انجمن میشناختمشون.
خوبی این دنبای مجازی و صندلی داغ ها و مصاحبه ها اینه که میشه یه اشنایی مختصر اما خوب از طرف بدست اورد حالا چه ایشون چه دوستای دیگه.

برخورد بدی با ستاره جان تا حالا برام پیش نیمده جز اون اوایل فعالیتم که یه تاپیک زدم و ایشون بلافاصله تاپیک رو قفل کردن و گفتن تکراریه نمیدونم چرا ولی انتظار این جور رفتار یکم خشن و بی روح رو از یه خانوم نداشتم و به دلم نشست :n14: به هر حال تموم شدو رفت. الان خوبم:n02:

ستاره جان یه خانوم قوی و با جذبه است و کاملا جدی!
غرور دخترانه ی خاص خودش رو داره و همینطور عقاید مخصوص خودش
بنظر میرسه رابطه خوبی با هم جنس های خودش داره و دوستای خوبی براشون هست.
در پس چهره دخترانه و روحیات حساس و قشنگ یه مرد درون داره که خیلی خشمگینه و کلا خطرناکه :n02: (پوینت مثبته )

امیدوارم با اشنایی بیشتر بهتر و جامع تر بتونم تحلیلش کنم :n10::n12:

Milad4171
15-02-2015, 14:42
اینطوری که مشخصه تحلیل خانوم اتقیا باید تا صفحه ۹۳ ادامه پیدا کنه.
من فکر میکن برای تحلیل باید یک زمانی در نظر گرفته بشه
و دوم اینکه برای انتخاب کاربران تحلیل شونده طبق گفته دوستان ممکنه برای ناظرین و مدیران امتیاز محصول بشه و کاربران عادی کمتر انتخاب بشن.
به نظر من هر کس میخواد تحلیل بشه بین دو تحلیل درخواست بده. اگر کمتر ۵ نفر بشه نظر سنجی انجام میشه واسه ترتیب تحلیل . اگر بیشتر بود باز نظر سنجی انجام میشه برای انتخاب ۵ نفر اول تا پنج نفر آخر. باز از بین اون ۵ نفر اول تا پنجم انتخاب میشه ( خیلی سخت شد )
مثل وام گرفتن میمونه. ممکنه نوبت بعضیا بیفته شهریور سال دیگه :n08:

sia mohamadi
15-02-2015, 15:56
سلام رفقا
خوبین؟
من درباره خانم اتقیا خیلی حرف دارم بزنم.
من فکر میکردم آقا هستن
حتی مرتب بهش می گفتم آقا اتقیا
ایشون هم همیشه بزرگوار بود و هیچی نمی گفت
من واقعا شرمنده هستم بابت این اشتباهم
من خیلی مخلص اتقیا خانم هستم
ایشون همیشه به من لطف داره
وقتی تازه عضو شده بودم و سوال داشتم همیشه به سوالم جواب میداد
درباره همه موضوع ها
حتی خصوصی بهم توضیح میداد که چطور فعالیت کنم
تا مشکل با مدیریت واسم پیش نیاد
خیلی خانم خوبی هست
ای کاش بقیه دخترهای کشور یاد بگیرن
از وقتی که من از زندان آزاد شدم هیچ کس مثل اتقیا خانم به من لطف نداشتن
حتی در دنیای واقعی
قربونتون
سیا

amir deja vu
15-02-2015, 16:46
سلام
مرسی از دیدگاه جالبتون
منتهی اشکال کار اینجاست قضاوت در مورد افراد در محیط مجازی صرفا از روی نظراتشون، روحیه ای که از خودشون نشون میدن، رفتارشون در قبال دیگران و عقایدشون در تاپیک های مختلف هست
چون
راه دیگه ای نیست!
صحبتی که مطرح کردید بسیار عالی خواهد بود
ولی مشکل اینه که چه راهی برای توصیف شخصیت واقعی افراد در محیط مجازی وجود داره؟ اگر راهکاری دارید استقبال میشه
ممنون:n40:

خوب ميشه...
اگه شخصي كه داوطلب ميشه براي اينكه تحليل شخصيت بشه صادق باشه چرا كه نه...يه تست شخصيت MMPI هست كه فقط كافيه بهش جواب بده...اونوقت ميشه تحليلش كرد.حتي اگه سعي كنه دروغ هم بگه مشخص ميشه !:n10:

ولي علت اينكه من خودم گرفتن تست رو پيشنهاد نكردم اين بود كه حدس زدم ممكنه اون گرمي و صميميت تايپيك از بين بره.يعني انگار سر كلاس درسيم( ياد درس آزمونهاي روانشناختي خودمون افتادم :n15:)

ولي يه پيشنهاد دارم :

اينكه هركس كه داوطلب ميشه بقيه بيان مثل الان نظراتشون رو در مورد شخصيتش بگن...از روي همين شناخت اندكشون و از روي پست ها و فعاليت هاي فرد در انجمن و ...

بعد از خود فرد هم خواسته بشه كه نظرش رو در مورد خودش بگه.اينكه خودش فكر ميكنه چطور آدميه و چه قدر با نظرات بقيه در مورد خودش موافق يا مخالفه

و در مرحله آخر هم يه تست ازش ميگيريم و از نظر روانشناسي تحليلش ميكنيم كه مطمعنا دقيقتر از دوتا تحليل بالاست

بعد مشخص ميشه كه حدس چه كسايي در مورد اون طرف درست بوده؟ چه ويژگي هايي در شخصيت واقعيش وجود داشته كه حتي خودشم خبر نداره؟ و...

يعني طوري كه هم برا بقيه جالب بشه حدس زدن ويژگي هاي شخصيتي اون شخص و هم خودش بيشتر خودشو بشناسه.

به هر حال اين پيشنهاد من بود...تصميم گيري با خودتون
:n05:

Atghia
15-02-2015, 16:56
خوب ميشه...
اگه شخصي كه داوطلب ميشه براي اينكه تحليل شخصيت بشه صادق باشه چرا كه نه...يه تست شخصيت MMPI هست كه فقط كافيه بهش جواب بده...اونوقت ميشه تحليلش كرد.حتي اگه سعي كنه دروغ هم بگه مشخص ميشه !:n10:

ولي علت اينكه من خودم گرفتن تست رو پيشنهاد نكردم اين بود كه حدس زدم ممكنه اون گرمي و صميميت تايپيك از بين بره.يعني انگار سر كلاس درسيم( ياد درس آزمونهاي روانشناختي خودمون افتادم :n15:)

ولي يه پيشنهاد دارم :

اينكه هركس كه داوطلب ميشه بقيه بيان مثل الان نظراتشون رو در مورد شخصيتش بگن...از روي همين شناخت اندكشون و از روي پست ها و فعاليت هاي فرد در انجمن و ...

بعد از خود فرد هم خواسته بشه كه نظرش رو در مورد خودش بگه.اينكه خودش فكر ميكنه چطور آدميه و چه قدر با نظرات بقيه در مورد خودش موافق يا مخالفه

و در مرحله آخر هم يه تست ازش ميگيريم و از نظر روانشناسي تحليلش ميكنيم كه مطمعنا دقيقتر از دوتا تحليل بالاست

بعد مشخص ميشه كه حدس چه كسايي در مورد اون طرف درست بوده؟ چه ويژگي هايي در شخصيت واقعيش وجود داشته كه حتي خودشم خبر نداره؟ و...

يعني طوري كه هم برا بقيه جالب بشه حدس زدن ويژگي هاي شخصيتي اون شخص و هم خودش بيشتر خودشو بشناسه.

به هر حال اين پيشنهاد من بود...تصميم گيري با خودتون
:n05:

والا قصد از اول این بود که فرد تحلیل شونده در پایان مهلت اعلام شده بیاد یک نتیجه گیری در مجموع داشته باشه
بهرحال هر ادمی مجموعه ای از فاکتورهای مثبت و منفی هست
و خب من شخصا فکر میکنم باید بعضی چیزها رو قبول کرد بنابراین در نهایت امر، فرضا من داخل یک پست البته به طور خلاصه تعدادی از صحبتهای دوستان رو در مورد خودم که صادقه تایید و بقیه رو رد میکنم
(میگم از روی صداقت چون مزحک خواهد بود که فرضا یکی بیاد فقط خصوصیات خوبشو تایید کنه و همه ی فاکتورهای منفی رو رد! البته تا اندازه ای به خوده شخص هم برمیگرده که چه اندازه صداقت داره!)

من اطلاع زیادی در مورد تستی که گفتید ندارم اما اگر بصورت یک فایل اماده باشه چرا که نه؟فکر میکنم که تاپیک مفیدتر هم خواهد بود من هم که اولین شخص بودم این مورد هم روش:n31:

بده بزنیم تست رو:n09:
من تست زیاد نمیزدم! تنها تست هایی رو میزدم که مطمئن بودم درسته واسه همین همیشه نمره منفیم کم بود:n08:

+

اوه:n38:567 سوال؟:n37: اون دیگه چیه:n04::n08:
اگه خودتون زحمتشو میکشید که اکی:n02:
(پولیه اقا اونم این اوضاع بی پولی دم عید:n15:)

+
مرسی:n16:

Atghia
15-02-2015, 17:00
اینطوری که مشخصه تحلیل خانوم اتقیا باید تا صفحه ۹۳ ادامه پیدا کنه.
من فکر میکن برای تحلیل باید یک زمانی در نظر گرفته بشه

بایدی که در کار نیست! ضمنا ماشالله پست های دوستان که سوال جواب و نظر در مورد روند ادامه کار تاپیک بوده کم ندیدیم:n02:

زمان هم داره چون تجربه اول بود گفتن 7 روز:n39:
اما اگر حوصلتون سر رفته میتونید کانال رو عوض کنید:n09:

amir deja vu
15-02-2015, 18:46
والا قصد از اول این بود که فرد تحلیل شونده در پایان مهلت اعلام شده بیاد یک نتیجه گیری در مجموع داشته باشه
بهرحال هر ادمی مجموعه ای از فاکتورهای مثبت و منفی هست
و خب من شخصا فکر میکنم باید بعضی چیزها رو قبول کرد بنابراین در نهایت امر، فرضا من داخل یک پست البته به طور خلاصه تعدادی از صحبتهای دوستان رو در مورد خودم که صادقه تایید و بقیه رو رد میکنم
(میگم از روی صداقت چون مزحک خواهد بود که فرضا یکی بیاد فقط خصوصیات خوبشو تایید کنه و همه ی فاکتورهای منفی رو رد! البته تا اندازه ای به خوده شخص هم برمیگرده که چه اندازه صداقت داره!)

من اطلاع زیادی در مورد تستی که گفتید ندارم اما اگر بصورت یک فایل اماده باشه چرا که نه؟فکر میکنم که تاپیک مفیدتر هم خواهد بود من هم که اولین شخص بودم این مورد هم روش:n31:

بده بزنیم تست رو:n09:
من تست زیاد نمیزدم! تنها تست هایی رو میزدم که مطمئن بودم درسته واسه همین همیشه نمره منفیم کم بود:n08:

+

اوه:n38:567 سوال؟:n37: اون دیگه چیه:n04::n08:
اگه خودتون زحمتشو میکشید که اکی:n02:
(پولیه اقا اونم این اوضاع بی پولی دم عید:n15:)

+
مرسی:n16:

پرسشنامه MMPI معروفترين تست براي ارزيابي شخصيت هست كه اكثر روانشناس و روانپزشك ها ازش استفاده ميكنن.

دو فرم داره.فرم بلند كه شامل 567 سواله و فرم كوتاه كه 71 سوالي هست.كه طبيعتا ما بيكار نيستيم كه فرم بلندشو اجرا كنيم :n09: و از فرم كوتاه استفاده ميكنيم كه معمولا مراجعين تو كمتر از 15 دقيقه بهش جواب ميدن چون پاسخ هاش بلي خيره...

به دليل وجود سوالات دروغ سنج در اين پرسشنامه به نفعتون هست كه صادق باشيد:n10: وگرنه تستون از اعتبار ساقط ميشه
تفسيرش مسلما هزينه داره! ولي از اونجايي كه پروانه طبابت من باطل شده پولي ازتون نميگيرم :n19:

تست رو تو خصوصي براتون ميفرستم .جوابش رو فقط براي خودم بفرستيد ( براي جلوگيري از تقلب :n24:) تحليلش رو هم ميزاريم همين جا

موفق باشيد

Atghia
15-02-2015, 19:18
پرسشنامه MMPI معروفترين تست براي ارزيابي شخصيت هست كه اكثر روانشناس و روانپزشك ها ازش استفاده ميكنن.

دو فرم داره.فرم بلند كه شامل 567 سواله و فرم كوتاه كه 71 سوالي هست.كه طبيعتا ما بيكار نيستيم كه فرم بلندشو اجرا كنيم :n09: و از فرم كوتاه استفاده ميكنيم كه معمولا مراجعين تو كمتر از 15 دقيقه بهش جواب ميدن چون پاسخ هاش بلي خيره...

به دليل وجود سوالات دروغ سنج در اين پرسشنامه به نفعتون هست كه صادق باشيد:n10: وگرنه تستون از اعتبار ساقط ميشه
تفسيرش مسلما هزينه داره! ولي از اونجايي كه پروانه طبابت من باطل شده پولي ازتون نميگيرم :n19:

تست رو تو خصوصي براتون ميفرستم .جوابش رو فقط براي خودم بفرستيد ( براي جلوگيري از تقلب :n24:) تحليلش رو هم ميزاريم همين جا

موفق باشيد

دوستان تا دقایقی دیگر شگفت زده خواهید شد:n09:
من ستاره از همین تریبون اعلام میکنم که در کمال صداقت:n10: با نهایت آرامش:n28::n34:جواب خواهم داد:n31:
ممنونم از لطف شما دوست گرامی:n40:

Milad4171
15-02-2015, 19:25
بایدی که در کار نیست! ضمنا ماشالله پست های دوستان که سوال جواب و نظر در مورد روند ادامه کار تاپیک بوده کم ندیدیم:n02:

زمان هم داره چون تجربه اول بود گفتن 7 روز:n39:
اما اگر حوصلتون سر رفته میتونید کانال رو عوض کنید:n09:

سلام.
من متوجه نشدم بایدی در کار نیست مربوط به کدوم قسمت از پست من بود؟؟؟
همون قسمتی که شما جواب دادید که زمان هم داره ؟‌یعنی واسه من زمان بندی ٬بایدی نیست ٬ ولی شما میتونید ۷ روز رو برای این موضوع پیشنهاد دادید و تایید شده ؟؟:n13:
جمله آخر هم جواب خوبی بود برای تمام تحلیل های من از شما :n06:

aghazadeh_hastam
15-02-2015, 19:26

موفق باشيد

نكشي دختر مردمو :n02:

1376MAXIMUM
15-02-2015, 19:34

موفق باشيد
اقا تست روانشناسی شخصیت اصلی طرف رو کاملا میریزه رو میز این طوری خیلی خوب نیست اصلا خیلی ها نمیان و ممکنه مورد سو استفاده هم قرار بگیره این تاپیک با همین مطالب هم میتونه مفید باشه چون طرف میفهمه که بقیه در موردش چه فکری میکنن و چه جلوه ای تو ذهن دیگران داره حالا درست و غلطش برای خودم به شخصه مهم نیست و به خاطر این اسمم رو گفتن بنویسن که میخواستم ببینم ذهنیت افراد اینجا در مورد من چیه
شخصیت اصلی افراد ۱۰۰٪ تو دوتا جامعه مجازی و حقیقی یه فرق هایی داره
من فکر میکنم این تاپیک بیشتر برای سرگرمی هست تا بحث جدی که شخصیت اصلی افراد شناخته بشه و زیر و بم طرف رو در بیاریم
یا طرف خودش اول نتایج رو ببینن بعد قرار بگیره مسلما افراد یه قسمتی رو پیدا میکنن که دوست ندارن بقیه درموردش چیزی بدونن

پن: چرا مجوزتون باطل شد؟

Atghia
15-02-2015, 19:35
سلام.
من متوجه نشدم بایدی در کار نیست مربوط به کدوم قسمت از پست من بود؟؟؟
همون قسمتی که شما جواب دادید که زمان هم داره ؟‌یعنی واسه من زمان بندی ٬بایدی نیست ٬ ولی شما میتونید ۷ روز رو برای این موضوع پیشنهاد دادید و تایید شده ؟؟:n13:
جمله آخر هم جواب خوبی بود برای تمام تحلیل های من از شما :n06:

سلام
منظورم به اون بخش باید 93 صفحه... بود:n39:یعنی میگم در طول یک هفته با توجه به تعداد پست ها میتونه تعداد صفحات متفاوت باشه در واقع کاربرها هستند که ادامه ی روند تحلیل رو پیش میبرن
فرضا دو روز کسی نیاد چیزی نگه مشخصا تموم شدست جریان

والا من در مورد زمان پیشنهادی ندادم
استارتر تاپیک گفتن 7 روز اون اوایل و تقریبا همه تایید کردند در ادامه هم گفتن 4 روز برای بعدا:23:

افتخار ندادید تحلیل کنید مدیر گرامی:n16:

Milad4171
15-02-2015, 20:13
سلام
منظورم به اون بخش باید 93 صفحه... بود:n39:یعنی میگم در طول یک هفته با توجه به تعداد پست ها میتونه تعداد صفحات متفاوت باشه در واقع کاربرها هستند که ادامه ی روند تحلیل رو پیش میبرن
فرضا دو روز کسی نیاد چیزی نگه مشخصا تموم شدست جریان

والا من در مورد زمان پیشنهادی ندادم
استارتر تاپیک گفتن 7 روز اون اوایل و تقریبا همه تایید کردند در ادامه هم گفتن 4 روز برای بعدا:23:

افتخار ندادید تحلیل کنید مدیر گرامی:n16:
بهرحال اولین نفر همیشه این چیزا رو با خودش هم داره دیگه. باید برررسی کرد چطوری درست تره:n09:
میشه جای روز تعداد تحلیل رو در نظر گرفت مثلا برای هر کسی مثلا حداکثر ۲۰ تحلیل .
در مورد دو روز کسی نیومدن من بعید میدونم کسی ۲ روز تو این تاپیک نیاد:n02:

استارت تاپیک نظری داد که باید در موردش بررسی میشد .ولی فکر میکنم برای هر نفر همون یک هفته کافیه .

+

اول از همه خوبه یه فلش بک بزنیم به فرهنگ لغت معین :
تحلیل کردن = تجزیه کردن ‌٬ حل کردن

والا من کسی رو تا حالا تحلیل نکردم. معمولا به حس خودم رجوع میکنم من به انرژی ای که از افراد میگیرم خیلی توجه میکنم. حتی کسی که فقط با یک اسم باهاش در ارتباط باشم.
مثل وقتی که یک کتابی رو میخریم و از خوندنش لذت می برم یا ناراحت میشیم. عملا ما از اون کتاب و داستان انرژی هایی رو میگیریم.

در مورد تحلیل شما و دیگر دوستان من همیشه رک حرفم رو میزنم.

من متاسفانه یک اخلاق بدی دارم اونم اینه که ممکنه یک نفری رو که آدم بسیار خوبی باشه رو حس خوبی ازش دریافت نکنم و همین باعث بشه اون آدم خوب واسم آدم خوبی نباشه .
این موضوع رو کلی میگم . ممکنه هم یک آدمی باشه که اصلا آدم خوبی نباشه ولی من ازش حس خوبی رو دریافت کنم

چون ارتباطی باهاشون نداشتم و فقط انرژی ای که ازشون میگیرم این حس رو واسم ایجاد میکنه

در مورد شما من چند باری در چند جایی برخورد داشتم که در همون چند مورد برخورد میتونم یه سری تحلیل ها رو ایراد کنم.
برای مثال شما بسیار مغرور هستید ٬ به دانش خودتون بسیار زیاد ایمان دارید و حتی سعی میکند تا حدودی به مسائلی که هیچ اطلاعاتی ندارید ورود کنید تا اون مشکل رو برای سوال کننده حل کنید. (‌ در بعضی موارد میتونه درست باشه این پاسخ ها )
البته این خوبه. چون بهرحال شما رو مجبور میکنه که در مورد اون موضوع اطلاعات کسب کنید . جدا از اون کاربر سوال کننده واسه خودتون هم مطالعه اون موضوع برای پاسخ دادن مفید هستش به نظرم.

در مورد بعدی من چند جا دیدم شما خیلی سریع از کوره در میرید . یعنی کافیه یکم وارد بحث بشید تا کنترل خودتون رو در اون موضوع و بحث از دست بدین و این نشون میده که اعتماد به نفش شما نسبت به هر موضوعی متفاوت هست . به نظرم در مواردی که فکر میکنید احتمال داره بازنده بحثی باشید یا کنترل خودتون رو از دست بدین بهتره با سکوت کردن خودتون رو از اون بحث دور کنید.

به نظر میرسه که زیاد اهل ساده زیستی نیستید. یعنی دوست دارید خودتون رو در بعضی موارد متفاوت نشون بدین. ولی تجربه نشون داده در بیشتر موارد افراد از چیزی که اینجا هستن با چیزی که در دنیای واقعی هستن متفاوت به نظر برسن.
البته این موضوع بدی نیست . میتونه یک امتیاز محسوب بشه. اینکه آدم یک روی دیگه ای از خودش رو به چالش بکشه و ببینه تو اون شرایط چطور به نظر میرسه به نظر من خیلی خوبه‌ !

مثلا خود من بسیار آدم شوخ و خنده رویی هستم و دائما دارم میخندم ٬ ولی اینجا همه فکر میکنن من آدم جدی و خشنی هستم.:evil:

این پست صرفاْ انتقاد نبود. چون دیدم همه دوستان تعریف و تمجیدات خودشون رو ارائه کردن . گفتم خوبه کفه ی انتقاد هم یکم بیاد پایین که به توازن برسیم :n09:

amir deja vu
15-02-2015, 20:18
اقا تست روانشناسی شخصیت اصلی طرف رو کاملا میریزه رو میز این طوری خیلی خوب نیست اصلا خیلی ها نمیان و ممکنه مورد سو استفاده هم قرار بگیره این تاپیک با همین مطالب هم میتونه مفید باشه چون طرف میفهمه که بقیه در موردش چه فکری میکنن و چه جلوه ای تو ذهن دیگران داره حالا درست و غلطش برای خودم به شخصه مهم نیست و به خاطر این اسمم رو گفتن بنویسن که میخواستم ببینم ذهنیت افراد اینجا در مورد من چیه
شخصیت اصلی افراد ۱۰۰٪ تو دوتا جامعه مجازی و حقیقی یه فرق هایی داره
من فکر میکنم این تاپیک بیشتر برای سرگرمی هست تا بحث جدی که شخصیت اصلی افراد شناخته بشه و زیر و بم طرف رو در بیاریم
یا طرف خودش اول نتایج رو ببینن بعد قرار بگیره مسلما افراد یه قسمتی رو پیدا میکنن که دوست ندارن بقیه درموردش چیزی بدونن

پن: چرا مجوزتون باطل شد؟

خوب من كه اصراري ندارم دوست عزيز .اين يه پيشنهاد بود فقط ...كه Atghia قبول كرد خودشو تست كنه...
در ضمن همچين اتفاق عجيبي با دادن اين تست نميفته كه بخواين نگران باشين فقط با ويژگي هاي خودتون بيشتر آشنا ميشيد...

ولي بازم موافقم كه نبايد اطلاعات شخصي كسي رو در صورت عدم رضايت خودش پخش كرد.منم اول براي خودشون ميفرستم اگر خودشون مايل بودن پستش كنن...

پ.ن: چون خودم مشكل رواني دارم باطلش كردن:n19:

برادر من من هنوز مجوز نگرفتم كه باطلش كنن! دانشجوي ارشد باليني هستم:n18:

1376MAXIMUM
15-02-2015, 20:27
خوب من كه اصراري ندارم دوست عزيز .اين يه پيشنهاد بود فقط ...كه Atghia قبول كرد خودشو تست كنه...
در ضمن همچين اتفاق عجيبي با دادن اين تست نميفته كه بخواين نگران باشين فقط با ويژگي هاي خودتون بيشتر آشنا ميشيد...

ولي بازم موافقم كه نبايد اطلاعات شخصي كسي رو در صورت عدم رضايت خودش پخش كرد.منم اول براي خودشون ميفرستم اگر خودشون مايل بودن پستش كنن...

پ.ن: چون خودم مشكل رواني دارم باطلش كردن:n19:

برادر من من هنوز مجوز نگرفتم كه باطلش كنن! دانشجوي ارشد باليني هستم:n18:

خوبه [emoji12] منم مشکلی ندارم حرفی ندارم دیگه مورد تشویق تو دلما قرار گرفتید اورین اورین
خوشمان امد

پن: چه جالب یکی از فاملای ما هم داره ارشد میگیره دقیقا تو رشته شما روانشناسی بالینی سال دیگه تموم میکنه با شناختی که من ازش دارم احتمالا دکترا هم میگیره

Atghia
15-02-2015, 20:30
بهرحال اولین نفر همیشه این چیزا رو با خودش هم داره دیگه. باید برررسی کرد چطوری درست تره:n09:
میشه جای روز تعداد تحلیل رو در نظر گرفت مثلا برای هر کسی مثلا حداکثر ۲۰ تحلیل .
در مورد دو روز کسی نیومدن من بعید میدونم کسی ۲ روز تو این تاپیک نیاد:n02:

استارت تاپیک نظری داد که باید در موردش بررسی میشد .ولی فکر میکنم برای هر نفر همون یک هفته کافیه .

+

اول از همه خوبه یه فلش بک بزنیم به فرهنگ لغت معین :
تحلیل کردن = تجزیه کردن ‌٬ حل کردن

والا من کسی رو تا حالا تحلیل نکردم. معمولا به حس خودم رجوع میکنم من به انرژی ای که از افراد میگیرم خیلی توجه میکنم. حتی کسی که فقط با یک اسم باهاش در ارتباط باشم.
مثل وقتی که یک کتابی رو میخریم و از خوندنش لذت می برم یا ناراحت میشیم. عملا ما از اون کتاب و داستان انرژی هایی رو میگیریم.

در مورد تحلیل شما و دیگر دوستان من همیشه رک حرفم رو میزنم.

من متاسفانه یک اخلاق بدی دارم اونم اینه که ممکنه یک نفری رو که آدم بسیار خوبی باشه رو حس خوبی ازش دریافت نکنم و همین باعث بشه اون آدم خوب واسم آدم خوبی نباشه .
این موضوع رو کلی میگم . ممکنه هم یک آدمی باشه که اصلا آدم خوبی نباشه ولی من ازش حس خوبی رو دریافت کنم

چون ارتباطی باهاشون نداشتم و فقط انرژی ای که ازشون میگیرم این حس رو واسم ایجاد میکنه

در مورد شما من چند باری در چند جایی برخورد داشتم که در همون چند مورد برخورد میتونم یه سری تحلیل ها رو ایراد کنم.
برای مثال شما بسیار مغرور هستید ٬ به دانش خودتون بسیار زیاد ایمان دارید و حتی سعی میکند تا حدودی به مسائلی که هیچ اطلاعاتی ندارید ورود کنید تا اون مشکل رو برای سوال کننده حل کنید. (‌ در بعضی موارد میتونه درست باشه این پاسخ ها )
البته این خوبه. چون بهرحال شما رو مجبور میکنه که در مورد اون موضوع اطلاعات کسب کنید . جدا از اون کاربر سوال کننده واسه خودتون هم مطالعه اون موضوع برای پاسخ دادن مفید هستش به نظرم.

در مورد بعدی من چند جا دیدم شما خیلی سریع از کوره در میرید . یعنی کافیه یکم وارد بحث بشید تا کنترل خودتون رو در اون موضوع و بحث از دست بدین و این نشون میده که اعتماد به نفش شما نسبت به هر موضوعی متفاوت هست . به نظرم در مواردی که فکر میکنید احتمال داره بازنده بحثی باشید یا کنترل خودتون رو از دست بدین بهتره با سکوت کردن خودتون رو از اون بحث دور کنید.

به نظر میرسه که زیاد اهل ساده زیستی نیستید. یعنی دوست دارید خودتون رو در بعضی موارد متفاوت نشون بدین. ولی تجربه نشون داده در بیشتر موارد افراد از چیزی که اینجا هستن با چیزی که در دنیای واقعی هستن متفاوت به نظر برسن.
البته این موضوع بدی نیست . میتونه یک امتیاز محسوب بشه. اینکه آدم یک روی دیگه ای از خودش رو به چالش بکشه و ببینه تو اون شرایط چطور به نظر میرسه به نظر من خیلی خوبه‌ !

مثلا خود من بسیار آدم شوخ و خنده رویی هستم و دائما دارم میخندم ٬ ولی اینجا همه فکر میکنن من آدم جدی و خشنی هستم.:evil:

این پست صرفاْ انتقاد نبود. چون دیدم همه دوستان تعریف و تمجیدات خودشون رو ارائه کردن . گفتم خوبه کفه ی انتقاد هم یکم بیاد پایین که به توازن برسیم :n09:

اول تشکر بابت وقتی که گذاشتید:n16:
دوم تاسف بابت انرژی آدم بده ای که بهتون دادم:n37:
سوم اینکه بله مغرورم:n01:
بعدش اینکه بخشی از حرفاتون کاملا درسته اگر من ادم شوخی اینجا بنظر میرسم واقعیتم ادم بسیار جدی و بداخلاقی هست (نه اینکه ایجا خوش اخلاقم:n09:)
در مورد اظهار نظر ...سعی میکنم از این به بعد تجدید نظر کنم در عملکردم و فقط برحسب ضرورت افتخار بدم! جواب دوستان رو بدم
باشد که رستگار شویم:n16:

VAHID
15-02-2015, 20:51
اینجا نمیشه در مورد کسی نحلیل یا نقد کرد

چون شناختی نداریم و از روی ظاهر قضایا ممکنه قضاوت کنیم
نه جای اونیم نه مشکلات اونو داریم نه شرایطشو

میشه گفت ی شناخت جزیی از روی ظاهر میشه داد:n01:
و البته برداشت های هر کسی میتونه متفاوت باشه :n06:

شناخت جزیی که از ایشون تو انجمن دارم

ستاره,شخصيتي پيچيده !

گاهي خوشحال,گاهي غمگين...
لاي ب لاي دست نوشته هاش که بگردي ميشه پيداش کرد
دختري سر سخت ,مسايل ساده رو به طور عجيبي پيچيده ميکنه!
پر جنب و جوش,لجباز(اين مورد تو ژن همه دخترا هست ):n02:
هر مشکل یا سختی رو خودش به تنهایی میخواد حل کنه
حساسيتش نسبت به مسايل کمي زياديه
روحيه بالا به قول جواد جان ميتونست ارتشيه خوبي بشه...دی
در مورد بعضی مباحث يخورده سريع قضاوت و موضع گيري ميکنه
اهل کوتاه امدن هم زياد نيست,بستگی به مورد داره
شخصيت دنياي واقعيش کمي متفاوته با مجازي (خلقیات)
از اون تريپ شخصيت هايي که خودشون رو ميگيرن نيست
کاري بهش محول بشه سعي ميکنه کامل و سر وقت انجام بده
ادمي نيست تو ي جمع بخواد ساکت بشينه و حرفي نزنه
عاشق خريد کردن اونم فقط مارک و برند هاي معروف
دنبال چيز هاي تک, شخصيت مغروري نداره
دوست داره بره سربازي (نميدونم چ فکري میکنن خوششون میاد)
اطلاعات بالايي در زمينه عطر,پوست و زيبايي داره
سوالی رو الکی جواب نمیده اگه اطلاع داشته باشه جواب میده
و اخر سر هم کار خودشو ميکنه:n09:

به قول خسرو
حال همه ما خوش ست
اما تو باور مکن

banii
16-02-2015, 00:17
سلام رفقا
خوبین؟
من درباره خانم اتقیا خیلی حرف دارم بزنم.
من فکر میکردم آقا هستن
حتی مرتب بهش می گفتم آقا اتقیا
ایشون هم همیشه بزرگوار بود و هیچی نمی گفت
من واقعا شرمنده هستم بابت این اشتباهم
من خیلی مخلص اتقیا خانم هستم
ایشون همیشه به من لطف داره
وقتی تازه عضو شده بودم و سوال داشتم همیشه به سوالم جواب میداد
درباره همه موضوع ها
حتی خصوصی بهم توضیح میداد که چطور فعالیت کنم
تا مشکل با مدیریت واسم پیش نیاد
خیلی خانم خوبی هست
ای کاش بقیه دخترهای کشور یاد بگیرن
از وقتی که من از زندان آزاد شدم هیچ کس مثل اتقیا خانم به من لطف نداشتن
حتی در دنیای واقعی
قربونتون
سیا

:blink:

موفق باشيد

میشه برای منم بفرستید ؟! :n01:

(پوزش بابت اسپم بنده...)

amir deja vu
16-02-2015, 01:44
جواب تست ستاره خانوم كه اول تو خصوصي براشون فرستادم و بعد به درخواست خودشون تو تايپيك گذاشتم:

خوب خسته نباشي

متاسفانه! شما مشكل رواني خاصي ندارين و نرمال هستين!(نشد شب عيدي يه مريضي بهمون بخوره يه دو زار كاسب شيم:n02:)

اما نتيجه تفسير تستتون:

(اول اينو بگم كه مكمل اين تست مصاحبه و ويزيت حضوري هست تا تشخيص صحيح تري داده بشه ولي به هر حال...)

اين پروفايل به دست اومده از تست شماست:

رمز پروفايل شما 3-4 و 3-6 هست.ويژگي شخصيتي افراد داراي اين پروفايل:

شخصيت پرخاشگر منفعل: يعني اينكه تا حدودي تمايلات پرخاشگري،خصومت و خشونت در شما وجود داره ولي آدم خشني نيستين! چرا؟ چون به ندرت اين احساس خشم و پرخاشگري رو به ديگران بروز ميدين.در عوض اون رو در خودتون سركوب ميكنيد و يا ردش ميكنيد و يا وجود اين احساسات رو در خودتون سركوب ميكنيد...

به دليل F پايين آدم صميمي،ساده و قابل اعتمادي هستين

نياز نسبتا بالايي به جلب توجه و تاييد ديگران دارين.حتي گاهي اوقت امكان داره اين توجه رو با تظاهر كردن به علايم جسماني و يا بيماري هاي جسمي به دست بياريد...

رواط اجتماعي سطحي رو به خوبي برقرار ميكنين و آدم گرمي از ديد ديگران به حساب مياين ولي در عمق بخشيدن به روابط احساس ترس،ترديد ميكنيد.

در ظاهر هم نوا با جمع هستين ولي در باطن احساس نيرومندي براي جدايي و طغيان...

در نهايت اينكه مقياسL كه دروغ سنج هست زير 4 بود يعني صادق بودين در جواب دادن به تستها:n01:

نميدونم چندتاش واقعا درموردت صدق ميكنه و خودت هم قبولشون داري ولي يادتون باشه هميشه خودتون از جنبه هايي از شخصيتتون خبر نداريد و ممكنه اون ها رو انكار كنيد...

سعي كردم تا جايي كه ميتونم ساده توضيح بدم و خلاصه البته. خيلي ميشه در موردش حرف زد .هركدوم از موارد بالا رو ميشه باز كرد و بيشتر درموردشون حرف زد.ولي مگه به ما چه قدر پول ميدن! :n02: پس همينم بستته!

Atghia
16-02-2015, 12:38
banii عزیز
فکر میکنم که تقریبا (جز چند نفر که بعید میدونم بخوان نظری بدن...) همه دوستانم و کاربرهای دیگه لطف کردند و وقت گذاشتن و پست ارسال کردند
از همشون هم ممنونم
جهت خسته کننده نشدن تاپیک فکر کنم بهتره نوبت نفر بعد بشه

banii
16-02-2015, 19:20
banii عزیز
فکر میکنم که تقریبا (جز چند نفر که بعید میدونم بخوان نظری بدن...) همه دوستانم و کاربرهای دیگه لطف کردند و وقت گذاشتن و پست ارسال کردند
از همشون هم ممنونم
جهت خسته کننده نشدن تاپیک فکر کنم بهتره نوبت نفر بعد بشه

من تابع رای و نظر شما دوستان هستم...
@Sir0c0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : لطفا آقای سروش هم اعلام کنند که تاپیک باید به همون روش از پیش برنامه ریزی شده دنبال بشه یا بنا به روشهایی که پیشنهاد شد !؟
اگر به روال سابق میخواد باشه پس الان نوبت آقای مصطفی عباسی نوبت تحلیلشونه...
:n16:

Ezel
16-02-2015, 20:24
banii

بنده یک رای داشتم و به موقعش اونو به صندوق انداختم :دی

MOSTAFA_ABBASI
16-02-2015, 23:00
من آمادگی کامل برا تحلیل شدن دارم کسی خواست تحلیل کنه مشکلی نداره D:

arash59b
16-02-2015, 23:17
من آمادگی کامل برا تحلیل شدن دارم کسی خواست تحلیل کنه مشکلی نداره D:

داداش صفیه باید بری ته صف
احتمالا ۴ـ۵ ماه دیگه نوبتت میشه اگه موردت خیلی اورژانسه باید بری انجمن های همسایه [emoji6]

Sent from my iPhone using Tapatalk

befermatooo
16-02-2015, 23:21
جمع بندی نمیکنید ؟ بهتره تو پست اول تاپیک یه جمع بندی از تحلیل ها برای هر شرکت کننده نوشته بشه

-----

بنده می خواستم در تحلیل شما شرکت کنم اما @Milad4171 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تحلیل زیبا و موازی با تحلیل منو ارائه دادند و یه جورایی حرف دل من رو زدند .

باشد که هیزم جهنم قرار گیرید :n09:

VAHID
16-02-2015, 23:29
جمع بندی نمیکنید ؟ بهتره تو پست اول تاپیک یه جمع بندی از تحلیل ها برای هر شرکت کننده نوشته بشه

-----

بنده می خواستم در تحلیل شما شرکت کنم اما @Milad4171 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تحلیل زیبا و موازی با تحلیل منو ارائه دادند و یه جورایی حرف دل من رو زدند .

درسته اینجا ازاده هر چی گفته بشه ولی جای تیکه پرانی نیست :n01:

befermatooo
16-02-2015, 23:33
درسته اینجا ازاده هر چی گفته بشه ولی جای تیکه پرانی نیست :n01:

الان به نظرتون بنده تیکه پرانی کردم ؟ :n13: . اگه همچین فکریه من پست رو ویرایش کنم تا نظر شما ! را جلب کنم

راستی اینجا جای جوگیری نیست :n01:

VAHID
16-02-2015, 23:51
الان به نظرتون بنده تیکه پرانی کردم ؟ :n13: . اگه همچین فکریه من پست رو ویرایش کنم تا نظر شما ! را جلب کنم

راستی اینجا جای جوگیری نیست :n01:

غیر قوانین دهکده اره اعلام شده ازاده هر مطلبی ولی تیکه پرانی قابل قبول نیست

قوانین انجمن متفرقه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9- تشخیص موارد حاشیه ساز ، پستهای اسپم و پستهای منحرف کننده ی تاپیکها و .... با مدیریت انجمن متفرقه است و ارسال هرگونه پست در انجمن متفرقه توسط کاربران به معنای پذیرش این بند هست .

چیزی نیست که بخوام جوگیر بشم :n06:

befermatooo
16-02-2015, 23:55
غیر قوانین اره اعلام شده ازاده ولی تیکه پرانی قابل قبول نیست

قوانین انجمن متفرقه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چیزی نیست که بخوام جوگیر بشم :n06:

نمی خوام این بحث رو ادامه بدم و علاقه ای هم ندارم که بخوام کل کل کنم .

فقط @amir deja vu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یک تستی دارند که در صفحات قبل بهش اشاره شد که می تونه راهگشا باشه . خواستید بگم یک نسخه اش رو بفرسته واست :n01:

Captain
16-02-2015, 23:59
banii VAHID atigha
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز، مدیران و ناظرین گرامی
ممنون میشم من رو از لیست حذف کنید.
برخی کلا عادت دارن در مباحث شوخی و تحلیل و دیگر مساثل تفرقه و بی نظمی ایجاد کنن
دوست ندارم همنشینی باهاشون داشته باشم
طرف حرفم با اونایی هست که هیچ بویی از محبت و شوخی و دوست ارزشی ندارند.
در نظر بنده اگر امکانش هست همون صندلی داغ رو برپا کنید از اینا بهتره. بعضیا جنبه ی آزادی و آزاد بیانی رو ندارند.
موفق باشید دوستان

با تشکر مسعود

VAHID
17-02-2015, 00:12
نمی خوام این بحث رو ادامه بدم و علاقه ای هم ندارم که بخوام کل کل کنم .

فقط @amir deja vu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یک تستی دارند که در صفحات قبل بهش اشاره شد که می تونه راهگشا باشه . خواستید بگم یک نسخه اش رو بفرسته واست :n01:

اره دیدم اون تستو خوبه همه انجام بدن :n06:میتونه خوب باشه براشون

@banii ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @VAHID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @atigh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])a
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز، مدیران و ناظرین گرامی
ممنون میشم من رو از لیست حذف کنید.
برخی کلا عادت دارن در مباحث شوخی و تحلیل و دیگر مساثل تفرقه و بی نظمی ایجاد کنن
دوست ندارم همنشینی باهاشون داشته باشم
طرف حرفم با اونایی هست که هیچ بویی از محبت و شوخی و دوست ارزشی ندارند.
در نظر بنده اگر امکانش هست همون صندلی داغ رو برپا کنید از اینا بهتره. بعضیا جنبه ی آزادی و آزاد بیانی رو ندارند.
موفق باشید دوستان

با تشکر مسعود

سلام

نه خیالتون راحت جلوی این افراد گرفته میشه :n06:

befermatooo
17-02-2015, 00:13
دوست دارم پستی که باعث شده برخی دوستان به دفاع یا .... موضع بگیرند رو یک بار دیگه بخونند :

قسمت اولش رو که من نظرمو گفتم . چون تحلیل اون شخص به نظر من نزدیک بود فقط یک نقل قول کردم ! چون تعریف و تمجید نداشت بهتون برخورد ؟

قسمت دوم رو هم که قصد مزاح و شوخی داشتم . من نمیدونم کجای این حرف متلک پرانی بود ؟

ای صورت پهلو به تبدل زده! ای رنگ
من با تو به دل یکدله کردن، تو به نیرنگ

گر شور به دریا زدنت نیست از این پس
بیهوده نکوبم سر سودازده بر سنگ

خوش باشین

Atghia
17-02-2015, 00:53
MOSTAFA_ABBASI

من اونطور که باید باهاشون برخورد نداشتم که بخوام توضیح زیادی بنویسم
ولی برای بازگشت تاپیک به روند قبل...

خب این دوستمون بنظر میرسه که کمی تعصب دارن روی برند اچ تی سی :دی
از اواتار هم معلومه دیگه اقا غیب گفتم؟ :دی
نه! حرفم از اونجایی نشات میگیره که در بخش مشاوره خرید گوشی به اکثر دوستان فقط گوشی های اچ تی سی رو توصیه میکنن
البته خیلی جاها درسته ها متناسب با بودجه و امکانات ولی...
گاهی هم باید به بقیه برندها بها داد اقای عباسی:n39::n16:
اما ویژگی دیگه هم دلسوز بودنشون هست
بهرحال کسی که وقت میزاره جواب دیگران رو میگه و کمکشون میکنه داره لطف میکنه بهشون و هیچ وظیفه ای متوجه ایشون نیست!
پس تشکر میکنم از همه ی راهنمایی هایی که به کاربرها داشتن و نشون دهنده ی دلسوز بودنشون میدونم:n18:

runner
17-02-2015, 01:18
سلام به همگی
من از یه جایی دیگه سر نزدم به این تاپیک ولی صحبت از رای گیری برا انتخاب نفر بعدی بود که نظر خوبی بود چون اینجوری هم طول میکشه و هم خیلی گسترده میشه
اگه برا هر نفرم بشه یه تاپیک زد خیلی خوب میشه

+

اما نفر بعد MOSTAFA_ABBASI عزیز
که تو بخش موبایل در کنار هم هستیم
همون نکته ای که Atghia گفتن
یه حس خاصی به گوشیای HTC دارن نمیدونم خوبه یا بد ولی تو هررنجی فقط HTC معرفی میکنن :n02:

من دیگه نظری ندارم:n02::n16:

Ezel
17-02-2015, 01:24
befermatooo

برادر ارزشی

حساس نشو عاقاجان

عایا حساس شدن به این موارد کار خوبیست ؟ :n09:

عاقا اصلا اینجا موقام و مسئول کیه ؟ قرار شد چیکار بشه برای نفر بعدی ؟

همینطوری بخواد پیش بره یهو دیدین من احساس خطر کردم و خودم وارد صحنه شدم هاااااااااااااااااااا .

اونچه که من امشب در تاپیک تحلیل دیدم قلب منو به درد آورد :n27:

جان ناقابلی دارم :n28:

جسم ناقصیییی داااارم :n28:

اندک آبرویی هم دارم ؛ که اونو هم خوده شماها به من دادید :n30:

arash59b
17-02-2015, 09:45
خوب منم فکر نکنم تاحالا با ایشون برخورد داشتم اینقدر که نمی دونستم نفر بعدی تحلیل ایشون هستند
براشون ارزوی موفقیت دارم و امیدوارم خوب تحلیل بشن

Sent from my iPhone using Tapatalk

1376MAXIMUM
17-02-2015, 12:52
یه سوال همین جا ادامه بدیم یا تاپیک عوض میشه یه جدید میزنیم و ادامه میدیم
اگر عوض کنیم فکر کنم بهتر باشه چون نظم بهتری میگیره

Milad4171
17-02-2015, 13:32
خوب
کاربر بعدی کی بیده ؟؟؟‌
زود مشخص کنید :n24:

sia mohamadi
17-02-2015, 14:03
سلام رفقا
خوبین؟
من اعلام آمادگی می کنم
درسته منو زیاد نمی شناسین
ولی حاضرم هرچی بخواین توضیح بدم
و تست هم بدم
قربونتون
سیا

Malware
17-02-2015, 14:29
خوب
کاربر بعدی کی بیده ؟؟؟‌
زود مشخص کنید :n24: MOSTAFA_ABBASI

raana
17-02-2015, 17:42
آقا من یه نظری بدم:n02: یه تاپیک دیگه با عنوان "مشورت و تصمیم گیری در مورد تحلیل کاربران" ایجاد بشه....هر کسی نظری، پیشنهادی ، انتقادی یا سوالی داره اونجا پرسیده بشه....
ایجا هم بمونه فقط برای تحلیل.....اینجوری بین تحلیل ها پارازیت نمیفته:n02:مدت زمان تحلیل هم 4روز بشه کافیه....

حالا بازم صاب تاپیک بیاد جمع بندی انجام بده:n02:...............

.................................................. .................................................. .............

خب بریم سر اصل مطلب...:n10: تحلیل دوست عزیزمون
@MOSTAFA_ABBASI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من شناخت زیادی نسبت به ایشون ندارم...ولی چند روزی تحت نظر گرفتم ایشونو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خب می خواستم تحلیل ارائه بدم:n02:

اگر سوالی راجع به سخت افزار و گوشی داشته باشید باشید....بهرتین فرد برای پاسخگویی ایشون هستن....

هر چقدر سوال پرسیده بشه...پیگیرانه پاسخ میدن.....

شدیدن عاشق سخت افزارو برنامه نویسی هستن به نظرم....

اکثر پستاهشون رو با لفظ دوست خوبم پاسخ میدن...برای من حس خوبی ایجاد میکنه...

احساس صمیمیت تو لحن نوشتارشون دیده میشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]واقعا مشخصه دوست داره کاربری رو تاجایی که ممکنه راهنمایی کنه

بیش از این دیگه برخوردی باهاشون نداشتم:n02:

Sh-Meteor
17-02-2015, 21:06
MOSTAFA_ABBASI

سلام

بنده به طور مستقیم با آقا مصطفی آشنا نبودم ولی یادمه یکی دو بار خودم تاپیک ایجاد کرده بودم

یه بار میخواستم PC ام رو بفروشم، در مورد قیمت اون زمان قطعاتش پرسیدم و ایشون تنها کسی بود که پاسخ داد

یه بارم میخواستم لپ تاپ بخرم، بین چند مورد گیر بودم، که ایشونم یه مدل بهم معرفی کردن. (فکر کنم Asus بود)

اطلاعات تقریبا بالایی در زمینه سخت افزار دارن!
.
.
.
در حالت کلی، توی پاسخ ها به طور خیلی خلاصه و مفید پاسخ میدن

احساس می کنم از اون دسته کسانیه که از کمک کردن به دیگران لذتی می بره

از نکات دیگه ایشون که حتی یکی دو نفر از دوستان بهش اشاره کردن، تعصب شون به برند HTC (تو موبایل) و یه ذره به Asus (تو لپتاپ) هستش.

البته مورد تعصب از طرفی هم میتونه مثبت باشه و هم منفی!
موفق باشی داداش :n16:

clau
17-02-2015, 22:25
خصوصیت بارز ایشون همون عشق و علاقه وافر به گوشی های اچ تی سی که هر کسی میخواد گوشی بخره بهش فقط گوشی های اچ تی سی پیشنهاد میده :n29:

اگه مدیر شرکت اچ تی سی بدونه یکی این جوری گوشیاش تبلیغ میکنه گوشی های پرچم دار شرکتش اشانتیون به ایشون میده:n31:

Gilopa
18-02-2015, 18:00
فکر میکنم بعد مدتهای زیادی دارم تو انجمن فعالیت میکنم . فکر نمیکنم کسی من رو بشناسه که بخواد تحلیل کنه :n02: اما بهرحال خوشحال میشم اگر کسی احتمالا منو تو انجمن میشناسه تحلیلم کنه

malkemid
19-02-2015, 03:04
فکر میکنم بعد مدتهای زیادی دارم تو انجمن فعالیت میکنم . فکر نمیکنم کسی من رو بشناسه که بخواد تحلیل کنه :n02: اما بهرحال خوشحال میشم اگر کسی احتمالا منو تو انجمن میشناسه تحلیلم کنه
ما کلی موزیک داریم آخرش نوشته gilopa...نمی شناسه چیه؟[emoji6]

Amir Hossein
19-02-2015, 12:37
پست بالا تآیید میشه... :31:
یه درصد بالایی از آهنگای ما تهش نوشته gilopa
شوما این gilopa رو به من نیشان بده...

1376MAXIMUM
20-02-2015, 13:16
مصطفی فکر کنم ادم با حوصله ای باشه کارش رو همیشه دقیق و بخ بهترین شکل انجام میده یا حداقل سعی میکنه که این کار رو بکنه و سعی میکنه تو کارش همه جوانب رو در نظر بگیره و فکر کنم اصلا ادم مغروری نباشه و تعصب رو تا حد کاملا متعادل داره(هر کسی داره حالا بعضی افراد بیشتر و بعضی هم اصلا که من فکر کنم دیگه اونا دیگه ... مغزی هستن)
برند مورد علاقه احتمالا ایسوز و اچ تی سی
اگر ماری از دستش بر بیاد حتما انجام میده و تو کمک کردن به دیگران اصلا بخیل نیست که اگر هم کمک کرد کم بزاره
فکر نمیکنم که پولکی باشه

MƐΛИĪИƓĿƐSS
20-02-2015, 13:47
سلام.
من آشنایی زیادی با آقا مصطفی ندارم و اون چیزی هم رو که بلدم دوستان ذکر کردند.
فقط میخواستم ازشون تشکر کنم چون در خرید گوشی راهنماییم کردن.:n16:

MOSTAFA_ABBASI
20-02-2015, 13:59
ممنون از همه دوستانی که لطف کردند و وقت گذاشتن تحلیلم کردن :)
همه تا حدی درست گفتن
رو ایسوس و ال جی و مخصوصا اچ تی سی کمی تعصب دارم :)
کاری رو که می خوام یا انجام ندم یا اگر انجام میدم به بهترین نحو انجام بدم! :D
پولکی هم نیستم خخخ [emoji1]
مغرور یکککم ولی در کل شخصیت مغروری ندارم.
سعی می کنم کسی که باهام صحبت می کنه احساس سردی بهش دست نده و صمیمی باشه.
دوستان دیگه هم لطف کنن تحلیل کنن :)
راستی اون پرسشنامه رو هم بیزحمت ارسال کنید ببینم در چه سطحیم [emoji16]

Milad4171
24-02-2015, 13:36
سلام.
متاسفانه من با ایشون اصلا برخوردی نداشتم که بخوام تحلیل کنم.
ولی از نظر من آدمهایی که باهاشون ارتباطی ندارم بای دیفالت آدمای خوبی هستن مگر خلافش ثابت بشه :n09:

+
اگر کسی فکر میکنه منو میتونه تحیلیل کنه ٬ من کاملا حاضر هستم مورد تحلیل و بررسی قرار بگیرم. :n06:

New Ray
24-02-2015, 19:15
اگر کسی فکر میکنه منو میتونه تحیلیل کنه ٬ من کاملا حاضر هستم مورد تحلیل و بررسی قرار بگیرم. :n06:

شما بسیار آدم شوخ و خنده رویی هستین و دائما دارین میخندین ، ولی اینجا همه فکر میکنن شما آدم جدی و خشنی هستین.

banii
09-03-2015, 13:26
اوه ... چه گرد و خاکی گرفته اینجا ....

همه ملت دارند خونه تکونی میکنند منم اومدم این تاپیکو یه تکونی بدم ! :n01:

دوستان مث اینکه سیستم و روال تاپیک به این شکل رو به اضمحلال و انزوا داره میره ...

پیشنهاد من اینه که سیستم انتخاب افراد رو عوض کنیم و به این شکل هم باشه :

بنده به عنوان استارتر تاپیک و این بحث ها یک نفر رو زیر نظر میگیرم و با خود اون شخص پیشتر رایزنی میکنم چنانچه خودش هم موافق بود تحلیل میشه و تا دور بعدی که باز شخص دیگه ای انتخاب بشه !!

نظر دوستان چیه ؟! :n01:

ملا نصرالدین
09-03-2015, 13:44
اقا من مخالفم

دلیلش هم اینه که اولا متفاوت باشم(الان همه میان میگن موافقند)

دوما سیستم انخاب افراد از نظر شما چیه؟یعنی باید چه قابلیت ها و صلاحیت هایی از نظر شما داشته باشیم که انتخاب بشیم؟

راستی چه خوب شد این تاپیک رو اپ کردید

banii
09-03-2015, 13:50
اقا من مخالفم

دلیلش هم اینه که اولا متفاوت باشم(الان همه میان میگن موافقند)

دوما سیستم انخاب افراد از نظر شما چیه؟یعنی باید چه قابلیت ها و صلاحیت هایی از نظر شما داشته باشیم که انتخاب بشیم؟

راستی چه خوب شد این تاپیک رو اپ کردید

خواهش میکنم...

شما به هر حال این حق رو دارید که مخالف باشید! :)

معیار های من :
1- افرادی که برای اغلب کاربران شناخته شده، محبوب و... باشند و امکان تحلیل اونها مشخص باشه !
2- افرادی که تمایلشونو توی این تاپیک از پیش اعلام کردند در لیست اولویت قرار دارند (با رعایت شرط اول )

همچنین... ممنون از حضور دوباره ی شما ... :n16:

Atghia
09-03-2015, 20:27
من نظرم به همون طرحیه که قبلا گفتم

بین داوطلبان قبلی در هردسته (مدیران ، ناظران، فعالین) رای بگیرید ببینید که بیشترین رای رو برای تحلیل داره نوبت اون شخص بشه!

مثلا سری قبلی کاربر عادی بوده اینبار از بین مدیران داوطلب یا کاربران فعال داوطلب انتخاب کنید

banii
10-03-2015, 00:30
دوستان و یاران خوب .

فرصت برای این مشورت ها و پیشنهادات شما همچنان وجود داره ... اون دوست عزیزی هم که توی پ خ گفته بود لطفا پیشنهادشو بگه ...

اما برای خروج از این حالت انفعالی تاپیک، فعلا ترجیح میدم شخص تحلیل شونده ی این نوبت رو بهتون معرفی کنم ! :)

یکی از جوونای باحال و اکتیو فروم که سبز هم هست !

VAHID عزیز ...

(لطفا روال تاپیک رو برگردونیم به سمت تحلیل ها و بحث رو زیاد به سمت شیوه برگزاری و ادامه تاپیک سوق ندیم...)

ممنون ام ... :n40:

raana
10-03-2015, 12:39
خخخخ..سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس من تحلیل رو انجام بدم...تاپیک بیفته رو روال:n02:

.................................................. .....

خب وحید در ظاهر...خیلی خشن و بی اعصاب نشون میده....:n02:کلا تو انجمن یکی بخواد بره طرفش حساب میبره ازش:n02:

اولین بار بهش پیغام پروف دادم...فکر نمیکیردم جواب یده....اسمشم اون موقع cowboyبود:n02:

ولی در واقعیت اصلن اینجوری نیست....خیلی شوخه.....یکی از دوستاش ناراحت باشه سعی میکنه هر جوری شده از اون حال و هوا دورش کنه ....امید دهنده خوبیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با هرکسی گرم نمیگیره.....تو مچ گیری تبحر خاصی داره:n33:همیشه در حال نظارت...حتی وقت هایی که فکرش رو نمیکنی

عشق شکار و اسلحه......:n24:و سلاح جنگی

خودشم رفته جزء گرگ های دوست داشتنی:n02:انقدر عکس و شعر از گرگ گذاشته...به شخصه دیگه حس ترس نسبت به گرگ ندارم:n02:ازش خوشم میاد دیگه..فکر میکنم گرگ مهربونه:n09:

دوست داره مرموز باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از عنوان مدیریتش معلومه..:n02:هیچکس نمی دونه مدیر کدوم بخشه..و به طور مخفیانه در انجمن حرکت میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اکثرن آواتارهای سیاه و سفید میزاره....شاید از چیزای رنگی خوشش نمیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیگه بسه:n02:بقیه شو..بقیه بیان بگن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ملا نصرالدین
10-03-2015, 14:11
به نظر من اقا وحید خیلی جدی و در عین حال مهربونه.

البته سمتشون مدیریته ولی به معنای واقعی ناظر هستند.حواسشون به همه کاربرا و پست ها هست در عین حال مثل یک مدیر با همه تا جایی که مقررات اجازه بده کنار میان. توی مدتی که توی متفرقه ناظر بودم این موضوع رو متوجه شدم

جزو مدیرهای فعال هم هستند.از اینهایی نیستند که فقط اسم مدیر یدک بکشند و فعالیت نکنند.فعالیتشون همه جا دیده میشه

مثل زبل خان....زبل خان اینجا زبل خان اونجا زبل خان همه جا

این به تلافی اونکه گفتید "(لوس بار امده بدن)":n02:

ولی جدی از اون دسته افرادی هستند که همیشه میشه روشون حساب کرد

Mr_100_dolari
10-03-2015, 15:43
سلام

خوب بریم سر تحلیل آقا وحید :

وحید جزو کسایی هستش که در ظاهر به راحتی نمیشه بهش نزدیک شد ...

اما در عین حال به هیچ عنوان آدم مغروری نیستش ...

وقتی بیشتر باهاش آشنا شدم متوجه شدم وحید میتونه یکی از بهترین دوستان پی سی ورلدی من باشه و کاملا هم درست بود ...

چهار چشمی حواسش به انجمن هستش و احتمالا جاهایی از انجمن که کسی نمیتونه فکرشم بکنه وحید اونجا مثل یه گرگ :n09: حضور داره ...

عاشق گرگ هستش و هیچ وقت نمیزاره تاپیک گرگ بخوابه البته بهترین دوست گرگی خودمم هستش ... :دی

شاید کمتر کسی فکر کنه بشه انقدر به وحید نزدیک شد که بشه باهاش درد و دل کرد ولی من با وحید در دل های گرگی :n28: و غیر گرگی زیاد داشتم :n39:

جزو معدود کسایی که هیچ وقت دوستاش رو فراموش نمیکنه و اگر مدتی شما نباشین اولین نفری که سراغتون رو بگیره وحید هستش ...

آدم پرتلاشیه چه تو زنگی واقعی و چه تو انجمن خودمون ...
احتمالا اگر جایی شنیدین (در زندگی هر مردی مخدریست به نام زن) نباید زیاد باور کرد :n33:

بر عکس جمله قبل این جمله که میگه : (برای من هیچ ”ایستی”نیست من خودم چراغ ” قرمزم) صد در صد باید باور کرد و مراقب چراغ های قرمز اطراف بود :n28::n02:

معمولا اهنگایی که تو پروفایلش میزاره ارزش گوش کردن داره و چند وقت پیش اهنگ Rostej - Only You که توی امضاش گذاشته بود تقریبا یک ماه داشتم گوش میدادم ...

احتمالا چیزای دیگه ایی هم هستش که الان یادم نمیاد بگم ...

در پایان :

به سلامتی " گــــــرگی "
که فهمید چوپان خواب است,
اما زوزه اش را کشید
تا از پشت خنجر نزده باشد !

Atghia
10-03-2015, 19:11
اولش بگم پست من طولانیه لطفا صبر پیشه کنید :دی

وحید؟:n36: :دی

اون اوایل که ناظر بود حس میکردم خیلی بداخلاقه، خیلی هم کم پست میداد از این نظر که پست هایی که نظرات خودش باشه منظورمه وگرنه پست های نظارتی و ادبیاتی و فرضا خبری منظورم نیست...

بعد من ناظر شدم و همکار شدیم و بعد اون مدیر متفرقه شد در تمام این مدت هرگز ندیدم از کوره در بره ندیدم با کسی لجبازی کنه

یک مدیر کامل! حواسش خیلی جمع هست به حوزه استحفاظی :دی
کاملا منصفانه قضاوت میکنه سعی میکنه همیشه به بهترین نحو امور رو مدیریت کنه

بسیار انسان نرمال و متعادلی هست بارزترین خصوصیتش و برترین اخلاقش بدون شک تعادل خلقی هستش که بینهایت در این روزگار کمیابه

مدتها گذشت تا کمی بیش از حوزه انجمن (چت) باهاش همصحبت شدم. شخصیت واقعیش بسیار گرمتر و بهتر از چیزی هست که در انجمن بنظر میرسه

بسیار متین و مودب هست
خیلی هم صبور!
به شکار، به صحرا و کوه علاقه خاصی داره و همچنین اهو :دی

دل بزرگی داره
بیشتر از اینکه گوینده باشه شنونده هست و اون هم یک شنونده خوب
توانایی داره که بابالنگ دراز خوبی بشه برای کسی که دلش بخواد (اشاره به تاپیک بابالنگ دراز Russell)

اهل گیم هست اهل موسیقی ترنس که دنیای متفاتیه از اهنگهایی که ماها گوش میدیم

مهربون هست و دلسوز
در حقش کم لطفی کردن و من از این بابت ناراحتم! و اعتراف میکنم اگر به جاش بودم اینقدر سعه ی صدر نداشتم! آفرین وحید خیلی مردی!:n39:

بفکر دوستانش هست. انسان پاک دلیه کلا

اگر راستش رو بخواید هرچقدر سعی میکنم کمتر تعریف کنم ازش واقعا راه نداره :دی
شاید تنها ایراداتی که داره (البته از دید من نکته منفیه شاید خیلی ها با من همنظر نباشن)

یکیش اینه که بعضی وقتها زیادی ارومه! من نمیتونم با این قضیه کنار بیام! همیشه نباید اروم بود وحیدجان...
و دیگه هم اینکه خیلی تودار هست! در بیان نظراتش، احساساتش خیلی ساکته! چطور؟ منظورم اینه که خیلی حرفاشو تو دلش میریزه فرض کنید از دوستش ناراحته عمرا اگر بره بهش بگه :دی خودتون باید بفهمید :دی اینقدر این پسر ماهه:n16:

دوستانش هم قدر بدونن لطفا و اذیت نکنن:n23::n24: سو استفاده از خوبی؟:n28:

مثل یک برادر کوچکتر دوستش دارم و براش ارزوی موفقیت میکنم :n12::n11:

Milad4171
10-03-2015, 19:53
سلام.
آقا یهوو چی شد چرا شد وحید؟؟ من اعتراض دارم. VAHID آیا شما از جان خود سیر شدی‌؟:n10: آیا دوست داری واقعیت ها رو بیان کنم ؟؟ :n09:من از اوناش نیستم بگم وحید گله وحید ماهه هاااا :15:

من میرم میام تحلیلت میکنم. :n24:

Mr_100_dolari
11-03-2015, 02:13
با سلام ...

دوستان لطفا پست اول تاپیک رو مطالعه کنید که از این به بعد تاپیک با قوانین جدید ادامه پیدا میکنه ...

با تشکر

+

حالا که یه پست جدا دادم توی همین پست ، اسامی افراد مورد نظرم برای دورهای بعدی رو اعلام میکنم :

مدیران ارشد : آقا سروش (@Ezel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) / مدیران : آقا جواد (@SNOW PATRO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) / ناظران : رعنا خانم (@raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))/ کاربران فعال انجمن : آقا سامان (@- Saman - ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])-)

Demon King
11-03-2015, 11:07
خوب اما آقا @VAHID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :

برخورد زیادی باهاشون نداشتم اما چند نکته میتونم درباره شون عرض کنم:

1- احتمالا خیلی عاشق سیگار هستند
2 - گرگ و دیگر هیچ ...
3- طبع شعری و ادبی زیادی دارن
4- مهربان و شوخ طبع هستند

امیدوارم تویه همه ی ادوار زندگیشون موفق باشند ...

پیشنهاد های من:

مدیر ارشد: ( @Mehran ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )

مدیر : ( @Ahmad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )

ناظر : ( @raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )

فعال: ( @dedegoli1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )

- Saman -
11-03-2015, 11:14
سلام...

.. ممنون از شما آرمين جان برای اشاره به نام بنده حقير... اما اگر امكان‌ش، هست... لطفا من رو (به طور كامل) معاف كنيد.

اگر چه علاقه‌مندم كه نظرات دوستان رو درباره‌ام بدونم، اما واقعا ترجيح می‌دم كه مورد "تحليل شخصيت" (در اين تايپيك يعنی!) قرار نگيرم... چون حتم دارم كه تصور شما از من (حالا چه كم، چه بيش!)،‌ با اون چه كه در واقع خود "من" هستم، تفاوت داره... پس با عرض شرمندگی، من رو لطفا (ديگه) كانديد نكنيد... مرسی!

پ.ن: آرمين جان! ببخشيد اما اسم‌م،‌ درست "منشن" نشده... اشتباه از طرف شما نيست، بيشتر به خاطر اون Dash هاست!

banii
11-03-2015, 12:44
درود بدوستان...

.. ممنون از شما آرمين جان برای اشاره به نام بنده حقير... اما اگر امكان‌ش، هست... لطفا من رو (به طور كامل) معاف كنيد.

دوست عزیز با هر فردی هماهنگ میشه و در صورت رضایتش تاپیک تحلیلش باز میشه در غیر این صورت خیر ...

وحید جان زیاد وقت ندارم وگرنه دوست داشتم تحلیل بنویسم در موردت ... البته زیاد آشنایی ندارم... یه خط هم اون اول نوشته بودم که جوون باحالی حس میکنم هستی ...
همونطور که دوستان هم گفتند ذوق ادبیاتی ات رو هم دوست دارم ...
و اینکه حس میکنم آدم ریلکسی هستی ، یه اخلاقهای یاغی وار هم داری و اجازه هم نمیدی چیزی زندگی تو رو محدود کنه ...

افراد مورد نظر بنده :

مهران

ندا (مدیر ادبیات)

رعنا

دورترین

(ببخشید واقعا وقت منشن کردن نداشتم... دوستان امیدوارم متوجه پست ام بشند...)

New Ray
11-03-2015, 12:53
بنظرم وحید پسری بسیار متعادل ، متواضع ، خونسرد (در دنیای مجازی)، و البته گرم و صمیمی هست و فکر میکنم برای فعالیتهاش قشنگ برنامه ریزی میکنه! :n31:
هر وقت نیاز باشه جدی میشه و در رفتار شخصی و مدیریتیش اینجا سعی میکنه باعث ناراحتی کسی نشه. حتی تعویض ذهنیت ما نسبت به درنده خو بودن گرگ هم از افتخاراتی هست (:n02:) که نشون میده براساس کلیشه ها قضاوت نمیکنه و طرز فکر مثبت و قابل ستایشی داره.
فکر میکنم اخلاقش کمی به مهران شباهت داشته باشه و دوست دارم اینطوری فشارش بدم : :n11:

خصوصیت منفی ندیدم اما امیدوارم فقط از جنبه ادبی به سیگار نگاه کنه :
ساکتم ...
و این سکوت ...
شبیه سکوت سیگارهاست ....

در یک کلمه : جنتلمن

جنتلمن (به انگلیسی: Gentleman) در فرهنگ لغات فارسی به معنی با شخصیت، باتربیت، باوقار و نجیب ترجمه شده است همچنین به فردی گفته می شود که همه قواعد اجتماعی، فرهنگی و اخلاقی جامعه را رعایت کند.

SNOW PATROL
11-03-2015, 17:41
وحید یکی از دوستای منه

خودش بهم گفت که حتما ازش انتقاد کنم :n02:
خب :
1. -ERROR 404 -NOT FOUND
2. -ERROR 404 -NOT FOUND
.
.
واقعا در این مدت نچندان کوتاهی که باهاش در ارتباطم چیز بدی ازش ندیدم .. یکی از بچه های کار درست انجمن و البته فوق العاده خونسرد :|

نکات مثبت رو هم که بچه ها گفتند :n16:

metalhead_forever
13-03-2015, 01:16
من مدت کوتاهیه تو این انجمن فعالیت میکنم و تنها چیزی که از آقای وحید میدونم اینه که به عطر و ادکلن علاقمند هستن و از اون مهم تر از طرفداران پر و پا قرص ژانر ترنس...
خوب با همین دو تا ویژگی میشه انتظار یه شخص جنتلمن (عطر و ادکلن) و پر انرژی و دقیق (ترنس) رو داشت...

Milad4171
15-03-2015, 19:01
سلام.
وحید رو من باهاش در تماس هستم و صحبت میکنم تو انجمن و با هم همکار هستیم !

از نظر من وحید یه پسر نرماله. یعنی شخصیتی که در انجمن داره واقعا خودشه چون تا حالا چیزی رو ندیدم ازش که تضاهر کنه . تا حالا به موردی بر نخوردم که بخواد داناییی خوردش رو در هر مطلبی به رخ بکشه. همیشه با کاربران تعامل داشته.

وحید به نظر من میتونه الگوی کاربران باشه . حتی واسه خود منم الگو هست .
انجمن پی سی ورلذ یه جامعه هست در ابعاد کوچیک. ما خودمون این جامعه رو تشکیل میدیم و اینکه کی تو این جامعه وجود داره و چیکار میکنه خیلی مهمه و دیده میشه.
افراد هرچقدر خوب باشن جامعه ارزشمند تر میشه و همین باعث میشه افراد بیشتری به این جمع کشیده بشن

به نظر من وحید کسی هست که میتونه کاربران رو به سمت انجمن بکشونه !! البته ما کاربرانی زیادی داریم که این فعالیت رو دارن ولی منظور من اینه که وحید یکی از اون چند نفری هست که باعث میشه یک مهمان یک عضو پی سی ولد بشه !

البته این موارد رو تعریف کردن در نظر نگیرید . من در مورد خوب بودن یا بد بودن شخص وحید صحبت نمیکنم.
در مورد شخص VAHID در انجمن صحبت میکنم در این دنیای پی سی ورلدی :n06:

banii
16-03-2015, 00:49
اوهوم اوهوم ...

باز ما اومدیم ... :n26:

شخص دیگه که این بار قراره تحلیل بشه بانوی محبوب و محجوب و باصفا و ورزشکار انجمنه ... که از هر انگشتش هم یه هنر میباره ... مثلا" انیمیشن چه ربطی به علوم پزشکی داره عایا!؟ اما میبینید که ایشون توی هر دوش یه حرفایی برای گفتن داره ! :n01: (که البته اینا فقط دوتاشو من گفتم ...)

@raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، دوست نازنین و مهربان ام ... یه هم صحبت خوب بوده برای من و خاطرات خوبی ازش دارم... هر از گاهی هم لطف میکنه و عکسا یا متنای خوب و قشنگ توی پروفایل دوستاش شیر میکنه .... بدون شک خیلی کاربرای دیگه هم مث من دوسش دارند! کلا جزو یوزرای محبوبه... :n12:

دوستان ادامه اش با شما ... :n40:

پی نوشت : دوستان تحلیل شونده برای اینکه افراد بیشتری توی تحلیلاشون شرکت کنند ، خودشون میتونند تبلیغات لازم رو انجام بدند مثلا توی پروفایل دوستاشون یا تگ و ...

Mehrshad-msv
16-03-2015, 01:38
با توجه به پست هاشون:
تنها، غریب، آرام، مهربان اما در ظاهر خشن، مسئولیت پذیر، متفکر، عاشق سیگار و زیبایی و جمال گرگ...
اشون تمایل زیادی هم به ژست خانم ها و آقایون با سیگار دارند( شوخی):n01:

ملا نصرالدین
16-03-2015, 08:15
raana

رعنا جان فوق العاده دختر گل ،مهربون و دوست داشتنی هست

من مطمئنم بچه که بوده از اینایی بوده که مدام یکی لپش رو میکشیده و به صداب بچه گونه بهش میگفته نعنا:n40:

امکان نداره یکی کمک بخواد رعنا خانم کمکش نکنه..وقتی سوال میپرسی انقدر مهربون و خوب جواب میده که ادم هی دلش میخواد باز سوال بپرسه

واقعا یکی از افرادی که دلم میخواد از نزدیک ببینم رعنا خانم هست.تا حالا حتی 1 مورد دلخوری کوچک هم برای من از ایشان پیش نیامده

خییییییییییییییلییییییییی ییییی گله من هرچی بگم کم گفتم:n40::n40::n40::n40::n40::n40::n40::n40::n 40::n40::n40:

Demon King
16-03-2015, 08:45
خب دوست بسیار عزیزمون @raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خانوم :

از کجا شروع کنم؟! رعنا خانوم عزیز مهربان, بسیار خونگرم و در عین حال متواضع و دل پاک هست.
تا به حال از ایشون تند خویی ندیدم. زمانی هم که عصبانی هستند سعی میکنند کمتر به انجمن بیاند. تقریبا توی پروفایل چهار سوم ( ! )
کاربران پی سی پست ها و تصاویر زیبای ایشون هست.

فهمیدم که بسیار عاشق خوراکی هستند مخصوصا از اون شیرینش. در زمینه ی دکوراسیون های خانگی و تزئینات غذایی در انجمن سبک زندگی بسیار فعالیت های خوبی دارند. ناظر انجمن زیست شناسی و متخصص در زمینه ی تیزاندازی و البته انیمیشن سازی.

از ته دل براشون آرزو میکنم که موفق و سربلند باشند. سال 94 براشون سالی پر از موفقیت های کاری باشه.

و در آخر امیدوارم همیشه اون رو در اینجا ببینیم و شاهد فعالیت مفیدش باشیم.

hossein blak
16-03-2015, 09:10
raana خانم ...

خوب با نظراتی که علی و خانم ملا نصرالدین دادند من چیزی نمی تونم اضافه کنم... رعنا خانم یکی از مهربون ترین اشخاصی هست که من در این انجمن دیدم ...همیشه کمک حال آدم هست ...
به قول علی :خیلی متواضع هستند.
در سبک زندگی فعالیتشون عالی هست (موندم چرا ناظر این بخش نشدن) عکس هایی که میزارند عالی هست...

دیگه واقعا نمیتونم چیزی اضافه کنم چون هر چی بگم کمه.

و در آخر:
(اگه یه روزی یکی از کاربران رعنا خانم رو عصبی کنه و فردا به طور مشکوکی ترور بشه بشه مطمعا کار رعنا بوده شک نکنید.):n02:
شوخی

hp722
16-03-2015, 12:06
@raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خب خب خیلی وقت بود منتظر چنین روزی بودم که خودمو خالی کنم:n02:الان حقایق رو بازگو میکنم!!!

رعنا خانم رو خیلی وقته میشناسم.خارج از نت خیلی بمن کمک کردن زمان هایی که واقعا نیازمند کمک بودم دریغ نکردن اونم نه بصورت منت اصلا اینطور نبوده.همیشه یادمه با مهربونی و صبوری جوابمو دادن.کلا خیلی دختر صبوریه.یدونه ام اسلحه داره آدم نمیتونه بهش کمتر از گُل بگه:n02:دوتا کلمه رو هم استفاده میکنه همیشه و هی بهش میگم بابا نگو اینارو ولی کماکان میگه:n02:خودش میدونه کدومارو میگم:n02:تو اکران یکی از انیمیشن های گلوری بود همدیگه رو دیدیم و کلی صحبت کردیم و یادمه با خنده ام حرفاشو میزد و غیبت نباشه از پی سی ام حرف زدیم:n02:آهان ست لباس هم خوب میپوشه اون روز فکر کنم کلا سبز پوش شده بود یلحظه با green lantern اشتباه گرفتمش:n02:چندین بارم سوالای پزشکی ازشون پرسیدم حتی یبار 12 شب بود رو سرش خراب شدم سوال پرسیدم:n02:

رعنا خانم از دوستای من هستن و واقعا میگم خیلی مهربونه.حتی من گاهی بداخلاقی کردم و ایشون با صبوری وضعیت رو پایدار کردن.یکی از مهره های مهم اینجاست و بخاطر کمک هاشون در گذشته واقعا ازشون ممنونم.یکمم اینجا مزاح کردم به دل نگیرید رعنا خانم.امیدوارم همیشه توی زندگی موفق باشید:n40:

Sh-Meteor
16-03-2015, 12:16
درود
raana

والا بنده تا الان مستقیم با رعنا خانم در ارتباط نبودم ولی بارها پست های ایشون رو توی انجمن خوندم.
اینطور که معلومه اگه کمکی از دستشون بر بیاد دریغ نمی کنن و سعی می کنن کاربران رو کمک کنن.

به نظرم توی خرید کردن جنس یکم وسواسی باشن و معمولا هر جنسی رو خریداری نمی کنن.
مثلا بعیده مثل بعضیا چیزی رو بخرن و بعد از خریدش پشیمون بشن.

در زمینه دکوراسیون هم که سلیقه خوبی دارن.

وقتی اسم نام کاربری رعنا خانم رو می بینم، ناخودآگاه یاد عکس هایی که تو پیغام پروفایل های برخی دوستان گذاشتن میافتم.
البته این سعادت نداشتم که تو پروفایل من بزارن ولی تو پروفایل خیلی از کاربرا دیدم.

اکثرا هم عکس های خیلی خیلی قشنگ.

پ.ن: یدونه بود که انگاری یه ظرف قهوه بود و روش یه لبخند افتاده بود.
به نظرم خیلی قشنگ بود اون عکس:n12:

Ezel
16-03-2015, 13:16
من در مورد رعنا یا رانای خودمون :V8: یه چیز میگم فقط

شما همینکه به اواتار رعنا نگاه کنید کاملا متوجه میشید با چه شخصی سر و کار دارید ؛ در واقع همه ی مواردی که دوستان گفتن از اواتارش میشه فهمید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اینکه یک نکته ی خیلی مثبت که من در رعنا دیدم این هست که فوق العاده با ظرفیت هست و براحتی واکنش انفعالی نشون نمیده ، بطور مثل در تاپیک حدس زدن در مورد ویژگی های ظاهری چیزهایی در موردش گفتن که شاید هر خانوم دیگه ای بود ناراحت میشد ولی رعنا خیلی عالی و باشوخی و خنده برخورد کرد و هیچ اتفاقی هم نیفتاد که این نوع برخورد و سعه ی صدر واقعا واقعا قابل تحسینه .

Public Enemy
16-03-2015, 13:19
خوب بلاخره نوبت رعنا خانم شد :n24::n24::n24::n24::n24:
@raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته سعی می کنم نکات غیر تکراری رو بگم و اکثرا برداشت های خودم هستن و ممکنه متفاوت با شخصیت ایشون باشه . به طور کلی ممکنه به نکاتی اشاره کرده باشم که در صورت تایید رعنا خانوم و با بررسی اونها ممکنه دید وسیع تری نسبت به شخصیت ایشون پیدا کنیم .
چیزی که حدس میزنم توی فامیلشون یه بچه کوچیک هست که همیشه رعنا رو نونا یا نانا صدا می کنه !
دختر بسیار با اخلاق و با حوصله ای هستش و از اون دسته افرادی هستش که خیلی ها دوست دارن حرسشو در بیارن ولی زورشون نمیرسه !
هر چند به نظر کم عصبی میشه ولی زمانی که عصبی میشه به نظر من خیلی با نمک میشه !
موقع بیرون رفتن هم ترجیح میده تنها باشه
احساس عجیبی بهم می گه از گوش دادن به آهنگ با صدای بلند بدش میاد مخصوصا اگر اسپیکر باشه!
همون احساس عجیب بهم میگه علاقه ای به سریال های تلویزیونی و شبکه های بیگانه نداره . اما کلاه قرمزی جای خودش رو داره ! به کارتون هم علاقه زیاد داره
کلا به نظر من آدمی هستش که برای شادی نیاز به دلیل نداره و با نگاه کردن به لیوان چایی هم لبخند رو لباش میاد !
یه احساس عجیب دیگه بهم میگه عکس هایی که از خودش میگیره اکثرا دسته جمعی هستند .
بسیار با سلیقه هستش . روی اتاقش بسیار حساسه و در صورتی که یکی بیاد وسایل های اتاقش رو به هم بریزه .... ..... ..... :n38::42:
به نظافت شخصی بسیار بها میده

* باز هم تاکید می کنم اینها برداشتهای بنده بود وصرفا گفتم تا رعنا خانم تایید یا تکذیب کنه تا کسانی که میخوان شخصیت ایشون رو تحلیل کنند یه درک وسیعتری داشته باشند . صرفا اینکه بگیم دختر گلیه مهربونه اینا کافی نیست . همه ی بچه های انجمن اینجا گلند ولی به جای تکرار جملات به برخی نکات شخصیتی افراد که به ذهنمون میرسه اشاره کنیم

MƐΛИĪИƓĿƐSS
16-03-2015, 13:32
سلام.
من چون با ایشون برخورد داشتم میتونم در مورد شخصیتشون نظر بدم.

زیاد وقتتون رو نمیگیرم و کوتاه میگم.

بسیار شخص محترم،خوش اخلاق،مهربون و با دانش.
بسیار با حوصله به سوالات پاسخ میدن و سعی میکنن به فرد مورد نظر روحیه بدن.
همینجا ازشون تشکر میکنم بابت پاسخ دادن به سوال هایی که داشتم.:n16:
اکثر موارد رو دوستان اشاره کردن و مبحث رو طولانی نمیکنم که تکرار مکررات میشه:n02:

Atghia
16-03-2015, 18:58
سلام به همه :دی
رعنا؟
خیلی هم خوب:n17:

خب راستش:n36:مستقیما زیاد برخورد نداشتم (شما هم تعجب کردید :دی) چند مورد در گروهها همزمان عضو بودیم که همچی کلا از گروهها دلخوشی ندارم من(بطور کلی:n39:)
انجمن پزشکی بسیار ناظر دلسوز و بفکری هست و تا جایی که بتونه دریغ نمیکنه:n26:
لحن صمیمانه ای داره با کاربرها و در حیطه کاریش بسیار نرمال و خوب برخورد میکنه:n11:
از طرفی جز معدود کسانی هست که وقتی با عده ای از کاربران دوست هست گهگاهی یادی میکنه و پیامی(عکسی) میفرسته و این یک حسن هست در جایی که اکثریت (حالا بعضی ها با دلیل موجه مشغله) فرصت نمیکنن پیام پروفایل خودشون رو پاسخگو باشن این رعنا هست که با یاداوری دوستانش مرام کش میکنه ملت رو:n31:

دیگه هم اینکه ظاهر خیلی شیطونی داره:n09: بسیار هم خوش خنده هست (الکی مثلا من برخورد مستقیم داشتم :دی)
ورزشکار هست:n25:و در عین حال روحیه لطیفی هم داره (کارتون دوست داره :n33:)
سلیقه قشنگی داره در لباس و زیورآلات:n12:
معمولا هرباری که به سبک زندگی سر میزنه یه 7 الی 8 تا تاپیکی آپ میکنه (آبجی خدا قوت:n26:)

دیگه:n36:
بقیش حسیه:

حس میکنم دیر قهر میکنه اما اگر قهر کنه...:n23:
حس میکنم که کودک درونش هنوز در حال جست و خیز هست:n19:

احساس میکنم که براستی خونگرمترین دختر انجمن از دید من هستش:n40:

و در اخر یک اهنگ محلی زیبا با عنوان رعنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو تقدیمش میکنم ((حالا معنیش رو بیخیال اهنگش و لحنش رو عشق است))

VAHID
16-03-2015, 19:41
جا داره تشکر کنم از دوستانی که من رو مورد تحلیل قرار دادن ..البته نمیشد گفت تحلیل :n02:
لطف داشتن به بنده :»
ما منتظر انتقاد های دوستان بودیم ولی...:n02:

خصوصیت منفی ندیدم اما امیدوارم فقط از جنبه ادبی به سیگار نگاه کنه
New Ray
اره امین جان به سیگار از جنبه ی ادبیاتیش نگاه میکنم ...تا حالا طرفش نرفتم :n06:

ALI . R
16-03-2015, 21:12
سلام.
دوستان خصوصیات رعنا خانم رو گفتن. دیگه جای خالی نمیبینم...:n01:
مدت زیادی نیست که با رعنا خانم آشنا شدم. تو این مدت همیشه بهم لطف داشتن و من شرمنده شون هستم. میدونم وقتشون رو زیاد گرفتم ولی هیچ وقت کوتاهی نکردن و با مهربانی راهنماییم کردن.
یعنی من هم همونطور که ملا نصرالدین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز در پستشون گفتن میتونم بگم : خییییییییییییییلییییییییی ییییی گله من هرچی بگم کم گفتم

Mr_100_dolari
16-03-2015, 21:59
با سلام ...

برسیم به تحلیل خانم دکتر :دی

-----------

اگر از چیزی عصبانی باشه کمتر رو میکنه و تا جایی که بتونه ناراحتی ها رو توی خودش می ریزه

آدم قابل اعتماد و فوق العاده راز داری هستش ... ولی باید مراقب بود که زیاد نباید عصبانیش کرد :n28:

تا جایی که بتونه خودش رو کنترل میکنه که جلوی عصبانیتش رو بگیره ولی اگر قاطی کنه اوضاع خیلی خطری میشه و به راحتی میتونه بزنه طرف و له و لورده کنه :دی

به رشته تیر اندازی علاقه خاصی داره و پیشنهاد سرقت از بانک رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با سلاحی که داره تا الان قبول نکرده :n33:

یکی از دوستایی هستش که حتی اگر روحیش خیلی هم خوب نباشه ولی با صبر و حوصله به حرفهای دوستاش گوش میده :n39:

توی انجمن کمتر پروفایلی رو میشه دید که رعنا خانم توش پست نذاشته باشه ...

واقعا شاید این طور بشه گفت یکی از با معرفتهای پی سی ورلد هستش که همیشه با عکس های خوشمزه یاد دوستانش میکنه :دی

به انیمیشن همون قدر علاقه داره که به شیرنی جات و آب نبات و شکلات و ... :دی

قدیم ها تو پروفایل بچه ها متن های عبرت آموز از داستانهایی که میخوند میذاشت که واقعا عالی بود و من همیشه با اشتیاق این متن ها رو میخوندم ( بازم ادامه بده رعنا خانم :دی)

به حیطه کاری خودش توی انجمن خیلی اهمیت میده و هر چند که از نظرات سایر دوستان استقبال میکنه ولی از دخالت مستقیم بیگانگان :دی توی اون قسمت ها شاید زیاد خوشش نیاد ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درباره خیلی از موارد پزشکی و خیلی از داروها به دلیل دورهایی که تو این ضمینه ها گذرونده مسلط هستش و تا حالا برای خیلی از سوالات پزشکی و دارویی مزاحمش شدم که با صبر و حوصله جواب داده ... / ممنون خانم دکتر :n39:

موقعه هایی که حال و حوصله نداشته باشه نباید زیاد دور و برش چرخید وگرنه :n24:
بر خلاف مورد قبلی اگر حوصله داشته باشه آدم پایه و پرانرژی و خنده رویی هستش حتی شاید بشه گفت در برخی مواقع بمب انرژی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم یه رابطه های مخفی با خدا داره :n09: و دعاهاش همیشه تاثیر گذاران از بس که ایشون دلشون پاکه ( همچنان التماس دعا داریم :دی )

از فضولی اطرافیان تو کارهاش خیلی بدش میاد ... :n34:

خانم کاملا مستقلی هستش و دوست نداره به کسی جواب پس بده ... :n22:

.
.
.

احتمالا بخوام ادامه بدم تا فردا تحلیل رعنا خانم ادامه داره پس برسیم به یکم انتقاد :دی

یه انتقادی که هستش که البته بعید میدونم خودش این و قبول کنه اینکه ایشون تنها روی یک هدف تمرکز میکنه و این و قبول نمیکنه که حداقل چند تا هدف داشته باشه که اگر خدایی نکرده به یکیش نرسید (یا دیرتر رسید) احتمال موفقیت تو هدف های بعدیش بیشتر باشه ...

این و نشنیده بگیر :n28:
در آخر با آرزوی کسب مدال المپیک :n10: برای رعنای عزیز امیدورام همیشه توی هر مرحله از زندگیت که هستی سلامت / موفق و سربلند باشی ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Йeda
16-03-2015, 22:48
سلام

من همیشه دیر می‌رسم ولی به اصل دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است پایبندم :دی
کاری هم به نوبت و این حرفا ندارم، طبق قراری که داشتم می‌نویسم:
@VAHID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی فکر کردم، ولی به این نتیجه رسیدم که وحید نکته منفی نداره و با این شرایط من درباره قولی که دادم شرمنده می‌شم (تقصیر خودشه)
تنها نقدم آواتارشه، یادمه اون موقع‌ها که تازه وحید رو در انجمن دیدم این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آواتارش بود، اون وقت‌ها هنوز سیگاری نشده بود:دی
البته به قول نیو ری فقط به بعد ادبیاتی ‌سیگار نگاه می‌کنه. (آخه همه اهالی ادب دودی تشریف دارند) یادمه بعد از اون آواتار نیکلاس کیجو گذاشت (همون موقع درگیر سیگار شد)

وقتی یه کاری شروع می‌کنه تا آخرش خیالت راحته که یه تنه کارو به آخر می‌رسونه. اشاره تاپیک گرگ و بچه‌ها اشارات لازم رو داشتند به این مورد.

و یه سوالی که از همینجا ازش دارم اینه که: دقیقا مدیر کدوم انجمن‌ها هستی؟ نمی‌دونم واقعا.

هوای دوستاشو خیلی داره، کلا برخلاف چیزی که در ظاهر یا در اولین برخورد به نظر میاد (که خیلی جدی باشه) خیلی مهربونه و خیلی با مرامه.
انرژی مثبت خوبی تو برخورد باهاش دریافت می‌کنی، به ترنس هم علاقه داره (چه رازی رو کشف کردم) آقا این به ما هم سرایت کرده!

و همیشه با پیام‌هاش که با یه نوع فونت خاص می‌ذاره و آهنگ‌ها و عکس‌‌ها میشه ردش رودر پروفایل دوستانش گرفت.

جا داره تشکر کنم از دوستانی که من رو مورد تحلیل قرار دادن ..البته نمیشد گفت تحلیل :n02:

یعنی الان با من هم بود :دی اختیار داری، خواهش می‌کنم:n40: @raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اولین برخوردم با رعنا در اولین دوره‌ی طرح تلگرافی بود که اتفاقا یادمه برنده هم شد. حقیقتی که در شخصیت رعنا هست اینه که برای اینکه بفهمی چقدر مهربونه و یا پرانرژی، لازم نیست دوستش باشی. نکات مثبت رو همه گفتند دیگه خیلی تعریف نکنیم ازت خوبی‌ها رو همه می‌دونن :n06:

خب رعنا جزو معدود دوستای انجمنیِ من و از بهترینهاست : ) ولی یه انتقادی بهش وارده: مهربونی و دلسوزیِ زیادش گاهی به ضررش تموم شده و متاسفانه خواهد شد چون به عقیده من همه لیاقت این

دلسوزی ها و فداکاری ها رو ندارن. ورزشکاره و ما ورزشکارا همیشه هوای همو داریم ; ) از همینجا براش آرزوی موفقیت‌ می‌کنم. چه در تیراندازی، چه در کارش و چه مربیگری‌ش. درباره‌ی مربیگری هم

فقط می‌تونم بگم خدا بهش صبر بده. و آخرین نقدم انرژی زیادی ـه که میذاره و من امیدوارم به همین میزان هم از اطراف انرژی رو دریافت کنه.

:n12:

vahidgame
17-03-2015, 14:17
به به چه قدر تعریف :دی
منم اومدم یکمی انتقاد کنم :دی

ولی جدی در مورد رعنا خانوم raana که فک کنم بقیه تحلیل های لازم رو انجام دادن
فقط من بگم با توجه به شناختم ایشون رو شخصی دیدم که هیچ وقت عصبانی نمیشه و همیشه سعی می کنه با ملایمت با همه رفتار کنه و حداقل من که هیچ وقت جایی رفتار غیر ملایمتانه ازش ندیدم :دی
پستاشو متاسفانه زیاد توی انجمن های مختلف دنبال نکردم ولی توی همون پستای کم شخصیتش رو بسیار عالی دیدم
توی پروفایل ها هم پیغامای بسیار خوبی رو برای همه می ذاره که من شرمنده میشم خیلی وقتا جواب نمیدم

یه اتفاق جالب هم این بود که فک کنم تقریبا دو سال پیش بود که من تاریخ تولدم رو توی سایت تغییر نداده بودم و توی اون سال باید تاریخ میلادی اونو یه روز جلو می بردم که این کارو نکردم و به خاطر همین رعنا خانوم اومد به من تبریک گفت و دقیقا یعنی تاریخ تولدمون یکی میشد که بهش گفنم که نه برای من فرداست و یعنی شما یه روز بزرگتری :دی
یعنی خلاصه این اخلاق خوبش که می بینید به خاطر همینه که تاریخ تولدش با من یه روز فاصله داره!

- Saman -
17-03-2015, 16:00
با سلام...

.. در ابتدا از وحيد عزيز بايد عذرخواهی كنم چون نتونستم و فرصت نشد كه درباره ايشون، تحليل‌ی، رو بديم به خصوص كه از دوستان خوب ما در انجمن هم هستتد... پس می‌بخشيد وحيد خان!

و در واقع بنا بر دلايلی نمی‌خواستم در مورد رعنا‌ی عزيز تحليل‌ی، رو ارائه بدم... يعنی نيازی نمی‌ديدم، اما چون ايشان بهترين دوست من در اين انجمن هستند و به داشتن دوست‌ی، مثل ايشان افتخار می‌كنم... ايشان را مورد تحليل قرار می‌دهيم!

به هر حال اين هم از تحليل ما درباره رعنا خانم:

رعنای عزيز... دختری بسيار مهربان، رئوف، دلسوز، خوش صحبت... بذله‌گو، محتاط، باجنبه... نيز دوستدار كمك به ديگران، ياد‌آور لحظات خوش به آنها... غمخوار ايشان در لحظات سخت... هم‌چنين صبور و متين... با صداقت و قابل اعتماد و ... هستند!

بدون اغراق بگم... دختری به خوب‌ی، ايشان در اين فروم نمی‌شناسم... رعنا مثل يك ابر می‌مونه كه خيلی‌ لطيف و زيبا توی‌ آسمونه... به شما سايه می‌ده و موقع نياز، برای شما بارون می‌باره... عين گفته ستاره خونگرم و خودمونی‌ه، مثل حرف سروش باجنبه‌ و پر ظرفيت‌ه... ديگه چی می‌تونم بگم به غير از اين‌كه خيلی خيلی‌ خيلی خوبه اين دختر!

از نظر ظاهری‌ هم می‌تونم بگم (چون عكس ايشون رو ديدم) كه دختری خيلی‌ بانمك... زيبا رو، خوش‌اندام و به قول دوستان شيطون هستند.... تا آنجا كه می‌دونم به رنگ بنفش خيلی علاقه دارن و پشتكار قوی برای كاری كه انجام می‌دن دارن.

شايد، تنها ايرادی كه می‌ تونم به ايشون وارد كنم... ضمن اينكه ندا خانم هم اشاره‌ای كردن... اين هست كه اين دلسوزی و مهربانی بيش از اندازه به ضررشون تموم می‌شه و از اين بابت آسيب می‌بينن... و می‌ّبينم كه با وجود تمام اين‌‌ها، مظلوم واقع می‌شن... شايسته اين خانم بيشتر از اين حرفاست، بايد خوشحال باشن و خوب زندگی كنن.

...

در يك شعر ساده كه برای ايشان می‌نويسم:

رعنا دختری با قلب پاك...

.. مثل ابر بهاری، مثل برگ پاييزی...

.. مثل برف زمستان، مثل گرمای تابستان.

مهربان و عزيز...

.. مثل رعناست.

يه همچين دختری‌ه، اين رعنا... پس قدرش رو بدونين لطفا!

...

@VAHID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@Ezel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@Йeda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rossin
17-03-2015, 22:07
رعنای عزیز رو من باهاش برخورد چندانی نداشتم اما همون گپ و گفت های توی بعضی تاپیک ها باهاشون بسیار لذت بخش بود و میشد انرژی مثبتشون رو احساس کرد.
مهربون و با معرفته و حس میکنم در دنیای واقعی هم همینجوری باشه :n09::n11:

بسیار هم از عکس های زیبایی که توی پروفایل هامون میفرسته خوشحال و لذتمند میشویم:n12:

نکته منفی نداره چون ما خونما همه خوبیم و این طبیعت ماست:n16:

raana
18-03-2015, 23:01
از دوستان عزیزم...بابت تحلیل هایی که کردن ممنونم....خیلی خیلی محبت دارید....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته منو شرمنده کردن...همش تعریف بود ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

..........................................

یه کم به اون پست هایی که نیاز به پاسخ داشت برسیم:n02:
@Sh-Meteor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز گفته بودن تو خرید کردن وسواسیم انگار......اتفاقا راحت خرید می کنم....از اولین مغازه...در کوتاه ترین زمان...بدون چونه زدن:n02:

@hayyan71 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلا من آرزو به دل موندم....یه بچه پیدا بشه...اسم منو درست بگه...همشون میگن نعنا....دیگه اصن بعضی وقتا خاله هام میخوان صدام کنن میگن نعنایی:n02:

عصبانی بشم اصن با نمک نمیشم خیلی بد میشم:|

موزیم با صدای بلند دوست دارم گوش بدم..ولی از اسپیکر نه.........از هدفون........اصلن تلویزیون نگاه نمیکنم:n02:بعله فقط همون کلاه قرمزی رو می بینم

روی اتاقش بسیار حساسه و در صورتی که یکی بیاد وسایل های اتاقش رو به هم بریزه

آره خیلی بدم میاد.....:n02:

@Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درسته دیر قهر میکنم...ولی قهر کنم به هیچ وجه به هیچ وجه....آشتی نمیکنم

هنوزم با دیدن چیزای خیلی کوچیک و ساده کلی ذوق میکنم:n02:اصن برف که میاد کودک درونمو نمی تونم نگه دارم دیگه:n09:

بابت آهنگ محلی ممنون ستاره ی عزیزم:n40:

@Mr_100_dolari ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه انتقادی که هستش که البته بعید میدونم خودش این و قبول کنه اینکه ایشون تنها روی یک هدف تمرکز میکنه و این و قبول نمیکنه که حداقل چند تا هدف داشته باشه که اگر خدایی نکرده به یکیش نرسید (یا دیرتر رسید) احتمال موفقیت تو هدف های بعدیش بیشتر باشه ...

خدایی داری درست میگی..:n02:من تو زندگی هدفم فقط همون یه چیزه.....به خاطر همین تمام انرژیمو گذاشتم رو همون....

+متن های عبرت آموزم ادامه میدم:n02:

@vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلن ما خردادیا خیلی خوب و گل و مهربونیم:n09:اصن یه وضعی

انتقادی که ندا و سامان عزیز هم داشتن......بله متاسفانه..خیلی جاها به ضررم تموم شدم این رفتارم....و بیشتر اوقات این انرژی ای که گذاشتم برگشتی برام نداشته....باید تغییراتی اعمال کنم....

سامان عزیزم...به من خیلی لطف دارن....با شعر زیبایی که نوشتن:n12:

امیدوارم سال خوبی داشته باشید همگی:n12:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
19-03-2015, 07:06
امتیاز من به رعنا خانم.

ملا نصرالدین
19-03-2015, 12:47
سلام.
دوستان خصوصیات رعنا خانم رو گفتن. دیگه جای خالی نمیبینم...:n01:
مدت زیادی نیست که با رعنا خانم آشنا شدم. تو این مدت همیشه بهم لطف داشتن و من شرمنده شون هستم. میدونم وقتشون رو زیاد گرفتم ولی هیچ وقت کوتاهی نکردن و با مهربانی راهنماییم کردن.
یعنی من همینو میتونم بگم : خییییییییییییییلییییییییی ییییی گله من هرچی بگم کم گفتم

ببخشیدا این جمله من بود.حد اقل یه منشنی ، نقل قولی ، حق کپی رایتی چیزی بابا

اخییییییییییییییییییی رعنا جونم تو هم متولد خردادی:n16::n16::n16::n16: :n16::n16::n16::n16:

راست میگی همه ی خردادی ها مهربون و گل و خوب و خوشگل و ناز و.......... هستند اصلا یه وضعی:n02:

raana

ALI . R
19-03-2015, 15:50
ببخشیدا این جمله من بود.حد اقل یه منشنی ، نقل قولی ، حق کپی رایتی چیزی بابا

واقعا شرمندم. اصلا حواسم نبود که اشاره کنم.... :n40:
راستشو بخواین نظرات دوستان برام عزیز بودن. من بیشتر از این جمله خوشم اومد. دیگه کم اوردم چی بگم کپی کردم:n12:
ویرایش شد ... :n40::V19:

banii
23-03-2015, 00:21
درود به دوستان.

پیش از هر چیز بهاران زیبا و جشن نوروز رو به یکایکتون، صمیمانه شادباش میگم و امیدوارم سال خوبی داشته باشید .

وقت تحلیل شخصیت رعنای عزیز هم به پایان رسید و نوبت به دوست دیگری رسید ...

از اونجایی که ما اینجا قرار نیست فقط به تحلیل مدیرا ، ناظرا و... بپردازیم این بار یک کابر فعال خوب قراره مهمون این تاپیک باشه !
(حتی در ادامه ممکنه کاربرای عادی هم دعوت بشند چون ممکنه خیلیا کاربر عادی باشند اما شناخته شده و محبوب بین سایر کاربرا...)

dourtarin عزیز این بار قراره تحلیل بشه !

برخورد چندانی با ایشون نداشتم و شناخت خاصی ازشون ندارم !
اما حس میکنم شخصیت مرموز و در عین حال ساده ای دارند !
دختر مظلوم و محجوبی هستند !
شاید درونگرا هم هستند...
و اینکه نمیدونم چند سالشونه !

کماکان متشکرم از توجه و حضورتون ...

Demon King
23-03-2015, 00:25
خوب درباره ی خانم dourtarin

باید بگم که در عین اینکه برخورد هام با ایشون زیاد نبوده اما میتونم بگم مهربان و خونگرم هستند. نمیتونم خیلی نظر بدم ولی
شخصیت محترم ایشون رو حتی در چند برخورد هم میشه تشخیص داد.

Atghia
23-03-2015, 00:35
@dourtarin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو من از ادبیات میشناسم
اولین تجربه داستان نویسی گروهی!

جالبه بدونید ایشون جز محدود کسانی بودند که بسیار پیگیر و جدی دنبال میکردند این قضیه رو
و یک چیز برای من اثبات شد! دختر بسیار وظیفه شناسی هستند ایشون
راستش من بی نهایت از انسان های بی مسئولیت بدم میاد!! و برعکس وقتی ببینم کسی مسئولیت پذیره خیلی زیاد به چشمم میاد
اون زمان حتی داشتیم ناظرینی که علیرغم درخواست های من عین خیالشون نبود...خلاصه اینکه دختر مسئولیت پذیری هست

هماهنگ میشد با جمع بنابراین بنظرم ادم منعطفی هست و لجباز نیست که حرف حرف خودش باشه

در تاپیک کاریکلماتور جملات بسیار زیبایی داره--بنظر شخصی من ادم باید خیلی خلاق باشه که در چند کلمه کوتاه کاریکلماتور بسازه و من به طبع ادبی دورترین افرین میگم چون خیلی میپسندم کاریکلماتورهاشو

دست نوشته هاش خبر از ادمی با احساس اما درونگرا داره
کسی که خیلی خوب درک میکنه اما بنظر خوب درک نمیشه (حسه شخصیمه)

انتخاب جملات امضاش هم نشان از طبع زیبایی شناسی بالاش داره پس ادم خوش سلیقه ای هست از نظر من

و دیگه هم اینکه کمی کم لطف هست که خیلی دیر به دیر سر میزنه به ما . میدونه که خیلی عزیزه:n40:

- Saman -
23-03-2015, 19:57
خب، خانم دورترين يا در واقع نساء خانم... يكی از دوستان خوب ما در فروم هستند و بيشتر ايشون رو از انجمن ادبيات می‌شناسم.

به نظر من ايشون، يك خانم باوقار و بسيار متين هستند... حالا چه در زندگی واقعی و چه در محيط مجازی... بسيار بسيار دست‌ نوشته‌ ها شون رو می‌پسندم و واقعا كه قلم زيبايی در نگارش دارن... چطور بگم، يك جور طنز خاص و سادگی زيبايی در نوشته‌هاشون به چشم می‌خوره، و يا حتی خود نوشته، شما رو خوب به فكر می‌بره... كه اين كار بسيار قابل تحسين‌ه، پس آفرين بر شما!

همون طور كه ستاره خانم هم اشاره كردن، كاريكلماتورهای فوق‌العاده‌ای می‌نويسن... كم كار هستند اما بسيار مفيد عمل می‌كنند... كاش ما هم مثل ايشان اين‌طور برای انجمن ادبيات مفيد واقع می‌شديم.

البته، تصور می‌كنم كه در برخورد با مشكلات، يك رفتار منطقی دارند و به دنبال چاره كار هستند... به خوبی ار روی نوشته‌های زيباشون، می‌شد به هوش بالا و خلاقيت عالی‌- خود ايشون پی برد و يك نگاه هنرمندانه‌ و زيبايی رو در اون نوشته ديد.

من، حقيقتا ايرادی در ايشون نمی‌بينم و يا نمی‌دونم اين بيشتر به اين خاطر هست كه با ايشون، آشنايی كامل‌ی،‌ ندارم... به هر حال... اما، لطفا زبان انگليسی‌تون رو تقويت كنيد و بيشتر با دوستان ادبی، ار انجمن صحبت كنيد!

اين هم از تحليل ما درباره نساء خانم- دورترين عزيز... برای ايشون آروزی موفقيت، شادابی و سلامت رو دارم.

پ.ن: باغيشتيز بيزی‌-دا... ياشا الاييز نساء خانوم!

کاربر شماره ی یک
24-03-2015, 16:06
@dourtarin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خب یه نکته هم بنده بگم :

ایشون ، احساسات رو خیلی زیبا به تصویر می کشند و این نشان از ذهن فعال و صفای باطنشون داره ...

جاری چون سیلاب

امشب به دریا می رسم...

نمیشه بخاطر وقار و آرامش خاصی که توی جملات ایشون هست به راحتی گفت ایشون درونگرا یا برونگرا هستن ، ولی مطمئنا اقیانوسی از احساس رو در دل دارند ...

امیدوارم روز به روز موفق و شادتر باشن ...:n40:

Mr_100_dolari
24-03-2015, 22:57
با سلام ...

خانم دورترین که من نمیدونم چرا از اولش برام راحتر بود به ایشون بگم خانم نزدیکترین :n26: که از انجمن ادبیات و تاپیک دست نوشته ها با ایشون آشنا شدم ...

همونطور که دوستان گفتند طبع ادبی خاصی دارند و دست نوشته های مختصر و مفیدشون پر از احساساتی هستش که خاص خودشون هستش

شخصیت مرموزی دارند که شناخت ایشون رو سخت میکنه ... به نظرم جزو اون دسته افرادی هستش که بیشتر ناراحتیهاش رو توی خودش میریزه و کمتر بروز میده ...

شاید بعضی وقت ها احساس تنهایی کنه

آدم سر سختی هستش و همه جوره سعی میکنه با مشکلات کنار بیاد

حدس میزنم شاید بر خلاف ظاهر آرومی که از ایشون سراغ داریم درونشون پر از تلاطم باشه ...

اگر جمله قبلی درست باشه امیدورام هر چه زودتر به آرامش که میخواین (ذهنی یا روحی ) برسین و اگر رسیدین آدرسش رو به ما هم بدین :دی

روی لیست دوستانشون سخت گیر هستند ...

زیاد از انجمن ادبیات پاشون رو اون ورتر نمیذارند :دی

.
.
.
و در اخر امیدوارم هر جا که هستین در کمال آرامش به اهداف و آرزوهاتون برسید :n16:

banii
25-03-2015, 23:07
دوستان خوب ،

یادآوری میکنم تا روز جمعه یعنی کمتر از 48 ساعت دیگه شخص بعدی معرفی میشه .

چنانچه نظری یا حرفی پیرامون سرکار خانم دورترین داشتید در همین روزهای باقیمانده لطفا بیان کنید .

متشکر .

dourtarin
26-03-2015, 09:36
با سلام :n40:

@dourtarin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز این بار قراره تحلیل بشه !
جا داره از @banii ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به خاطر فرصتی که بهم دادند تشکر کنم

بعد از شرکت در این تایپیک ارتباط من با دوستان انجمن تغییر زیادی کرد و به اصلاح معروف از لاک خودم بیرون اومدم
در مورد درونگرایی باید بگم نداشتن شناخت باعث میشه کمتر ارتباط برقرار کنم و گرنه در جمع عزیزانی که شناخت دارم و اونا هم منو می شناسن درونگرا نیستم( میشه گفت بیشتر خجالتی هستم در این موارد)

و اینکه نمیدونم چند سالشونه !من 34 ساله هستم:n26:

@Demon King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شخصیت محترم ایشون رو حتی در چند برخورد هم میشه تشخیص داد.
ممنون. طرز برخورد اول دوستان روی عکس العمل مون اثر داره..دید مثبت میده ..

ستاره عزیز که کلا منو موشکافی کرده :10:
خب باید بگم (حس شخصیت ) درست می گه ادم وقتی بیشتر درک می کنه تا درک بشه، مثل ماهی می مونه که تو تنگ اسیره:n14:
راستش باید اعتراف کنم اکثرا وقتی حالم خوب نبود می اومدم انجمن تا حالم بهتر بشه ولی الان فرق کرده دوس دارم بیام:n39:
@- Saman – ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ممنون از سامان. من همیشه از نظرهای خوبشون استفاده می کنم:n40:
@کاربر شماره ی یک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])قدیما ادما رو به اسم پدر می شناختن انگاری ما رو تو انجمن به خاطر احساساتمون.:n16:
کلی ادم احساسی هستم ولی همیشه منطقی عمل کردم
@Mr_100_dolari ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون از آرمین بابت نظرهای خوبش

از اولش برام راحتر بود به ایشون بگم خانم نزدیکترین:
اتفاقا برام جالبه...:n02:

در مورد سرسختی باید بگم متاسفانه این سرسختی در مورد اکثر کارایی که انجام میدم هست و گاهی که لازم باشه کمکی داشته باشم همه بار به دوش خودمه و این اصلا خوب نیست:n37:

شخصیت مرموزی دارند که شناخت ایشون رو سخت میکنه:
والا شخصیت مرموز ندارم ولی چون شناخت کافی از دوستان ندارم نمی دونم چطوری باهاشون ارتباط برقرار کنم میشم مرموز:n02:

روی لیست دوستانشون سخت گیر هستند:
سخت گیر نیستم چون نمی شناسم اینطوری میشه:n41:
ذر آخر از همه دوستان و@banii تشکر می کنم:n11:
فقط بعد از تموم شدن تایپیک تحلیل شخصیت بازم هوامون رو داشته باشین:n18:

banii
27-03-2015, 01:01
سلام دوستان ، شب جمعه تون بخیر . :n26:

از خانم دورترین و دوستانیکه حضور فعال دارند توی تاپیک ممنون .

اما تاپیک رو دوباره با تحلیل شخصیت دوست دیگه ای ادامه میدیم ...

این بار نوبت میرسه به یکی از خانوم ترین ، با کلاس ترین ، با سلیقه ترین و خلاصه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل خیلی از دخترای دیگه علاقه ی خاصی به رنگ صورتی دارند ...

چند بار اسم یوزرشونو عوض کردند (مث سروش : دی ) ... الان داشتم فکر میکردم با یکی دیگه اول اشتباه گرفته بودمشون ... :happy:

بله درست حدس زدید ...

خانومِ تینا ( F l o w e r )

که دستیاری ادمین هم عنوانشونه و زحمات زیادی هم برای انجمن میکشند ...

...:n40:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
27-03-2015, 01:08
سلام.

طبق معمول من برخورد نداشتم با ایشون جز یه مورد.
ولی شخصی زحمت کش ، پر تلاش و با اراده قوی و مستحکم هستند.
خوش سلیقه هستن و سعی میکنن در هر مکانی هم که هستند محیط رو با سلیقه خودشون تزئین کنند.
فکر کنم 29 سالشون باشه
از سیگار هم به شدت بدشون میاد.
در انتخاباشون سختگیری میکنن.
چز کار های اصلیشون زیاد مسئولیت دیگه ای رو قبول نمیکنه ولی شاید انجامش بده.

امیدوارم هر جا هستند موفق باشن

Demon King
27-03-2015, 01:14
سلام؛

خوب میرسیم به تینا خانوم عزیز.

برخورد نه میتونم بگم کم داشتم و نه زیاد.

باید خدمتتون عرض کنم که وظیفه شناس و مسیولیت پذیر هستند ( ببخشید دیگه کیبورد گوشی رو چه میشه کرد! ).

زحمات زیادی رو برای انجمن کشیدند و از هیچ تلاشی دریغ نکردند. علاوه بر آن کاملا خاکی ( متواضع، بجوش ) خونگرم، مهربان، خوش برخورد و ... سایر صفات خوب.

پروفایلشون هم که با رنگ های زیبایی آراسته میشه. سعی میکنم اکثر موقع ها که آنلاین هستند به پروفشون سری بزنم، یک جور هایی تنوع هست. با رنگ هایی متفاوت و بسیار زیبا. حس میکنی به یک فروم دیگه رفتی و از پی سی خارج شدی!

سلیقه ی خوبشون هم که دوستان مطلع هستند.

اضافه کنم که هنرمند هم هستند. نقاشی و طرح های ایشون رو در پروفایل و آلبوم هاشون و البته انجمن هنر دیدم، فوق العاده است. برخی طراحی های سه بعدیشون هم که دیگه حرفی برای گفتن نمیذاره ...

خلاصه امیدوارم همیشه توی زندگی موفق و موید باشند و سالی پر بار پیشرو شون باشه.

Atghia
27-03-2015, 09:12
به به چه عالی
من حتما سرفرصت نظرمو مینویسم:n40:

((فقط یک نکته ای که مدتی هست ذهنم رو مشغول کرده و برام جالبه رو دوست دارم همینجا بگم اونم اینه که بعد از تحلیل شخصیت من پنج نفر دیگه (البته پنجمین نفر که تازه شروع شده) تحلیل شدند
و نکته قابل تامل اینکه در مورد همه ی این افراد دریغ از یک پست منفی:n31:
خوشم میاد فقط من نکته های منفی شخصیتی داشتم بقیه همه مثبت بودند:n33:
جالب بود برام دوست داشتم حتما بگم:دی

hossein blak
27-03-2015, 09:19
سلام...
به تینا خانم.
اول از همه بگم هرچیزی که مستر بالای نوشته از منه...اخه چرا کپی میکنی....حالا که این جوریه من هم از روی تو کپی میکنم.:n08:

تینا خانم یکی از بچه های فوق العاده زحمت و فعال این فروم هست,کاملا مهربون , خون گرم,پیش فعال,خیلی خوب با مسائل و مشکلات کنار میاد,همیشه کم حال هست,...و:n13:

دیگه همین یعنی دیگه همین که نه اخه هرچی بخوام بگم میشه کپی از بالایی آخه من زیاد نمیشناسم ایشون رو.:n06:
نکته منفی فکر نکنم داشته باشن...

Atghia
27-03-2015, 09:36
تینا:

یادم میاد از اولین روزهایی که فعالیتم جدی شد در انجمن فقط یک یوزر صورتی و خوش رنگ با سایز اواتار بزرگ بود که توجهم رو جلب کرد...اون زمان من در ادبیات فعال بود و اشعار و نثرهایی که گاهی فلاور/باران/تینا (یادم نمیاد دقیق اسمش اون زمان کدوم بود :دی) قرار میداد برام خیلی زیبا دلنشین بود:n12:
بعد از مدتی که بهم پیشنهاد شد ناظر ادبیات باشم وقتی فهمیدم تینا هم در اون تیم هست واقعا شاد شدم:n11:
همیشه یک مایه ی دلگرمی بزرگی بود حضورش..
از لحاظ شخصیتی بسیار مدیر و مدبر، با سیاست و کم حرف، خوش سلیقه و هنرمند هست
صبرش زیاده :دی خوش قلب هست
منش و رفتارش طوری هست که بسیار پخته عمل میکنه و من شخصا فکر میکردم سنش بیشتر از اینی که هست باشه :دی (بدلیل رفتار سنجیده ای که داره میگم)

من فکر میکنم که ایشون هم مثل خیلی از مسئولینی دیگر انجمن سعی میکنند تا جایی که امکان داره در بحث هایی که اظهار نظر شخصی لازم داره وارد نشن! (این شیوه عملکرد بسیاری از مدیران هست) تا اون وجه مدیریتی حفظ بشه
(عملکردی که اصلا شامل حال من نمیشه و جز خودم و شاید یکی دونفر به صورت محدود کسی رو ندیدم که در بحث ها شرکت کنه:n26:)
و البته که من رفتار ایشون رو تایید میکنم چون در نهایت بهترین تصمیم همین هست:n16:
یک زمانی عزم رفتن داشت و من شدیدا از این تصمیم ناراحت شدم! نه اینکه فقط یک امر ظاهری و تعارفی باشه (مثل خیلی های دیگه!!!) بلکه عمیقا فکر اینکه انجمن نباشه و فعالیت نکنه و دیگه نتونم در ارتباط باشم باهاش ناراحتم میکرد...
البته هیچ کاری هم ازم برنمی اومد فقط یک تاپیک ناقابل بود در جهت تشکر از زحماتش که بی نهایته اونم که به حساب پاچه خواری ما تموم شد:n31:

و در نهایت
زحمات ریز و درشتی که تینا برای انجمن کشیده مطمئنا اینقدر زیاده که نه تنها من و شما بلکه خیلی از مدیران هم در جریانش نیستند! هماهنگی های مختلف، تصمیمات مهم، فعالیتهای زیاد در زمینه ارتقای امکانات انجمن و خیلی از مسائل دیگه همه و همه باعث میشه که من بهش لقب ملکه ی انجمن رو بدم:n12:
یک خانم آرام، یک مدیر خوب، آدمی با لیاقت و با سیاست و شایسته ی اداره ی یک مجموعه ی عظیم:n39:

براش آرزوی بهترین ها رو دارم و استمرار حضورش در انجمن رو خواستارم
مرسی تینا:n40:

Public Enemy
27-03-2015, 11:47
Daemon king راست میگه . اگر به اینگونه تحلیل شدن باشه که تا N سال دیگه هرکس تحلیل بشه " آدم خوب و مهربونی هستش " و این جملات تکرار میشه .
چون هیچکس نمیاد شخصیت واقعیش رو توی انجمن نشون بده و همه سعی می کنند که یه شخصیت خوب از خودشون نشون بدند .

به نظر بنده با توجه به پست ها و مباحثی که کاربر مطرج کرده کمی در ارتباط با شخصیت افزاد حدس هایی هم بزنیم بد نیست ! اینگونه فرد میاد در ارتباط با صحیح یا غلط بودن حدس ها نظر میده و تحلیل شخصیت کاربران ساده تر میشه ، تاپیک هم از این همه جملات تکراری ( تعریف و تمجید در میاد )

در ضمن عذر می خوام که دخالت می کنم ولی بهتره سعی کنیم جواب مباحث رو با آرامش و زمانی که حوصله داشتیم بدیم . ممکنه یه ذهن منحرف ( مثل من ! ) از جمله بندی ها برداشت بد کنه

با تشکر :n40:

Ezel
27-03-2015, 13:40
سلام

در مورد تینا اما ؛

یا همون " خانم خاص "

از نظر شخصی من تینا بسیار انسان خالصی هستش با قلبی واقعا پاک و بدور از هرگونه کینه اندوزی و غرض ورزی و خیلی چیزهای دیگه

یک شخصیت انرژیک و اکتیو

با شیطنتهای خاص خودش

و یک دوست واقعیٍ به معنای کلمه

و من باز و دوباره و همیشه این موضوع رو تکرار میکنم که اگر روزی قرار باشه لیستی از " مرد " ترین کاربران انجمن تهیه کنم قطعا تینا جزو نفرات اول اون لیست مردونگی و مرام و " لوطی گری " هست و من به شخصه بسیار بسیار بسیار مدیونش هستم

به نظر شخصی من کمی زودرنج هست و حساس ؛ که البته شاید تعریف من از زودرنج بودن و حساس بودن درست نباشه و الکی از دختر مردم دارم ایراد میگیرم :n31:

و اینکه من همیشه به نقاشی هاش حسودی میکنم :n28: ( و البته یک اعتراف کردم اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در موردی نقاشی های تینا )

کاربر شماره ی یک
27-03-2015, 18:00
من که برخورد نزدیک با ایشون نداشتم که تحلیلی بکنم ، اما فصل بهار است و شما رو به خوندن یک انشا در باره ی این فصل دعوت میکنم :

#3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بامزه ترین انشایی که خوندم بود چون وقتی تصور میکنی که یه چهارم دبستانی وایستاده جلوت و داره این رو میخونه .... :happy:

Milad4171
27-03-2015, 18:14
سلام.

به نظر من فلاور خانوم شخصیت پر جنب و جوشی باید باشه اما آدم تو داری هست و رو نمیکنه:n10:
به نظرمن کلا آدم تو داری هست خیلی چیزا رو تا شخصا ازش نپرسی یا مثلا سوال پیچش نکنی جوابت رو نمیده . به نظر من این خیلی هم خوبه ولی واسه بعضی ها نکته منفی در نظر گرفته میشه.

نقاشی میکشه ( داخل پروفایلش مشخصه )‌ ولی بیشتر عکسهاش پرتره زن هست یا میشه گفت انسان هست. نظر من اینه که کسی که فقط شخصیت و پرتره انسان رو نقاشی میکشه به شخصیت انسان ها یا میشه گفت ریز ترین خصوصیت هر کس هم دقت میکنه. ( شبیه طالع بینی شد :n08:)

نکته ‌: من تمام گفته هام رو با توجه به اطلاعات و دانسته هام در انجمن دارم میگم. فکر نکنید جوابا رو بهم رسوندنااا :n08:

علاقه مند به پست و مقامه :n02: همینطور قدرت :n02:

احتمال داره بعدا یه مقامی چیزی هم در زندگیش داشته باشه. مدیری سرپرستی . تو این یه کار بسیار با حوصله و با دقت نظر هستش.
تو انجمن هم همینطوره کاملا مشخصه داره با برنامه میره جلو که جای ادمین رو هم بگیره :n02:

آها . به نظر من ایشون تو مشاجرات سریع موضع گیری میکنن . پس مراقب باش زیاد بحث نکنی باهاشون چون اگر حوصله بحث نداشته باشه ٬ سه سوته بن میشی :n02:

موفق باشید/

Mehran
27-03-2015, 20:31
سلام به همه

چون اولین پست در سال 94 هست، سال نو رو تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی در انتظارتون باشه
پر از سلامتی و سعادت و شادی، در کنار خانواده ی حقیقی و البته مجازی تون ! / چند شخصیت قبلا
در این تاپیک نقد شدن که دوست داشتم منم در موردشون مطلبی بنویسیم که متاســفانه نتونستم
هدف از این پست صرفا "زنبیل گذاشتن" بود که بیام و راجع به اون دوستان و البته "تینا"ی عزیز، نقدی
که به ذهنم منطقی هست رو بنویسیم.

خب من با تینا در مقطعی همـکار بودم (در انجمن هنر) زمانی به عنوان مدیــر در کنار من بود (در بخش
ادبیات) و الان هم که به عنوان یک دوست خاص و محترم و یکی از اعضای "مجمع تشخیص مصلحت"
باهم در ارتباط هستیم. حرف های زیادی برای گفتن هست، خصوصا اینکه من دوران قبل و بعد از تینا
رو خوب به یاد دارم و یادم میاد اوایل کار تینا، با "بابک" زیاد راجع بهش صحبت کرده بودم...

فعلا این رو به عنوان یه مقدمه داشته باشید. :)

با تشکر مهران...

banii
27-03-2015, 21:52
درود به دوستان خوب ،

با توجه به اینکه در حال سپری تعطیلات عید هستیم و احساس میشه انجمن کمی خلوت شده نسبت به روزهای عادی ،
تحلیل شخصیت تینا خانوم تا پایان روزهای نوروزی ادامه داره ...
شاید خیلی دوستان مسافرتی جایی باشند و بعدا برسند ...

شاد باشید ...:n12:

ملا نصرالدین
28-03-2015, 01:35
من کلا خیلی با بچه های انجمن گفتگو نمیکنم

خب طبیعتا گفتگوی من و تینا در حدی نبوده که بخوام شناخت کافی ازش پیدا کنم

ولی

واقعا اینو درک کردم تینا از اون ادمایی هست که دقیقا در جای درست بهترین جمله ای که میتونه روزت رو بسازه بهت میگه

نمیدونم تا حالا برای شما پیش امده یک نفر یک جمله ی خیلی ساده رو به شما بگه و کلا از ناراحتی دربیایید؟

برای من تینا یکی از اون افراد بوده.

راستش من اوایل که کاربر بودم اصلا حس خوبی نسبت به تینا نداشتم.ولی الان میفهمم چقدر اشتباه میکردم.

خیلی با تجربه و پخته عمل میکنه.من تا حالا ندیدم یک کار بچگانه کرده باشه.یا یه حرفی بزنه که ادم پشت سرش بگه چرا این حرفو زد

صبرش هم خیلی زیاده

Mr_100_dolari
28-03-2015, 01:58
Daemon king راست میگه . اگر به اینگونه تحلیل شدن باشه که تا N سال دیگه هرکس تحلیل بشه " آدم خوب و مهربونی هستش " و این جملات تکرار میشه .
چون هیچکس نمیاد شخصیت واقعیش رو توی انجمن نشون بده و همه سعی می کنند که یه شخصیت خوب از خودشون نشون بدند .

به نظر بنده با توجه به پست ها و مباحثی که کاربر مطرج کرده کمی در ارتباط با شخصیت افزاد حدس هایی هم بزنیم بد نیست ! اینگونه فرد میاد در ارتباط با صحیح یا غلط بودن حدس ها نظر میده و تحلیل شخصیت کاربران ساده تر میشه ، تاپیک هم از این همه جملات تکراری ( تعریف و تمجید در میاد )

در ضمن عذر می خوام که دخالت می کنم ولی بهتره سعی کنیم جواب مباحث رو با آرامش و زمانی که حوصله داشتیم بدیم . ممکنه یه ذهن منحرف ( مثل من ! ) از جمله بندی ها برداشت بد کنه

با تشکر :n40:

ببخشید این میگم

اولا اینجا تحلیل دوستان بر اساس شناختی که از هر طریقی از شخص مورد نظرشون در انجمن (دنیای مجازی ) از راه های مختلف ( پست ها / پروفایل / نحوه فعالیت و ... ) به دست آوردن انجام میگیره پس ناخواسته ممکنه شناخت ما از طرف مورد نظرمون کم بشه چون با شخصیت مورد تحلیل در دنیای واقعی برخوردی نداشتیم که بخواهیم بر اون اساس هم نظر بدیم ...

ولی این جمله که هر کسی تحلیل میشه آدم خوب و مهربونی هستش اگر بر اساس همون شناخت مجازی که ازش داریم رفتار خوب و دوستانه ای هم ازش دیده باشیم چرا باید آدم خوب و مهربونی نباشه ... و چطور باید برداشت خوبی که از طرف توی ذهنمون داریم رو مورد نقد واهی قرار بدیم ...

که البته همونطور که در پست اول هم گفته شده دوستان بدون ایراد گرفتن از نوع تحلیل یکدیگر می تونند اگر که نقدی هم از طرف مقابل دارند در کمال احترام بیان کنند و شخص مورد تحلیل هم امکان پاسخ دادن هم در مورد تعریف و تمجید ها و هم نقدها رو داره ...

و اینکه اینجا کسی نخواد شخصیت واقعی خودش رو نشون بده و به جاش یک شخصیت خوب و آرمانی از خودش به نمایش بزاره فکر نکنم اینجا قراره به افرادی که خودشون رو بهتر نشون بدن مدال افتخار یا جایزه نوبل بدن که طرف مجبور باشه طوری که دوست نداره رفتار کنه و البته می بینید هستند خیلی از افرادی که به دلیل رفتار نادرست از فروم اخراج هم شدند ...

در مورد تحلیل ستاره خانم هم اگر مشکلی بوده چون تحلیل دوستان در زمانی بوده که تاپیک روند مشخص و تعیین شده ای رو دنبال نمیکرد ...

ممنون ...

vahidgame
28-03-2015, 11:50
تینا رو از همون موقع که توی فروم عضو شده بود یعنی تقریبا 5 ساله کامل می شناسم به خاطر همین می تونم اینجا خیلی تحلیل کنم
ولی خب تحلیل هام میشه گفت دیگه اکثرش قطعیه و به خاطر همین زیاد تحلیل نمی کنم که بقیه هم بیان تحلیل کنن :دی
فقط اینو بگم که از تعریف کردن خوشم نمیاد و مطمئنا تینا هم به تعریف من نیازی نداره :دی
خب تحلیل من اینجوریه که فقط چند تا از خصوصیت هاشو به طور خلاصه میگم:

- اکثر موقع ها پایه شوخی خیلی زیاد هست و در این زمینه انرژی خیلی بالایی هم داره و اصلا هم دوس نداره فضای خشکی وجود داشته باشه

- معمولا خیلی دیر عصبانی میشه یا میشه گفت عصبانیتش رو بروز نمیده

- ولی همون طور که سروش گفت کمی زودرنج هست ولی اسمشو نمیشه حتما زودرنجی گذاشت چون میشه گفت اکثر دخترا این ویژگی رو دارن :دی

- در ادامه خصوصیت قبلی در عین حال خیلی راحت یه مسئله رو فراموش می کنه و حتی اگه یه دوستی باهاش دعوا کرده باشه معمولا راحت قضایا رو فراموش می کنه ولی خب مسلما شرطش اینه که اون فرد واقعا دوست باشه!

- به هنر خیلی علاقه داره و به خصوص در زمینه نقاشی میشه کارای خیلی خوبی ازش دید که شاید اگه به مرور سال های مختلف اونا رو مقایسه کرد پیشرفت قابل ملاحظه ای در اونا دیده بشه

- کلا به یادگیری در همه زمینه ها علاقه زیاد داره و خیلی زمینه ها رو دیدم که نسبت به قبلش پیشرفت داشته و اگه یکمی بیشتر تلاش کنه می تونه به نتایج بهتری هم برسه

- توی آموزش دادن خیلی خوب عمل می کنه و اگه یه چیزی رو بلد باشه خوب اونو به طرف مقابل یاد میده

- اگه ازش کمک بخوای معمولا نه نمیگه و تا جایی که بتونه کمک می کنه و فک می کنم کمک کردن رو خیلی دوس داره

- یه چیزی که خیلی زیاد علاقه داره اسمایل های مختلفه و حتی باعث میشه یه سری اسمایل ها رو بعضی ها بهشون معتاد بشن :n24:
در عین حال روی بعضی اسمایل ها تعصب داره مثل اسمایل روباه که من جدیدا توی فروم از این اسمایل ها استفاده می کنم ازم شاکی شدش (الانم می خواستم بلافاصله بعد از این از این روباهه استفاده کنم ولی بی خیال شدم :دی)

Mehran
31-03-2015, 16:04
سلام مجدد

همون طور که تو پست قبل گفتم، من مدت زیادی با تینا همکار بودم ولی قبل از اون شناخت زیادی از تینا (atishpare) نداشتم
چون اغلب سرم تو لاک و کار خودم بود یادم میاد بابک به من زنگ زد و موضوع تاسیس انجمن هنر رو مطرح کرد.. و بعد از اینکه
قرار شد من این کار رو انجام بدم حرف این مطرح شد که خوبه این کار با کمک تینا انجام بشه. اولین همکاری من و تینا برای اون
موقع بود. بعضی آدما هستن که "ذهن باز"ی دارن و برای هر موضوع راه حلی به ذهنشون میرسه، تینا جزء اون آدم هاست به
علاوه ی حس و تم "فانتزی و دخترونه ی غنی شده" خب تاسیس و بعد از اون فعالیت در انجمن هنر و همکاری با تینا تجربه ی
خوبی برای من بود و شناخت بهتری از ایشون پیدا کردم من و بابک بنا بر ضرورت راجع به انجمن تلفنی صحبت میکردیم، طبیعتا
درباره ناظرین هم صحبت میشد به بابک گفتم من با ناظرین زیادی کار کردم، تینا واقـعا "متفاوت" و فوق العاده س ! سطحش بالا
تر از یه ناظر عادی هست و.. / خلاصه من این "تمایز" رو به خاطر همون تم "فانتزی و دخترونه ی غنی شده" به بابک گفته بودم
برای همین "دستیار ادمین" شدن تینا (که اون زمان ناظر من بود) چیز دور از ذهنی برای من نبود. یکی دو روز بعد از اون افزایش
رتبه، یه نفر به من پیغام داد و گفت این کیه که یه دفعه شد دستیار ادمین، این حق تو بود که چند ساله تو پی سی هستی و..
من جوابی به اون دوستمون دادم، که اینجا نقل به مضمون میکنم، گفتم بعضی ها هستن که میتونن تغییرات نامحسوس ایجاد
کنن و غیـر مستقیم عناصر دیگه رو فعال کنن، من نزدیک 8،7 ساله تو پی سی ورلد هستم و جو مدیریتی فروم رو میشناسم
پی سی ورلد در کنار یه نفر که "تغییر ساختار" بده (مثل مهران) به یه نفر دیگه احتیاج داره که جو و اتمسفر فروم و البته قبل از
اون "تیم مدیریت" رو عوض کنه و "تینا" بهترین گزینه س / به نظرم تیم مدیریت دچار مرد سالاری شده بود و فروم شده بود مثل
یه ماشین غول پیکر که چرخ دنده های خشک و سخت و مردونه داره، که نیاز هست گاهی از اون خشکی دربیاد، این کاری بود
که تینا انجام داد، این برای منی که قبل از آمدن تینا، زمان حضور تینا، زمان استعفای تینا و در زمان بـازگشت تینا در تیم مدیریت
بودم، کــــاملا قابل لمس بود، تنوعی که با اومدن تینا بوجود اومد و "احیای ققنوس وار" پی سی ورلد برای من کاملا ملموس و
مشهود بود و هست. / مهران (مافیا)، بابک، آرمان و سروش هر کدوم یه تغییر و تفکر خـاص رو بوجود آوردن که لازمه ی انجمن
بود، و تینا هم دقیقا همین نقش رو داشت و یک تم "فـانتزی و باطراوات" رو توی فروم بوجود آورد. / برای همین به نظر من تینا
خیلی بیشتر از یک دستیار ادمین ساده هست که یه سری اختیارات و دسترسی های مدیریتی داره.

همین تم متفاوت، نگاه هنری و خاص، عقلانیت، دوستی و صمیمت و مهربانی و البته اینکه حد و مرز هر چیزی رو میدونه جزء
خصوصیات مثبت تینا هست و تایید میکنم حرف سروش رو، یه مقدار "زود رنجی" رو نقطه ی ضعف ایشون تلقی میکنم. :)

با تشکر مهران...

MR.CART
31-03-2015, 16:53
یه سوال:
دلیلش چیه همه دارن تعریف میکنن؟منظورم اینه که بصورا افراطی هی دارین از کسی تحلیلش میکنین تعریف میکنن به غیر دو سه مورد دیگه واقعا تحلیل درست و حسابی ندیدم
مثلا دارین تحلیل میکنینا یعنی باید هم نکات مثبت هم منفی رو بگید

Sent from my GT-I9105 using Tapatalk

Morteza4SN
31-03-2015, 17:55
سلام

قبلاً در انجمن متفرقه قدیم تاپیکی مشابه داشتیم به اسم در بوته ي نقد كاربران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اونجا که اسمش نقد بود هم بیشتر حرف از خوبی دوستان بود، به خصوص وقتی کاربر مورد نظر کم‌حاشیه و محبوب بود و البته از جمع بانوان محترم.
خب در محیطی دوستانه نقد هم وجود داشت و البته به دلیل عدم رضایت بینابین و بعضی کدورت‌ها هرازگاهی صحبت‌هایی یکطرفه و سردکننده زده می‌شد به همان صورت افراطی!

حالا در اینجا اون نقد یک پله پایین‌تر به تحلیل تغییر پیدا کرده، تا حالا هم تقریباً کسی با خصوصیات 50-50 مورد تحلیل قرار نگرفته!
اصولاً این قبیل تاپیک‌ها وقتی به چالش کشیده می‌شن که در برابر تعریف و تمجیدها گروهی در جبهه‌ی مخالف انتقاداتی مطرح کنن و پیاز داغ ماجرا رو مهیا..
خوندن پست اول اون تاپیک هم خالی از لطف نیست.

در مورد تینا هم اینطور بوده که خب باید گفت در کنار همه‌ی زحماتی که در انجمن کشیده طوری هم رفتار کرده که کمتر از گل نمی‌شه چیزی گفت یعنی تحلیل ما بیشتر به تقدیر شبیه می‌شه.
خودم سعی می‌کنم نظرم مخلوطی از همه چیز باشه باشد که مقبول افتد :n06:
خب پی سی با وجود کاربرهایی مثل ایشون جالب‌تر خواهد بود :دیو اگه بخوام از بین افراد تأثیرگذار این انجمن فقط سه نفر با رسم شکل نام ببرم حتماً یکیش فلاور می‌باشد :n02:
یوزری که از همون شروع خیلی قابل اعتماد و آشنا نشون داد. یادمه تازه یوزری به اسم VIP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فعال شده بود و حتی فکر می‌کردم اینا دوقلویی چیزی هستند :n01:
خیلی راحت با یک کامنت و احوالپرسی می‌شه فهمید که تنوع طلب و صبور هستند، متاسفانه چیز بیشتری درمورد خصوصیات اخلاقی در پروفایلش ننوشته :دی
چرا که نه! از پروفایل رنگیش، تعدد اسم کاربری و آواتارش و مواردی مثل استفاده از شکلک‌های مختلف به سادگی صحت بخش اول قابل برداشته :n10:
در مورد صبر هم کافیه چند بار زنگشونو بزنید و فرار کنید تا متوجه اینم بشید :n31: روی کارایی که انجام میده با حوصله و منظم نشون داده، هنرمند و هنردوسته کافیه ازش بخوایین تم انجمن رو تغییر بده :n06:
مثل اکثر کاربرهای دیگه ایده‌آل‌گراتر از دنیای واقعی عمل می‌کنه. یعنی به هر حال از یک سری اخلاقیات و احساسات در اینجا فاکتور گرفته شده (خشم و لجاجت و...) اما با توجه مقایسه‌هایی که از حضور واقعی و مجازی افراد داشتم و اصل ماجرا در افرادی که صداقت‌شون رو ثابت کردن تفاوت چندانی نداره و باطن افرادی حضور ثابت و طولانی‌تری دارن همینه یا به مرور همین فرم رو پیدا می‌کنه.

از نظر اخلاقی شخصیت کم‌نوسانی ازش دیدم که البته زیاد نظر شخصی خودش رو در انجمن بیان نمی‌کنه، شاید کمی تردید، کم‌حوصلگی و یا توودار بودن دلیلش باشه. با توجه به وقتی که در انجمن صرف می‌کنه از اون دست اخلاقای خاص و عجیب تا حالا ازش سر نزده یا شاید خیلی کم سر زده، روی این مورد مثال نمی‌زنم!
دوستان آشناتر به زودرنجی اشاره کردند. خب من همیشه فکر می‌کنم افرادی که زیاد در انجمن دیده می‌شن یا عینکی هستند :دی یا حساسیت‌شون روی بعضی مسائل زیادی بالا خواهد بود. من تمرکز روی بحث‌هایی که بیشتر در کار و زندگی روزمره باهاش سروکار دارند رو پیشنهاد می‌کنم. :n40:

Переклад не
01-04-2015, 00:20
آقا اگه من کل مواردی که تو ایشون دیدم رو تو دو سطر بگم اشکالی که نداره؟ :n02:
از کجا شروع کنم :n13:
آقا ما تو یه گروه اجتماعی ایشونو دیدیم و فکر کردیم یه کاربر دیگس با یوزر جدید :n02: کلی گیر دادیم بهش . آتیش پاره رو میگم . چون زیادی بازیگوش بود :n19: خب بعدش که سوءتفاهم برطرف شد دیدیم تبدیل شده به دستیار انجمن .اگه بگم اصلا نفهمیدم این مدت چی شد و چه اتفاقی افتاد باور نمیکنید (با فرض اینکه توضیحات آقا مهران رو نخونده باشم).خلاصه همانند سایر کاربران فعال و ناظرین و مدیران و سوپرمدیران و ادیمن ها ، زحمت زیادی رو برای انجمن میکشه .. سه سطر که نشد؟

Йeda
01-04-2015, 16:42
سلام
اولین پست من در سال 94 :)

قطعا هر کسی نقاط قوت و ضعفی در شخصیت ش داره که در محیط مجازی اونطور که میخواد در برخوردش با دیگران تنها بخشی از اون رو بروز میده

و اما @F l o w e r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز

شروع فعالیت من در انجمن آنقدرها قد نمیده که بخوام تحلیل درستی داشته باشم یا نقد قاطعی.
و با خواندن تحلیل ها و تمجیدهای دوستان تنها یک نکته که به نظر میاد تاکیدی بر آن نشده و دوست داشتم عنوان بشه رو مینویسم:

آدم هایی هستند، که هر وقت به آنها میرسی، آرزو می کنی ای کاش زودتر ملاقات شان می کردی...از بس برایت آشنا هستند.
اینقدر خودشان هستند، که تو را هم وادار می کنند، خودت باشی.

مکالمه ی غیرحضوری/ علیرضا اسفندیاری

که فکر میکنم کاملا درست هم باشه:

بیوگرافی:
هر طایفه‌ای به من گمــانی دارد ..
من زان خــودم چنـان که هستم، هستــم

و نکته ی آخر
همیشه مشوق خوبی برای فعالیتم بوده؛ چه در آغاز عضویت چه بعد از مدیریت.

:n12:

B.Russell
02-04-2015, 10:58
یک پیشنهادی داشتم برای روند تحلیل شخصیت افراد، یک زیر تالار مجزا در بخش متفرقه ایجاد کنید و برای هر فردی تاپیک مخصوص خودش رو بزنید+ تاپیک انتقادات و پیشنهادات و...
اینجوری هم از پراکنده بودن مطالب جلوگیری میشه، هم برای مراجعات خود فرد تحلیل شونده در ماه ها و شاید سال ها بعد، بتونه خاطره تلخ یا شیرینی رقم بزنه.
هرچند تجربه نشون داده در ایران ما یک کلمه بزرگ به اسم نمیشه داریم که معلوم نیست چرا نمیشه.
.
.
.
اما در باب تحلیل شخصیت جناب فلاور:
من نام کاربری ایشون رو میشنوم ناخودآگاه یاد دو چیز میوفتم:

1- فلافل
2- فلاورجان (منظورم نام شهری در اصفهان هست، نه اینکه فلاور+جان= گل جان)

خوبی ها و مزیت های ایشون رو اکثر دوستان گفتن و منم در همین مدت زمان کوتاه با قضاوت صرفا بر اساس نوشته ها بر اونها صحه میذارم.

تنها پیشنهادی که دارم این هست که زیاد شخصیت آرمانی از خودتون بروز ندین.
چون متاسفانه شخصیت های آرمانی با کوچکترین اشتباهی، سقوط های سنگینی میکنند.
و مخصوصا آدمایی که دور و برشون هستن و روزی زبان به مدح میگشودند همان ها روزی زبان به تخریب خواهند گشود.

پسرخاله در کلاه قرمزی 94 حرف جالبی زد به جای اینکه بگه هر گلی یک بویی داره، گفت هر گلی یک خاری داره.
و از آنجایی که نام کاربری شما معادل گل معنی میده:

فلاور جان سعی کن کمی خار داشته باشی اونم خاری که به چشم بیاد نه خارهای مخفی !!

F l o w e r
02-04-2015, 14:54
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از تمامی دوستان و کاربرانی که اومدن و نظرشون رو گفتند تشکر میکنم. من همه پست ها رو با دقت خوندم البته بیشترش تعریف بود و منو شرمنده کردید. این تاپیک میتونه کمک کنه حداقل معایب خودمون رو از دید دیگران بهتر بشناسیم. خیلی از صفات شخصیتی رو ممکن هست فقط دوستان قدیمی و یه سری رو فقط کسانی که خارج از انجمن باهاشون در ارتباط بودم بدونند. چیزی که مسلم هست صرفا از روی پست ها نمیشه شخصیت یه نفر رو شناخت نه در مورد من بلکه در مورد همه قطعا همینطور هست.

ضمن تشکر از شما @B.Russell ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته فکر میکنم در همین مدت کوتاه هم پست های من رو با دقت مطالعه نکردین چون همه تقریبا میدونن اسم من تینا هست و تینا هم اسم دختره. با این حال شما من رو جناب خطاب کردین، البته اگر شما از جناب برای مونث و مذکر همزمان استفاده می کنید من بی اطلاع هستم.:n02:

پیرو همین بررسی هم باید بگم که تمامی مطالب این تاپیک مثل پست شما، نظرات دوستان هست که بعضا ممکنه درست یا غلط باشه. اکثر دوستان هم به من لطف دارن و طبق برخورد ها، درخواست ها و مکالمه هایی که با من داشتن نظر خودشون رو گفتن و این شخصیت آرمانی که به مذاق شما خوش نیومده ماحصل نظر دوستان هست وگرنه من در تقابل با کاربران اون کسی رو که هستم نشون میدم و به دنبال این نیستم که خودم رو عاری از ایراد نشون بدم چون قطعا خالی از ایراد نیستم و این رو اعتراف میکنم، به قول معروف گل بی خار خداست.:n12:

خوشبختانه یا متاسفانه تا حالا شما طعم اون خارها رو که مخفی هم نیستن نچشیدین وگرنه کاربران و مسئولین بسیاری ازش بی نصیب نبودن.:n39:

ممنونم:»

B.Russell
02-04-2015, 16:14
ضمن تشکر از شما @B.Russell ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته فکر میکنم در همین مدت کوتاه هم پست های من رو با دقت مطالعه نکردین چون همه تقریبا میدونن اسم من تینا هست و تینا هم اسم دختره. با این حال شما من رو جناب خطاب کردین، البته اگر شما از جناب برای مونث و مذکر همزمان استفاده می کنید من بی اطلاع هستم.:n02:

پیرو همین بررسی هم باید بگم که تمامی مطالب این تاپیک مثل پست شما، نظرات دوستان هست که بعضا ممکنه درست یا غلط باشه. اکثر دوستان هم به من لطف دارن و طبق برخورد ها، درخواست ها و مکالمه هایی که با من داشتن نظر خودشون رو گفتن و این شخصیت آرمانی که به مذاق شما خوش نیومده ماحصل نظر دوستان هست وگرنه من در تقابل با کاربران اون کسی رو که هستم نشون میدم و به دنبال این نیستم که خودم رو عاری از ایراد نشون بدم چون قطعا خالی از ایراد نیستم و این رو اعتراف میکنم، به قول معروف گل بی خار خداست.:n12:

واقعا راست میگن فضای مجازی میزان سوء برداشت رو نسبت به فضای واقعی 100 برابر میکنه ! :n27:

اولا ملتفت بودم خواهر هستین، ولی نام کاربریتون فلاور هست و برای همین گفتم جناب فلاور.
و تاکید هم کردم شناخت من یک شناخت مجازی از روی چندتا نوشته هست و برای همین لفظ جناب رو برای این کاراکتر مجازی به کار بردم که جنسیت گرایی تو این کاراکتر و برای نوشته ها معنا نمیدهد فقط در مورد فلاور خوانده شده نظر دادم نه تینای حقیقی.

(اگر سوء برداشت شد شرمنده)

ثانیا من منظورم این نبود که شخصیت آرمانی شما یا تعریف و تمجید دوستان به مذاقم خوش نیومده !!
احتمالا چون شکلک مناسبی به کار نبردم این سوء برداشت حاصل شد. :n29:

فقط چون جایی دیده بودم خودتون گفتین تنوع طلب هستین و من در روانکاوی اکثر عزیزان علاقمند به تنوع، نشانه های زیادی از آرمانگرایی هم دیده ام یک پیشنهاد دوستانه دادم که ممکنه کاملا پیشنهاد نابجایی هم باشد.
بستن سری که درد نمیکند را با دستمال، حکایت من است. :n31:

موفق باشید. :»

Mr_100_dolari
02-04-2015, 22:33
با سلام

در مورد تینا خانم اوایل که عضو انجمن شده بودم فکر میکردم ایشون از آقایون هستند :V25: چون اصلا فکر نمیکردم که ممکنه دستیار ادمین خانم باشه و وقتی متوجه شدم یه مقدار تعجب کردم البته شاید به این دلیل بوده که همونطور که آقا مهران گفتند اکثر عنوان ها دست آقایون بوده که البته بعدا متوجه شدم که انتخاب دستیار ادمین از بین خانم ها حتما دلیلی داشته که بهترین دلایلش رو هم آقا مهران توضیح دادند ...

خیلی اوقات بود که روی قسمت ( درباره من ) پروفایل فکر میکردم که اگر میشد توی اون قسمت تغییراتی رو ایجاد کرد خیلی خوب میشد اما خوب پیش خودم گفته بودم بعید به نظر میاد که با مطرح کردنش واقعا بخواد تغییراتی ایجاد بشه تا اینکه خواستم موضوع رو با تینا خانم درمیون بزارم که زد و ایشون بازنشسته شد :دی و من هم دیگه حدسم به یقین تبدیل شد که این کار نشدنی هستش ... تا اینکه ایشون دوباره برگشتند و گفتم تا ایشون دوباره بازنشسته نشدن سریع موضوع رو با ایشون مطرح کنم که بعد از گفتن قضیه به چند روز نرسید که دیدم عجب تغییراتی ایجاد کردند و البته طی اون تغییرات انفجاری اولیه کل قسمت (درباره من) پروفایل رو که برام خیلی هم مهم بود رو در چشم بر هم زدنی فرستادند روی هوا :n28: :دی

بقیه گفتنی ها رو هم که دوستان گفتند ولی دلیل اصلی این پستم این بود که ایشون قبلا چند تا دست نوشته توی امضاهاشون بود که یکی از بهترین های اونا که دستخط خودشونم هستش و خیلی اوقات میومد توی ذهنم و برام خیلی کاربردی بود این جمله بود که :

با آرزوی بهترین ها برای شما دوست عزیز :» :»

hp722
03-04-2015, 22:24
سلام دوستان عزیز

از خوش یُمنی های زندگی بنده بوده که با تینا خانم اینجا آشنا شدم.باید بگم من هرکسی رو تحلیل شخصیت نمیکنم مگر واقعا از شخصیت طرف مقابلم مطلع باشم.یادمه شاید 1سال پیش بود برای بنده مشکلی پیش اومده بود و به تینا خانم گفتم و با صبر تمام به حرفام گوش کردن و تا جایی که میتونستن کمکم کردن.حتی هفته ی پیش بود که من حتی خودم اون مشکل 1سال قبلم رو یادم رفته بود ولی ایشون جویا شدن که حل شده یا نه

خیلی شخصیت خون گرمی دارن.خیلی خوش برخورد هستن و آدم اصلا وقتی باهاشون صحبت میکنه احساس سنگینی جو نمیکنه.البته باید بیشتر مراقب مارها باشن:n02:
اینم باید بگم که بچه هایی که توی خانوادشون هستن چه دختر و چه پسر خیلی شیرینن:n02: گفتنی هارو بیشتر دوستان گفتن ولی دوست داشتم این خاطره 1سال پیش رو بگم که واقعا ایشون پیگیر مشکلات آدم هستن

از اسم کاربریشونم خیلی خوشم میاد.در کل امیدوارم همیشه در همه ی مراحل زندگی موفق باشن

best wishes for you smily flower:n40:

a_bayan
03-04-2015, 22:24
دوستان من الان بخام تحلیل بشم باید به کی بگم؟؟؟!!!استارتر عزیز ما هم جزو گزینه هاتون قرار بدین ببینیم چجوریایم...

banii
03-04-2015, 23:28
دوستان من الان بخام تحلیل بشم باید به کی بگم؟؟؟!!!استارتر عزیز ما هم جزو گزینه هاتون قرار بدین ببینیم چجوریایم...

سلام دوست عزیز .

یا صحبتها و مشورت هایی که در زمان آغاز به کار این تاپیک انجام شد تصمیم ما این شد که کاربرایی برای تحلیل انتخاب بشند که برای سایر کاربرا شناخته شده باشند و امکان تحلیل اونها وجود داشته باشه و افراد تحلیل شونده هم با صحبتهای بنده و چند دوست فعال دیگه توی این تاپیک انتخاب میشن .

از طرفی اگر سیستم انتخاب افراد بطور اختیاری باشه (یعنی خودشون اعلام موافقت کنند) تعداد افرایکه اسمشونو میگن بنویسیم زیاد میشه و مشخص نیست تا چه زمانی طول میکشه که نوبتشون بشه ...

+

تا 2 - 3 روز دیگه نوبت یکی دیگه از دوستان میرسه .

malkemid
04-04-2015, 00:10
خوب خوب تحلیل لیتل ادمین...یا همون عد مین...:n02:

من یه چند وقتی که اوایل تولد مجدد انجمن ادبیات بود زیاد در ارتباط بودم با تینا. درمورد مرتب سازی انجمن و ایده های جدید و داستان نویسی گروهی و اینها.

تینا به نظرم چند تا ویژگی برجسته داشت.

اولی انرژی! واقعا خسته نمیشی تو؟ اینهمه اینجا این کارو بکن اون کار رو نکن و ....

دومی هم این بود که به نظرم یکم حساس اومد.

سوم اینکه خیلی خوب جو میداد...که آره خیلی خوبه...فلانی کارت عالیه...فلانی آفرین:n19:....فضای مثبتی ایجاد می کرد در مجموع که حس خوبی بین بچه ها بود.:n01:

غیر از اینها یه سری مواردی که کمتر به چشم میاد...مثل صمیمیت و اینها هم هست که چندان خاص نبود برای من.

در همین حد من یادم بود.

مخلص همگی.:n16:

a_bayan
04-04-2015, 17:49
سلام دوست عزیز .

یا صحبتها و مشورت هایی که در زمان آغاز به کار این تاپیک انجام شد تصمیم ما این شد که کاربرایی برای تحلیل انتخاب بشند که برای سایر کاربرا شناخته شده باشند و امکان تحلیل اونها وجود داشته باشه و افراد تحلیل شونده هم با صحبتهای بنده و چند دوست فعال دیگه توی این تاپیک انتخاب میشن .

از طرفی اگر سیستم انتخاب افراد بطور اختیاری باشه (یعنی خودشون اعلام موافقت کنند) تعداد افرایکه اسمشونو میگن بنویسیم زیاد میشه و مشخص نیست تا چه زمانی طول میکشه که نوبتشون بشه ...

+

تا 2 - 3 روز دیگه نوبت یکی دیگه از دوستان میرسه .
آآآآآآ....این است طرح ملی...
الان که جلو آینه خودمو نگاه میکنم میبینیم منو چه به انتقاد!!!:n02:

banii
11-04-2015, 17:31
درود به دوستان .
بابت تعویقی که در تاپیک افتاد ببخشید .

از خانوم تینا و دوستانی که در تحلیل ایشون شرکت کردند هم متشکر .

اما دوست بعدی که تحلیل میشه : @M3HRD@D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من آشناییت چندانی با ایشون ندارم متاسفانه (چقدر این جمله کلیشه ای شده توی این تاپیک:n02:)
تقریبا شناختم محدود میشه به خوندن پستهاش و چون جزو کاربرانی بوده که اغلب پستاش مورد پسندم بوده و نوشته هاشو میخوندم پس نظرمو میگم .
اینطور که متوجه شدم اهل مطالعه هستش.
کلا علاقه مندی های اصلیش فیلم ، کتاب ، موسیقی ، شعر ، هنر و... هستش و به نوعی همین جزو موارد تاثیرگذاری بوده که باعث شده شخصیت با پرستیژی داشته باشه اینطور که به نظر میرسه.
بنظرم جزو کاربراییه که توی انجمن های فیلم ، موسیقی ، ادبیات و ... پستای خیلی قشنگ و جالب توجهی داره .
البته گذشته ها یادمه بیشتر میدیدمش توی انجمن اما الان احساس میکنم خیلی کمتر فعالیت میکنه که خب با توجه به اینکه سن اعضا بالاتر میره و کار و زندگی و سربازی :) و.. باعث میشه که فرصت کمتری برای این نوع فعالیت ها وجود داشته باشه مساله طبیعی ایه . امیدوارم موفق باشی .
احتمالا شوخ و سر زبون دار هم هست.
کسی رو ناراحت نمیکنه اما حس میکنم خودش یه ناراحتی هایی داره .
گاهی وقتا بدون ترس حرفاشو میزد که خوشم میومد من.... (اعتراض به جامعه و شرایط و تابو ها و ...)
من گاهی احساس میکردم ویژگی هایی که یه هویتی از نسل دهه شصتی رو ساخته و توی جامعه ی ما به این نسل میگن نسل سینه سوخته رو ایشون داره ...

دیگه ما تصورمون این بود نمیدونم چقدرش درسته !

شاد و پیروز باشی مهرداد جان.

Atghia
16-04-2015, 12:11
13 نفر هم که تشکر زدن نظری ندارن؟ :دی
من ایشون رو اصلا نمیشناسم وگرنه شده دو خط مینوشتم:n39:
فرهاد جان؟ عزیز ایشون خودش به شما درخواست داد؟ شما درخواست دادی؟ کلا چجوری هماهنگی شده که 5 روز گذشته دریغ از یک نظر؟:n36:

runner
16-04-2015, 12:40
من همین الان شناختمشون
ایشون آدم خیلی تودار و مرموزی هستن وگرنه الان از این 13 نفر یکی دربارشون مینوشت! :n02:

+

من مهرداد جانو زیاد نمیشناسم و تو گروه وایبر باش آشنا شدم و تا حدودی هم باشون وایبری صحبت کردم!
پسر مشدی ای هست امیدوارم که تو زندگی موفق باشه