PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كي ميدوونه؟ (من ميخوام مشخص كنم مثلا اميل هاي فلان سايت بياد به bulk)

farhad resalati
30-04-2005, 23:36
اقا من ميخوام مشخص كنم مثلا اميل هاي فلان سايت بياد به bulk
و نياد به ميلم شنيدم دسته ياهوو هست ايا واقا اين طوره اخه قبلا من ميلهاي پيسي ورد رو
تو bulk دريافت ميكردم و اين طوري بهتر بوود

Mehdi_Best
01-05-2005, 08:22
فرهاد جان سلام
خود ياهو هم معلوم نيست بر چه اساسي اين دسته بندي رو انجام مي ده. چون در مورد نامه هاي پي سي ورلد براي خود من بعضي اوقات تو ميل باكس مي آد و بعضي اوقات تو bulk . خودم هم موندم چرا اينطور عمل مي كنه. چون دقيقا 2 تا نامه شبيه به هم رو يكي رو در ميل باكس و ديگري رو در bulk قرار مي ده.
البته فكر مي كنم قسمتي باشه كه شما بتوني تعيين كني كه مثلا چه نامه هاي در كجا قرار بگيره. اما چون تا حالا دنبالش نبودم اطلاعي ندارم. اگه دوستان ديگه اطلاع داشته باشن حتما اينجا اطلاع مي دن

Venus
01-05-2005, 09:04
اقا من ميخوام مشخص كنم مثلا اميل هاي فلان سايت بياد به bulk
و نياد به ميلم شنيدم دسته ياهوو هست ايا واقا اين طوره اخه قبلا من ميلهاي پيسي ورد رو
تو bulk دريافت ميكردم و اين طوري بهتر بوود

="farhad resalati عزيز:
فكر كنم اين كار تا حدودي كمكت كنه . توي باكست ايميلي رو كه مي خواي توي inbox نياد رو تيك دار كن بعد از بالاي صفحه دكمه spam رو بزن از اين به بعد اين ادرس ايميل به بالك ميره .
موفق باشي.

Mohammad
01-05-2005, 09:08
اين كار رو كه venus,جان گفت اگه انجام بدي ديگه به دستت نمي رسه :shock:
پس انجامش نده.
من يه مدتي اسپم داشتم و وقتي اين كاررو كردم ديگه بدستم نرسيدن. :wink:

farhad resalati
01-05-2005, 15:39
اقا بیچاره شدم اول حرف ونوس رو عملی کردم بد تازه حرف محمد جان رو خووندم سریع استپ کردم خدا کنه اوون طوری نشده باشه
جوابش رو میدم به زوودی راستی این ونووس که از این پیشنهاد ها میده پادزهرش هم بده :mrgreen:

Venus
01-05-2005, 16:26
اين كار رو كه venus,جان گفت اگه انجام بدي ديگه به دستت نمي رسه :shock:
پس انجامش نده.
من يه مدتي اسپم داشتم و وقتي اين كاررو كردم ديگه بدستم نرسيدن. :wink:

mohammadkh عزيز :

چرا بچه مردم رو مي ترسوني :shock: .

farhad resalati جان:
ا صلا نترس من اينجام . هيچ مشكلي پيش نمي ياد .
موفق باشي :D

Mohammad
01-05-2005, 19:29
هر چي ونوس بگه :wink: :wink:
از ما گفتن بود :mrgreen:

farhad resalati
01-05-2005, 22:16
سلام ونووس جان و محمد جان عرضم خدمتتون که هموون جوور شد که محمد جان گفت و دیگه از پی سی ورد میل نمیاد خوب تقصیره خودم هم بوود حالا هر کی راه حل داره بگه از شوخی گذشته واقعا دنبال پادزهرشم هر چند خودم یه فکرایی دارم واسش که فردا نتیجش رو میگم اما شما هم اگه چیزی به ذهنتون رسید بگید

Venus
02-05-2005, 08:57
سلام ونووس جان و محمد جان عرضم خدمتتون که هموون جوور شد که محمد جان گفت و دیگه از پی سی ورد میل نمیاد خوب تقصیره خودم هم بوود حالا هر کی راه حل داره بگه از شوخی گذشته واقعا دنبال پادزهرشم هر چند خودم یه فکرایی دارم واسش که فردا نتیجش رو میگم اما شما هم اگه چیزی به ذهنتون رسید بگید

farhad resalati جان:
من تا حالا اين مشكل و نداشتم و ارسال ايميلهام به بالك قطع نميشه. در هر حال برات سوال مي كنم اگر تو هم به نتيجه رسيدي حتما بگو.
موفق باشي

Mohammad
02-05-2005, 09:14
سلام داش فرهاد
اينم جوابتون:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ansaction_id=169405536&action_code=5&highlight_inf o=16786187,14,27&turl=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fhelp%2Fus%2Fmail%2Fplus%2Fspamguardplus%2Fspamgu ardplus-08.html&answer_id=1981933#__highlight
ترجمش اين ميشه: :wink:
trash رو باز كن
ايميل هايي رو كه اشتباهي spam كردي بزن NOt spam.
به همين راحتي :wink:

farhad resalati
02-05-2005, 15:43
بچه ها خيلي جالبه من از كافي نتم و 2 باره جواب هاي پي سي ورد رو دارم :!: من كاريش نكردم اما ايول پروفشنال كه يه چاره پيدا كردي و يه چيز ياد گرفتيم :wink: در ضمن تو trash من هيچ اثري از كلمه اسپم نيست

Arashi
02-05-2005, 16:04
چرا از ----- ها ي ياهو استفاده نمي كني من يه پوشه به نام P30WORLD درست كردم و با ----- ها ي ياهو همه نامه ها ي مربوطه رو ميفرستم تو اون 8) 8)
موفق باشيد :wink: :wink: :wink:

Mohammad
02-05-2005, 17:42
خواهش :D
موفق باشي :wink:

Venus
03-05-2005, 07:57
چرا از ----- ها ي ياهو استفاده نمي كني من يه پوشه به نام P30WORLD درست كردم و با ----- ها ي ياهو همه نامه ها ي مربوطه رو ميفرستم تو اون 8) 8)
موفق باشيد :wink: :wink: :wink:

Arashi جان:

لطفا توضيح بيشتر
ممنون
منتظر

farhad resalati
03-05-2005, 08:30
ایول خیلی تو|پ بود نمیدونستم این قابلیت هم هست ارش جان ممنون
راستی روش کار اینطوری ونوس جان
برو تو میل اپشن بد قسمت فیلتر بد گزینه add رو میزنب و پر میکنی همش رو فقط اسم پی سی ورد کافیه بد یه new folderانتخاب میکنی و اسم اوون هم بزار چیسی ورد و بدش save change

همین موفق باشی فقط یه وقط اسپم رو دیگه نزنی :mrgreen:

Venus
03-05-2005, 09:12
مرسي عزيز :wink: