PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش هدفون استثنایی (( grado- sr 80 ))

dooste.man83
06-02-2015, 17:52
با سلام به همگی
قصد فروش یک هدفون بسیار حرفه ای و کم نظیر از لحاظ صدا رو دارم که برام از کانادا خریداری شده و آورده شده و بسیار کم کارکرد و چند ساعت فقط استفاده شده
grado- sr 80 شاید بهترین هدفون دنیا از لحاظ قیمت به کیفیت باشه و این رو در اکثر سایت هایی که در مورد این هدفون بحص کردن میتونید ببینید
امتیاز بی نظیر در سایت آمازون که توسط کسانی که این هدفون رو خریداری کردن داده شده و تعداد بسیار زیاد خریداران نشان دهنده ی این موضوع هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هدفون 32 اهم هست یعنی می تونید با گوشی موبایل و mp3 player یا تبلت و کامپیوتر و هر وسیله ی دیگه ای به حد اکثر کیفیت اش برسید و نیازی به آمپ نداره و دارای سیم بلند و بسیار محکمی هست
از نظر راحتی و سبکی هم بینظیر هست و میتونید ساعت ها باهاش موزیک گوش کنید
لازم هست بگم که این برند در ایران پیدا نمیشه و جای دیگه ای نمیتونید پیدا کنید ... فیک و تقلبی و مشابه هم نداره
برای اینکه کیفیت صدا هدفون بالاتر بره و راحت تر باشه بر روی گوش L-PAD هم براش خریداری شده که واقعا هدفون رو بهتر از قبل کرده
دلیل فروش هم فقط اینه که الان مدل rs2e رو خریداری کردم از کانادا

جعبه اش هم فکر کنم باشه اما مطمئن نیستم اگر بود که به خریدار تقدیم میشه
قیمت هم 100 دلار +20 دلار هزینه حمل و نقل و مالیات =120 دلار
L-PAD هم 20 دلار و با مالیات و هزینه حمل و نقل نزدیک 30 دلار برام تموم شده
که مجموع میشه 150 دلار یا حدود 520 هزار تومن
دوستان توجه کنید که چون از کانادا خریداری شده قیمت اش از سایت آمازون بیشتر دراومده برام ولی من حداقل ترین رو در نظر گرفتم
قیمت پایه =420
قیمت فروش فوری =450
مهلت تست هم 48 ساعت هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dooste.man83
13-02-2015, 09:53
up topic...

dooste.man83
22-02-2015, 09:43
در سایت همسایه فروحته شد
ختم تاپیک