PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل مصرف زیاد رم!!!!

ّfarzad543
06-02-2015, 17:22
سلام دوستان ...

با توجه به شکل زیر من نمیدونم چرا رم لب تاپم نزدیک نصفش مصرف میشه در حالی نرم افزاری باز نیست!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در واقع دوستان راهی وجود داره که نرم افزار و برنامه هایی که در تسک منجر بیخودی در حال کار هست رو غیرفعال کرد و به هنگام راه اندازی مجدد بیخودی بالا نیاد و همچنین هر وقت خواستی از نرم افزار مورد نظر استفاده کنی فعالش کنی؟؟..

آیا می شود؟

ممنون میشم راهنمایی کنین ..چون این مشکل منجر میشه به این که سرعت لب تاپ بیاد پایین....

واقعا ممنون میشم...

با تشکر

EXTREME
06-02-2015, 17:56
سلام دوستان ...

با توجه به شکل زیر من نمیدونم چرا رم لب تاپم نزدیک نصفش مصرف میشه در حالی نرم افزاری باز نیست!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در واقع دوستان راهی وجود داره که نرم افزار و برنامه هایی که در تسک منجر بیخودی در حال کار هست رو غیرفعال کرد و به هنگام راه اندازی مجدد بیخودی بالا نیاد و همچنین هر وقت خواستی از نرم افزار مورد نظر استفاده کنی فعالش کنی؟؟..

آیا می شود؟

ممنون میشم راهنمایی کنین ..چون این مشکل منجر میشه به این که سرعت لب تاپ بیاد پایین....

واقعا ممنون میشم...

با تشکر

مقداری از رم برای گرافیک مجتمع و ... مصرف میشه مقداریشم فایل های سیستمی و پشت برده است و سرویس ها که در رم لود شده شما میتونید در اون پایین resource monitor رو بزنید تب مموری رو بزنید و ببینید کدوم برنامه بیشتر از رم استفاده میکنه البته وضعیت سیستم شما به نظر من طبیعیه و مشکلی نداره

Babblu0
28-03-2015, 10:02
طبق هماهنگي هاي صورت گرفته با ادمين هاي سايت ، دسترسي كاربران
عادي براي ايجاد تاپيك جديد امكان پذير نمي باشد .

Babblu0
08-12-2015, 14:18
pretty good solitaire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])