PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید کنسول ((( لطفا بخونید )))

IOG
06-02-2015, 15:13
سلام دوستان.
من تصمیم گرفتم یه کنسول بخرم منتها وقت زیادی واسه بازی ندارم و صرفا واسه این میخوام که بعضی وقتا بتونم بازی کنم.
PS4 که قیمتش نسبتا بالاس و بازیاشم گرونه بخاطر همین ازش صرف نظر کردم.
میمونه PS3 و XBOX 360.
حالا خودم پی اس ۳ رو ترجیح میدم ولی نمیدونم میشه کپی خورش کنم یا نه و یا اگه کپی خور نکنم میتونم بازیاش رو با قیمت مناسب به یه طریقی مثلا روی هارد بگیرم؟
ایکس باکس ۳۶۰ تا جایی که خوندم بازیای کپی راحت اجرا میکنه و قیمت خود دستگاه ۳۰۰ ۴۰۰ تومنی گرون تره.
ممنون میشم تو این زمینه راهنماییم کنید. اینم در نظر بگیرید که من کلا در طول روز تا ساعت ۵ ۶ بیرونم و حداکثر واسه آخر شب و یا آخر هفته میخوام بازی کنم.
با این تفاسیر به نظرتون چی بگیرم ؟

Alex Fera
07-02-2015, 00:06
سلام دوستان.
من تصمیم گرفتم یه کنسول بخرم منتها وقت زیادی واسه بازی ندارم و صرفا واسه این میخوام که بعضی وقتا بتونم بازی کنم.
PS4 که قیمتش نسبتا بالاس و بازیاشم گرونه بخاطر همین ازش صرف نظر کردم.
میمونه PS3 و XBOX 360.
حالا خودم پی اس ۳ رو ترجیح میدم ولی نمیدونم میشه کپی خورش کنم یا نه و یا اگه کپی خور نکنم میتونم بازیاش رو با قیمت مناسب به یه طریقی مثلا روی هارد بگیرم؟
ایکس باکس ۳۶۰ تا جایی که خوندم بازیای کپی راحت اجرا میکنه و قیمت خود دستگاه ۳۰۰ ۴۰۰ تومنی گرون تره.
ممنون میشم تو این زمینه راهنماییم کنید. اینم در نظر بگیرید که من کلا در طول روز تا ساعت ۵ ۶ بیرونم و حداکثر واسه آخر شب و یا آخر هفته میخوام بازی کنم.
با این تفاسیر به نظرتون چی بگیرم ؟

PS3 کپی خور بخواید به صورت آکبند تهیه کنید قیمتش بالا میوفته براتون،بهتره به نظر من با توجه به وضعیت بازار و شرایط استفادتون یه X360 تهیه کنید..............
هم کم دردسر تر هستش و هم از نظر قیمتی بهتر براتون تموم میشه!!!
موفق باشید./

IOG
07-02-2015, 18:24
PS3 کپی خور بخواید به صورت آکبند تهیه کنید قیمتش بالا میوفته براتون،بهتره به نظر من با توجه به وضعیت بازار و شرایط استفادتون یه X360 تهیه کنید..............
هم کم دردسر تر هستش و هم از نظر قیمتی بهتر براتون تموم میشه!!!
موفق باشید./
مرسی از راهنماییت دوست عزیز
لطف کردی :n16:

mmf66
07-02-2015, 18:49
ps3 کپی خور که نوش نیست دست دو هم خیلی قیمتهای الکی میدن
xbox 360 4gig حدود 720 تومان قیمتشه و 250 گیگ هم حدود 930 تومان گزینه بدی نیست ولی انتظار زیادی نداشته باشن کیفیت بازیهاش پایین هست و نهایتش اچ دی هست و با ps4 و pc خیلی تفاوت داره
پیشنهاد میکنم ps4 بگیرید حالا بازی یکی بگیرید دست دو هر وقت خواستید تعویض کنید
و در آخر اگه pc به کارتون میاد از همه بهتره