PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Asus or Gigabyte

ASUS POWER
09-09-2006, 14:50
لطفا نظر بديد :

مادربورد هاي ASUS heart of technology بهتره يا GIGABYTE technology ؟

من كه مي گم ASUS چون Asus power رو به درستي درک کردم !!

Opteron
09-09-2006, 21:38
نظر سنجيت كامل نيست بايد مشخطص كني تو پلتفورم اينتل يا Amd . . .
در كل Asus نسبتا بهتره

XFXForce
09-09-2006, 23:42
من که تو هردوشون ایسوس رو بیشتر از همه دوست دارم.

Mehdi_Full
09-09-2006, 23:52
به نظر من مادربوردهاي ايسوز از قدرت بالاي برخوردار هستند و يه مقدار هم سرعتشون كمتر اما دوام و عمر بالا
ولي گيگا يه مقدار سرعتش نسبت به ايسوز بيشتره ولي عمرشون كمتر
منم با ايسوز موافقم

X Ray
10-09-2006, 08:04
من هم به ايسوس رآي مي دم...
چون من 4 سال يه مادربورد P4 ايسوس داشتم،خيلييي ازش راضي بودم...

ASUS POWER
10-09-2006, 10:37
نظر سنجيت كامل نيست بايد مشخطص كني تو پلتفورم اينتل يا Amd . . .
در كل Asus نسبتا بهتره

جناب opteron من منظورم كلي بود . يعني هم در پلتفورم AMD و هم Intel .
چون من هر دو گزينه چه از نظر سي پي يو و چه از نظر مادر بورد رو امتحان كردم البته نه به مدت طولاني مثل آقا بهنام (كه 4 سال با يك مادر بورد كار مي كردند ) نه در حدود 1-2 سال و بهترين گزينه به نظر من مادر برد Asus با سي پي يو AMD بود !
اميدوارم كه اين بحث نتيجه بخش باشه

ASUS POWER
10-09-2006, 10:43
در كل Asus نسبتا بهتره

من که تو هردوشون ایسوس رو بیشتر از همه دوست دارم.

منم با ايسوز موافقم

من هم به ايسوس رآي مي دم...

پس كي به گيگا رآي داده ؟
از دوستاني كه راي مي دهند خواهش مي كنم كه دليلي هم براي انتخابشان بنويسند هر چند چرت:

من كه مي گم ASUS چون Asus power رو به درستي درک کردم !!

نه بيان تو بحث و فقط يه انتخاب و خلاص !!
تا بقيه دوستان بتوانند دليل خوبي براي خريد مادربرد داشته باشند

XFXForce
10-09-2006, 11:25
فکر کنم طرفداران گیگا تنبل هستن که جواب نمی دن.

X Ray
10-09-2006, 11:59
فکر کنم طرفداران گیگا تنبل هستن که جواب نمی دن.
گيگا اصلآ طرفدار نداره!!!! :laughing:

R£ɀД
10-09-2006, 12:16
من طرفدار هر دوتاشون هستم و الان هم برای سیستم جدیدم بین دو مدل ASUS P5B Deluxe WiFi-AP و GA-965P-DQ6 موندم چون واقعا هر دوتاشون خوبن. ( البته این مدل ASUS جالبتره ولی فکر کنم حدود 280 قیمتش بشه و 1-2 هفته دیگه وارد بازار میشه پس احتمالا GA-965P-DQ6 رو انتخاب کنم).
فکر نمی کنم با گفتن اینکه من خودم 4 ساله این مادربرد را دارم و ازش راضی هستم یعنی بهتره. چون انتخاب هر قطعه ای نیاز به انجام کلی تست داره و ما می تونیم بر اساس بنچ مارک های داخل اینترنت صحبت کنیم. ( پس حرف ما نسبی هست و بیشتر در مورد سازگاری با قطعات انتخاب شده هست تا پرفورمنس )
در کل من خودم مادربرد فعلیم گیگابایت هست و مشکلی باهاش نداشتم و نمی گم چون من گیگا داشتم پس گیگا بهتره ولی فکر می کنم ایسوس یکم بهتره. ( الان هم طرفدار های گیگابایت و هم ایسوس میریزن سر من بیچاره)

X Ray
10-09-2006, 12:26
من طرفدار هر دوتاشون هستم و الان هم برای سیستم جدیدم بین دو مدل ASUS P5B Deluxe WiFi-AP و GA-965P-DQ6 موندم چون واقعا هر دوتاشون خوبن. ( البته این مدل ASUS جالبتره ولی فکر کنم حدود 280 قیمتش بشه و 1-2 هفته دیگه وارد بازار میشه پس احتمالا GA-965P-DQ6 رو انتخاب کنم).
فکر نمی کنم با گفتن اینکه من خودم 4 ساله این مادربرد را دارم و ازش راضی هستم یعنی بهتره. چون انتخاب هر قطعه ای نیاز به انجام کلی تست داره و ما می تونیم بر اساس بنچ مارک های داخل اینترنت صحبت کنیم. ( پس حرف ما نسبی هست و بیشتر در مورد سازگاری با قطعات انتخاب شده هست تا پرفورمنس )
در کل من خودم مادربرد فعلیم گیگابایت هست و مشکلی باهاش نداشتم و نمی گم چون من گیگا داشتم پس گیگا بهتره ولی فکر می کنم ایسوس یکم بهتره. ( الان هم طرفدار های گیگابایت و هم ایسوس میریزن سر من بیچاره)
دوست عزيز...
من منظورم از اون جمله اين بود كه ايسوس فوق العاده با كيفيت هست...
در مورد پرفورمنس هم بايد بگم كه من چند وقتي هست كه سيستمم رو عوض كردم و مشخصاتشو توي امضام مي توني بخوني...فوق العاده ازش راضيم...هر چي بگم كم گفتم...ايشالا خودت P5B Deluxe مي خري و مي فهمي...

R£ɀД
10-09-2006, 12:42
منم کیفیتش رو قبول دارم البته گیگابایت هم توی این سری p965 خوب کار کرده مخصوصا که خازن هاش رو solid کرده و ...
البته من خودم اگه بودجه ام می رسید همون P5B Deluxe WiFi-AP رو می خریدم ولی با این سیستمی که در نظر دارم دیگه امکان بیشتر خرج کردن نیست ( مگر اینکه قیمتش با 965P-DQ6 حدود 20 تومان اختلاف داشته باشه ).

در مورد پرفورمنس همونطور که گفتم ما نمی تونیم نظر بدیم چون باید حتما اون مادربرد هایی که راجع بهش نظر میدیم رو داشته باشیم و با سیستم یکسان با نرم افزار هر دو را بررسی کنیم بعد نظر بدیم. منظورم اینه که دوستان از این به بعد نیان بگن که چون من این مدل رو دارم و ازش راضی هستم پس بهتره بلکه با گفتن علت و نشان دادن بنچ مارک هایی که توش بهتر بوده حرفشون را اثبات کنن.

در آخر یک سوال داشتم اگه ممکنه با پیغام خصوصی بهم شماره تلفن جایی که ازش کارت گرافیک رو خریدی بده و چند خریدی ؟؟ ( راستی XFX - 7600 Gt هم مدل های مختلفی با مموری کلاک و کور کلاک مختلف داره اگه لینکی از اون مدلی که گرفتی داری و یا مشخصاتش را می دونی ممنون میشم بگی)

Opteron
10-09-2006, 13:40
كلا گيگا بايت شركتيه كه تنوع محصول زيادي و هرروز يه سري جديد ميده بيرون كه خيلي هم اين كارش جالب نيست
از دوران گذشته تا الان به ندرت ديده شده كه محصولات گيگا توي صدر جدول بنچ مارك هاي مفايسه اي قرار بگيرند و اكثرا" تو ميونه هاي جدول هستن و بعضي مواقع هم در قعر جدول . . . به گفته Anantech مين بورد هاي گيگا توي اين 2 سال اخير افت كيفيت نسبتا بالايي داشتند
در مورد ايسوس هم اگر بگيم كه مين بوردهاي اينتلش بي رقيب هستند، حرف بعيدي نزديم و واقعا تو پلتفورم هاي ايتنل ايسوس حرف اول رو ميزنه . . .
مين بورد هاي AMD اين شركت هم كيفيت مناسبي دارند و اگر هم بهترين نباشند جزو بهترين ها هستند

hiwa_it
13-09-2006, 12:56
من خودم اسوس رو قبول دارم ولی گیگا بایت خریدم چون امکاناتی که گیگا میده به نسبت قیمتش از اسوس بالاتره
اگه بخواهیم از مین صحبت کنیم باید $ بالاش خرج کرد اینها تمامشون مینهای نرمال خانگی هستند اگه بخواهیم از مینهای حرفه ای که 99% برای server بکار میرن میشه از TYAN گفت مثلا زه نگاهی اینجا کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

G A B R I E L
14-09-2006, 02:06
نوشته شده توسط XFXForce
فکر کنم طرفداران گیگا تنبل هستن که جواب نمی دن

گيگا اصلآ طرفدار نداره!!!!

دوستان بدلیل سخنان بالا دوباره آواتارم رو به حالت اول برگردونم و تعویضش کردم ...

در پست بعدی در مورد گیگابایت و کیفیتش حرف میزنم ...

G A B R I E L
14-09-2006, 02:11
گیگا رو دوست دارم چون تنوع محصول داره ...

گیگا رو دوست دارم چون در آینده با توجه به همکاری با ایسوز ، به صدر جدول بهترینها خواهد امد ...

گیگا رو دوست دارم چون میدونم مدیران بسیار باهوش و زیرکی داره ...

گیگا رو دوست دارم چون اخیرا کیفیتش واقعا بالا رفته ... مخصوصا مادربردهاش با چیپهای P695 ...

G A B R I E L
14-09-2006, 02:13
كلا گيگا بايت شركتيه كه تنوع محصول زيادي و هرروز يه سري جديد ميده بيرون كه خيلي هم اين كارش جالب نيست
از دوران گذشته تا الان به ندرت ديده شده كه محصولات گيگا توي صدر جدول بنچ مارك هاي مفايسه اي قرار بگيرند و اكثرا" تو ميونه هاي جدول هستن و بعضي مواقع هم در قعر جدول . . . به گفته Anantech مين بورد هاي گيگا توي اين 2 سال اخير افت كيفيت نسبتا بالايي داشتند
در مورد ايسوس هم اگر بگيم كه مين بوردهاي اينتلش بي رقيب هستند، حرف بعيدي نزديم و واقعا تو پلتفورم هاي ايتنل ايسوس حرف اول رو ميزنه . . .
مين بورد هاي AMD اين شركت هم كيفيت مناسبي دارند و اگر هم بهترين نباشند جزو بهترين ها هستند

دوست عزیز اینها هم تقدیم به شما ... فکر میکنم گویای همه چیز باشه ...

:cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

Opteron
14-09-2006, 15:14
آخه گابريل جان دوست عزيز خدا وكيلي 3 تا بنچ مارك اون هم 3D Mark ميتونه دليل بر برتري يه مادربورد باشه ؟!
بنچ مارك ها نصف قضيه هستند و آدم بايد محصولات مد نظرش رو در عمل با هم مقايسه كنه . . .
به علاوه به نظر ميرسه كه بنچ مارك هات معتبر نيستن سعي كن از بنچ مارك هاي Tomshardware، Anandtech و . . . استفاه كني
راستي چرا P965-DQ6 با مدل هايي مقايسه شده كه از 975X استفاده ميكنن ؟

Opteron
14-09-2006, 15:14
اينم يادم رفت بگم كه باقي بنچ مارك ها رو هم بزار ببينيم :goatee:

G A B R I E L
14-09-2006, 16:02
من فعلا وقت ندارم که بیام بقیه نچ مارکها رو بذارم ... البته بودند بنچ مارکهایی که ایسوز گیگا رو پس زده و البته بالعکس ...

بزودی در آینده در شهر سخت افزار مقاله ای کامل مینویسم ...

فعلا در حال ترجمه چند تا مقاله و خبر هستم وقت ندارم ...

شرمنده ...

G A B R I E L
14-09-2006, 16:04
بنچ مارك ها نصف قضيه هستند و آدم بايد محصولات مد نظرش رو در عمل با هم مقايسه كنه . . .

خیلی باحالی ... !!!

خب عزیز دل برادر بنچ مارکها یعنی عملکرد مادربردها ... این دیگه آخرش بود ...

MOHAMMAD2010
15-09-2006, 01:26
گيگا از نظر سرعت بهتره

Opteron
15-09-2006, 15:56
خیلی باحالی ... !!!

خب عزیز دل برادر بنچ مارکها یعنی عملکرد مادربردها ... این دیگه آخرش بود ...
گابريل جان قوربون شكلت . . . شما دقت نكردي كه من ( عمل ) رو هاي لايت كردم ؟
منظورم اينه كه اگر 2 تا مين بورد مد نظرت هست اگر جفتشون رو بخري و با هم مقايسه كني تفاوتشون رو خيلي بهتر از ديدن بنچ مارك ها درك ميكني و مي فهمي
در ضمن خداييش اين بنچ مارك هايي كه شما گذاشتي معتبره . . .
انصافا 2 تا بنچ مارك 3D Mark ميتونند دليل محكمي براي برتري P965-DQ6 باشند . . .
اگه مردي بنچ مارك تامز هاردوير و . . . بذار تا خودت هم بفهمي كه ASUS بهتره (البته من به هيچ وجه نميگم كه گيگابايت خوب نيست)

ASUS POWER
15-09-2006, 17:47
پس بچه هاي ASUS كجان ؟ :angry:

بابا داريم از گيگاييا كم مي آريم !! :sad:

فقط يه انتخاب از اونا جلوييم كه اونم مال من بوده .

(((شوخي كردم گيگاييا !! به دل بگيريد !!! :angry: )))

G A B R I E L
15-09-2006, 21:37
گابريل جان قوربون شكلت . . . شما دقت نكردي كه من ( عمل ) رو هاي لايت كردم ؟
منظورم اينه كه اگر 2 تا مين بورد مد نظرت هست اگر جفتشون رو بخري و با هم مقايسه كني تفاوتشون رو خيلي بهتر از ديدن بنچ مارك ها درك ميكني و مي فهمي
در ضمن خداييش اين بنچ مارك هايي كه شما گذاشتي معتبره . . .
انصافا 2 تا بنچ مارك 3D Mark ميتونند دليل محكمي براي برتري P965-DQ6 باشند . . .
اگه مردي بنچ مارك تامز هاردوير و . . . بذار تا خودت هم بفهمي كه ASUS بهتره (البته من به هيچ وجه نميگم كه گيگابايت خوب نيست)

دوست عزیز ... من هیچ وقت نگفتم که گیگا همیشه بهتره ... نخیر بعضی جاها ایسوز واقعا خوب عمل میکنه ...

ضمنا دنبال بنچ مارک اگه پیدا کردم میذارم ...

ضمنا شماهم در مورد برتری ایسوز بر گیگا هم بنچ مارک بذارید ... اما مدل P965-DQ6 باشه که پراکندگی و نامرتبی پیش نیاد ...

ممنون - مهراد

G A B R I E L
15-09-2006, 21:52
این هم از چند تا بنچ مارک 100% معتبر از HardwareZone ... :

حالا نظرت چیه عزیز ؟؟؟

باز هم میگم که بنچ مارکی اگه داری بذار ...

pesar_tanha
28-09-2006, 01:01
من خودم يه زماني گيگا داشتم دهنم ؟؟؟ بود
خلاصه اينكه خوبي ها و بدي هاشو بايد بگم خوبيش اين بود كه گيگا تكنولوزي نسبتا" خوبي داره نسبت به ايسوس
صداي هانبورد مادربرد هاي گيگا خوبه سرعتش 0
زود ميسوزه و دهن سرويس كنه من با 3 مدل گيگا كار كردم سه تاش سوخت 2 چيپش سوخت يكي اي جي پي سوخت
الانم ايسوز دارم كارشم خوبه
بقول معروف ايسوز خر كاره

مومن خدا
28-09-2006, 09:26
من اومدم بنده طرفدار جفتشون هستم و جهت اطلاع بگم ايسوز و گيگا با هم متحد شدن و در آينده اي نزديك ديگه اين دو شركت يكي ميشن...و ديگه تموم ميشه اين بحث ها...