PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید xbox elite 120g دست دوم یا xbox360 4gb slim

hmd
04-02-2015, 15:23
با سلام خدمت همگی دوستان . قصد خرید xbox 360 دارم .

یکی از دوستان xbox eltie 120g داره میخوام ازش 500000 ورد دارم . امروز رفتم بازار یه قیمتی گرفتم توپ خونه قیمت slim 4gb کپی خورد شده رو 700 تا 900 میگفتن بدون کینکت . که بین کپی سخت افزاری و نرم افزاریش 100 تومن اختلاف بود . حال چند تا سوال دارم
1- تفاوت slim با elite تو چی ؟ ایا elite سه چراغ میشه ؟
1 - چه تفاوتی بین کپی سخت افزاری و نرم افزاری ؟ (اینجوری که من خوندم سخت افزاری میشه jtag و نرم افزاری lt3 آیا درسته) بعد این که نوشته شده با jtag میشه تو هارد بازیهارو نصب کرد یعنی با lt3 نمیشه یا نه میشه احتیاج به سی دی داره همیشه که فقط اون اول اجرا از رو سی دی میخونه ؟ با lt3 دیگه مشکلی از نظر آپدیت نداره اگر پیغامی در مورد آپدیت بده ؟
2 - هارد 4 گیگ آیا مشکلی ایجاد میکنه ؟ کلا کاربردش برای چی ؟ یکی میگفت نمیتونی یه سری بازیها رو باهاش اجرا کنی .
3- بعضی جاها عکس گذاشتن که elite خروجی اپتیکال داره و slim نه و بعضی جاها بر عکس این کدوم صحت داره .
3 - من هدفم بیشتر برای کینکت میخواستم بدون آیا فایده داره خریدم و بازیهای xbox360 بازم تولید میشه یا نه دیگه تولید نمیشه ؟

hmd
09-02-2015, 20:45
جواب اون سوالام پیدا کردم حال یه سری سوال دیگه دارم .
قیمتها خیلی عجیب غریب . تو تهران رفتم توپخونه قیمتها از 700 تومن بود تا 950 مدل slim 4g بدون کینکت . رفتم بوستان میگن 970 . پاساژ یاران میگفتن 800 تا 850 همه هم میگن جنس من آکه مشکلی نداره . من خودم زیاد اهل گیم نیستم اینم بیشتر به خاطره کینکت میخوام که با خانواده و دوستان بازی کنیم و فوتبال و .... فکر کنم در هفته نهایت یه وقتایی بشه 2 3 ساعت بازی کنم بیشتر زمانی که کسی باشه بازی میکنم . به نظرتون همین 4 گیگ جواب منو میده ؟ تا بعدا یه هارد براش بخرم . بعد یه سری مغازه ها میگفتن از اول jtag نگیر درایوشو کلا عوض میکنن و یه دونه به درد نخوره میندازن . تو توپخونه هم کپی خور سخت افزاری 50 60 تومن ارزونتر از نرم افزاری بود . حال به نظرتون jtag بگیرم یا نه ؟ یه سوال دیگم اینکه به نظرتون از توپخونه دست دوم بگیرم این آرکید کار کرده بدرد بخور هستن ؟

hmd
12-02-2015, 22:11
کلا تو سایت همه خستن .

hmd
12-02-2015, 22:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسی این سایت میشناسه ؟ میخوام دستگاه بدم جهت تعمیر

Nima.tt
13-02-2015, 18:01
جواب اون سوالام پیدا کردم حال یه سری سوال دیگه دارم .
قیمتها خیلی عجیب غریب . تو تهران رفتم توپخونه قیمتها از 700 تومن بود تا 950 مدل slim 4g بدون کینکت . رفتم بوستان میگن 970 . پاساژ یاران میگفتن 800 تا 850 همه هم میگن جنس من آکه مشکلی نداره . من خودم زیاد اهل گیم نیستم اینم بیشتر به خاطره کینکت میخوام که با خانواده و دوستان بازی کنیم و فوتبال و .... فکر کنم در هفته نهایت یه وقتایی بشه 2 3 ساعت بازی کنم بیشتر زمانی که کسی باشه بازی میکنم . به نظرتون همین 4 گیگ جواب منو میده ؟ تا بعدا یه هارد براش بخرم . بعد یه سری مغازه ها میگفتن از اول jtag نگیر درایوشو کلا عوض میکنن و یه دونه به درد نخوره میندازن . تو توپخونه هم کپی خور سخت افزاری 50 60 تومن ارزونتر از نرم افزاری بود . حال به نظرتون jtag بگیرم یا نه ؟ یه سوال دیگم اینکه به نظرتون از توپخونه دست دوم بگیرم این آرکید کار کرده بدرد بخور هستن ؟
سلام من خودم جی تک دارم خیلی عالیه چون دیگه همه بازیا بش میخوره جی تک بگیر