PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اولین یوزری که نظرتون رو جلب کرد...

Atghia
04-02-2015, 14:01
سلام
سعی میکنم خلاصه بگم
همه ی ما وقتی تازه عضو شدیم غریب بودیم و آشنایی نداشتیم با دوستانه دیگه
اما از همون اول بعضی از کاربرها (هم عادی ها هم مدیرها) بدجوری جلب نظر میکنن
چرا؟
بعضی ها به واسطه نام کاربری عجیبشون
بعضی ها به واسطه آواتار خاص
گفتار یا منش خاصی که دارند
یا فرضا اطلاعات خوبشون
بهرحال بنابه دلایل مختلف بعضی ها بیشتر به چشم میان

برای شما چه کسانی این ویژگی رو داشتند؟

Atghia
04-02-2015, 14:20
و اما به عنوان نفر اول خودم بگم:n09:

اون زمان که من تازه فهمیدم کی به کیه و مدیر کیه و سبز چیه و اینا...

اقتدار اقا سروش Sir0c0 بدجوری توو چشم بود برام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]البته اون زمان به رنگ سبز بودند ایشان:n26:

حالا دقیق یادم نیست اسمشون چی بود اون زمان ملکه انجمنمان:n12: تینا ، باران یا @flower ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پست هایی که در یکی از تاپیک های ادبیات میزاشت (اسم دقیقش یادم نیست: احساس نوشته یا همچین چیزایی) خیلی زیبا بود بسیار با سلیقه! و نکته بعدی هم اینکه سایز آواتار ایشون هم بدجوری رشک برانگیز بود:n08:

غول مرحله آخر! این نام کاربری برام خیلی جالب توجه بود گاهی در بین کاربران آنلاین میدیدم:n33:

هر تاپیک و هر انجمنی که مدیر کوروش @Kurosh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (اون وقت ناظر بود البته ) پست میزاشت ارزش خوندن داشت برام (خیلی سنجیده و پخته حرف میزد بعدها که سنش رو فهمیدم واقعا به این نتیجه رسیدم بسیار شخص فهمیده ای هست)

یک کاربری داشتیم atmosphere که البته ایشون الان در تیم مدیریت ناظر هستند با نام کاربری @Reza31001 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ایشون هم جز دوستانی بودن که جاهای مختلف پست میزاشت دوست داشتم نظراتش رو:n18:

و سلیقه pooneh که باز نام کاربریش یادم نیست و پوزش بابت درست نگفتنه یوزرش...
یعنی از هر 10 تا پستش من شیفته ی 9 پستش بودم حداقل! انگار دقیقا سلیقه ی من بود انتخاب اشعار و متون ادبی بی نهایت با سلیقه!:n12: یادش بخیر

بعدها هم که در انجمن ادبیات با مدیر @Ahmad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همکار بودم (البته ایشون اون زمان بعد از بازگشت مجدد به تیم ادبیات ابتدا ناظر و بعد مدیر شدند...) خیلی بیشتر به دانشش پی بردم. شخصیت آروم، مرموز و منطقی:n02: چقدر هم تصمیماتش منطقی بود...

فعلا همینا یادمه:n31:

B.Russell
04-02-2015, 14:24
اولین یوزرهایی که در این انجمن توجه منو جلب کردند، حضور ترول ها در علوم انسانی بودن !!

برام خوشایند نیست نام کاربریشون رو بگم ولی امیدوارم کلامشون در این فضای مجازی بیشترین قرابت رو به آنچه در واقعیت هستند داشته باشه.

miss_ava7
04-02-2015, 16:28
به به چه تاپیکی!:n02:

یادمه قبل از ساختن این یوزرم که مال 2007 ـه ، عضو و خواننده تاپک های پی سی بودم و اون سالها یعنی حدود 2005-2006 یکی فروم پی سی ورلد داغ بود یکی هم پرشین تولز..
توی هر دو انجمن یه کاربر فعالی بود به اسم seymour .. پست های خیلی خوبی میزاشت و مشخص بود اهل مطالعه ست و مهم تر از همه، خیلی زبانش خوب بود.:n02:
می تونم بگم اولین یوزری بود که توی کل انجمن های فارسی به چشمم اومد و هنوزم یادم مونده..

چند تای دیگه هم بودن که اولین نبودن ولی تاثیرگذار بودن و به یاد موندنی:

wookman که آواتارش تارکان بود و قدیم ها خیلی فعال بود و آخرین تاپیکی هم که ازش یادمه سوتی بازاره که چند روز نشستم پاش کل تاپیکو خوندم..

توی انجمن ادبیات هم زیاد میرفتم. mehrdad21 که عکس آواتارش مورینیو بود خیلی شعرهای خوبی توی تاپیک اشعار گمنام میزاشت
و اگه اشتباه نکنم یه تاپیکی بود به اسم قسمتی زیبا از کتابی که خواندم که اونجا هم همیشه پستاشو می خوندم..

چند نفر هم توی تاپیک های سینمایی بودن مثل مافیا و پیرمرد و بقیه که اسمشون رو درست یادم نمیاد مگه اینکه برم تاپیک های زیرخاکی رو نگاه کنم!

توی موسیقی هم moein-drj که خواننده های راک رو میشناخت..

به نظرم اون سالها فروم ها یه جورایی جای بچه باسوادها بود و بحث های مختلفی میکردن که تازگی و جذابیت داشت..
اون موقع ها کمتر دوستی داشتم که موسیقی و سینمای غرب رو خوب بشناسه و بتونم باهاش حرف بزنم.. برای همین خیلی میومدم اینجا .. یادش به خیر:n37:

ملا نصرالدین
04-02-2015, 16:39
عسل بانو خیلی خانم خوبی بود.الان در مورد پست هاشون زیاد یادم نیست ولی یادمه من همش حسرت میخوردم چرا این نام کاربری رو من برای خودم انتخاب نکردم...مخصوصا که اون موقع ها خیلی هم این اهنگ عسل بانو سیاوش قمیشی گل کرده بود

پدرام اشنا مخصوصا که اواتارشون عکس خودش بود با یک لامپ که هی روشن خاموش میشد.

wookman اقا نوید که هم نام کاربریشون خیلی برای من جالب بود هم عکس اواتارشون.شخصیت خیلی مهربون و خوبی هم داشتند

G U L D A N
04-02-2015, 17:19
Unexampled Orion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bardy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AF021 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

V i r u s e r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اطلاعات خوبشون در زمینه تورنت و انکودر و FriendShip

Demon King
04-02-2015, 18:39
اول که وارد انجمن شدم فقط تو بخش بازی بودم و اصلا جاهای دیگه ی فروم برام تعریف نشده بود، تو اونجا چیز خاصی ندیدم، اولین چیزی که برام خیلی خاص بود، آواتار Mehran بودش.
خیلی برام عکس عجیبی بود. یه عکس تقریبا طنز و کمیاب که هیج جا اون رو ندیده بودم. از اون عجیب تر وقتی بود که فهمیدم سالهاست این آواتار رو داره.

بعد از اون کاربر ، ملا نصرالدین.

چون آواتارشون اون زمان مونث بود و نام کاربریش مذکر و البته خیلی خاص. جنسیت برام سوال بود.

فعلا همین ها یادم بود ....

Masoud King
05-02-2015, 01:02
والا منکه یادم نیست :n36:

N I G H T P E A C E
05-02-2015, 02:37
اولین کسی که تو این انجمن نظر من رو جلب کرد جناب MOHAMMAD_ASEMOONI بود. وسعت اطلاعات، اعتقادات، اخلاق و تواضع ایشون برای من جذاب بود (و هست) ...

banii
06-02-2015, 20:24
مهران (یا همون smmn)
جنتلمن ، مودب ، متشخص ، مهربون

مهرداد هنر هفتم (M3HRD@D)
حس میکردم یه دهه شصتیه سینه سوخته است .

vahidgame
انگار جوون باحالیه و پایه ی همه چی هست ...

sepid (انجمن زبان و موسیقی)
یک بانوی نازنین و دوست داشتنی

raana
اگه اشتباه نکنم دیرتر از تاریخ عضویتش ، بین کاربرا شناخته شد . (یعنی من اولین باری که دیدمش توی انجمنا میاد و پستاشو خوندم همین دو سه سال پیش بود نه 2007 ! شایدم من قاطی کردم ... آخه آلزایمر دارم!:n02:)
تقریبا از همون روزای اول میشناسمش ... دختر مهربون و دوست با معرفت ...

این دوستان عزیز ببخشند ، زیاد رابطه نزدیکی نداشتم باهاشون اما خودمونی در موردشون صحبت کردم.

البته خیلی های دیگه هم بودند...

یاد گذشته ها هم بخیر ... :n40:

sansa
06-02-2015, 23:35
سلام

من هنوز تو کف اواتار Poonel و اواتارشون و عشق و علاقه خاصشون به اکبر عبدی موندم :n02:

این امید رض هم همون رجب ایودک سابق ..بگذریم ...:n10:

Переклад не
08-02-2015, 12:12
seymour که نمیدونم چی شد از هر کیم میپرسی خبر نداره
یکیشم این wookman که هر جا میرفتم جلوی چشمم بود:دی وقتی لیست کاربرارو باز میکردم تو لیست اول بود
:n19:

Iloveu-ALL
09-02-2015, 00:46
آقا بابک بود با اخطاری که توی تاپیک WOW به من داد :n02:

روانپریش
09-02-2015, 01:02
تنها یوزری که نظر منو به خودش جلب کرد ایشون بودن و هستن هنوز:
تبصره: ایشون آقا هستن با اینکه نام کاربریشون زنونه هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Atghia
09-02-2015, 13:21

من خیلی وقتا حس کردم ایشون دقیقا شما هستید اینقدر که اخلاقیاتتون رو مشابه دیدم:n02:

Demon King
09-02-2015, 13:44

سلام،

یکی از یوزرهایی که نظرم رو خیلی جلب کرد، شما هستید.

آواتار زنونه، نام کاربری خنثی، جنسیت مرد.

بس جالب‌ و زیبا.
:n26:

Zeitgeist
09-02-2015, 13:56
خودم.

با تشکر از برنامه ی خوبتون :goatee:

روانپریش
09-02-2015, 13:58
من خیلی وقتا حس کردم ایشون دقیقا شما هستید اینقدر که اخلاقیاتتون رو مشابه دیدم:n02:

حرفتون کاملا درسته هر کی ماها رو میشناسه میگه چقدر اخلاقیاتتون شبیه هم هست با اینکه شما زنی و ایشون مرده

1376MAXIMUM
10-02-2015, 13:50
خیلی بودن من یکی دوتا رو بیشتر یادم نیست
یکی
EXTREME
یکی K!ng of th3 K!ngs

دیکه MR.CART

الان رو هم بگیم؟ اگر در خواست داشتم میگم:n02::n05:

aftab_azad20
10-02-2015, 22:31
چه زود گذشت :n03:
تنها یوزی که نظر منو به خودش جلب کرد
ShahabSAMSUNG

اخرین فعالیتشم برمیگرده یه سال 2008
این یوزر poonelهم که مهریونی از سر کله اش می باره،البته این حس منه:n02:

Ezel
11-02-2015, 17:52
اولین یوزری که توجه منو جلب کرد Babak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بود ؛ البته من هم اوایل اون تصوری رو از بابک داشتم که اکثر کاربران داشتن ازش یعنی خشونت و بن و اخراج و اخطار و ... ؛ اما خب بعد ها که برای بار اول بازنشسته شد و در نبودش من به شخصه متوجه علت برخوردهای بدون تخفیفش با کاربران و نیز تاثیرات بوجود اومده ی ناشی از نبودن اون نوع نگرش در تیم مدیریت شدم و در واقع الگوی انجمنی من بابک بوده همیشه ؛ نمیدونم که فیلم ghost dog رو دیدین یا نه ولی دقیقا همچون چیزی برقراره در ذهن من همیشه ؛ یک ارتباط مرید و مراد گونه در فضای انجمن و در مسائل مربوط به انجمن .

دومین یوزری که بطور خاص توجه منو جلب کرد ، Amin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مدیر انجمن فیلم بود ؛ با اون آواتارهای سیگار بدست و اون امضای فوق العاده از تصویر دکتر هاوس که در وان وایکادین خوابیده و اون جمله ی فرانکلین و باقی قضایاش

چیزی که در مورد امین توجه منو به خودش جلب میکرد نوع مدیریتش بود و چیزهایی که به فراست در یافته بود در مورد اتفاقاتی که میفته و نوع برخورد با اونها ؛ و واقعا اون نوع نگاه امین به مسائل مدیریتی و حواشی زائد چیزی بود که منو جلب خودش کرد و در واقع از امین هم دورادور بسیار یاد گرفتم علیرغم اینکه هیچ ارتباطی نداشتیم با هم .

farid123
12-02-2015, 10:55
@Zeitgeist ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Milad4171
13-02-2015, 19:49
سلام
یه مدت تو انجمن اینترنت و شبکه یه کاربری سعی میکرد که خودش رو فعال در عرصه اینترنت و یه جورایی ناجی نشون بده . کاربرهای قدیمی شاید یادشون باشه.
اون موقع من کاربر عادی بودم و یک یوزی به نام KING_DESIGNER بود که خیلی سعی میکرد فعالیت مفید داشته باشه . اما یک اخلاق بدی که داشت این بود که هرکسی که اطلاعات کمی داشت یا سوال میکرد رو با لحن خوبی بهش پاسخ نمیداد یه جورایی مسخره میکرد . البته من و این کاربر با هم تاپیک اینترنت EDGE ایرانسل رو راه انداختیم و اطلاعاتمون رو با هم داخل انجمن به اشتراک گذاشتیم ولی ایشون خیلی رفتار مناسبی با کاربران نداشت.
من فکر میکنم اگر در نوع رفتارش تجدید نظر میکرد میتونست کاربر خیلی خوب و مفیدی واسه انجمن باشه.

banii
16-02-2015, 01:35
@Zeitgeist ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از باسواد ترین و با دانش ترین کاربران ایرانی بود که شناختمش .

توی زمینه های زیادی اطلاعات عالی داشت و داره (نجوم ، سخت افزار و اینترنت ، پزشکی ، سیاست و...)

زمانیکه توی persiantools بودیم بسیار تاثیر گزار ظاهر شد ...

فقط یک جا بهش حس خوبی نداشتم توی همین فروم زمان بازی ایران آرژانتین که اصرار داشت بگه خطای روی دژاگه پنالتی نبوده ....در کل حس میکنم تنفر شدیدی از ایرانیان داره...

به هر حال هر جا که هستش آرزوی سلامتی/شادی/خوشبختی براش دارم .

alex_pk
16-02-2015, 05:50
داداش مهران smmn
بازم داداش مهران MaFia
Nesta
Spy
Nardin
BaBak
Mehdi_Best
Arashi
Amin
Mohammad
نوید که دو سه باری یوزرش عوض شد (nish nish ، wookman و ... )

shengo_k
17-02-2015, 19:09
ماشالا فک کنم نه فقط واسه من بلکه برا بیشتر کاربرا @raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باشه مشخصات هر کسیو باز میکنی پست های رعنا خانوم رو میتونی پیدا کنی واقعا پشکارش حرف نداره من بودم کم میاوردم:n02:
خدا قوت رعنا خانوم:n06::n16:

shengo_k
17-02-2015, 19:09
ماشالا فک کنم نه فقط واسه من بلکه برا بیشتر کاربرا raana باشه مشخصات هر کسیو باز میکنی پست های رعنا خانوم رو میتونی پیدا کنی واقعا پشکارش حرف نداره من بودم کم میاوردم:n02:
خدا قوت رعنا خانوم:n06::n16:

Mehdi_Best
01-09-2015, 14:18
سلام به دوستان عزیزم

بعد از چندین سال غیبت الان که این تاپیک رو دیدم یاد گذشته ها و حدود ده سال پیش برام زنده شد. یه اینترنت بود و یه پی سی ورلد
دوستان عزیزی پیدا کردم که هنوز هم با چند تاشون در ارتباط هستم و گاهی همدیگر رو می بینیم.

برای اولین بار با دو سه تا از دوستان طرح قرارهای ماهانه در پارک لاله رو گذاشتیم که تا مدتها ادامه داشت و ماهی یک روز همدیگر رو در پارک لاله می دیدیم و از همه چیز و همه جا صحبت می کردیم و بعد هم یک ساعتی فوتبال گل کوچیک بازی می کردیم.

یک بار هم ادمین های عزیز به تهران تشریف آوردند و با مدیران قرار ملاقات گذاشتند که خیلی خوش گذشت و بعدش هم به خونه مهران عزیز (مافیا) رفتیم و چند ساعتی هم اونجا بودیم.

در بین ادمین ها که هر سه عزیز بوده و هستند اما با میثم جان خیلی بیشتر ارتباط داشتیم.
در بین مدیران هم محسن (پاتال) - امید - مهران (مافیا) - babak - شاهین کینگ - arashi و در بقیه بچه ها هم sourena - رحیم (soda) - رضا و خیلی از دوستان دیگه که الان حضور ذهن ندارم و شرمنده همشون هستم.

دوست دارم فرصتی می شد تا دوباره همه بچه ها رو از نزدیک و دور هم می دیدم اما فکر نمی کنم هیچ وقت چنین اتفاقی بیفتد.

راستی یادم رفت بگم خودم هم محبوب اکثر کاربران بودم. یادمه تو امضای حدود 90 درصد کاربران به عنوان محبوب ترین ذکر شده بودم!!! :n02: :n05:

Mehdi_Best
02-09-2015, 10:13
یعنی از بچه های قدیمی کسی اینجا نیست که سلام و علیکی بکنیم؟

EHSANRF
02-09-2015, 12:53
یعنی از بچه های قدیمی کسی اینجا نیست که سلام و علیکی بکنیم؟

علیک سلام :n12:
من یوزر 2005 داشتم که چندماه بعدش معدوم شد نمیدونم چرا
ولی این یوزر مال اولین ماه 2006 هست، اگه قبول میکنی دست بده داداش :n40:

Mehdi_Best
02-09-2015, 13:27
احسان جان سلام
خیلی خوشحالم که بالاخره یکی جواب داد!:n19::n20:
من کی باشم که قبول نکنم؟! :n05:
حتی اگه قدیمی هم نبودی خوشحال می شدم دست دوستی به سوی شما دراز کنم. :n16:
یوزر خود من هم همین حالت رو داشت. یعنی 2004 عضو شدم اما این یوزری که الان دارم برای چند روز اول سال 2005 هست.
به هر جهت از آشناییتون خیلی خوشحالم. بقیه نیستند یعنی؟

mohamad skystar
02-09-2015, 19:22
یوزری که من از دیدنش لذت بردم
Shahin king
بود که عکس خیلی جذابی از داریوش ارجمند هنرمند محبوب
گذاشته بود و هنوزم هست.

Public Enemy
04-09-2015, 00:22
خوب اولین یوزری که نظر بنده رو جلب کرد ...
.
.
.
.

.
@hayyan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بود . دلیلش مشخصه چرا دیگه :n09: هنوزم می خوام ببینم اون بشری که این یوزرنیم رو ساخته و رفته کیه :n24:

tajrobenik
06-09-2015, 11:50
اولین شاهین:
Shahin King

یکی موضوع آواتارش بود...
و خوب مدیر بودنش...

و این که آخر متن هاش می‌نوشت:

قربان شما
شاهین :n40:

Babak
10-07-2016, 00:31
سلام
قبل اینکه انجمن افتتاح بشه چند نفر بودن که توی کامنت های سایت اصلی (پی سی ورد دات کام) کرک و سریال برای نرم افزار معرفی میکردن.
اونها با افتتاح انجمن شدن اولین مدیران . از اون تیم یکی zhaleh رو یادمه که البته یهو غیب شد. و یه اقایی :n13: که الان هر چی فکر میکنم ای دیش یادم نمیاد که فکر میکنم مدیر انجمن نرم افزار یا کرک و سریال بود اون قدیما و خب یه خورده عجیب رفت از انجمن. حقوق میخواست. پست های این ها رو همیشه دنبال میکردم. اون موقع روش عبور از محدودیت های نت، -پروک سی- بودو خانم ژاله متخصصش بود و در واقع منبع قند شکن من.
یه اقایی بود با ای دی Nesta فکر کنم. که اولین جنجال های انجمن رو ایشون به پا کرده بود . و هر کی بود تو انجمن اون زمان ایشونو یادشه. یه عده ای مرید داشت و با خودش برد یه جای دیگه.

وقتی MAFIA اومد به انجمن هم خیلی توجهم و جلب کرد چون تقریبا همه فن حریف بود . یادمه یه جایی خودش هم به این موضوع اشاره کرده بود. در واقع نمونه مدیر من بود اون زمان. وقتی هم که همکار شدم تو انجمن موسیقی مدیر انجمن ایشون بود.
پاتال هم که قرار ملاقات ها رو ست میکرد اوایل حواسم بهش بود. اما ندیدمش هیچ وقت. اونم یه جورایی همه فن حریف بود و توی اکثر انجمن ها جواب میداد.
ادمین میثم هم همون اوایل بهم پی ام داد حال احوال کردم باهام. انجمن خلوت بود احتمالا ادمینا از همه کاربر ها سراغ میگرفتن که اون برخورد برام خیلی جالب بود. عکس پروفایلش یه اقایی بود پشت چند تا کیبرد که من فکر میکردم عکسه خودشه.
و
از همه مهمتر
کسی که بهترین دوران پی سی وردیم و کلا اینترنتیم رو با اون گذروندم. دورانی که مدیر انجمن موسیقی بودم و smnn یا smmn ( یادم نرفته، از اول بلد نبودم قاتی میکردم ای دیش رو) که MEHRAN امروزی باشن همکارم بود. بهترین اشناییم بود. کامل با هم جور بودیم اون زمانا. در واقع احتمالا اگه هر چیزی رو یادم بره از پی سی دوره همکاریم با مهران رو یادم نمیره.

اینایی که گفتم همه جزو اولین برخورد های من بودن از ماه های اولم در انجمن.

Alireza SM
10-07-2016, 01:22
یکی از یوزرها بود اسمش سینا یوزرشم shabeashegha قبلا کاربرفعال انجمن آموزش عالی بود. یه یوزر دیگه هم ADEL_rr که اونم قبلا کاربر فعال بخش آموزش عالی بود. این دوتا خیلی روم تاثیرگذار بودن زمانی که مشکلات شدید روحی داشتم با راهنماییشون تونستم از رشته پزشکی پذیرفته بشم و زندگیم کلا از این رو به اون رو شد.
یه یوزر دیگه هم شدیدا توجه منو جلب کرده بود دو سه سال پیش. درست نیست اسم ببرم ولی در انجمن پزسش پاسخ پزشکی تقریبا تابلو هست. با چندین یوزر مختلف میاد و تاپیک های اسپم ایجاد میکنه با بهونه اینکه میخواد سوال پزشکی بپرسه و با اون یکی یوزرهاش میاد به این سوالات جواب میده و با یوزر اول میاد تشکر میکنه و میگه اطلاعاتتون چقدر بالاست :n13: البته در همه قسمت های انجمن این زحمت رو میکشن ایشون. یه زمانی هم که یه آی دی درست کرده بود وبا اسم دکتر فلانی داشت توی فروم مریض ویزیت میکرد

000000000
10-07-2016, 06:01
یه یوزر دیگه هم شدیدا توجه منو جلب کرده بود دو سه سال پیش. درست نیست اسم ببرم ولی در انجمن پزسش پاسخ پزشکی تقریبا تابلو هست. با چندین یوزر مختلف میاد و تاپیک های اسپم ایجاد میکنه با بهونه اینکه میخواد سوال پزشکی بپرسه و با اون یکی یوزرهاش میاد به این سوالات جواب میده و با یوزر اول میاد تشکر میکنه و میگه اطلاعاتتون چقدر بالاست :n13: البته در همه قسمت های انجمن این زحمت رو میکشن ایشون. یه زمانی هم که یه آی دی درست کرده بود وبا اسم دکتر فلانی داشت توی فروم مریض ویزیت میکرد

اینا رو منم میشناسم از زمانی که من اینجا بودم یعنی 7 8 سال پیش کلی یوزر با عناوین مختلف ساختن و این رویه رو ادامه دادن جالبه بعد این همه سالی که گذشت خسته هم نشدن و کماکان با قدرت دارن ادامه میدن و ایشالا توی این هدف والا موفق هم باشن:n09:(ضمنا با یوزرای اولشونم میخواستن منو مخ کنن:n04:)

برای اینکه اسپم نشه./ واسه منم کم نبوده ولی چنتا از کاربرای که اسم میبرم هنوز خوابشونو میبینم:n09: اینایی که نقش مدیریتی داشتن پدر ما رو دراوردن و خیلیامونو فراری دادن ولی به هر حال اینترنت همین چیزاشه که قشنگش کرده:n02:به دو تن از بزرگان اشاره ی کوتاهی میکنم:n12:

babak
یعنی این بابک خان پدری از من در اورد که اون سرش نا پیدا بود:n02:

POP
اوخ اوخ وحشتناکترین مدیر انجمن یعنی یه تروریست کامل بودن:n30:

غیر از این 2 نفر که من هنوزم خوابشونو میبینم:n07: دوستای خیلی زیاد پرسپولیسی و رئالی زیادی داشتم اینجا که اکثرا گذاشتن رفتن به دلایل مختلف./:n29: خود منم چند سالی نبودم ولی بعد متاهل شدن گفتیم یه سری بزنم ولی متوجه شدم که دیگه نه بابک سر کاره نه پاپ بزرگوار و نه دوستی باقی مونده

به هرحال خاطرات تلخ و شیرین زیادی اینجا داشتم خیلی جاها عصبانی شدم خیلی جاها خندیدم و خوشحالم که عضوی از اینجا بودم./ ایشالا همه دوستان تو تمام مراحل زندگی موفق باشن:n12:

shabnam1986
23-07-2016, 21:42
wookman
با تصویر تارکان
همیشه اکتیو و شاداب

green-mind
04-08-2016, 02:30
pop3

کلا ادمی نیستم از کسی حساب ببرم ولی چرا اون اوایل که عضو شده بودم تنها یوزری که برای من خیلی پرجذبه بود همین کاربر بود به نظرم خیلی کاراکتر پر دیسیپلینی داشت

- - - Updated - - -

pop3

کلا ادمی نیستم از کسی حساب ببرم ولی چرا اون اوایل که عضو شده بودم تنها یوزری که برای من خیلی پرجذبه بود همین کاربر بود به نظرم خیلی کاراکتر پر دیسیپلینی داشت

Reza Azimy_RW
04-08-2016, 13:44
منم :
Mhdiar Janhangiri
جون من بیاد یکی الکی اسم منو بگهالان به ذوق روحی نیاز دارم :دی

enimonte
04-08-2016, 17:27
سلام
قبل اینکه انجمن افتتاح بشه چند نفر بودن که توی کامنت های سایت اصلی (پی سی ورد دات کام) کرک و سریال برای نرم افزار معرفی میکردن.
اونها با افتتاح انجمن شدن اولین مدیران . از اون تیم یکی zhaleh رو یادمه که البته یهو غیب شد. و یه اقایی :n13: که الان هر چی فکر میکنم ای دیش یادم نمیاد که فکر میکنم مدیر انجمن نرم افزار یا کرک و سریال بود اون قدیما و خب یه خورده عجیب رفت از انجمن. حقوق میخواست. پست های این ها رو همیشه دنبال میکردم. اون موقع روش عبور از محدودیت های نت، -پروک سی- بودو خانم ژاله متخصصش بود و در واقع منبع قند شکن من.

اگه اشتباه نکنم یوزر M.C. بود.

اولین یوزری که نظرم را جلب کرد اون بود.اون زمان خیلی کمکم کرد.

shabnam1986
11-08-2016, 11:13

حرفتون کاملا درسته هر کی ماها رو میشناسه میگه چقدر اخلاقیاتتون شبیه هم هست با اینکه شما زنی و ایشون مرده

عجب!!!
میلاد شما خانومی ک هنوز داری مهریه پرداخت میکنی و در ضمن در لوازم یدکی موتور سیکلت کار میکردی؟:n31::n02:

دیگه هر کی ندونه ما دو تا همو خوب میشناسیم
عکسا رو آپلود کنم؟؟

shabnam1986
20-08-2016, 19:54
بچه ها چی شد انگار پست من ختم تاپیک بود!!!!:n04::n02:

shabnam1986
10-09-2016, 11:26
اولین یوزری ک نظر منو جلب کرد وجود نداره ولی اولین یوزری نظرشو جلب کردم فک کنم اسم نمیبرم ی ادمین بود ک اول اسمش ب بود اونقد با هم آشنا شدیم ک با یاهو مسنجر با هم چت کردیم تو اولین چت خیلی حرفا زدیم و فرداش من بی دلیل بن شدم:n02:
هیچ موقع دلیل بن شدنم رو نفهمیدم
:n27: