PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم مناسب برای سرور داخل شرکت با 20 کلاینت

m_saeed63
04-02-2015, 11:36
سلام
من میخوام برای شرکتی که کار میکنم یه سیستم سرور جور کنم که همزمان 20 تا کلاینت بهش وصل بشن
محدودیت قیمت نداریم ولی زیاد نشه. روی سرور قراره دو تا نرم افزار مربوط به کارای شرکت نصب بشه و چندتا فایل اکسل که بچه ها روی اون فایلا و نرم افزارا اطلاعات ثبت میکنن و اطلاعات بر میدارن که حدود 10 تا سیستم با یکی از نرم افزارا کار میکنن و بقیه با اون یکی
اطلاعات زیادی قرار نیس با سرور رد و بدل بشه فقط همون دیتای نرم افزارا از کلاینتا به سرور و برعکس فقط مهم سرعت اتصال همزمان بالا به نرم افزارا و انتقال اطلاعاته پردازش زیادی هم فکر نکنم لازم بشه
میشه اینترنت رو هم از طریق سرور پخش کنیم ؟ مشکلی واسه سرعت اتصال همزمان پیش نمیاد؟ میشه به بعضی از کلاینتا از طریق وایرلس اینترنت بدیم بدون اینکه اشکالی در اتصال به سرور به وجود بیاد؟
راستی مساحت شرکت حدود 400 متر مربعه 10 در 40 و کابل کشی واسه شبکه از اینور شرکت تا اونور شرکته!!! این طول زیاد کابلا خیلی تاثیر منفی داره؟
یک مورد دیگه! سوییچ چی پیشنهاد میدین؟ سرور رکمونت بگیریم یا سیستم pc سرور؟ از خود مودم اینترنت میشه یه کابل به سوییچ بکشیم یا باید به خود سرور وصل کنیم؟ الان چندین مدل متنوع کیس داریم تو شرکت لازمه همه یکسان باشن؟ با سیستم عامل یکسان؟
ممنون میشم راهنمایی کنید