PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لایسنس اورجینال ویندوز 8.1 با تخفیف ویژه دهه فجر فقط 35000 تومان

Nomix
03-02-2015, 22:55
به نام خدا

سلام به همه دوستان

فروش ویژه لایسنس اورجینال ویندوز 8.1 پرو با تخفیف ویژه فقط 35000 تومان برای مدت محدود

برای خرید به سایت لایسنس ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید و با کد تخفیف : تمام شد .

از 36 در صد تخفیف به مناسبت دهه فجر بر خوردار شوید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ایدی و ایمیل یاهو : licenseha_ir@yahoo.com

Nomix
11-02-2015, 12:02
چندتا عکس از روش فعال سازی

عکس اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عکس دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عکس سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عکس چهارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عکس پنجم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عکس ششم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sdfssdfs
11-02-2015, 12:06
ببخشینا یه برنامه مثل kms pico این کارو تو 10 ثانیه انجام میده چرا ما باید پول بدیم اونم تو ایران ؟؟؟؟؟؟؟

sdfssdfs
11-02-2015, 12:10
اینم عکس من

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nomix
11-02-2015, 13:44
ببخشینا یه برنامه مثل kms pico این کارو تو 10 ثانیه انجام میده چرا ما باید پول بدیم اونم تو ایران ؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز

اول اینکه این لایسنس هست ولی چیزی که شما استفاده کردید کرک . مهم ترین و بزرگ ترین اختلافشون هم همینه

نکته دوم اینکه مهم نیست در چه کشوری زندگی میکنیم . مهم اینکه چطور فکر کنیم

که بخوایم از نرم افزارههای اورجینال استفاده کنیم یا کرک شده

چرا که در خیلی از کشور ها هم نرم افزار کرک میکنند و مختص ایران نیست و همین کرک ها هم خود خارجی ها میسازند .

سپاس

Nomix
13-02-2015, 17:46
:n38: تخفیف ویژه فقط تا پایان امشب اعتبار داره :n38:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

djbehnam73
13-02-2015, 18:01
به روش اسکایپ هم میشه ؟

Nomix
13-02-2015, 19:00
به روش اسکایپ هم میشه ؟

سلام
تا حالا با اسکایپ امتحان نکردم .

djbehnam73
14-02-2015, 15:41
سلام
تا حالا با اسکایپ امتحان نکردم .
اگه میشه امتحان کنید

Nomix
14-02-2015, 18:13
اگه میشه امتحان کنید

متاسفانه در حال حاظر سیستم ندارم که بخوام خودم نصب کنم و امتحان کنم
در صورتی که شما واقعا مایل به خرید هستید من یک لایسنس ( ویندوز 8.1 پرو ) به شما میدهم
شما تست کنید و اگر جواب داد بعد هزینه پرداخت کنید ... .