PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آی آشتی آشتی آشتي

Demon King
03-02-2015, 19:49
سلام.

دیدید وقتی دو نفر با هم قهرن میارنش تویه جمعی اونجا آشتی شون میدن. این تاپیک هم محل حلالیت طلبیدن از کساییه که به هردلیلی حتی جزئی ممکنه از دستمون ناراحت و آزرده باشن. اگه هم میشه حتما دلیل کدورت رو ذکر کنید.

از طریق منشنم که قابلیت بسیار مفیدیه میشه خبرشون کرد.

حالا من لیستی از دوستانی که از من به هردلیلی ممکنه ازم ناراحت باشن آماده کردم:

@Йeda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به دلیل اینکه قضاوت اشتباه درباره ی مدیریت ایشون در ادبیات کردم و ایشون رو انتقاد نا پذیر فرض کردم.

@Kom_eil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بر اثر عدم شرکتش در تاپیک های انسانی بد جوری بهشون توپیدم.

@Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چند بار حذف از لیست دوستان به دلایل نا موجه و قضاوت های اشتباه درباره ی ایشون.

@clau ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حرف زدن تند و خیز با ایشون بر سر توپ طلایی مسی در تاپیک های جام جهانی ( فکر نکنم یادشون باشه. )

@orochi x ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قطع بی دلیل دوستیم با اون.

@raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حذف بی دلیل از لیست دوستان چندی پیش و قضاوت اشتباه از ایشون سر قضیه جواب ندادن به یک پیغام پروفایل.

Malware حذف از لیست دوستان.

امیدوارم همه ی این هفت بزرگوار من رو ببخشن. :n40: شاید خودشون یادشون نباشه قضیه چیه ولی من وظیفه دونستم حلالیت خویش را بطلبم.

اینجا هم که جمع دوستان جمعه. مجورن حلال کنن. :n02:

پ.ن

فعلا همینا یادم بود. مطمئنا بیش از اینان.

Machid
03-02-2015, 19:51
انگار کلا با جنس لطیف مشکل داری :n02::n02:

Demon King
03-02-2015, 19:55
انگار کلا با جنس لطیف مشکل داری :n02::n02:

حالا خوبه سه تاشون جنس قوی هستن . :n09:

Kom_eil
03-02-2015, 20:22
حاج علی زیاد جدی نگیر اخوی!!!
خوشحالی ها...! :n04:
دلگیری چیه؟ اگه آدم بخواد تقی به توقی بخوره دلگیر بشه که دلی واسه خدا نمیمونه! همش تو تعلقات دنیوی گیر میکنه...
دوست دارم یا علی ع/:n11::n12:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-02-2015, 00:09
منم از همه ی دوستانی که تو لیست دوستام بودن ولی الان نیستن عذر خواهی میکنم.(مگه دوستی،تو لیست دوستات بودنه؟:n02:دوستی به دله)
منم از atghia عذر خواهی میکنم به دلیل رفتار نامناسب.
Atghia

raana
07-02-2015, 12:04
سلام:n26:

همینجوری اومدم این تاپیک...انتظار نداشتم اسمم توی لیست باشه:n02:راستش جا خوردم:n02:

کی من؟؟؟ناراحت؟؟این حرفا چیه......شما اون موقع گفتی داشتم خونه تکونی تو لیستم انجام میدادم...ناخودآگاه پاک شدی:n02:

والا تا جایی که می تونم جوابه همه پیغام پروفایل هامو میدم.....گاهی اوقات...بعضی هاش سهوا جا می افته...

شمام ببخشید ...عمدی در کار نبوده:n01:

aghazadeh_hastam
07-02-2015, 12:21
چرا همه با Atghia مشكل دارين؟ دختر به اين خوبي :n02:

Demon King
07-02-2015, 14:31
سلام:n26:

همینجوری اومدم این تاپیک...انتظار نداشتم اسمم توی لیست باشه:n02:راستش جا خوردم:n02:

کی من؟؟؟ناراحت؟؟این حرفا چیه......شما اون موقع گفتی داشتم خونه تکونی تو لیستم انجام میدادم...ناخودآگاه پاک شدی:n02:

والا تا جایی که می تونم جوابه همه پیغام پروفایل هامو میدم.....گاهی اوقات...بعضی هاش سهوا جا می افته...

شمام ببخشید ...عمدی در کار نبوده:n01:

دفعه ی قبلیش رو منظورم بود.
در هر حال بنده هستم که باید عذر خواهی کنم.

Atghia
08-02-2015, 11:52
بعضی از دوستان برحسب احوالات، سن و سال یا برداشت های مختلف از مسائل گاهی برخوردهایی با دیگران دارند که ممکنه خیلی درست نباشه:n01:
مثلا طرف حالش خوب نیست میزنه کل اد لیست رو پاک میکنه
یا اعصابش بهم ریخته جواب دوستش رو درست نمیده
یا حالا هر دلیل دیگه ای

خب راستش اینقدر مشغله و دغدغه و اتفاق در زندگی های واقعی جریان داره که دیگه اینا در برابرش واقعا به چشم نمیاد
حساس نباشید دوستان
سخت نگیرید
صرفا بر حسب تجربه:n39:
دیگه چون از من اسم برده شد رعنا هم که مخاطب بوده جواب نوشت گفتم شاید منم یک جوابی بنویسم بد نباشه :دی
:n16:

Demon King
15-02-2015, 17:16
- Saman -

شب یلدای سال گذشته به علت یه سری سو تفاهم ها، پیغام پروفایل تحقیر آمیزی به سامان عزیز دادم که واقعا در خور ایشون نبود. اما بزرگواری کردن و پاسخی به من ندادن. پس از گذشت یک سال من بر حسب اتفاقی یاد اون پیغام افتادم و واقعا از ایشون شرمنده شدم.
همینجا ازشون میخوام که من رو ببخشند، اگر اشکالی هم بوده از قضاوت های نابجا و عصبانیت بیجای من بوده.

موفق باشید ...

:n40:

New Ray
16-02-2015, 01:16
تا جایی که یادمه من با کسی مشکلی نداشته و ندارم ، ولی الان یک هفتست دارم فکر میکنم چرا هیچکس اسم تاپیک رو اصلاح نمیکنه ؟ آتشی ؟ :n09:

befermatooo
14-03-2015, 01:53
یه معذرت خواهی بدهکارم به چند نفر از دوستان سر یه موضوعی :

@VAHID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @Captain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا با وجدانی آسوده ، سال را نو میکنم .

اگر کسی ازم دلخوره بهم بگه تا بیام همینجا ازش عذرخواهی کنم :n40:

Captain
14-03-2015, 23:06
یه معذرت خواهی بدهکارم به چند نفر از دوستان سر یه موضوعی :

@VAHID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @Captain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا با وجدانی آسوده ، سال را نو میکنم .

اگر کسی ازم دلخوره بهم بگه تا بیام همینجا ازش عذرخواهی کنم :n40:

با سلام خدمت دوست عزیز و مهربون :n17:
من اصلا و ابدا از شما هیچ دلخوری به دل نداشتم :n41:
مرسی از انسانیت والای شما :n11:
من همه رو دوست دارم. همه عزیز من هستم :n40:
سال نو شما هم پیشاپیش مبارک باشه
:n12:

ksra
14-03-2020, 11:11
سلام mohsenP3000 از شما بخاطر رفتار تندی که داشتم عذر خواهی میکنم و بعداز چند ماه که امروز یادت افتادم ازت عذر خواهی میکنم. اون روز من خیلی عصبی بودم و سربالا و درست حسابی جوابت رو ندادم و شما هم از دست من ناراحت شدی....:sad:
امیدوارم منو ببخشی و دوباره با هم دوست باشیم :n16::»
پیشاپیش سال نو رو به شما و همه اعضای انجمن تبریک میگم
موفق باشید و بدرود

CORTANA
13-08-2020, 02:04
درود

بنده از کاربر

FOURTH RETURN

عذر خواهی میکنم ب خاطر بی احترامی ک ب ایشون کردم سر ی موضوعی ک شاید بعضیا بدونن ماجرا رو

خو آخه خیلی میرفت رو مخم (:biggrin:) من جواب درست رو میگفتم ایشون میگفتن اشتباست

اما ب هر حال من از شما عذرخواهی میکنم بابت رفتاری ک داشتم.امیدوارم عذرخواهی منو قبول کنید

پیروز و سربلند باشید

:»:»:»

Movafighiatt
20-04-2022, 21:03
چقدر اومدم به این تایپیک
خیلی دیر اومدم
اون موقعها زیاد تو انجمن ها پست میذاشتن
سوال میپرسدن
جواب میدادن
اما الان....
ای خدا
اینترنت چقدر زود تغییر میده همه چیو...

FOURTH RETURN
03-07-2022, 16:53
درود

بنده از کاربر

@FOURTH RETURN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عذر خواهی میکنم ب خاطر بی احترامی ک ب ایشون کردم سر ی موضوعی ک شاید بعضیا بدونن ماجرا رو

خو آخه خیلی میرفت رو مخم (:biggrin:) من جواب درست رو میگفتم ایشون میگفتن اشتباست

اما ب هر حال من از شما عذرخواهی میکنم بابت رفتاری ک داشتم.امیدوارم عذرخواهی منو قبول کنید

پیروز و سربلند باشید

:»:»:»

یادم نمیاد کدوم پست؟