PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشعار طنز عباس کریمی / فایل های تصویری

Meisam
01-02-2015, 23:34
سلام
من علاقه ی خاصی به فایل های تصویری اشعار طنز دارم ، و چند وقتی هم هست که با عباس کریمی آشنا شدم که به نظرم کارهاش خیلی خوبن
ولی متاسفانه اطلاعات زیادی از ایشون در اینترنت نیست و فایل های تصویریشون به صورت تک و توک در یوتوب و آپارات قابل دسترس هست و بخاطر
تشابه اسمی که با یک خواننده دیگه داره با سرچ کردن بیشتر اون خواننده پیدا میشه تا ایشون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تصمیم گرفتم با توجه به افتتاح انجمن "دهکده ی سرگرمی" تاپیکی بزنم برای فایل های تصویری از اشعار طنز عباس کریمی
چهارتا فایل تصویری از ایشون دارم که در پست های بعدی قرارشون میدم و در آینده هم اگر فایل جدیدی از ایشون به دستم رسید قرار میدم
اگر سایر دوستان هم از ایشون فایل تصویری پیدا کردند ممنون میشم همینجا ارسال کنند.
البته از آقای عباس کریمی شاعر طنز پرداز ایرانی چندین شعر به صورت متن در اینترنت قابل دسترسی هست ولی من در این تاپیک میخوام فایل های تصویریشون رو قرار بدم
و اشعاری که فایل تصویری ازشون ندارم رو در این تاپیک منتشر نمیکنم.

نکته ی آخر اینکه این فایل ها از اجراهایی از ایشون ضبط شده که در مراسم های رسمی و دارای مجوز خوانده شده (مثل شب شعر طنز شکر خند و ...) و اگر نکات ریز سیاسی و ... هم درش مشاهده کردید اخطار قانونی ندید :n09:

مرسی.
میثم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Meisam
01-02-2015, 23:35
شعر طنز مریم از عباس کریمی

:exclamati دانلود کنید با حجم حدود 7 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بارکد QR مخصوص دانلود با موبایل :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( QR چیست؟ چگونه با QR به وسیله ی موبایل دانلود کنم؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-barcode-scanner/) )

Meisam
01-02-2015, 23:36
شعر طنز ایتالیا از عباس کریمی

:exclamati دانلود کنید با حجم حدود 8 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

( QR چیست؟ چگونه با QR به وسیله ی موبایل دانلود کنم؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-barcode-scanner/) )

Meisam
01-02-2015, 23:36
شعر طنز علم و ثروت از عباس کریمی

:exclamati دانلود کنید با حجم حدود 5 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Meisam
01-02-2015, 23:37
شعر طنز پیرزن از عباس کریمی

:exclamati دانلود کنید با حجم حدود 8 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])