PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صحنه نصف كردن يه آدميزاد... نترسيد نگاه كنيد !!!

zeynal
09-09-2006, 04:50
ـــــــلام
عرض شود از لینک زیر فایلی رو میتونید دانلود کنید که یک صحنه بسیار عجیب و دیدنی رو بشما نشون میده, نمیدونم این صحنه حقیقت داره یا واقعا شعبده بازی از نوعی هست که بسیار واقعی بنظر میرسه ؟
بنظر شما خطای دید ما یا تبحرشخصی که اینکارو انجام میده باعث خلق این صحنه شده ؟؟؟ هرچند با چیزی که دیده میشه نمیشه گفت خطای دید !!!
نظر شما چیه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.

soooot
09-09-2006, 05:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیییییییییلی با حال بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قششششششششش کردم از خنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه باحال چار چنگولی میدویید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mojtaba Hayati
09-09-2006, 23:55
جل الخالق
اين شعبده بازي بود؟يا حقه سينمايي؟
اطلاعاتي داري ازش؟

Mohammad Modarresi
10-09-2006, 00:22
خيلي جالب بود چجورياست كسي مي دونه

mohammad hamed
10-09-2006, 02:21
دستت دردنكنه خيلي خيلي زيبا بود

Man Hunter
10-09-2006, 02:45
آخرش يارو رو ميچسبونه به هم يا نه؟..اين يارو بگيرنش كه شلوارش رو در ميارن كه بابا...

زنده زنده يارو رو نصف كرد!!!!!!!

اون دختر آخري از ترس داشت ميمرد...هر چي از دهنش در اومد به پسر گفت...

خود دختر وقتي نصف پايين تن رو ديد...گرخيد.....

بدبخت جدي جدي نصف شدا....

يادتون باشه از اي به بعد كسي گفت دراز بكش..يه موقع نكين اين كارو...حتي اگه بهت پول بدن..

يا حق

chovalier
10-09-2006, 03:33
سلام
من نمی تونم ببینمش
با چی بازش کنم؟
Open With...

soooot
10-09-2006, 05:05
سلام
من نمی تونم ببینمش
با چی بازش کنم؟
Open With...
سلام :happy:
من با مدیا پلیر بازش کردم البته من مدیا پلیر یازده بتا دو رو دارم نمیدونم ورژنهای دیگه هم میتونن بازش کنن یا نه :rolleye:
بای بای :blush:

mohammad hamed
10-09-2006, 08:33
با Real Player هم اجرا ميشه.

chovalier
10-09-2006, 10:46
والا من که ریل پلیر ندارم یعنی خوشم نیومد و دیلیتش کردم ولی با ویندوز مدیا پلیر هم نمی شه
ارور می ده و صدا رو می زاره
منم می خوام ببینم :sad:

seyyed.ali
10-09-2006, 11:15
فرمت gp3 رو مي توني با موبايلت نگاه كني يا تو ويندوز با كدك هايي كه ساپورتش مي كنن
acdsee يكي از رايج تريناس

Monica
10-09-2006, 11:22
حالا این واقعا نصف شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahsoft
10-09-2006, 11:40
اگه خقه سینمایی بود من نگاه میکردم
ولی میترسم واقعی باشه

من طاقت دیدن این جور صحنه ها رو ندارم سنگ کوف میکنم

مرسی
موفق باشید

chovalier
10-09-2006, 11:49
سلام مجدد
خب بالاخره باید با چی بازش کنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مهسافت جان شما هم نگاه کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ترسناک تر از این هم هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یارو با دستای خودش قلبش رو از توی سینش در میاره و می میره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توی یکی از شبکه های آمریکا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و به وحشتناک ترین خودکشی ممکن تغییر نام می ده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می خوای با پی ام برات لینکشو بزارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahsoft
10-09-2006, 11:54
سلام مجدد
خب بالاخره باید با چی بازش کنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مهسافت جان شما هم نگاه کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ترسناک تر از این هم هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یارو با دستای خودش قلبش رو از توی سینش در میاره و می میره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توی یکی از شبکه های آمریکا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و به وحشتناک ترین خودکشی ممکن تغییر نام می ده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می خوای با پی ام برات لینکشو بزارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی

من اون مردی که قلبشو از تو سینش در اورد رو دیدم

تا 2 ماه هم مغزم داغون بود

بی دینی + پوچی & بی هودگی = مرگ

chovalier
10-09-2006, 12:08
مرسی

من اون مردی که قلبشو از تو سینش در اورد رو دیدم

تا 2 ماه هم مغزم داغون بود

بی دینی + پوچی & بی هودگی = مرگ
خواهش می کنم ولی مگه چند سالته مهسافت جان؟
ضمنا شما بیخودی تا دو ماه مغزت داغون بود اون کاملا بدلی بود
خیلی درست کرده بودن هیچکی نمی فهمید!
من پشت صحنشو دیدم واقعا حرفه ای درست شده بود باید تو سینما حرفه ای بزارنش
مگه می شه قلبو به این راحتی از توی سیینه در آورد 1000 تا رگ بهش وصله این قلبشو بی رگ درآورد
ولی خداییش خیلـــــــــــــــــــی طبیعیش کردن
موفق باشی...

Mehdi_Full
10-09-2006, 12:10
زينال جان ببينم اون زنه خون تو بدنش نداشت ؟ :laughing: :laughing: :laughing:
خيلي تابلو بود :)

سلام مجدد
اگه ميشه يا اينجا بزار يا برام تو پيغام خصوصي بفرست ممنون ميشم ;)

chovalier
10-09-2006, 12:19
زينال جان ببينم اون زنه خون تو بدنش نداشت ؟ :laughing: :laughing: :laughing:
خيلي تابلو بود :)

اگه ميشه يا اينجا بزار يا برام تو پيغام خصوصي بفرست ممنون ميشم ;)
چشم برات توی پی ام می فرستم ولی تو رو خدا بگو من این فیلمه رو که یارو نصف می شه رو چجوری بازش کنم با چی؟
ممنونم

Mehdi_Full
10-09-2006, 12:31
چشم برات توی پی ام می فرستم ولی تو رو خدا بگو من این فیلمه رو که یارو نصف می شه رو چجوری بازش کنم با چی؟
ممنونم
با برنامه Quick Time ميتوني بازش كني حجمش زياده وگرنه برات آپ ميكردم اگه سي دي برنامه مثل Assistant يا تو هاردت چيزي داري ببين حتما توش هست ;)

mahsoft
10-09-2006, 12:52
خیلی درست کرده بودن هیچکی نمی فهمید!
من پشت صحنشو دیدم واقعا حرفه ای درست شده بود باید تو سینما حرفه ای بزارنش
مگه می شه قلبو به این راحتی از توی سیینه در آورد 1000 تا رگ بهش وصله این قلبشو بی رگ درآورد
ولی خداییش خیلـــــــــــــــــــی طبیعیش کردن
موفق باشی...

خواهش می کنم ولی مگه چند سالته مهسافت جان؟اذر که بیاد میرم تو 21 سال

ضمنا شما بیخودی تا دو ماه مغزت داغون بود اون کاملا بدلی بودمنظورتون کدوم یکی بود نصف شدنه یا اونی که قلبشو در اورد

شما از کجا مطمینیی که این صحنه جلوه ویزه بوده

Mehdi_Full
10-09-2006, 13:58
ممنونم
اينو دانلود كن بعد ميتوني با مديا پلير ببيني :)
حجم 1.24 مگ

chovalier
10-09-2006, 14:02
اذر که بیاد میرم تو 21 سال

منظورتون کدوم یکی بود نصف شدنه یا اونی که قلبشو در اورد

شما از کجا مطمینیی که این صحنه جلوه ویزه بوده

مرسی موفق باشی :happy: د
قلبه رو می گم مهسافت جان
ضمنا تولدت رو پیشاپیش تبریک می گم
حالا اگه خانوم بودی یه چیزی ولی حالا نباید بترسی
من تازه رفتم تو 13
ضمنا سعی می کنم با کوئیک تایم برم
ممنونم
موفق باشید...
ضمنا مهدی جان یه دقیقه صبر کن رفتم که برات بفرستم

chovalier
10-09-2006, 14:04
حجم 1.24 مگ
ممنــــــــــــــــــــــ ــــون مهدی جان
رفتم ببینم چه می کنه !
موفق باشی...
ضمنا شما بیماری قلبی ای چیزی ندارید که من قلبه رو بفرستم؟

Mehdi_Full
10-09-2006, 14:15
ممنــــــــــــــــــــــ ــــون مهدی جان
رفتم ببینم چه می کنه !
موفق باشی...
ضمنا شما بیماری قلبی ای چیزی ندارید که من قلبه رو بفرستم؟
نه بابا :laughing: :laughing:
آخه ميدوني 95% شون خاليه و ساخته گي اگه طبيعي باشه مزه اش بيشتره :)

chovalier
10-09-2006, 14:25
فرستادم!
موفق باشی...

chovalier
10-09-2006, 14:34
بالاخره تونستم ببینمش !!!!!!!!
اصلا ترسناک نیست اینی که واسه ی مهدی فرستادم می ترکونه
این که 0 هست
ولی به هر حال جالب بود دستت هم درد نکنه
موفق باشی...

Diego
10-09-2006, 14:40
قابل توجه دوستان که این فیلمی که ازش صحبت میکنید (در آوردن قلب)یکی از شوهای تلویزیونی شعبده باز معروف دیوید بلین میباشد.که یکی از اعجوبه های شعبده بازی در دنیاست....
یکی از جدید ترین کارهاش هم این بود که میخواست توی یه گوی شیشه ای رکورد حبس کردن نفس رو بشکنه :

rap.vartan
10-09-2006, 14:48
در آوردن قلب رو بهمنم بده ...
مرسي

ديويد بلين كارش خداست
اين كارايي كه مي كنه حقه ي سينماييه ؟
يا مثله ديويد كاپرفيلده ؟

chovalier
10-09-2006, 14:51
دوستان
لینک دانلود در آوردن قلب
ممنونم
موفق باشید...

Diego
10-09-2006, 14:59
این کلیپ نصفه شدن که خیلی خیلی تابلو بود...!!!
هر چی هست مهم اینه که مسخره بازیه این یارو با اون خانومه (مجری و اون کسی که به اصطلاح نصف میشه با هم دست به یکی هستند) واسه ترسوندن ادمهای سر صحنه بوده.ادم کرم نیست که به همین راحتی نصف بشه! :happy: میگید نه؟! امتحان کنید.یکی رو پیدا کنید و از دوطرف بکشیدش. :rolleye:

شیدا
10-09-2006, 15:06
من vcd اینو دیدم
کارهای جالبی انجام میده

rap.vartan
10-09-2006, 15:07
اين كه ترسناك نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قلبشو در آورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
10-09-2006, 15:13
سلام
حبس نفس و کارهای دیگش رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نگاه کنید
ضمنا وبسایت شخصیش:
موفق باشید...

mahsoft
10-09-2006, 15:33
سلام
حبس نفس و کارهای دیگش رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نگاه کنید
ضمنا وبسایت شخصیش:
موفق باشید...

عزيزم اخر اين فيلم دراوردن قلب واقعي بود يا ....

chovalier
10-09-2006, 15:37
عزيزم اخر اين فيلم دراوردن قلب واقعي بود يا ....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
معلومه دیگه مهسافت جان اینا که جادوگر نیستن فقط شعبده بازن
شما هم هر چی دیدی به دل نگیر
موفق باشی...

M A T I N
10-09-2006, 15:46
سلام
من چند وقت پیش یه فیلم دیدم که داشتن پوست کله ی یه نفر رو به زور میکندند لینک gif شو پایین گذاشتم که شما هم ببینید(ولی یه وقت نترسید)

chovalier
10-09-2006, 15:49
دیوید در حال کندن گوشش !
فیلم هست و جلب باید باشه
دانلود کنید
موفق باشید...

chovalier
10-09-2006, 15:54
سلام
من چند وقت پیش یه فیلم دیدم که داشتن پوست کله ی یه نفر رو به زور میکندند لینک gif شو پایین گذاشتم که شما هم ببینید(ولی یه وقت نترسید)
این یکی دیگه خیلــــــــــــــــــــــ ـی مصنوعیه
شما کارای دیوید رو ببینید !

M A T I N
10-09-2006, 17:10
این یکی دیگه خیلــــــــــــــــــــــ ـی مصنوعیه
شما کارای دیوید رو ببینید !
چون کیفیتش کمه )80k(

Mohammad Modarresi
10-09-2006, 21:57
بچه كسي با ديويد كاپر فيلد آشنايي داره

Diego
10-09-2006, 23:37
حجم 1.24 مگ
جناب این قضیه اش چجوریاست؟من نصبش کردم ولی هیچ ارتباطی با مدیا پلیر نداشت.دقیقا بگید چکارش کنم؟بعد از نصب مدیا پلیر نتونست باز کنه فایلهای 3gp رو....

WooKMaN
10-09-2006, 23:50
zeynal جان مرسي چييييييييييييييييييي بود .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed79
11-09-2006, 01:24
جالب بود ولي خب تابلو هم بود ديگه !

Mohammad Modarresi
11-09-2006, 01:27
كجاش تابلو بود

jooya
11-09-2006, 02:40
مثل اینکه اشتباهی پست دادم :biggrin:
شرمنده
واقعآ جالب بود . ;)

siya22
12-09-2006, 03:32
اينايي كه گزاشتين همش شعبده بازي و حقه بود ولي اون كليپي كه آدماي صدام سر يه نفرو ميبرن نه شعبده بازيه نه خالي بندي واقعيه واقعيه

Mehdi_Full
12-09-2006, 12:00
جناب این قضیه اش چجوریاست؟من نصبش کردم ولی هیچ ارتباطی با مدیا پلیر نداشت.دقیقا بگید چکارش کنم؟بعد از نصب مدیا پلیر نتونست باز کنه فایلهای 3gp رو....
Diego جان وقتي اين برنامه رو نصب كني مديا پلير فايلهاي 3gp رو ميخونه و خود فايلهاي تصويري 3gp آيكونش عوض ميشه و ميتوني روش كليك كني و با مديا پلير ببينيش
مديا پلير من ورژنش 10 هست كه اين كار رو ميكنه شما هم يه امتحان بكن ;)
اگر هم كار نميكنه شايد مال ورژنش باشه :happy:

chovalier
12-09-2006, 14:24
Diego جان وقتي اين برنامه رو نصب كني مديا پلير فايلهاي 3gp رو ميخونه و خود فايلهاي تصويري 3gp آيكونش عوض ميشه و ميتوني روش كليك كني و با مديا پلير ببينيش
برای من هم یه اخطار داد که باید Don't Send رو کلیک کنم
من که تا پایان کلیک نکردمش و وقتی تموم شد زدمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید...

Diego
12-09-2006, 14:25
اره فکر کنم از ورژنش باشه...چون ورژن مدیا پلیر من 11 هست.ایکون فایلها عوض میشه ولی با مدیا پلیر باز نمیشه.
به هر حال با quicktime نگاه کردم.

WooKMaN
12-09-2006, 14:34
اينايي كه گزاشتين همش شعبده بازي و حقه بود ولي اون كليپي كه آدماي صدام سر يه نفرو ميبرن نه شعبده بازيه نه خالي بندي واقعيه واقعيه
عزيزدل اون فيلم ماموران صدام رو داري كه گوش ميبرن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
12-09-2006, 20:00
عزيزدل اون فيلم ماموران صدام رو داري كه گوش ميبرن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوید جان به عنوان تاپیک نگاه کردی؟

siya22
13-09-2006, 03:03

نه عزيز ندارم ولي اين كه سر مي برنو دارم اگه ميخواي برات بزارم؟

mohammad hamed
13-09-2006, 19:03
اگه اون كليپ بريد سر رو داري بزاري من هم مي خواهم

jjvahid
13-09-2006, 19:28
آلبوم جديد و زيباي اسي ميشكنم ميشكنم

chovalier
14-09-2006, 01:29
آلبوم جديد و زيباي اسي ميشكنم ميشكنم
چه ربطی داشت؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

siya22
15-09-2006, 02:20
اينم كليپ سر بريدن فقط حالتون بد نشه!

chovalier
15-09-2006, 02:24
siya22
همینجا این بحث رو تموم کن و یه تاپیک با موضوع فیلمهای وحشتناک بزن
قفل می شود اگه رعایت نشود

siya22
15-09-2006, 11:41
به من چه كه تموم كنم از من خواستن منم گزاشتم قفلش كن

chovalier
15-09-2006, 12:05
عزیز شما برای این کار(جواب دادن به درخواست کسانی که توی تاپیک اشتباهی درخواست می دن) می تونی از پیغام خصوصی استفاده کنی
و لازم نیست که تاپیکو ببری نوی خاکی !
موفق باشی...

siya22
15-09-2006, 15:05
شما به اونايي كه اشتباهي پست دادن بگو تموم كنن نه من در ضمن فكر كنم شما داري تاپيكو منحرف ميكني و پست بيهوده ميدي

chovalier
15-09-2006, 16:32
حالت خوبه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من دارم قوانینو بهت گوشزد می کنم و این که رعایت نمی کنی ممکنه برات گرون تموم شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
اونوقت می یای می گی پست بیهوده؟
تعداد پستامو نگاه کن نیازی به پست بیهوده ندارم
لطف کن رعایت کن و در باره ی همین بحث صحبت کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alex_pk
15-09-2006, 17:11
دوستان عزيز

من بارها ازتون خواهش کردم که در مورد مسائل متفرقه در تاپيک بحث نکنيد...
اگه ميخواهيد ملودی يا فايل ديگری معرفی کنيد لطفاً تاپيک جديد بزنيد

درخواست ها رو هم جواب نديد...و يوزر هايی که درخواست ملودی ميکنند رو به اين تاپيک راهنمايی کنيد:

تاپيک در آستانه قفل شدن

siya22
16-09-2006, 12:28
چشم الكس جان ديگه به درخواست كسي جواب نميدم من ميخواستم بهش خوبي كنم نميدونستم خلاف قوانينه فكر كنم بايد يه بار ديگه قوانينو بخونم

Ship Storm
02-10-2006, 05:54
خيلي باحال بود و دستت هم دردنكند ولي نميدونم چرا اينقدر سخت دانلود ميشه هي گير ميكرد

Hoaxes
21-07-2007, 03:44
آقا پشت صحنه ی این قلب دیوید بلین رو بذارید ما هم فیض ببریم!!

masoud908
21-07-2007, 15:25
این تاپیک از کجا اوردی بالا؟!!!

Hoaxes
09-08-2007, 10:31

افتاده بود رو زمین!

chovalier
10-08-2007, 03:37
افتاده بود رو زمین!

آقای محترم می تونی این تاپیک رو نبش قبر نکنی؟
اونم با این نوع پستها ؟
این کارت اصل درست نیست...:41:

mamadfelfel1988
13-08-2007, 20:09
اه اه کف کردیم قدیمی بود

Hamed-Dehghani
14-08-2007, 15:27

Hoaxesجان

من هم پست ديگر دوستان رو قبول دارم

آقای محترم می تونی این تاپیک رو نبش قبر نکنی؟
اونم با این نوع پستها ؟
این کارت اصل درست نیست...:41:

اه اه کف کردیم قدیمی بود

ولي دوستان بهتره به جاي حمله به يكي (!!) مشكلش رو حل كنيم

بفرماييد اينم آدرس تاپيك هايي كه پر از اين كليپ هاي كريس آنجل و ديود بلين هست

کلیپ جدید کریس آنجل شخصی مشابه دیوید کاپرفیلد

forum.p30world.com/showthread.php?t=121859

ديگه تاپيك قديمي رو نياري بالا ها

خوب ؟ :20:

Hoaxes
19-09-2007, 14:39
ديگه تاپيك قديمي رو نياري بالا ها

خوب ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hamed-Dehghani
19-09-2007, 15:00
متاسفانه Hoaxes جان شما اينجا رو به بازي گرفتيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و تا اخطار نگيريد متوجه نمي شيد

با اجازتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]