PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه کنم با این ارور؟!

Saeed.dixon
24-01-2015, 20:01
سلام !

چن روز پیش چن تا کیجن و کرک بازی از سایتای خارجی و FileIce دانلود کردم ، وقتی نصبشون کردم ، خودبخود شروع به دانلود یه سری نرم افزارا کردن!
بعدش که وارد اینترنت شدم تا امروز و هی دم به دقیقه ارور های زیادی میاد من جمله این:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به سایت روبرو هم رفتم :blog.teesupport.com/remove-pc...m-permanently ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و گفتش که spyhunter 4 رو دانلود کنم و کردم و وقتی زدم اسکن کنه 450 تا ویروس و اسپای و ... پیدا کرد اما گزینه ی Remove اشون غیر فعاله!
آپدیتش هم کردم اما ناموفق بود.
با نود 32 هم که هیچ ویروسی پیدا نکرد!
دقیقا نمیدونم کدوم نرم افزارا رو خود بخود ریخته اما اونایی که شک داشتم رو پاک کردم!!
مرورگر ها رو یکی یکی پاک کردم و نصب کردم ، اما هیچ تغییری نکرد!
قالب همه ی سایتا برام به هم ریخته نشون میده!
خیلی از سایتا رو باز نمیکنه و همچین اروری میده:
کامپیوترم خیلی اذیت میکنه جدیدا!
لطفا کمکم کنین...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.

mmf66
24-01-2015, 20:24
شرمنده دوست عزیز نمیدونم دقیق باید چیکار کنی مگه ویروس کش نداشتی من تا حالا با همچین ویروسی مواجه نشدم دوستانی که آشنایی دارن لطفا کمک کنن

smohsen
24-01-2015, 20:27
برید تو قسمت آنتی ویروس ها بنویسید
کامپیوتر شما مبتلا شده:n31:

Y@var
24-01-2015, 20:27
سلام دوست عزیز

راسیتش یخورده متن راه حل مشکلتون زیاده و ویروسی که گرفتین اسمش Browser shop هستش ولی اگر به انگلیسی کمی آشنا باشین لینک پایین راه حل شماست:

موفق باشید:n16:

Public Enemy
24-01-2015, 20:31
با سلام . یک بار با Malwarebytes کل سیستم رو اسکن کنین .

هرچند معمولا اینها نرم افزار های تبلیغاتی هستند . معمولا با حذف نرم افزار و یا حذف Add-on مربوطه در مرورگر مشکل حل میشه .
در ضمن اگر لیستی از نرم افزار های نصب شده رو می زاشتین شاید می شد یه جمع بندی کرد
البته بهتره صبر کنین سایر کاربران متخصص نیز نظرشونو بگن . قطعا بهتر می تونن توضیح بدن

ak226
05-02-2015, 10:09
سلام این نرم افزار رو دانلود و نصب کنین
AdwCleaner

بزارین سیستم رو اسکن کنه بعد چندتا فایل پیدا میکنه که اونهارو با نرم افزار پاک کنین مشکلتون حل میشه:n16:
دلیل به وجود اومدن این مشکل هم اون فایل دانلودر بوده که دانلود کردین کلا فایل هایی که به صورت نرم افزار یا دانلود منیجر هستن رو دانلود نکنین چون یه سری نرم افزار و add_onsبرای مرورگر نصب میکنه
که معمولا برای تبلیغ هستن واسه همین هر سایتی میرین تبلیغات باز میشه:n26:

misaghilb
05-02-2015, 10:22
spyHunter خیلی خوبه شاید پچش نکردی که نمیتونه حذف کنه
باید کرک رو بریزی تا فعال بشه

Dr Nima
05-02-2015, 11:00
همیشه یه آنتی ویروس قوی مثل کسپر داشته باش
فعلا از این استفاده کن Zemana Anti-Malware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Joaquin
05-02-2015, 12:00
اصلا این سایت fileice فیکه.

Pejii
06-02-2015, 11:14
اکثر ضد ویروس ها و Anti Malware ها نمیتونند روی سیستم آلوده مانور خوبی بدند، ویروس و malware جلوی پاک سازی و عمل دقیق این نرم افزارها رو میگیره.

بهترین کار در این شرایط، ساختن یه فولدر روی درایوی به غیر از درایو C و انتقال اطلاعات مهم از دسکتاپ/document/program settings/... از درایو C به آن درایو

فرمت کردن درایو C و نصب ویندوز سالم و تمیز است، حتماً دستگاه رو از شبکه خارج کنید در هنگام نصب ویندوز و قبل از پاک سازی کامل اون و نصب نرم افزارهای امنیتی به شبکه وصل نکنید، چرا که تعداد ویروس ها و malware هایی که روی شبکه خودشون رو پخش میکنند کم نیست و دستگاه های دیگر شما هم ممکن است آلوده باشند (اگه دستگاه دیگری رو شبکه ندارید، مشکلی نیست)

بعدش هم قبل از دست زدن به درایو هایی به غیر از درایو C باید آنتی ویروس نصب کنید روی ویندوز تمیز و جدیدتون و همچنین یکی ودتا Malware remover هم بدین دیتاتون رو کامل اسکن کنند (من از AVG برای ویروس و MalwareBytes به علاوه spybot-search & destroy استفاده کردم آخرین باری که این مشکل برام پیش اومد، حدود 1 سال پیش)

راه دیگر هم جدا کردن هارد دستگاه، قرار دادن اون روی سیستمی تمیز که مجهز به نرم افزار های امنیتی است، و پاک سازی با اون دستگاه و یا استفاده از CD های پاکسازی که دستگا رو خارج از محیط آلوده بالا بیارند و پاک سازی رو انجام بدند که در این زمینه من خودم anti malware سراغ ندارم، AVG البته Rescue CD داره برای ویروس که خوب هم عمل میکنه.